RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
284 278 6 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:18:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11572ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:22:36
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:27:17
32909JOSEP CHAVARRIA BALMANYA01:28:27

2. - C.N. VIC-ETB - 04:22:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:22:58
2346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:28:33
3831ALBERT TARTER BRAVO01:30:30

3. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:24:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:25:50
2436JORDI BONET NIETO01:29:09
3294MARCEL GUAL ANDUJAR01:29:54

4. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:26:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:26:04
23895XAVIER MADRONA VILÀ01:27:47
33898JOSEP ITO RIU01:32:13

5. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 04:27:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1424ORIOL BUCH BAUTISTA01:25:31
2277JAUME CARO MAÑOSA01:28:54
32267EDUARD BARCELONA MURCIA01:32:36

6. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:43:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:30:48
2261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:34:13
32092ELOI CABEZAS GARCÍA01:38:57

7. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:44:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINÉ GARCIA01:27:43
2343XAVIER BELLON SOLANES01:32:56
33626JOAN PLANAS CÀNOVAS01:43:21

8. - C.A. IGUALADA - 04:47:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1822ORIOL DURAN DURAN01:35:13
24428JOAN RIERA BALCELLS01:35:13
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:37:07

9. - C.N. MATARO - 04:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1156BLAI SANCHEZ PERONA01:27:22
22183GERMAN GARROTE BORRULL01:40:19
34690ORIOL GILI RICO01:40:42

10. - CLUB TRI-BU - 04:53:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:35:01
2857JAUME FREIXES PUIG01:38:19
3937SERGI DURBAU JULIÀ01:40:34

11. - LA SALLE TRIATLO - 04:53:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13079ANGEL PAVON GARCÍA01:35:20
21202ABEL GANGOLELLS SOLA01:37:23
31263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀ01:41:14

12. - C.E.T. DISTANCE - 04:55:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:35:24
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:38:52
32708VICENÇ CASTELLA SERRA01:40:52

13. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:56:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO01:36:37
2887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:37:56
32270AITOR ROMAN ARCO01:41:44

14. - C. ATLETISME MONTORNES - 04:58:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11691FRANCESC CUEVAS PEREZ01:29:27
22164JOSE SANCHEZ JAIMEZ01:38:41
3603CARLOS AZNAR SÁBADO01:50:11

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:59:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO01:32:38
21363TONI PALLARES GRIMA01:32:51
31360SAMUEL MINGARRO TORRES01:53:45

16. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 05:14:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:39:50
2921PAU QUINTANAS PORT01:46:46
33299MANEL TORRES VELASCO01:47:33

17. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 05:22:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12332TONI AZOR ALVAREZ01:44:29
21798FERRAN BOFILL BARGUÑO01:45:37
34721PACO GIL GARCÍA01:51:55

18. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:22:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:41:08
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:47:36
31258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADA01:53:35

19. - CERRR IGUALADA - 05:24:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11211ISIDRE GUIXA MARTI01:40:14
24314IVAN CORDON OCHOA01:47:51
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ01:56:05

20. - CLUB NATACIO RUBI - 05:29:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:45:47
2394MANUEL MAGRO ÁLVAREZ01:45:57
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:57:54

21. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:30:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS01:38:27
23919SERGI ESCRIU MATEU01:46:57
32556XAVIER CASTILLERO LOPEZ02:05:00

22. - C.N. MOLINS DE REI - 05:37:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNEZ01:30:56
21079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:46:53
32669DAVID SANCHEZ JUSTO02:19:26

23. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:37:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12470XAVIER DURAN JUVINYA01:38:30
21406JORDI CASAS SOLER01:53:43
33450ANDRES LERMOS EXPOSITO02:05:41

24. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 05:49:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14445JOAN BORRÀS TARANCÓN01:42:38
2264GONZALO MARCHENA MARSET02:03:13
33988ENRIQUE PERIAGO02:04:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32