RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
371 324 316 5 3 750 20 5 24 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:15:147700:13:189800:41:0029.2700:54:186000:20:5600:01:4500:01:12
2 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:19:243900:11:5713800:43:0927.8100:55:0619000:24:1800:02:0100:01:20
3 7064LAURA PRIETO SWINNELLICENCIA DE DIACDF01:27:5028100:18:3421100:47:5625.0301:06:307700:21:2000:02:1300:01:17
4 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF01:29:1717600:15:3924800:50:4923.6101:06:2813500:22:4900:03:0100:01:36
5 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:49:5613300:14:3529100:59:2920.1701:14:0429400:35:5200:02:4900:02:01
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:13:142300:11:277200:39:3730.2900:51:0411600:22:1000:01:4300:00:00
2 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROCDF01:17:012700:11:3110700:41:3028.9200:53:0117400:24:0000:01:5400:01:08
3 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:21:515800:12:3813600:43:0927.8100:55:4722900:26:0400:02:0500:01:18
4 7003ANNA JORDÀ MASLLICENCIA DE DIAJNF01:36:0917400:15:3823800:50:1623.8701:05:5428100:30:1500:03:0200:01:56
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F01:11:215300:12:275300:38:3231.1400:50:594600:20:2200:01:4800:01:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:12:452200:11:267300:39:4230.2300:51:088200:21:3700:01:4900:00:00
3 6255CARLA PALOMAR RIVASINDEPENDENTSUB23F01:20:2212800:14:3214000:43:1727.7200:57:4912700:22:3300:02:3600:01:35
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:23:078400:13:2914500:43:3327.5500:57:0223000:26:0500:02:3100:01:30
5 2943MARIA HERNÁNDEZ CONC.E. INEF LLEIDASUB23F01:23:5315200:15:0016600:44:4226.8500:59:4218500:24:1100:02:1100:01:50
6 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:26:0122800:16:4017300:45:1426.5301:01:5417900:24:0700:02:2000:01:35
7 7040MIREIA ORIOL NOGUERLLICENCIA DE DIASUB23F01:39:0828900:19:1026900:53:4722.3101:12:5723200:26:1100:02:4900:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:14:2211300:14:159200:40:3429.5800:54:493300:19:3300:01:5700:01:24
2 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF01:26:2319300:16:0117600:45:1526.5201:01:1621500:25:0700:03:1400:02:08
3 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:28:0020900:16:1620300:47:1125.4301:03:2719800:24:3300:02:5200:01:39
4 2990ANNA MARIA SALUDES C.N. SABADELLABF01:28:1420500:16:1218800:46:1725.9301:02:2922400:25:4500:02:5100:01:59
5 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:30:5221200:16:1821800:48:3224.7301:04:5022700:26:0200:03:0800:00:00
6 8028SARAH MCCREALLICENCIA DE DIAABF01:33:4129100:19:3025400:51:2923.3101:10:5913200:22:4200:02:3100:01:59
7 5186CRISTINA SÁNCHEZ FEINDEPENDENTABF01:34:0321900:16:2723600:50:0523.9601:06:3225100:27:3100:02:5500:01:40
8 7048SARA ARGERICH BERGALLICENCIA DE DIAABF01:36:1623200:16:5025300:51:2923.3101:08:1926000:27:5700:03:3500:01:54
9 7015CARLOTA DIEZ DE LA LLICENCIA DE DIAABF01:38:4123100:16:4927100:54:0922.1601:10:5825400:27:4300:03:3000:02:05
10 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:44:3529500:20:0127800:55:2621.6501:15:2727200:29:0800:03:1200:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3566SARA DE DIEGO NAVARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:19:1110600:14:1012600:42:4328.0900:56:5311900:22:1800:02:2900:01:22
2 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:21:4714800:14:5911900:42:1328.4200:57:1219900:24:3500:02:0600:01:37
3 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:22:5312200:14:2517500:45:1526.5200:59:4014500:23:1300:02:4400:01:32
4 7042PATRICIA BENITEZ ROLLICENCIA DE DIAABF01:23:3721000:16:1714600:43:3527.5300:59:5216800:23:4500:02:2000:01:41
5 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:30:1820000:16:0724100:50:2323.8201:06:3017000:23:4800:02:5800:01:26
6 7074VERONIKA JERMOLINALLICENCIA DE DIAABF01:30:3916200:15:1422700:49:0724.4301:04:2123400:26:1800:03:3600:00:00
7 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:31:5820100:16:0722800:49:0924.4201:05:1624200:26:4200:03:2200:01:38
8 7020DAIANA MIGUENZ BIRELLICENCIA DE DIAABF01:32:5115800:15:1024900:50:5723.5501:06:0724300:26:4400:03:4500:02:41
9 8013MIREIA PETIT PEDROLLLICENCIA DE DIAABF01:34:2927700:18:2021200:48:1124.901:06:3126100:27:5800:03:3000:00:00
10 7038MARIA ROVIRA MASRAMLLICENCIA DE DIAABF01:40:0718600:15:5027200:54:1122.1501:10:0128000:30:0600:03:0300:02:10
11 7046NORA KASPARIANLLICENCIA DE DIAABF01:44:2030500:20:4427300:54:3022.0201:15:1427100:29:0600:04:2000:01:49
12 679MARTA ASSENS GONZÁLTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:45:1021700:16:2629200:59:3320.1501:15:5927400:29:1100:06:1000:02:28
13 7036CARLOTA LORENZO FERLLICENCIA DE DIAABF01:53:3130900:21:3529501:01:0319.6601:22:3828700:30:5300:04:2700:02:48
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:549600:13:569500:40:4829.4100:54:4411400:22:1000:02:1200:01:17
