RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
343 332 11 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5549HELENA MARINA RODRITRICBM-CALELLACDF01:15:1823500:23:2023300:39:2030.5101:02:4021200:12:3800:00:4500:38:36
2 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:18:2528200:25:0423200:39:1930.5201:04:2327500:14:0200:00:3500:38:45
3 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:21:2624000:23:2229700:45:1726.501:08:3921900:12:4700:00:5400:44:24
4 5306MARTA DOMINGUEZTRICBM-CALELLACDF01:23:0928600:25:1228300:43:2727.6201:08:3928600:14:3000:00:4500:42:43
5 5540LAIA TARRIDA GARCIAC.N. VILAFRANCA CDF01:24:1930700:27:0327700:42:4728.0501:09:5028500:14:2900:01:2200:41:26
6 5707XENIA CADENA TURROTRICBM-CALELLACDF01:31:0730300:26:4330400:47:1725.3801:14:0032700:17:0700:00:4900:46:30
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5490ORIOL ROVIRA ARBALATRANSTRIATLONCDM01:00:503700:18:042700:32:0737.3600:50:116700:10:3900:00:5300:31:15
2 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:00:504500:18:261300:31:3737.9500:50:038200:10:4700:00:2500:31:13
3 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:01:346100:19:034600:32:2337.0600:51:264100:10:0800:00:3900:31:45
4 5403ORIOL FERRET FONTC.N. VILAFRANCA CDM01:01:465300:18:465500:32:4036.7300:51:264700:10:2000:00:4700:31:54
5 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:03:265600:18:569000:34:1635.0200:53:124300:10:1400:00:2700:33:51
6 7134FERRAN RUSIÑOL BIGALLICENCIA DE DIACDM01:04:2914200:20:517200:33:1036.1800:54:015600:10:2800:00:4400:32:27
7 4220MARÇAL ROIG MOLLFULTRICBM-CALELLACDM01:06:455400:18:5419800:38:0031.5800:56:543000:09:5100:00:2900:37:32
8 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:07:0115500:21:107400:33:1536.0900:54:2520900:12:3600:00:3000:32:46
9 7125HUGO CHAVES VALLELLICENCIA DE DIACDM01:07:1516100:21:187900:33:4835.500:55:0617800:12:0900:01:1400:32:35
10 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:08:0210600:20:0114000:35:5833.3600:55:5917400:12:0300:00:2800:35:31
11 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:09:009200:19:4017200:36:5732.4800:56:3719900:12:2300:01:1500:35:43
12 5742DAVID VIÑUALES BEQTRANSTRIATLONCDM01:09:149100:19:4019000:37:4531.7900:57:2516100:11:4900:01:1200:36:34
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2215CRISTINA BATLLES PRC.E. KATOA BARCELONAJNF01:05:4312900:20:299300:34:1834.9900:54:479700:10:5600:00:3500:33:43
2 7118JÚLIA PUJOL MARTÍLLICENCIA DE DIAJNF01:26:1827200:24:3030700:47:3325.2401:12:0328000:14:1500:00:4300:46:51
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:56:12400:15:185400:32:3936.7500:47:57100:08:1500:00:2600:32:14
2 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM00:59:472400:17:435600:32:4236.700:50:251400:09:2200:00:2700:32:16
3 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:00:023000:17:584200:32:2237.0800:50:202700:09:4200:00:3700:31:46
4 5217DANIEL TULLOCH JIMÉTRANSTRIATLONCDM01:00:121100:16:577500:33:1636.0700:50:133400:09:5900:00:3400:32:43
5 7121GABRIEL PASTOR SANLLICENCIA DE DIAJNM01:01:193500:18:034900:32:263700:50:298900:10:5000:00:3400:31:52
6 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:01:474300:18:256800:33:0436.2900:51:294500:10:1800:00:3700:32:28
7 4257SALVADOR PEREZ MARTTRANSTRIATLONJNM01:02:508500:19:302400:32:0337.4400:51:3312000:11:1700:00:4400:31:21
8 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:07:074400:18:2619600:37:5831.6100:56:247100:10:4300:01:0300:36:56
9 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:07:3914500:21:0210500:34:4234.5800:55:4416600:11:5500:00:5000:33:53
10 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:08:0818500:21:547700:33:4635.5400:55:4020400:12:2800:00:4400:33:03
11 4913FRANCESC MOLANO SUAC.N. SABADELLCDM01:09:3110900:20:0220500:38:2131.2900:58:2310900:11:0800:00:3700:37:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8043MARIA LARROSA NOGUELLICENCIA DE DIASUB23F01:08:1213300:20:3513500:35:4833.5200:56:2315900:11:4900:00:4700:35:03
2 4698PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLSUB23F01:09:3210800:20:0220200:38:1231.4100:58:1412300:11:1800:00:3600:37:37
3 3537ALBA AMAT FERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23F01:09:3519200:22:0413300:35:4733.5400:57:5115400:11:4400:00:4400:35:05
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:10:4220800:22:3013400:35:4733.5400:58:1720100:12:2500:00:3700:35:11
5 4853ANNA LAREDO QUESADAC.N. SABADELLABF01:15:3717500:21:3326500:41:2129.0201:02:5421600:12:4300:01:1200:40:09
6 7192MARIA FERNANDEZ ZURLLICENCIA DE DIASUB23F01:37:2032300:29:2432300:52:2122.9201:21:4531200:15:3500:02:4500:49:37
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:56:05300:15:174700:32:2437.0400:47:41200:08:2400:01:1300:31:11
2 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:56:57500:16:061000:31:3338.0300:47:391300:09:1800:00:2400:31:09
3 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM00:58:14600:16:226900:33:0636.2500:49:28600:08:4600:00:2300:32:44
