RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
293 283 10 0 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 03:10:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11262LUCAS MOLA DIAZ01:03:06
2280RODRIGO TORRES HERNAN01:03:56
3300ALBERT PARREÑO SAMPER01:03:56

2. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:20:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13644MIQUEL SOLÉ VIVES01:05:45
24204JAVIER MARTIN DEL MOLINO01:07:27
31025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN01:07:27

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:20:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:04:04
2366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE01:05:43
31493JOAN ALARCÓN VILA01:10:53

4. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:22:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO01:05:35
2587SERGI CINCA MORROS01:07:12
3438JOAN SOLE CANAL01:09:41

5. - C.N. TARRACO - 03:24:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:05:53
23982RAFA PRADO GARCIA01:05:58
35203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:12:23

6. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:25:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:05:38
2169DANI JUAN SALLES01:09:11
31456JAUME DE DIAGO CALLAO01:10:11

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:26:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:05:40
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:09:23
31033DANIEL RIVERA LINARES01:11:05

8. - C.N. VIC-ETB - 03:26:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11074XAVIER NUÑEZ FAUSTE01:06:32
22707MARC VILA MIARONS01:09:27
31528TONI MANZANEQUE GUITART01:10:17

9. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:27:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:05:15
2924DAVID GARRIDO RODRÍGUEZ01:11:00
34730CARLOS GRACIA CALET01:11:10

10. - C.N. MATARO - 03:27:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1269JAVIER CASTRO ROMERO01:08:57
24690ORIOL GILI RICO01:09:06
3270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAMA01:09:33

11. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:29:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11184ROBERTO MARTINEZ CALDERON01:06:08
21564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:07:32
32169RAUL CONSENTINO GARCIA01:15:36

12. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:32:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1413IGNASI GIRONES PUJADES01:07:46
24415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:09:13
32941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:15:24

13. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:33:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:08:41
21490CARLES SUMARROCA BOIX01:12:18
32875XAVIER CELMA GAMO01:12:41

14. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:33:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13775MARC CASADEVALL GAYA01:09:02
22256JAKUB CHARA01:12:07
32833DAVID QUINTANAS SANCHEZ01:12:36

15. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:34:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:06:24
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:10:49
33886TONI TIENDA MARTINEZ01:17:34

16. - C.N. CATALUNYA - 03:35:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:08:56
22244MARC MAJOS CULLELL01:12:09
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED01:14:06

17. - DISTANCE LA SALLE - 03:36:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517MARC MARTINEZ MIRALLES01:08:07
22625ALBERT CASAS MEYA01:11:26
33160CARLES MANICH VALLÈS01:17:20

18. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:38:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:09:06
21502IVAN VALENCIA PEDRAZA01:11:19
33178POL FERNÁNDEZ LOSADA01:18:04

19. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:38:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO01:10:27
25854ESTEVE OLIVER BOIX01:12:26
31590ORIOL PRAT SENDRA01:16:01

20. - CLUB NATACIO CALDES - 03:40:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA01:11:36
21565XAVI VALLRIBERA RIERA01:14:12
34218JORDI TORREJON GONZALEZ01:14:13

21. - SBR OPEN TEAM - 03:42:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1306FRANCESC GIL APARICIO01:09:36
21586OSCAR GONZALEZ GARCIA01:13:58
3410QUIM NICOLAU JORDA01:19:08

22. - CLUB FIT GYM - 03:43:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15687ALEX LOPEZ CALAHORRO01:08:20
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:09:27
35925ROGER BELTRAN ARCALA01:25:47

23. - CLUB ESPORTIU SHISSE - 03:43:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1469RUBEN RODRIGUEZ SEGURA01:11:24
2608PAU JOSEPH CUSACHS01:16:07
3623PEDRO ROLDAN VILLAR01:16:07

24. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:43:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:04:42
22966PABLO LAPREA BARROSO01:15:52
35963RICARD JORDA AMOR01:23:23

25. - ABSOLUT SPORT - 03:44:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:12:14
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:14:03
35349ROGER ACIN SALA01:17:43

26. - VILADECANS TRIATLO - 03:44:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ01:11:59
23283JOAN PAÑELLA ARAUJO01:14:34
3547ALEX MARTÍNEZ AVILA01:18:26

27. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 03:46:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:09:32
2662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ01:16:58
33021GERARD ROS ARAGO01:20:04

28. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:46:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO01:12:44
24683JESUS GONZALEZ FARRES01:14:36
32526JORDI LOBATO TORREÑO01:19:37

29. - C.E. SISTRELLS - 03:49:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:09:40
25988RUBÉN GARCÍA CANO01:17:51
32151JAVIER MARCO LOPEZ01:21:53

30. - C.N. MOLINS DE REI - 03:50:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:12:31
2945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZ01:15:13
32624MARIO SERRANO LAZARO01:22:16

31. - CLUB VO2 - 03:50:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15629JUAN CORONADO01:12:28
2675JAUME ANGULO PUERTA01:17:18
35462ALEIX MORTES RIBERA01:20:25

32. - CERDANYOLA CH - 03:54:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14126JAVIER BUISÁN GUARGA01:16:10
23804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIP01:16:53
34304MANUEL MONTES MESA01:21:49

33. - CLUB TRI5U - 03:56:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12040CARLOS LUQUE VIDAL01:15:32
22745JOSEP RICART ARENAS01:18:04
34925ALEX FONTSERE VELILLA01:22:45

34. - C.A. LES TORTUGUES - 03:57:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13628DAVID CASTILLO TAMAYO01:17:39
25333ARNAU ABARCA SALVADÓ01:18:22
35916ROGER ANGLADA BUSQUETS01:21:43

35. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 03:58:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1774LUIS ESTRELLA PASTOR01:14:41
23670ALEIX ELIAS CENTELLES01:16:27
3704CRISTIAN PACHECO ORTEGA01:27:02

36. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:59:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:14:49
2365JERO FERRER MARQUEZ01:21:56
33692ERIK TORNER ALTIMIRA01:23:05

37. - TRIATLO PALLEJA - 04:01:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11346FRANCESC CARPIO LÓPEZ01:18:33
25227VICTOR MARCO SURROCA01:20:45
33900LUIS DIAZ LOPEZ01:22:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32