RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
242 226 221 5 0 7 33 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:42:111700:24:353401:05:2430.2801:29:598300:12:1200:00:3301:05:24
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M01:33:54400:23:16201:00:5232.5301:24:08400:09:4600:00:2901:00:53
2 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMSUB23M01:35:27800:23:31801:01:5731.9601:25:28500:09:5900:00:3101:01:57
3 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:36:221100:23:44601:01:5032.0201:25:341500:10:4800:00:3201:01:51
4 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:37:561200:23:452601:04:0730.8801:27:52600:10:0400:00:2601:04:07
5 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:38:171800:24:422401:03:2031.2601:28:02700:10:1500:00:3401:03:21
6 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:38:212800:25:301101:01:5731.9601:27:271700:10:5400:00:3601:01:57
7 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:38:543900:25:571201:02:0631.8801:28:031600:10:5100:00:2901:02:06
8 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:38:572500:25:131901:02:4631.5501:27:591900:10:5800:00:4301:02:47
9 7019ARTHUR ROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:40:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5765LUIS GERARDO NAVARRETE MOTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:45:234600:26:065501:08:1029.0501:34:162700:11:0700:00:4601:08:10
11 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:54:4016200:30:447901:10:1028.2201:40:5417300:13:4600:00:3601:10:10
12 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:57:039800:28:2414301:15:5126.1001:44:1512100:12:4800:00:4701:15:51
13 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:03:4714300:30:0517201:19:2524.9301:49:3018300:14:1700:01:5901:19:25
14 7001SERGI ASINS MOYALLICENCIA DE DIASUB23M02:07:1017800:32:0616701:19:0125.0601:51:0721000:16:0300:01:1701:19:01
15 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M02:09:428600:27:4819301:28:1122.4501:55:5916900:13:4300:00:5901:28:11
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.N. REUS PLOMSV1M01:37:191500:24:081401:02:2431.7301:26:321400:10:4700:00:3201:02:25
2 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:38:281400:24:082301:03:1931.2701:27:272200:11:0100:00:3301:03:20
3 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:39:09000:00:00000:00:000.0001:28:092000:11:0000:00:0000:00:42
4 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:39:352700:25:282101:02:5831.4501:28:262900:11:0900:00:5301:02:59
5 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:39:376600:27:02101:00:5232.5301:27:545400:11:4300:00:3301:00:52
6 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:41:56000:00:00000:00:000.0001:30:254500:11:3100:00:0000:00:54
7 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:42:145400:26:212801:04:2930.7101:30:503900:11:2400:01:0001:04:30
8 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:42:203700:25:483001:04:5130.5301:30:395200:11:4100:00:3701:04:52
9 8029DAVID RIBAS MASIPLLICENCIA DE DIAV1M01:42:453500:25:463301:05:2330.2801:31:094900:11:3600:01:2301:05:23
10 8028ROBERT CANADELL PEÑALLICENCIA DE DIAV1M01:43:11000:00:00000:00:000.0001:32:003000:11:1100:00:0000:00:51
11 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:44:243200:25:345201:07:4229.2501:33:162800:11:0800:00:4101:07:43
12 608MARC TORO GARCIATRICBMV1M01:44:522300:25:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
13 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M01:45:12000:00:00000:00:000.0001:33:454300:11:2700:00:0000:00:38
14 7018JORDI MIAS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:45:176800:27:054101:06:2829.7901:33:335500:11:4400:01:1301:06:28
15 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:45:326200:26:574501:07:1029.4801:34:074000:11:2500:00:3401:07:11
16 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:45:525900:26:474901:07:3029.3301:34:174800:11:3500:00:3901:07:30
