RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
249 234 226 8 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2026NIL PUCHOL SOTERASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:07:53900:18:452800:38:5930.7800:57:441700:10:0900:00:3300:00:38
2 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:08:542100:19:122600:38:4830.9300:58:004700:10:5400:00:2300:00:31
3 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:09:334300:20:143000:39:0130.7600:59:152700:10:1800:00:2900:00:28
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:144800:20:286800:40:5629.3201:01:244300:10:5000:00:2900:00:35
5 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:12:175500:20:475500:40:1029.8801:00:576400:11:2000:00:4200:00:36
6 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:12:185300:20:425700:40:2229.7301:01:045900:11:1400:00:2500:00:31
7 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:13:468600:21:426000:40:3229.6101:02:147600:11:3200:00:2800:00:35
8 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:15:386500:21:109500:43:2227.6701:04:325500:11:0600:00:2500:00:38
9 2709ALONSO GARCIA MARTINL3SCOLA SANT JUSTCDM01:16:018000:21:308900:43:0127.9001:04:317300:11:3000:00:3000:00:32
10 4042MARTI PASTOR GALTESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:344600:20:2211200:44:3226.9501:04:5417000:13:4000:00:2600:00:45
11 4759MARC CODONY VENTURAINDEPENDIENTECDM01:19:346400:21:0114400:46:4925.6301:07:508700:11:4400:00:3400:00:36
12 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:20:0510800:22:3012800:45:2726.4001:07:5711300:12:0800:00:3100:00:38
13 4772NIL ROIG AGEAINDEPENDIENTECDM01:20:169900:22:1713400:46:0326.0601:08:209900:11:5600:00:3100:00:39
14 2714ALVARO VISCARRI PARDOL3SCOLA SANT JUSTCDM01:21:1710400:22:2714100:46:3925.7201:09:0611800:12:1100:00:2700:00:48
15 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:21:1912500:22:5811900:44:5826.6901:07:5616000:13:2300:00:3700:00:39
16 4726YERAY MARTINEZ SALACLUB NATACIO MINORISACDM01:27:5913200:23:1419200:52:4122.7801:15:5510800:12:0400:00:3100:00:41
17 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:28:0118800:26:0115200:47:4225.1601:13:4318500:14:1800:01:1300:01:13
18 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:30:2518000:25:2818100:51:0423.5001:16:3217500:13:5300:01:0300:00:39
19 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:39:1816900:24:5520500:56:2921.2501:21:2421700:17:5400:00:3300:00:37
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:07:292500:19:201800:37:4331.8200:57:033100:10:2600:00:2400:00:26
2 5928PAU CASAS SERRATSFLOR DE TRIATLOJNM01:09:594000:19:583600:39:1930.5200:59:173700:10:4200:00:2600:00:30
3 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:13:055100:20:387600:41:2428.9901:02:025300:11:0300:00:2800:00:34
4 985POL SIMON SANCHEZINDEPENDIENTEJNM01:15:543400:19:3913300:46:0226.0701:05:412300:10:1300:00:3500:00:46
5 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:16:208200:21:379300:43:1727.7201:04:546800:11:2600:00:3900:00:47
6 3864XAVI MARIA ASINC.E. CERDANYOLA A.T.JNM01:20:026600:21:1514600:46:5925.5401:08:149100:11:4800:01:0400:00:49
7 4765BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:22:0114400:23:3913600:46:0926.0001:09:4811900:12:1300:00:3000:00:31
8 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLJNM01:24:1415600:24:0513800:46:1725.9301:10:2217400:13:5200:00:3300:00:47
9 7001RAUL BENTUÉ RAYALLICENCIA DE DIAJNM01:25:0817700:25:2012600:45:1326.5401:10:3319000:14:3500:01:1600:01:10
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:57200:17:431100:37:2532.0700:55:08100:08:4900:00:2200:00:23
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:08100:17:421400:37:3131.9900:55:13200:08:5500:00:2000:00:29
3 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:04:20300:17:431200:37:2732.0400:55:10300:09:1000:00:2800:00:25
4 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:26500:18:141300:37:3032.0000:55:44800:09:4200:00:2500:00:27
5 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:05:471400:18:56500:36:5632.4900:55:521400:09:5500:00:2900:00:31
