RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 3000 90 20 17 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM05:10:037500:49:386202:29:2736.1303:19:0525101:50:5800:01:4700:01:20
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCESUB23M04:19:492600:45:07502:17:1639.3403:02:231101:17:2600:01:2900:01:15
2 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994SUB23M04:27:16200:41:432002:21:1838.2203:03:013701:24:1500:01:5700:01:42
3 5976ALEX MATESANZ SALVADOT3R TRIATLOSUB23M04:29:093300:46:011602:20:1338.5103:06:143101:22:5500:01:5100:00:41
4 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMSUB23M04:34:42800:43:203102:24:3637.3403:07:566101:26:4600:01:4400:01:27
5 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M04:45:012200:45:034302:26:0836.9503:11:1113501:33:5000:01:5400:01:02
6 3600ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M04:58:398600:50:1012902:38:0034.1803:28:109701:30:2900:01:5500:00:00
7 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M05:22:389700:51:1415202:40:5933.5403:32:1324801:50:2500:01:2400:01:05
8 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M05:36:0017500:56:4223502:53:2131.1503:50:0322701:45:5700:04:4500:02:07
9 7019MARIO PRÉSTAMO CHICOLLICENCIA DE DIASUB23M05:37:2816000:56:0322202:50:5431.6003:46:5725001:50:3100:02:1500:01:12
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:23:56600:41:511802:20:3638.4103:02:272201:21:2900:01:5400:01:21
2 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:29:355500:48:111202:18:5538.8703:07:062701:22:2900:01:2400:01:17
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:30:135400:48:082602:23:5837.5103:12:061301:18:0700:01:3500:00:00
4 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M04:34:561700:44:556002:29:2236.1503:14:171801:20:3900:01:4900:01:20
5 8020IGOR LARRAONA SANCHOGETXO TRIATLOI TALDEAV1M04:36:426600:48:302702:24:0037.5003:12:303601:24:1200:01:5000:01:22
6 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLV1M04:37:494800:47:393302:24:4737.3003:12:264801:25:2300:01:5900:01:12
7 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M04:38:102000:44:587202:31:0135.7603:15:592501:22:1100:01:4400:00:58
8 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M04:38:463200:45:453202:24:4737.3003:10:327801:28:1400:01:4900:01:30
9 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTETRI2WINV1M04:38:462500:45:075202:27:3736.5803:12:445401:26:0200:02:0700:01:31
10 8034ROBERTO ANGULO RODRIGUEZUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAV1M04:39:5512300:53:401902:21:0138.2903:14:414601:25:1400:02:1100:01:14
11 746SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:41:2717400:56:392802:24:0137.5003:20:401901:20:4700:03:0700:01:46
12 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:41:399600:51:082902:24:3037.3703:15:385301:26:0100:02:5200:01:40
13 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:278100:49:565002:27:2936.6103:17:254301:25:0200:01:5600:01:18
14 8037IÑIGO GARCIA ZABALAIRRINTZI-SMGV1M04:43:022400:45:065102:27:3036.6103:12:369601:30:2600:01:4800:00:00
15 8049XAVI VIDAL FOLCHC.T. EVASION CASTELLONV1M04:43:397200:49:263602:25:1137.1903:14:378601:29:0200:01:3700:01:26
16 3364MIGUEL BARRERO DURÁNINDEPENDENTV1M04:45:2511400:53:023902:25:2737.1303:18:296301:26:5600:02:4200:01:16
17 2183GERMAN GARROTE BORRULLTRI+9 EL MASNOUV1M04:48:092300:45:064902:27:1236.6803:12:1815601:35:5100:02:4800:01:12
18 1209JORDI MOLINS ROMEROCLUB TRIATLÓ ATLESV1M04:50:206200:48:2411402:36:0234.6103:24:265201:25:5400:02:3300:01:37
19 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:51:3613600:54:306402:29:5536.0203:24:256701:27:1100:02:1800:01:19
20 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:52:4810000:51:1811902:36:2834.5103:27:464201:25:0200:03:0800:01:03
21 3116JOAN RAMON CASTELLO SALVACLUB ATLETIC CASTELLARV1M04:53:1215000:55:354802:26:5636.7503:22:3110001:30:4100:02:3900:01:50
22 7004JAVIER GARCES BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M04:53:1916200:56:057002:30:4835.8103:26:535701:26:2600:04:0700:01:39
23 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M04:53:5112500:53:585402:28:2936.3703:22:2710401:31:2400:02:3600:01:05
24 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:55:463900:47:0413502:38:3334.0603:25:379401:30:0900:02:2000:01:33
25 3127OSCAR SOAZ PLAZASINDEPENDENTV1M04:55:591500:44:5411102:35:5834.6203:20:5214601:35:0700:01:5600:01:03
26 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:56:0710700:51:4913402:38:3234.0603:30:215001:25:4600:02:5200:01:36
27 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M04:56:1616400:56:1313202:38:2634.0803:34:392301:21:3700:03:1500:00:54
