RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
228 232 230 2 0 1500 40 10 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF02:26:5112200:24:1218501:21:3529.4201:45:4710100:41:0400:01:1100:01:02
2 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF02:43:127100:21:2421001:30:4626.4401:52:1020200:51:0200:01:3200:01:30
3 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONAJNF02:59:4212000:23:5922701:41:0923.7302:05:0821700:54:3400:01:4700:01:33
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROSUB23F02:12:547300:21:2712101:13:0832.8201:34:356000:38:1900:01:1100:01:11
2 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F02:19:284000:19:4116301:18:3630.5301:38:1710200:41:1100:00:4700:00:53
3 2932SONIA TOMEGROS REGACLUB TRIATLO SABADELLABF02:25:0610200:22:4814301:15:5331.6301:38:4116700:46:2500:01:0700:01:08
4 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:28:123600:19:3919001:23:4428.6601:43:2315400:44:4900:00:5600:01:03
5 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F02:38:3615700:25:5919901:25:3528.0401:51:3417300:47:0200:01:3600:01:02
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF02:09:291900:18:369801:11:0033.801:29:368600:39:5300:00:5300:01:01
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF02:09:581800:18:339501:10:5033.8801:29:239600:40:3500:00:5600:00:53
3 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF02:20:3111600:23:3913301:14:3532.1801:38:1412400:42:1700:01:1200:00:51
4 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:23:3710500:22:5415601:17:5330.8201:40:4713300:42:5000:01:0300:01:11
5 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF02:28:5610300:22:4917901:21:0529.601:43:5415700:45:0200:01:3600:01:35
6 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF02:35:5511000:23:1618101:21:1429.5401:44:3020500:51:2500:01:4400:01:18
7 5031TERESA PASCUAL GODAC.A. LES TORTUGUESABF02:42:3416800:26:3720601:28:4927.0201:55:2617600:47:0800:01:5900:01:21
8 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF02:44:0019800:28:1718901:23:2628.7701:51:4320900:52:1700:01:0900:01:07
9 6166LAURA GONZALEZ ARANC.E. VILA OLIMPICAABF02:46:4020200:28:3320001:27:0527.5601:55:3820300:51:0200:02:4200:01:30
10 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNC.E. VILA OLIMPICAABF02:50:3822700:34:5521301:31:0226.3602:05:5715300:44:4100:03:1200:01:33
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7010MARIONA CASANOVAS FLLICENCIA DE DIAABF02:28:0422400:33:2221801:33:4125.6202:07:03100:21:0100:02:0500:01:41
2 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF02:32:0616300:26:1915801:17:5730.7901:44:1618500:47:5000:01:4300:01:04
3 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF02:34:1716600:26:2815701:17:5530.801:44:2320000:49:5400:01:4900:01:14
4 7011ELECTRA GARCIA MARGLLICENCIA DE DIAABF02:35:5217900:27:1617801:21:0129.6201:48:1718200:47:3500:01:2700:01:20
5 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF02:37:3715800:26:0319301:24:3128.401:50:3417400:47:0300:01:4200:01:17
6 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:38:3714500:25:1219401:24:4828.301:50:0019100:48:3700:01:3600:01:27
7 1835ANA MARÍA OTERO PIABSOLUT SPORTABF03:05:1520700:29:4422601:39:3424.102:09:1821800:55:5700:02:4100:01:54
8 6261ARANTXA CLAVELL FONCLUB TRIATLO ATLESABF03:05:1520800:29:4522501:39:3324.1102:09:1821900:55:5700:02:4100:01:55
9 1281ESTEFANIA DOMÍNGUEZCLUB NATACIO BARCELONAABF03:18:3522200:32:1322901:52:0021.4302:24:1321600:54:2200:03:0900:01:23
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:05:493900:19:408001:09:4434.4201:29:242600:36:2500:00:5400:00:53
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:21:01000:00:00000:00:00001:38:4612300:42:1500:00:0000:01:11
3 4037MIRIAM OLIVARES POC.E. PICORNELLABF02:28:0211300:23:3015401:17:2331.0101:40:5317700:47:0900:01:2400:01:18
4 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:31:4811700:23:3918601:21:4229.3801:45:2116800:46:2700:01:4500:01:22
5 1889TABITA CABALLERO GOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABF02:33:0618100:27:2019201:24:2528.4301:51:4511000:41:2100:02:5800:01:10
