RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLÓCDM00:56:322200:11:461600:33:2735.8700:45:131900:11:1900:00:5000:00:35
2 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM00:58:551400:11:044100:35:3633.7100:46:406500:12:1500:00:5500:00:39
3 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:00:052700:12:068000:36:3232.8500:48:382300:11:2700:00:4300:00:34
4 3861MARC FONT PIC.T. LA BISBAL D´EMPORDACDM01:00:166400:13:394500:35:4233.6100:49:211000:10:5500:01:0600:00:39
5 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:00:538400:14:143100:35:0134.2700:49:153300:11:3800:00:5800:00:38
6 3860NIL LLUMÀ GONFAUSINDEPENDENTCDM01:01:405200:13:077900:36:3132.8600:49:385000:12:0200:01:2600:01:00
7 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:486000:13:274800:35:4833.5200:49:158400:12:3300:01:1300:00:39
8 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:03:2310400:14:436500:36:1033.1800:50:537800:12:3000:01:0100:00:44
9 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:10:537600:13:5821400:42:2328.3100:56:2120500:14:3200:02:0600:01:01
10 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:14:037500:13:5732300:46:5125.6101:00:4811900:13:1500:01:0900:01:14
11 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM01:15:3319700:17:1225500:43:4727.4101:00:5920900:14:3400:02:0100:00:36
12 3160SAMUEL CAMUS SÁNCHEZTRICBM-CALELLACDM01:16:1529900:20:0419100:41:2528.9701:01:2922700:14:4600:02:2300:01:05
13 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:22:0816200:16:3224400:43:2327.6600:59:5540000:22:1300:01:4600:01:02
14 3402MAX GASSÓ NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:27:2938200:23:0634600:48:2924.7501:11:3529600:15:5400:02:5700:01:02
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISAJNM00:53:55600:10:361400:33:1736.0500:43:53300:10:0200:00:3400:00:28
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM00:54:45800:10:421100:33:1536.0900:43:57900:10:4800:00:3800:00:31
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO OLOTJNM00:56:042000:11:421700:33:3635.7100:45:18800:10:4600:00:4000:00:35
4 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:56:172500:11:581200:33:1536.0900:45:131100:11:0400:00:4500:00:33
5 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM00:59:23400:10:237400:36:2233.0000:46:458700:12:3800:00:5700:00:30
6 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:00:268000:14:032700:34:5734.3300:49:002200:11:2600:00:4700:00:30
7 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:273900:12:306000:36:0733.2300:48:374200:11:5000:00:5700:00:33
8 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:00:396500:13:413400:35:2233.9300:49:033200:11:3600:01:0300:00:31
9 2695ROGER CALSINA FÍGOLSCLUB TRIATLO BERGAJNM01:03:5019400:17:05900:33:0936.2000:50:1414600:13:3600:01:4400:00:55
10 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:06:423300:12:1712200:38:5330.8600:51:1026700:15:3200:01:2800:00:40
11 7159SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:15:4319300:17:0414400:39:4930.1400:56:5337000:18:5000:01:4500:01:03
12 3864XAVI MARIA ASINCERDANYOLA CHJNM01:20:4127400:19:4633500:47:3525.2201:07:2112900:13:2000:04:0000:01:11
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:53:06300:10:06200:32:4336.6800:42:49500:10:1700:00:3400:00:29
2 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:53:43500:10:331000:33:1536.0900:43:48200:09:5500:00:3300:00:26
3 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:58:001800:11:352500:34:5134.4300:46:263100:11:3400:00:4000:00:29
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:00:465800:13:224400:35:4233.6100:49:043700:11:4200:00:4700:00:35
5 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:01:014100:12:315800:36:0533.2600:48:367100:12:2500:00:4500:00:35
6 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:01:084600:12:584900:35:4833.5200:48:466900:12:2200:00:5600:00:39
7 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:01:206300:13:294600:35:4433.5800:49:135600:12:0700:00:4500:00:37
8 620MARC MARTIN CLOTATRICBM-CALELLASUB23M01:01:4112700:15:083900:35:2633.8700:50:341400:11:0700:00:5600:00:36
9 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:02:1510300:14:435100:35:5133.4700:50:343600:11:4100:01:1300:00:33
10 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROSUB23M01:03:211600:11:1413400:39:2430.4600:50:389300:12:4300:01:0000:00:33
11 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:05:0010600:14:479900:37:2332.1000:52:1010000:12:5000:01:2800:00:56
12 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:05:1310900:14:5210200:37:3931.8700:52:318900:12:4200:00:5500:00:31
13 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:08:5410700:14:499300:37:0532.3600:51:5433700:17:0000:01:1600:00:46
14 8045ADRIÀ BARÓ BIOSCALLICENCIA DE DIASUB23M01:08:5918000:16:5214900:39:5430.0800:56:466300:12:1300:01:1700:00:50
15 3716PAU COMBIS HURTOSCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:11:5919600:17:0919000:41:2229.0100:58:3113600:13:2800:01:3500:00:54
16 7134ROGER PASCUAL ANGLÈSLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:4916500:16:3827800:45:0026.6701:01:381600:11:1100:01:4800:01:04
17 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:13:3823800:18:4816100:40:1929.7600:59:0720400:14:3100:02:0000:01:28
18 7143LLUIS CAMPRUBI ROTALLICENCIA DE DIASUB23M01:13:4229100:19:5719500:41:3528.8601:01:325900:12:1000:01:5400:01:09
19 7126DANILA SMIRNOVLLICENCIA DE DIASUB23M01:14:1413600:15:3515000:40:0030.0000:55:3536700:18:3900:01:3800:00:54
20 8020DIDAC PURTI GRAULLICENCIA DE DIASUB23M01:14:3032400:20:3418500:41:0929.1601:01:439800:12:4700:01:4400:00:41
21 7133GERARD BARRACHINA PORLANLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:4121500:17:4630700:46:1225.9701:03:589200:12:4300:01:4000:00:59
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:56:253500:12:18600:32:5836.4000:45:161500:11:0900:00:4900:00:31
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M00:56:444200:12:32400:32:5436.4700:45:261800:11:1800:00:5400:00:42
3 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBV1M00:56:583000:12:13700:33:0636.2500:45:193400:11:3900:00:4000:00:38
4 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:00:113200:12:167500:36:2532.9500:48:412800:11:3000:00:5600:00:38
5 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:00:424900:13:024200:35:3633.7100:48:385300:12:0400:00:5200:00:32
6 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:434300:12:335600:36:0433.2700:48:375400:12:0600:00:4600:00:34