28 156LUCIANO FISCHERTRANSTRIATLONV1M04:56:217600:49:429402:33:5635.0803:23:3811801:32:4300:01:5900:00:57
29 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:56:228400:50:079802:34:2034.9903:24:2711401:31:5500:02:5700:01:29
30 8022IOSU UBIETA ORTIZGETXO TRIATLOI TALDEAV1M04:56:248700:50:157402:31:2235.6703:21:3714101:34:4700:02:4300:02:26
31 1944ALEX MUÑOZ MACIAT3R TRIATLOV1M04:57:5022801:02:038002:32:1435.4703:34:173301:23:3300:03:4000:02:03
32 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZC.E. PICORNELLV1M04:57:5723601:02:185902:29:0836.2103:31:265801:26:3100:02:1400:01:36
33 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. REUS PLOMSV1M04:58:2610600:51:4411602:36:1034.5803:27:549801:30:3200:02:2700:01:14
34 7015JAVIER LÓPEZ LÓPEZBFIT IBIZA TRIATLÓNV1M04:59:4210200:51:245502:28:3136.3603:19:5519001:39:4700:03:0300:01:41
35 8032DANIEL PELAZ FERNANDEZC.DEPORTIVO ATRI DE ASTRAV1M05:00:479000:50:2611002:35:5234.6403:26:1814001:34:2900:01:5900:01:16
36 5641XAVIER LÁZARO SOLERCLUB TRIATLO PROSANV1M05:01:153100:45:363802:25:2437.1403:11:0024401:50:1500:03:4700:01:52
37 1632DARIO XABIER PEREZ ENDERIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:01:2924401:03:126702:30:2935.8803:33:417401:27:4800:03:0900:01:29
38 8048VICTOR TAVAREZ ALAVAC.D.A. 42195.ES VITORIA-GV1M05:02:1918200:56:5914902:40:4533.5903:37:443901:24:3500:02:1000:01:33
39 2473GERMAN HIDALGO LIGEROC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:03:4511800:53:197502:31:3135.6403:24:5018201:38:5500:02:4000:01:15
40 1465LUIS JAVIER GIL GUERRAC.E. RAYOTEAMV1M05:03:5316800:56:2310702:35:4334.6803:32:0611101:31:4700:02:1300:01:30
41 8042JOSE EDUARDO LLAMAS ARABAC.D.CICLISTA VIBIKEV1M05:04:2123501:02:157302:31:1535.7003:33:3010201:30:5100:01:5600:01:19
42 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M05:05:515000:47:5911202:36:0134.6103:24:0020401:41:5100:01:5300:01:09
43 8039HECTOR PERIS CORREAC.T. EVASION CASTELLONV1M05:06:194000:47:2010202:35:0034.8403:22:2021701:43:5900:03:1100:01:11
44 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M05:06:4812000:53:2414602:40:1633.6903:33:4012301:33:0800:03:3200:01:22
45 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:07:0921801:00:528302:32:3435.3903:33:2613201:33:4300:02:2500:01:12
46 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M05:07:234700:47:3710802:35:4534.6703:23:2221801:44:0100:03:3700:01:31
47 3359TONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M05:07:5214600:55:0117502:44:0332.9203:39:048501:28:4800:03:3500:01:40
48 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M05:08:2013300:54:2613102:38:1734.1203:32:4315301:35:3700:02:1700:00:48
49 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M05:08:523400:46:0718702:45:4632.5803:31:5316701:36:5900:02:1100:01:23
50 8014CARLOS MOLERA BUSOMSLLICENCIA DE DIAV1M05:09:1311700:53:1617202:43:4432.9803:37:0011601:32:1300:06:1700:02:58
51 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESV1M05:09:449400:50:5013702:38:3634.0503:29:2619601:40:1800:01:5600:01:21
52 8029FERNANDO DEAN VIDARTECD TRIZURKO IZADIVANV1M05:10:5125801:04:279502:34:0235.0603:38:2911701:32:2200:02:5700:01:03
53 2967XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M05:11:2121000:59:0121002:48:3432.0303:47:353401:23:4600:04:1700:01:50
54 2020MANUEL ALCAZAR MATEOSTRIATLO JOVENT 79V1M05:11:4314500:54:5615002:40:5233.5703:35:4815901:35:5500:02:5400:01:30
55 8038DAVID SANCHEZ LANCHARROIRRINTZI-SMGV1M05:11:4722201:01:2514202:39:4733.8003:41:129901:30:3500:02:2700:02:01
56 2678FERRAN TORRAS ARDERIUVEC CYCLING & RUNV1M05:13:169800:51:1419602:46:2932.4403:37:4315201:35:3300:02:4900:02:01
57 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC. TRIATLO MONTORNESV1M05:13:2514100:54:4018302:45:0432.7103:39:4413101:33:4100:03:4400:02:05
58 4226RAFA GONZÁLVEZ JORDÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M05:14:3917800:56:5114102:39:4433.8103:36:3517501:38:0400:03:1800:02:06
59 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M05:14:4013500:54:2815602:41:1733.4803:35:4518101:38:5500:03:1100:01:40
60 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV1M05:15:0019700:58:2410602:35:3934.6903:34:0319901:40:5700:03:4900:01:33
61 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:15:1511600:53:1417102:43:3933.0003:36:5317701:38:2200:02:2400:01:29
62 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M05:17:5020400:58:4712502:37:3334.2703:36:2020201:41:3000:02:3800:01:58
63 7028EDORTA PASTOR SOUSAGETXO TRIATLOI TALDEAV1M05:17:578300:50:0214502:39:5833.7603:30:0023501:47:5700:02:5800:01:15
