RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
223 207 204 3 0 6 18 3 4 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLIL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:14:4113200:23:0615700:40:5726.3701:04:038900:10:3800:00:4500:00:38
2 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:17:2514000:23:5416800:42:0125.701:05:5513100:11:3000:00:2700:00:33
3 3238LAURA PRIETO SWINNECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:18:1510200:22:1618600:45:1723.8501:07:339400:10:4200:00:4000:00:39
4 7004JANA SERRA MACIÀLLICENCIA DE DIACDF01:33:0220000:30:2019000:47:0722.9201:17:2719700:15:3500:01:0200:01:13
5 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:34:2619100:28:2719600:51:4720.8601:20:1419100:14:1200:00:4700:00:37
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:05:076700:21:026500:33:5431.8600:54:567500:10:1100:00:3200:00:33
2 3202JAN CASTELLON RIBACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:09:0410100:22:119100:35:3030.4200:57:4112800:11:2300:00:3000:00:37
3 3266JAN BISBAL BELENGUEC.A. IGUALADACDM01:09:426800:21:0313200:38:3527.9900:59:386800:10:0400:00:3400:00:33
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMTOT VICI EN BICI CLUB ESPCDM01:10:5610700:22:2310400:36:4229.4300:59:0514300:11:5100:00:4600:00:44
5 1730ERNEST SERRED MARTIC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:13:4214800:24:1611200:37:3528.7401:01:5114500:11:5100:00:3100:00:38
6 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:14:0113700:23:2713300:38:4527.8701:02:1214200:11:4900:01:2000:01:07
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:07:529600:22:057800:34:4231.1200:56:4711300:11:0500:00:3000:00:34
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF01:09:538900:21:5412200:37:5528.4800:59:496700:10:0400:00:3300:00:34
3 8015ANDREA TOMAS MORCILCMG FERRER HOTELSCDF01:11:2811800:22:4211900:37:5128.5301:00:3310500:10:5500:00:3100:00:35
4 6167MARTINA MORENO MONTC.N. VIC-ETBCDF01:11:5513500:23:2510900:37:1329.0201:00:3812500:11:1700:00:3500:00:38
5 5199ANNA CARRION I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:12:2413900:23:5110600:36:5129.3101:00:4214000:11:4200:00:3100:00:38
6 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:15:4213800:23:4015400:40:4326.5201:04:2312700:11:1900:00:3400:00:40
7 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:16:2416700:25:1714000:39:2527.401:04:4213900:11:4200:00:5200:00:38
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONACDM00:58:45700:18:33900:31:3834.1400:50:11200:08:3400:00:2500:00:31
2 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:01:403400:19:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
3 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:01:413300:19:484000:32:3833.0900:52:262500:09:1500:00:5000:00:31
4 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:433100:19:474100:32:4033.0600:52:272600:09:1600:00:3000:00:33
5 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:506500:20:501300:31:4134.0900:52:312800:09:1900:00:3000:00:28
6 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:01:564800:20:312000:31:5233.8900:52:233800:09:3300:00:2600:00:30
7 8016RAFEL ADROVER CALDEC.N. LLUCMAJORCDM01:02:412200:19:126300:33:5131.9100:53:034200:09:3800:01:0700:00:35
8 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:04:453200:19:488000:34:5830.8900:54:466500:09:5900:00:4100:00:34
9 3866ALBERT CODINA URGELCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:04:565500:20:397100:34:2331.4100:55:025900:09:5400:00:5700:00:37
10 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOASS ESPORTIVA ROCKETSCDM01:07:467500:21:2210100:36:1729.7700:57:397000:10:0700:00:3400:00:37
11 1641VICTOR CANTOS GUASCCERDANYOLA CHJNM01:13:0515700:24:5210500:36:4529.3901:01:3713000:11:2800:00:3900:00:44
12 8006JAUME LOPEZ ALABAULLICENCIA DE DIACDM01:13:2812700:22:5513500:39:0027.6901:01:5513300:11:3300:00:4300:00:45
13 3375SERGI TRUÑO CUNILLC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:13:5015300:24:3711100:37:3428.7501:02:1113600:11:3900:01:0100:01:15
14 8014ALEX FÚNEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAJNM01:18:5113400:23:1716700:41:5725.7401:05:1418200:13:3700:00:5900:00:48
15 3376ALBERT BOSCH MARIC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:23:0517700:26:3517700:43:1824.9401:09:5317500:13:1200:01:1000:01:32
