RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
228 232 230 2 0 1500 40 10 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TRICBM - 05:49:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO01:54:27
2637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:54:37
34870ISAM MOUNIR EL MRABET02:00:16

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 05:57:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:55:46
22028DEHEZ AMAURY01:58:30
31715MARC MORALES FAURA02:03:16

3. - CLUB TRIATLO PROSAN - 05:57:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA01:56:01
25946JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉ01:59:50
31474DAVID MONTAÑEZ LLADOS02:01:54

4. - C.E.T. DISTANCE - 06:00:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:59:15
2353JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:59:49
3780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLES02:01:14

5. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:01:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:57:14
22855ANTONIO ROLDAN GOMEZ02:01:52
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ02:02:44

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 06:02:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:57:06
24201BRU CALPE CAPELLADES02:00:45
3170ALEX ROY TORNER02:04:13

7. - C.N. VIC-ETB - 06:03:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:58:41
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA02:01:20
31528TONI MANZANEQUE GUITART02:03:33

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:04:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:57:40
23326SERGI SAEZ DAMAS01:58:16
3248MARC RIUS CHARLES02:08:43

9. - FLOR DE TRIATLO - 06:04:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:53:11
24475POL GIMENO FONQUERNIE02:02:28
33982RAFA PRADO GARCIA02:09:09

10. - C.N. MATARO - 06:05:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:57:34
2778XAVIER CASAL ROMERO01:59:23
34248IVAN ROCA TORRENTE02:08:51

11. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 06:09:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:57:52
21517POL PUEYO SOLÀ02:01:42
31512JOAN MERCADE CUADRAT02:10:20

12. - ABSOLUT SPORT - 06:13:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1851ALBERT BERROCAL CABALLERO02:00:10
23130MARC CANET02:01:35
3384ARTURO CHUECA ESTERUELAS02:11:31

13. - C.A. IGUALADA - 06:17:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:58:02
2913MARC CODINA PRATS02:07:10
3717DANIEL SEGURA ELVIRA02:12:46

14. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:18:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:58:37
25262AITOR ESPINOSA VALERO02:04:50
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS02:15:19

15. - CLUB TRI5U - 06:19:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12630CARLES PONS PEREZ02:05:18
25974AARON CATALAN PEREA02:06:59
32018PAU CAPDEVILA VERA02:07:12

16. - CLUB NATACIO MINORISA - 06:23:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11074XAVIER NUÑEZ FAUSTE02:00:12
2457AMAND REDONDO BRUNET02:02:51
3519JOAN FELIU BADAL02:20:26

17. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:33:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ02:08:31
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:12:15
31813DAVID RODRIGUEZ PEREZ02:12:33

18. - CLUB TRIATLO BLANES - 06:36:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA02:05:38
22593IAGO RUBIO LUNA02:11:29
31044RICARD ARANYÓ REGÀS02:18:56

19. - CLUB NATACIO SITGES - 06:36:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:08:56
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ02:13:24
33218SERGI RIBA MASSANA02:14:03

20. - TG TRIATLO SITGES - 06:40:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU02:11:21
22863MARC ORELLANA02:13:40
33141BORJA PARRA ALBARES02:15:12

21. - CLUB ESPORTIU Z5 - 06:41:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA02:09:41
24876PATRICIO ROSSI02:13:57
3233JUAN ANTONIO CRESPO02:17:41

22. - CLUB TRIATLO ATLES - 06:41:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13334GREGORIO SAINZ PARDO02:01:40
21164FRANCESC CAPÓ MOLL02:19:51
31328VICTOR BERMUDEZ MELLADO02:19:53

23. - C.E. PICORNELL - 06:43:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13492CARLOS GIMENEZ HOYAS02:00:45
2672JORDI BAUS RAMON02:19:30
3932JONATAN NIETO JIMÉNEZ 02:23:15

24. - CLUB NATACIO RUBI - 06:45:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS02:05:08
23887RICARD VALENZUELA CRUZ02:18:00
34549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ02:22:09

25. - C.N. SABADELL - 06:47:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12539POL FARELL GONZALO02:05:10
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA02:11:20
33470IGNASI BARBARROJA CLARAMUNT02:30:48

26. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 06:55:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES02:08:20
25486DAVID URETA LÓPEZ02:21:54
33914JOEL MOYANO HERRERO02:25:00

27. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 07:15:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ02:25:18
22251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA02:25:18
32875XAVIER CELMA GAMO02:25:19

28. - C.A. LES TORTUGUES - 07:24:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13023ORIOL DRAPER MUNT02:24:23
2452IVAN MORALES02:29:47
3824XAVIER FONTSERE ROVIRA02:29:58

29. - C.E. VILA OLIMPICA - 07:26:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL02:13:31
21208ROQUE LOZANO CASTRO02:33:19
32365CARLES LOMBARTE PEREZ02:39:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32