7 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:00:485700:13:215200:35:5633.4000:49:172900:11:3100:00:5000:00:43
8 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:01:253700:12:237800:36:3032.8800:48:538300:12:3200:00:5900:00:48
9 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:01:397200:13:553500:35:2433.9000:49:196600:12:2000:00:5100:00:41
10 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M01:01:419500:14:302200:34:4134.6000:49:117900:12:3000:00:5000:00:36
11 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:01:446200:13:285000:35:5033.4900:49:187200:12:2600:00:5500:00:33
12 2640CARLES GARCIA DELGADOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:02:079700:14:375400:35:5933.3500:50:363000:11:3100:01:1300:00:35
13 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:02:247300:13:558500:36:4532.6500:50:403900:11:4400:01:0700:00:37
14 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:02:4415500:16:064000:35:3233.7700:51:381200:11:0600:01:0100:00:38
15 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:03:535600:13:207300:36:2133.0100:49:4118000:14:1200:01:1800:00:55
16 528JOSE MARIA CUADRADO CABELTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:03:5410200:14:429200:37:0532.3600:51:475700:12:0700:01:4200:00:42
17 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:04:3514300:15:417200:36:1833.0600:51:598500:12:3600:01:0500:00:57
18 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:04:4312100:15:029400:37:0932.3000:52:118200:12:3200:01:3100:00:59
19 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:4412600:15:078200:36:3632.7900:51:4310800:13:0100:01:0300:00:40
20 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:04:444000:12:3010800:38:0631.5000:50:3617100:14:0800:00:5600:00:41
21 1951DAVID LLOP ROIGINDEPENDENTV1M01:07:0011500:14:5711000:38:0931.4500:53:0615600:13:5400:01:2800:01:31
22 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:07:1316800:16:4010700:38:0631.5000:54:467300:12:2700:01:4300:00:48
23 3497SERGIO ASENSIO GILCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:07:5315600:16:0712000:38:4131.0200:54:4811200:13:0500:01:1100:00:48
24 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDENTV1M01:08:0512400:15:0514800:39:5330.0900:54:5811500:13:0700:01:2700:01:03
25 3878SANTIAGO RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAV1M01:08:3314800:15:5210000:37:3731.9000:53:2924600:15:0400:01:5500:00:50
26 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:08:5917700:16:5012900:39:1830.5300:56:0810100:12:5100:01:2700:00:59
27 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:09:0016400:16:3516200:40:2329.7200:56:585200:12:0200:01:4500:01:00
28 3871DAVID BARBA MORALTRICBM-CALELLAV1M01:09:3020700:17:3712700:39:1530.5700:56:528600:12:3800:01:0600:00:44
29 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:09:379600:14:3215600:40:1129.8600:54:4323500:14:5400:01:3500:00:49
30 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M01:10:0314600:15:4618200:41:0529.2100:56:5111800:13:1200:02:2100:01:20
31 8041MANU RUBIO ABADINLLICENCIA DE DIAV1M01:10:3121100:17:4113700:39:3330.3400:57:1412400:13:1700:02:3700:01:30
32 2747TONI VALBUENA MUÑOZTRICBM-CALELLAV1M01:10:3718100:16:5215900:40:1629.8000:57:0813700:13:2900:02:1400:01:08
33 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:10:4513300:15:2817500:40:5429.3400:56:2219400:14:2300:01:2100:00:57
34 446ÀLEX GARCIA MARTÍNEZTRICBM-CALELLAV1M01:10:538300:14:1320600:42:0428.5300:56:1721300:14:3600:01:4600:00:57
35 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:11:0417600:16:5014500:39:4930.1400:56:3919800:14:2500:01:1400:00:57
36 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:11:1224400:18:5412300:39:0130.7600:57:5512500:13:1700:01:0500:00:43
37 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:11:2022600:18:2511800:38:3131.1600:56:5619600:14:2400:01:4500:00:53
38 8043PABLO GÓMEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5318500:16:5415500:40:0929.8900:57:0322900:14:5000:02:2700:01:14
39 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:11:5319800:17:136100:36:0933.2000:53:2236400:18:3100:01:1800:00:46
40 8099ISMAEL SANTACRUZ VERALLICENCIA DE DIAV1M01:12:1516700:16:3819200:41:2828.9400:58:0617600:14:0900:01:5500:01:05
41 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:12:2016600:16:3815100:40:0129.9900:56:3927900:15:4100:00:5600:00:56
42 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:0220800:17:3713600:39:3330.3400:57:1029300:15:5200:01:2700:00:53
43 2754GUILLERMO ORTIN MORENOTRICBM-CALELLAV1M01:13:0925900:19:2915400:40:0629.9300:59:3514500:13:3400:02:1900:01:03
44 8081ISRAEL GALÁN GALÁNLLICENCIA DE DIAV1M01:13:2538900:23:542600:34:5334.4000:58:4721800:14:3800:03:5400:00:50
45 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5V1M01:13:4522300:18:1220200:42:0228.5501:00:1414000:13:3100:01:4900:00:41
46 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:13:4613400:15:3014000:39:4430.2000:55:1436500:18:3200:01:2900:01:04
47 3249MANEL HERMOSO DEL PINOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 8103MIGUEL ÁNGEL LLEDÓS LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:13:5820300:17:2925200:43:3927.4901:01:089900:12:5000:02:2500:01:00
49 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZC.N. MATAROV1M01:14:3911800:14:5914700:39:5130.1100:54:5038200:19:4900:01:5800:00:58
50 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:0334800:21:4013300:39:2330.4701:01:0316200:14:0000:01:2200:00:41
51 8073JORDI SOLA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:15:4923000:18:3822600:42:4528.0701:01:2319900:14:2600:02:0100:01:12
52 425SERGIO SÁNCHEZ PEDROSAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:16:0931700:20:2523700:43:1227.7801:03:378100:12:3200:02:3600:01:46
53 2149JORDI ALSINA APARICIOTRANSTRIATLONV1M01:16:1625300:19:2010600:38:0231.5500:57:2237100:18:5400:00:5600:01:12
54 5455RUBÉN MORENO BURGUÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:16:2221700:17:5528100:45:0226.6501:02:5713400:13:2500:01:5000:00:57
55 7130CHRISTIAN RECODER SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:16:2923500:18:4523000:43:0027.9101:01:4522400:14:4400:02:4100:01:30
56 8031ADOLFO FLORES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:16:3914400:15:4328500:45:1226.5501:00:5528400:15:4400:03:1700:01:44
57 3574MANEL BENITEZ SUBIRATSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:16:5030200:20:0821200:42:2228.3201:02:3019000:14:2000:01:4800:01:00