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:07:049900:22:077600:34:3331.2600:56:408300:10:2400:00:3100:00:37
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:11:0210600:22:2212000:37:5328.5101:00:1510000:10:4700:00:3400:00:39
3 6267MONICA ESTIVAL GARCASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:19:3417400:26:1515100:40:3726.5901:06:5216700:12:4200:00:5100:01:00
4 3374JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:22:3118200:27:2816200:41:3525.9701:09:0317900:13:2800:00:3300:00:56
5 3227ANNA FELIP ALEGRETCLUB TRIATLO PROSANSUB23F01:26:4518900:28:1718300:44:4324.1501:13:0018600:13:4500:01:1700:01:09
6 8017NURIA PAREJO PALLARLLICENCIA DE DIASUB23F01:36:4319800:30:0219700:52:1220.6901:22:1419500:14:2900:00:4400:00:33
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3890ERNEST LOPEZ PUIGVEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:58:28100:17:402900:32:0833.6100:49:48500:08:4000:00:2800:00:43
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:58:37300:18:172200:31:5533.8400:50:12100:08:2500:00:2300:00:31
3 2321VICTOR AGUILERA REVASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:58:46600:18:331000:31:3934.1200:50:12300:08:3400:00:2400:00:28
4 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M00:58:48400:18:321600:31:4234.0700:50:14400:08:3400:00:2300:00:26
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M00:59:041300:18:59800:31:2434.3900:50:23600:08:4100:00:2600:00:27
6 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:59:111500:19:04300:31:1534.5600:50:191100:08:5200:00:2700:00:27
7 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOSUB23M00:59:111900:19:09200:31:1034.6500:50:191000:08:5200:00:3000:00:29
8 2249DAVID ROVIRA VALLEJCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M00:59:551100:18:441100:31:3934.1200:50:233700:09:3200:00:2600:00:31
9 1426GENIS PURTI GRAUCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENSUB23M01:02:015800:20:422100:31:5233.8900:52:343200:09:2700:00:3000:00:00
10 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:264600:20:163500:32:2533.3200:52:414800:09:4500:00:3300:00:44
11 5765LUIS GERARDO NAVARRTRICBM-CALELLAABM01:02:383900:19:544400:32:5032.8900:52:446000:09:5400:00:3200:00:37
12 2481ALEIX MUÑOZ LÓPEZCLUB TRI5USUB23M01:04:557200:21:056700:34:0331.7200:55:085100:09:4700:00:4600:00:41
13 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:05:117400:21:116400:33:5231.8900:55:037300:10:0800:00:4600:00:47
14 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:07:458100:21:447900:34:5530.9300:56:3911400:11:0600:00:3100:00:35
15 3074ALEJANDRO ROMERO GACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:11:159000:21:5512500:38:1828.201:00:1311000:11:0200:01:1100:01:13
16 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:14:5112800:22:5814400:39:4027.2301:02:3815600:12:1300:00:5100:01:06
17 7003GUILLEM MENSA MONCLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:5814700:24:1417300:42:4325.2801:06:5717100:13:0100:00:5500:00:58
18 7013ERNEST RIBA LOPEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:2114200:24:0518500:45:0323.9701:09:0817600:13:1300:00:4300:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERACIDADE DE LUGO FLUVIALABF01:01:353800:19:533900:32:3833.0900:52:311700:09:0400:00:2700:00:00
2 5001ANNA NOGUERA RAJAC.A. IGUALADAABF01:01:564700:20:182400:31:5933.7700:52:174300:09:3900:00:2500:00:00
3 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:08:349800:22:079800:36:0229.9700:58:098600:10:2500:00:3100:00:33
4 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF01:15:4414300:24:0615200:40:3926.5701:04:4510700:10:5900:01:0100:00:47
5 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF01:16:3014600:24:0815300:40:4126.5501:04:4913700:11:4100:00:4300:00:40
6 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:21:4317500:26:2317400:42:5125.201:09:1416100:12:2900:01:0200:00:53
7 7012ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF01:25:0518500:27:5318000:43:5224.6201:11:4517800:13:2000:01:0000:00:56
8 3223ANDREA BROSEL VIAÑACLUB TRIATLO PROSANABF01:26:4519000:28:1718400:44:4424.1401:13:0118500:13:4400:01:1800:01:06
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3078ALBERT MORENO MOLINC.A. IGUALADAABM00:56:48200:17:41100:30:2335.5500:48:04800:08:4400:00:3000:00:50