6 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF02:37:5917300:26:5318001:21:1329.5501:48:0619900:49:5300:01:3600:01:36
7 5062ANA FUENTES GONZÀLETEAM CALELLA TRIATHLONABF02:46:0417800:27:1417701:20:5829.6401:48:1222100:57:5200:02:1600:01:08
8 7009IRENE CAMARON MARQUC.D.E. PEGASO H3O TRIATLÓABF02:58:1111900:23:5822001:35:5425.0301:59:5222500:58:1900:02:1100:01:21
9 6133ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF02:58:2522000:31:4621501:33:2625.6902:05:1221400:53:1300:03:0800:02:07
10 5180ESTHER LARROSA MONTTG TRIATLO SITGESABF03:07:5221700:31:0022101:36:4024.8302:07:4022701:00:1200:04:0000:02:11
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F02:15:035900:20:4811101:12:0433.301:32:5212100:42:1100:00:4900:01:01
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:23:0412100:24:0913201:14:2632.2401:38:3514900:44:2900:01:1800:01:12
3 1858ANNA POBLET CASANOVCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F02:25:009800:22:3415001:16:3631.3301:39:1016000:45:5000:02:1500:01:39
4 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F02:32:4919600:28:1014501:16:1131.501:44:2118900:48:2800:02:0100:01:33
5 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F02:36:0718800:27:3517601:20:5129.6801:48:2618300:47:4100:02:1500:01:23
6 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F02:44:2216900:26:4420301:28:0427.2501:54:4819700:49:3400:01:3100:01:26
7 7001KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F02:49:0519100:27:4221401:31:4826.1401:59:3019800:49:3500:02:5800:01:25
8 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F02:49:1911100:23:1820701:29:0626.9401:52:2422000:56:5500:02:2100:01:38
9 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F02:59:4422600:33:2621601:33:2725.6802:06:5321100:52:5100:02:2600:01:30
10 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F03:05:1422500:33:2521701:33:4025.6202:07:0522400:58:0900:02:0000:01:36
11 758MERCÈ BADIA MORACLUB TRIATLO PROSANV1F03:09:3922100:31:5122201:37:4124.5702:09:3222601:00:0700:03:0000:02:14
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F02:44:0017500:27:0019701:25:1228.1701:52:1220600:51:4800:01:4200:01:34
2 6212MONTSE COSTA MATEUTG TRIATLO SITGESV1F03:15:4322800:36:0122301:38:2524.3902:14:2622801:01:1700:02:5900:01:52
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:57:34500:17:54901:03:0538.0401:20:593000:36:3500:00:4700:00:48
2 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTJNM02:00:101100:18:002801:04:0037.501:22:005600:38:1000:00:5500:00:47
3 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONAJNM02:00:454800:20:101101:03:1337.9601:23:234400:37:2200:00:5400:00:51
4 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM02:01:425000:20:285101:05:5536.4101:26:231800:35:1900:01:1800:01:01
5 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM02:05:102100:18:556201:06:5635.8601:25:517300:39:1900:01:0700:00:54
6 926DANI BLANCHART LÓPETRICBMJNM02:08:289300:22:197201:08:343501:30:534900:37:3500:01:1900:01:02
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINFLOR DE TRIATLOSUB23M01:53:11400:16:301501:03:3637.7401:20:06200:33:0500:00:4200:00:43
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:54:00800:17:57401:02:5438.1601:20:51300:33:0900:00:4200:00:43
3 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M01:54:27900:17:57501:02:5738.1301:20:54500:33:3300:00:4000:00:44
4 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMSUB23M01:55:491700:18:13301:02:5138.1901:21:041100:34:4500:00:3500:00:53
5 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:57:06600:17:561001:03:0738.0201:21:032300:36:0300:00:4400:00:50
6 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:57:521400:18:042201:03:4737.6301:21:512200:36:0100:00:5300:00:46
7 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:163100:19:341901:03:4637.6401:23:201400:34:5600:01:0300:00:51
8 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:58:373500:19:392001:03:4737.6301:23:261700:35:1100:00:5400:00:55
9 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOSUB23M02:02:283000:19:331701:03:4137.6901:23:147200:39:1400:01:0100:00:49