58 703FRANCISCO MANUEL AGUILAR CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:16:5421600:17:5527200:44:4226.8501:02:3718600:14:1700:01:2700:01:26
59 7145DAVID RODRIGO MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:17:0420500:17:3224200:43:2227.6701:00:5430900:16:1000:02:1500:01:11
60 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:17:1929700:20:0022500:42:4328.0901:02:4321400:14:3600:01:5100:01:33
61 2525JOAN CARLES SERRANO SÁNCHTRICBM-CALELLAV1M01:17:2236100:22:1017900:41:0329.2301:03:1317300:14:0900:01:5000:01:04
62 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:17:2336400:22:1518400:41:0829.1701:03:2316300:14:0000:01:5100:01:24
63 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:17:3133500:20:4824300:43:2327.6601:04:1113300:13:2000:01:2300:00:43
64 3552DAVID RIBÉ MASDEUC.E.T. DISTANCEV1M01:17:5514900:15:5316800:40:3829.5300:56:3139800:21:2400:01:3900:01:17
65 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:18:0533200:20:4520900:42:1428.4101:02:5924900:15:0600:01:3900:01:08
66 8032CARLOS DORAL LLICENCIA DE DIAV1M01:18:3624000:18:5029400:45:2426.4301:04:1419300:14:2200:03:0400:01:42
67 8101MANUEL LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0335900:21:5722400:42:4228.1001:04:3919500:14:2400:02:2900:01:04
68 3280ANTONIO TRIBALDOS HURTADC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:19:0526300:19:3325000:43:3627.5201:03:0930000:15:5600:01:3700:01:03
69 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M01:19:1118300:16:5331300:46:2225.8801:03:1529900:15:5600:02:4400:01:28
70 3669JOSE DIEGO PARRADO SOJOINDEPENDENTV1M01:19:1930100:20:0724900:43:3227.5701:03:3927700:15:4000:01:4600:01:10
71 7137JUAN CARLOS RUIZ MENDOZALLICENCIA DE DIAV1M01:20:0021200:17:4317400:40:5429.3400:58:3739700:21:2300:01:5000:00:56
72 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:20:3233900:20:5625100:43:3827.5001:04:3430100:15:5800:01:2900:01:07
73 8085RAFA BERMEJO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:21:1135700:21:5230800:46:1325.9601:08:0511400:13:0600:03:4300:01:19
74 1183JOSEP ARRABAL MORALESINDEPENDENTV1M01:22:0534000:21:0629500:45:2926.3801:06:3526500:15:3000:02:2700:01:15
75 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:22:1235600:21:5129300:45:2326.4401:07:1423800:14:5800:02:3100:01:03
76 7154VÍCTOR CABRERALLICENCIA DE DIAV1M01:22:2627900:19:4933900:47:4925.1001:07:3822800:14:4800:01:3700:01:13
77 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV1M01:22:4236300:22:1328200:45:0426.6301:07:1726200:15:2500:02:1800:01:06
78 8072RICARDO RODRIGUEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:5638400:23:1028000:45:0126.6601:08:1122500:14:4500:02:5600:00:58
79 5772JORDI DUART CASTELLSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:23:1526800:19:4230900:46:1325.9601:05:5534600:17:2000:02:1200:01:11
80 3859VICTOR CUESTA DÍAZ DE RADTRICBM-CALELLAV1M01:23:1826100:19:3033000:47:1425.4101:06:4432300:16:3400:03:0300:01:20
81 7113OLEG FATINLLICENCIA DE DIAV1M01:23:5534100:21:1130500:46:0826.0101:07:1932500:16:3600:02:2700:01:26
82 7124RAMON ADELL I APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M01:24:1931800:20:2726800:44:2926.9801:04:5637900:19:2300:02:3400:01:07
83 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZÅBINDEPENDENTV1M01:24:5137200:22:2931600:46:3225.7901:09:0128900:15:5000:02:4700:00:54
84 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:24:5439100:24:2228800:45:1926.4801:09:4125200:15:1300:02:2600:01:12
85 7109OTGER FERRER PORTALLICENCIA DE DIAV1M01:25:2035300:21:4635100:48:5324.5501:10:3922000:14:4100:03:2100:01:06
86 8050OSCAR DEL CAMPO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:5337000:22:2734500:48:2424.7901:10:5124200:15:0200:02:2300:00:39
87 8092DANIEL PEGENAUTE SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1628400:19:5321000:42:1828.3701:02:1140400:24:0500:02:0700:00:57
88 8048MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:4734900:21:4136100:49:4324.1401:11:2426000:15:2300:03:3300:01:56
89 8047RAFAEL RODRÍGUEZ OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1036500:22:1836400:49:4824.1001:12:0633900:17:0400:03:4700:01:29
90 675ALEX ALONSO CONTRERASC.A. IGUALADAV1M01:29:2529200:19:5737300:50:4423.6501:10:4136900:18:4400:02:0600:01:22
91 3875MIQUEL GONZALEZ VIÑASTRICBM-CALELLAV1M01:30:0939500:24:4137700:50:5523.5701:15:3620600:14:3300:04:3500:01:11
92 8082DAVID LECLEIRELLICENCIA DE DIAV1M01:30:4537600:22:4735900:49:3724.1901:12:2436300:18:2100:03:4300:01:32
93 5580DAVID LLIBRE GRAUPERATRICBM-CALELLAV1M01:32:1337700:22:5039300:52:4822.7301:15:3832400:16:3500:03:2600:01:51
94 8044SIMÓN GARRIDO PINOLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1820900:17:3737100:50:3323.7401:08:1040500:24:0800:02:3100:01:40
95 1385JOSEP SOLA PUIGTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:32:2834500:21:2638100:51:1023.4501:12:3638300:19:5200:01:3300:01:11
96 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:33:0537800:22:5339100:52:2322.9101:15:1635400:17:4900:01:5000:01:26
97 8026XAVIER GRAU LABORDALLICENCIA DE DIAV1M01:33:3924200:18:5131900:46:4125.7101:05:3241200:28:0700:02:5800:01:57
98 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:33:3937400:22:3640300:54:5021.8801:17:2631200:16:1300:03:1700:01:27
99 7127JULI LOPEZ SEGULLICENCIA DE DIAV1M01:35:0537900:22:5440900:57:1220.9801:20:0624000:14:5900:06:2800:02:02
100 7121IÑIGO PARDO CARRERALLICENCIA DE DIAV1M01:35:2838000:23:0336600:50:0323.9801:13:0640100:22:2200:03:3900:01:32
101 8006RAÜL GÁLVEZ CUCURELLALLICENCIA DE DIAV1M01:38:3140300:25:4740500:55:5921.4301:21:4632900:16:4500:02:5700:00:46
102 7103MICHEL SALUDESLLICENCIA DE DIAV1M01:38:5541000:29:1338700:52:0223.0601:21:1535200:17:4000:01:3900:01:36
103 7152MARC ROCASALBAS ARGEMILLICENCIA DE DIAV1M01:39:3728600:19:5537600:50:5423.5801:10:4941300:28:4800:02:2500:01:19
104 8013CHRISTIAN DELGADO JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M01:42:5541200:30:0038000:50:5923.5401:20:5939900:21:5600:02:2700:03:17
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. RAYOTEAMV2M00:57:192800:12:091300:33:1736.0500:45:264300:11:5300:00:4700:00:42
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:57:363400:12:17800:33:0736.2400:45:246200:12:1200:00:4100:00:37
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:00:556900:13:473600:35:2633.8700:49:133800:11:4200:00:5400:00:38
4 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:4615400:16:024700:35:4633.5500:51:484800:11:5800:00:5900:00:45
5 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:04:1210000:14:416900:36:1533.1000:50:5612000:13:1600:01:1100:00:50