2 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:051000:18:411200:31:4134.0900:50:22700:08:4300:00:2500:00:29
3 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:59:592100:19:10400:31:1634.5400:50:263900:09:3300:00:2800:00:31
4 5450FRANCESC ESCOLÀ RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:01:162500:19:343000:32:1233.5400:51:463500:09:3000:00:3000:00:32
5 2385POL VAQUE PIEDRAFITCLUB TRIATLO PROSANABM01:01:262900:19:444300:32:4432.9900:52:281400:08:5800:00:3200:00:33
6 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:02:255700:20:412300:31:5733.800:52:385200:09:4700:00:3200:00:32
7 2244ENRIQUE JAVIER GARCINDEPENDENTABM01:05:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:398500:21:476200:33:4931.9400:55:3611100:11:0300:00:4300:00:52
9 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:5612100:22:458500:35:1630.6200:58:0110600:10:5500:00:3100:00:33
10 7001ALBERT MORENO GRACILLICENCIA DE DIAABM01:09:218400:21:4610300:36:2729.6300:58:1311800:11:0800:01:1300:00:50
11 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:5011400:22:3912800:38:2728.0901:01:069700:10:4400:00:4000:01:01
12 2360LUIS ALBERTO SEVILLCLUB ATLETISME OLESAABM01:15:5711200:22:2717200:42:4025.3101:05:0710300:10:5000:00:5900:00:54
13 7008ALBERT TEMPORAL DELLLICENCIA DE DIAABM01:16:4114500:24:08000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0200:00:00
14 2268GUILLEM ALCALÁ BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:17:1016500:25:1513800:39:1327.5401:04:2816600:12:4200:00:3300:00:38
15 7005MARC ALCANTARILLA LLICENCIA DE DIAABM01:17:3015900:24:5414800:40:0526.9401:04:5916400:12:3100:01:3500:01:17
16 2111DANIEL FERNANDEZ LUVILADECANS TRIATLOABM01:18:2516000:24:5416500:41:5325.7901:06:4713500:11:3800:01:1400:01:03
17 7009MARCEL FOLCH SANCHELLICENCIA DE DIAABM01:23:0618400:27:3516400:41:4925.8301:09:2418300:13:4200:00:4400:01:05
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3239EWA KOMANDERPRAT TRIATLO 1994ABF01:05:368200:21:455200:33:2432.3400:55:098700:10:2700:00:2800:00:34
2 3219SUSAGNA RODRÍGUEZ RC.A. IGUALADAABF01:16:1215800:24:5214200:39:3927.2401:04:3113800:11:4100:00:2800:00:37
3 4045IRENE RODRIGUEZ GÚETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:23:4318600:28:0115900:41:1826.1501:09:1919300:14:2400:00:3600:00:52
4 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:24:2317800:26:3618700:45:1823.8401:11:5416200:12:2900:00:5900:00:59
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:371400:19:04600:31:2334.4100:50:272100:09:1000:00:3200:00:32
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM01:01:281200:18:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
3 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLO PROSANABM01:01:393600:19:524200:32:4033.0600:52:322000:09:0700:00:2900:00:00
4 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:02:22000:00:00000:00:00000:52:424400:09:4000:00:0000:00:00
5 5209DAVID RUBIO CERDÁNC.E. TRIPLAY LLOBREGATABM01:02:255400:20:372800:32:0233.7100:52:395000:09:4600:00:3300:00:35
6 2303JOSE LUIS VALERO MOCLUB NATACIO MINORISAABM01:04:174900:20:335100:33:2032.400:53:538400:10:2400:00:4100:00:30
7 2194SERGIO BURON DE LA C.A. IGUALADAABM01:04:537700:21:305400:33:2732.2900:54:576100:09:5600:00:3000:00:36
8 529JOAN SOTOS SANTANDECLUB TRI5UABM01:07:257100:21:0410000:36:1729.7700:57:216900:10:0400:00:4500:00:45
9 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:349700:22:067700:34:4231.1200:56:489800:10:4600:00:4700:00:39
10 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:07:449400:22:018900:35:1930.5800:57:208500:10:2400:00:5200:00:36
11 3369ROGER SALVADOR MONNCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:07:455600:20:4010800:37:0829.0800:57:486200:09:5700:00:4700:00:51
12 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:08:2210800:22:248600:35:1730.6100:57:419200:10:4100:00:5500:00:42
13 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:2210900:22:258200:35:0930.7300:57:3410100:10:4800:00:3300:00:38
14 3235ALBERT PERXACHS PLACLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENABM01:08:3710500:22:199700:35:5430.0800:58:138200:10:2400:00:5500:01:20
15 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM01:08:4510400:22:189500:35:4930.1500:58:079000:10:3800:00:4300:00:37