17 1636CARMELO COLACIOS GAÑÁNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:46:177200:27:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
18 8030JUANJO GARCIA DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:46:357300:27:194601:07:1729.4301:34:367000:11:5900:01:2801:07:18
19 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:49:187900:27:266101:08:3128.9001:35:5715400:13:2100:00:5801:08:31
20 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:49:255700:26:379001:10:5627.9101:37:336300:11:5200:01:0401:10:56
21 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:49:295600:26:2910501:11:4627.5901:38:153600:11:1400:00:3701:11:46
22 2948EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:49:328700:27:497701:09:5928.2901:37:485600:11:4400:00:5401:10:00
23 5945JORDI ALTAYÓ RIPOLLC. TRIATLO MONTORNESV1M01:49:3511600:29:135301:07:5629.1501:37:099300:12:2600:00:4301:07:56
24 1373JAVIER PEREZ DELGADOTRITEAM GIRONAV1M01:49:4110500:28:426401:08:3528.8701:37:179100:12:2400:00:5201:08:35
25 3054JORDI PUJOL BELLALTACLUB VO2 TEAMV1M01:50:388300:27:349601:11:2027.7601:38:545700:11:4400:01:0101:11:21
26 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:50:386300:26:5910701:11:5327.5401:38:525900:11:4600:01:3001:11:53
27 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDENTV1M01:50:419900:28:317201:09:3628.4501:38:0710000:12:3400:01:0101:09:36
28 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:51:006400:27:009901:11:3527.6601:38:359200:12:2500:00:4901:11:35
29 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M01:51:079000:28:118601:10:4527.9901:38:568200:12:1100:00:3701:10:46
30 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M01:51:2611700:29:156901:09:3228.4801:38:4710600:12:3900:01:0701:09:32
31 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:51:5014700:30:086301:08:3428.8801:38:4213800:13:0800:00:4801:08:34
32 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:52:2811300:29:018501:10:2728.1101:39:2813100:13:0000:00:5601:10:28
33 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:53:3711100:28:5011201:12:2027.3701:41:109500:12:2700:00:5601:12:20
34 8006BENJAMI JANE UBEDALLICENCIA DE DIAV1M01:53:4012200:29:2810201:11:3727.6501:41:0510100:12:3500:00:5501:11:37
35 5205JACINTO MUÑOZ VILLODRESINDEPENDENTV1M01:54:2111500:29:1110801:11:5327.5401:41:0414900:13:1700:00:5401:11:53
36 8009DAVID ARANDA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M01:54:3112900:29:409801:11:3527.6601:41:1514700:13:1600:01:1901:11:35
37 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:54:5015100:30:2010401:11:4527.6001:42:0511700:12:4500:01:2001:11:46
38 7007BYRON CASTRO SUAREZLLICENCIA DE DIAV1M01:55:029500:28:1813001:14:0726.7101:42:2510200:12:3700:01:0901:14:08
39 7022FELIX JIMENEZ LARALLICENCIA DE DIAV1M01:55:5712100:29:2711901:13:3026.9401:42:5713000:13:0000:01:4601:13:30
40 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 TEAMV1M01:56:0211900:29:2412301:13:3426.9101:42:5813500:13:0400:01:0801:13:34
41 7008IGNACIO BAGÜESTE BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:56:2313800:29:5711501:12:5627.1501:42:5316100:13:3000:01:1801:12:56
42 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAV1M01:56:3016300:30:4510601:11:5227.5501:42:3717800:13:5300:01:0201:11:53
43 8023XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M01:57:1514900:30:1112901:14:0526.7301:44:1612800:12:5900:00:5501:14:05
44 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:57:5213000:29:4013601:15:0326.3801:44:4313900:13:0900:00:4701:15:04
45 7023SERGI SUREDA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M01:57:5212400:29:3113401:14:5726.4201:44:2815600:13:2400:01:0701:14:58
46 8011JOAN ESCUDEROLLICENCIA DE DIAV1M01:57:5415700:30:4112801:14:0126.7501:44:4214100:13:1200:00:5801:14:01
47 7015CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:58:1712800:29:4014501:16:0826.0101:45:489600:12:2901:16:0801:16:08
48 1498JOAN CARLES GONZALEZ BLAZTRITEAM GIRONAV1M01:58:2015200:30:2213201:14:2626.6001:44:4816400:13:3200:01:0001:14:26