2 1624VANESSA ARRIBAS VALCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:25:4413700:14:4219500:46:4325.6901:01:2519100:24:1900:03:2400:01:46
3 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF01:27:0621300:16:1814100:43:2227.6700:59:4024800:27:2600:02:2000:01:24
4 3595LAURA VILLARET IZQTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:28:0623000:16:4720000:47:0725.4701:03:5418600:24:1200:03:0400:02:11
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F01:20:389100:13:5013400:43:0027.9100:56:5016900:23:4800:02:1700:01:21
2 113ELISENDA PRACHT MONCERRR IGUALADAV1F01:22:5212300:14:2517000:45:1026.5700:59:3514800:23:1700:02:4300:01:28
3 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:27:0820300:16:10000:00:00000:00:00000:00:0000:02:5400:00:00
4 5187MARTA COLODRÓN BELÍINDEPENDENTV1F01:28:3022200:16:3020800:47:4725.1101:04:1718700:24:1300:03:2900:01:29
5 8004MARISA RUIZ MARTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:37:1929400:19:5926700:53:1122.5601:13:1018100:24:0900:03:0000:02:12
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV1F01:26:4418100:15:4118200:45:4326.2501:01:2421900:25:2000:02:5200:02:14
2 8068ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:37:1723300:16:5225600:51:3423.2701:08:2626800:28:5100:03:0300:01:45
3 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:37:1926300:17:3526000:51:5323.1301:09:2825900:27:5100:03:1900:01:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8070CHARO GONZALEZ CORTLLICENCIA DE DIAV2F01:26:0817700:15:4018300:45:4926.1901:01:2920100:24:3900:03:4100:01:42
2 8030MONTSE SUBIRANA CODLLICENCIA DE DIAV2F01:36:2820200:16:0825000:51:1023.4501:07:1827300:29:1000:02:5600:02:09
3 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:45:2827400:18:0428900:58:2320.5501:16:2726900:29:0100:04:2200:02:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:31:5122000:16:2723900:50:1623.8701:06:4321600:25:0800:03:0500:01:55
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:43:2926600:17:4227600:55:0921.7601:12:5128500:30:3800:04:1200:02:36
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:04:061300:10:52000:00:00000:00:00000:00:0000:01:4100:00:00
2 1132EDGAR RUESCAS URBINFLOR DE TRIATLOCDM01:06:253000:11:351600:36:1533.100:47:501100:18:3500:01:5400:00:59
3 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM01:08:511400:10:542200:36:4632.6400:47:407100:21:1100:02:0900:00:00
4 5901ADRIA DE MOYA DALMAC.N. MATAROCDM01:12:007100:13:082300:36:5032.5800:49:5810600:22:0200:01:5700:01:17
5 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM01:15:1921100:16:178000:40:0329.9600:56:202100:18:5900:02:3300:00:00
6 203ERIC MONTEMAYOR MASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:17:105000:12:2213300:42:5827.9300:55:209800:21:5000:03:0400:01:53
7 1685ANIOL FONT SALAG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM01:20:2912900:14:3312300:42:3328.200:57:0615400:23:2300:02:1500:00:00
8 5988XAVIER LÓPEZ ALONSOC.E. RAYOTEAMCDM01:20:5616800:15:2614200:43:2527.6400:58:5111000:22:0500:02:0100:00:00
9 5921JULEN CABAÑERO RODRC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:29:2511700:14:1715400:44:1127.1600:58:2828800:30:5700:02:0900:01:35
10 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:30:1812400:14:2523200:49:2724.2701:03:5223900:26:2600:02:1100:01:32
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:071900:11:24100:34:5934.300:46:23400:17:4400:01:2700:00:58
2 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:04:18700:10:33000:00:00000:00:00000:00:0000:01:3400:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:04:37500:10:28000:00:00000:00:00000:00:0000:01:3600:00:00
4 4667ENRIC JOAN TEJEDOR C.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:05:34900:10:362700:37:0232.400:47:38600:17:5600:01:3500:01:01
5 4388EUDALD BOSCH CARREITGCBINNCDM01:06:353300:11:37000:00:00000:00:00000:00:0000:01:4000:00:00
6 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:07:27300:10:262800:37:0532.3600:47:314000:19:5600:01:4100:00:00
7 5770MARC ZARAGOZA CARBAINDEPENDENTCDM01:09:172400:11:275400:38:3331.1300:50:002700:19:1700:01:4100:01:11
8 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:09:554400:12:023900:37:4631.7700:49:484400:20:0700:01:3600:01:11
9 1367JAVIER BONNIN JORDASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:10:274900:12:133700:37:4031.8600:49:534900:20:3400:02:0600:01:20
10 2503ABEL SERRA SUCARRATC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:457900:13:201200:36:0633.2400:49:267600:21:1900:02:0400:01:03
11 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:502000:11:241500:36:1333.1300:47:3714600:23:1300:01:4200:01:03
12 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:15:2010300:14:0811400:42:0428.5300:56:122400:19:0800:02:2800:01:57
13 8060SERGI ALIAGALLICENCIA DE DIAJNM01:15:246100:12:428300:40:0429.9500:52:4612900:22:3800:02:0400:01:19
