RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
293 283 10 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4034MARIA DIEZ FRANCOC.N. MATAROCDF01:17:0313600:18:2616600:49:0129.3801:07:2710400:09:3600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF01:12:415200:16:5611700:47:0730.5601:04:032800:08:3800:00:0000:00:00
2 5143MARTA SANCHEZ HERNAFASTTRIATLON CLUBJNF01:16:5815400:18:4215400:48:3429.6501:07:1611100:09:4200:00:0000:00:00
3 5080PAULA BATLLE I PLANABSOLUT SPORTCDF01:18:5715500:18:4218600:50:0328.7701:08:4515800:10:1200:00:0000:00:00
4 4040LAIA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANACDF01:19:2114300:18:3117800:49:2629.1301:07:5723100:11:2400:00:0000:00:00
5 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOCDF01:25:2824300:21:1522300:52:5427.2201:14:0922800:11:1900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 15SHEILA BRILLAS FERNCLUB ESPORTIU SHISSESUB23F01:18:1018300:19:1515600:48:4629.5301:08:0115400:10:0900:00:0000:00:00
2 5187NOELIA LOPEZ CABALLCLUB ESPORTIU SHISSESUB23F01:27:5324500:21:1924700:55:2625.9801:16:4522000:11:0800:00:0000:00:00
3 7026LAURA LOPEZ GIRALDELLICENCIA DE DIASUB23F01:44:1626600:22:4027901:07:5821.1901:30:3827400:13:3800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3546NATÀLIA REY CARRERACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF01:17:0710000:17:5518700:50:1228.6901:08:075200:09:0000:00:0000:00:00
2 72ELENA PADILLA GONZAC.E. TRIATHLONBCNABF01:18:2610300:17:5619800:50:5128.3201:08:4710600:09:3900:00:0000:00:00
3 1815BELÉN SALOMONI SCHWTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:26:4823000:20:4624500:55:1026.101:15:5620000:10:5200:00:0000:00:00
4 1941CRISTINA MARTINEZ RTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:28:4026300:22:2424000:54:3426.3901:16:5824500:11:4200:00:0000:00:00
5 1936ANDREA CASTRO HERRETRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:29:1723300:20:5225700:57:0525.2301:17:5723000:11:2000:00:0000:00:00
6 5179PAULA HUERTAS CASTECLUB ESPORTIU SHISSEABF01:29:4324100:21:0525800:57:2625.0701:18:3122300:11:1200:00:0000:00:00
7 1956ARANTXA LOPEZ GRAUCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABF01:33:1627700:23:4825400:56:5425.3101:20:4226500:12:3400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:11:498700:17:427300:45:1331.8501:02:554500:08:5400:00:0000:00:00
2 33SARA LOEHR MUÑOZFASTTRIATLON CLUBABF01:13:468300:17:389900:46:2131.0701:03:5911900:09:4700:00:0000:00:00
3 1981ALBA PARDO FERNANDEFASTTRIATLON CLUBABF01:20:5619600:19:3520400:51:1828.0701:10:5314700:10:0300:00:0000:00:00
4 4008JANETTE SOLSONA NOVP.C. CERVERA-TRIATLOABF01:23:4423600:20:5620900:51:4627.8201:12:4221000:11:0200:00:0000:00:00
5 1896ESTER VALLEJO I COSC.N. VIC-ETBABF01:28:3326500:22:3722900:53:4726.7701:16:2425500:12:0900:00:0000:00:00
6 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:30:5225300:21:4825300:56:5325.3101:18:4125600:12:1100:00:0000:00:00
7 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:34:0127000:22:4326800:59:2224.2601:22:0525100:11:5600:00:0000:00:00
8 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:43:2428000:24:1927801:04:5922.1601:29:1827900:14:0600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:24:1122300:20:2522600:53:0827.101:13:3318500:10:3800:00:0000:00:00
2 7033LAURA SOTO OLIVERESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4723800:21:0026500:58:5124.4701:19:5125000:11:5600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRABSOLUT SPORTV1F01:15:448900:17:4315100:48:2729.7201:06:1010100:09:3400:00:0000:00:00
2 5190ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F01:16:1517600:19:0312200:47:1630.4701:06:1913500:09:5600:00:0000:00:00
3 1818MARTA CUSIDO USTRELC.T. S.J. ABADESSESV1F01:21:2020800:19:5520000:50:5928.2401:10:5417500:10:2600:00:0000:00:00
4 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:26:3719800:19:3625200:56:5125.3301:16:2715600:10:1000:00:0000:00:00
5 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:0825700:22:0824100:54:4726.2901:16:5522400:11:1300:00:0000:00:00
6 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:31:2424800:21:3526300:58:1324.7401:19:4824000:11:3600:00:0000:00:00
7 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:37:2027900:24:0727001:00:2023.8701:24:2727000:12:5300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1909EULALIA CALVERAS AUC.T. S.J. ABADESSESV1F01:20:4114900:18:3721100:51:5827.7101:10:3515200:10:0600:00:0000:00:00