49 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:58:2416500:31:1012501:13:4626.8401:44:5615900:13:2800:01:1201:13:46
50 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:58:2911000:28:5015301:16:5325.7501:45:4312000:12:4600:00:4901:16:53
51 5375JUAN LUIS VICENTE OJEDADIMENSION3 CLUB TRIATLOV1M01:58:3110200:28:3515601:17:1625.6301:45:5111000:12:4000:01:2701:17:16
52 8025ÓSCAR SÁNCHEZ ARRIBAS LLICENCIA DE DIAV1M02:01:1912600:29:3216401:18:4525.1401:48:1713400:13:0200:01:0101:18:45
53 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHV1M02:01:1915900:30:4215801:17:2225.5901:48:0414500:13:1500:01:1501:17:22
54 8012RAÚL GONZÁLEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M02:01:2911800:29:1616601:18:5425.1001:48:1015100:13:1900:00:5501:18:54
55 8004FRANCISCO ROLDAN ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M02:01:4413100:29:4116101:18:0525.3601:47:4617900:13:5800:01:2001:18:06
56 8016XEVI JAIME NOVOLLICENCIA DE DIAV1M02:03:1918100:32:2214901:16:2925.8901:48:5119000:14:2800:01:0801:16:29
57 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M02:05:3316900:31:2817301:20:1724.6601:51:4517500:13:4800:00:5301:20:18
58 4925JOAN GORDILLO GARCÍATEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:4417300:31:4217401:20:1824.6601:52:0017100:13:4400:01:2701:20:19
59 8017MIGUEL ANGEL CALSO NAVARRLLICENCIA DE DIAV1M02:05:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 8002DANIEL AUTET GUBIERASLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5219300:33:4115701:17:1725.6201:50:5819800:14:5400:01:0501:17:17
61 7014JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M02:05:5317500:31:4816901:19:1125.0101:50:5919900:14:5400:01:2201:19:11
62 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M02:05:5418000:32:2016801:19:1025.0101:51:3018800:14:2400:01:0701:19:11
63 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:07:1614100:30:0018001:22:4323.9401:52:4319200:14:3300:01:2301:22:44
64 713OSCAR GOMEZ PAUPRAT TRIATLO 1994V1M02:10:1317900:32:0918401:24:2323.4601:56:3216800:13:4100:01:1601:24:24
65 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M02:15:2619200:33:3218901:26:3722.8602:00:0920600:15:1700:00:4801:26:37
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:40:124200:26:031501:02:2731.7101:28:305300:11:4200:00:5301:02:27
2 8014MIQUEL ÀNGEL GIRAVENT MARLLICENCIA DE DIAV2M01:46:056700:27:044401:07:0929.4901:34:136400:11:5200:01:2801:07:10
3 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:46:24000:00:00000:00:000.0001:34:257200:11:5900:00:0000:00:51
4 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:48:21000:00:00000:00:000.0001:35:579000:12:2400:00:0000:00:50
5 2486ALFONS ESQUIUS MIQUELCLUB NATACIO MINORISAV2M01:48:264300:26:038401:10:2428.1301:36:277100:11:5900:01:2401:10:24
6 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV2M01:48:366900:27:107801:10:0028.2901:37:104200:11:2600:00:4601:10:01
7 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:51:4110600:28:448001:10:1528.1901:38:5911400:12:4200:00:5701:10:16
8 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINETRIATLO 3MPORDAV2M01:52:3610400:28:389501:11:1827.7701:39:5610700:12:4000:00:5801:11:18
9 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:52:4310100:28:339101:11:0227.8701:39:3513700:13:0800:00:3801:11:03
10 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:54:249300:28:1712401:13:3726.9001:41:549700:12:3000:01:0501:13:37
11 1420ENRIC SANTOS DRAPERCLUB TRI5UV2M01:57:5813900:29:5913701:15:0826.3501:45:0712500:12:5100:01:2301:15:09
12 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:59:0413700:29:5714701:16:1625.9601:46:1312400:12:5100:00:5201:16:17
13 2753JOSE JOAQUIN GÜELL TRIGUECLUB VO2 TEAMV2M01:59:0717700:32:0212601:13:5226.8101:45:5414200:13:1300:01:1501:13:53
14 8031JAVIER DEL AGUILA RODALLICENCIA DE DIAV2M02:00:2515300:30:3014601:16:1225.9801:46:4217000:13:4300:01:2101:16:13
15 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M02:02:2914800:30:1017101:19:2224.9501:49:3212700:12:5700:01:3301:19:23