10 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M02:02:584100:19:475501:06:0836.2901:25:553800:37:0300:01:1000:00:59
11 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:03:167600:21:433501:04:2637.2501:26:094100:37:0700:01:0000:00:49
12 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM02:04:508700:22:093201:04:1337.3701:26:226200:38:2800:00:5300:00:52
13 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M02:07:128500:22:087101:08:3335.0101:30:412700:36:3100:01:4400:00:52
14 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:07:273800:19:408801:10:0734.2301:29:475000:37:4000:00:5400:00:56
15 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M02:08:059400:22:205601:06:1136.2601:28:318100:39:3400:01:1000:00:52
16 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M02:09:414700:20:086901:08:1635.1601:28:2410600:41:1700:00:5400:01:01
17 1512JOAN MERCADE CUADRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:10:209700:22:3010401:11:2833.5801:33:582500:36:2200:01:5200:01:05
18 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M02:11:209900:22:4010201:11:1633.6801:33:564600:37:2400:01:1200:00:57
19 384ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTSUB23M02:11:316400:20:594601:05:2036.7301:26:1915800:45:1200:00:5400:00:55
20 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM02:13:3310100:22:4510801:11:4133.4801:34:267000:39:0700:01:3300:01:22
21 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M02:13:4010600:22:599601:10:5633.8301:33:558300:39:4500:01:2800:00:58
22 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M02:15:098800:22:115301:06:0336.3401:28:1417200:46:5500:00:4900:00:48
23 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM02:23:5413600:24:4114801:16:3031.3701:41:1113000:42:4300:01:1800:01:34
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:57:402700:19:252501:03:5437.5601:23:19900:34:2100:01:0300:00:51
2 3649ORIOL MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABM01:58:021200:18:013301:04:1537.3501:22:162100:35:4600:00:4400:00:55
3 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM02:01:205200:20:29101:02:4438.2601:23:135400:38:0700:01:0200:00:45
4 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM02:05:187400:21:353801:04:4637.0601:26:216900:38:5700:01:4700:00:55
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM02:05:365100:20:295001:05:5336.4301:26:227100:39:1400:00:5400:00:55
6 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM02:05:383300:19:376101:06:3936.0101:26:167500:39:2200:00:4100:00:51
7 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:05:447900:21:506001:06:3836.0201:28:284200:37:1600:01:2000:01:04
8 5895ALEJANDRO GARCIA GICLUB NATACIO BARCELONAABM02:06:506700:21:186401:07:0435.7901:28:226100:38:2800:01:0100:00:57
9 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM02:06:591500:18:074801:05:4536.501:23:5213800:43:0700:01:0400:01:15
10 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM02:07:109000:22:135401:06:0836.2901:28:216800:38:4900:01:1700:00:54
11 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM02:08:514900:20:126801:08:1535.1601:28:279200:40:2400:01:2500:00:50
12 613FRANCESC PUJADES LLCLUB TRIATLO PROSANABM02:09:047800:21:495901:06:2936.101:28:189800:40:4600:01:2600:01:00
13 1228JOAN CARLES BLANCH TG TRIATLO SITGESABM02:11:2112600:24:188401:09:5934.2901:34:173900:37:0400:01:2800:01:17
14 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM02:15:4011800:23:4311301:12:0633.2901:35:498500:39:5100:01:3000:01:13
15 1164FRANCESC CAPÓ MOLLCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:5114600:25:1412201:13:1032.801:38:2411200:41:2700:01:4800:01:18
16 1144MARTI GRACIA LLAURPRAT TRIATLO 1994ABM02:21:5314000:24:4913601:15:0531.9601:39:5411800:41:5900:01:0800:01:15
17 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM02:30:4813700:24:4416601:18:5030.4401:43:3417800:47:1400:02:0000:01:01
18 1208ROQUE LOZANO CASTROC.E. VILA OLIMPICAABM02:33:1916400:26:2117201:20:0329.9801:46:2417100:46:5500:02:2400:01:32
19 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM02:40:0114700:25:1819801:25:1628.1501:50:3419600:49:2700:01:3700:02:06