14 7067SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:19:0225000:17:178100:40:0329.9600:57:208700:21:4200:02:2300:01:31
15 4669ALEJANDRO MOLINA MUC.N. MATAROCDM01:25:4120400:16:1219100:46:2625.8401:02:3814200:23:0300:02:3400:01:35
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINFLOR DE TRIATLOSUB23M01:01:45200:09:55200:34:5934.300:44:54100:16:5100:01:2400:00:54
2 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:03:431000:10:39600:35:4333.600:46:22200:17:2100:01:2700:00:55
3 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M01:04:021100:10:39700:35:4333.600:46:22300:17:4000:01:3700:00:52
4 2490FERNANDO LÓPEZ DE SPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:17800:10:331000:35:5933.3500:46:32500:17:4500:01:2900:01:01
5 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:05:51600:10:28900:35:5933.3500:46:272900:19:2400:01:3500:01:01
6 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:06:271700:11:231700:36:1733.0700:47:401400:18:4700:01:4800:01:11
7 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:07:415700:12:372600:37:0032.4300:49:37900:18:0400:01:3800:01:08
8 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:08:105400:12:272900:37:0932.300:49:361000:18:3400:01:5400:01:09
9 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIINDEPENDENTABM01:08:486400:12:552400:36:5632.4900:49:511900:18:5700:02:0000:01:11
10 1358ADRIA JIMENEZ ANILLC.N. MATAROSUB23M01:10:412100:11:245200:38:2531.2400:49:495800:20:5200:01:5800:01:16
11 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:11:237600:13:175500:38:3631.0900:51:533100:19:3000:02:0000:01:09
12 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSINDEPENDENTSUB23M01:11:395600:12:356900:39:2830.4100:52:033400:19:3600:02:2100:01:15
13 1917OLEGUER BOSCH CARRETGCBINNSUB23M01:13:381500:10:568800:40:2429.700:51:2011700:22:1800:01:5100:01:22
14 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:14:5011900:14:1810400:41:2428.9900:55:422500:19:0800:02:4600:01:22
15 4293MARC SERRA MASDEUC.E. MASQUES ST ANDREUABM01:16:5214200:14:578600:40:1329.8400:55:109000:21:4200:02:0700:01:13
16 464ADRIÁN OLMO MORAINDEPENDENTABM01:17:4415700:15:099600:40:5329.3500:56:028900:21:4200:02:4800:01:38
17 5413KILIAN GUTIÉRREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:20:1811000:14:1212100:42:3028.2400:56:4216300:23:3600:02:3500:02:18
18 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:20:5618400:15:4711300:42:0428.5300:57:5114300:23:0500:01:4900:01:33
19 7013GENÍS FRIGOLA CAMPSLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:1316500:15:2116800:44:4826.7901:00:096900:21:0400:02:3100:01:38
20 7014ALEX RODRIGUEZ PARELLICENCIA DE DIASUB23M01:22:2214100:14:5119200:46:3325.7801:01:246400:20:5800:02:5700:02:02
21 7049MARC GUERREROLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:4612000:14:19000:00:00000:00:00000:00:0000:03:0000:00:00
22 7051NIL LLORET GIRONESLLICENCIA DE DIAABM01:23:5019400:16:0116000:44:272701:00:2815300:23:2200:03:4600:02:07
23 7072PAU COMBIS HURTOSLLICENCIA DE DIASUB23M01:25:1722300:16:3117800:45:3226.3501:02:0314700:23:1400:02:3500:01:33
24 7035JORDI VILARO VILLAHLLICENCIA DE DIAABM01:25:4226900:17:5015500:44:1827.0901:02:0816100:23:3400:03:1000:02:03
25 858JOAN PÉREZ LÓPEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:26:1324800:17:1416100:44:3026.9701:01:4419600:24:2900:02:1100:01:58
26 7047GUILLERMO APARICIO LLICENCIA DE DIASUB23M01:27:2013000:14:3325100:51:2423.3501:05:577800:21:2300:05:0100:00:00
27 7002ARNAU MARTÍN GRATACLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:4316700:15:2521600:48:2824.7601:03:5326700:28:5000:02:5900:01:57
28 8022CARLOS MORRONDO CERLLICENCIA DE DIAABM01:32:5424400:17:1024400:50:4023.6801:07:5021400:25:0400:02:2900:01:57
29 8042ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIAABM01:37:0815600:15:099400:40:4529.4500:55:5429700:41:1400:03:1900:02:23
30 8057ÀLEX ROMAN PEREZLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:2726700:17:4627700:55:1221.7401:12:5824900:27:2900:04:4400:02:35
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:02:54100:09:55300:35:0034.2900:44:55700:17:5900:01:2900:00:59
2 321PAU BOTELLA TARRESINDEPENDENTABM01:05:283100:11:35500:35:1534.0400:46:501200:18:3800:01:4400:01:16
3 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:06:141800:11:231300:36:0633.2400:47:291300:18:4500:01:5000:01:03
4 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:06:433200:11:36000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
5 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:053500:11:471800:36:1733.0700:48:044100:20:0100:01:5100:01:08
6 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:08:264200:12:023100:37:1832.1700:49:202300:19:0600:01:3700:01:04
7 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:09:036200:12:50000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0800:00:00
