RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
284 278 6 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1572ADRIAN MERINO FERNANDEZC.N. REUS PLOMSABM01:22:36300:17:58200:56:5021.1101:14:48100:07:480:00:000:00:00
2 5029ISRAEL NUÑEZ BATICÓNLLICENCIA DE DIAABM01:22:48900:19:02100:55:0021.8201:14:021100:08:460:00:000:00:00
3 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:22:58100:17:54300:56:5221.1001:14:46300:08:120:00:000:00:00
4 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:25:311100:19:11400:57:0721.0101:16:183300:09:130:00:000:00:00
5 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:25:50500:18:40700:58:2520.5401:17:05800:08:450:00:000:00:00
6 938GABRIEL CROSAS SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:04200:17:561101:00:0419.9801:18:00200:08:040:00:000:00:00
7 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:27:173300:20:05500:57:5320.7301:17:584300:09:190:00:000:00:00
8 156BLAI SANCHEZ PERONAC.N. MATAROJNM01:27:22400:18:391201:00:0819.9601:18:47500:08:350:00:000:00:00
9 904CRISTIAN COFINÉ GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:27:432800:19:59600:58:0520.6601:18:047300:09:390:00:000:00:00
10 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:472400:19:55900:58:5120.3901:18:462100:09:010:00:000:00:00
11 2909JOSEP CHAVARRIA BALMANYAC.N. REUS PLOMSABM01:28:273900:20:08800:58:3620.4801:18:447700:09:430:00:000:00:00
12 346XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:28:33700:18:591501:00:5819.6801:19:57600:08:360:00:000:00:00
13 277JAUME CARO MAÑOSAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:28:543800:20:081000:59:0820.2901:19:167100:09:380:00:000:00:00
14 3894MARC CASANOVA SOLÀCLUB NATACIO CENTELLESSUB23M01:28:581300:19:231401:00:4819.7401:20:111200:08:470:00:000:00:00
15 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM01:29:091000:19:031601:01:1819.5801:20:211300:08:480:00:000:00:00
16 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:29:271700:19:291301:00:4319.7601:20:123500:09:150:00:000:00:00
17 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:29:541500:19:271701:01:4319.4401:21:10700:08:440:00:000:00:00
18 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:30:301200:19:162001:02:2619.2201:21:421400:08:480:00:000:00:00
19 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:30:42600:18:502301:02:5319.0801:21:431700:08:590:00:000:00:00
20 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:481900:19:441801:02:0419.3301:21:482000:09:000:00:000:00:00
21 923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNC.N. MOLINS DE REIABM01:30:56800:19:002501:03:1118.9901:22:11900:08:450:00:000:00:00
22 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:31:171800:19:312201:02:4419.1301:22:152200:09:020:00:000:00:00
23 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:32:122000:19:452801:03:2718.9101:23:121800:09:000:00:000:00:00
24 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:134300:20:172101:02:2919.2101:22:465400:09:270:00:000:00:00
25 2267EDUARD BARCELONA MURCIAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:32:364400:20:181901:02:2219.2401:22:409800:09:560:00:000:00:00
26 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:32:383100:20:042701:03:2718.9101:23:312500:09:070:00:000:00:00
27 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:32:511600:19:273301:04:3818.5701:24:051000:08:460:00:000:00:00
28 343XAVIER BELLON SOLANESC.N. PRAT-TRIATLOABM01:32:563700:20:072601:03:2018.9501:23:275900:09:290:00:000:00:00
29 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:33:216000:20:512401:03:0819.0101:23:594600:09:220:00:000:00:00
30 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:33:482300:19:493501:04:4718.5201:24:362800:09:120:00:000:00:00
31 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:33:574100:20:133201:04:2818.6101:24:413700:09:160:00:000:00:00
32 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:34:133500:20:063401:04:4418.5401:24:504700:09:230:00:000:00:00
33 2466JUAN MANUEL PERSONAL FERNC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:34:225100:20:333101:04:1618.6701:24:496400:09:330:00:000:00:00
34 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:34:413200:20:043901:05:2218.3601:25:263600:09:150:00:000:00:00
35 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:35:014900:20:293701:05:1418.4001:25:434100:09:180:00:000:00:00