2 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV1F01:23:3524000:21:0320800:51:4227.8501:12:4519900:10:5000:00:0000:00:00
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F01:26:1425500:21:4922000:52:3427.3901:14:2324900:11:5100:00:0000:00:00
4 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F01:35:5327800:23:5626901:00:1823.8801:24:1424200:11:3900:00:0000:00:00
5 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:48:1428200:25:3228001:08:4220.9601:34:1427700:14:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:32:1927100:22:4525900:57:5224.8801:20:3724600:11:4200:00:0000:00:00
2 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIÓ BANYOLESV2F01:40:2628100:24:5027701:02:4622.9401:27:3626900:12:5000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SC.N. REUS PLOMSV3F01:41:3928300:27:3427101:00:4223.7201:28:1627300:13:2300:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:08:064000:16:362600:43:0833.3800:59:441700:08:2200:00:0000:00:00
2 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM01:10:064200:16:375500:44:2032.4801:00:575900:09:0900:00:0000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM01:11:316300:17:126500:44:4932.1301:02:019200:09:3000:00:0000:00:00
4 3992MARÇAL GRATACÓS MACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:12:525500:17:0211400:47:0130.6301:04:034200:08:4900:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:14:0914800:18:379500:46:1031.1901:04:478300:09:2200:00:0000:00:00
6 756SERGI FUENTES SALASC.N. MATAROCDM01:14:567800:17:3512900:47:3430.2701:05:0912100:09:4700:00:0000:00:00
7 5349ROGER ACIN SALAABSOLUT SPORTCDM01:17:436800:17:2318400:49:5528.8501:07:1817400:10:2500:00:0000:00:00
8 3448JOEL CASTELLA ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:20:2522000:20:1417300:49:1429.2501:09:2820500:10:5700:00:0000:00:00
9 3323VICTOR GONZALEZ MARC. ESP. NATAGONACDM01:23:5724700:21:2321500:52:2027.5201:13:4315900:10:1400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOJNM01:05:531200:15:421300:41:5734.3300:57:391300:08:1400:00:0000:00:00
2 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:12:071700:15:4512500:47:2430.3801:03:094800:08:5800:00:0000:00:00
3 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTCDM01:12:145100:16:539800:46:2031.0801:03:135300:09:0100:00:0000:00:00
4 4544MIQUEL RUBIO MORÓNFASTTRIATLON CLUBJNM01:12:436200:17:096800:44:5232.101:02:0118900:10:4200:00:0000:00:00
5 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:12:524800:16:5012100:47:1430.4901:04:043900:08:4800:00:0000:00:00
6 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:13:4310700:17:599600:46:1131.1801:04:109600:09:3300:00:0000:00:00
7 514TOMAS CALDAS CASAÑAC.N. MATAROJNM01:15:146400:17:1316400:48:5829.4101:06:115500:09:0300:00:0000:00:00
8 4753XAVI GOMEZ PALLARESC.E. TRIATHLONBCNJNM01:16:2116600:18:5312800:47:3030.3201:06:2314000:09:5800:00:0000:00:00
9 5639FELIPE ESCUDERO FERC.N. TARRACOJNM01:16:399800:17:5416800:49:0229.3701:06:5611200:09:4300:00:0000:00:00
10 3160CARLES MANICH VALLÈDISTANCE LA SALLECDM01:17:2013000:18:1817200:49:0929.301:07:2712800:09:5300:00:0000:00:00
11 3178POL FERNÁNDEZ LOSADC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:18:0421300:20:0114300:48:1029.901:08:1113000:09:5300:00:0000:00:00
12 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:18:1413900:18:2915500:48:3529.6401:07:0422100:11:1000:00:0000:00:00
13 5333ARNAU ABARCA SALVADC.A. LES TORTUGUESCDM01:18:2220900:19:5511200:46:5330.7101:06:4823700:11:3400:00:0000:00:00
14 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM01:18:2616200:18:4913500:47:5630.0401:06:4524400:11:4100:00:0000:00:00
15 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:30:0720000:19:3826700:59:1024.3401:18:4822900:11:1900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1262LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:03:06100:14:39200:40:3635.4700:55:15400:07:5100:00:0000:00:00
2 258JORDI CARRASCO BALDFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:07:213300:16:241800:42:2533.9500:58:492400:08:3200:00:0000:00:00
3 1517MARC MARTINEZ MIRALDISTANCE LA SALLESUB23M01:08:072400:16:094400:43:4732.8900:59:56900:08:1100:00:0000:00:00
4 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M01:08:563700:16:352800:43:1233.3300:59:476000:09:0900:00:0000:00:00