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M00:58:14800:16:256000:32:4536.6400:49:10900:09:0400:00:3000:32:16
5 4633ROGER CARDELLACH FEC.N. TERRASSASUB23M00:58:511000:16:366700:32:5936.3800:49:351200:09:1600:00:5400:32:06
6 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:405800:18:58500:31:1738.3600:50:155100:10:2500:00:2400:30:54
7 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:01:074000:18:23900:31:3238.0500:49:5511400:11:1200:00:2300:31:09
8 8054OSCAR RUBIO ESTEBANLLICENCIA DE DIASUB23M01:05:245500:18:5512500:35:3533.7200:54:309500:10:5400:01:2500:34:11
9 858JOAN PEREZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:07:3814000:20:4511600:35:1134.1100:55:5615100:11:4200:00:4600:34:27
10 8074ERIC ALDAO MORELLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZASUB23M01:09:1416000:21:1816100:36:3432.8200:57:5213000:11:2200:00:4900:35:46
11 7156GERARD ANDREU ESTALLICENCIA DE DIASUB23M01:09:2711300:20:0619200:37:4931.7300:57:5514300:11:3200:01:1100:36:38
12 8052SERGI GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3621500:22:4223400:39:2130.501:02:0320600:12:3300:01:2000:38:02
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:00:523800:18:067300:33:1236.1400:51:182000:09:3400:00:2600:32:48
2 7175AROA ARDANUY LLICENCIA DE DIAABF01:15:1825300:23:3921500:38:3831.0601:02:1722800:13:0100:00:5400:37:45
3 4991MARTA LOZANO CALVOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:19:3320900:22:3129400:44:4326.8401:07:1419300:12:1900:00:5500:43:49
4 7131FOIX TROTONDA MIQULLICENCIA DE DIAABF01:19:4029600:25:5622000:38:5030.901:04:4629600:14:5400:01:0500:37:46
5 7112MIREYA DE LA IGLESILLICENCIA DE DIAABF01:23:0428500:25:0928900:44:1027.1701:09:1926200:13:4500:00:5300:43:18
6 8047NÚRIA AMARO UMBERTLLICENCIA DE DIAABF01:24:5122100:22:5231700:49:3624.1901:12:2819800:12:2300:00:4500:48:52
7 7101MARINA MELÉNDEZ GARLLICENCIA DE DIAABF01:27:0428800:25:1530200:46:1425.9601:11:2931300:15:3500:01:3500:44:40
8 8049MONICA MATUTES PUJOLLICENCIA DE DIAABF01:28:0029700:26:0230300:46:1925.9101:12:2131500:15:3900:01:3200:44:48
9 7137ADAIA SOLE GRAULLICENCIA DE DIAABF01:31:1031000:27:1431000:48:2224.8101:15:3631000:15:3400:01:2900:46:54
10 7184MONICA COLOME BATLLLLICENCIA DE DIAABF01:33:0332000:28:4531200:48:5524.5301:17:4030800:15:2300:00:5800:47:59
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:58:31900:16:276500:32:5636.4400:49:231000:09:0800:00:2500:32:32
2 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:59:041300:17:043400:32:1637.1900:49:202900:09:4400:00:2400:31:53
3 7167CARLOS GONZALEZ-TARLLICENCIA DE DIAABM01:00:119500:19:44800:31:2638.1800:51:10800:09:0100:00:5600:30:31
4 1350DIDAC SALVADO LLUVEC.N. VILAFRANCA ABM01:00:175200:18:461100:31:3338.0300:50:193200:09:5800:00:2400:31:09
5 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:00:231600:17:107600:33:1936.0200:50:293100:09:5400:00:4900:32:31
6 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:013600:18:045100:32:2836.9600:50:325700:10:2900:00:4400:31:45
7 8087MARC PUIG SOLERTRIATLÓ DAVIMAABM01:01:153900:18:233100:32:1137.2900:50:346800:10:4100:00:5300:31:18
8 3063MARCOS IÑIGO PARRA TG TRIATLO SITGESABM01:01:496400:19:074000:32:2137.0900:51:284800:10:2100:00:3800:31:44
9 1903KEVIN TARANCON SANTINDEPENDIENTEABM01:01:579000:19:38600:31:2238.2600:51:009800:10:5700:00:3300:30:50
10 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:21000:00:00000:00:00000:54:43400:08:3800:00:0000:29:42
11 8073JACOBO GONZÁLEZ-TARRAFA NADAL SPORTS CENTRE ABM01:03:559700:19:451700:31:5037.700:51:3519400:12:2000:00:5700:30:54
12 7154JOAN GENERO HIDALGOLLICENCIA DE DIAABM01:06:2911400:20:0812200:35:2633.8700:55:349600:10:5500:01:1600:34:11
13 8020JOAN INIESTA LLAURALLICENCIA DE DIAABM01:07:006900:19:1518200:37:2632.0600:56:414600:10:1900:02:0500:35:23
14 5394BORJA HIDALGO TOCACLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:2813700:20:3711800:35:1434.0600:55:5114800:11:3700:00:5900:34:16
15 7185JEAN-BAPTISTE CASTILLICENCIA DE DIAABM01:07:5814600:21:0311500:35:1134.1100:56:1415300:11:4400:01:0100:34:11
16 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:08:1011500:20:0916000:36:3332.8300:56:4214000:11:2800:00:3900:35:55
17 8053ALBERTO CÁNOVASLLICENCIA DE DIAABM01:08:3113800:20:4216600:36:4432.6700:57:2610700:11:0500:00:4400:36:00
18 7176MANEL MAINAR MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:08:359400:19:4319100:37:4831.7500:57:3110300:11:0400:01:3100:36:18
19 7179RICHARD FUNES LEONLLICENCIA DE DIAABM01:08:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7161QUENTIN BLOSSIERLLICENCIA DE DIAABM01:12:5221400:22:4117400:37:0432.3700:59:4523600:13:0700:00:5800:36:07
21 7195JAUME PARCERISA ROTLLICENCIA DE DIAABM01:13:3519300:22:0519900:38:0431.5201:00:0924900:13:2600:01:5300:36:12
22 7119XAVIER FORT RECASENLLICENCIA DE DIAABM01:14:0015100:21:0626400:41:1729.0701:02:2314700:11:3700:00:4700:40:31
23 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM01:15:1226100:24:1716400:36:4332.6801:01:0027700:14:1200:00:3400:36:10