6 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:06:30400:17:571700:37:4031.8600:55:374600:10:5300:00:3100:00:27
7 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:07:331500:18:562300:38:1931.3200:57:152800:10:1800:00:2800:00:34
8 128RAUL BARRIOS BRUFAUC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:09:223600:19:522500:38:4630.9500:58:383900:10:4400:00:3800:00:40
9 4398JORDI ASENS MORESOC.N. REUS PLOMSSUB23M01:09:292600:19:204800:39:5230.1000:59:122500:10:1700:00:2200:00:30
10 2403MARC VALLS I JULIÀCLUB ESPORTIU PRORUNNERSSUB23M01:15:0610200:22:254500:39:4830.1501:02:1314600:12:5300:00:3800:00:36
11 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:19:4817600:25:198100:42:2228.3201:07:4111100:12:0700:00:3400:00:40
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZINDEPENDIENTEV1M01:05:10600:18:24800:37:1532.2100:55:39500:09:3100:00:2300:00:25
2 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M01:05:38700:18:251000:37:2132.1300:55:461100:09:5200:00:2500:00:28
3 3958JORDI LINARES HERNANDEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:07:321900:19:052100:38:1431.3900:57:192200:10:1300:00:4400:00:35
4 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:07:344100:20:01900:37:1832.1700:57:192400:10:1500:00:3800:00:40
5 4776IGNACIO ORTIZ MARTINEZFLOR DE TRIATLOV1M01:08:473500:19:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2400:00:00
6 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:09:143100:19:343100:39:0530.7000:58:393400:10:3500:00:3000:00:35
7 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:372700:19:305100:39:5730.0400:59:271900:10:1000:00:3400:00:34
8 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAINDEPENDIENTEV1M01:10:095400:20:441900:38:1131.4300:58:556000:11:1400:00:3100:00:55
9 2476JOSE LUIS CRUZ INFANTESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:10:151800:19:006700:40:5429.3400:59:542900:10:2100:00:2600:00:37
10 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDIENTEV1M01:10:532400:19:176300:40:4029.5100:59:574900:10:5600:00:2700:00:30
11 3416XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:10:574200:20:046900:41:0029.2701:01:041200:09:5300:00:2200:00:34
12 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:10:576000:20:503800:39:2230.4801:00:124000:10:4500:00:2900:00:37
13 342JORDI ARIAS SUNYERC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:12:187000:21:174700:39:4930.1401:01:065700:11:1200:00:3700:00:34
14 229MANEL LOPEZ SAMPIETROSBR OPEN TEAMV1M01:12:387500:21:214900:39:5230.1001:01:136700:11:2500:00:3300:00:38
15 2327PEDRO MONTES NAVARROC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:12:406100:20:555600:40:1929.7601:01:146900:11:2600:00:3100:00:35
16 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:13:017900:21:284200:39:4030.2501:01:089600:11:5300:00:2700:00:37
17 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:14:1510100:22:234400:39:4630.1801:02:0911000:12:0600:00:3700:00:38
18 3043CARLOS ALBA ALONSOINDEPENDIENTEV1M01:14:258900:21:517000:41:0129.2601:02:528000:11:3300:00:5200:00:48
19 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:14:325600:20:488500:42:3128.2201:03:195800:11:1300:00:5400:00:48
20 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:463900:19:5810600:44:0927.1801:04:073500:10:3900:00:5600:01:05
21 4764JOAQUIM COOPER JORDANDIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:14:5610700:22:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
22 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M01:15:419200:22:017900:42:1228.4401:04:137000:11:2800:00:5600:00:53
23 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:16:3312700:23:087700:41:4428.7501:04:528500:11:4100:01:1200:00:44
24 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:328500:21:419900:43:3227.5701:05:1312500:12:1900:00:4100:00:54
25 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:17:4211700:22:528000:42:1728.3801:05:0913500:12:3300:00:4800:00:51
26 4757SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:18:0113000:23:128600:42:3628.1701:05:4812200:12:1300:00:3200:01:20