5 4415BENJAMIN LATORRE DCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:09:136500:17:182500:43:0533.4201:00:234300:08:5000:00:0000:00:00
6 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:09:274300:16:384500:43:5332.8101:00:314600:08:5600:00:0000:00:00
7 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:12:185000:16:527800:45:2431.7201:02:1614600:10:0200:00:0000:00:00
8 1586OSCAR GONZALEZ GARCSBR OPEN TEAMSUB23M01:13:583500:16:2913000:47:3730.2401:04:0612600:09:5200:00:0000:00:00
9 7018GENÍS MATEU SALARICLLICENCIA DE DIASUB23M01:14:4114000:18:298900:45:5731.3401:04:2616200:10:1500:00:0000:00:00
10 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:498200:17:3813700:47:5830.0201:05:367100:09:1300:00:0000:00:00
11 715XEVI PASCUET GONFAUC.N. VIC-ETBSUB23M01:15:4312100:18:1211500:47:0130.6301:05:1317700:10:3000:00:0000:00:00
12 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:16:3916000:18:4811000:46:4830.7701:05:3621300:11:0300:00:0000:00:00
13 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M01:19:0819900:19:3815900:48:4829.5101:08:2619000:10:4200:00:0000:00:00
14 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2ABM01:20:2521700:20:0717900:49:3029.0901:09:3719700:10:4800:00:0000:00:00
15 2907MARCEL RODRIGUEZ MOCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:22:157200:17:2524400:55:0926.1101:12:3411000:09:4100:00:0000:00:00
16 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:24:2126800:22:4216200:48:5529.4401:11:3726600:12:4400:00:0000:00:00
17 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:25:3624400:21:1621300:52:0627.6401:13:2225800:12:1400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM01:03:56300:15:03500:41:1934.8500:56:22200:07:3400:00:0000:00:00
2 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:05:152300:16:03100:40:3035.5600:56:333200:08:4200:00:0000:00:00
3 5502XAVI TOMASA SERRANCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:05:35500:15:321700:42:1234.1200:57:44500:07:5100:00:0000:00:00
4 1782CRISTIAN BAIZAN DIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:381000:15:391400:41:5834.3100:57:37600:08:0100:00:0000:00:00
5 329GERARD MOLIST PALOMC.T. S.J. ABADESSESABM01:05:551100:15:421500:42:0134.2700:57:431100:08:1200:00:0000:00:00
6 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:07:273100:16:201900:42:4233.7200:59:021800:08:2500:00:0000:00:00
7 306FRANCESC GIL APARICSBR OPEN TEAMABM01:09:363900:16:365200:44:1632.5301:00:523400:08:4400:00:0000:00:00
8 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:11:0510400:17:573700:43:3533.0401:01:3210000:09:3300:00:0000:00:00
9 4730CARLOS GRACIA CALECLUB GASSS TRIATLOABM01:11:108600:17:414100:43:4332.9401:01:2411800:09:4600:00:0000:00:00
10 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:11:198000:17:375600:44:2732.401:02:047500:09:1500:00:0000:00:00
11 3355PAU NUALART NIETOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:2012200:18:134600:43:5432.801:02:077000:09:1300:00:0000:00:00
12 5629JUAN CORONADOCLUB VO2ABM01:12:2811200:18:057400:45:1331.8501:03:186200:09:1000:00:0000:00:00
13 617DANIEL ALBALAT ARGÜC.N. MOLINS DE REIABM01:12:3111100:18:057000:45:0131.9901:03:068800:09:2500:00:0000:00:00
14 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAABSOLUT SPORTABM01:14:039500:17:5110300:46:3930.8701:04:309700:09:3300:00:0000:00:00
15 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:0410900:18:019300:46:0931.201:04:1013200:09:5400:00:0000:00:00
16 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:15:4113300:18:2213100:47:3830.2301:06:0010900:09:4100:00:0000:00:00
17 5972MARC RIGUILLO BUTJC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:0214100:18:3014600:48:1429.8501:06:448100:09:1800:00:0000:00:00
18 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:16:0722600:20:317200:45:0531.9401:05:3617800:10:3100:00:0000:00:00
19 1748MARC RAYA ARRÈBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:3214200:18:3013900:48:0529.9501:06:3513800:09:5700:00:0000:00:00
20 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLOABM01:16:5415300:18:4112700:47:2730.3501:06:0819500:10:4600:00:0000:00:00
21 7022WILLY SÁNCHEZ BARRELLICENCIA DE DIAABM01:17:438800:17:4218100:49:392901:07:2116900:10:2200:00:0000:00:00
22 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. ATLETISME MONTORNESABM01:18:5622100:20:2012300:47:2030.4201:07:4022600:11:1600:00:0000:00:00
23 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:19:1617100:18:5617500:49:1829.2101:08:1421200:11:0200:00:0000:00:00