24 7132ALBERTO RIVA RODRÍLLICENCIA DE DIAABM01:16:5326600:24:2622900:39:1230.6101:03:3824400:13:1500:01:0800:38:05
25 7177GUILLEM DELGADO GONLLICENCIA DE DIAABM01:22:4426300:24:2328700:43:5727.301:08:2028400:14:2400:01:3500:42:23
26 7198JOSEP VIDAL DAMASLLICENCIA DE DIAABM01:22:5228000:24:5728100:43:1827.7101:08:1529000:14:3700:01:2700:41:52
27 7129ADRIAN LÓPEZ BELÍO LLICENCIA DE DIAABM01:23:0428400:25:0929000:44:1227.1501:09:2126100:13:4300:00:5300:43:21
28 7168PAU ROCA JODARLLICENCIA DE DIAABM01:32:5228300:25:0832700:52:4622.7401:17:5429800:14:5800:01:5400:50:53
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8004VERONICA AVILA LAGLLICENCIA DE DIAABF01:09:0120100:22:1710700:34:4534.5300:57:0216900:11:5900:00:4100:34:04
2 6089MERITXELL SOLÉ AGUSCLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:5719500:22:0718300:37:2732.0400:59:3420000:12:2300:01:0400:36:24
3 5142MARIONA PERALTA GARC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:13:5723900:23:2218400:37:303201:00:5223300:13:0500:00:4500:36:47
4 7180ALICE ASBURYLLICENCIA DE DIAABF01:14:3125800:23:4920800:38:2531.2401:02:1419100:12:1700:01:0000:37:25
5 8032EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:15:0924400:23:2921700:38:4530.9701:02:1422400:12:5500:00:5300:37:53
6 4399CARMEN PEÑA SALCEDOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:16:5025200:23:3923100:39:1830.5301:02:5727000:13:5300:01:1800:38:01
7 3145VERONICA JIMENEZ ATC.E. MEDITERRANIABF01:17:0824200:23:2726000:41:0029.2701:04:2721300:12:4100:01:3800:39:22
8 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABF01:17:4325600:23:4825800:40:5429.3401:04:4222700:13:0100:01:1300:39:41
9 8063ANA DEL RIO MARTOSLLICENCIA DE DIAABF01:19:2422700:23:0628200:43:2527.6401:06:3122300:12:5300:01:5200:41:34
10 7130ANNE LAURE AGUERALLICENCIA DE DIAABF01:26:1531700:28:2526600:41:232901:09:4832300:16:2700:00:5800:40:26
11 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:28:4731800:28:3429100:44:1627.1101:12:5031900:15:5700:00:4400:43:33
12 7163GLORIA CIRERALLICENCIA DE DIAABF01:33:0529000:25:2532400:52:2222.9201:17:4730600:15:1800:01:3200:50:51
13 8010MARIA CORTÈS SIMÓ LLICENCIA DE DIAABF01:33:2831300:27:2032000:50:1523.8801:17:3531800:15:5300:01:1500:49:02
14 7109MARTA BERANUY RODRILLICENCIA DE DIAABF01:33:2931400:27:3031900:50:0723.9401:17:3731700:15:5200:01:0300:49:06
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:03100:15:173900:32:2037.1100:47:37300:08:2600:00:2300:31:57
2 8088CHRISTIAN GUIMERA FTRIATLÓ DAVIMAABM00:58:591400:17:064500:32:2337.0600:49:291700:09:3000:00:3200:31:52
3 1476XAVIER NAVARRO CIURINDEPENDIENTEABM01:00:452800:17:545200:32:2936.9400:50:234900:10:2200:01:1300:31:18
4 1670DANIEL ANTUNEZ TIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:166700:19:132500:32:0337.4400:51:163500:10:0000:00:3300:31:31
5 8029ALEIX OLIVE SALA LLICENCIA DE DIAABM01:01:197300:19:162200:32:0137.4800:51:173600:10:0200:00:3800:31:23
6 7201JUAN JOSE MUÑOZ GARLLICENCIA DE DIAABM01:01:266600:19:132300:32:0137.4800:51:144200:10:1200:00:2900:31:33
7 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:01:407500:19:16300:31:0238.6700:50:1812900:11:2200:00:2800:30:35
8 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:01:496300:19:062600:32:0737.3600:51:136200:10:3600:00:2900:31:38
9 8091VICTOR PORCAR TREMPLLICENCIA DE DIAABM01:01:546000:19:035000:32:263700:51:295200:10:2500:00:5800:31:29
10 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:548100:19:212100:31:5637.5800:51:176400:10:3700:01:2100:30:36
11 8008ALFREDO GONZÁLEZ ROLLICENCIA DE DIAABM01:03:041200:17:0115200:36:2033.0300:53:212800:09:4300:00:2900:35:51
12 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:04:516200:19:0610200:34:3634.6800:53:4211000:11:0900:00:4200:33:54
13 8044MANEL ALBA PAREJALLICENCIA DE DIAABM01:05:0010000:19:489600:34:2134.9300:54:099100:10:5100:00:5900:33:22
14 4960BORJA SANTAMARIA AITRIDIRABM01:05:107200:19:1610100:34:3534.700:53:5112500:11:1900:00:5000:33:46
15 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUINDEPENDIENTEABM01:05:1711000:20:038200:33:5635.3600:53:5912100:11:1800:00:4300:33:14
16 8046JAVI SOLDADO PRESUMLLICENCIA DE DIAABM01:06:1013200:20:359100:34:173500:54:5212200:11:1800:00:5000:33:28
17 8090ABEL MIRALLES MOYATRIATLÓ DAVIMAABM01:06:2913500:20:369200:34:1834.9900:54:5414500:11:3500:00:4000:33:39
18 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:06:3713000:20:3212400:35:2933.8200:56:016100:10:3600:00:4700:34:43
19 8061LLUIS ALCOVERLLICENCIA DE DIAABM01:07:4312600:20:2712800:35:4133.6300:56:0814600:11:3500:01:0900:34:33
20 3118AMIN EL AISSATI TAAC.E. MEDITERRANIABM01:08:2614300:20:549900:34:2634.8500:55:2023400:13:0600:00:5200:33:35
21 4672AITOR CAMACHO TORRETRANSTRIATLONABM01:08:4215200:21:0811900:35:2033.9600:56:2818500:12:1400:00:5900:34:22
22 8076ALBERTO PIÑAR GOMEZTRIATLÓ DAVIMAABM01:08:4716700:21:2615700:36:3032.8800:57:569200:10:5100:01:0100:35:31
23 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:08:5817400:21:339800:34:2334.900:55:5622900:13:0200:01:0200:33:22