27 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:18:0316000:24:196500:40:4329.4701:05:0215100:13:0100:00:4900:00:49
28 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:18:0410000:22:188800:42:5427.9701:05:1214500:12:5200:00:3200:00:56
29 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:18:2112600:23:019200:43:1627.7301:06:1710600:12:0400:00:3300:00:44
30 8019CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:18:3611600:22:5110100:43:5027.3801:06:419800:11:5500:00:4500:00:38
31 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:19:329600:22:1512300:45:0426.6301:07:1912100:12:1300:00:4100:00:41
32 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:19:338700:21:4213900:46:3125.8001:08:136300:11:2000:01:0200:00:51
33 8012LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M01:19:3712300:22:5711800:44:5626.7101:07:538600:11:4400:01:1200:01:21
34 132FRANC CAPEL RUBIOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:19:5510900:22:3312700:45:2426.4301:07:5710000:11:5800:00:4600:00:41
35 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:20:5012900:23:1212000:45:0126.6601:08:1313700:12:3700:01:1300:00:55
36 8003OSCAR POMÉS CENTELLALLICENCIA DE DIAV1M01:21:1214100:23:3012100:45:0226.6501:08:3213900:12:4000:01:0100:01:12
37 7017MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1716700:24:399700:43:2627.6301:08:0515500:13:1200:00:0000:00:00
38 264GONZALO MARCHENA MARSETCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:21:3515200:24:0111100:44:2427.0301:08:2515300:13:1000:00:3900:01:11
39 8021RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M01:21:575700:20:4917200:49:4824.1001:10:376100:11:2000:01:1200:01:10
40 8011ALBERT CALVO ARDILLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2620300:27:403200:39:0830.6601:06:4820200:15:3800:01:4600:01:18
41 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDIENTEV1M01:24:0111100:22:3517300:49:5624.0301:12:317200:11:3000:01:0800:01:10
42 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDIENTEV1M01:24:4217300:25:0913700:46:1325.9601:11:2215800:13:2000:00:4900:00:46
43 3983JAVIER BAQUEDANO LOPEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:24:4315300:24:0315300:47:4425.1401:11:4715000:12:5600:01:1400:01:12
44 8022VÍCTOR PINTOR COCALLICENCIA DE DIAV1M01:25:0514500:23:4115900:48:3024.7401:12:1114700:12:5400:00:4600:01:38
45 5909JORDI ALCALA PIÑOLINDEPENDIENTEV1M01:25:5813600:23:2517000:49:3824.1801:13:0314900:12:5500:00:5700:00:47
46 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M01:26:1216100:24:2016100:48:3524.7001:12:5515600:13:1700:00:5100:01:08
47 8016XAVIER CONTRERAS SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:31:4819300:26:5217400:50:2223.8301:17:1418900:14:3400:01:0700:01:05
48 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:32:2718200:25:3919500:53:0222.6301:18:4117200:13:4600:01:1900:01:24
49 4378RAUL MORALES MATEOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:32:3520000:27:2516900:49:2724.2701:16:5220400:15:4300:00:4900:00:51
50 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:32:4218600:25:5417900:50:5923.5401:16:5320500:15:4900:00:2800:00:58
51 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:35:2020400:27:4318500:51:2123.3701:19:0420800:16:1600:01:0000:01:02
52 8004MAURICIO DANIEL SLAVNER LLLICENCIA DE DIAV1M01:35:2119900:27:2419100:52:2322.9101:19:4720000:15:3400:01:1900:01:33
53 8017JESÚS GRAU CAMINSLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3820900:28:1922001:05:1518.3901:33:3421900:18:0400:00:3400:00:44
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1197JAVI SANCHEZ DOMINGUEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:11:085900:20:503400:39:1330.6001:00:035400:11:0500:00:3500:00:47
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:11:277800:21:262400:38:3931.0501:00:056600:11:2200:00:2900:00:31
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:11:464900:20:296400:40:4229.4801:01:113300:10:3500:00:2300:00:39
4 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV2M01:12:065000:20:296200:40:3829.5301:01:075200:10:5900:00:3300:00:32