16 8002JOAQUIM FONT CANYELLLICENCIA DE DIAABM01:09:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8001EDUARDO ALARCON FERLLICENCIA DE DIAABM01:16:0614900:24:1914500:39:4127.2201:04:0015100:12:0600:01:2500:01:17
18 7007JOSE LOPEZ FERNANDELLICENCIA DE DIAABM01:37:4920100:30:5619500:50:3621.3401:21:3219800:16:1700:01:0500:01:11
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGPRAT TRIATLO 1994ABF01:10:339100:21:5711800:37:5028.5500:59:479900:10:4600:00:2900:00:34
2 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:11:3111900:22:4412400:38:1528.2401:00:598800:10:3200:00:4700:00:48
3 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF01:11:5111600:22:4012900:38:2828.0801:01:089500:10:4300:00:5500:00:58
4 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF01:15:2212300:22:4816000:41:3026.0201:04:1811200:11:0400:01:3700:01:01
5 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:18:4016400:25:1116100:41:3425.9801:06:4514600:11:5500:01:1300:00:57
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2476JOSÉ LUIS CRUZ INFATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:28900:18:401800:31:463400:50:261500:09:0200:00:2700:00:27
2 2375JOEL FARRÀ CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM00:59:402000:19:10500:31:1834.500:50:282300:09:1200:00:2800:00:38
3 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:00:07500:18:321900:31:5133.9100:50:234700:09:4400:00:2800:00:29
4 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:01:385000:20:342700:32:0133.7300:52:351600:09:0300:00:2800:00:33
5 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:402800:19:444500:32:5232.8600:52:361800:09:0400:00:3400:00:30
6 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:432300:19:314700:32:5432.8300:52:252700:09:1800:00:2700:00:33
7 8011ÒSCAR BAREA SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:01:454100:20:043600:32:3533.1500:52:391900:09:0600:00:4500:00:37
8 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:574200:20:053300:32:1833.4400:52:234000:09:3400:00:2900:00:32
9 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:01:574300:20:113100:32:1633.4700:52:273400:09:3000:00:2800:00:31
10 2991ANTONI CAPELL BUENDCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:02:166400:20:491500:31:4234.0700:52:314900:09:4500:00:3100:00:37
11 3183MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:203700:19:533700:32:3633.1300:52:295700:09:5100:00:3000:00:36
12 5906RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:035100:20:347400:34:3131.2900:55:056400:09:5800:00:3000:00:36
13 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:05:056300:20:476900:34:1731.500:55:046600:10:0100:00:3700:00:36
14 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:147600:21:285800:33:3632.1400:55:047400:10:1000:00:3400:00:34
15 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:05:168700:21:515700:33:3432.1700:55:255500:09:5100:00:3800:00:40
16 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:05:418600:21:505600:33:3432.1700:55:247800:10:1700:00:4300:00:40
17 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:117800:21:318700:35:1830.5900:56:498100:10:2200:00:3200:00:38
18 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM01:08:028300:21:459300:35:3630.3400:57:219300:10:4100:00:3500:00:59
19 5304SERGI PUIGFEL MORENCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:08:0311300:22:307500:34:3331.2600:57:0310900:11:0000:00:5000:00:57
20 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:11:2212500:22:4910700:37:0129.1800:59:5013200:11:3200:00:5500:00:44
21 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:11:4612000:22:4511300:37:3728.7101:00:2212900:11:2400:00:4000:00:47
22 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:0512400:22:499900:36:0329.9600:58:5217700:13:1300:01:0900:01:15
23 3247JUAN MORUNO RASEROVILADECANS TRIATLOABM01:13:1314100:24:0212100:37:5528.4801:01:5712300:11:1600:00:5100:00:49
24 2260EDUARDO LOPEZ LAZCACLUB TRIATLO PROSANABM01:15:1210300:22:1716300:41:4525.8701:04:0212000:11:1000:01:0500:01:01
25 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:18:0815600:24:4615800:41:0226.3201:05:4816000:12:2000:01:1200:01:12
26 8003MATIAS NORIEGA LOPELLICENCIA DE DIAABM01:22:1518300:27:2816900:42:0825.6301:09:3616500:12:3900:00:5300:01:13
