RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 182 178 4 0 5 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:46:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15279JORDI RIAL COMELLAS01:33:28
25872ALBERT TORRES CARLES 01:35:29
33903MARC CIRERA CASELLAS01:37:16

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:48:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:29:59
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:36:15
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:42:32

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:48:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:30:15
23214DANI CUARTERO PASTOR01:39:12
3436JORDI BONET NIETO01:39:22

4. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:52:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:32:57
25305DÍDAC VILARDAGA SOLER01:37:51
35295IVAN MARTINEZ OSUNA01:41:35

5. - VEC CYCLING & RUN - 04:53:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15283ADRIA JIMÉNEZ MATEO01:34:56
25331SERGI PESARRODONA ROVIRA01:37:15
31530OSCAR CARRASCO ORRIOLS01:41:43

6. - C.N. VIC-ETB - 04:55:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:34:56
2138MARIUS BLANCH PLANAS01:39:51
32053EDUARD RODELLAS PLA01:40:41

7. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:15:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:38:40
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:47:54
35262AITOR ESPINOSA VALERO01:48:26

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:17:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13612DAVID MALAGON LOPEZ01:38:49
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:45:38
33286BIEL OLIVERAS GARCIA01:53:29

9. - CLUB TRI5U - 05:19:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:42:45
24905FRANCESC TORRES01:47:27
33043CARLOS ALBA ALONSO01:49:05

10. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:23:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀ01:42:44
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:44:24
33733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ01:56:43

11. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 05:30:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:44:41
22131ORIOL FORNS NADAL01:48:34
35454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:56:55

12. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:39:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:40:17
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:46:44
35619EMILIO TORRES GUTIERREZ02:12:21

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:42:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:41:08
2175JAUME SOLER SERRANO01:42:37
3592ROBERT SOPENA BERT02:18:28

14. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:44:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:45:06
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:47:59
31452JOSÉ RUIZ REYES02:11:00

15. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:46:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15322MANUEL PEDRO CARO PALMA01:41:20
23606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA01:57:18
35412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CASTILLO 02:07:32

16. - SOCIETAT ATLETICA CORBERA - 05:48:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:55:54
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:55:54
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:56:35

17. - C.A. IGUALADA - 05:48:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH01:50:05
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:56:23
3732OSCAR PEREZ SERRANO02:02:31

18. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:01:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11468ALBERT CERDA VICENS01:56:50
23407GERARD GOMIS MOURE01:58:59
35436DAVID SEGURA ALCOLETGE02:05:35

19. - TRI+9 EL MASNOU - 06:04:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:42:03
25376DANIEL GIL GARCIA02:08:44
33068ÁNGEL LÁZARO ESCUDER02:13:31

20. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:20:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15251SERGIO CARMONA MAGAÑA02:00:34
25514CARLOS RECIO GALOBARDES02:07:25
32740MARTÍN CÁRDENAS ACEDO02:12:49

21. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:40:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15304SERGI PUIGFEL MORENO01:51:28
25944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ01:51:37
33629EUDALD CURCO FILELLA02:57:42

22. - C.A. LES TORTUGUES - 06:41:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15679DAVID CARRION GARCIA02:11:26
25721ALBERT BELLMUNT BELLMUNT02:14:09
33023ORIOL DRAPER MUNT02:16:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32