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:04:247900:14:008900:36:5132.5600:50:5114200:13:3300:01:0900:00:49
7 7139ADRIAN WENBANLLICENCIA DE DIAV2M01:06:574700:12:5815200:40:0529.9400:53:0315700:13:5400:01:4400:01:14
8 3882JUAN GARCÍA GALLEGOCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:08:2712300:15:0411600:38:2731.2100:53:3123600:14:5600:01:0900:00:49
9 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:10:0613000:15:1413900:39:4230.2300:54:5625100:15:1000:01:1600:00:59
10 8018AMADEU HERMOSOLLICENCIA DE DIAV2M01:10:4619900:17:1413100:39:1830.5300:56:3218400:14:1400:01:3200:00:58
11 7148IGNACIO DOMINGO VIEYTESLLICENCIA DE DIAV2M01:10:5925200:19:159700:37:1632.2000:56:3120100:14:2800:01:5000:00:51
12 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:11:0912800:15:0919900:41:4128.7900:56:5018900:14:1900:01:3000:00:47
13 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:11:5828300:19:5211900:38:3631.0900:58:2813900:13:3000:01:1100:00:53
14 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:12:0515700:16:0913800:39:3730.2900:55:4631600:16:1900:01:1900:01:45
15 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:12:4321400:17:4616600:40:3029.6300:58:1620000:14:2700:01:2700:01:06
16 7106SALVADOR ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAV2M01:14:0322700:18:3219700:41:3928.8101:00:1115500:13:5200:01:5400:01:22
17 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARINDEPENDENTV2M01:15:2016300:16:3411500:38:2731.2100:55:0139100:20:1900:01:1000:01:00
18 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M01:15:2322900:18:3625300:43:4327.4501:02:1911100:13:0400:01:2700:01:31
19 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:16:2134600:21:3014200:39:4830.1501:01:1824500:15:0300:01:1800:00:53
20 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:16:2927700:19:4820400:42:0328.5401:01:5121900:14:3800:01:5300:00:48
21 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:17:2524600:18:5926400:44:1827.0901:03:1717200:14:0800:03:0900:01:36
22 1071JORDI LARRUY CASADOC.E. RAYOTEAMV2M01:17:5719200:17:0427900:45:0126.6601:02:0529100:15:5200:01:4100:01:21
23 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:18:4529400:19:5823200:43:0327.8701:03:0128300:15:4400:02:1900:01:09
24 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:19:0022400:18:1430600:46:0926.0001:04:2321700:14:3700:02:0400:01:12
25 3847TONI URIBE HERNÁNDEZTRANSTRIATLONV2M01:19:4223100:18:3928900:45:1926.4801:03:5828500:15:4400:02:0600:01:32
26 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M01:19:5626900:19:4323300:43:0427.8601:02:4734100:17:0900:03:0100:01:45
27 1879JOAN SAYAGO RODRÍGUEZC.N. MATAROV2M01:21:1533700:20:5026200:44:1627.1101:05:0630800:16:0900:01:5900:01:33
28 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:22:0919100:17:0234100:47:5625.0301:04:5834400:17:1100:02:1000:01:22
29 3845SERGEY MOSININDEPENDENTV2M01:22:1938100:23:0426000:43:5627.3101:07:0025600:15:1900:02:4700:01:20
30 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:23:5425700:19:2434700:48:3024.7401:07:5430300:16:0000:03:1900:01:25
31 3316JOSEP ANTON CARDOSO JIMÉCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENV2M01:24:1037500:22:3830000:45:5426.1401:08:3227400:15:3800:02:4300:01:22
32 8033JORDI SUÑÉ TREPATLLICENCIA DE DIAV2M01:24:2733100:20:4332700:47:1225.4201:07:5532200:16:3200:02:2200:01:53
33 8094LLUIS COLOM ARMENGOLLLICENCIA DE DIAV2M01:24:3426500:19:3733100:47:1925.3601:06:5635100:17:3800:02:1700:01:47
34 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:24:5038700:23:4932100:46:4925.6301:10:3817900:14:1200:02:5900:01:30
35 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:24:5231100:20:1831500:46:3025.8101:06:4835800:18:0400:02:2200:01:17
36 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:25:1839600:24:4626100:44:0227.2501:08:4832100:16:3000:01:5400:01:06
37 2352JORDI ESTRADA MITJANSINDEPENDENTV2M01:27:1739400:24:3231100:46:1825.9201:10:5032000:16:2700:05:0700:02:26
38 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:27:3136000:22:0734900:48:3224.7301:10:3933300:16:5200:02:2100:01:55
39 8053PERE BAULENAS AYZALLICENCIA DE DIAV2M01:30:2835500:21:4838600:51:4023.2301:13:2833600:17:0000:03:2100:02:22
40 8016RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:32:3439800:25:0337200:50:4023.6801:15:4333100:16:5100:02:4400:01:26
41 7101CARLOS ADAME SILESLLICENCIA DE DIAV2M01:32:3839300:24:2825800:43:5327.3501:08:2140700:24:1700:02:3600:01:44
42 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M01:34:2036200:22:1138900:52:1023.0001:14:2138500:19:5900:01:5400:01:14
43 8083JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV2M01:35:5038800:23:4940400:55:0921.7601:18:5833200:16:5200:02:4400:01:27
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:06:1012000:15:018700:36:5032.5800:51:5118800:14:1900:01:1800:00:42
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:07:097400:13:5612400:39:0730.6800:53:0317000:14:0600:00:5800:00:53
3 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:13:3220200:17:2018600:41:1029.1500:58:3024400:15:0200:01:4200:00:53
4 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:14:0915900:16:1221300:42:2228.3200:58:3427000:15:3500:01:2200:00:49
5 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:16:4826700:19:3720700:42:0928.4701:01:4624300:15:0200:01:5200:01:02
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:25:2139200:24:2627300:44:4526.8201:09:1131000:16:1000:03:3100:01:16
7 2071VICENÇ CLOTET ANTUNEZCLUB NATACIO MINORISAV3M01:25:2932500:20:3625400:43:4527.4301:04:2139500:21:0800:01:4300:01:28
8 8105ANTONI VINYALS REIXACHSLLICENCIA DE DIAV3M01:35:5139900:25:0340100:54:2622.0501:19:2931700:16:2200:05:3100:03:17
9 3115ALBERT GARCÍA DOMÈNECHC.E. MEDITERRANIV3M01:37:3640500:26:0439200:52:3422.8301:18:3837200:18:5800:03:3600:01:28
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:00:541700:11:299000:36:5432.5200:48:238000:12:3100:00:4800:00:34
2 2724HELENA MORAGAS MOLINAL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:02:583600:12:2210900:38:0731.4800:50:297600:12:2900:00:4700:00:32
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:07:102600:12:0522300:42:3728.1600:54:427400:12:2800:01:0200:00:31
4 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:07:204400:12:3817200:40:4329.4700:53:2116100:13:5900:00:4900:00:35
5 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:08:026100:13:2819600:41:3828.8200:55:0610600:12:5600:00:5900:00:35
6 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:10:375300:13:1619300:41:2928.9300:54:4529400:15:5200:00:5400:00:40