24 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:19:2515900:18:4618900:50:1428.6701:09:0017300:10:2500:00:0000:00:00
25 3820EMILIO LINCOLN VILADISTANCE LA SALLEABM01:19:2821900:20:1314200:48:0929.9101:08:2221800:11:0600:00:0000:00:00
26 2284DAVID BOSCH PEÑARROTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:21:2914500:18:3422400:52:5527.2101:11:2914200:10:0000:00:0000:00:00
27 4925ALEX FONTSERE VELILCLUB TRI5UABM01:22:4522200:20:2220500:51:2528.0101:11:4720600:10:5800:00:0000:00:00
28 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:2322400:20:2720200:51:1328.1201:11:4024700:11:4300:00:0000:00:00
29 529JOAN SOTOS SANTANDECLUB ESPORTIU SHISSEABM01:23:5615700:18:4524600:55:2226.0101:14:0712300:09:4900:00:0000:00:00
30 441JOSEP VIÑAS SELVATRIDIRABM01:24:3216900:18:5523000:53:5726.6901:12:5224300:11:4000:00:0000:00:00
31 1317DÍDAC GARCIA VILARMINDEPENDENTABM01:28:3725100:21:4223800:54:2526.4601:16:0726300:12:3000:00:0000:00:00
32 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:28:5726100:22:1724800:55:2925.9501:17:4622200:11:1100:00:0000:00:00
33 338ELIAS DAPENA GONZAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:32:2426700:22:4025600:56:5825.2801:19:3826800:12:4600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNFASTTRIATLON CLUBABM01:03:56200:15:02700:41:2134.8200:56:23100:07:3300:00:0000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:04400:15:06600:41:2034.8400:56:26300:07:3800:00:0000:00:00
3 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:04:42900:15:38300:40:5135.2500:56:291200:08:1300:00:0000:00:00
4 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:451800:15:49900:41:4534.4900:57:341000:08:1100:00:0000:00:00
5 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTEC.N. VIC-ETBABM01:06:322500:16:11800:41:3334.6600:57:444000:08:4800:00:0000:00:00
6 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:07:18700:15:363800:43:383300:59:14700:08:0400:00:0000:00:00
7 4204JAVIER MARTIN DEL MC.E. TRIATHLONBCNABM01:07:272600:16:122100:42:4933.6300:59:012000:08:2600:00:0000:00:00
8 1564ISMAEL CHARRO RODRC. ATLETISME MONTORNESABM01:07:321400:15:433600:43:3233.0800:59:151500:08:1700:00:0000:00:00
9 413IGNASI GIRONES PUJACLUB TRIATLO BLANESABM01:07:461500:15:443300:43:2133.2200:59:053100:08:4100:00:0000:00:00
10 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:08:061300:15:434200:43:4432.9300:59:272900:08:3900:00:0000:00:00
11 5687ALEX LOPEZ CALAHORRCLUB FIT GYMABM01:08:202900:16:174000:43:4232.9500:59:591600:08:2100:00:0000:00:00
12 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM01:08:573800:16:362900:43:1233.3300:59:486100:09:0900:00:0000:00:00
13 3775MARC CASADEVALL GAYCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:09:025600:17:033500:43:2433.1801:00:272600:08:3500:00:0000:00:00
14 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:09:065800:17:043200:43:1733.2701:00:213700:08:4500:00:0000:00:00
15 1296DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:09:084100:16:373400:43:2133.2200:59:586400:09:1000:00:0000:00:00
16 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:09:273400:16:284800:44:1032.601:00:384100:08:4900:00:0000:00:00
17 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:09:416100:17:083100:43:1633.2801:00:247900:09:1700:00:0000:00:00
18 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:10:179900:17:542200:42:4933.6301:00:4310200:09:3400:00:0000:00:00
19 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:533200:16:229100:46:0431.2601:02:262300:08:2700:00:0000:00:00
20 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:566600:17:196300:44:4132.2301:02:004700:08:5600:00:0000:00:00
21 1502IVAN VALENCIA PEDRAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:11:199600:17:525300:44:1732.5201:02:096300:09:1000:00:0000:00:00
22 469RUBEN RODRIGUEZ SEGCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:11:249700:17:525400:44:1932.4901:02:117300:09:1300:00:0000:00:00
23 2625ALBERT CASAS MEYADISTANCE LA SALLEABM01:11:268500:17:395800:44:3232.3401:02:117600:09:1500:00:0000:00:00
24 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM01:11:375300:16:587100:45:0231.9801:02:0010500:09:3700:00:0000:00:00
25 1767CARLOS ALBERTO VILEVILADECANS TRIATLOABM01:11:5911500:18:106400:44:4432.1901:02:545700:09:0500:00:0000:00:00
26 5854ESTEVE OLIVER BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM01:12:262800:16:1513300:47:4430.1701:03:592200:08:2700:00:0000:00:00