24 7115CARLOS LLOMBART CLULLICENCIA DE DIAABM01:09:0715700:21:1516900:36:5032.5800:58:0510200:11:0200:00:5100:36:00
25 8067SERGIO OJETE CLAVIJLLICENCIA DE DIAABM01:09:2912400:20:2618800:37:4031.8600:58:0613100:11:2300:00:5600:36:44
26 8022DIYAN KRASIMIROV KOLLICENCIA DE DIAABM01:09:4113400:20:3517500:37:0632.3500:57:4117000:12:0000:01:3100:35:37
27 7110ALEIX VALLSPUIGDOMELLICENCIA DE DIAABM01:09:5615400:21:0914900:36:1733.0700:57:2620500:12:3000:01:0300:35:14
28 7162JORGE IBAÑEZ CASAOIRONLANDABM01:13:1420300:22:2421400:38:3731.0701:01:0118200:12:1300:01:0900:37:30
29 7164PABLO DE CHINCHETRULLICENCIA DE DIAABM01:13:1420400:22:2521300:38:3631.0901:01:0118300:12:1300:01:0900:37:28
30 7138XAVI ARANEGA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:13:2916200:21:2024500:39:5330.0901:01:1318800:12:1600:01:2400:38:31
31 7124JAVIER DILOY VALENLLICENCIA DE DIAABM01:15:2827300:24:3317100:36:5532.5101:01:2827300:14:0000:00:5600:36:00
32 8030ROC ITXART ALBALLICENCIA DE DIAABM01:17:1025000:23:3425600:40:3829.5301:04:1222600:12:5800:01:0000:39:38
33 8035ORIOL GUARCH FONTANLLICENCIA DE DIAABM01:19:2326800:24:2826200:41:1329.1101:05:4126000:13:4200:01:1500:39:59
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5356BLANCA SANROMA DALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:06:3811200:20:0513100:35:4533.5700:55:508500:10:4800:00:5100:34:55
2 8062SILVIA PEREZ MARTINLLICENCIA DE DIAABF01:09:5512200:20:2120000:38:1031.4400:58:3113300:11:2400:01:1800:36:53
3 2406LAIA FRUTOS RUIZC.A. LES TORTUGUESABF01:14:4222600:23:0518900:37:4031.8601:00:4527200:13:5700:00:4700:36:53
4 5523MARLENE OVEJERO LAIC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:15:2325400:23:4420300:38:1531.3701:01:5924600:13:2400:00:4200:37:33
5 3595LAURA VILLARET IZQTRICBM-CALELLAABF01:15:5523200:23:1624800:39:5830.0301:03:1421400:12:4100:00:5100:39:08
6 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUABF01:26:2430600:26:5629200:44:3126.9601:11:2729700:14:5700:01:1400:43:18
7 5715ANA ISA MOREA GOMEZC.A. LES TORTUGUESABF01:39:2432800:33:5529900:45:3826.301:19:3333000:19:5100:01:3700:44:02
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:54:22200:15:17100:30:2139.5400:45:38500:08:4400:00:1900:30:03
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:57:58700:16:251900:31:5337.6400:48:182500:09:4000:00:2800:31:26
3 5723MARÇAL AGUT MESTRESC.N. VIC-ETBABM00:59:381900:17:176300:32:5336.4900:50:101500:09:2800:00:3200:32:22
4 3341JORDI CANTO CESPEDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:00:092300:17:434400:32:2237.0800:50:053900:10:0400:00:2700:31:56
5 7196ESTEBAN MARQUESLLICENCIA DE DIAABM01:00:322600:17:513800:32:1837.1500:50:095000:10:2300:00:3500:31:44
6 4632RAFA MESA CORRALC.N. TERRASSAABM01:00:442000:17:177800:33:4635.5400:51:032600:09:4100:00:5200:32:55
7 3089IVAN SANCHEZ ALCARATRANSTRIATLONABM01:00:504600:18:261400:31:3837.9300:50:047800:10:4600:00:2600:31:13
8 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:01:045100:18:421500:31:4337.8300:50:256600:10:3900:00:3500:31:08
9 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:078200:19:22400:31:1338.4400:50:356000:10:3200:00:2600:30:49
10 8089ALEJANDRO CASADO GOTRIATLÓ DAVIMAABM01:01:154100:18:233000:32:1137.2900:50:346900:10:4100:00:4300:31:29
11 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:215000:18:395800:32:4336.6800:51:223300:09:5900:00:2500:32:19
12 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:544800:18:306200:32:5236.5100:51:225800:10:3200:00:4200:32:11
13 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:01:588700:19:341200:31:3637.9700:51:108400:10:4800:00:3200:31:05
14 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:02:028000:19:212000:31:5537.600:51:167700:10:4600:00:3600:31:20
15 1547ALBERTO GONZALEZ RACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:02:137600:19:173300:32:1537.2100:51:327000:10:4100:00:4300:31:32
16 8075JULIAN JIMENEZ SOLETRIATLÓ DAVIMAABM01:02:277700:19:184300:32:2237.0800:51:408100:10:4700:00:5700:31:26
17 7203RICARDO FLORES CERVTRIATLÓ DAVIMAABM01:02:278400:19:233700:32:1837.1500:51:417900:10:4600:00:5100:31:28
18 7143MANUEL MENDEZ CANOLLICENCIA DE DIAABM01:02:339300:19:421600:31:4637.7800:51:2810500:11:0500:00:3500:31:11
19 8080JOSE MARIA AULET HETRIATLÓ DAVIMAABM01:03:167800:19:195700:32:4236.700:52:0111600:11:1500:01:0000:31:43
20 7145XAVI FONT ALEMANYLLICENCIA DE DIAABM01:03:212900:17:5613700:35:5533.4100:53:511600:09:3000:01:0400:34:52
21 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:04:0710200:19:596600:32:5736.4200:52:5611200:11:1100:00:3300:32:25
22 8055ALBERTO ALFARO LOPELLICENCIA DE DIAABM01:04:104900:18:3311000:34:5434.3800:53:277200:10:4300:00:4700:34:08
23 3442NARCÍS PILLAO FIGUEINDEPENDIENTEABM01:04:319800:19:468100:33:5635.3600:53:428700:10:4900:00:3700:33:20
24 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:04:3610400:20:008700:34:0835.1600:54:085400:10:2800:00:3500:33:34
25 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:0211100:20:048300:33:5935.3100:54:0310000:10:5900:00:4500:33:15