20 7006VICTOR GIMENEZ BARBLLICENCIA DE DIAABM02:54:2717400:26:5419501:24:5128.2901:51:4522901:02:4200:03:0200:02:16
21 7002HÈCTOR BRIONES CORTLLICENCIA DE DIAABM02:59:2822300:33:0821901:34:0225.5202:07:1021000:52:1800:05:1600:01:46
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:55:46200:16:283401:04:2537.2601:20:531300:34:5300:00:3900:00:46
2 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:58:304500:20:041601:03:3737.7301:23:411200:34:4900:01:1300:01:12
3 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:59:492900:19:321801:03:4537.6501:23:172800:36:3200:00:3800:00:51
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBMABM02:00:167200:21:254301:05:0436.8901:26:29700:33:4700:01:0800:01:07
5 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM02:01:355400:20:30201:02:4838.2201:23:185900:38:1700:01:0000:00:48
6 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM02:01:52300:16:286501:07:2135.6301:23:495300:38:0300:00:5000:01:09
7 170ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM02:04:136800:21:214401:05:0636.8701:26:275100:37:4600:01:1300:01:07
8 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM02:11:142300:19:067501:09:2134.6101:28:2713100:42:4700:01:0600:00:56
9 1813DAVID RODRIGUEZ PERCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:3315600:25:587701:09:4034.4501:35:383500:36:5500:01:4500:01:01
10 2461PELAYO CORONADO BLACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:12:4113300:24:327601:09:3834.4701:34:106300:38:3100:01:4800:01:03
11 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM02:13:247700:21:479701:10:5733.8301:32:449700:40:4000:01:0400:01:03
12 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM02:13:316300:20:5811201:12:0433.301:33:029400:40:2900:01:3500:01:16
13 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:15:1214200:24:537401:09:0634.7301:33:5910300:41:1300:00:5800:01:04
14 5631MARC BERGÉS PEIRÓCLUB TRIATLO PROSANABM02:19:2412400:24:1714001:15:3631.7501:39:538000:39:3100:01:5500:01:23
15 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:21:5417200:26:5110701:11:3933.501:38:3014000:43:2400:01:5700:01:24
16 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM02:21:569200:22:1512801:13:4932.5101:36:0416200:45:5200:01:1000:01:08
17 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1812700:24:1816801:18:5930.3901:43:1711900:42:0100:02:0300:01:24
18 4452DANIEL ZALBA ESTRADTG TRIATLO SITGESABM02:30:2517700:27:1111601:12:4932.9601:40:0020100:50:2500:02:0100:01:06
19 8003MARC CARBONELL GARCLLICENCIA DE DIAABM02:34:3321800:31:2217101:19:1330.301:50:3514600:43:5800:01:5900:01:42
20 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM02:38:0417000:26:4419101:24:0228.5601:50:4618000:47:1800:02:4800:01:25
21 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM02:41:4617600:27:0720401:28:3327.101:55:4016400:46:0600:04:1300:01:57
22 7008JOSEP RIBESLLICENCIA DE DIAABM02:44:3521500:30:5419601:24:5928.2401:55:5319200:48:4200:02:4000:02:07
23 2141FERMIN ISABEL FERNATG TRIATLO SITGESABM02:48:4021100:29:5821201:30:5826.3802:00:5618400:47:4400:03:4000:01:38
24 669MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:55:2720900:29:4822801:43:0023.302:12:4812800:42:3900:06:3100:02:01
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 637JOHN MANUEL GALINDOTRICBMABM01:54:371000:17:58701:03:0138.0901:20:59600:33:3800:00:4400:00:50
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:57:143200:19:362301:03:5037.601:23:26800:33:4800:00:5500:00:55
3 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:59:152200:19:00601:02:5938.1101:21:594300:37:1600:00:4600:00:55
4 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:59:232600:19:162701:03:5937.5101:23:152400:36:0800:00:4500:00:48
5 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM02:00:124600:20:071301:03:1837.9101:23:253300:36:4700:01:0500:01:02
6 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM02:00:454300:19:542401:03:5037.601:23:443700:37:0100:01:0500:01:04
7 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM02:01:14700:17:57801:03:0538.0401:21:029000:40:1200:00:4900:00:51