27 2833DAVID QUINTANAS SANCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:367400:17:298500:45:4431.4901:03:138500:09:2300:00:0000:00:00
28 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:12:415900:17:069200:46:0531.2501:03:119300:09:3000:00:0000:00:00
29 2877FERRAN NAVARRO RAMIMARESME TRIATLO CLUBABM01:12:489200:17:458700:45:4831.4401:03:337700:09:1500:00:0000:00:00
30 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:12:4913100:18:196000:44:3632.2901:02:5513100:09:5400:00:0000:00:00
31 231SERGI MARTÍ CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:13:4116500:18:525100:44:1432.5501:03:0618200:10:3500:00:0000:00:00
32 5766LLUIS MARIA BORREROC.N. TARRACOABM01:14:0112000:18:128800:45:4931.4301:04:0114100:10:0000:00:0000:00:00
33 3283JOAN PAÑELLA ARAUJOVILADECANS TRIATLOABM01:14:349100:17:449000:45:5731.3401:03:4120200:10:5300:00:0000:00:00
34 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:15:0511400:18:0811600:47:0530.5801:05:1312700:09:5200:00:0000:00:00
35 945JUAN JOSÉ ROBLES SAC.N. MOLINS DE REIABM01:15:1314600:18:3511100:46:5330.7101:05:2811600:09:4500:00:0000:00:00
36 2169RAUL CONSENTINO GARC. ATLETISME MONTORNESABM01:15:3610800:18:0114700:48:1929.801:06:207800:09:1600:00:0000:00:00
37 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:15:5213800:18:2812600:47:2730.3501:05:5513700:09:5700:00:0000:00:00
38 1590ORIOL PRAT SENDRAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:019000:17:4316500:49:0129.3801:06:448000:09:1700:00:0000:00:00
39 1608IVÁN REDONDO VALERAINDEPENDENTABM01:16:0318700:19:1810100:46:2631.0101:05:4416700:10:1900:00:0000:00:00
40 3670ALEIX ELIAS CENTELLCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:16:2716300:18:5110800:46:4730.7801:05:3819800:10:4900:00:0000:00:00
41 2460XAVIER RIERA MARGARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:17:1721400:20:0310400:46:4230.8401:06:4518000:10:3200:00:0000:00:00
42 3772JOAN FONTBERNAT MACCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:17:3811700:18:1117400:49:1529.2401:07:2615700:10:1200:00:0000:00:00
43 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:17:3915800:18:4615300:48:3429.6501:07:2016800:10:1900:00:0000:00:00
44 6001ZIGOR ARTIACH GARCÍLLICENCIA DE DIAABM01:17:4012400:18:1419000:50:1928.6201:08:335800:09:0700:00:0000:00:00
45 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM01:17:5115600:18:4416900:49:0429.3501:07:4814800:10:0300:00:0000:00:00
46 2804ALBERT SAAVEDRA MICCLUB NATACIO BANYOLESABM01:18:3020400:19:5113600:47:5830.0201:07:4918800:10:4100:00:0000:00:00
47 7027JOAQUIM AYATS GARRILLICENCIA DE DIAABM01:19:2117700:19:0415800:48:4829.5101:07:5223500:11:2900:00:0000:00:00
48 6002DAVID RUIZ SANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:19:4017300:18:5718000:49:3729.0201:08:3421700:11:0600:00:0000:00:00
49 7015DAVID MARTÍNEZ MURCLLICENCIA DE DIAABM01:20:4218000:19:1020100:51:1028.1401:10:2017000:10:2200:00:0000:00:00
50 5227VICTOR MARCO SURROCTRIATLO PALLEJAABM01:20:4516700:18:5319400:50:3828.4401:09:3122500:11:1400:00:0000:00:00
51 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM01:21:5317800:19:0922500:52:5927.1801:12:0811500:09:4500:00:0000:00:00
52 3900LUIS DIAZ LOPEZTRIATLO PALLEJAABM01:22:1025400:21:4914800:48:2329.7601:10:1225300:11:5800:00:0000:00:00
53 2624MARIO SERRANO LAZARC.N. MOLINS DE REIABM01:22:1617900:19:1021700:52:2227.501:11:3219300:10:4400:00:0000:00:00
54 5925ROGER BELTRAN ARCALCLUB FIT GYMABM01:25:4721100:19:5821900:52:3327.401:12:3127100:13:1600:00:0000:00:00
55 704CRISTIAN PACHECO ORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:27:0223500:20:5524200:55:0526.1401:16:0021100:11:0200:00:0000:00:00
56 703JAVI GUERRERO PALACCLUB TRIATLO SABADELLABM01:28:3625000:21:4223900:54:2926.4301:16:1126100:12:2500:00:0000:00:00
57 7031XAVIER GARCIA NARANLLICENCIA DE DIAABM01:28:4124200:21:1024300:55:0626.1301:16:1626200:12:2500:00:0000:00:00
58 7019CARLES RIBÉ ZAMORALLICENCIA DE DIAABM01:28:5921500:20:0426100:57:5624.8601:18:0020700:10:5900:00:0000:00:00
59 634MARC CANO CANALINDEPENDENTABM01:39:4827600:23:4127601:02:0523.1901:25:4627800:14:0200:00:0000:00:00
60 5923ENRIC PORTET LOZANOCLUB FIT GYMABM01:47:406000:17:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:401600:15:441100:41:4734.4600:57:31800:08:0900:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI SOLERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:432100:16:02400:40:5735.1600:56:593500:08:4400:00:0000:00:00