8 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:09:136800:13:022100:36:4232.700:49:443000:19:2900:02:0700:01:11
9 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRINDEPENDENTABM01:11:558500:13:375100:38:2531.2400:52:023800:19:5300:01:5700:01:14
10 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:11:583600:11:514700:38:1331.400:50:0410000:21:5400:02:0500:01:16
11 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:13:118100:13:245600:38:3731.0700:52:017000:21:1000:02:3900:01:22
12 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:14:3110400:14:086200:39:0530.700:53:137500:21:1800:02:3700:01:20
13 7045ANTON VANWIJNSBERGHLLICENCIA DE DIAABM01:21:288300:13:2616400:44:4126.8600:58:0715200:23:2100:03:3100:01:58
14 8049GABRIEL HUGUET LLULLLICENCIA DE DIAABM01:23:2417900:15:4015800:44:2527.0201:00:0515100:23:1900:03:5000:00:00
15 7053ENRIC LORENTE VENTULLICENCIA DE DIAABM01:24:3921800:16:2718500:46:0826.0101:02:3510700:22:0400:03:0900:00:00
16 1055ORIOL ALVAREZ BOIXACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:4226000:17:3215900:44:2627.0101:01:5813400:22:4400:02:2600:01:39
17 8026AMIN AISSATI TAADOULLICENCIA DE DIAABM01:25:1626800:17:4914700:43:4927.3901:01:3816500:23:3800:03:0300:01:26
18 7032ÓSCAR SALCEDO YEPESLLICENCIA DE DIAABM01:25:257300:13:1220500:47:3225.2501:00:4420300:24:4100:03:0300:01:32
19 7030ELEAZAR PRIETO FUILLLICENCIA DE DIAABM01:26:2312700:14:3221400:48:2224.8101:02:5416000:23:2900:03:0300:01:56
20 8059CRISTIAN ARAN GARCILLICENCIA DE DIAABM01:27:2330000:20:3014400:43:2827.6101:03:5815800:23:2500:03:2200:01:39
21 7070ALVARO GONZÁLEZ RIVLLICENCIA DE DIAABM01:27:5714900:15:0020600:47:3625.2101:02:3622000:25:2100:03:2000:02:07
22 1689FRANCISCO TORRES VINDEPENDENTABM01:28:5019600:16:0319300:46:3425.7701:02:3723300:26:1300:03:0700:01:52
23 8039GERMAN GAMEZ GONZALLLICENCIA DE DIAABM01:29:1724000:17:0521700:48:3124.7301:05:3616600:23:4100:03:2300:02:16
24 7066LUIS SEVILLA HERVÁSLLICENCIA DE DIAABM01:31:3125600:17:2724700:50:4623.6401:08:1314900:23:1800:03:2200:02:02
25 7071ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM01:35:4528800:18:5826200:52:2422.901:11:2219400:24:2300:04:0800:02:23
26 7017ALEIX PIERA GISBERTLLICENCIA DE DIAABM01:43:3030100:20:3528700:57:5620.7101:18:3121100:24:5900:04:4000:02:34
27 7018SAMUEL RODRÍGUEZ COLLICENCIA DE DIAABM01:53:4331000:21:3529601:01:2619.5301:23:0128600:30:4200:04:1700:00:00
28 7057ERIC GRANELL NAVARRLLICENCIA DE DIAABM01:55:3628300:18:4129401:00:4719.7401:19:2829500:36:0800:04:0900:02:21
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:05:282800:11:32400:35:0534.200:46:371600:18:5100:01:3800:01:06
2 315JORDI FERNANDEZ JIMC.N. MATAROABM01:06:231600:10:592000:36:3232.8500:47:311700:18:5200:01:4900:01:02
3 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:06:423800:11:57800:35:5633.400:47:531500:18:4900:01:3900:01:00
4 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:33400:10:266700:39:1730.5500:49:435700:20:5000:01:4900:01:15
5 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM01:10:584500:12:074300:37:5431.6600:50:016300:20:5700:02:0600:01:26
6 1004JAUME LLOVET BARBERINDEPENDENTABM01:12:195900:12:393500:37:3431.9400:50:1311200:22:0600:02:1200:00:00
7 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:12:3810100:14:015700:38:4630.9500:52:473700:19:5100:02:3100:01:25
8 8027PEDRO MAYORAL COLOMLLICENCIA DE DIAABM01:12:4912500:14:276100:39:0430.7200:53:312800:19:1800:02:1800:01:23
9 7058MARCOS LAMASLLICENCIA DE DIAABM01:14:0110700:14:116500:39:1530.5700:53:265200:20:3500:02:0000:00:00
10 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM01:14:5210200:14:076000:39:0330.7300:53:108800:21:4200:02:1600:01:14
11 4000ERIK GUTIERREZ FERNTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:15:1210500:14:096300:39:0630.6900:53:1510200:21:5700:02:1700:01:18
12 3090EDUARD GALLARDO MARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:15:4713200:14:348500:40:1229.8500:54:466700:21:0100:02:2100:01:32
13 7037ROGER PARAREDA CASALLICENCIA DE DIAABM01:16:4415900:15:127500:39:4330.2100:54:559700:21:4900:02:2900:00:00
14 286SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:16:534100:12:027000:39:3230.3500:51:3421800:25:1900:01:5600:01:28
15 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:17:389000:13:4911800:42:1228.4400:56:018300:21:3700:02:3500:01:36
16 4390SANTIAGO LLAUGER GITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:17:489200:13:5312000:42:1428.4100:56:078600:21:4100:02:3600:01:38
17 4963ALEJANDRO GIL BAYOC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:18:1613400:14:379100:40:3329.5900:55:1014400:23:0600:02:0500:01:15
18 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:18:2213900:14:459900:41:0229.2400:55:4712800:22:3500:01:5900:01:25
19 7059MATIAS BUHLERLLICENCIA DE DIAABM01:18:2425300:17:227600:39:4530.1900:57:077300:21:1700:02:4600:00:00