5 4769BARTOLOME LOPERA RAMIREZC.N. SABADELLV2M01:12:087600:21:224600:39:4930.1401:01:115000:10:5700:00:0000:00:38
6 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:12:096800:21:165000:39:5630.0501:01:125100:10:5700:00:3100:00:38
7 2430JUAN PEDRO GROULT ROCATRI+9 EL MASNOUV2M01:12:217100:21:184000:39:3230.3501:00:507500:11:3100:00:3300:00:24
8 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDIENTEV2M01:12:348300:21:384100:39:3530.3201:01:136500:11:2100:00:2400:00:36
9 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:12:487200:21:185200:39:5730.0401:01:158100:11:3300:00:3000:00:39
10 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:3711400:22:447800:42:0328.5401:04:479200:11:5000:00:5000:00:43
11 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:17:1011500:22:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
12 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:2012800:23:109800:43:3127.5801:06:4113800:12:3900:00:4800:00:44
13 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:19:3511800:22:5311400:44:3726.9001:07:3010900:12:0500:01:3500:00:52
14 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:20:1713700:23:279600:43:2327.6601:06:5016300:13:2700:00:2900:00:49
15 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:22:2315800:24:1010900:44:1927.0801:08:2917600:13:5400:01:0200:00:53
16 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:22:2715000:23:5813000:45:4326.2501:09:4114200:12:4600:00:4900:00:48
17 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:23:1116300:24:3013100:45:4626.2201:10:1614800:12:5500:00:3300:00:42
18 3367JOSE ANDRES BUDIOS TUAC.N. SANTA PERPETUAV2M01:23:2113400:23:1715100:47:4025.1701:10:5713100:12:2400:01:1000:01:05
19 8009JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:23:3816400:24:3114300:46:4725.6501:11:1812700:12:2000:00:5900:01:08
20 8010JOSEP LLUIS SALA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:5314000:23:3015500:48:0524.9601:11:3512400:12:1800:01:1600:01:02
21 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:24:1613800:23:2914700:47:0225.5101:10:3117100:13:4500:00:3300:00:51
22 4961ANTONI LINARES TORRESC.T. LA BISBAL DEMPORDAV2M01:24:3314800:23:5314900:47:2825.2801:11:2115400:13:1200:01:0300:00:51
23 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:26:5511200:22:3619000:52:1023.0001:14:4611700:12:0900:01:0600:00:31
24 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:28:1518400:25:5215800:48:2624.7801:14:1817800:13:5700:01:0100:00:43
25 7013QUIM GASCH YAGÜELLICENCIA DE DIAV2M01:38:3621500:29:3720000:53:5122.2801:23:2819600:15:0800:01:5400:01:49
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:20:1714200:23:3711300:44:3626.9101:08:1310700:12:0400:00:3600:00:50
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:23:0917500:25:1811000:44:2127.0601:09:3916600:13:3000:01:0000:00:54
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:27:5117900:25:2316500:49:0424.4601:14:2716200:13:2400:00:3300:00:50
4 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:28:3217400:25:1217600:50:3023.7601:15:4214400:12:5000:01:0500:01:25
5 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:28:3618700:25:5516000:48:3124.7301:14:2618300:14:1000:00:4000:00:46
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:34:0919600:27:1318900:52:0323.0501:19:1619500:14:5300:01:3200:01:42
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL3SCOLA SANT JUSTCDF01:30:3016200:24:3018600:51:3223.2901:16:0218700:14:2800:00:2900:00:35
2 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:34:5921200:28:4517500:50:2523.8001:19:1020600:15:4900:00:3000:00:42
3 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:51:1821600:30:1521901:04:4518.5301:35:0020900:16:1800:01:1700:01:13
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:16:249300:22:038300:42:2928.2501:04:329400:11:5200:00:2600:00:35
2 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:19:4914900:23:5410200:43:5227.3601:07:4610500:12:0300:00:3000:00:33
3 4809AIDA PADILLA GONZALEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:25:0915900:24:1516200:48:3524.7001:12:5012600:12:1900:00:4900:00:51