36 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM01:35:052700:19:594701:06:0218.1701:26:012300:09:040:00:000:00:00
37 822ORIOL DURAN DURANC.A. IGUALADASUB23M01:35:132500:19:574301:05:5518.2001:25:524500:09:210:00:000:00:00
38 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:35:133000:20:024001:05:4618.2501:25:485000:09:250:00:000:00:00
39 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM01:35:152600:19:594601:05:5918.1901:25:583900:09:170:00:000:00:00
40 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M01:35:207600:21:192901:03:4118.8401:25:0013000:10:200:00:000:00:00
41 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:35:238600:21:413001:03:5518.7701:25:368500:09:470:00:000:00:00
42 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:35:245500:20:443801:05:1518.3901:25:595100:09:250:00:000:00:00
43 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:35:568300:21:363601:04:5618.4801:26:324800:09:240:00:000:00:00
44 1246ALBERT JORBA LÓPEZC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:36:194000:20:104401:05:5718.2001:26:0711900:10:120:00:000:00:00
45 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB ESPORTIU IBERABM01:36:225900:20:514901:06:2118.0901:27:122600:09:100:00:000:00:00
46 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZBIK3FISHABM01:36:344800:20:215201:06:5217.9501:27:134400:09:210:00:000:00:00
47 1190LLUIS PICAS ZARALLOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:372200:19:495701:07:3617.7501:27:253200:09:120:00:000:00:00
48 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBSUB23M01:36:566900:21:134201:05:5218.2201:27:059200:09:510:00:000:00:00
49 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBJNM01:37:034700:20:205601:07:3117.7701:27:512900:09:120:00:000:00:00
50 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:37:077400:21:184501:05:5818.1901:27:169300:09:510:00:000:00:00
51 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:37:116300:20:595301:06:5417.9401:27:534000:09:180:00:000:00:00
52 1202ABEL GANGOLELLS SOLALA SALLE TRIATLOV1M01:37:239400:21:504101:05:4918.2301:27:397800:09:440:00:000:00:00
53 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:37:379800:21:574801:06:0318.1701:28:006800:09:370:00:000:00:00
54 6022DAVID SANS SABANESLLICENCIA DE DIAABM01:37:552100:19:467001:08:5717.4001:28:433100:09:120:00:000:00:00
55 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:37:568200:21:325401:07:2017.8201:28:522400:09:040:00:000:00:00
56 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM01:37:587000:21:145101:06:4517.9801:27:5910300:09:590:00:000:00:00
57 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:38:065700:20:456001:07:5317.6801:28:385800:09:280:00:000:00:00
58 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:38:095800:20:486201:08:2117.5601:29:091900:09:000:00:000:00:00
59 668DAVID PACHECO FLORESTRIATLO OLESAABM01:38:138900:21:445001:06:3918.0001:28:238800:09:500:00:000:00:00
60 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:38:196100:20:536101:08:0217.6401:28:554900:09:240:00:000:00:00
61 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:38:272900:20:016901:08:5117.4301:28:526700:09:350:00:000:00:00
62 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:38:306400:21:025901:07:4917.6901:28:517200:09:390:00:000:00:00
63 2164JOSE SANCHEZ JAIMEZC. ATLETISME MONTORNESABM01:38:417800:21:235501:07:2817.7901:28:519000:09:500:00:000:00:00
64 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:38:526200:20:546401:08:3117.5101:29:255500:09:270:00:000:00:00
65 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:38:574200:20:176701:08:4117.4701:28:5810100:09:590:00:000:00:00
66 6023XAVIER JIMENEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:39:006600:21:036301:08:2917.5201:29:325700:09:280:00:000:00:00
67 5034XAVI PASCUAL NARANJOFEECABM01:39:025000:20:307601:09:2017.3101:29:503000:09:120:00:000:00:00
68 2923MARC TORO GARCIABIK3FISHV1M01:39:043600:20:078401:10:0717.1101:30:141500:08:500:00:000:00:00
69 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:39:506500:21:027301:09:0217.3801:30:048400:09:460:00:000:00:00
70 244JOSE ANTONIO PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:39:584600:20:208101:10:0117.1401:30:217000:09:370:00:000:00:00