16 1825CARLES MARTINEZ SANCHEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOV2M02:02:3716400:31:1015401:17:0525.6901:48:1518600:14:2200:01:0801:17:05
17 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:04:1711400:29:0217501:21:5324.1801:50:5515500:13:2200:01:0201:21:53
18 7004LLUIS ROVIRA ROSLLICENCIA DE DIAV2M02:13:5318300:32:4918801:26:0023.0201:58:4920300:15:0400:01:2101:26:01
19 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M02:21:1019400:33:4419901:32:5621.3102:06:4019100:14:3000:01:4001:32:57
20 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:22:4820000:34:5319701:31:3721.6102:06:3021200:16:1800:01:0601:31:38
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:00:5618600:33:0111701:13:0727.0801:46:0819600:14:4800:01:0601:13:08
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:50:268200:27:338201:10:2128.1401:37:549900:12:3200:00:3401:10:21
2 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADASUB23F01:55:5015400:30:4010901:11:5527.5301:42:3514400:13:1500:01:0701:11:55
3 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F02:01:508400:27:3817601:22:0924.1001:49:477500:12:0300:00:4801:22:10
4 6248IRENE MARSELLES GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:12:4819700:33:5318301:24:1123.5201:58:0419500:14:4400:00:5201:24:12
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5094MARI CARMEN BALLESTEROS PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:53:3013600:29:529201:11:1227.8101:41:049400:12:2600:00:5701:11:12
2 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:08:0219900:34:5116201:18:0725.3501:52:5820200:15:0400:00:5901:18:08
3 6252CARMÉN JIMENEZ DIAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:11:2615500:30:4019101:27:4222.5801:58:2213600:13:0400:01:4901:27:43
4 8020ARIADNA MARIN LLORENSLLICENCIA DE DIAV1F02:17:4718200:32:2319601:31:0021.7602:03:2318700:14:2400:01:2701:31:01
5 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:35:4120700:39:1120201:38:2520.1202:17:3621500:18:0500:01:1501:38:25
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F02:18:2220300:35:5019001:27:0522.7402:02:5520700:15:2700:01:0601:27:06
2 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F02:21:5920600:37:4619201:28:1022.4602:05:5621100:16:0300:00:4701:28:10
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTTGCBINNABM01:33:10100:21:59701:01:5132.0101:23:50100:09:2000:00:2701:01:52
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:33:25200:22:26401:01:2732.2201:23:53200:09:3200:00:3001:01:27
3 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:33:40300:22:31301:01:2732.2201:23:58300:09:4200:00:2701:01:27
4 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:35:28600:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3100:00:00
5 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:00900:23:36901:01:5731.9601:25:331200:10:2700:00:3001:01:57
6 2950JORDI URÓ MOMPELCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:36:04700:23:301301:02:0731.8801:25:371100:10:2700:00:2801:02:07
7 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:36:15500:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3200:00:00
8 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDENTABM01:37:371600:24:232001:02:5731.4501:27:20900:10:1700:00:3801:02:58
9 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:37:401000:23:442501:03:4131.0901:27:25800:10:1500:00:2601:03:42
10 8021OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:37:431300:24:062201:03:1531.3001:27:211000:10:2200:00:3301:03:15
11 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:38:001900:24:431701:02:3531.6401:27:181300:10:4200:00:3001:02:36
12 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:012200:25:061801:02:4231.5801:27:483400:11:1300:00:3401:02:43
13 2945ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEM.T.C. CABRERA DE MARABM01:39:222900:25:311601:02:3331.6501:28:043800:11:1800:00:4401:02:34