3 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:05:582000:15:561000:41:4634.4800:57:421400:08:1600:00:0000:00:00
4 1184ROBERTO MARTINEZ CAC. ATLETISME MONTORNESABM01:06:08600:15:341600:42:0834.1800:57:421900:08:2600:00:0000:00:00
5 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:412700:16:134700:43:5532.7901:00:082500:08:3300:00:0000:00:00
6 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:09:237300:17:292300:42:5233.5901:00:215400:09:0200:00:0000:00:00
7 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM01:09:324600:16:494300:43:4432.9301:00:334900:08:5900:00:0000:00:00
8 270JAVIER CIRCUJANO VAC.N. MATAROABM01:09:333000:16:185700:44:3132.3501:00:493300:08:4400:00:0000:00:00
9 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:09:406700:17:232400:43:0433.4401:00:277200:09:1300:00:0000:00:00
10 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:10:1110200:17:562000:42:4233.7201:00:389800:09:3300:00:0000:00:00
11 5795CLARET ROSSET HIDALC.T. PARETS DEL VALLESABM01:10:274500:16:486100:44:3932.2501:01:275100:09:0000:00:0000:00:00
12 924DAVID GARRIDO RODRÍCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:003600:16:328300:45:4331.501:02:153600:08:4500:00:0000:00:00
13 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM01:11:527900:17:365900:44:3232.3401:02:0811300:09:4400:00:0000:00:00
14 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM01:12:0912800:18:176200:44:4032.2401:02:576800:09:1200:00:0000:00:00
15 4444DANIEL LLAMBRICH GAFASTTRIATLON CLUBABM01:12:4512300:18:137700:45:2131.7501:03:346700:09:1100:00:0000:00:00
16 6007MANUEL JIMENEZ JALDLLICENCIA DE DIAABM01:12:5513400:18:256600:44:5032.1201:03:1510700:09:4000:00:0000:00:00
17 6005DAVID GMÜRLLICENCIA DE DIAABM01:13:2314400:18:326700:44:5032.1201:03:2214300:10:0100:00:0000:00:00
18 2702JOSEP ANTONI GONZALINDEPENDENTABM01:14:0012600:18:169400:46:0931.201:04:2510300:09:3500:00:0000:00:00
19 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM01:14:1216400:18:517900:45:2531.7101:04:1613600:09:5600:00:0000:00:00
20 774LUIS ESTRELLA PASTOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:14:4112900:18:1811300:46:5430.701:05:129000:09:2900:00:0000:00:00
21 2827CARLES TOMAS LOPEZ C.N. CATALUNYAABM01:14:547500:17:3013800:48:0429.9601:05:348200:09:2000:00:0000:00:00
22 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:15:024400:16:4215700:48:4729.5201:05:299900:09:3300:00:0000:00:00
23 2068JORDI GARCIA FERNANC.N. TARRACOABM01:15:234700:16:4918300:49:4828.9201:06:373800:08:4600:00:0000:00:00
24 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM01:15:3220500:19:518600:45:4631.4601:05:3713300:09:5500:00:0000:00:00
25 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4020600:19:528400:45:4331.501:05:3515100:10:0500:00:0000:00:00
26 1554AMADOR DEL RIO ANDRC.N. VIC-ETBABM01:16:0213500:18:2611900:47:1130.5201:05:3717200:10:2500:00:0000:00:00
27 5459RAIMON GARRIGACLUB ESPORTIU BONASPORTABM01:16:0519500:19:349700:46:1331.1601:05:4716400:10:1800:00:0000:00:00
28 608PAU JOSEPH CUSACHSCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:16:0716800:18:5410700:46:4530.801:05:3917600:10:2800:00:0000:00:00
29 3832ANDRÉS JIMENEZ VERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:2811800:18:1115200:48:2829.7101:06:3912400:09:4900:00:0000:00:00
30 3002JUAN CRISTOBAL MARTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:17:1815000:18:3917100:49:0729.3201:07:469400:09:3200:00:0000:00:00
31 675JAUME ANGULO PUERTACLUB VO2ABM01:17:188400:17:3916700:49:0229.3701:06:4118300:10:3700:00:0000:00:00
32 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:17:3213700:18:2718200:49:4028.9901:08:078700:09:2500:00:0000:00:00
33 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM01:18:1920200:19:4613200:47:4130.201:07:2720100:10:5200:00:0000:00:00
34 1346FRANCESC CARPIO LÓPTRIATLO PALLEJAABM01:18:3317000:18:5517600:49:2029.1901:08:1516500:10:1800:00:0000:00:00
35 5679JUAN MARTOS ARANDAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:19:2718600:19:1618800:50:1328.6801:09:2913900:09:5800:00:0000:00:00
36 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:19:3718800:19:1816100:48:5329.4601:08:1123300:11:2600:00:0000:00:00
37 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:20:0419100:19:2619300:50:3128.5101:09:5715300:10:0700:00:0000:00:00
