RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
44 42 0 2 300 7 2000 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:49:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:49:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:49:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:50:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:55:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:56:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:57:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:58:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 2497VICTOR HERNANDEZ ROMEROC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4893VICTOR ROYO CALAVERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:59:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:59:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 8003JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:01:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 8005DANI LASA CAICEDOLLICENCIA DE DIAABM01:02:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:03:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:04:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:06:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 5054XAVIER ROCABERT PEREZ-POC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 3672XAVIER GAVARRÓ TORRESCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:13:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




DQ 4661JUAN ROPERO ALBAC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M00:45:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 1323ANGEL VIÑETA NEVADOC.N. SABADELLV3M00:46:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


NP 4172RAFAEL NAVAS MARINFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM
NP 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M
NP 7041DANI SALA GRASLLICENCIA DE DIAABM
NP 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM
NP 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM
NP 8004MIGUEL PANZANO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 1218HERIBERT CUBELLS I CUBELLC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32