71 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTABM01:40:065600:20:447901:09:3717.2401:30:218100:09:450:00:000:00:00
72 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:40:147100:21:157501:09:1317.3401:30:288300:09:460:00:000:00:00
73 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:40:194500:20:199701:11:0716.8701:31:261600:08:530:00:000:00:00
74 2741SANTI NAVARRO DIAMANTCLUB VO2ABM01:40:288800:21:427101:08:5717.4001:30:398700:09:490:00:000:00:00
75 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM01:40:348400:21:376601:08:3617.4901:30:1313100:10:210:00:000:00:00
76 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:40:428500:21:397701:09:2617.2801:31:056900:09:370:00:000:00:00
77 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E.T. DISTANCEABM01:40:525200:20:349201:10:4816.9501:31:226000:09:300:00:000:00:00
78 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:41:0812200:22:257201:09:0117.3901:31:267600:09:420:00:000:00:00
79 1263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀLA SALLE TRIATLOV1M01:41:1412400:22:296801:08:4917.4401:31:189900:09:560:00:000:00:00
80 6029SERGI MORENO OLMOSLLICENCIA DE DIAABM01:41:168000:21:318601:10:1417.0901:31:456100:09:310:00:000:00:00
81 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:41:381400:19:2512001:13:3816.3001:33:03400:08:350:00:000:00:00
82 2270AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:41:447500:21:199401:11:0016.9001:32:195200:09:250:00:000:00:00
83 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M01:41:479100:21:468301:10:0317.1301:31:4910000:09:580:00:000:00:00
84 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M01:41:519900:21:588801:10:1917.0701:32:176600:09:340:00:000:00:00
85 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:41:5513900:23:006501:08:3317.5101:31:3313300:10:220:00:000:00:00
86 6026JOSE MANUEL VILLANUEVA CALLICENCIA DE DIAV1M01:42:016700:21:129801:11:2316.8101:32:355300:09:260:00:000:00:00
87 4445JOAN BORRÀS TARANCÓNC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:42:385300:20:3910301:11:5916.6701:32:3810400:10:000:00:000:00:00
88 2027ORIOL NOÉ BOBASBRABM01:42:4316700:23:435801:07:3917.7401:31:2218500:11:210:00:000:00:00
89 1545ENRIC VIDAL LLORACHC.A. IGUALADAABM01:42:4715200:23:227401:09:0517.3701:32:2712900:10:200:00:000:00:00
90 2435ABEL TERRADELLAS DANESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:43:0010100:22:008501:10:1217.0901:32:1215500:10:480:00:000:00:00
91 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:43:0311800:22:209001:10:3117.0201:32:5111800:10:120:00:000:00:00
92 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:43:0512100:22:258901:10:2217.0501:32:4712600:10:180:00:000:00:00
93 3626JOAN PLANAS CÀNOVASC.N. PRAT-TRIATLOABM01:43:218100:21:3110101:11:5616.6801:33:279500:09:540:00:000:00:00
94 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADASUB23M01:43:259000:21:4610701:12:1116.6201:33:575600:09:280:00:000:00:00
95 6019PABLO SUÁREZ CÁCERESLLICENCIA DE DIAABM01:43:3911100:22:139301:10:5716.9101:33:1014000:10:290:00:000:00:00
96 6006JOSE MARIA MENDIOLEA LOSALLICENCIA DE DIAABM01:43:467200:21:1611101:12:4616.4901:34:027900:09:440:00:000:00:00
97 1637MARC PEREZ HERRADORCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:0114800:23:168701:10:1717.0701:33:3313800:10:280:00:000:00:00
98 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:44:0612300:22:299901:11:4616.7201:34:159400:09:510:00:000:00:00
99 2418DAVID SANCHEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:44:1915600:23:339101:10:4216.9701:34:1511000:10:040:00:000:00:00
100 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:44:2112800:22:409501:11:0416.8901:33:4414600:10:370:00:000:00:00
101 2332TONI AZOR ALVAREZCLUB NÀUTIC MASNOUABM01:44:2912000:22:2110401:12:0316.6601:34:2411100:10:050:00:000:00:00
102 5030CARLES ARMISEN MASLLICENCIA DE DIAV1M01:44:3011200:22:1410501:12:0816.6401:34:2211400:10:080:00:000:00:00
103 2771GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:44:3111700:22:1910001:11:5016.7101:34:0913400:10:220:00:000:00:00
104 5039JAVIER ARREDONDO RUIZFEECABM01:44:5218100:24:088001:09:5417.1701:34:0215600:10:500:00:000:00:00
105 1584JOAN MARC PERARNAU GARCIAC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM01:44:5414100:23:028201:10:0217.1301:33:0420200:11:500:00:000:00:00
