RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
242 226 221 5 0 7 33 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TRICBM - 04:50:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:33:25
2637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:37:40
3620MARC MARTIN CLOTA01:38:57

2. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:54:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:36:00
21707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:38:54
3589HERMIES BUSQUE CALSINA01:39:09

3. - CLUB TRI5U - 04:54:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:36:22
22018PAU CAPDEVILA VERA01:37:56
32630CARLES PONS PEREZ01:39:51

4. - C.E. KATOA BARCELONA - 04:55:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR01:35:28
23191EDU MASSO GRABULOSA01:39:27
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:40:54

5. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:58:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:36:15
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:39:01
31231SERGIO ANIDO SEIJAS01:43:34

6. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:01:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:38:00
2993LUIS ARIAS GARCIA01:38:17
35322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:44:55

7. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:03:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:40:12
25989ALBERT SOLA COLOMERA01:41:23
3924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:42:11

8. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:12:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:39:37
25765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:45:23
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:47:59

9. - CLUB VO2 TEAM - 05:15:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES01:42:20
24236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGAS01:45:19
3696ORIOL DELBLANCH SOLER01:48:09

10. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 05:16:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:42:14
21237CARLES RIPOLLES PEREZ01:44:43
34251JESUS PIÑERO SANTOS01:49:25

11. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:22:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11142FRANCESC MENOR DURAN01:46:55
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:46:57
3886ALVARO CLERICO RODES01:48:21

12. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 05:23:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14836ROGER ALBALADEJO CASTANY01:46:16
25932NICOLAS MADRID HERNANDEZ01:48:01
31501PEP GUBERN NOUVILAS01:48:59

13. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:25:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14622JORDI BADIA SOLER01:45:32
22486ALFONS ESQUIUS MIQUEL01:48:26
34395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONT01:52:01

14. - C.A. LES TORTUGUES - 05:29:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGILÉS01:46:59
22097RAFAEL CEREZUELA LORENZO01:51:26
33628DAVID CASTILLO TAMAYO01:51:26

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:29:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:39:35
21046MIGUEL ANGEL GORDILLO BENITEZ01:52:32
33617XAVIER MAS PERMANYER01:57:52

16. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:31:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:38:21
23258JAIME ESCOLANO FERNANDEZ01:55:56
34816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA01:57:03

17. - C.N. MATARO - 05:32:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12926ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:43:00
22590SERGIO FELIZ LUCAS01:51:00
31069JAVIER SIERRA SILES01:58:24

18. - C.A. IGUALADA - 05:39:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1732OSCAR PEREZ SERRANO01:50:43
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:52:43
32544ISIDRE ROCA LOPEZ01:56:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32