RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
420 343 332 11 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 02:48:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:54:22
25551FIDEL DIAZ 00:56:12
31311LUCAS CHIRICO00:57:58

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:53:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:03
25558SERGI MATAS LARGO00:56:05
31670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:01:16

3. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 02:55:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:56:57
23326SERGI SAEZ DAMAS00:58:31
33341JORDI CANTO CESPEDES01:00:09

4. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:57:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:58:14
24633ROGER CARDELLACH FERNANDEZ00:58:51
34632RAFA MESA CORRAL01:00:44

5. - C.N. SABADELL - 02:58:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14096ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:58:14
23170ARNAU CASTRO GARCIA00:59:47
33173MARC DONIGA MARTINEZ01:00:02

6. - C.N. VILAFRANCA - 02:59:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1330RAÜL CARRIZOSA PEDROL00:59:02
24864JORDI GUZMAN PASCUAL00:59:52
31350DIDAC SALVADO LLUVEROL01:00:17

7. - TRANSTRIATLON - 02:59:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14325IVAN ARTIGAS REIXACH00:58:36
25217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZ01:00:12
33089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:00:50

8. - C.N. VIC-ETB - 03:00:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15723MARÇAL AGUT MESTRES00:59:38
23221RUBEN MASNOU RIBAS00:59:57
33182PAU MOLIST PUJADAS01:00:40

9. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:01:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:59:04
24346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:00:55
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:01:08

10. - TRIATLÓ DAVIMA - 03:01:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
18088CHRISTIAN GUIMERA FIBLA00:58:59
28089ALEJANDRO CASADO GOMEZ01:01:15
38087MARC PUIG SOLER01:01:15

11. - C.N. MOLINS DE REI - 03:11:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:01:04
2742MARC MASSANA GARCIA01:04:36
32182SERGIO PINO REYES01:05:41

12. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:15:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON00:59:59
2858JOAN PEREZ LOPEZ01:07:38
32576ABBAS ABBASSI01:07:42

13. - TRICBM-CALELLA - 03:15:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14234JOAN JIMENEZ FLORES01:01:34
24220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDA01:06:45
33803ORIOL JUHE SERRANO01:07:01

14. - C.A. LES TORTUGUES - 03:26:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1452IVAN MORALES01:01:58
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:04:32
35914JOSEP SOLE RODRIGUEZ01:19:50

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:31:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11146NOE RODIGUEZ LUQUE01:00:06
24717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZ01:15:02
33309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZ01:15:53

16. - C.E. MEDITERRANI - 03:34:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13118AMIN EL AISSATI TAADOU01:08:26
23125IVAN ROJO PEREZ01:09:21
33143RAUL RODRIGUEZ ROSA01:17:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32