8 8012IGNACIO ORTIZ MARTIMARLINS TRIATLON MADRIDABM02:01:228900:22:122901:04:0437.4601:26:161600:35:0600:01:0100:00:53
9 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM02:01:404200:19:512601:03:5537.5501:23:465200:37:5400:01:0200:01:07
10 1474DAVID MONTAÑEZ LLADCLUB TRIATLO PROSANABM02:01:541600:18:114701:05:3036.6401:23:415800:38:1300:01:4200:01:00
11 177ELOI MORAGUES PAÑELC.N. CATALUNYAABM02:02:325600:20:394001:05:0036.9201:25:393400:36:5300:00:4200:00:46
12 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:446200:20:564501:05:0636.8701:26:023200:36:4200:00:5900:00:45
13 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM02:03:331300:18:043101:04:1037.401:22:1410800:41:1900:01:0200:01:06
14 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:357500:21:413701:04:3237.1901:26:134500:37:2200:01:0700:00:52
15 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:04:038300:22:013601:04:2937.2201:26:304800:37:3300:01:2600:01:01
16 8010JORGE REY PLANA226ARAGÓNABM02:06:046900:21:223901:04:5536.9701:26:178400:39:4700:01:3600:00:55
17 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM02:07:085800:20:435201:05:5836.3801:26:419300:40:2700:01:0500:01:10
18 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:08:312800:19:257301:08:5834.801:28:238900:40:0800:01:1700:00:59
19 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:08:435300:20:305801:06:1636.2201:26:4611700:41:5700:01:3400:01:19
20 3982RAFA PRADO GARCIAFLOR DE TRIATLOABM02:09:0911400:23:336301:06:5935.8301:30:326400:38:3700:01:1800:00:56
21 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM02:09:4412800:24:208501:10:0134.2801:34:211900:35:2300:01:2000:01:22
22 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM02:11:238400:22:0711001:11:4633.4401:33:534700:37:3000:00:5200:01:08
23 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:11:299600:22:215701:06:1436.2401:28:3513500:42:5400:01:0500:00:59
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:12:1514900:25:289001:10:1334.1801:35:412900:36:3400:02:2900:01:10
25 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM02:12:225500:20:368601:10:0534.2401:30:4111600:41:4100:00:5900:00:57
26 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM02:12:349500:22:2010501:11:2833.5801:33:486700:38:4600:01:0200:00:49
27 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM02:12:4615300:25:448301:09:5534.3301:35:394000:37:0700:01:4200:01:04
28 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:13:4213500:24:367901:09:4334.4301:34:197600:39:2300:01:1800:01:13
29 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:13:4312300:24:138701:10:0634.2401:34:197700:39:2400:02:0100:01:16
30 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:578200:21:599301:10:4033.9601:32:3910700:41:1800:01:1100:01:08
31 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM02:14:038100:21:587801:09:4134.4401:31:3912500:42:2400:01:2300:01:51
32 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM02:15:328000:21:539901:11:0033.801:32:5312700:42:3900:01:3200:01:07
33 3001ALBERT GILART FONTACLUB TRIATLO PROSANABM02:17:3611500:23:369201:10:3633.9901:34:1214100:43:2400:02:1100:01:11
34 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:17:4210000:22:4312601:13:3832.5901:36:2110900:41:2100:01:3700:01:25
35 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:562500:19:1313801:15:1031.9301:34:2315200:44:3300:00:5900:01:12
36 1328VICTOR BERMUDEZ MELCLUB TRIATLO ATLESABM02:19:5314800:25:2611701:12:5832.8901:38:2411300:41:2900:02:2100:01:21
37 519JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM02:20:263400:19:3813401:14:4832.0901:34:2616300:46:0000:01:3700:01:39
38 7004MARC CARRERAS SALINLLICENCIA DE DIAABM02:22:0215400:25:5111401:12:1133.2501:38:0214700:44:0000:02:1500:01:41
39 4549XAVIER MATARÍN SÁNCCLUB NATACIO RUBIABM02:22:0914100:24:5214401:16:0231.5701:40:5410400:41:1500:01:4500:01:19
40 3826ANTONI JANDULA NOGUVEC CYCLING & RUNABM02:22:278600:22:0912901:14:0032.4301:36:0916600:46:1800:01:4200:01:18
41 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM02:23:1518700:27:2813501:15:0131.9901:42:299900:40:4600:01:5600:01:08
