RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
223 207 204 3 0 6 18 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.A. IGUALADA - 02:58:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:56:48
2754JOSEP MARTINEZ CORTES01:00:07
33649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:01:28

2. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 02:58:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11512JOAN MERCADE CUADRAT00:58:48
22375JOEL FARRÀ CALVET00:59:40
33466SERGI JURADO FOIX00:59:59

3. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA00:59:05
22249DAVID ROVIRA VALLEJO00:59:55
32929ANDREU HUIZINGA POL01:01:57

4. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:05:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO01:01:40
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO01:01:41
31426GENIS PURTI GRAU01:02:01

5. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:05:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:58:28
22343XAVIER ACOSTA JULIA01:02:05
35906RODOLPHE BAYLON01:05:03

6. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:05:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11710MARTI SENDER PRADOS01:01:43
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:01:56
3687JORDI FABRA  PARDO01:01:59

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:06:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:01:43
24342JAUME GONZALEZ INSENSE01:01:57
33183MANUEL PEDRO CARO PALMA01:02:20

8. - CLUB TRI5U - 03:06:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA00:59:04
22514JORDI MARTIN TARRÉS01:02:22
32481ALEIX MUÑOZ LÓPEZ01:04:55

9. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:08:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12321VICTOR AGUILERA REVUELTA00:58:46
2422OSCAR BARRIENTOS PELLICER01:01:38
35988XAVIER LÓPEZ ALONSO01:07:46

10. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:09:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12385POL VAQUE PIEDRAFITA01:01:26
21250CRISTIAN ARROYO CESPEDES01:01:39
31201PERE PORTA SANUY01:06:15

11. - C.E. TRIPLAY LLOBREGAT - 03:09:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES01:02:07
25209DAVID RUBIO CERDÁN01:02:25
33234SERGIO BEJARANO CABALLERO01:04:51

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:10:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL01:02:09
22303JOSE LUIS VALERO MORON01:04:17
3457AMAND REDONDO BRUNET01:04:33

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:12:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1163ENRIC ALTAYO VINYALS01:02:11
2886ALVARO CLERICO RODES01:04:38
33154DANIEL SANCHEZ COBO01:05:14

14. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:15:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1705DAVID RIVERO PEREZ00:59:37
25607MARC VILA VALLS01:06:39
3571NIELS DE GANG01:08:56

15. - CERDANYOLA CH - 03:16:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ01:01:54
23391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZ01:05:43
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:09:09

16. - VILADECANS TRIATLO - 03:36:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:05:16
23247JUAN MORUNO RASERO01:13:13
32111DANIEL FERNANDEZ LUNA01:18:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32