4 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:33:4720700:28:0618000:50:5923.5401:19:0519100:14:4200:00:3300:00:36
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F01:30:0717100:25:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
2 6250PAULA MARTIN CASTELLSAGUEPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:30:2517200:25:0718800:51:5023.1501:16:5716400:13:2800:00:3200:00:43
3 8008NURIA PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIASUB23F01:49:4422000:31:0821401:02:1019.3001:33:1821100:16:2600:01:2800:01:28
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.T. TRICALAVERA 3.0V1F01:24:5715500:24:0415000:47:3625.2101:11:4015700:13:1700:00:5000:00:49
2 4066ISABEL CRIACH DOS SANTOSCERCLE SABADELLES 1856V1F01:26:5416500:24:3217100:49:3824.1801:14:1014100:12:4400:01:3900:01:00
3 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:35:4319800:27:1819600:53:3822.3701:20:5619300:14:4700:01:0600:00:57
4 2602INES SANTIAGO GONZALEZC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:37:0919400:26:5820400:56:0621.3901:23:0418100:14:0500:01:0200:00:46
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:38:3620600:28:0420300:55:4421.5301:23:4819400:14:4800:01:0800:00:58
6 7008MONTSERRAT BIOSCA PLANELLLLICENCIA DE DIAV1F01:41:5322200:31:1619400:53:0022.6401:24:1621600:17:3700:01:2300:01:25
7 8002MIREIA FAGEDA PLALLICENCIA DE DIAV1F01:42:2420200:27:4021201:00:2719.8501:28:0718400:14:1700:01:4300:01:33
8 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:52:4921900:30:4221301:01:1919.5701:32:0122100:20:4800:00:5200:01:11
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4457ISABEL SANSA ALCANTARAW3TRIBCNV2F01:32:5018300:25:4419900:53:4522.3301:19:2915900:13:2100:01:1300:01:17
2 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:37:5020500:27:5120200:55:3021.6201:23:2118800:14:2900:00:4900:00:48
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:48:1122300:31:4020901:00:0919.9501:31:4921000:16:2200:01:0000:01:13
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F01:39:4521800:30:3219800:53:4222.3501:24:1419900:15:3100:01:2000:01:26
2 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:56:5222400:35:0921701:03:4218.8401:38:5121800:18:0100:01:2700:01:19
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 971ALEIX SELLARES GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:05:211000:18:53300:36:5532.5100:55:48600:09:3300:00:2400:00:29
2 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLOABM01:05:231100:18:54600:36:5632.4900:55:50700:09:3300:00:2300:00:30
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:05:301300:18:55100:36:4332.6800:55:381000:09:5200:00:3300:00:27
4 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM01:05:431200:18:55400:36:5532.5100:55:501300:09:5300:00:2400:00:30
5 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:05:531700:18:58200:36:4932.5900:55:471600:10:0600:00:2600:00:29
6 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM01:07:021600:18:562200:38:1731.3500:57:13900:09:4900:00:2700:00:28
7 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:07:133800:19:57700:37:0732.3300:57:041800:10:0900:00:3200:00:28
8 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:212900:19:321600:37:3931.8700:57:112000:10:1000:00:2300:00:29
9 4803ADRIÀ COLLS TECULTRIFANATICS CLUB ESPORTIUABM01:07:362300:19:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2800:00:00
10 3244JORDI TRUYOLS MORETOC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:073200:19:381500:37:3831.8900:57:164400:10:5100:00:2500:00:32
11 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:072200:19:132000:38:1231.4100:57:253800:10:4200:00:3600:00:42
12 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:492800:19:325300:39:5930.0100:59:312600:10:1800:00:2500:00:37
13 1871DANIEL DORADO FERNANDEZC.N. SABADELLABM01:10:234700:20:253300:39:0930.6500:59:344200:10:4900:00:3600:00:42
14 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:312000:19:117200:41:0829.1701:00:192100:10:1200:00:2800:00:28
15 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:10:323700:19:554300:39:4130.2400:59:364800:10:5600:00:3400:00:41