26 8079JUAN JOSE GOMEZ FERTRIATLÓ DAVIMAABM01:06:2812100:20:2010300:34:3734.6700:54:5714100:11:3100:00:5000:33:48
27 3943JOSE MARIA BEA GONZTRANSTRIATLONABM01:06:357000:19:1514400:36:1133.1600:55:2611100:11:0900:00:4700:35:26
28 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:4411800:20:198600:34:0635.1900:54:2519200:12:1900:00:3400:33:32
29 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:07:2515000:21:0511200:34:5634.3500:56:0113500:11:2400:00:4900:34:08
30 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM01:08:3717900:21:409500:34:2034.9500:56:0021100:12:3700:00:3100:33:50
31 8018FERRAN ESTRAGUÉS GÓLLICENCIA DE DIAABM01:08:4211900:20:1914800:36:1633.0900:56:3517700:12:0700:01:3600:34:41
32 8092JORDI LÓPEZ RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM01:08:5611600:20:1119300:37:5231.6900:58:039300:10:5300:00:5800:36:55
33 3125IVAN ROJO PEREZC.E. MEDITERRANIABM01:09:2114900:21:0417300:36:5932.4500:58:0312400:11:1800:01:0100:35:59
34 2216JORDI RIVAS GOMEZC.N. VIC-ETBABM01:09:2212300:20:2217900:37:1332.2400:57:3515700:11:4700:00:2900:36:45
35 8056DAVID MARTÍNEZ BERTLLICENCIA DE DIAABM01:09:2817600:21:3416800:36:4932.5900:58:2310600:11:0500:01:0700:35:43
36 7135AITOR SALGADO ADEVALLICENCIA DE DIAABM01:09:4419700:22:1114200:36:0933.200:58:2013200:11:2400:01:1800:34:51
37 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM01:10:2514400:20:5615900:36:3332.8300:57:2922500:12:5600:01:0400:35:31
38 8071RICHARD STRAFFORDLLICENCIA DE DIAABM01:10:4214700:21:0321100:38:2731.2100:59:3011300:11:1200:00:5900:37:29
39 7174ESTEVE ORRIOLS I CALLICENCIA DE DIAABM01:10:4718200:21:5016300:36:4132.7100:58:3118600:12:1600:01:1300:35:29
40 7139CARLES DE LA IGLESILLICENCIA DE DIAABM01:12:4221800:22:4916200:36:4032.7300:59:2923900:13:1300:00:5600:35:44
41 4302JORDI ARCOS ALACIOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:0318800:22:0020400:38:1731.3501:00:1726400:13:4600:01:0200:37:16
42 8007ANSELM ANJAUMA GONZLLICENCIA DE DIAABM01:14:4820200:22:2324900:40:0229.9801:02:2519600:12:2300:00:4700:39:16
43 8072FRANCISCO VEDO IÑIGLLICENCIA DE DIAABM01:15:0621300:22:4024000:39:3930.2601:02:1921800:12:4700:01:1100:38:29
44 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMPRAT TRIATLO 1994ABM01:15:5329300:25:3116700:36:4732.6201:02:1825200:13:3500:01:0500:35:43
45 7141EDGAR GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:15:5518400:21:5325000:40:1029.8801:02:0326800:13:5200:00:3900:39:32
46 7146JORDI DOMENECH RAYALLICENCIA DE DIAABM01:16:1523100:23:1422700:39:1230.6101:02:2626700:13:4900:01:2200:37:50
47 8042CARLOS IGLESIAS FERLLICENCIA DE DIAABM01:16:4426200:24:2124400:39:4930.1401:04:1020800:12:3400:01:3600:38:15
48 7159ALBERT SERVERA SANTLLICENCIA DE DIAABM01:18:0621900:22:5027500:42:1028.4601:05:0023500:13:0600:01:0400:41:07
49 8024CARLOS RIBA ASTILLELLICENCIA DE DIAABM01:18:1626700:24:2825400:40:2629.6801:04:5424500:13:2200:01:1400:39:13
50 7199ALEJANDRO SOLDADO PLLICENCIA DE DIAABM01:18:3427100:24:3022100:38:5330.8601:03:2330400:15:1100:00:5500:37:58
51 7188ALBERTO MARTINEZ CALLICENCIA DE DIAABM01:19:1218900:22:0027400:42:0328.5401:04:0330300:15:0900:01:0400:41:00
52 8064MARC GORDI BATLLESLLICENCIA DE DIAABM01:20:02000:00:00000:00:00001:05:3228700:14:3000:00:0000:38:36
53 7122ALEX FERNANDEZ FERRLLICENCIA DE DIAABM01:25:3429900:26:1429300:44:3826.8901:10:5229200:14:4200:01:2900:43:10
54 7108GUAYASEN OSORIO CASLLICENCIA DE DIAABM01:33:2831200:27:2032100:50:1723.8601:17:3731600:15:5100:01:1400:49:04
55 7197ALBERT FERNANDEZ BULLICENCIA DE DIAABM01:37:2032100:29:1832500:52:3122.8501:21:4930900:15:3100:02:4900:49:44
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F01:07:3415600:21:1311300:34:5634.3500:56:0913700:11:2500:00:4900:34:08
2 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:07:4713600:20:3612000:35:2233.9300:55:5816000:11:4900:00:3400:34:49
3 8077VANESSA GARCIA FONSTRIATLÓ DAVIMAV1F01:13:1023000:23:1018600:37:3331.9601:00:4320300:12:2700:00:5600:36:39
4 1949GEMMA CASULLERAS MAINDEPENDIENTEV1F01:14:3322900:23:0922500:39:1030.6401:02:1918400:12:1400:01:0200:38:09
5 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:14:5723800:23:2121800:38:4630.9501:02:0722100:12:5000:00:5600:37:52
6 7186LAIA SANS ATXERLLICENCIA DE DIAV1F01:17:2823700:23:2026900:41:3528.8601:04:5520700:12:3300:01:0100:40:35
7 8037PATRÍCIA ARNER GUSALLICENCIA DE DIAV1F01:20:1427700:24:3927300:42:0028.5701:06:3925300:13:3500:01:1900:40:42
8 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:21:3525100:23:3428600:43:5227.3601:07:2627600:14:0900:00:5900:42:54
9 7140ADRIANA JOVERLLICENCIA DE DIAV1F01:24:0427800:24:4629800:45:3726.3101:10:2325900:13:4100:01:2600:44:12
10 8012EMMA SIMÓ PINATELLALLICENCIA DE DIAV1F01:27:5331500:28:0529500:44:4326.8401:12:4830200:15:0500:01:0100:43:44
11 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:35:0131900:28:4031600:49:2824.2601:18:0832500:16:5300:01:3900:47:50
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M00:58:361700:17:102900:32:1037.3100:49:201100:09:1600:00:2400:31:47