20 8054TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:19:0621400:16:229700:40:5629.3200:57:189600:21:4800:02:0600:01:47
21 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:20:3315100:15:0012900:42:5227.9900:57:5213100:22:4100:02:0800:01:28
22 7050ROGER SALVADOR MONNLLICENCIA DE DIAABM01:21:1922500:16:34000:00:00000:00:00000:00:0000:02:4600:00:00
23 2962OSCAR JIMENEZ GALLEPRAT TRIATLO 1994ABM01:22:3018800:15:5413000:42:5227.9900:58:4616700:23:4400:02:4400:00:00
24 8067DOMÈNEC PERET MAROTLLICENCIA DE DIAABM01:22:3416600:15:2216900:45:0826.5901:00:3010900:22:0400:02:4400:01:34
25 8008GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:23:0716900:15:26000:00:00000:00:00000:00:0000:04:0700:00:00
26 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:23:2423800:17:0014900:43:5227.3601:00:5212600:22:3200:02:2900:01:42
27 2000IVAN HARO CARDONAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:23:4316300:15:1518000:45:3526.3301:00:5013700:22:5300:03:2700:00:00
28 8029JOSE POVEDANOLLICENCIA DE DIAABM01:24:5419800:16:0617700:45:3026.3701:01:3615000:23:1800:03:2500:00:00
29 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:25:4214300:14:5821000:47:4825.101:02:4613900:22:5600:02:4500:01:49
30 2848JULIÁN MARTÍNEZ FRÍINDEPENDENTABM01:27:1922900:16:4418700:46:1425.9601:02:5819200:24:2100:03:0500:01:46
31 477FRANCESC SAGET FERNCLUB NATACIO BANYOLESABM01:28:1626400:17:3518400:45:4926.1901:03:2420600:24:5200:03:2100:01:38
32 8017FERNANDO ZARRALUQULLICENCIA DE DIAABM01:28:2824300:17:0916500:44:4126.8601:01:5024100:26:3800:02:1600:01:36
33 8012DAVID ESPÍNOLA SIRULLICENCIA DE DIAABM01:29:5624700:17:1316300:44:3826.8901:01:5126200:28:0500:02:0900:01:39
34 534VICTOR VALVERDE RIVTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:31:1525800:17:3020700:47:4225.1601:05:1222800:26:0300:03:0800:01:53
35 8014SERGI CAMPILLO ELIALLICENCIA DE DIAABM01:32:4219000:15:5524300:50:4023.6801:06:3523100:26:0700:03:5900:02:05
36 8032MARC GARDON RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:34:2225200:17:2126100:52:0223.0601:09:2321000:24:5900:02:5400:01:58
37 8015ALBERT FIGUERAS PELLLICENCIA DE DIAABM01:41:0127200:17:5926800:53:4022.3601:11:3927700:29:2200:03:2600:02:47
38 8009FRANCESC ROMANLLICENCIA DE DIAABM01:43:2027100:17:5828800:58:0720.6501:16:0524500:27:1500:04:4200:02:45
39 7006JANS TERUEL ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:49:2031500:28:4825900:51:5023.1501:20:3826400:28:4200:03:5000:02:49
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:322500:11:281100:36:0233.300:47:30800:18:0200:01:4300:01:03
2 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM01:08:201200:10:401400:36:0733.2300:46:478100:21:3300:01:5100:01:14
3 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:08:523400:11:401900:36:2332.9800:48:035500:20:4900:01:5100:00:00
4 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:08:524600:12:103300:37:3231.9700:49:422600:19:1000:01:5800:01:11
5 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:10:386900:13:042500:36:5932.4500:50:035100:20:3500:01:5500:01:19
6 3665RAFAEL FERNANDEZ RATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:11:549500:13:564200:37:5331.6800:51:494200:20:0500:02:0400:01:13
7 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:12:113700:11:554600:38:1231.4100:50:0710800:22:0400:01:5900:01:21
8 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:12:275200:12:263600:37:3431.9400:50:0012400:22:2700:02:0500:01:21
9 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:13:027400:13:145900:38:5130.8900:52:056200:20:5700:02:1600:01:20
10 7039JORDI HERNÁNDEZ MARLLICENCIA DE DIAABM01:15:399800:13:5810100:41:0929.1600:55:074800:20:3200:03:2900:01:34
11 1569DANIEL MARIN SÁNCHECLUB TRIASME TRIATLOABM01:16:0813800:14:4310000:41:0329.2300:55:464700:20:2200:02:3800:01:33
12 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:16:127000:13:0710800:41:3228.8900:54:398000:21:3300:01:4900:01:18
13 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:16:2011500:14:16000:00:00000:00:00000:00:0000:02:1300:00:00
14 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:17:2611400:14:1611700:42:1128.4500:56:276500:20:5900:03:0800:01:54
15 8016VICTOR ARGUEDAS RODLLICENCIA DE DIAABM01:17:5516000:15:1311200:42:0028.5700:57:135400:20:4200:02:2400:02:08
16 338JORDI GUALLARCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:425100:12:2413100:42:5427.9700:55:1815700:23:2400:02:4300:01:57
17 7063MAXIMO SCHUFFLLICENCIA DE DIAABM01:19:4811600:14:1714800:43:5127.3700:58:088400:21:4000:03:0300:01:46
18 8053GERARD FARRÀ PORLLICENCIA DE DIAABM01:20:036700:13:0213500:43:0327.8700:56:0517300:23:5800:02:1800:01:55
19 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:20:4025500:17:2511100:41:4728.7200:59:127900:21:2800:03:1800:00:00
20 4637ISAAC FONTELLES CODGOO SPORT CLUBABM01:21:2912600:14:3113700:43:0927.8100:57:4017100:23:4900:02:5000:02:01