16 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM01:10:484400:20:202700:38:5830.8000:59:187400:11:3000:00:2400:00:30
17 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:543000:19:337300:41:1529.0901:00:481500:10:0600:00:4800:00:24
18 4896ADRIA DALMAU GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:24000:00:00000:00:000.0001:00:374100:10:4700:00:0000:00:34
19 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:347300:21:203900:39:2330.4701:00:434500:10:5100:00:4600:00:40
20 7009XAVI PLANAS CRIADOLLICENCIA DE DIAABM01:11:39800:18:3910000:43:3627.5201:02:15400:09:2400:00:4600:00:41
21 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:11:524500:20:206600:40:5229.3601:01:123600:10:4000:00:3300:00:36
22 7011ADRIÀ MUNTANER MASLLICENCIA DE DIAABM01:12:046200:20:565400:40:0229.9801:00:585600:11:0600:00:3100:00:29
23 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:12:076300:20:593700:39:2130.5001:00:208900:11:4700:00:3000:00:48
24 4364ALBERTO LOPEZ SERNACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:127700:21:233500:39:1730.5501:00:407800:11:3200:00:4600:00:42
25 2730JAVIER VAREA RUSOC.E.E. SANT GERVASIABM01:13:037400:21:205800:40:2329.7201:01:436200:11:2000:00:4100:00:39
26 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:13:476700:21:167100:41:0229.2401:02:187100:11:2900:00:3600:00:37
27 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:249100:21:595900:40:2529.6901:02:2410200:12:0000:00:4800:00:49
28 7002ALBERTO CASTRO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:14:378400:21:397400:41:1929.0401:02:588300:11:3900:00:5200:00:47
29 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:14:429500:22:136100:40:3729.5401:02:509500:11:5200:00:3400:00:40
30 4055AITOR NIETO TORRENTC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:15:225200:20:4110500:44:0827.1901:04:493200:10:3300:00:5800:00:39
31 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:5511300:22:407500:41:2129.0201:04:019700:11:5400:00:3000:00:44
32 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:16:295800:20:5010400:44:0627.2101:04:568200:11:3300:00:4500:00:41
33 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:16:419700:22:168700:42:4128.1101:04:578800:11:4400:00:5300:00:52
34 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:566900:21:179400:43:1827.7101:04:3512900:12:2100:00:2900:00:43
35 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:17:5010300:22:279100:43:1527.7501:05:4211200:12:0800:00:3100:00:38
36 4283IVAN GARCIA FERNANDEZVILADECANS TRIATLOABM01:18:268800:21:4311600:44:4426.8301:06:2710100:11:5900:01:0100:01:26
37 8026XAVI PAREJO PALLARESLLICENCIA DE DIAABM01:18:309000:21:5512200:45:0326.6401:06:587700:11:3200:01:1100:00:55
38 7005VICENÇ CORTÉS MASLLICENCIA DE DIAABM01:18:4214300:23:398400:42:3128.2201:06:1013400:12:3200:00:0000:00:00
39 7014EDUARD HERRADOR FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:5511000:22:3410700:44:1227.1501:06:4611500:12:0900:00:5700:01:07
40 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:3110500:22:2811700:44:5026.7701:07:1812000:12:1300:01:0000:01:20
41 8013DANIEL JIMENEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:20:0412000:22:5412500:45:0826.5901:08:0210400:12:0200:00:4500:00:46
42 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:21:4212200:22:5614200:46:4525.6701:09:4110300:12:0100:00:3500:00:46
43 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:22:2611900:22:5313200:45:5926.1001:08:5216800:13:3400:00:3800:00:40
44 4692OSCAR SALCEDO YEPESGOO SPORT CLUBABM01:22:379800:22:1615700:48:1324.8901:10:2911400:12:0800:01:0000:00:46
45 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:0415400:24:0412900:45:3026.3701:09:3416700:13:3000:00:3700:00:54
46 8027ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:23:3013900:23:2915400:47:4525.1301:11:1412300:12:1600:00:5500:01:00
47 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM01:23:3219200:26:488200:42:2628.2801:09:1418600:14:1800:00:5100:01:15
48 8007ALBERT VILASPASA REALLLICENCIA DE DIAABM01:23:5714600:23:4214000:46:3625.7501:10:1816900:13:3900:01:0100:00:58