27 4414ALBERTO DIAZ LOPEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:23:441700:19:0819400:50:1121.5201:09:1919400:14:2500:00:2900:00:55
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 109EVA RIBALTA FERRERCLUB TRIATLO PROSANV1F01:09:059300:21:58000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
2 3206NURIA DUCH TURMOCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:12:1712600:22:5312600:38:1828.201:01:1111500:11:0600:00:4800:00:56
3 6235LIDIA MORA FUENTESCLUB TRIATLO PROSANV1F01:21:3516800:25:1818200:44:0424.5101:09:2215500:12:1300:01:0100:00:54
4 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:28:1018700:28:0618900:46:2223.2901:14:2818400:13:4200:01:1500:01:31
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:59:11800:18:361700:31:4534.0200:50:21900:08:5000:00:2600:00:00
2 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M00:59:491600:19:05700:31:2334.4100:50:282900:09:2100:00:2900:00:31
3 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:323000:19:474600:32:5232.8600:52:391200:08:5300:00:2700:00:34
4 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHV1M01:01:542400:19:334900:33:1032.5600:52:432200:09:1100:00:3600:00:40
5 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:01:595300:20:362600:32:0033.7500:52:363100:09:2300:00:3100:00:36
6 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:02:024500:20:163400:32:2433.3300:52:403000:09:2200:00:2900:00:35
7 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:02:054400:20:153200:32:1833.4400:52:333600:09:3200:00:3600:00:35
8 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:02:072600:19:344800:33:0532.6400:52:393300:09:2800:00:3400:00:33
9 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:096100:20:451400:31:4234.0700:52:274600:09:4200:00:2800:00:31
10 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:114000:19:583800:32:3833.0900:52:364100:09:3500:00:3900:00:37
11 3328JORDI ARANDA GONZALGAVA TRIATLOV1M01:02:285200:20:352500:32:0033.7500:52:355800:09:5300:00:3100:00:34
12 8005SERGIO MONTES MOLINLLICENCIA DE DIAV1M01:04:262700:19:379200:35:3430.3700:55:112400:09:1500:00:4900:00:57
13 3234SERGIO BEJARANO CABC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:04:513500:19:528100:35:0130.8400:54:536300:09:5800:00:4600:00:32
14 2210MARC LLOVERA SUBIRAU.C. SANT CUGATV1M01:04:576000:20:457000:34:2231.4300:55:075300:09:5000:00:5100:00:48
15 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTICERDANYOLA CHV1M01:05:436600:20:577200:34:2731.3500:55:247900:10:1900:00:4200:00:38
16 569DAVID ORPI FERNANDETRANSTRIATLONV1M01:07:146900:21:039600:35:5030.1400:56:538000:10:2100:00:3100:00:38
17 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:07:168800:21:528300:35:0930.7300:57:017600:10:1500:00:3300:00:44
18 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:09:3913100:23:048800:35:1930.5800:58:2312400:11:1600:00:3200:00:43
19 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:10:1911100:22:2710200:36:1929.7400:58:4613400:11:3300:00:3500:01:02
20 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:2311700:22:4111000:37:3228.7701:00:1312100:11:1000:00:4300:00:42
21 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UV1M01:15:4616300:25:1013000:38:2928.0601:03:3915200:12:0700:00:5700:00:58
22 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:0615200:24:3515000:40:3526.6101:05:1014700:11:5600:00:4600:00:58
23 4607CRISTIAN RODRIGUEZ CLUB NATACIO MINORISAV1M01:18:1716900:25:2714900:40:3426.6201:06:0115700:12:1600:00:3700:01:05
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F01:25:0219600:29:2717000:42:3125.401:11:5817200:13:0400:01:1300:01:07
2 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:29:5419200:28:3119300:47:3822.6701:16:0918700:13:4500:00:4700:00:53
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRÉS SÁNINDEPENDENTV1M01:01:291800:19:095300:33:2632.300:52:351300:08:5400:00:3100:00:27
2 2756FRAN ALCAIDE CARMONRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:05:015900:20:437300:34:2831.3300:55:115400:09:5000:00:5200:00:44
3 1023JUAN DOMINGO TRINIDINDEPENDENTV1M01:06:129500:22:025500:33:3032.2400:55:329100:10:4000:00:4300:00:49
4 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:08:2511000:22:268400:35:1030.7100:57:3610200:10:4900:00:3400:00:42
5 3246FRANCESC XAVIER MILCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:0413300:23:1511600:37:4228.6501:00:5711600:11:0700:01:1200:00:55