106 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC. TRI. CINGLES DE BERTIV1M01:44:5415700:23:347801:09:2717.2801:33:0120400:11:530:00:000:00:00
107 6024EMILIO SAMPEDRO GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:44:5513600:22:499601:11:0516.8801:33:5416200:11:010:00:000:00:00
108 5033ROGER PEIXO FITEFEECABM01:45:0113400:22:4810201:11:5616.6801:34:4412400:10:170:00:000:00:00
109 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTINDEPENDENTJNM01:45:1410900:22:1211201:12:5116.4701:35:0311700:10:110:00:000:00:00
110 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF01:45:1810300:22:0111401:13:0216.4301:35:0312100:10:150:00:000:00:00
111 5025ÀNGEL CÓRDOBA VILARDEBÒLLICENCIA DE DIASUB23M01:45:3411300:22:1511501:13:0416.4201:35:1912200:10:150:00:000:00:00
112 1798FERRAN BOFILL BARGUÑOCLUB NAUTIC MASNOUABM01:45:3713800:22:5510901:12:1616.6101:35:1113700:10:260:00:000:00:00
113 5032ALBERT PUJOL GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:45:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
114 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:45:479500:21:5312701:14:1416.1701:36:077400:09:400:00:000:00:00
115 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM01:45:557700:21:2013601:15:2215.9201:36:423400:09:130:00:000:00:00
116 394MANUEL MAGRO ÁLVAREZCLUB NATACIO RUBIABM01:45:5711000:22:1212101:13:4616.2701:35:5810200:09:590:00:000:00:00
117 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBJNM01:46:038700:21:4212901:14:1716.1501:35:5910800:10:040:00:000:00:00
118 6001JULIAN FLORES GOMEZBICICLETAS MORENITOV1M01:46:2213100:22:4610801:12:1516.6101:35:0118200:11:210:00:000:00:00
119 2277XAVIER ALVAREZ SANCHEZC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM01:46:4110700:22:0913001:14:4316.0601:36:528600:09:490:00:000:00:00
120 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:46:469300:21:4813401:14:5516.0201:36:4310600:10:030:00:000:00:00
121 2563DANIEL CANET BUSQUETSMON BIKE & RUN ABM01:46:4617200:23:5411001:12:3016.5501:36:2413200:10:220:00:000:00:00
122 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:46:5315100:23:2111801:13:1516.3801:36:3612500:10:170:00:000:00:00
123 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:579200:21:4713801:15:2915.9001:37:167500:09:410:00:000:00:00
124 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSTRIATLO BAIX MONTSENYABM01:47:1011500:22:1713101:14:4916.0401:37:0610900:10:040:00:000:00:00
125 2273FRANCESC PADRO BAROC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOV1M01:47:2115300:23:2411901:13:2116.3601:36:4514500:10:360:00:000:00:00
126 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:47:335400:20:4215101:17:3315.4701:38:154200:09:180:00:000:00:00
127 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:47:3614000:23:0112501:14:0916.1801:37:1013500:10:260:00:000:00:00
128 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:47:4817600:24:0111601:13:0616.4201:37:0715000:10:410:00:000:00:00
129 4314IVAN CORDON OCHOACERRR IGUALADAABM01:47:5116500:23:4211701:13:0616.4201:36:4816600:11:030:00:000:00:00
130 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM01:48:037300:21:1715201:17:3615.4601:38:532700:09:100:00:000:00:00
131 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM01:48:0917500:24:0012301:13:5016.2501:37:5012800:10:190:00:000:00:00
132 3624JOSE BACARDI MAYORC.E.T. DISTANCEV1M01:48:1713200:22:4713901:15:3415.8801:38:219700:09:560:00:000:00:00
133 5041ALBERTO ARREDONDO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:48:1719300:24:4511301:12:5216.4701:37:3714900:10:400:00:000:00:00
134 5022XAVI VALLRIBERALLICENCIA DE DIAABM01:48:1916100:23:3612401:14:0716.1901:37:4314300:10:360:00:000:00:00
135 5026ALBERT SELLÉS DURANLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:2817700:24:0210601:12:1116.6201:36:1321800:12:150:00:000:00:00
136 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSC. TRI. GRANOLLERSABM01:48:3310500:22:0514701:16:5515.6001:39:006500:09:330:00:000:00:00
137 1728JORDI NAVARRO DARNESC.N. MATAROABM01:48:3910200:22:0114901:17:2215.5101:39:233800:09:160:00:000:00:00
138 5037NIL GAJA BALLARÓLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:4814400:23:0613501:15:0515.9801:38:1114700:10:370:00:000:00:00
139 4102DAVID GUTIERREZ CAMARAC.N. VIC-ETBABM01:48:5812600:22:3914001:15:4315.8501:38:2214400:10:360:00:000:00:00