21 8063ALBERTO GOMEZ SANCHLLICENCIA DE DIAABM01:22:0022700:16:3810200:41:1929.0400:57:5717800:24:0300:02:5500:00:00
22 8055SERGIO ASENSIO GILLLICENCIA DE DIAABM01:22:5623400:16:5315000:43:5327.3501:00:4611500:22:1000:03:2300:02:01
23 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:24:3619700:16:0415700:44:2127.0601:00:2518400:24:1100:02:3300:01:37
24 7065MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM01:26:3316400:15:1719700:46:5925.5401:02:1618900:24:1700:02:3900:02:19
25 7011PERE MARTÍ FRIGOLÉLLICENCIA DE DIAABM01:27:5019100:15:5723700:50:0623.9501:06:039500:21:4700:03:2100:01:39
26 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:28:2925700:17:2719800:47:0025.5301:04:2717700:24:0200:03:3200:02:04
27 7028ALFONSO-DAMASO MARTLLICENCIA DE DIAABM01:28:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7044J LUIS DORADO MORILLLICENCIA DE DIAABM01:30:1217000:15:3220200:47:1025.4401:02:4225000:27:3000:03:5600:00:00
29 8011OSCAR GUTIERREZ FERLLICENCIA DE DIAABM01:30:2318700:15:5323500:49:4624.1101:05:3920400:24:4400:04:3100:02:38
30 1887ALAN VENTURA SÀNCHEINDEPENDENTABM01:30:4127600:18:1921300:48:1324.8901:06:3218000:24:0900:04:2100:02:27
31 8058CARLOS DORAL ESTEO LLICENCIA DE DIAABM01:30:4527300:17:5923100:49:2124.3201:07:2015900:23:2500:03:0700:01:54
32 3022XAVIER SANYÉ MENGUAC.A. LES TORTUGUESABM01:32:1318900:15:5522300:48:4624.6101:04:4125200:27:3200:03:2200:02:04
33 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:32:1528000:18:2722200:48:4524.6201:07:1221300:25:0300:04:0700:02:11
34 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:35:1826200:17:3327900:55:2721.6401:13:0011800:22:1800:02:0400:00:00
35 8044ROBERTO MARTINEZ GALLICENCIA DE DIAABM01:36:1422600:16:3627500:54:4221.9401:11:1820800:24:5600:03:3100:01:53
36 8021ALBERT CANALS SASLLICENCIA DE DIAABM01:36:3128600:18:4926300:52:4222.7701:11:3121200:25:0000:02:4700:01:28
37 8050ROGER MIÑANA BARCELLLICENCIA DE DIAABM01:37:3824200:17:0826600:53:0822.5801:10:1624600:27:2200:04:1700:02:15
38 7034VICTOR GARDON RAMOLLICENCIA DE DIAABM01:39:4323700:16:5927000:53:5522.2601:10:5426600:28:4900:03:2800:02:17
39 7010XAVIER MARTINEZ GOMLLICENCIA DE DIAABM01:40:1327500:18:1425500:51:3023.301:09:4428400:30:2900:03:1300:02:37
40 8045AGUSTÍN ALDAZÁBAL GLLICENCIA DE DIAABM01:40:1628500:18:4826400:52:4322.7601:11:3126500:28:4500:03:5700:02:08
41 7052VICTOR CUESTA DE RLLICENCIA DE DIAABM01:41:5323900:17:0027400:54:3122.0101:11:3128200:30:2200:04:4700:02:14
42 7023DAVID RISSECH ROIGLLICENCIA DE DIAABM01:42:1527800:18:2328500:56:0221.4201:14:2525800:27:5000:04:0600:02:26
43 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:44:2529000:19:2426500:53:0822.5801:12:3229000:31:5300:02:1200:00:00
44 8005ÓSCAR RODRIGÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:45:1925900:17:3028100:55:5121.4901:13:2129100:31:5800:04:3900:02:40
45 681DAVID MASFERRER MONTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:1029700:20:1428600:57:4420.7901:17:5827500:29:1200:04:2000:02:14
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:302600:11:30000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5200:00:00
2 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:08:424700:12:113400:37:3331.9600:49:442000:18:5800:01:5800:01:15
3 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M01:08:474800:12:123800:37:4231.8300:49:541800:18:5300:01:4700:01:19
4 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:08:532900:11:344900:38:1431.3900:49:482200:19:0500:01:4200:01:20
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:404000:12:004400:37:5631.6300:49:563600:19:4400:01:5000:01:13
6 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:285500:12:28000:00:00000:00:00000:00:0000:01:5700:00:00
7 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M01:11:147200:13:093000:37:1132.2700:50:205900:20:5400:01:5400:01:26
8 1274XAVIER GISPERT PORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:12:099900:13:594100:37:5331.6800:51:524500:20:1700:02:0000:01:12
9 528JOSE MARIA CUADRADOTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:12:318700:13:425000:38:1431.3900:51:565000:20:3500:02:0300:01:21
10 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:14:0611100:14:145800:38:4830.9300:53:026800:21:0400:02:1300:01:13
11 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:14:1515500:15:084000:37:5031.7200:52:587400:21:1700:02:0700:01:18
12 8062PAU PLANAS MARQUESLLICENCIA DE DIAV1M01:14:369700:13:579300:40:4329.4700:54:403900:19:5600:02:2600:01:21
13 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:15:109400:13:557900:40:003000:53:557200:21:1500:02:2500:01:59
14 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:15:1714600:14:597100:39:3630.300:54:355300:20:4200:02:2500:00:00
15 7061FERNANDO POGGILLICENCIA DE DIAV1M01:15:2110900:14:118700:40:2129.7400:54:325600:20:4900:01:5400:00:00