14 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM01:39:274900:26:17501:01:3832.1301:27:554600:11:3200:00:3201:01:39
15 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:39:514000:25:591001:01:5731.9601:27:566500:11:5500:00:3301:01:58
16 5635RICARD ALVAREZ HERMSC.E. KATOA BARCELONAABM01:40:542100:25:003101:04:5830.4801:29:581800:10:5600:00:4101:04:58
17 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:41:233300:25:352901:04:3430.6701:30:093700:11:1400:00:3801:04:34
18 1255GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM01:41:282000:24:473501:05:2930.2401:30:163300:11:1200:00:3801:05:30
19 7012JOSE LUIS VALERO MORONLLICENCIA DE DIAABM01:42:355300:26:202701:04:1930.7901:30:396600:11:5600:00:5601:04:20
20 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:43:00000:00:00000:00:000.0001:32:002100:11:0000:00:0000:00:52
21 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:43:342400:25:134301:07:0729.5001:32:203500:11:1400:00:4401:07:07
22 2949CARLES SOLE PIZARROINDEPENDENTABM01:43:394400:26:054001:06:2829.7901:32:332600:11:0600:01:0601:06:29
23 7009JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:43:415800:26:463201:05:2030.3101:32:064700:11:3500:01:1401:05:20
24 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:44:416100:26:483701:05:4930.0801:32:377700:12:0400:00:4501:05:50
25 1237CARLES RIPOLLES PEREZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:44:432600:25:245701:08:1429.0201:33:382500:11:0500:01:3201:08:15
26 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:553600:25:484701:07:2329.3801:33:115800:11:4400:00:3401:07:24
27 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 TEAMABM01:45:193400:25:446201:08:3128.9001:34:152400:11:0400:00:4501:08:31
28 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:45:243800:25:515901:08:2228.9601:34:133200:11:1100:00:4201:08:22
29 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:46:035100:26:185801:08:1529.0101:34:334400:11:3000:01:0101:08:16
30 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:46:166500:27:024801:07:2629.3601:34:286000:11:4800:00:3801:07:27
31 623PEDRO ROLDÁN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:46:429100:28:153801:06:1529.8901:34:308400:12:1200:01:0301:06:16
32 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:559200:28:163901:06:1629.8801:34:328900:12:2300:01:0401:06:16
33 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:46:577100:27:175101:07:3729.2801:34:547400:12:0300:01:1901:07:38
34 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:46:5910800:28:483601:05:3230.2101:34:2010500:12:3900:00:4001:05:33
35 7024LUIS CARLOS VEIGA MATEUS LLICENCIA DE DIAABM01:47:056000:26:485601:08:1129.0401:34:597900:12:0600:01:3001:08:12
36 7020JORDI COMELLAS SALADALLICENCIA DE DIAABM01:47:09000:00:00000:00:000.0001:35:583100:11:1100:00:0000:01:34
37 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:47:144700:26:095401:08:0629.0701:34:1512900:12:5900:00:3701:08:06
38 8013RUBEN CASTRO ALGORALLICENCIA DE DIAABM01:47:213000:25:327301:09:4028.4201:35:128100:12:0900:00:4701:09:41
39 7005SERGI CASAN FORNLLICENCIA DE DIAABM01:47:263100:25:337101:09:3528.4601:35:088600:12:1800:00:3901:09:35
40 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:47:40000:00:00000:00:000.0001:36:154100:11:2500:00:0000:00:44
41 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:47:599600:28:234201:06:3629.7301:34:5913200:13:0000:00:5301:06:37
42 5932NICOLAS MADRID HERNANDEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:48:018500:27:445001:07:3229.3201:35:1611600:12:4500:00:4901:07:33
43 696ORIOL DELBLANCH SOLERCLUB VO2 TEAMABM01:48:097700:27:256001:08:2428.9501:35:498700:12:2000:01:0301:08:25
44 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:167500:27:226501:08:5428.7401:36:167300:12:0000:01:0401:08:55
45 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:48:414500:26:068701:10:5527.9201:37:015100:11:4000:00:5801:10:55
46 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 TEAMABM01:48:567600:27:247001:09:3328.4701:36:576800:11:5900:00:4701:09:34