6 8008FRANC REYES RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:1615100:24:2511500:37:4028.6701:02:0515400:12:1100:00:4700:00:47
7 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M01:14:2014400:24:0713100:38:3028.0501:02:3714100:11:4300:01:0600:00:58
8 8004ANTONIO RENTERO MORLLICENCIA DE DIAV1M01:17:3616600:25:1614700:40:0326.9701:05:1915800:12:1700:01:1200:00:51
9 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:2517900:26:5214300:39:3927.2401:06:3116900:12:5400:00:3500:00:50
10 8007JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0915500:24:4118800:45:2823.7501:10:0915000:12:0000:01:3400:01:22
11 3280ANTONIO TRIBALDOS C.T. PARETS DEL VALLESV1M01:22:2418000:27:1916600:41:5425.7801:09:1317400:13:1100:00:5900:00:59
12 200IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:23:2517600:26:2917500:42:5925.1301:09:2818900:13:5700:00:5800:01:22
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PAC.N. REUS PLOMSV2F01:16:2917000:25:4613400:38:4627.8601:04:3214800:11:5700:00:3000:00:30
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:20:5018100:27:2714600:39:5227.0901:07:1918000:13:3100:00:5900:00:48
3 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:27:5019900:30:1218100:43:5324.6101:14:0518800:13:4500:00:4400:00:31
4 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:30:4519700:29:2819200:47:1722.8401:16:4519000:14:0000:01:0900:00:58
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:337300:21:056100:33:4731.9700:54:524500:09:4100:00:2600:00:33
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:386200:20:456600:34:0231.7300:54:475600:09:5100:00:3000:00:40
3 1197JAVI SANCHEZ DOMINGA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:05:197000:21:046800:34:0731.6600:55:117100:10:0800:00:3900:00:46
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:05:267900:21:396000:33:3932.100:55:187200:10:0800:00:2800:00:38
5 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:05:328000:21:405900:33:3732.1300:55:177700:10:1500:00:2900:00:43
6 1201PERE PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANV2M01:06:1510000:22:095000:33:1432.500:55:2310400:10:5200:00:3100:00:42
7 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M01:12:5413600:23:2611400:37:3728.7101:01:0314400:11:5100:00:3700:00:51
8 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:1212200:22:4613900:39:1627.501:02:0211900:11:1000:01:0800:00:59
9 8012JORDI LUCIA OLIVERALLICENCIA DE DIAV2M01:15:0415400:24:3913700:39:0827.601:03:4712600:11:1700:01:0600:01:00
10 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:4612900:23:0015500:40:4526.501:03:4517000:13:0100:00:5300:00:59
11 8013JOSEP COMA GAMISANSLLICENCIA DE DIAV2M01:17:1617100:25:5511700:37:4628.601:03:4118100:13:3500:00:3500:00:49
12 7011LLUIS SEBBAK I GIMELLICENCIA DE DIAV2M01:18:5617200:25:5615600:40:5226.4301:06:4815300:12:0800:01:0800:00:54
13 775PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:31:1719500:29:2319100:47:1022.901:16:3319600:14:4400:01:1700:01:20
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:20:1716100:24:5517800:43:2324.8901:08:1814900:11:5900:00:5400:00:51
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:09:0913000:23:049000:35:2230.5400:58:269600:10:4300:00:4600:00:42
2 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:3011500:22:399400:35:4030.2800:58:1912200:11:1100:00:5500:00:50
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3110AURELIO PEREZ RUIZINDEPENDENTV3M01:12:359200:21:5814100:39:3827.2501:01:3610800:10:5900:00:5600:00:46
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:14:2915000:24:2013600:39:0227.6701:03:2211700:11:0700:00:4600:00:39
3 1169ANGEL FERNANDEZ MARPRAT TRIATLO 1994V3M01:15:3816200:25:0112700:38:2028.1701:03:2115900:12:1700:00:3500:00:46
4 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:16:5117300:26:1012300:38:1028.301:04:2016300:12:3100:00:5200:01:01
5 8010JOSEP GARCIA NICOLALLICENCIA DE DIAV3M01:26:5819400:29:1617900:43:2824.8501:12:4419200:14:1400:01:3700:01:39
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:1018800:28:1517600:43:0725.0501:11:2216800:12:4800:00:4700:00:53
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M01:24:1419300:28:3317100:42:3325.3801:11:0617300:13:0800:01:1300:00:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32