49 7016JORDI GUARCH ROSELLLLICENCIA DE DIAABM01:25:0115100:24:0116300:48:3824.6701:12:3913000:12:2200:01:1800:01:22
50 4482ALEXANDRE FERNANDEZ OROCLUB TRIATLO SABADELLABM01:25:3914700:23:4516800:49:2724.2701:13:1213300:12:2700:01:0900:00:54
51 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDIENTEABM01:26:2912400:22:5718700:51:4223.2101:14:399300:11:5000:01:0200:01:09
52 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:29:0118500:25:5316600:49:1924.3301:15:1217300:13:4900:00:5300:00:54
53 7006ALBERT ALEGRETLLICENCIA DE DIAABM01:29:4716600:24:3918200:51:1323.4301:15:5217700:13:5500:01:0400:01:03
54 2568DAVID PASTOR COMAINDEPENDIENTEABM01:33:2118100:25:3619700:53:4122.3501:19:1718000:14:0400:00:5000:01:02
55 8023MIGUEL ANGEL PACHA CONDELLICENCIA DE DIAABM01:36:0421000:28:1918400:51:1723.4001:19:3621200:16:2800:01:1000:01:27
56 7012ALEJANDRO CALDENTEYLLICENCIA DE DIAABM01:43:2620100:27:3021001:00:1319.9301:27:4320300:15:4300:01:2200:02:03
57 8006ALBERT BALLESCA VILERTLLICENCIA DE DIAABM01:47:3621700:30:2221101:00:2119.8801:30:4321400:16:5300:00:5100:00:55
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:09:013300:19:392900:39:0030.7700:58:393000:10:2200:00:3000:00:36
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:17:5410600:22:2910300:43:5227.3601:06:217900:11:3300:00:3000:00:29
3 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:299400:22:0311500:44:3926.8801:06:429000:11:4700:00:3000:00:38
4 4709PAULA LOPEZ CASTILLOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:20:078100:21:3714500:46:5125.6101:08:288400:11:3900:00:3100:00:38
5 4295GEMMA ANGUERA SARRETCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:20:2617000:25:009000:43:0227.8901:08:0213200:12:2400:00:2700:00:40
6 7010ANUCHI GAGO LLICENCIA DE DIAABF01:20:4513300:23:1612400:45:0826.5901:08:2412800:12:2100:00:4300:00:52
7 4033NIKNAZ FAZELI HOKMABADCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:0815700:24:0610800:44:1227.1501:08:1814300:12:5000:00:4800:00:45
8 7004MARC LLOBET RODRIGOLLICENCIA DE DIAABF01:23:0913500:23:2314800:47:0325.5001:10:2614000:12:4300:01:0300:00:53
9 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOABF01:23:1312100:22:5615600:48:0824.9301:11:0411600:12:0900:01:2300:01:14
10 1982LAIA RIERA GONZALEZINDEPENDIENTEABF01:24:3117800:25:2213500:46:0726.0201:11:2915200:13:0200:00:3400:00:42
11 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:24:4913100:23:1216400:49:0224.4701:12:1413600:12:3500:00:4900:00:52
12 7003ALBA PUJOL ISIDROLLICENCIA DE DIAABF01:27:3416800:24:4616700:49:2524.2801:14:1116100:13:2300:00:4700:01:03
13 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:30:2018900:26:1717700:50:3423.7301:16:5116500:13:2900:00:5500:00:48
14 2406LAIA FRUTOS RUIZC.A. LES TORTUGUESABF01:32:0019100:26:3817800:50:3723.7101:17:1519200:14:4500:01:0300:01:00
15 8020IDOYA ESCARABAJAL CAMPORLLICENCIA DE DIAABF01:36:0421100:28:2018300:51:1523.4101:19:3521300:16:2900:01:1100:01:24
16 8015MIREIA COYO ASENSIOLLICENCIA DE DIAABF01:37:0519500:27:0420100:54:5121.8801:21:5519800:15:1000:01:1000:01:13
17 7007SHEILA PIÑOL MARTINLLICENCIA DE DIAABF01:41:5322100:31:1619300:53:0022.6401:24:1621500:17:3700:01:2600:01:24
18 7015ALICIA SORIANO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF01:42:1221300:29:0020600:58:0320.6701:27:0319700:15:0900:01:2800:01:19
19 8014PATRICIA SEGARRA ALONDOLLICENCIA DE DIAABF01:42:2120800:28:1620700:58:3020.5101:26:4620100:15:3500:01:2200:01:04
20 8025PATRICIA MARTÍNEZ DE DIEGLLICENCIA DE DIAABF01:44:1619000:26:3821601:03:3618.8701:30:1417900:14:0200:01:4900:01:48
21 6222MAMEN ROMAN MARINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:44:2421400:29:3620800:58:4720.4101:28:2320700:16:0100:00:5300:01:03
22 8024MAITE RUIZ CALVEDLLICENCIA DE DIAABF01:45:2419700:27:1721801:03:5918.7501:31:1618200:14:0800:03:0900:02:44
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8001JORDI BONILLA VELASCOLLICENCIA DE DIAT2M01:59:5722500:36:1221501:03:1418.9801:39:2622000:20:3100:01:3500:01:31

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32