RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
371 324 316 5 3 750 20 5 24 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E. RAYOTEAM - 03:15:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET01:04:02
23236ENRIC BOLDU ROIG01:04:18
31772MARC ABULI LLUCH01:06:43

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:17:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDO XICOTA01:04:17
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA01:05:51
35341ALBERT MARTINEZ SEDO01:07:27

3. - C.N. MATARO - 03:17:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:04:37
2315JORDI FERNANDEZ JIMENEZ01:06:23
34690ORIOL GILI RICO01:06:42

4. - CLUB NATACIO OLOT - 03:19:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:04:06
2460IHOR PRISSIAJNYI01:06:14
35970MARTI PALMA NOGUE01:08:51

5. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:24:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:05:28
24947ALBERTO MONTES OLIVA01:08:05
32593IAGO RUBIO LUNA01:10:38

6. - CLUB NATACIO SITGES - 03:33:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:09:40
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:10:28
33218SERGI RIBA MASSANA01:13:02

7. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:34:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO01:02:54
23902EDUARD SEGURA FLIX01:15:17
31631SERGIO ARTERO MARTINEZ01:16:48

8. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:37:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12503ABEL SERRA SUCARRATS01:10:45
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:10:50
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:15:47

9. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:40:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:10:33
25888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:12:27
34390SANTIAGO LLAUGER GISPERT01:17:48

10. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:42:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:08:26
21006JORDI COMAS VILALTA01:15:05
32783ARCADI VILÀ SERRAT01:18:58

11. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:45:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13665RAFAEL FERNANDEZ RAMIREZ01:11:54
2528JOSE MARIA CUADRADO CABELLO01:12:31
32008PAU VIÑALS BROS01:20:56

12. - CLUB NATACIO RUBI - 03:48:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:09:55
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:16:50
33884JUAN JOSE SANCHEZ TEBAR01:21:30

13. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:51:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11715MARC MORALES FAURA01:08:10
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:19:18
32000IVAN HARO CARDONA01:23:43

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:55:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:11:36
23432ADAM GOLDTHORP01:17:42
3961ANTONIO PAREJA MOCHALES01:26:19

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:00:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1571NIELS DE GANG01:11:58
23706JORDI BATLLO FARRIOL01:23:47
31055ORIOL ALVAREZ BOIXADERAS01:24:42

16. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 04:22:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:15:12
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:20:18
3681DAVID MASFERRER MONTERO01:47:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32