38 7023FRANCESC ALCAIDE TOLLICENCIA DE DIAABM01:21:1118400:19:1520700:51:3827.8901:10:5316600:10:1800:00:0000:00:00
39 5916ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:21:4322700:20:3219100:50:2828.5301:11:0019100:10:4300:00:0000:00:00
40 365JERO FERRER MARQUEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:21:5611900:18:1122700:53:1427.0501:11:2517900:10:3100:00:0000:00:00
41 7017ALBERT BELLMUNT BELLLICENCIA DE DIAABM01:22:0118100:19:1321800:52:2627.4601:11:3917100:10:2200:00:0000:00:00
42 3692ERIK TORNER ALTIMIRCLUB TRIATLO SABADELLABM01:23:0519200:19:2721400:52:0927.6101:11:3623400:11:2900:00:0000:00:00
43 2458OSCAR DIAZ FERNANDECLUB GASSS TRIATLOABM01:23:3424600:21:2119500:50:4128.4101:12:0223600:11:3200:00:0000:00:00
44 2446GERARD VIVO ESCUDERCERDANYOLA CHABM01:23:5522800:20:3522100:52:4227.3201:13:1718400:10:3800:00:0000:00:00
45 5913GUIFRE CORTES RIBERC.T. PARETS DEL VALLESABM01:24:2423900:21:0021600:52:2127.5101:13:2121400:11:0300:00:0000:00:00
46 7032ORIOL DRAPER MUNTLLICENCIA DE DIAABM01:26:0325200:21:4721200:51:5927.701:13:4625900:12:1700:00:0000:00:00
47 2894XAVIER RAVELLA CARRFASTTRIATLON CLUBABM01:26:4721200:19:5925500:56:5825.2801:16:5712500:09:5000:00:0000:00:00
48 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:27:1622900:20:4323100:54:0326.6401:14:4626400:12:3000:00:0000:00:00
49 188OSCAR MUÑOZ SANTOSINDEPENDENTABM01:27:5226000:22:1223200:54:0526.6301:16:1723800:11:3500:00:0000:00:00
50 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:3326400:22:3423500:54:1426.5501:16:4826700:12:4500:00:0000:00:00
51 3704CARLES GARCIA ALMANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:5323700:20:5826000:57:5524.8601:18:5320800:11:0000:00:0000:00:00
52 6003LLUIS CAMPINS BERNALLICENCIA DE DIAABM01:35:4325900:22:1127401:01:1923.4801:23:3025700:12:1300:00:0000:00:00
53 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:36:1925800:22:1027501:01:4823.301:23:5826000:12:2100:00:0000:00:00
54 5598RAFA FORNÓS CABALLECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:37:0126900:22:4326400:58:4924.4801:21:3228000:15:2900:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:06:241900:15:551200:41:4834.4500:57:433000:08:4100:00:0000:00:00
2 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:07:12800:15:362700:43:0933.3700:58:452100:08:2700:00:0000:00:00
3 686SERGI MIRÓ PUIGVENTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:09:064900:16:513900:43:3932.9901:00:302700:08:3600:00:0000:00:00
4 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:11:3611000:18:024900:44:1132.5901:02:138400:09:2300:00:0000:00:00
5 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M01:12:232200:16:0212400:47:2230.401:03:245000:08:5900:00:0000:00:00
6 706XAVIER CODÓ GRASACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:12:2410100:17:557600:45:1531.8201:03:107400:09:1400:00:0000:00:00
7 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:12:395700:17:0310500:46:4330.8201:03:464400:08:5300:00:0000:00:00
8 3794TONI SERRANO BARREICLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:12:449400:17:498100:45:3131.6401:03:208600:09:2400:00:0000:00:00
9 442EDUARD TARRE FREIXAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:13:0910600:17:597500:45:1531.8201:03:1413400:09:5500:00:0000:00:00
10 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M01:14:1315200:18:408000:45:2931.6601:04:0914900:10:0400:00:0000:00:00
11 7016CARLES TABERNE BARRLLICENCIA DE DIAV1M01:15:087700:17:3114900:48:2629.7301:05:576500:09:1100:00:0000:00:00
12 229MANEL LÓPEZ SAMPIETINDEPENDENTV1M01:15:5316100:18:4810000:46:2531.0201:05:1318600:10:4000:00:0000:00:00
13 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:16:107000:17:2516000:48:5229.4701:06:1712900:09:5300:00:0000:00:00
14 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:16:1921000:19:568200:45:4231.5101:05:3818700:10:4100:00:0000:00:00
15 3241ARTURO GIL JOHANSSOC.N. TARRACOV1M01:16:4015100:18:3914500:48:1429.8501:06:5312000:09:4700:00:0000:00:00
16 662JORDI SAMANIEGO MUÑCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:16:5817200:18:5710600:46:4430.8101:05:4122700:11:1700:00:0000:00:00
17 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:17:1921600:20:0611800:47:1130.5201:07:1714400:10:0200:00:0000:00:00
18 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M01:17:3418200:19:1414100:48:0629.9401:07:2016100:10:1400:00:0000:00:00
