RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 44 42 0 2 300 7 2000 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4677ALBA TRULLOLS MALDOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:28:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM00:57:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDIENTECDM01:06:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:10:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:10:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:49:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:00:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8006MARINA CASTELLS CODLLICENCIA DE DIASUB23F01:20:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:55:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M00:56:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4966ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:58:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4893VICTOR ROYO CALAVECLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3297SERGI ALIAGA TORRENASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8005DANI LASA CAICEDOLLICENCIA DE DIAABM01:02:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:00:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. KATOA BARCELONAABF01:12:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:49:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:50:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:56:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5492MARC GALLARDO LOMBAC.E. KATOA BARCELONAABM00:57:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2497VICTOR HERNANDEZ ROC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3291ERIC IZQUIERDO BAASTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:59:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:03:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2402LAURA SITJA XIVILLC.E. KATOA BARCELONAABF01:05:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:49:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM00:58:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:04:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:02:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8003JORDI HERNÁNDEZ MARLLICENCIA DE DIAABM01:01:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5054XAVIER ROCABERT PEC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:57:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M00:58:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M00:59:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3672XAVIER GAVARRÓ TORRCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:02:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:06:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:16:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:13:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32