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:59:021500:17:103200:32:1437.2300:49:242300:09:3800:00:2600:31:48
3 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M00:59:041800:17:126400:32:5436.4700:50:06700:08:5800:00:3300:32:22
4 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:062500:17:456100:32:4836.5900:50:331900:09:3300:00:3500:32:14
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:143300:18:032800:32:0937.3300:50:123800:10:0200:00:3000:31:39
6 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:00:552700:17:513600:32:1837.1500:50:097600:10:4600:00:2800:31:51
7 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:01:085700:18:57700:31:2338.2400:50:208300:10:4800:00:3800:30:47
8 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:01:107400:19:16200:31:0138.6900:50:179400:10:5300:00:2600:30:36
9 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M01:04:3210500:20:018400:34:0335.2400:54:045500:10:2800:00:5000:33:15
10 4418RAÚL SALGUERO IGLESC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:04:597100:19:168800:34:0935.1400:53:2514400:11:3400:01:0500:33:04
11 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIV1M01:05:4110700:20:018900:34:1535.0400:54:1613600:11:2500:00:3600:33:40
12 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:06:0012000:20:2010900:34:5134.4300:55:118800:10:4900:00:5200:34:01
13 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M01:06:0213900:20:458000:33:5335.4200:54:3813400:11:2400:00:2900:33:26
14 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:06:5017800:21:388500:34:0535.2100:55:4310800:11:0700:00:3300:33:33
15 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA V1M01:07:2313100:20:3411400:35:0434.2200:55:3815500:11:4500:00:5900:34:06
16 7136SERGI LÓPEZ LUPIÁÑELLICENCIA DE DIAV1M01:07:428600:19:3117700:37:0732.3300:56:3810400:11:0400:01:2600:35:43
17 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:4217200:21:309700:34:2234.9200:55:5216300:11:5000:00:4100:33:43
18 4181PABLO PABLO ALBAINDEPENDIENTEV1M01:09:5819100:22:0313900:35:5833.3600:58:0116800:11:5700:01:0900:34:50
19 451ALFONS BLAS SANCHEZC.E. VILA OLIMPICAV1M01:10:0416900:21:2815400:36:2432.9700:57:5218000:12:1200:01:0400:35:22
20 440JOSE ANTONIO GOMEZ CLUB TRIATLO TARRAGONAV1M01:10:2420600:22:2912700:35:3933.6600:58:0819000:12:1600:00:5800:34:41
21 8066OLIVER GARCÍA POYLLICENCIA DE DIAV1M01:11:0420700:22:3015100:36:1833.0600:58:4818900:12:1600:00:5500:35:24
22 7190DANIEL MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:11:1114800:21:0320900:38:2531.2400:59:2815200:11:4300:00:4500:37:42
23 7158MARCOS TANCO NAVARRLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5118100:21:4717000:36:5432.5200:58:4123800:13:1000:01:1000:35:44
24 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M01:11:5718000:21:4119700:38:0031.5800:59:4118700:12:1600:01:0100:37:00
25 8094JORDI SANS MONCLÚSLLICENCIA DE DIAV1M01:12:2324900:23:3313200:35:4633.5500:59:1923100:13:0400:00:4400:35:03
26 4311FABIO IAMONICOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:14:0319000:22:0221000:38:2531.2401:00:2725500:13:3600:00:4700:37:39
27 3179SALVADOR MAS CAPDEVINDEPENDIENTEV1M01:14:3419600:22:0822800:39:1230.6101:01:2024200:13:1400:01:1500:37:58
28 8014PACO DÍAZ SANTOS LLICENCIA DE DIAV1M01:14:5723600:23:2020100:38:1231.4101:01:3224800:13:2500:01:1100:37:02
29 8026MAURICIO SLAVNER LELLICENCIA DE DIAV1M01:15:4622800:23:0822400:39:0430.7201:02:1225100:13:3400:01:1700:37:48
30 4292TOMAS FULGUEIRA MAYINDEPENDIENTEV1M01:15:4825500:23:4720600:38:2231.2801:02:0925700:13:3900:00:3800:37:45
31 3143RAUL RODRIGUEZ ROSAC.E. MEDITERRANIV1M01:17:0824100:23:2725900:40:5929.2801:04:2621500:12:4200:01:3900:39:21
32 7183FLAVIO TAKATSULLICENCIA DE DIAV1M01:17:3422300:22:5526700:41:2528.9701:04:2024300:13:1400:00:3800:40:48
33 7178LUCIANO BERLANGALLICENCIA DE DIAV1M01:18:2326900:24:2922600:39:1030.6401:03:3929300:14:4400:01:1900:37:52
34 7153MANUEL BERTOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:5130200:26:2223800:39:3730.2901:05:5922200:12:5200:01:1100:38:27
35 5743RAMON ALMIRALL RUEDTRANSTRIATLONV1M01:19:3029500:25:4023000:39:1230.6101:04:5229100:14:3800:00:5000:38:22
36 7102LLORENÇ ROCA FONTLLICENCIA DE DIAV1M01:19:4730000:26:1823700:39:3530.3201:05:5327100:13:5400:00:3700:38:59
37 8084ADRIAN GARCIA GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:20:0627900:24:4825100:40:1729.7901:05:0530000:15:0100:01:2200:38:56
38 7182EMILIO BENITO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:2224300:23:2927900:42:5028.0201:06:1930100:15:0300:01:3700:41:14
39 7165MATTEO BESTETTILLICENCIA DE DIAV1M01:26:4330400:26:4429600:44:5926.6801:11:4329900:15:0000:01:2900:43:32
40 7120SANTI BONASTRE GARCLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3630500:26:5130800:48:0224.9801:14:5332400:16:4300:01:1800:46:46
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:08:4316800:21:2715000:36:1733.0700:57:449900:10:5900:00:5500:35:22
2 5335SUSANA BARRIS ROCACLUB TRIATLO BLANESV1F01:14:3222400:23:0023600:39:3030.3801:02:3017300:12:0200:01:2800:38:03
