RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
491 428 415 9 4 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:42:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:52:51
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:53:06
33673MARC CUNYAT CARBALLAL00:56:53

2. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:48:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:53:43
2493ANDRES EDUARDO DIAZ00:54:38
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:59:54

3. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:52:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:53:55
2457AMAND REDONDO BRUNET00:57:36
34622JORDI BADIA SOLER01:00:42

4. - C.E.T. DISTANCE - 02:52:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO00:56:31
21773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:58:00
3353JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:58:10

5. - C.E. RAYOTEAM - 02:53:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:54:45
2827ENRIC BOLDU TORMO00:57:19
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:01:20

6. - C.N. VIC-ETB - 03:00:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1398ARNAU BELLAPART LAS HERAS00:56:58
23221RUBÈN MASNOU RIBAS01:01:39
35935RAÚL CEJUDO ALBA01:02:04

7. - C.N. MATARO - 03:02:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:56:44
22080MARC ARAGONES I MAS01:02:47
35869ADRIA PARRA MOYA01:03:21

8. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:03:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:26
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:00:39
31434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:01:57

9. - CLUB NATACIO OLOT - 03:04:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA00:56:04
25970MARTI PALMA NOGUE00:58:55
32286ADRIA ESCAPA MASO01:10:00

10. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:07:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:00:55
22593IAGO RUBIO LUNA01:01:41
31044RICARD ARANYÓ REGÀS01:04:44

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:10:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:01:44
21052SIMON LOBERA  JONES01:03:53
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:05:13

12. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:11:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13851MARCOS LAMAS LOUGE01:01:05
22650JONATHAN MENDEZ LÓPEZ01:03:57
32434OSCAR VIDAL MOLINA01:06:09

13. - TRICBM-CALELLA - 03:12:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1620MARC MARTIN CLOTA01:01:41
21463ADRIA RIERA GOMEZ01:02:03
33878SANTIAGO RIERA GOMEZ01:08:33

14. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:12:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1600SERGI MARTINEZ VALENTIN01:00:05
22640CARLES GARCIA DELGADO01:02:07
33044LUIS DE LA CRUZ TAMAYO01:10:45

15. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:14:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ 01:01:21
22635JAVIER VERA01:04:43
35982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJO01:08:00

16. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:16:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:03:46
24985PAU ARENAS PUJOL01:05:00
35311PAU BERGADA CUDOS01:07:34

17. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:16:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDÁN01:03:24
22846ANDRES JIMENEZ PEÑA01:03:55
32293SERGIO CARRIQUE SÁNCHEZ01:09:32

18. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:26:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:01:54
23911RUBEN GARCIA MARTIN01:10:45
33249MANEL HERMOSO DEL PINO01:13:47

19. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:26:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13201SERGIO JURADO GOMEZ01:04:49
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:08:00
32472JORDI CALVO CERVERA01:13:38

20. - CERDANYOLA CH - 03:28:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:04:24
22448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:07:13
32052XAVIER SERRANO BELLAVISTA01:17:18

21. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:29:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN00:59:46
22114PERE FRANCITORRA FERRER01:11:09
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:18:05

22. - TRANSTRIATLON - 03:31:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13109RICARDO GALINDO PINEDA01:05:56
23335JOAN FERRE BALMON01:09:00
32149JORDI ALSINA APARICIO01:16:16

23. - C.N. SABADELL - 03:38:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:03:23
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:09:59
32411AGUSTI QUINTILLA RIBAS01:24:52

24. - C.A. LES TORTUGUES - 03:40:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13638DANIEL CORVO ROJAS01:09:56
23022XAVIER SANYÉ MENGUAL01:11:54
35914JOSEP SOLE RODRIGUEZ01:18:45

25. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:56:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13716PAU COMBIS HURTOS01:11:59
21312NARCIS COMBIS COLOMER01:22:09
3477FRANCESC SAGET FERNANDEZ01:22:38

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32