64 4410ANGEL VALERA MUÑOZC.N. BADALONAV1M05:19:0018400:57:2722802:51:3931.4603:49:069101:29:5400:02:4300:01:38
65 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M05:19:5918100:56:599302:33:5035.1003:30:4924101:49:1000:04:0000:01:26
66 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M05:20:1313200:54:2523102:52:2931.3103:46:5412601:33:1900:03:2600:01:51
67 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:20:4620100:58:3419902:46:4832.3703:45:2215001:35:2400:03:4100:01:31
68 885JOSEP CLAVERO DEL MORALCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M05:20:5513700:54:3317802:44:2232.8503:38:5520501:42:0000:02:4400:01:49
69 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M05:21:2417300:56:3815402:41:0533.5203:37:4321301:43:4100:03:4800:01:37
70 3509JORDI FREIXAS RAMIREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:22:5824001:02:4018402:45:1832.6703:47:5814401:35:0000:02:2300:01:36
71 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M05:23:4820800:58:5219502:46:2732.4403:45:1917801:38:2900:03:2300:02:18
72 1096JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZU.C. SANT CUGATV1M05:25:3419000:58:0616502:43:0133.1303:41:0722001:44:2700:03:2100:01:50
73 8007HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀ LLICENCIA DE DIAV1M05:25:4621601:00:2023002:52:1931.3403:52:3912101:33:0700:03:5800:02:14
74 8018SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNÁNLLICENCIA DE DIAV1M05:26:1020900:58:5521802:49:5631.7803:48:5116901:37:1900:03:2800:02:59
75 983EMILI VALERO ROVIRAU.C. SANT CUGATV1M05:26:1614400:54:5620302:47:2332.2603:42:1921601:43:5700:02:3000:02:01
76 8010GUILLERMO ORTEGA LATORREGETXO TRIATLOI TALDEAV1M05:26:3612100:53:3518602:45:3932.6003:39:1423301:47:2200:02:5700:01:07
77 7002PERE CASAS COLOMERLLICENCIA DE DIAV1M05:27:2216500:56:1522702:51:3631.4703:47:5118601:39:3100:03:5900:01:46
78 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M05:28:5627001:06:0515702:41:2533.4503:47:3020101:41:2600:03:1100:01:27
79 3885JAVIER RASCHE CASTILLOGAVA TRIATLOV1M05:31:0319500:58:1920702:47:4732.1803:46:0622301:44:5700:04:0100:01:53
80 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M05:31:2016600:56:1624302:55:2930.7703:51:4518801:39:3500:02:5600:01:48
81 1233JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M05:31:3811900:53:2224202:55:1530.8103:48:3720901:43:0100:03:1200:01:00
82 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:32:0117200:56:3824102:55:1130.8203:51:4919401:40:1200:03:1500:01:12
83 3571JOAN BAPTISTA SUGRANYES LCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:32:1324701:03:4126203:00:2529.9304:04:067701:28:0700:04:1700:01:43
84 8003ALEIX BOLLO SANVISEN LLICENCIA DE DIAV1M05:33:4924201:02:5520202:46:5732.3503:49:5221501:43:5700:03:4600:02:29
85 2201ANTONI BALAGUER BARCELÓU.C. SANT CUGATV1M05:36:5919200:58:0827103:04:2829.2704:02:3613901:34:2300:05:1900:01:23
86 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDENTV1M05:38:4920000:58:3326403:00:4729.8703:59:2018501:39:2900:06:0000:01:53
87 7030BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:39:3626301:05:1517602:44:0432.9103:49:1924501:50:1700:03:1600:01:15
88 7014MIGUEL GARCIA JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M05:39:5320600:58:5126002:59:5930.0003:58:5020001:41:0300:03:2100:01:36
89 476JOSEP ANTONI PEDROSA SANTCLUB TRIATLO BLANESV1M05:40:0028201:11:3717002:43:3933.0003:55:1622201:44:4400:04:1200:01:55
90 1478VICTORIANO CARRASCO PRIETC.E. RAYOTEAMV1M05:41:2823401:02:1423802:54:4230.9103:56:5622101:44:3200:05:5100:03:18
91 2397JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:47:5722901:02:0425402:58:2330.2704:00:2723401:47:3000:04:5200:02:48
92 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:49:2223801:02:2921502:49:3931.8303:52:0826801:57:1400:03:2100:01:26
93 7016DAVID ALMODÓVAR MORALESLLICENCIA DE DIAV1M05:52:5021200:59:4425302:58:2130.2803:58:0526101:54:4500:03:4800:03:12
94 1555JORDI VIÑAS FORTINDEPENDENTV1M05:53:5421901:01:0528603:22:4326.6404:23:489201:30:0600:05:2600:02:28
95 466JOAN A. FERRI PASTORCLUB TRITRAININGV1M05:57:2723701:02:2127203:05:4829.0604:08:0924201:49:1800:05:0700:02:29
96 866FRANCISCO BAENA GOMEZSBR OPEN TEAMV1M05:59:0224601:03:3925602:59:1830.1204:02:5726401:56:0500:03:1100:02:21
97 8031MARC GARCIA GARCIAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M06:04:5222701:02:0125002:57:5730.3503:59:5828002:04:5400:02:5400:01:15
98 1225DANIEL LOPEZ VICTORICLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:08:4124801:03:4226303:00:3729.9004:04:1927702:04:2200:03:5100:02:09
99 8019DAVID ODENA TERUELLLICENCIA DE DIAV1M06:13:5828501:15:4525802:59:4830.0304:15:3326901:58:2500:03:3800:02:20