47 1501PEP GUBERN NOUVILASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:48:598000:27:306601:09:2128.5501:36:518000:12:0800:01:0301:09:21
48 1473ALEX TREPAT TREPATC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:49:015200:26:196801:09:3128.4801:35:5014000:13:1100:00:5401:09:32
49 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:49:125500:26:2510301:11:4327.6101:38:082300:11:0400:00:5401:11:44
50 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:50:114100:25:5911101:12:1527.4001:38:146700:11:5700:00:3501:12:15
51 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:50:4310000:28:336701:09:2828.5001:38:0111200:12:4200:00:5701:09:29
52 1490EDUARD GOMEZ MUNÉ C.E. KATOA BARCELONAABM01:50:508900:28:097501:09:5228.3401:38:0112300:12:4900:01:1001:09:52
53 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:51:03000:00:00000:00:000.0001:38:597800:12:0400:00:0000:01:06
54 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:51:2610700:28:477601:09:5828.3001:38:4511100:12:4100:00:3701:09:59
55 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:52:0111200:28:588301:10:2328.1301:39:2110900:12:4000:00:5001:10:23
56 1046MIGUEL ANGEL GORDILLO BENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:327400:27:2012201:13:3426.9101:40:545000:11:3800:00:4601:13:34
57 8001JOSÉ MIGUEL MERCEDES DE LLLICENCIA DE DIAABM01:53:2815000:30:127401:09:4528.3901:39:5716300:13:3100:00:5501:09:45
58 8024DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM01:53:3514200:30:038901:10:5527.9201:40:5810300:12:3700:00:4501:10:56
59 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:53:3712000:29:269701:11:3427.6701:41:0010400:12:3700:00:5701:11:34
60 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:53:464800:26:1613901:15:2726.2401:41:437600:12:0300:00:5901:15:28
61 8022JORDI VENDRELL DURANLLICENCIA DE DIAABM01:54:1612700:29:3810101:11:3727.6501:41:1513300:13:0100:01:3501:11:38
62 3410DAVID LÓPEZ POMAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:379400:28:1712001:13:3126.9301:41:4812200:12:4900:01:0401:13:31
63 2940ROGER BADÍA PUIGGALÍSBR OPEN TEAMABM01:54:4813200:29:4511401:12:2327.3501:42:0810800:12:4000:01:4001:12:24
64 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:55:0610900:28:4912101:13:3226.9301:42:2111900:12:4500:00:4501:13:32
65 8027UNAI URIARTE MASGRAULLICENCIA DE DIAABM01:55:148100:27:3213501:15:0026.4001:42:3211300:12:4200:01:0901:15:00
66 8015ENRIC DOMINGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:55:197800:27:2514401:15:5526.0801:43:206900:11:5900:01:0601:15:55
67 2175JORDI PEREZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:55:4317200:31:418101:10:1528.1901:41:5617400:13:4700:01:0201:10:16
68 8003ARTURO LÓPEZ CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:55:475000:26:1814201:15:3726.1801:41:5517700:13:5200:01:3801:15:38
69 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:55:5616700:31:219301:11:1727.7801:42:3815000:13:1800:01:0401:11:18
70 7010LUC CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:56:168800:27:5613301:14:4226.5101:42:3816600:13:3801:14:4301:14:43
71 5244JOAN REIG PLANTALECHCLUB NATACIO OLOTABM01:56:3410300:28:3714101:15:3526.2001:44:128800:12:2200:00:5401:15:36
72 8018ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:56:3617100:31:2910001:11:3527.6601:43:0416500:13:3200:01:0801:11:36
73 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:56:377000:27:1716001:17:3025.5501:44:476100:11:5000:00:4101:17:30
74 8005ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:56:3716100:30:4411301:12:2327.3501:43:0716000:13:3000:01:3501:12:23
75 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:57:299700:28:2315201:16:5125.7601:45:148500:12:1500:00:4601:16:52
76 7002ISRAEL FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:57:5215800:30:4212701:13:5626.7801:44:3814300:13:1400:01:0901:13:56
77 5931DAVID MENDEZ CORBALANDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:58:31000:00:00000:00:000.0001:45:4811500:12:4300:00:0000:00:54