140 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:49:0512900:22:4213701:15:2215.9201:38:0416300:11:010:00:000:00:00
141 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:49:1112500:22:3014501:16:4015.6501:39:1010500:10:010:00:000:00:00
142 41MONTSE ARANDA CASTANC.E.T. DISTANCEV1F01:49:1216600:23:4213301:14:5116.0301:38:3314800:10:390:00:000:00:00
143 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:49:146800:21:1315901:18:0515.3701:39:189600:09:560:00:000:00:00
144 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF01:49:4718900:24:3812201:13:4716.2601:38:2518600:11:220:00:000:00:00
145 5013FRANCISCO LOPEZ MARISCALLLICENCIA DE DIAABM01:49:5816400:23:3912801:14:1616.1601:37:5521000:12:030:00:000:00:00
146 1611DAVID DOMÍNGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M01:50:0014700:23:1414301:16:3115.6801:39:4512300:10:150:00:000:00:00
147 5008TONI TRUJILLOLLICENCIA DE DIAABM01:50:0218800:24:3712601:14:1216.1701:38:4917700:11:130:00:000:00:00
148 603CARLOS AZNAR SÁBADOC. ATLETISME MONTORNESABM01:50:1111600:22:1815701:18:0215.3801:40:209100:09:510:00:000:00:00
149 5021JOAQUIM FERRER CERDANLLICENCIA DE DIAV1M01:50:4418600:24:3213201:14:5116.0301:39:2318300:11:210:00:000:00:00
150 354VICTOR DOBAÑO LAZAROC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:50:4813700:22:5215501:17:4715.4301:40:3911600:10:090:00:000:00:00
151 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:51:3212700:22:3915401:17:4215.4401:40:2117500:11:110:00:000:00:00
152 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:51:5217900:24:0514601:16:4715.6301:40:5216100:11:000:00:000:00:00
153 4721PACO GIL GARCÍACLUB NÀUTIC MASNOUABM01:51:5514900:23:1716001:18:0915.3601:41:2613900:10:290:00:000:00:00
154 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM01:52:0819000:24:3914101:15:5315.8101:40:3219300:11:360:00:000:00:00
155 5016HECTOR DAVID FARABELLOLLICENCIA DE DIAABM01:52:1215400:23:3115001:17:2415.5001:40:5517900:11:170:00:000:00:00
156 2868JORDI MAYOR HIDALGOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:52:2216800:23:4715601:17:5015.4201:41:3715400:10:450:00:000:00:00
157 5018JOSE ANIBAL ENRIQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:52:2316200:23:3715301:17:4115.4501:41:1817000:11:050:00:000:00:00
158 5020RAMON NAVARRO ARTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:52:2913500:22:4916501:19:2715.1001:42:1612000:10:130:00:000:00:00
159 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:52:349700:21:5617101:21:0614.8001:43:026200:09:320:00:000:00:00
160 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:52:4215500:23:3315801:18:0515.3701:41:3816800:11:040:00:000:00:00
161 3520NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:52:5210000:21:5917301:21:0714.7901:43:068200:09:460:00:000:00:00
162 5024ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:52:5413300:22:4716801:20:0314.9901:42:5010700:10:040:00:000:00:00
163 1903MARIA DEL MAR FRANCO PEÑUC.A. IGUALADAABF01:53:2719800:25:0014401:16:3415.6701:41:3420300:11:530:00:000:00:00
164 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:53:3521600:25:4314201:16:2215.7101:42:0519100:11:300:00:000:00:00
165 1505ORIOL PUEYO VALLETCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:53:4114300:23:0614801:16:5715.5901:40:0324900:13:380:00:000:00:00
166 1406JORDI CASAS SOLERC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:53:4310800:22:1117701:21:4714.6701:43:588000:09:450:00:000:00:00
167 1360SAMUEL MINGARRO TORRESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:53:4517300:23:5616301:19:1815.1301:43:1414100:10:310:00:000:00:00
168 3314ERNESTO PEREZ CATALANCEMEABM01:53:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
169 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:54:0516000:23:3616701:20:0314.9901:43:3913600:10:260:00:000:00:00
170 2611JORDI PLANAS MARTÍNEZC.E. TERRASSASPORTS ABM01:54:0811900:22:2117501:21:3814.7001:43:5911500:10:090:00:000:00:00
171 2285JOSE MANUEL GOMEZ DIAZCLUB ESPORTIU IBERABM01:54:309600:21:5517601:21:4214.6901:43:3715800:10:530:00:000:00:00
172 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:54:4019500:24:4916101:18:1015.3501:42:5919600:11:410:00:000:00:00
173 5012ALBERT MACIAS DIAZFEECABM01:54:5118400:24:1916601:19:3915.0701:43:5815900:10:530:00:000:00:00