16 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROV1M01:15:364300:12:02000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0900:00:00
17 1631SERGIO ARTERO MARTICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:16:4814700:14:598200:40:0429.9500:55:039300:21:4500:02:2700:01:39
18 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:17:4213100:14:3410300:41:232900:55:579200:21:4500:02:3200:01:37
19 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:17:508000:13:2212200:42:3028.2400:55:5210300:21:5800:03:4800:01:57
20 2989ALFONSO PLAZA GIMENCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:17:5613600:14:4210600:41:2828.9400:56:109400:21:4600:02:2000:01:41
21 8052XAVIER COLL MARQUELLICENCIA DE DIAV1M01:18:3112100:14:2010500:41:2828.9400:55:4813300:22:4300:02:5700:01:31
22 7031XAVI JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2513500:14:4112700:42:4428.0800:57:2510400:22:0000:03:0000:02:17
23 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:22:597800:13:1817900:45:3226.3500:58:5018200:24:0900:03:0000:00:00
24 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M01:23:0220600:16:1315600:44:2027.0701:00:3312500:22:2900:02:5100:00:00
25 5455RUBÉN MORENO BURGUÉCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:23:1317800:15:4018100:45:3726.3101:01:1710100:21:5600:03:1600:01:39
26 446ÀLEX GARCIA MARTÍNETRICBMV1M01:23:277500:13:1416200:44:3026.9700:57:4422300:25:4300:02:0400:00:00
27 8023ALEX JUANEDALLICENCIA DE DIAV1M01:25:0318500:15:48000:00:00000:00:00000:00:0000:02:4300:00:00
28 8031JAUME SIBERTA DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:26:4424500:17:1117100:45:1126.5601:02:2219300:24:2200:02:4000:01:44
29 8035RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:27:1817100:15:3622000:48:4024.6601:04:1614100:23:0200:03:1300:00:00
30 8064FRAN CASAÑAS SANCHELLICENCIA DE DIAV1M01:32:2425400:17:2325200:51:2423.3501:08:4716400:23:3700:05:0800:02:35
31 8033JUAN FCO MELERO UTRLLICENCIA DE DIAV1M01:39:3526100:17:3325700:51:3723.2501:09:1028300:30:2500:03:4900:01:58
32 7022VASILEIOS DAFFASLLICENCIA DE DIAV1M01:42:1527900:18:2328400:56:0221.4201:14:2525700:27:5000:04:0600:02:28
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 317DAVID IGNACIO PARRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV1M01:12:438200:13:257700:39:4730.1600:53:123200:19:3100:02:4800:01:46
2 7056DAVID VERDURALLICENCIA DE DIAV1M01:14:396300:12:547400:39:4330.2100:52:3710500:22:0200:01:5400:00:00
3 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:15:056500:12:596400:39:0730.6800:52:0614000:22:5900:02:0200:00:00
4 1951DAVID LLOP ROIGINDEPENDENTV1M01:16:099300:13:538400:40:1129.8600:54:0411100:22:0500:02:2900:00:00
5 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:17:0017200:15:388900:40:2529.6900:56:036100:20:5700:02:0200:01:42
6 2218JOSEP Mª ALMIÑANA MCLUB NATACIO SITGESV1M01:17:518600:13:3911500:42:0528.5100:55:4411300:22:0700:02:1800:01:25
7 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:18:488900:13:4811600:42:0628.500:55:5413800:22:5400:02:0600:01:36
8 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:18:5810800:14:116800:39:2430.4600:53:3522100:25:2300:02:0500:01:34
9 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:21:3115000:15:0015100:43:5327.3500:58:5313000:22:3800:02:4100:01:27
10 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:21:4216100:15:1413200:42:5427.9700:58:0816200:23:3400:02:2500:01:35
11 8025MANEL ROYO VENTURALLICENCIA DE DIAV1M01:23:1119200:15:5912500:42:4028.1300:58:3919700:24:3200:02:4700:01:36
12 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:23:1315300:15:0115200:43:5727.300:58:5818800:24:1500:02:5800:01:26
13 3863CARLES MOLINA ESCRCLUB NATACIO SITGESV1M01:26:1911200:14:1420100:47:0925.4501:01:2320700:24:5600:02:3800:01:28
14 8048RAFA BERMEJO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:28:4228200:18:3821500:48:2324.801:07:018500:21:4100:03:5600:01:57
15 8041DAVID VILLELLASLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3818200:15:4422100:48:4224.6401:04:2621700:25:1200:02:5100:01:58
16 8007RALF RASCHERLLICENCIA DE DIAV1M01:30:1030300:20:39000:00:00000:00:00000:00:0000:03:0900:00:00
17 7041JOSE-MARIA ROMERO PLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2417300:15:3822500:48:5524.5301:04:3322600:25:5100:04:4000:00:00
18 8069CARLES SERRANO SANCLLICENCIA DE DIAV1M01:34:2030200:20:3820400:47:1525.401:07:5324000:26:2700:03:1300:01:33
19 8002OSKAR NEIRA PLALLICENCIA DE DIAV1M01:39:4526500:17:40000:00:00000:00:00000:00:0000:04:3800:00:00
20 8047JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:42:0928700:18:5628200:55:5121.4901:14:4724700:27:2200:04:0200:00:00
21 7012JOAN CARLES PAPIOLLLICENCIA DE DIAV1M01:47:5430600:20:5229301:00:4019.7801:21:3223600:26:2200:04:3000:04:07
22 8034QUIM PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:51:3930700:21:0528300:55:5921.4301:17:0429300:34:3500:04:1400:01:53