100 5218HUGO AGUADO CANOW3TRIBCNV1M06:20:2427501:08:0726903:02:5929.5104:11:0628202:09:1800:04:1800:02:38
101 7010JORDI TURON SERRALLICENCIA DE DIAV1M06:21:0528001:09:5728703:25:0426.3304:35:0122801:46:0400:04:2400:01:27
102 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M06:22:0828901:20:3025702:59:4330.0504:20:1327602:01:5500:05:2600:02:03
103 8004JOSE ANTONIO VIDALES MOLLLICENCIA DE DIAV1M06:25:0427301:06:4425902:59:5130.0304:06:3528802:18:2900:03:3500:01:23
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M04:31:545800:48:182202:21:5038.0703:10:082401:21:4600:01:3900:00:59
2 4277JOSEP MARIA PUIG BELL·LLOCLUB TRIATLO PROSANV2M05:00:1717600:56:436502:30:0635.9803:26:4913001:33:2800:03:2000:01:17
3 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M05:02:3420700:58:528602:32:5235.3203:31:4410101:30:5000:02:2200:01:28
4 8043PABLO SANCHEZ DE LAS MATATERRAX TRIATLÓNV2M05:05:4315100:55:3813002:38:0834.1503:33:4611501:31:5700:02:5700:01:58
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:07:4414000:54:398902:33:1435.2403:27:5319101:39:5100:02:4300:00:59
6 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M05:11:4215600:55:4916102:41:5633.3503:37:4513601:33:5700:02:2400:01:55
7 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M05:12:3326201:05:0110902:35:5134.6503:40:5210801:31:4100:03:3600:01:58
8 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV2M05:14:1314200:54:4214802:40:3233.6403:35:1418301:38:5900:02:1900:01:42
9 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M05:14:5327101:06:2912002:36:3334.4903:43:0211201:31:5100:06:3500:02:14
10 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M05:19:4325901:04:3320602:47:3632.2203:52:097201:27:3400:02:5000:01:14
11 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M05:21:4922501:01:4716402:42:3933.2003:44:2617001:37:2300:03:2000:01:51
12 5232ALFRED GONZALEZ LANUZAINDEPENDENTV2M05:23:2819400:58:1311802:36:2534.5203:34:3823801:48:5000:02:5800:02:18
13 3082JOSEP Mª BRUFAU PUIGCLUB TRIATLO PROSANV2M05:26:3623101:02:0621102:48:3632.0303:50:4215701:35:5400:04:2900:01:25
14 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M05:26:4617900:56:5223602:53:3431.1103:50:2616201:36:2000:03:3600:01:54
15 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M05:31:3628301:11:5717902:44:2232.8503:56:1914801:35:1700:03:3600:01:27
16 2126JOSÉ LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV2M05:32:4020500:58:4712302:36:5634.4103:35:4326701:56:5700:02:4800:01:58
17 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLÓ L''EIX DE NAV2M05:37:3012400:53:5320102:46:5532.3503:40:4826601:56:4200:02:4100:02:16
18 609BERNAT TURMO GRUASCLUB TRIATLO PROSANV2M05:39:0226101:04:5123702:54:0531.0203:58:5619301:40:0600:04:4900:03:06
19 8013MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M05:41:0219300:58:1126703:02:0829.6504:00:1919801:40:4300:03:4200:01:07
20 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M05:42:3721701:00:3524602:56:2830.6003:57:0322601:45:3400:03:2500:01:33
21 7024LLUIS SEBBAKLLICENCIA DE DIAV2M05:43:0315400:55:4425502:58:5530.1803:54:3923601:48:2400:03:3900:01:57
22 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M05:46:2227601:08:2622902:51:4831.4304:00:1422901:46:0800:03:1700:02:10
23 108JOE ROSICH GRAUC.N. REUS PLOMSV2M05:48:3514900:55:3120902:48:2632.0603:43:5727902:04:3800:03:3900:02:51
24 8033JUAN BEDIAGA ARDANZAMUGARRA TRIATLOI TALDEAV2M05:50:3228601:16:4821902:50:1131.7304:06:5921201:43:3300:04:0400:03:24
25 3099JOSEP MARIA MORERA INGLÉSCLUB NATACIO BARCELONAV2M05:52:4326001:04:5019302:46:2232.4603:51:1227502:01:3100:03:5500:02:00
26 951JOAN BENACH VALLVERDUTRIATLO JOVENT 79V2M06:10:5918300:57:0027003:03:3729.4104:00:3728302:10:2200:04:4300:02:50
27 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLÓ ATLESV2M06:14:5522301:01:3627503:07:4028.7704:09:1628102:05:3900:03:1000:02:52
28 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M06:23:0324301:03:0327303:07:1928.8304:10:2228502:12:4100:03:3500:03:13
29 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M06:23:2827201:06:4128503:15:5827.5604:22:3927402:00:4900:03:2800:01:04
30 3564JOSEP SOLE LLOVETCLUB TRIATLO PROSANV2M06:23:4228801:20:2627803:09:5628.4304:30:2225801:53:2000:08:3200:04:16
31 7013JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M06:23:4924901:03:4928303:15:2827.6304:19:1727802:04:3200:05:3200:02:26
32 4279FERNANDO GUERRICO GAZPIOCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M06:55:2926701:05:3628803:30:2325.6704:35:5928902:19:3000:03:2900:02:54