174 296JAUME CAMPOS VIDALGAVA TRIATLOABM01:54:5511400:22:1616901:20:0714.9801:42:2322500:12:320:00:000:00:00
175 546ANTONIO MARTINEZ SANCHEZC.A. IGUALADAV1M01:55:453400:20:0618901:25:3214.0301:45:3811300:10:070:00:000:00:00
176 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:56:0518500:24:2917001:20:1414.9601:44:4318700:11:220:00:000:00:00
177 5019FERNANDO SANCHEZ JAIMEZLLICENCIA DE DIAABM01:56:0620100:25:0316401:19:2315.1201:44:2619500:11:400:00:000:00:00
178 512JAUME FONTDEVILA PALOMARC.N. VIC-ETBSUB23M01:57:127900:21:2317901:22:2614.5601:43:4924100:13:230:00:000:00:00
179 5023OSCAR TOMÀS TORRESLLICENCIA DE DIAABM01:57:4814200:23:0418501:24:2514.2201:47:2912700:10:190:00:000:00:00
180 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM01:57:5415000:23:2018201:23:3614.3501:46:5616000:10:580:00:000:00:00
181 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F01:58:0222600:26:0216201:18:4915.2301:44:5123700:13:110:00:000:00:00
182 1285TONI MABRAS LLORETC.A. IGUALADAABM01:58:2821200:25:3017801:22:1514.5901:47:4515200:10:430:00:000:00:00
183 6012JORDI RIBAS RENIULLICENCIA DE DIAV1M01:58:3314500:23:0718601:24:4514.1601:47:5215100:10:410:00:000:00:00
184 3407ANDREU FABREGAT ROSSELLC.N. MATAROABM01:58:3717000:23:5318301:23:4014.3401:47:3316900:11:040:00:000:00:00
185 5043RAMON SANCHEZ FONTCUBERTLLICENCIA DE DIAABM01:58:5219100:24:4018101:23:1014.4301:47:5016400:11:020:00:000:00:00
186 774LUIS ESTRELLA PASTORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:59:1217800:24:0218801:25:0414.1101:49:0611200:10:060:00:000:00:00
187 5009JORDI GONZALEZ TELLOLLICENCIA DE DIAABM01:59:2021100:25:2818001:22:3214.5401:48:0018100:11:200:00:000:00:00
188 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M01:59:4013000:22:4519801:27:0513.7801:49:508900:09:500:00:000:00:00
189 6011XAVIER ORIOLALLICENCIA DE DIAABM01:59:5514600:23:1219101:25:5913.9601:49:1115300:10:440:00:000:00:00
190 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:59:5722300:25:5717201:21:0714.7901:47:0423400:12:530:00:000:00:00
191 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:59:5818200:24:1318401:24:2414.2201:48:3718400:11:210:00:000:00:00
192 61SÍLVIA PINEDA HAROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:00:0323800:26:3417401:21:2714.7301:48:0120900:12:020:00:000:00:00
193 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM02:01:2618300:24:1319201:26:0613.9401:50:1917200:11:070:00:000:00:00
194 6002MARC ORRIOLS PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:02:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
195 345DAVID AGUILERA SALVADORC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:02:4215800:23:3420501:28:1513.6001:51:4915700:10:530:00:000:00:00
196 264GONZALO MARCHENA MARSETC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:03:1321700:25:4319301:26:2313.8901:52:0617100:11:070:00:000:00:00
197 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM02:03:3718000:24:0819601:26:5913.8001:51:0722400:12:300:00:000:00:00
198 2181SERGIO ORTIGOSA MARCOSC. ATLETISME MONTORNESABM02:03:4210400:22:0422001:32:0513.0301:54:096300:09:330:00:000:00:00
199 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:03:4619600:24:5219401:26:3313.8601:51:2522000:12:210:00:000:00:00
200 5005ERNEST ABAD MOSTAJOFEECV1M02:03:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
201 3988ENRIQUE PERIAGOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:04:0322700:26:0319501:26:4413.8401:52:4717800:11:160:00:000:00:00
202 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:04:5320400:25:0420601:28:2213.5801:53:2619000:11:270:00:000:00:00
203 2556XAVIER CASTILLERO LOPEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:05:0021300:25:3720001:27:4113.6901:53:1819800:11:420:00:000:00:00
204 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:05:0822100:25:5619901:27:0713.7701:53:0321300:12:050:00:000:00:00
205 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:05:3021000:25:2220401:28:1013.6101:53:3220700:11:580:00:000:00:00
206 3450ANDRES LERMOS EXPOSITOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:05:4117400:23:5621601:30:3813.2401:54:3417300:11:070:00:000:00:00
207 24SORAYA DE LA CAL SACRISTAC.N. PRAT-TRIATLOABF02:05:4622900:26:1020301:28:0113.6301:54:1119200:11:350:00:000:00:00
208 2781TONI ALONSO SOLISC. TRI. GRANOLLERSABM02:06:0221900:25:4720901:28:3613.5401:54:2319400:11:390:00:000:00:00