7 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:16:5222200:18:1125600:43:5027.3801:02:0123000:14:5100:01:4800:00:47
8 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:22:0911600:14:5738200:51:1323.4301:06:1030200:15:5900:01:4300:00:52
9 2547YAIZA RUIZ GROSGOO SPORT CLUBCDF01:25:1325600:19:2231800:46:4025.7101:06:0237500:19:1100:01:5100:01:10
10 3403JÚLIA NIETO ALONSOC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:25:4928500:19:5333700:47:4325.1501:07:3636000:18:1300:01:4900:01:44
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:00:101500:11:059800:37:1932.1600:48:244000:11:4600:00:5200:00:32
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:01:271900:11:418400:36:4432.6700:48:2510900:13:0200:00:4900:00:34
3 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:08:556600:13:4219400:41:3328.8800:55:1514800:13:4000:01:1000:00:43
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:02:304800:12:5810100:37:3731.9000:50:354500:11:5500:00:5100:00:35
2 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:06:442400:11:5416900:40:4129.5000:52:3517400:14:0900:00:5800:00:35
3 3096LAURA MUNNÉ MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:09:1613100:15:2214600:39:5030.1300:55:1216800:14:0400:01:2900:00:47
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F01:10:509100:14:2320100:41:5328.6500:56:1620800:14:3400:01:0700:00:49
5 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZCERDANYOLA CHSUB23F01:12:1712900:15:1323100:43:0227.8900:58:1516400:14:0200:01:4000:00:44
6 6260PEPA GARCÍA TAPIASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:14:0018600:16:5622000:42:3328.2000:59:2920300:14:3100:01:2500:00:56
7 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:27:1823400:18:4240800:56:3521.2101:15:174900:12:0100:02:4800:01:22
8 7112ELIZAVETA RYABOVALLICENCIA DE DIASUB23F01:32:3130400:20:1238500:51:1723.4001:11:2939400:21:0200:03:2300:01:59
9 6105AFRICA AYLLON GARROCHOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:35:0636900:22:2639800:53:3622.3901:16:0237400:19:0400:02:3600:01:57
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:18:4827200:19:4524500:43:2527.6401:03:1027500:15:3800:01:1800:00:51
2 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:19:3426400:19:3729900:45:4726.2101:05:2417700:14:1000:01:4500:01:02
3 6160EVA FONTCUBERTA MARTÍNEZCLUB TRIATLO BLANESV1F01:19:4828200:19:5025900:43:5627.3101:03:4630500:16:0200:01:2900:01:13
4 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:20:3327600:19:4628600:45:1526.5201:05:0126600:15:3200:01:3200:01:02
5 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:20:5730600:20:1426500:44:2027.0701:04:3431800:16:2300:01:1200:00:50
6 7157GISELA SANZ ADELLC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1F01:22:2423200:18:4133200:47:1925.3601:06:0031900:16:2400:01:4900:01:05
7 3901JENNY SANCHEZ DIAZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:22:4926000:19:2933600:47:3825.1901:07:0728100:15:4200:01:5200:01:22
8 8051LLMARIA RODRÍGUEZ ARIASLLICENCIA DE DIAV1F01:23:2331400:20:2132900:47:1425.4101:07:3528700:15:4800:02:5400:01:27
9 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:23:3327300:19:4635000:48:3324.7201:08:1925300:15:1400:02:1700:01:30
10 2718ALICIA RODRÍGUEZ MARCOSTRICBM-CALELLAV1F01:23:5831600:20:2233400:47:2525.3101:07:4731100:16:1100:01:5800:00:58
11 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:24:4428700:19:5535500:49:0824.4201:09:0328000:15:4100:02:1000:01:08
12 8074RAQUEL DOPICO FERNÁNDEZ LLICENCIA DE DIAV1F01:24:5327100:19:4435800:49:2524.2801:09:0928200:15:4400:02:5300:00:55
13 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:27:0729300:19:5730200:45:5726.1201:05:5439600:21:1300:01:5500:01:05
14 8010MARISA RUIZ MARTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:28:4440100:25:1435600:49:0924.4201:14:2319100:14:2100:02:1400:01:00
15 8095ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:29:4930900:20:1538400:51:1723.4001:11:3236200:18:1700:01:5900:01:13
16 8077RAQUEL GARCIA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1F01:50:2831200:20:1941201:04:4718.5201:25:0640800:25:2200:01:4800:01:39
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3511CHARI GONZÁLEZ CORTÉSINDEPENDENTV2F01:15:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:19:0836700:22:2416500:40:2929.6401:02:5331300:16:1500:01:3000:00:52
3 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:22:0229600:19:5930400:46:0726.0201:06:0629800:15:5600:02:0900:01:25
4 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:23:2230700:20:1432200:46:5125.6101:07:0531500:16:1700:01:2900:01:02
5 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:26:0926600:19:3735400:49:0424.4601:08:4135000:17:2800:01:3500:01:09
6 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:31:5637300:22:3038800:52:0423.0501:14:3434800:17:2200:02:2800:00:58
7 8102VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F01:32:5038500:23:3838300:51:1523.4101:14:5335500:17:5700:03:4800:01:53
8 8038DOLORS DOT BACHLLICENCIA DE DIAV2F01:34:3940200:25:2637800:50:5723.5501:16:2336100:18:1600:03:2600:01:38
9 3846SVETLANA DROZDOVSKAYAINDEPENDENTV2F01:36:0140800:27:5734300:48:0424.9701:16:0138600:20:0000:02:4200:01:42
10 8023MARTA FORNLLICENCIA DE DIAV2F01:50:3138600:23:4141000:58:4720.4101:22:2841100:28:0300:05:0100:01:28
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:34:4034200:21:1839900:53:4722.3101:15:0538000:19:3500:02:3900:01:34
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM00:52:51100:10:02300:32:4536.6400:42:47400:10:0400:00:3500:00:28
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:54:38200:10:031800:34:0435.2300:44:07600:10:3100:00:5400:00:42
3 201AARON PAGES URBANOFLOR DE TRIATLÓABM00:55:19700:10:381500:33:2235.9600:44:002000:11:1900:00:3200:00:36
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM00:55:491300:10:571900:34:1834.9900:45:15700:10:3400:00:3300:00:36
5 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:56:312900:12:12500:32:5736.4200:45:092100:11:2200:00:4300:00:30
6 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:531100:10:492000:34:3534.7000:45:242500:11:2900:00:3800:00:36
7 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM00:58:102100:11:442400:34:4634.5200:46:303500:11:4000:00:4700:00:35
8 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:59:091200:10:496300:36:0933.2000:46:586100:12:1100:00:5500:00:35
9 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASTGCBINNABM00:59:331000:10:485700:36:0533.2600:46:538800:12:4000:00:4900:00:38