78 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:59:1212500:29:3215101:16:4725.7901:46:1912600:12:5300:00:5701:16:47
79 7021FRANCESC SERRANO BARREIROLLICENCIA DE DIAABM01:59:3712300:29:2815001:16:3825.8401:46:0616200:13:3100:01:4601:16:39
80 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:59:4413300:29:4614801:16:1925.9401:46:0516700:13:3900:00:4901:16:19
81 7006LUÍS ALBERTO LOZANO PORROLLICENCIA DE DIAABM02:00:3315600:30:4114001:15:3526.2001:46:1618200:14:1700:01:4501:15:35
82 5923RUBEN GARCIA ROLDANCLUB VO2 TEAMABM02:01:00000:00:00000:00:000.0001:47:3415700:13:2600:00:0000:00:53
83 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM02:01:0014500:30:0715901:17:2625.5701:47:3315800:13:2700:00:5401:17:27
84 8008ALBERT OLIVERAS LLUNELLLLICENCIA DE DIAABM02:01:0814400:30:0617001:19:1225.0001:49:186200:11:5000:01:1101:19:12
85 8033ALBERT BENTUE DE AVILALLICENCIA DE DIAABM02:01:4119000:33:1811801:13:1027.0601:46:2820400:15:1300:01:1301:13:10
86 7016GUILLAUME ACHARDLLICENCIA DE DIAABM02:02:1918500:32:5413801:15:2526.2501:48:1918000:14:0000:01:0201:15:25
87 1531FRANCESC CASTAN ESPINOSADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM02:02:3616600:31:1115501:17:0725.6801:48:1818500:14:1800:00:5701:17:08
88 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM02:02:5119500:33:4513101:14:1426.6701:47:5919700:14:5200:00:4601:14:15
89 8007MANEL DELGADO FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:03:1916000:30:4316501:18:4825.1301:49:3117600:13:4800:01:1301:18:49
90 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMABM02:05:3614600:30:0718101:22:5823.8701:53:059800:12:3100:01:0601:22:59
91 1282MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORCLUB TRIATLO MALGRATABM02:05:5418900:33:0516301:18:1525.3001:51:2019300:14:3400:01:0501:18:16
92 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM02:09:1617000:31:2918501:24:2723.4501:55:5615200:13:2000:01:4501:24:27
93 622JURANDIR GENUINOTRICBMABM02:11:0619600:33:4517801:22:2424.0301:56:0920000:14:5700:01:0801:22:24
94 8026VICTOR VALVERDE RIVASLLICENCIA DE DIAABM02:15:4620400:35:5818201:23:5223.6101:59:5020900:15:5600:01:1301:23:52
95 8010JOSEP BAENA VALLSLLICENCIA DE DIAABM02:17:1420200:35:3818601:25:0123.2902:00:3921300:16:3500:01:2101:25:02
96 8032MARCOS ROMERO RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:21:0617600:31:5120001:34:5020.8802:06:4118900:14:2500:01:3001:34:51
97 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM02:31:1720500:37:2220301:39:3819.8702:17:0018400:14:1700:01:0601:39:38
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:53:3914000:29:598801:10:5527.9201:40:5411800:12:4500:00:4301:10:55
2 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:55:0813500:29:4811001:12:0027.5001:41:4815300:13:2000:00:5101:12:00
3 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:55:5616800:31:229401:11:1727.7801:42:3914800:13:1700:00:5901:11:17
4 3591LARA GUTIERREZ MORENOCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:58:3117400:31:4311601:13:0227.1101:44:4517200:13:4600:00:4801:13:02
5 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF02:05:2513400:29:4717701:22:2224.0401:52:0914600:13:1600:00:5501:22:23
6 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:12:2118700:33:0318701:25:0423.2801:58:0718100:14:1400:01:1101:25:05
7 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF02:13:2918400:32:5417901:22:3923.9601:55:3321400:17:5600:01:0601:22:39
8 7013ANNA VILA RUAIXLLICENCIA DE DIAABF02:17:3319100:33:2819401:28:4922.2902:02:1720500:15:1600:01:0301:28:50
9 8019NÚRIA FEMENÍAS TALTAVULLLLICENCIA DE DIAABF02:18:0418800:33:0419501:29:5822.0102:03:0220100:15:0200:01:1301:29:58
10 7011CARINA ROMERO CHAPARROLLICENCIA DE DIAABF02:20:5519800:34:0819801:32:0421.5102:06:1219400:14:4300:01:5501:32:04
11 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF02:28:3120100:35:2920101:37:2620.3202:12:5520800:15:3600:01:3101:37:27

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32