209 155VICTOR SORRIBES ORTINCLUB NATACIO RUBIABM02:06:5822000:25:4819701:27:0413.7801:52:5225300:14:060:00:000:00:00
210 2864EDITH CARVAJAL AVELLANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:07:0820800:25:1221501:30:1113.3101:55:2319900:11:450:00:000:00:00
211 2567MANEL VALLÉS LOPEZC.E. SISTRELLSV1M02:07:0919900:25:0121301:29:5813.3401:54:5921500:12:100:00:000:00:00
212 5040BERNAT GUAYTA ROSLLICENCIA DE DIAABM02:07:1724100:26:3720101:27:4713.6701:54:2423300:12:530:00:000:00:00
213 5035RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:07:1825200:27:4419001:25:5813.9601:53:4224700:13:360:00:000:00:00
214 2950XAVIER CAPDEVILA ESTEVEZMON BIKE & RUN ABM02:07:2716900:23:4822401:32:3612.9601:56:2416500:11:030:00:000:00:00
215 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:08:2926600:29:4818701:25:0114.1101:54:4925000:13:400:00:000:00:00
216 4590MARC GONZALEZ MONTIJANOC.N. VIC-ETBJNM02:08:5919700:24:5820701:28:2513.5701:53:2326600:15:360:00:000:00:00
217 2647FERRAN CONILLERA VILARFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:09:2120700:25:1122201:32:1213.0201:57:2320600:11:580:00:000:00:00
218 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSC. TRI. GRANOLLERSABF02:09:2424400:26:5921101:29:0213.4801:56:0124200:13:230:00:000:00:00
219 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM02:09:2622500:26:0121401:29:5913.3401:56:0024400:13:260:00:000:00:00
220 3013ENRIQUE C. GARCIA ABADIACLUB TRITRAININGABM02:09:4618700:24:3522701:33:2412.8501:57:5920100:11:470:00:000:00:00
221 6020ROLAND RODRÍGUEZ COSTALLICENCIA DE DIAV1M02:09:5625400:28:0520801:28:2813.5601:56:3324300:13:230:00:000:00:00
222 6021JORDI POCURULL SELLARESLLICENCIA DE DIAABM02:10:0420600:25:0723001:33:5312.7801:59:0016700:11:040:00:000:00:00
223 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:10:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
224 1962SILVIA ZUÑIGA GARCIAC.T.S.J. ABADESSESABF02:10:1220500:25:0623101:33:5412.7801:59:0017600:11:120:00:000:00:00
225 2295ADRIÀ LORENTE JUSTICIAC. TRI. GRANOLLERSABM02:10:1624800:27:1421701:31:1613.1501:58:3020000:11:460:00:000:00:00
226 3524KATE VALL ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23F02:10:2022200:25:5722101:32:1113.0201:58:0821700:12:120:00:000:00:00
227 5014ANDRES MARROIG SCHILTLLICENCIA DE DIAV2M02:10:3123400:26:2221201:29:4013.3801:56:0225800:14:290:00:000:00:00
228 1963AIDA VILADRICH SOLANOC.N. REUS PLOMSABF02:10:4625800:28:4121001:28:3713.5401:57:1824500:13:280:00:000:00:00
229 5038PAU VILADRICH SOLANOLLICENCIA DE DIAABM02:10:4726000:28:4220201:27:4813.6701:56:3025700:14:170:00:000:00:00
230 6009FRANCISCO DIAZ PLATALLICENCIA DE DIAV2M02:10:4921500:25:4022801:33:2712.8401:59:0719700:11:420:00:000:00:00
231 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:10:5219200:24:4123901:34:5412.6401:59:3518000:11:170:00:000:00:00
232 1696JUAN PEDRO GROULT ROCACLUB NÀUTIC MASNOUV1M02:10:5215900:23:3524701:35:5012.5201:59:2518900:11:270:00:000:00:00
233 5036MONTSE MOLLET BOSCHFEECV1F02:11:2224900:27:1721801:31:2813.1201:58:4522800:12:370:00:000:00:00
234 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:11:4823500:26:2722501:32:4612.9401:59:1322700:12:350:00:000:00:00
235 6025TONI DIAZ ARNAUFEECABM02:12:4421800:25:4623301:34:2612.7102:00:1222600:12:320:00:000:00:00
236 6027POL MASLLICENCIA DE DIAABM02:12:4617100:23:5324901:36:3312.4302:00:2621900:12:200:00:000:00:00
237 5002ROBERT MAULL LAFUENTELLICENCIA DE DIAV1M02:12:4720000:25:0224501:35:3412.5602:00:3621600:12:110:00:000:00:00
238 4151RAUL PEREZ GARRIDOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:13:1423600:26:3023201:34:1412.7302:00:4422300:12:300:00:000:00:00
239 5004VICTOR MAULL MIQUELLLICENCIA DE DIASUB23M02:13:2720200:25:0324601:35:3412.5602:00:3723100:12:500:00:000:00:00
240 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M02:13:3723000:26:1223501:34:3012.7002:00:4223500:12:550:00:000:00:00
241 6005CARLOS CLARA FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:13:4320300:25:0425001:36:3612.4202:01:4021200:12:030:00:000:00:00
242 1958LOLA BRUSAU ALÓSC.A. IGUALADAV1F02:13:5016300:23:3725501:39:3912.0402:03:1614200:10:340:00:000:00:00
243 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:14:3122400:25:5924801:36:1012.4802:02:0922100:12:220:00:000:00:00