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4970JOSE MARIN SOSPEDRAC.E. RAYOTEAMV3M05:35:0424501:03:1618502:45:3332.6203:48:4923001:46:1500:04:2100:02:42
2 952PEDRO BENACH VALLVERDUTRIATLO JOVENT 79V3M06:17:5523901:02:3426803:02:2029.6204:04:5428602:13:0100:04:1400:02:50
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F05:35:488200:49:5724402:55:3330.7603:45:3024601:50:1800:02:3500:01:33
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8035GEMMA HERNANDEZ ANDOAINUROLA TRAITLOI KLUBAV1F05:00:286500:48:2918102:44:4832.7703:33:176601:27:1100:01:4400:01:16
2 4022ALESSIA BERTOLINOTRIATHLON VILARENC AQUA CV1F05:08:4514300:54:4516302:42:2733.2403:37:1210601:31:3300:03:2800:01:30
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F05:19:5216700:56:1716702:43:2033.0603:39:3719501:40:1500:02:0100:01:29
4 5021ANNA RIART MIQUELCAMBRILS CLUB TRIATLOV1F06:01:0323001:02:0527703:09:0128.5704:11:0624301:49:5700:04:0100:02:09
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8046DANIEL MUGICA CORRALESINDEPENDENTABM04:09:08500:41:48102:13:4940.3502:55:37201:13:3100:01:3800:00:53
2 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:11:58100:40:09402:16:2839.5702:56:37301:15:2100:01:4600:00:50
3 7027SERGIO BOLADO NORIEGAA300W ELCHE TCPABM04:15:372700:45:08202:13:5040.3502:58:58801:16:3900:01:3000:01:04
4 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM04:19:381200:43:311302:19:0238.8403:02:33901:17:0500:01:3400:01:24
5 8045PABLO CUETO GOMEZTRIADDICTSABM04:20:251000:43:291502:19:1638.7703:02:451201:17:4000:01:4600:01:37
6 8025AITOR SAN VICENTE ASTOBIZANB TRIATHLON TEAM PORTUGABM04:21:335600:48:11602:17:1639.3403:05:27501:16:0600:01:3400:00:56
7 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM04:21:448800:50:20302:15:3939.8103:05:59401:15:4500:01:4900:01:24
8 8026GORKA BIZKARRA ETXEGIBELANB TRIATHLON TEAM PORTUGABM04:24:147100:49:16902:18:2539.0103:07:41601:16:3300:01:4100:01:14
9 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM04:24:31300:41:471702:20:2838.4403:02:152601:22:1600:01:2600:00:59
10 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAPRAT TRIATLO 1994ABM04:26:034200:47:241002:18:3838.9503:06:021601:20:0100:02:0200:00:56
11 3513ALIAKSEI TRAKHIMCHYKTRIATLO JOVENT 79ABM04:26:245100:48:032102:21:4238.1103:09:45701:16:3900:02:0400:01:30
12 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:27:245200:48:071402:19:1138.8003:07:181701:20:0600:02:0100:00:50
13 3841JORDI MIRANDA ALFRANCACLUB TRI5UABM04:29:513600:46:166902:30:4535.8203:17:01101:12:5000:02:0500:01:23
14 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM04:30:062100:45:002402:22:3037.8903:07:302801:22:3600:01:2300:00:59
15 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM04:31:252900:45:293002:24:3437.3503:10:032101:21:2200:01:4700:01:03
16 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:32:035300:48:084502:26:3436.8403:14:421001:17:2100:02:0800:01:33
17 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIO BANYOLESABM04:33:324500:47:344202:26:0736.9603:13:411401:19:5100:01:4600:01:21
18 8028JUAN MINA JIMENEZSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM04:35:231300:43:341102:18:4738.9103:02:2112001:33:0200:01:4900:01:20
19 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNABM04:35:58400:41:475802:28:5136.2803:10:384701:25:2000:01:5700:01:26
20 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM04:37:194900:47:534602:26:3936.8203:14:323001:22:4700:01:4500:01:20
21 2911ADAN HIDALGO AGUILARFLOR DE TRIATLÓABM04:37:251600:44:544002:25:3937.0803:10:336201:26:5200:01:2400:01:03
22 2100EDUARDO MARCO SANCHEZFLOR DE TRIATLÓABM04:39:011900:44:574102:25:4037.0703:10:378001:28:2400:02:2200:01:05
23 8023DORKAITZ BASARTE GARCIAGETXO TRIATLOI TALDEAABM04:39:307000:49:114702:26:4736.7903:15:583201:23:3200:02:1300:00:54
24 640MANUEL LLORET ZARAGOZIC.E.T. DISTANCEABM04:39:581800:44:56802:18:1939.0403:03:1516601:36:4300:01:3900:00:00
25 1557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSACAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:41:024100:47:243502:25:0137.2403:12:258201:28:3700:02:0700:01:03
26 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM04:41:355700:48:157802:32:0335.5103:20:182001:21:1700:02:4700:01:15
27 3422TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM04:42:10900:43:222302:22:1537.9603:05:3716301:36:3300:01:3600:01:24
28 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM04:42:363500:46:143402:24:5037.2803:11:0410501:31:3200:02:4900:01:11
29 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM04:43:093000:45:356802:30:3335.8703:16:086401:27:0100:02:4100:01:09