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 400ESTEBAN BAFALLUY SOC.E. PICORNELLV2M01:10:146000:12:423200:37:2732.0400:50:094300:20:0500:02:1000:01:22
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:11:3610000:14:004500:38:0031.5800:52:003500:19:3600:01:5100:01:20
3 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:14:268800:13:464800:38:1431.3900:52:0012200:22:2600:02:0000:01:15
4 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:16:5019500:16:017800:39:4930.1400:55:506600:21:0000:02:2300:01:25
5 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:19:1822100:16:299000:40:2629.6800:56:5512100:22:2300:02:1700:01:26
6 7075JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:19:4811800:14:1811000:41:4128.7900:55:5917200:23:4900:02:0300:01:29
7 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M01:21:3014000:14:4512800:42:4528.0700:57:3017500:24:0000:02:4900:01:50
8 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:23:4721500:16:2315300:44:0027.2701:00:2315600:23:2400:03:0300:01:45
9 7043IGNACIO DOMINGO VILLICENCIA DE DIAV2M01:23:4824600:17:1110900:41:3828.8200:58:4920900:24:5900:03:1600:01:36
10 598PEDRO JOSÉ PRADA SACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:25:4120700:16:1319900:47:0625.4801:03:1912000:22:2200:03:0800:01:38
11 8003GERARD BLANCO RAMIRLLICENCIA DE DIAV2M01:27:4020800:16:1519600:46:4825.6401:03:0320000:24:3700:03:3600:01:58
12 854VICTOR MARIN CASANOC.N. MATAROV2M01:28:3314500:14:5920900:47:4725.1101:02:4622500:25:4700:02:4900:02:05
13 8020JOSEP ANTON GARCIA LLICENCIA DE DIAV2M01:29:4023500:16:5723000:49:2024.3201:06:1715500:23:2300:03:5100:02:32
14 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:30:0524100:17:0719400:46:3625.7501:03:4323700:26:2200:02:4500:01:54
15 1312NARCIS COMBIS COLOMCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:33:2515400:15:0223400:49:4224.1401:04:4426300:28:4100:03:2300:02:06
16 8006XAVIER ORTEGA BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:33:3731200:21:4122600:49:0424.4601:10:4513600:22:5200:03:3200:01:28
17 7068RAFAEL MOLINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:34:5330400:20:4325800:51:4323.201:12:2612300:22:2700:03:1100:00:00
18 7004XEVI SABATER FONTLLICENCIA DE DIAV2M01:35:0529600:20:1024600:50:4623.6401:10:5618300:24:0900:03:3000:01:31
19 8066MIGUEL ANGEL RIBAU LLICENCIA DE DIAV2M01:36:3630800:21:2222400:48:4924.5801:10:1123800:26:2500:03:5100:02:25
20 7025ALEJANDRO IZARBE ROLLICENCIA DE DIAV2M01:49:0929800:20:1829000:58:4520.4301:19:0327900:30:0600:04:2100:02:55
21 8018RAFAEL FRANCISCO CALLICENCIA DE DIAV2M01:52:1831100:21:37000:00:00000:00:00000:00:0000:04:5900:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:14:106600:13:006600:39:1630.5600:52:169900:21:5400:02:2400:00:00
2 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:24:3518000:15:4114300:43:2727.6200:59:0822200:25:2700:03:1100:02:06
3 3719ILDEFONS TERUEL SANJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:25:0423600:16:5818900:46:2225.8801:03:209100:21:4400:02:5100:01:47
4 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M01:26:1821600:16:2417400:45:1526.5201:01:3920200:24:3900:02:3700:02:02
5 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:28:1728400:18:4416700:44:4326.8401:03:2720500:24:5000:02:4800:00:00
6 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:34:0027000:17:5121900:48:3424.7101:06:2525300:27:3500:03:1600:02:29
7 7024JESUS BAUTISTA VILCLLICENCIA DE DIAV2M01:37:1929900:20:1922900:49:1524.3701:09:3425500:27:4500:04:4900:02:26
8 7069JOSE GABRIEL PEREZ LLICENCIA DE DIAV2M01:38:0222400:16:3424000:50:2023.8401:06:5428900:31:0800:03:0300:00:00
9 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M01:39:2918300:15:4423300:49:4224.1401:05:2629200:34:0300:02:5200:02:13
10 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:39:3729300:19:5224200:50:2623.7901:10:1827600:29:1900:05:1100:02:10
11 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:40:3031300:21:5724500:50:4323.6601:12:4025600:27:5000:03:1700:01:46
12 8001MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:49:5831400:24:1528000:55:3921.5601:19:5427800:30:0400:04:0200:02:28
13 5929BASILIO BERNAL BERNCLUB ATLETIC CASTELLARV2M02:01:5029200:19:4529701:04:4718.5201:24:3229600:37:1800:05:3900:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:26:1917500:15:3918600:46:1325.9601:01:5219500:24:2700:02:5300:02:00
2 992PEDRO NUNCIO HERNANTRIATLO JOVENT 79V3M01:26:1925100:17:2012400:42:3828.1500:59:5823500:26:2100:02:3200:01:31
3 7062JORDI LABORI CROSLLICENCIA DE DIAV3M01:26:5514400:14:5817200:45:1326.5401:00:1124400:26:4400:03:0400:01:57
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:2019900:16:0713900:43:1127.7900:59:1817600:24:0200:02:2500:00:00
2 7029MARCELO VASOIN LLICENCIA DE DIAV3M01:32:4224900:17:1519000:46:2525.8501:03:4027000:29:0200:03:4700:03:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32