10 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:59:464500:12:435300:35:5733.3800:48:401300:11:0600:00:5200:00:35
11 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:54900:10:456800:36:1333.1300:46:5810500:12:5600:00:3900:00:39
12 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:187700:13:583200:35:0734.1700:49:051700:11:1300:00:4800:00:33
13 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:00:255100:13:063800:35:2633.8700:48:324400:11:5300:00:4800:00:31
14 2863MARC ORELLANAPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:057800:13:593300:35:0934.1400:49:084700:11:5700:00:5900:00:37
15 3851MARCOS LAMAS LOUGECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:01:058900:14:202800:34:5834.3200:49:184100:11:4700:01:0900:00:34
16 3283DAVID MARTÍNEZ FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:01:218800:14:172900:34:5834.3200:49:155500:12:0600:00:5700:00:37
17 7155CESC VIDAL RODRÍGUEZ LLICENCIA DE DIAABM01:01:449800:14:382100:34:4134.6000:49:197000:12:2500:01:0400:00:42
18 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:01:543100:12:147700:36:3032.8800:48:4411700:13:1000:00:5600:00:35
19 8104MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:01:558100:14:043000:35:0034.2900:49:0410200:12:5100:00:5900:00:34
20 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:01:575000:13:055900:36:0733.2300:49:129600:12:4500:01:0500:00:37
21 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM01:02:039400:14:272300:34:4434.5500:49:1110400:12:5200:01:0400:00:39
22 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:02:049300:14:256700:36:1233.1500:50:372400:11:2700:01:0100:00:28
23 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:02:326700:13:473700:35:2633.8700:49:1312700:13:1900:00:5500:00:38
24 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM01:02:477000:13:528100:36:3432.8200:50:266800:12:2100:00:5600:00:45
25 3808VICTOR LANGREO CERDÁNTRIATLO L´HOSPITALETABM01:03:2412500:15:068600:36:4832.6100:51:542700:11:3000:01:0800:00:48
26 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:03:3413800:15:365500:36:0133.3200:51:374600:11:5700:01:0800:00:36
27 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:03:5511000:14:529100:37:0132.4200:51:535100:12:0200:01:1200:00:46
28 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:5713900:15:376600:36:1033.1800:51:476000:12:1000:00:5800:00:44
29 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:04:4911300:14:549500:37:1232.2600:52:069400:12:4300:01:1100:00:47
30 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTABM01:05:1113700:15:357000:36:1633.0900:51:5113000:13:2000:01:1300:00:42
31 3754GABRIEL SALAS CUCARULLCLUB TRITRAININGABM01:05:178200:14:1011400:38:2531.2400:52:359000:12:4200:02:0100:01:04
32 8107JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:05:2311700:14:5811200:38:1131.4300:53:096400:12:1400:01:4500:01:03
33 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. RAYOTEAMABM01:05:2615300:16:004300:35:4133.6300:51:4115100:13:4500:01:1900:00:40
34 2959RAUL GUILLAMON VALERICLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:05:4311400:14:559600:37:1532.2100:52:1014300:13:3300:00:5800:00:40
35 3109RICARDO GALINDO PINEDATRANSTRIATLONABM01:05:5611200:14:548800:36:5132.5600:51:4517800:14:1100:00:5800:00:47
36 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:0915100:15:5510500:37:5431.6600:53:496700:12:2000:01:2500:00:47
37 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:06:1513500:15:336400:36:0933.2000:51:4220700:14:3300:01:1700:00:43
38 2081IGNASI PIÑEIRO ADELLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:06:1911900:14:5910300:37:4831.7500:52:4714100:13:3200:00:5600:00:41
39 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:359200:14:2411700:38:2831.2000:52:5214900:13:4300:01:2300:00:44
40 8108VICTOR PORCAR TREMPSLLICENCIA DE DIAABM01:06:449000:14:2111100:38:1031.4400:52:3118200:14:1300:02:1300:00:51
41 7108ORIOL MASIP MONTSERRATLLICENCIA DE DIAABM01:07:123800:12:2418000:41:0329.2300:53:2715200:13:4500:02:2200:00:47
42 8062VÍCTOR RAYO CARMONA LLICENCIA DE DIAABM01:07:155500:13:1714100:39:4530.1900:53:0218100:14:1300:01:5700:00:57
43 8057MARC CASADEMONT FONTLLICENCIA DE DIAABM01:07:185900:13:2312500:39:1130.6300:52:3422300:14:4400:01:0400:00:44
44 8002JAVIER SÁNCHEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:07:346800:13:4718900:41:1929.0400:55:067500:12:2800:01:3700:01:04
45 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:3411100:14:5412100:38:4430.9800:53:3815900:13:5600:01:2200:00:57
46 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:008700:14:167100:36:1633.0900:50:3234900:17:2800:00:4900:00:33
47 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:08:0034300:21:21100:32:2137.0900:53:4218700:14:1800:02:0300:01:35
48 7158MATIAS BUHLERLLICENCIA DE DIAABM01:08:5425800:19:268300:36:4232.7000:56:089700:12:4600:01:3200:00:42
49 8100MANUEL FERNANDEZ-ROCA SANLLICENCIA DE DIAABM01:09:1810800:14:5117800:41:0029.2700:55:5113500:13:2700:01:4900:01:09
50 8056RAFAEL CORTÉS MONTEAGUDOLLICENCIA DE DIAABM01:09:2217400:16:4812600:39:1430.5900:56:0213200:13:2000:01:0700:00:44
51 2293SERGIO CARRIQUE SÁNCHEZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:09:3218900:17:0116300:40:2329.7200:57:245800:12:0800:01:5700:01:03
52 3678ELEAZAR PRIETO FUILLERATCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:09:4617000:16:4416700:40:3229.6100:57:167700:12:3000:01:5700:01:09
53 3638DANIEL CORVO ROJASC.A. LES TORTUGUESABM01:09:5618700:16:5814300:39:4830.1500:56:4611600:13:1000:02:1800:00:41
54 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:09:599900:14:4121500:42:2628.2800:57:0710300:12:5200:01:1600:00:55
55 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:10:007100:13:5417300:40:4829.4100:54:4225500:15:1800:01:2700:00:43
56 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTRICBM-CALELLAABM01:10:0713200:15:246200:36:0933.2000:51:3336600:18:3400:01:1600:00:36
57 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:10:2118400:16:5413200:39:2130.5000:56:1516900:14:0600:01:1700:00:45
58 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOC.E.E. SANT GERVASIABM01:10:4521900:18:0013500:39:2930.3900:57:2912300:13:1600:02:0700:00:52
59 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM01:11:1916100:16:2215800:40:1529.8100:56:3722100:14:4200:01:4400:01:04
60 8063JOAN PONCE MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:11:3712200:15:0424700:43:3127.5800:58:3511000:13:0200:02:3600:00:42