30 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:43:176100:48:225302:28:1136.4403:16:336001:26:4400:02:1300:02:31
31 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM04:43:584300:47:2612102:36:3334.4903:23:591501:19:5900:02:2900:00:57
32 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM04:44:059300:50:306302:29:3836.0903:20:083501:23:5700:02:1100:01:03
33 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:45:1015500:55:452502:23:2237.6703:19:075501:26:0300:03:3100:01:12
34 8050OCTAVIO CONTE MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM04:47:166700:48:353702:25:2237.1503:13:5712501:33:1900:02:4200:00:57
35 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM04:48:213800:46:469702:34:1235.0203:20:587001:27:2300:01:5300:01:06
36 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM04:48:246900:49:067102:30:5335.7903:19:598101:28:2500:02:2300:01:16
37 3495CARLOS CRUZ GALLEGOINDEPENDENTABM04:49:2016300:56:07702:18:1639.0503:14:2314301:34:5700:02:3600:01:00
38 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:50:247900:49:5010302:35:0734.8103:24:574901:25:2700:03:1000:01:33
39 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOC.E. RAYOTEAMABM04:50:268500:50:087602:31:3535.6203:21:438301:28:4300:02:0600:01:02
40 3506JORDI EXTREMERA VAZQUEZINDEPENDENTABM04:50:295900:48:204402:26:2436.8903:14:4415501:35:4500:02:1600:01:34
41 213GUILLAUME CAMILLE GRATTECLUB TRIATLO VELODROMABM04:50:366300:48:249002:33:2535.2003:21:498401:28:4700:02:1000:01:01
42 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM04:51:353700:46:2712802:37:5234.2103:24:196901:27:1600:01:4500:01:27
43 236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:52:3015200:55:435702:28:4536.3003:24:287601:28:0200:02:2700:01:43
44 7025ARTUR CRUZ BARONLLICENCIA DE DIAABM04:53:004600:47:367702:31:5735.5403:19:3312901:33:2700:02:3000:01:14
45 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM04:53:1710100:51:2410002:34:3834.9203:26:026801:27:1500:02:2400:01:06
46 7026DIEGO ALEJANDRO RESTREPO LLICENCIA DE DIAABM04:55:421400:44:078802:33:0135.2903:17:0817901:38:3400:02:4600:00:58
47 7012RUBEN ANAYA GILLLICENCIA DE DIAABM04:55:5317100:56:379902:34:3134.9503:31:084101:24:4500:02:4900:00:57
48 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM04:56:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 3140TONI MADRID MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:56:548900:50:2113902:38:4534.0203:29:067301:27:4800:02:1500:01:07
50 7032FERNANDO MONTULL LABRADORTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAABM04:57:0019800:58:309202:33:4635.1203:32:164001:24:4400:02:2200:01:11
51 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLÓ ATLESABM04:57:0811000:52:0210502:35:3434.7103:27:368801:29:3200:02:2600:01:04
52 2030XAVIER BARGALLO SEVECLUB TRIATLO SERRADELLS AABM04:58:126000:48:2011502:36:0934.5803:24:2913301:33:4300:02:0000:01:06
53 2731SIMÓN JIMÉNEZ MARINCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM04:58:5410300:51:3016602:43:0233.1203:34:323801:24:2200:03:0500:02:04
54 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLÓABM04:58:5912600:53:5814402:39:5533.7703:33:534401:25:0600:01:5800:00:53
55 8040ALBERTO JOSE GONZALEZ BARC.D.CICLISTA VIBIKEABM04:59:2910800:51:527902:32:0535.5103:23:5715101:35:3200:01:5700:01:51
56 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:59:459100:50:2611302:36:0234.6103:26:2812401:33:1700:01:4700:01:21
57 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:59:4713000:54:0713602:38:3534.0503:32:426501:27:0500:02:3700:00:49
58 2694JAVIER BERTOS GONZÁLEZC.N. BADALONAABM04:59:5719900:58:3110102:34:4534.8903:33:165901:26:4100:01:5500:00:00
59 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM04:59:5922001:01:118202:32:3335.4003:33:445601:26:1500:03:1900:01:20
60 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROCLUB TRIATLO PROSANABM05:01:0212900:54:069102:33:3235.1703:27:3812701:33:2400:02:5900:01:23
61 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:01:4419100:58:0715302:40:5933.5403:39:062901:22:3800:02:5000:01:11
62 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM05:02:388000:49:5212602:37:4234.2403:27:3414501:35:0400:04:0000:02:01
63 7031XABIER AITOR UNANUE FERNAGETXO TRIATLOI TALDEAABM05:04:4116900:56:265602:28:4336.3103:25:0918701:39:3200:04:4000:05:55
64 7020PIETRO MERELLO COLOMÉLLICENCIA DE DIAABM05:04:466400:48:2516202:42:1033.3003:30:3513701:34:1100:03:5700:02:14
65 7006CARLES ROIG MALLÉNLLICENCIA DE DIAABM05:05:0411500:53:136102:29:2636.1403:22:3920601:42:2500:02:1300:01:38
66 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:05:1316100:56:046602:30:2735.8903:26:3118001:38:4200:02:5900:01:20