3 7171LOURDES FERNÁNDEZ MLLICENCIA DE DIAV1F01:16:0227000:24:30000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
4 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:20:2124600:23:3128400:43:3727.5101:07:0824000:13:1300:00:5600:42:42
5 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:20:2729400:25:3825500:40:2729.6701:06:0528300:14:2200:00:4300:39:45
6 7194OLLE SESELLICENCIA DE DIAV1F01:21:2525900:23:5328500:43:4727.4101:07:4026300:13:4500:00:5500:42:53
7 4446OLGA CANO VILATRICBM-CALELLAV1F01:22:5329100:25:2728000:42:5527.9601:08:2228800:14:3100:00:4000:42:17
8 8081SILVIA GARCIA MARCLLICENCIA DE DIAV1F01:28:0227600:24:3831300:49:1024.4101:13:4827900:14:1400:01:1000:48:00
9 8082EVA ROCA GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:28:0227500:24:3831400:49:1024.4101:13:4827800:14:1400:01:1100:48:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4864JORDI GUZMAN PASCUAC.N. VILAFRANCA V1M00:59:522200:17:405300:32:3636.8100:50:162200:09:3600:01:0200:31:35
2 1047FELICIANO GARCIA BACLUB ATLETISME OLESAV1M00:59:552100:17:405900:32:4336.6800:50:231800:09:3200:00:5900:31:45
3 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M00:59:574200:18:241800:31:5337.6400:50:172400:09:4000:00:2600:31:28
4 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:03:439900:19:477000:33:0936.200:52:568000:10:4700:00:3200:32:38
5 2109CARLOS CARDERO GARCINDEPENDIENTEV1M01:05:1410300:20:0010600:34:4234.5800:54:425900:10:3200:00:5200:33:52
6 3727CARLOS CASTAN SAENZC.N. VILAFRANCA V1M01:05:538800:19:3612300:35:2833.8300:55:048600:10:4900:01:1700:34:12
7 8023DAVID ARMENGOL RECALLICENCIA DE DIAV1M01:06:034700:18:2818100:37:1732.1900:55:454400:10:1800:01:4300:35:35
8 8058JORDI MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:06:1010100:19:5614100:36:0733.2300:56:034000:10:0700:00:5900:35:09
9 8065JORDI LUIS MORALESLLICENCIA DE DIAV1M01:06:1418300:21:517100:33:1036.1800:55:0111500:11:1300:00:5300:32:18
10 3069SALVADOR GALLOFRE FCLUB TRIATLO TARRAGONAV1M01:06:236500:19:1216500:36:4432.6700:55:565300:10:2700:01:3500:35:09
11 2896ALBERT ISERN SABADIINDEPENDIENTEV1M01:06:3015800:21:1710000:34:3034.7800:55:477300:10:4300:00:3500:33:56
12 5161JOSE ANTONIO PINILINDEPENDIENTEV1M01:06:5414100:20:4710800:34:5134.4300:55:3811700:11:1600:00:4300:34:09
13 8059GENÍS FERNÁNDEZ CRELLICENCIA DE DIAV1M01:06:5512500:20:2711700:35:1234.0900:55:3911800:11:1600:01:0100:34:12
14 3092IGNASI TOMAS LOPEZINDEPENDIENTEV1M01:07:098900:19:3714500:36:1233.1500:55:4912600:11:2000:01:0400:35:09
15 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:08:433200:18:0324700:39:5630.0500:57:597400:10:4400:00:2800:39:29
16 8078JUANJO TARRAGÓ REMATRIATLÓ DAVIMAV1M01:08:4616600:21:2612900:35:4133.6300:57:0714900:11:3900:00:4300:34:59
17 8038XAVIER JUSTO TOSCALLICENCIA DE DIAV1M01:09:2716400:21:2115300:36:2033.0300:57:4115600:11:4600:01:4600:34:35
18 8069IVAN JIMÉNEZ CAVALLLLICENCIA DE DIAV1M01:09:4722500:23:0111100:34:5434.3800:57:5516500:11:5200:00:5400:34:01
19 7173CRISTIANO ALCANTARALLICENCIA DE DIAV1M01:09:5720000:22:1714600:36:1433.1200:58:3113800:11:2600:01:0200:35:14
20 8039CARLES SERRA CAMPAMLLICENCIA DE DIAV1M01:09:5916500:21:2515800:36:3332.8300:57:5817200:12:0100:00:5400:35:40
21 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:0217700:21:3518000:37:1532.2100:58:5018100:12:1200:00:5300:36:24
22 8033JOSEP FERNANDEZ SASLLICENCIA DE DIAV1M01:11:2915900:21:1720700:38:2231.2800:59:3916200:11:5000:02:1800:36:04
23 8068JAUME COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:11:519600:19:4525300:40:2529.6901:00:1015000:11:4100:01:3300:38:54
24 8015CARLOS MASIP DOMINGLLICENCIA DE DIAV1M01:12:4423300:23:1719400:37:5631.6301:01:1314200:11:3100:01:1500:36:42
25 4904JUAN MANUEL MENDOZAC.N. SABADELLV1M01:12:4918700:21:5821900:38:5030.901:00:4817100:12:0100:00:4400:38:07
26 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:5321000:22:3221200:38:3331.1301:01:0522000:12:4800:00:5700:37:37
27 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:5722200:22:5419500:37:5831.6101:00:5223200:13:0500:01:1000:36:49
28 8045JUANMA OLIVARES ARALLICENCIA DE DIAV1M01:14:0721200:22:3817800:37:1332.2400:59:5128100:14:1600:01:0500:36:09
29 7160FERRAN SALADIE MENDLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2621600:22:4223500:39:2130.501:02:0319700:12:2300:01:4600:37:36
30 7202CARLOS VILLARREAL LLICENCIA DE DIAV1M01:14:3211700:20:1827000:41:4828.7101:02:0620200:12:2600:01:2600:40:23
31 7128SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4519800:22:1525200:40:1929.7601:02:3417900:12:1100:01:4200:38:38
32 8036RAUL PUIG BITRIALLICENCIA DE DIAV1M01:28:4430100:26:2230600:47:2825.2801:13:5029500:14:5400:02:0100:45:27
33 8086QUIM PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:38:0632700:32:5930500:47:2325.3301:20:2232800:17:4400:01:3500:45:49
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1970NURIA LOZADA ESPITRANSTRIATLONV2F01:15:3524800:23:3221600:38:3931.0501:02:1124700:13:2400:00:3700:38:04
2 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:31:1030900:27:1331100:48:2324.801:15:3631100:15:3400:01:2700:46:57