19 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M01:18:0413200:18:2018500:49:5828.8201:08:1811700:09:4600:00:0000:00:00
20 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M01:19:4819000:19:2517700:49:2329.1601:08:4820900:11:0000:00:0000:00:00
21 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M01:20:5919700:19:3519200:50:2828.5301:10:0320400:10:5600:00:0000:00:00
22 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:21:0918900:19:2320600:51:3227.9401:10:5516000:10:1400:00:0000:00:00
23 5519OSCAR MUÑOZ ABELLANSBR OPEN TEAMV1M01:21:2712500:18:1422800:53:2826.9301:11:4211400:09:4500:00:0000:00:00
24 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:21:4920300:19:4920300:51:1728.0801:11:0619200:10:4300:00:0000:00:00
25 360DAVID CANO CANALINDEPENDENTV1M01:21:5723200:20:5019900:50:5128.3201:11:4116300:10:1600:00:0000:00:00
26 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:24:3419400:19:3123600:54:1526.5401:13:4619600:10:4800:00:0000:00:00
27 2002DAVID MOLINA FERREINDEPENDENTV1M01:27:0323400:20:5323400:54:1226.5701:15:0525200:11:5800:00:0000:00:00
28 3666OSCAR TORNER ALTIMICAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:29:1219300:19:2826200:58:0924.7601:17:3723900:11:3500:00:0000:00:00
29 7024ERNEST QUILESLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4627300:23:1127301:00:5423.6501:24:0527600:13:4100:00:0000:00:00
30 7034JORDI VERDAGUER PUJLLICENCIA DE DIAV1M01:37:4627400:23:1127201:00:5423.6501:24:0527500:13:4100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:09:115400:17:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV1M01:14:067600:17:3010900:46:4830.7701:04:1812200:09:4800:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:249300:17:4614400:48:1229.8801:05:588900:09:2600:00:0000:00:00
4 308JORDI COROMINES PAGINDEPENDENTV1M01:17:0212700:18:1717000:49:0529.3401:07:2210800:09:4000:00:0000:00:00
5 680JOSÉ ANTONIO GALLARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:19:5120700:19:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1275JOSEP FIGUEREO BAULC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:22:4520100:19:4421000:51:5727.7201:11:4121500:11:0400:00:0000:00:00
7 3706JORDI BATLLÓ FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:27:5421800:20:1025100:56:4925.3401:16:5920300:10:5500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:10:496900:17:245000:44:1332.5701:01:376900:09:1200:00:0000:00:00
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:3711300:18:066900:44:5932.0101:03:059500:09:3200:00:0000:00:00
3 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:14:3610500:17:5810200:46:2830.9901:04:2615500:10:1000:00:0000:00:00
4 815ALBERT LOPEZ CABALLCLUB NATACIO MINORISAV2M01:15:4511600:18:1014000:48:0629.9401:06:169100:09:2900:00:0000:00:00
5 3804CLAUDIO MONTEFUSCO CERDANYOLA CHV2M01:16:5317500:18:5913400:47:5230.0801:06:5114500:10:0200:00:0000:00:00
6 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:17:368100:17:3719700:50:4828.3501:08:256600:09:1100:00:0000:00:00
7 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:17:3614700:18:3615000:48:2729.7201:07:0318100:10:3300:00:0000:00:00
8 2869PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLOV2M01:18:0017400:18:5916300:48:5729.4201:07:5615000:10:0400:00:0000:00:00
9 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:22:3923100:20:4919600:50:4528.3701:11:3421600:11:0500:00:0000:00:00
10 1050FRANCESC NAVARRO PLC.N. MOLINS DE REIV2M01:26:3018500:19:1525000:56:2925.4901:15:4419400:10:4600:00:0000:00:00
11 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:27:5125600:21:5323700:54:1926.5101:16:1224100:11:3900:00:0000:00:00
12 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:35:4127500:23:2726600:58:5324.4601:22:2027200:13:2100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:09:427100:17:253000:43:1333.3201:00:385600:09:0400:00:0000:00:00
2 981RAMON BERNALDO GRAUCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:26:5924900:21:4023300:54:1226.5701:15:5221900:11:0700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1452JOSÉ RUIZ REYESC.E. SISTRELLSV3M01:24:4222500:20:2822200:52:4827.2701:13:1623200:11:2600:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:30:4927200:22:5924900:55:4825.8101:18:4725400:12:0200:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:21:2226200:22:2312000:47:1230.5101:09:3524800:11:4700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32