67 8036MARCOS TOLOS SALVADORC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:05:369500:50:5814002:39:1833.9003:30:1614901:35:2000:02:0100:01:19
68 3508OSCAR CORBALAN CLUB TRIATLO SERRADELLS AABM05:05:5818800:57:4110402:35:0934.8103:32:5012201:33:0800:02:3700:01:30
69 8009ADRIAN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM05:06:5510900:51:5516802:43:2233.0503:35:1710701:31:3800:02:4000:01:18
70 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMABM05:07:1317000:56:2815102:40:5833.5503:37:269001:29:4700:03:4600:01:26
71 8016RAFAEL DIAZLLICENCIA DE DIAABM05:07:2826801:05:519602:34:0935.0303:40:007101:27:2800:04:2900:01:21
72 7034JUAN IGNACIO SANCHO DE LASANTURTZIKO TRIRUKI TRIATABM05:08:3213900:54:3813802:38:3734.0403:33:1514701:35:1700:02:3000:01:16
73 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM05:09:1119600:58:2312402:37:2134.3203:35:4412801:33:2700:02:2100:01:41
74 4384SERGI SANCHEZ CARPINTEROC.E. RAYOTEAMABM05:10:0112800:54:0312702:37:5134.2103:31:5417601:38:0700:02:2300:01:55
75 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:10:237800:49:4821202:48:4931.9903:38:3710901:31:4600:02:3900:00:41
76 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM05:11:5420300:58:4518202:44:5132.7603:43:367901:28:1800:02:1700:01:18
77 5645MIQUEL AULADELL DORDALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:12:2011100:52:1922002:50:2731.6803:42:468901:29:3400:03:1500:01:22
78 7033RAUL RONCERO MARTINC.D.CICLISTA VIBIKEABM05:12:2722601:01:558502:32:4235.3603:34:3717201:37:5000:02:0400:01:40
79 8012GERARD BARGALLO SEVELLICENCIA DE DIAABM05:14:2318500:57:338702:33:0135.2903:30:3421401:43:4900:03:1300:00:57
80 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:14:5010400:51:3723202:52:5231.2403:44:299501:30:2100:03:2300:01:05
81 8015JAUME MORA MARSELLESLLICENCIA DE DIAABM05:15:096800:49:0321302:48:5731.9603:38:0016801:37:0900:04:3800:02:07
82 1324OSCAR AYBAR TOLDRÀCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:15:1918700:57:4018902:45:5232.5603:43:3211001:31:4700:03:3000:01:48
83 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM05:15:3811300:53:0019802:46:4232.3903:39:4216001:35:5600:03:0600:01:39
84 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM05:16:3615900:56:0220002:46:4932.3703:42:5113401:33:4500:02:2800:00:00
85 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM05:16:5611200:52:5819102:46:0532.5103:39:0317301:37:5300:02:5100:01:15
86 3922ALBERTO RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM05:18:1513100:54:2015502:41:1533.4903:35:3520701:42:4000:02:5500:02:05
87 2619JORDI SERRANO MOLEROTRI2WINABM05:19:337700:49:4723902:54:5130.8803:44:3814201:34:5500:04:0200:02:19
88 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM05:20:1521301:00:0013302:38:3134.0703:38:3120301:41:4400:02:0100:01:41
89 1328VICTOR BERMUDEZ MELLADOCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:20:4110500:51:4116902:43:2833.0303:35:0922501:45:3200:02:2100:01:36
90 7005PAU ALNSO ZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM05:24:019200:50:2716002:41:4733.3803:32:1425301:51:4700:03:4000:01:03
91 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:25:1622401:01:4217402:43:5932.9303:45:4118901:39:3500:03:0100:01:29
92 7029JON LARRINAGA CASAMAYORGETXO TRIATLOI TALDEAABM05:27:3218000:56:5520402:47:3532.2203:44:3021001:43:0200:03:4600:01:44
93 2684RAMON BARRIOS ALEGREC.N. BADALONAABM05:27:3725101:03:5922102:50:4831.6203:54:4711901:32:5000:03:2500:01:49
94 8006FRANCESC SERRANO BOTELLICENCIA DE DIAABM05:27:4126401:05:1920802:48:1032.1103:53:2913801:34:1200:03:3900:01:49
95 3879SERGIO SOTO RIVERAC.E. RAYOTEAMABM05:28:471100:43:3118002:44:3732.8003:28:0827302:00:3900:02:5600:01:14
96 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:30:0518900:57:5322602:51:3131.4803:49:2419701:40:4100:02:4500:01:16
97 3085ALBERT CORTIJO MUÑOZINDEPENDENTABM05:33:3525401:04:1723402:53:0731.1903:57:2416101:36:1100:03:1900:02:35
98 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM05:34:0926901:05:5715802:41:3333.4303:47:3023201:46:3900:03:1000:01:22
99 7021JOSEP MIQUEL BUERA REBULLLLICENCIA DE DIAABM05:34:4028101:10:2520502:47:3632.2203:58:0116401:36:3900:03:1500:02:20
100 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:34:409900:51:1422302:50:5931.5803:42:1325601:52:2700:02:5100:01:21
101 2116ALVARO FUENTES GONZÁLEZU.C. SANT CUGATABM05:34:5021100:59:0319702:46:4232.3903:45:4523901:49:0500:04:5600:02:04
102 2645RAUL LOZANO GÁMEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:35:0326601:05:2614702:40:3233.6403:45:5824001:49:0500:03:2200:01:48