42 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:24:2312500:24:1713001:14:1532.3201:38:3216100:45:5100:02:2500:01:27
43 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLECLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1814400:24:5516201:18:2230.6301:43:1712000:42:0100:02:2600:01:23
44 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:25:1917100:26:4915301:17:0531.1401:43:5411100:41:2500:01:4900:01:34
45 5663FRANCESC CUADRAT CROPTIMS CLUB TRIATLOABM02:29:0220400:29:0115501:17:2830.9801:46:2912600:42:3300:01:5400:01:10
46 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM02:29:4715000:25:3515901:18:0330.7501:43:3816500:46:0900:01:0600:01:14
47 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM02:29:5821400:30:3215101:16:3731.3201:47:0913200:42:4900:02:5300:01:27
48 5679DAVID CARRION GARCIC.A. LES TORTUGUESABM02:30:3419200:27:4214601:16:2131.4301:44:0316900:46:3100:03:0400:01:28
49 4338RUBÉN BENISA OTALORCLUB NATACIO RUBIABM02:30:4521200:30:0415201:17:0131.1601:47:0514400:43:4000:02:2100:01:07
50 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM02:32:2518000:27:1811801:13:0232.8601:40:2020700:52:0500:02:1800:01:28
51 4274ANTONIO ROCA PEREDOC.E. KATOA BARCELONAABM02:33:5019400:27:5516401:18:3930.5101:46:3417900:47:1600:02:1800:01:12
52 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:34:1816200:26:1520201:27:4527.3501:54:009100:40:1800:04:1400:02:52
53 7003VICTOR MANUEL RUIZ LLICENCIA DE DIAABM02:42:2013800:24:4520801:29:1926.8701:54:0418800:48:1600:02:1400:01:27
54 1223IGNASI CERDÀ EMBUENCLUB TRIATLO ATLESABM02:52:1921300:30:1420501:28:4127.0601:58:5521500:53:2400:02:3100:02:29
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1617ALBERT REIG FLORENSCLUB TRIATLO PROSANV1M01:56:01100:16:264101:05:0036.9201:21:261000:34:3500:00:5300:01:11
2 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:57:042000:18:391401:03:1937.901:21:581500:35:0600:00:4400:00:51
3 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBV1M01:58:412400:19:113001:04:0437.4601:23:152000:35:2600:00:5700:00:52
4 5946JOSEP Mª CASTELLÓ BCLUB TRIATLO PROSANV1M01:59:504400:20:001201:03:1537.9401:23:153100:36:3500:01:0800:00:48
5 1138SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M02:06:406100:20:504901:05:4936.4601:26:398800:40:0100:01:2500:01:06
6 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:08:2010400:22:537001:08:3035.0401:31:233600:36:5700:01:5500:01:36
7 372NICOLAS SAENZ BRIASCLUB NATACIO SITGESV1M02:08:5610900:23:166601:07:2835.5701:30:445700:38:1200:00:4900:01:00
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:14:1918300:27:226701:08:1535.1601:35:376500:38:4200:01:4300:00:59
9 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M02:14:516000:20:498201:09:5534.3301:30:4414800:44:0700:00:5000:01:01
10 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M02:15:1910700:23:0710301:11:1833.6601:34:2510000:40:5400:01:2300:01:18
11 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M02:15:276500:21:0611901:13:0632.8301:34:1210500:41:1500:01:2000:01:07
12 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M02:18:4415500:25:578101:09:5234.3501:35:4913600:42:5500:02:1200:01:05
13 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M02:19:346600:21:1313901:15:3031.7901:36:4313400:42:5100:02:2500:01:56
14 2658JOSE RAMON MOTA MORCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M02:20:0718900:27:3517001:19:1030.3201:46:45400:33:2200:02:3400:01:27
15 4416JOSEP MARIA CANAL TCLUB TRIATLO BLANESV1M02:22:2313000:24:2513101:14:1632.3201:38:4114500:43:4200:01:4400:01:31
16 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:25:0018600:27:2610001:11:0333.7801:38:2917000:46:3100:01:3700:01:25
17 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:0212900:24:2113701:15:0531.9601:39:2615900:45:3600:01:1500:00:55
18 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:4420600:29:2414901:16:3531.3401:45:598200:39:4500:02:1200:01:17
19 8007DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M02:25:5511200:23:2412301:13:1232.7901:36:3619500:49:1900:02:3500:01:47
20 8008RAMÓN ULLDEMOLINS LLICENCIA DE DIAV1M02:29:3815100:25:3516901:19:0430.3501:44:3915600:44:5900:01:3900:05:49