61 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM01:11:5417200:16:4516000:40:1629.8000:57:0123300:14:5300:01:4000:00:57
62 3862JOSE LUIS DORADO MORILLASU.C. SANT CUGATABM01:12:0616000:16:2018700:41:1029.1500:57:3021500:14:3600:02:1400:00:42
63 7149ORIOL SANCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM01:12:0614000:15:3922900:42:5727.9400:58:3613800:13:3000:02:2300:01:09
64 8039SALVA DASTIS ARIASLLICENCIA DE DIAABM01:12:1417800:16:5020500:42:0428.5300:58:5413100:13:2000:01:5100:01:57
65 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM01:12:2315800:16:1018300:41:0729.1900:57:1724800:15:0600:01:1000:00:48
66 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:12:2816900:16:4121900:42:3128.2200:59:1212200:13:1600:03:1600:00:59
67 2748ALBERTO GOMEZ SANCHEZTRICBM-CALELLAABM01:12:3224800:19:0712800:39:1630.5600:58:2317500:14:0900:01:4400:00:52
68 7141ISMAEL ROBLES RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:12:3536600:22:2321600:42:2628.2801:04:49100:07:4600:01:3700:00:41
69 8017EDGAR PONS FORNLLICENCIA DE DIAABM01:12:455400:13:1628300:45:0826.5900:58:2419200:14:2100:02:5400:00:54
70 8024CARLOS MORRONDO CERVERO LLICENCIA DE DIAABM01:12:5623900:18:4815700:40:1329.8400:59:0115800:13:5500:01:3400:00:59
71 3303ESTEVE VILARASSA CODINAC.N. VIC-ETBABM01:12:5823300:18:4217100:40:4229.4800:59:2414400:13:3400:01:1500:00:48
72 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:13:0115000:15:5410400:37:5131.7000:53:4537700:19:1600:01:3800:00:41
73 7110VICTOR GARCIA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:0714100:15:4026900:44:3026.9701:00:1010700:12:5700:03:5700:01:28
74 7129ALEJANDRO MARTÍNEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:13:2818200:16:5317700:40:5829.2900:57:5127200:15:3700:02:0200:00:53
75 3631LEE EASONCLUB NATACIO SITGESABM01:13:3325500:19:2213000:39:1830.5300:58:4023400:14:5300:01:1400:01:07
76 3042AGUSTÍ SIMÓ MARTÍNEZC.E.E. SANT GERVASIABM01:13:3914200:15:4024100:43:2227.6700:59:0221600:14:3700:01:5800:01:22
77 7120ORIOL GARCIA BOSCHLLICENCIA DE DIAABM01:13:4829500:19:5918100:41:0529.2101:01:049500:12:4400:02:0500:00:43
78 3575MARCO COSCARELLAINDEPENDENTABM01:13:51000:00:00000:00:000.0000:58:2726100:15:2400:00:0000:01:11
79 8061ALBERTO CÁNOVAS LÓPEZ LLICENCIA DE DIAABM01:13:5424900:19:0820300:42:0328.5401:01:119100:12:4300:01:3000:00:37
80 7144VÍCTOR PÉREZ BLASCOLLICENCIA DE DIAABM01:14:3614500:15:4615300:40:0629.9300:55:5236800:18:4400:01:4500:00:54
81 2617TONI CASTRO MAESTREINDEPENDENTABM01:14:5122500:18:1522200:42:3428.1901:00:4916500:14:0200:01:4300:01:04
82 8014ANSELM GONZALEZ ANJAUMALLICENCIA DE DIAABM01:14:5220000:17:1423500:43:1027.8001:00:2420200:14:2800:01:3200:01:09
83 8029CARLOS APARICIO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:4727000:19:4417000:40:4129.5001:00:2525900:15:2200:01:5300:01:00
84 8080JORDI HEREDIA POVEDALLICENCIA DE DIAABM01:15:5724500:18:5622700:42:4828.0401:01:4418300:14:1300:02:2800:01:02
85 8109CRISTIAN LOPEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:0615200:15:5618800:41:1229.1300:57:0837300:18:5800:02:2300:00:45
86 7138GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM01:16:0617300:16:4528700:45:1726.5001:02:0216700:14:0400:02:5800:00:45
87 8064MARINA GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:1819500:17:0624800:43:3127.5801:00:3727800:15:4100:01:1800:00:46
88 8052EDU VERDIAL MARQUÉSLLICENCIA DE DIAABM01:16:418500:14:1523400:43:0627.8400:57:2137800:19:2000:02:2300:01:30
89 8027SERGI MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:17:1117100:16:4426600:44:2227.0501:01:0630600:16:0500:02:2600:01:34
90 8075FREDI RIBAS MIJALOFFLLICENCIA DE DIAABM01:17:1519000:17:0126700:44:2327.0401:01:2429000:15:5100:02:3000:01:10
91 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTACERDANYOLA CHABM01:17:1832800:20:3816400:40:2429.7001:01:0231400:16:1600:01:3500:00:46
92 8025CARLOS IGLESIAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:2017900:16:5127600:44:5226.7501:01:4327100:15:3700:02:3800:01:26
93 8069JESUS PEREZ CLARIZIOLLICENCIA DE DIAABM01:17:2532300:20:3223800:43:1327.7701:03:4514700:13:4000:01:1900:01:02
94 8011ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:17:298600:14:1624000:43:1627.7300:57:3238400:19:5700:01:5800:00:52
95 3853JONATHAN QUESADA GARRIDOTRANSTRIATLONABM01:17:4533600:20:4921100:42:2128.3401:03:1021100:14:3500:02:1300:00:52
96 8091ADAM KOGUTLLICENCIA DE DIAABM01:17:5520400:17:3127500:44:5026.7701:02:2126900:15:3400:04:4000:01:51
97 7115VÍCTOR ANULA COSTOYALLICENCIA DE DIAABM01:18:0518800:16:5917600:40:5629.3200:57:5538800:20:1000:02:1500:00:51
98 8110ALBERT ESCOBEDO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:19:0034700:21:3123900:43:1527.7501:04:4618500:14:1400:02:3800:01:17
99 7153LUIS MARTÍNEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:19:0114700:15:4833300:47:2125.3401:03:0929200:15:5200:02:5500:01:00
100 8055JOSÉ MANUEL TORRENTE RAMOLLICENCIA DE DIAABM01:19:1933000:20:3929100:45:2226.4501:06:0112600:13:1800:02:0500:00:57
101 7122NACHO MARTÍN FAGUNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:5820600:17:3626300:44:1727.1001:01:5335900:18:0500:02:3300:01:41
102 8086FERNANDO ZARRALUQUI CATALLLICENCIA DE DIAABM01:20:0935000:21:4222800:42:4928.0301:04:3127300:15:3800:01:2900:00:58
103 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM01:20:2210500:14:4329200:45:2326.4401:00:0639000:20:1600:02:0600:01:06
104 8015ASIER ABALOS LEGAZPIALLICENCIA DE DIAABM01:20:2523700:18:4734000:47:5025.0901:06:3715400:13:4800:04:0600:03:15
105 8096MARC ROIG RADUÁLLICENCIA DE DIAABM01:20:2629000:19:5629700:45:3826.3001:05:3423200:14:5200:01:5500:01:10
106 8007JAVIER GRANADOS ALCOCEBALLICENCIA DE DIAABM01:20:4527500:19:4629000:45:2026.4701:05:0627600:15:3900:02:5800:00:57
107 7111ORIOL ALVAREZ HUGUETLLICENCIA DE DIAABM01:20:4830300:20:1030100:45:5426.1401:06:0422200:14:4400:02:1800:01:28
108 7102ROGER MORA I PUJALLLICENCIA DE DIAABM01:20:5435800:21:5429800:45:4126.2701:07:3512800:13:1900:02:5800:01:50
109 8089JORDI FERNÁNDEZ ROSLLICENCIA DE DIAABM01:20:5731900:20:2827100:44:4126.8601:05:0928800:15:4800:02:3900:01:11
110 8022RICART SAN MODESTO SANTIALLICENCIA DE DIAABM01:21:0525000:19:1332400:46:5325.6001:06:0624100:14:5900:02:2800:01:02
111 7135PAU PALOMER VILALLICENCIA DE DIAABM01:21:2310100:14:4221800:42:3128.2200:57:1340600:24:1000:01:2400:00:53
112 8090GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:21:2725400:19:2121700:42:3028.2401:01:5138100:19:3600:02:2400:01:04