103 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRIBCNABM05:36:2023201:02:0621702:49:4931.8003:51:5521901:44:2500:03:4800:02:20
104 7018RICARD BRU BRULLICENCIA DE DIAABM05:38:1925301:04:1422402:51:0831.5503:55:2220801:42:5700:05:3300:03:13
105 7009CARLES VELASCO PERARNAULLICENCIA DE DIAABM05:39:2825501:04:1724002:55:0530.8403:59:2219201:40:0600:04:1900:02:17
106 8008JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM05:40:1623301:02:1223302:53:0531.2003:55:1722401:44:5900:03:1600:01:38
107 1155FELIX MARTÍNEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM05:40:2920200:58:4322502:51:1631.5303:49:5924901:50:3000:02:3700:01:33
108 3345CARLOS ASIN QUEROLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:44:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
109 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM05:44:3426501:05:2217702:44:0532.9103:49:2726201:55:0700:02:3100:01:18
110 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:50:2325201:04:0121602:49:4731.8103:53:4826501:56:3500:03:2100:01:11
111 2564GUILLEM-ORIOL MERINO MARTC.E. MASQUES ST ANDREUABM05:50:4621501:00:1326603:01:5529.6804:02:0823701:48:3800:05:2800:01:58
112 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLÓ ATLESABM05:55:3517700:56:4626103:00:2129.9403:57:0727001:58:2800:03:2500:03:21
113 2710IVAN RUIZ MONJOCLUB PROAMABM06:04:0824101:02:5427903:10:5028.3004:13:4424701:50:2400:05:3400:02:27
114 3531JOAN GARCIA BORRÀSINDEPENDENTABM06:04:5821401:00:0919402:46:2532.4503:46:3428702:18:2400:05:0500:02:47
115 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATABM06:05:0127701:08:3326503:01:0629.8204:09:3926301:55:2200:02:4500:02:30
116 7007JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM06:07:2927401:06:5527603:08:1028.7004:15:0525501:52:2400:05:3800:02:48
117 7011RAFAEL GARCIA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM06:08:5927901:08:5127403:07:2628.8104:16:1725701:52:4200:02:4700:01:25
118 7017MARC REY BERTRANLLICENCIA DE DIAABM06:13:5228401:14:4728403:15:3727.6104:30:2421101:43:2800:04:2400:01:54
119 7022ÁLVARO LÓPEZ BLASCOLLICENCIA DE DIAABM06:26:4228701:17:2125102:58:1730.2904:15:3828402:11:0400:06:2800:05:27
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF04:51:042800:45:0912202:36:4634.4503:21:558701:29:0900:02:0100:00:56
2 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF04:53:2814700:55:038402:32:3735.3803:27:405101:25:4800:02:2500:00:55
3 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:154400:47:3114302:39:5033.7903:27:2115801:35:5400:01:3900:01:02
4 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:03:2314800:55:168102:32:2735.4203:27:4315401:35:4000:02:3600:00:56
5 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF05:03:487400:49:3519202:46:1532.4803:35:507501:27:5800:01:5500:01:35
6 1955ISABEL GÓMEZ FARGASCAMBRILS CLUB TRIATLOABF05:05:167300:49:3117302:43:5232.9503:33:2311301:31:5300:02:3900:00:57
7 8044INDRE BARKUTE BFIT IBIZA TRIATLÓNABF05:06:2512200:53:3815902:41:3333.4303:35:1110301:31:1400:02:3800:01:49
8 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:10:2313800:54:3411702:36:2034.5403:30:5418401:39:2900:01:4300:01:09
9 8021MILOS MALLOL SOLERGETXO TRIATLOI TALDEAABF05:11:4715300:55:4319002:45:5732.5403:41:409301:30:0700:02:1300:01:06
10 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:16:0213400:54:2724502:56:2330.6203:50:504501:25:1200:02:0000:01:20
11 3515MIREIA GARCIA SANCHEZPRAT TRIATLO 1994ABF05:17:51700:43:0624802:56:4630.5503:39:5217401:37:5900:02:3200:01:25
12 8005SANDRA CASTELLANAS SANSLLICENCIA DE DIAABF05:31:4518600:57:3624702:56:3630.5803:54:1217101:37:3300:03:1800:01:34
13 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF05:36:5422101:01:2221402:48:5931.9603:50:2123101:46:3300:04:3100:02:03
14 3521MONICA CRISOL SALASU.C. SANT CUGATABF05:42:0312700:54:0128003:11:2328.2204:05:2416501:36:3900:02:1800:00:00
15 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF05:45:0515800:55:5624902:57:1130.4803:53:0725401:51:5800:02:0700:01:19
16 3580ANA HERNANDEZ ROLDANC.E. RAYOTEAMABF05:46:0227801:08:4718802:45:5032.5603:54:3725201:51:2500:02:4000:00:51
17 1904DANIELA GOMIS PÉREZC.E. RAYOTEAMABF05:57:2525701:04:2025202:58:2130.2804:02:4126001:54:4400:02:4400:01:29
18 6088MIREIA LAPEÑA CALABUYC.E. RAYOTEAMABF06:13:1125601:04:1828203:14:2127.7804:18:3925901:54:3200:02:1800:01:01
19 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF06:15:0425001:03:5428103:11:4328.1704:15:3727101:59:2700:02:4300:01:30
20 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF06:32:1415700:55:5228903:36:0324.9904:31:5527202:00:1900:04:2100:01:54

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32