RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
249 234 226 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 03:18:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:05:30
21580ANTOLI FAURIA TORRENT01:05:53
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:07:13

2. - FLOR DE TRIATLO - 03:24:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:05:23
24776IGNACIO ORTIZ MARTINEZ01:08:47
35928PAU CASAS SERRATS01:09:59

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:26:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:07:21
23612DAVID MALAGON LOPEZ01:07:34
34896ADRIA DALMAU GOMEZ01:11:24

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA01:08:07
23244JORDI TRUYOLS MORETO01:08:07
35935RAUL CEJUDO ALBA01:10:31

5. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:32:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ01:07:32
21652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:12:18
32327PEDRO MONTES NAVARRO01:12:40

6. - C.N. SABADELL - 03:33:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11871DANIEL DORADO FERNANDEZ01:10:23
22566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:10:57
34769BARTOLOME LOPERA RAMIREZ01:12:08

7. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:33:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12026NIL PUCHOL SOTERAS01:07:53
23156JOAQUIN LAZARO DIAZ01:08:54
32861RICARDO MONASTERIO VIVES01:17:10

8. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:34:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12854MARC ARRIAZA I BOSCH01:07:33
24364ALBERTO LOPEZ SERNA01:12:12
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:14:15

9. - L3SCOLA SANT JUST - 03:44:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14004MARC PEREZ FLORES01:09:33
22709ALONSO GARCIA MARTIN01:16:01
34042MARTI PASTOR GALTES01:18:34

10. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:45:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12476JOSE LUIS CRUZ INFANTES01:10:15
2989ROGER SEGUI SARDA01:10:54
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:24:16

11. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:47:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12686ALEIX RIBERA FLORES01:12:14
24725SALVADOR MARTINEZ GUTIERREZ01:14:46
34207KEVIN MARFIL BOLADERAS01:20:05

12. - C.E. RAYOTEAM - 03:48:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL01:10:48
21019SIMON FASIELLO01:11:52
33440MIQUEL JODAR CORRERO01:26:12

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:54:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:11:34
22231JOSE REY GIMENEZ01:17:32
34482ALEXANDRE FERNANDEZ ORO01:25:39

14. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 04:08:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14269ALBERTO AGUILERA GOMEZ01:16:29
2132FRANC CAPEL RUBIO01:19:55
34378RAUL MORALES MATEO01:32:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32