244 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM02:14:3319400:24:4724001:34:5812.6401:59:4526200:14:480:00:000:00:00
245 3909JESÚS MARTÍN MALLOR VIZCALA SALLE TRIATLOV1M02:14:3524000:26:3624401:35:2912.5702:02:0522200:12:300:00:000:00:00
246 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:14:3525300:28:0123701:34:3512.6902:02:3620800:11:590:00:000:00:00
247 2867ELOY AVELLAN MARTÍNEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:14:4823100:26:1622601:32:4712.9301:59:0326700:15:450:00:000:00:00
248 3063JOSEP MARIA RUBIO SANCHEZINDEPENDENTV1M02:15:0526400:29:2021901:31:5713.0502:01:1725100:13:480:00:000:00:00
249 2739TOMAS RAMON GARRIDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V2M02:15:1125100:27:3924201:35:2412.5802:03:0321400:12:080:00:000:00:00
250 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:15:1224600:27:0424301:35:2512.5802:02:2923000:12:430:00:000:00:00
251 5031DANI CORVO ROJASLLICENCIA DE DIAABM02:15:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
252 6013JORDI CUSI PUJOLLLICENCIA DE DIAV1M02:15:5324300:26:5122901:33:3612.8202:00:2726500:15:260:00:000:00:00
253 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:16:1523300:26:2025101:37:1412.3402:03:3422900:12:410:00:000:00:00
254 5010SANTOS ROMAGOSA LLOVETLLICENCIA DE DIAV1M02:16:3525700:28:3223401:34:2712.7102:02:5924800:13:360:00:000:00:00
255 5011EDUARDO TORRAS TORRASLLICENCIA DE DIAV1M02:16:3525500:28:2423601:34:3512.6902:02:5924600:13:360:00:000:00:00
256 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2ABM02:16:4724500:27:0124101:35:0212.6302:02:0326100:14:440:00:000:00:00
257 1833MERCÈ BROTO I COMERMAC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:17:0726100:28:5523801:34:5012.6502:03:4523900:13:220:00:000:00:00
258 6007DAVID FERNÁNDEZ SOLIGÓLLICENCIA DE DIAABM02:17:5624200:26:5025601:39:4012.0402:06:3018800:11:260:00:000:00:00
259 6017ELÍAS FLORES DUQUELLICENCIA DE DIAABM02:17:5722800:26:0425701:39:5012.0202:05:5421100:12:030:00:000:00:00
260 2091JOSUE MUNTANYOLA GUTIERREINDEPENDENTV1M02:18:2510600:22:0626801:45:0911.4102:07:1517400:11:100:00:000:00:00
261 854VICTOR MARIN CASANOVASC.N. MATAROV2M02:19:2523700:26:3222301:32:2013.0001:58:5227100:20:330:00:000:00:00
262 2669DAVID SANCHEZ JUSTOC.N. MOLINS DE REIABM02:19:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
263 6016ORIOL RAYO SARRIASFEECABM02:20:3620900:25:1826001:40:4211.9202:06:0026000:14:360:00:000:00:00
264 3523CLARA BOSCH COMASC.T.S.J. ABADESSESABF02:21:1623900:26:3526301:42:4611.6802:09:2120500:11:550:00:000:00:00
265 5042JOAN ANGLI SALLARESLLICENCIA DE DIAABM02:21:3825600:28:3125201:39:0412.1102:07:3525200:14:030:00:000:00:00
266 5028DANIEL GARRIGA DONADEULLICENCIA DE DIAABM02:22:1424700:27:1226101:41:4011.8002:08:5224000:13:220:00:000:00:00
267 2668JOAN MIRAVET MARIMONC.N. MOLINS DE REIABM02:22:5023200:26:1825801:40:3911.9202:06:5726900:15:530:00:000:00:00
268 70NEUS ESTRANY RIERAC. TRI. GRANOLLERSABF02:23:2226500:29:3725901:40:4111.9202:10:1823600:13:040:00:000:00:00
269 5017JOSEP ORIOL CARRERASLLICENCIA DE DIAV2M02:24:5026700:30:4325401:39:3712.0502:10:2025900:14:300:00:000:00:00
270 3975SERGIO DAVILA BORRAZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:25:1627000:31:0025301:39:0812.1002:10:0826400:15:080:00:000:00:00
271 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF02:26:3825900:28:4226501:44:3811.4702:13:2023800:13:180:00:000:00:00
272 1400EDUARD DOMENECH RUBILA SALLE TRIATLOV1M02:28:4026800:30:5626401:42:5111.6702:13:4726300:14:530:00:000:00:00
273 1944SÍLVIA CORBERA SASTREC. TRI. GRANOLLERSV2F02:28:4225000:27:2426901:48:2611.0702:15:5023200:12:520:00:000:00:00
274 1975YOLANDA PEREIRA MARTÍNCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:30:0026900:30:5726601:44:5111.4402:15:4825600:14:120:00:000:00:00
275 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:30:0121400:25:3827001:50:1210.8902:15:5025500:14:110:00:000:00:00
276 5006GLORIA MONGAY VIDALLLICENCIA DE DIAV2F02:30:0726200:29:0526701:45:0711.4202:14:1227000:15:550:00:000:00:00
277 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:30:2927100:32:5026201:41:5311.7802:14:4326800:15:460:00:000:00:00
278 5027DANIEL LOPEZ NANCLARESLLICENCIA DE DIAABM02:34:5426300:29:0927101:51:3410.7602:20:4325400:14:110:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32