RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
340 316 291 18 7 3000 90 20 17 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 13:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA04:19:38
2976ALBERT JIMENEZ GARCES04:21:44
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA04:31:54

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 13:17:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL04:24:31
23027ENRIQUE BARAJAS OJEDA04:26:03
35941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON04:27:16

3. - C.E.T. DISTANCE - 13:29:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1844DANIEL LUCENA BUSTOS04:19:49
22312JOSEBA ARANA ESCALADA04:30:06
3640MANUEL LLORET ZARAGOZI04:39:58

4. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 13:31:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:29:35
21363TONI PALLARES GRIMA04:30:13
32612ABEL ALMODOVAR MORALES04:32:03

5. - C.E. RAYOTEAM - 13:33:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:27:24
22378JON ANDER URIBARRI ORMAZA04:31:25
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ04:34:42

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 13:42:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1899ENRIC GUSSINYER  COMA04:23:56
23775MARC CASADEVALL GAYA04:33:32
32239EDGAR COSTABELLA COSTA04:45:01

7. - TGCBINN - 14:02:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1497PAU BUSQUETS GIL04:34:56
22830SERGI LASHERAS RABIONET04:35:58
32828XEVI GALLART GARANGOU04:51:35

8. - TRIATLO JOVENT 79 - 14:05:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13513ALIAKSEI TRAKHIMCHYK04:26:24
24543CHRISTIAN MÉNDEZ JARO04:42:36
3511DAVID JIMENEZ ZAFRA04:56:07

9. - GETXO TRIATLOI TALDEA - 14:12:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
18020IGOR LARRAONA SANCHO04:36:42
28023DORKAITZ BASARTE GARCIA04:39:30
38022IOSU UBIETA ORTIZ04:56:24

10. - FLOR DE TRIATLÓ - 14:15:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12911ADAN HIDALGO AGUILAR04:37:25
22100EDUARDO MARCO SANCHEZ04:39:01
33982RAFA PRADO GARCIA04:58:59

11. - C.N. REUS PLOMS - 14:16:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:11:58
2629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD04:58:26
31138SERGI BERMEJO BARNILS05:05:51

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 14:20:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1248MARC RIUS CHARLES04:43:17
22345RUBEN RAMAJO FARRE04:45:10
3236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTO04:52:30

13. - CLUB TRI5U - 14:31:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13841JORDI MIRANDA ALFRANCA04:29:51
22514JORDI MARTIN TARRÉS04:44:05
32746ANDRES ALVARADO SERFATY05:17:50

14. - T3R TRIATLO - 14:33:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO04:29:09
21944ALEX MUÑOZ MACIA04:57:50
3264GONZALO MARCHENA MARSET05:06:48

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 14:37:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA04:41:02
23140TONI MADRID MORENO04:56:54
35896SALVADOR GRAN ESTEVE04:59:45

16. - CLUB TRIATLO PROSAN - 14:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14286JOSEP BONET OLIVART04:53:51
2461ANGEL VIDAL BOLDÚ04:56:16
3797XAVIER VIDAL FERNANDEZ04:56:16

17. - CLUB NATACIO SITGES - 14:53:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13828XAVI VIVES VILA04:37:19
2385ENRIC BUCH RIPOLL04:55:46
3362RODRIGO CARRIL MORALES05:20:15

18. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 15:02:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11209JORDI MOLINS ROMERO04:50:20
21164FRANCESC CAPÓ MOLL04:57:08
31324OSCAR AYBAR TOLDRÀ05:15:19

19. - CLUB NATACIO RUBI - 15:05:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA04:38:46
23887RICARD VALENZUELA CRUZ05:12:33
34839CARLES MARCÉ PUIG05:14:40

20. - CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA - 15:09:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12030XAVIER BARGALLO SEVE04:58:12
22410SERGI MEDINA GARCIA05:05:13
33508OSCAR CORBALAN 05:05:58

21. - U.C. SANT CUGAT - 15:14:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14778RICARD PÉREZ BISBAL04:41:35
21578FRANCESC OTEO MARTÍN05:07:23
31096JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZ05:25:34

22. - C.D.CICLISTA VIBIKE - 15:16:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
18040ALBERTO JOSE GONZALEZ BARRIOS04:59:29
28042JOSE EDUARDO LLAMAS ARABAOLAZA05:04:21
37033RAUL RONCERO MARTIN05:12:27

23. - TRI2WIN - 15:22:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14405OSCAR BARTOLOME LAFUENTE04:38:46
22619JORDI SERRANO MOLERO05:19:33
32427JORDI GONZALEZ BARO05:23:48

24. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 15:26:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1447RICARD BALAGUE CAVA04:41:39
23388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRA05:21:49
33509JORDI FREIXAS RAMIREZ05:22:58

25. - CLUB NATACIO BARCELONA - 15:31:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13600ERIC MEYA CARRETERO04:58:39
24201BRU CALPE CAPELLADES05:10:03
3441DAVID BAELL OLIVERAS 05:22:38

26. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:36:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA04:42:27
22473GERMAN HIDALGO LIGERO05:03:45
33986ALBERT GARCIA RUIZ05:50:23

27. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 15:39:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12731SIMÓN JIMÉNEZ MARIN04:58:54
25767XAVI PALAU BALASCH05:14:50
33398RAÚL PIÑA CASTET05:25:16

28. - C.N. BADALONA - 15:46:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ04:59:57
24410ANGEL VALERA MUÑOZ05:19:00
32684RAMON BARRIOS ALEGRE05:27:37

29. - CLUB TRIATLO BLANES - 16:07:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12593IAGO RUBIO LUNA05:09:44
23922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZ05:18:15
3476JOSEP ANTONI PEDROSA SANTIAGO05:40:00

30. - C.T. JIJI-JAJA VINARÒS - 16:50:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
18036MARCOS TOLOS SALVADOR05:05:36
27030BLAS CATALÀ BONANZA05:39:36
38031MARC GARCIA GARCIA06:04:52

31. - W3TRIBCN - 17:16:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12315HECTOR MOLINA GIMENEZ05:19:59
23282ROGER BERNAT MACIAN05:36:20
35218HUGO AGUADO CANO06:20:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32