21 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. PICORNELLV1M02:30:3521900:31:2814201:15:5031.6501:47:1813900:43:1700:02:1700:01:21
22 2097RAFAEL CEREZUELA LOC.A. LES TORTUGUESV1M02:31:0120500:29:1316101:18:1830.6501:47:3114200:43:3000:03:0700:01:33
23 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M02:35:1319700:28:1416001:18:1730.6601:46:3119300:48:4200:01:3200:01:21
24 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:42:0220000:28:2614101:15:3831.7301:44:0422300:57:5800:01:5700:01:22
25 7007DAVID SUÁREZ RODRIGLLICENCIA DE DIAV1M02:52:3721600:30:5720901:29:3426.802:00:3120800:52:0600:03:0400:04:16
26 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M02:53:0122900:37:3920101:27:3227.4202:05:1118600:47:5000:03:0000:01:21
27 7005ALEX BESCOS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M03:10:5214300:24:5522401:39:1424.1902:04:0923001:06:4300:03:0700:01:39
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M02:05:087000:21:244201:05:0136.9101:26:256600:38:4300:00:5500:00:57
2 461ANGEL VIDAL BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M02:16:2813900:24:4612501:13:3432.6201:38:205500:38:0800:02:2000:01:05
3 5637ANDREU MARSAL FORTUCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:17:3313100:24:258901:10:1034.201:34:3513700:42:5800:00:4800:01:29
4 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:17:4119300:27:489101:10:3234.0301:38:207400:39:2100:01:5400:01:15
5 552JUAN CARLOS GARCIA INDEPENDENTV1M02:17:4113200:24:3012701:13:4632.5401:38:167800:39:2500:02:3400:01:33
6 463ALEJANDRO ASENSIO FC.A. RIBAGORÇANAV1M02:18:159100:22:1310601:11:3133.5601:33:4415000:44:3100:01:2700:01:00
7 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M02:19:035700:20:3912401:13:3032.6501:34:0915500:44:5400:02:1000:01:06
8 8005CARLOS CARDERO GARCLLICENCIA DE DIAV1M02:29:1213400:24:3518701:21:5629.2901:46:3112900:42:4100:02:0400:01:11
9 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M02:32:3721000:29:5417501:20:3129.8101:50:2512200:42:1200:03:0400:01:33
10 1622ORIOL SOLÀ GRANCHAC.A. LES TORTUGUESV1M02:37:5216500:26:2417401:20:1929.8801:46:4320400:51:0900:01:5500:01:29
11 1225DANIEL LOPEZ VICTORCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:38:3719900:28:2418801:22:452901:51:0918100:47:2800:04:0500:01:47
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M02:02:513700:19:392101:03:4737.6301:23:267900:39:2500:00:4600:00:51
2 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M02:18:0018500:27:269401:10:4133.9501:38:078700:39:5300:01:5700:01:05
3 8002JOSE R BERTOLIN EDOLLICENCIA DE DIAV2M02:19:2016100:26:1411501:12:3433.0701:38:489500:40:3200:01:4700:01:39
4 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV2M02:19:3016000:26:1110901:11:4333.4701:37:5411400:41:3600:01:1900:01:04
5 4277JOSE MARIA PUIG BELCLUB TRIATLO PROSANV2M02:22:5818200:27:2210101:11:0533.7601:38:2715100:44:3100:02:0600:01:17
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M02:24:5710800:23:1612001:13:0832.8201:36:2419000:48:3300:02:2800:01:30
7 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M02:27:2318400:27:2514701:16:2831.3901:43:5314300:43:3000:01:3300:01:31
8 609BERNAT TURMO GRUASASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV2M02:31:3820100:28:3118401:21:3129.4401:50:0211500:41:3600:04:0500:04:01
9 4958MANUEL GUTIERREZ DECLUB TRIATLO BLANESV2M02:35:2115200:25:4418301:21:2729.4701:47:1118700:48:1000:01:2700:01:11
10 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M02:39:2519000:27:4016501:18:4230.501:46:2221300:53:0300:01:4800:01:14
11 3082JOSEP Mª BRUFAU PUICLUB TRIATLO PROSANV2M02:48:3020300:28:4521101:30:4826.4301:59:3319400:48:5700:02:5500:02:29
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M02:39:5316700:26:3517301:20:1529.9101:46:5021200:53:0300:02:1500:01:38
2 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV2M02:45:1915900:26:0718201:21:1629.5301:47:2322200:57:5600:01:1200:01:29
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:33:5519500:27:5616701:18:5130.4401:46:4717500:47:0800:02:2500:01:31

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32