3 7126YOLANDA SANCHIS MASLLICENCIA DE DIAV2F01:41:1832600:31:4632200:51:4423.201:23:3032900:17:4800:01:4700:49:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M00:59:593100:18:024100:32:2237.0800:50:242100:09:3500:00:3600:31:47
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:00:303400:18:034800:32:2537.0200:50:283700:10:0200:00:3900:31:47
3 5511TONI SAEZ FARRESINDEPENDIENTEV2M01:02:298300:19:233500:32:1637.1900:51:399000:10:5000:01:0200:31:14
4 2149JORDI ALSINA APARICTRANSTRIATLONV2M01:05:226800:19:1412100:35:2333.9100:54:377500:10:4500:00:4400:34:40
5 8060MIGUEL ARAGON DIAZLLICENCIA DE DIAV2M01:05:427900:19:2013000:35:4433.5800:55:046500:10:3800:01:0600:34:38
6 8051RICARDO MORENO RUIZLLICENCIA DE DIAV2M01:06:405900:18:5817600:37:0632.3500:56:046300:10:3600:02:0100:35:05
7 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1417000:21:2815500:36:3032.8800:57:5811900:11:1600:00:4800:35:43
8 8034JUAN CARLOS ADAME SLLICENCIA DE DIAV2M01:10:1819900:22:1614300:36:1133.1600:58:2716400:11:5100:01:1100:35:01
9 8083RAFAEL MOMINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:11:3812800:20:2824200:39:4430.201:00:1213900:11:2600:01:3600:38:09
10 8057JOSEP MARIA ESTEVE LLICENCIA DE DIAV2M01:12:1518600:21:5618500:37:3331.9600:59:2921700:12:4600:01:0900:36:25
11 4630ENRIQUE RODRIGUEZ RC.N. TERRASSAV2M01:14:4722000:22:5023900:39:3730.2901:02:2719500:12:2000:01:0600:38:33
12 8048XAVIER VALLS CALVETLLICENCIA DE DIAV2M01:17:43000:00:00000:00:00001:04:3923000:13:0400:00:0000:40:10
13 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDIENTEV2M01:18:1321700:22:4927800:42:4828.0401:05:3721000:12:3600:01:3500:41:13
14 7127JORDI VALVENY ROVILLICENCIA DE DIAV2M01:18:2925700:23:4825700:40:4829.4101:04:3626900:13:5300:01:4000:39:10
15 7155RAMON MARTINEZ GOMELLICENCIA DE DIAV2M01:19:2123400:23:1927200:42:0028.5701:05:1927400:14:0200:01:1100:40:50
16 3847TONI URIBE HERNÁNDETRANSTRIATLONV2M01:19:5828100:24:5926100:41:1129.1401:06:1026600:13:4800:01:0700:40:05
17 7157FERRAN FERRER FERRALLICENCIA DE DIAV2M01:19:5926000:24:1627600:42:1328.4201:06:2925000:13:3000:01:0800:41:06
18 8028JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV2M01:20:2128900:25:2126300:41:1329.1101:06:3426500:13:4700:01:0600:40:08
19 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:21:5929800:26:1424100:39:4230.2301:05:5632000:16:0300:00:4000:39:03
20 8011XAVIER PUJOL PLANSLLICENCIA DE DIAV2M01:26:1826500:24:2530900:48:1724.8501:12:4225600:13:3600:01:0600:47:12
21 8070JOAN FERNANDEZ BUFILLICENCIA DE DIAV2M01:37:1932200:29:2232600:52:3922.7901:22:0130700:15:1800:02:4900:49:51
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:10:0317100:21:2915600:36:3032.8800:57:5917600:12:0400:01:0600:35:25
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8027SANTI ROVIRA OBRADOLLICENCIA DE DIAV2M01:07:3717300:21:319400:34:1934.9700:55:5015800:11:4700:00:5200:33:28
2 8050JAVIER CAMPOS CANASLLICENCIA DE DIAV2M01:07:4512700:20:2813800:35:5633.400:56:2412700:11:2100:01:2100:34:35
3 8041JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:07:5316300:21:2010400:34:3834.6500:55:5816700:11:5500:00:3900:34:00
4 8001FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:14:2921100:22:3324600:39:5330.0901:02:2617500:12:0300:00:3200:39:22
5 4717ANDRES FERNANDEZ LUPRAT TRIATLO 1994V2M01:15:0220500:22:2622300:39:0030.7701:01:2625400:13:3600:01:2200:37:38
6 1005JOSE MANUEL GONZALVTRANSTRIATLONV2M01:15:3524500:23:3013600:35:5033.4900:59:2032200:16:1500:00:3600:35:15
7 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDIENTEV2M01:19:3827400:24:3727100:41:5328.6501:06:3023700:13:0800:01:2700:40:28
8 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:19:5031100:27:1422200:38:5630.8201:06:1025800:13:4000:00:5300:38:04
9 4492ESTEBAN PEÑA PITARCINDEPENDIENTEV2M01:21:0228700:25:1526800:41:2928.9301:06:4428200:14:1800:01:3300:39:57
10 7170ENRIQUE LUJAN LERMALLICENCIA DE DIAV2M01:26:5831600:28:0728800:44:0027.2701:12:0729400:14:5100:01:0600:42:55
11 8025MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:27:5530800:27:0830100:46:1225.9701:13:2028900:14:3500:00:5700:45:16
12 527PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:28:3129200:25:3030000:46:0826.0101:11:3832600:16:5300:02:4500:43:23
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:08:4319400:22:0612600:35:3633.7100:57:4210100:11:0100:00:3100:35:06
2 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:08:4515300:21:0814700:36:1533.100:57:2312800:11:2200:01:2100:34:55
3 7169MIGUEL LAGUNA PESLLICENCIA DE DIAV3M01:15:1526400:24:2418700:37:3731.901:02:0124100:13:1400:01:0500:36:33
4 8006MANUEL SOLDADO COBLLICENCIA DE DIAV3M01:18:3424700:23:3124300:39:4730.1601:03:1830500:15:1600:01:2900:38:19
5 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV3M01:37:0232400:31:2831800:49:5624.0301:21:2431400:15:3800:01:3400:48:23
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:36:5832500:31:2831500:49:1624.3601:20:4432100:16:1400:01:1400:48:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32