113 3093MARC SANJUAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:21:3528100:19:5032500:46:5925.5401:06:4922600:14:4600:02:3200:01:23
114 8084ISAAC ILLESCAS COPADOLLICENCIA DE DIAABM01:21:4738300:23:1029600:45:3126.3601:08:4111300:13:0600:03:3600:02:00
115 3100JUAN DE GISPERTINDEPENDENTABM01:22:0228000:19:5035200:48:5624.5201:08:4612100:13:1600:02:4600:01:19
116 8034EMILIO MARILL SANTANALLICENCIA DE DIAABM01:22:3128900:19:5532000:46:4325.6901:06:3829500:15:5300:03:0200:00:51
117 477FRANCESC SAGET FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:22:3824300:18:5324600:43:3027.5901:02:2338900:20:1500:02:3300:00:58
118 8049MARIO CAÑADAS CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM01:22:5825100:19:1335700:49:2024.3201:08:3319700:14:2500:02:1000:01:22
119 7116DANIEL DE LOS COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:23:1522100:18:0435300:49:0424.4601:07:0830700:16:0700:03:1500:01:44
120 8065PAOLO FELICELLICENCIA DE DIAABM01:24:2033800:20:5434400:48:0624.9501:09:0025700:15:2000:02:2600:01:00
121 8076JORDI VERDAGUER ESPINOSALLICENCIA DE DIAABM01:25:1830000:20:0534800:48:3124.7301:08:3632800:16:4200:02:0900:01:41
122 8036VICTOR SÁNCHEZ OLMO LLICENCIA DE DIAABM01:26:0232900:20:3937500:50:4923.6101:11:2821000:14:3400:04:3200:01:28
123 3762CARLOS MING MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:28:0935200:21:4537000:50:2423.8101:12:0930400:16:0000:02:4000:01:06
124 8021ICAR BOSCH MELLINASLLICENCIA DE DIAABM01:28:5432100:20:3036900:50:2323.8201:10:5335600:18:0100:02:5400:01:15
125 8068HENNER TRUCHSESSLLICENCIA DE DIAABM01:28:5821800:17:5739500:52:5922.6501:10:5635700:18:0200:02:0500:01:33
126 3850ALEX MING MARTINEZINDEPENDENTABM01:30:1635100:21:4437400:50:4623.6401:12:3035300:17:4600:04:4700:01:24
127 8028ALBERTO FERNANDEZ GAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:30:1833300:20:4539400:52:5422.6801:13:3932700:16:3900:02:3800:01:23
128 8046NATXO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM01:30:2931500:20:2139600:53:0822.5801:13:2933500:17:0000:04:4700:02:22
129 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIABM01:31:1541100:29:5431400:46:2425.8601:16:1823700:14:5700:03:3000:01:06
130 8079POL SERRANOLLICENCIA DE DIAABM01:32:0540900:28:1334200:47:5725.0301:16:1029700:15:5500:01:4600:01:24
131 7147ALEJANDRO ALIAGA FUSTELLICENCIA DE DIAABM01:32:2039700:24:5227700:44:5826.6901:09:5040200:22:3000:01:2400:01:20
132 7128FERRAN PEGENAUTE GRISLLICENCIA DE DIAABM01:32:2633400:20:4833800:47:4625.1201:08:3440300:23:5200:03:0200:01:19
133 8097DÍDAC ESPINOSA BERNISLLICENCIA DE DIAABM01:33:2035400:21:4739000:52:1922.9401:14:0637600:19:1400:03:0600:01:21
134 8030SERGIO FERNANDEZ GAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:35:0739000:23:5940600:56:0021.4301:19:5925000:15:0800:02:0900:01:26
135 7146IVAN PUERTO NAVARROLLICENCIA DE DIAABM01:37:2132600:20:3640700:56:1021.3601:16:4639200:20:3500:02:0200:01:12
136 8040ALBERTO VÁZQUEZ COBOLLICENCIA DE DIAABM01:41:4940400:26:0441100:58:5120.3901:24:5533400:16:5400:05:2000:01:48
137 7119XAVIER RADRESA LLENASLLICENCIA DE DIAABM01:43:2440600:26:3537900:50:5723.5501:17:3241000:25:5200:02:5100:01:31
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF00:59:522300:11:537600:36:2932.8900:48:222600:11:3000:00:5100:00:34
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOTRANSTRIATLONABF01:09:1617500:16:5011300:38:2231.2800:55:1216600:14:0400:01:0400:00:50
3 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO L´HOSPITALETABF01:13:1020100:17:1720800:42:0928.4700:59:2615000:13:4400:02:0800:00:51
4 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:15:3024100:18:5020000:41:4828.7101:00:3823100:14:5200:01:1400:00:47
5 3857MATILDE ESTEVES-GARCIA BIC.E.E. SANT GERVASIABF01:17:2831300:20:2022100:42:3328.2001:02:5321200:14:3500:01:2700:00:51
6 3789ANA GÓMEZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:3624700:19:0323600:43:1227.7801:02:1525800:15:2100:01:4100:01:02
7 3644TAMARA CORDOBA LUNAC.E. RAYOTEAMABF01:18:4527800:19:4825700:43:5227.3601:03:4024700:15:0500:01:3900:00:51
8 1558LAURA GALÁN ABREGOCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABF01:18:5232200:20:3127000:44:3326.9401:05:0415300:13:4800:01:3900:00:40
9 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:19:2921000:17:4119800:41:4128.7900:59:2238700:20:0700:01:1900:00:49
10 8060VANESSA GUIRADO ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:20:0830500:20:1330300:45:5726.1201:06:1016000:13:5800:02:2300:01:30
11 8042SONIA MATAS MOYALLICENCIA DE DIAABF01:21:2534400:21:2227400:44:4926.7801:06:1125400:15:1400:01:4500:01:32
12 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:21:2823600:18:4632800:47:1425.4101:06:0026400:15:2800:01:2400:01:08
13 3852CRSITINA SANCHEZ PEINADOC.E.E. SANT GERVASIABF01:21:3226200:19:3131700:46:3425.7701:06:0526300:15:2700:02:1700:01:07
14 1624VANESSA ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:22:4322800:18:3432600:47:0725.4701:05:4133800:17:0200:02:2600:01:13
15 7150NATALIA GARCÍA BARRIUSOLLICENCIA DE DIAABF01:23:1722000:18:0336800:50:1623.8701:08:1923900:14:5800:02:3700:01:09
16 8098PAULINE AIT-CHADILLICENCIA DE DIAABF01:23:2031000:20:1631000:46:1425.9601:06:3033000:16:5000:02:2200:01:27
17 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEINDEPENDENTABF01:23:3929800:20:0231200:46:2225.8801:06:2434500:17:1500:01:4900:01:13
18 7114NADEZHDA DROZDOVSKAYALLICENCIA DE DIAABF01:24:4337100:22:2928400:45:1026.5701:07:3934000:17:0400:01:4900:00:59
19 8087JORDINA ESTEVE ESTEVELLICENCIA DE DIAABF01:27:3530800:20:1536700:50:1023.9201:10:2534200:17:1000:02:0600:01:13
20 8088VIRGINIA SÁNCHEZ ALBARRÁNLLICENCIA DE DIAABF01:27:4732700:20:3736500:49:4824.1001:10:2534700:17:2200:02:0400:01:22
21 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:27:5536800:22:2536200:49:4524.1201:12:1028600:15:4500:01:4400:01:00
22 3420ELISABET NAVARRO MALOTRIATLO L´HOSPITALETABF01:28:1421300:17:4539700:53:1922.5101:11:0434300:17:1000:02:3000:01:23
23 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTÍNEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:34:3540000:25:0340000:53:5922.2301:19:0226800:15:3300:02:4200:01:25
24 7118LARA ARTERO BELTRANLLICENCIA DE DIAABF01:34:5928800:19:5536000:49:4024.1601:09:3540900:25:2400:02:4600:01:36
25 7136LOES DEKKERSLLICENCIA DE DIAABF01:43:2440700:27:5040200:54:4621.9101:22:3639300:20:4800:02:1800:01:03
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8071ROBERTO MORENO MORENOLLICENCIA DE DIAT2M01:26:5432000:20:3036300:49:4624.1101:10:1632600:16:3800:03:1000:00:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32