RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 182 178 4 0 5 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:41:351800:19:382401:10:3118.7201:30:094900:11:2600:00:4800:00:44
2 924ORIOL MARTÍNEZ MACIÀPRAT TRIATLO 1994JNM01:42:441200:19:243901:13:0718.0501:32:31700:10:1300:00:3800:00:30
3 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:53:293900:20:577301:18:4616.7601:39:4312700:13:4600:01:1700:00:48
4 5412ARNAU NAVARRO LÓPEZ DEL CC. TRIATLO MONTORNESJNM02:07:3210400:24:1711101:28:1514.9601:52:3215500:15:0000:01:0000:01:03
5 3629EUDALD CURCO FILELLACLUB TRIATLÓ LLEIDA JNM02:57:4217700:31:0917602:02:5310.7402:34:0217800:23:4000:00:5900:01:34
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERSUB23M01:29:29300:18:08101:01:2221.5101:19:30600:09:5900:01:0100:00:35
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOSUB23M01:37:201100:19:231701:08:0119.4101:27:24300:09:5600:00:4100:00:30
3 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:38:40900:19:141901:08:5219.1701:28:061500:10:3400:00:3400:00:33
4 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:42:451300:19:283701:12:5618.1001:32:241200:10:2100:00:4500:00:34
5 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M02:02:528500:23:2110201:26:1215.3101:49:3311500:13:1900:01:0000:00:54
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:34:30500:18:43801:05:3320.1401:24:16900:10:1400:00:5300:00:30
2 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:35:292000:19:55701:04:5520.3301:24:501900:10:3900:00:3200:00:37
3 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:38:493800:20:561201:06:4419.7801:27:403600:11:0900:00:4900:00:34
4 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:39:121000:19:152301:10:1218.8001:29:27200:09:4500:01:0200:00:56
5 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:40:174500:21:091601:07:4119.5001:28:505300:11:2700:00:4500:00:44
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:41:082800:20:212101:10:0618.8301:30:272000:10:4100:01:0100:00:37
7 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:42:342200:20:103201:11:1318.5301:31:233800:11:1100:00:4800:00:39
8 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:43:373400:20:423001:11:0718.5601:31:495900:11:4800:00:4800:00:43
9 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:245800:21:422901:10:5618.6101:32:385800:11:4600:00:4900:00:27
10 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEV1M01:44:415900:21:432501:10:3318.7101:32:168000:12:2500:00:4900:00:39
11 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:45:383700:20:504001:13:3517.9401:34:253900:11:1300:00:3500:00:41
12 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:46:132900:20:314701:14:3917.6801:35:103300:11:0300:00:4100:00:45
13 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:46:444200:20:594901:14:5117.6401:35:502600:10:5400:00:4100:00:47
14 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:46:533600:20:475001:14:5617.6201:35:433700:11:1000:00:4100:00:42
15 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:47:542700:20:216501:16:5517.1601:37:161700:10:3800:00:5800:00:36
16 4262FRANCESC UROZ CRESPILLOCLUB NÀUTIC MASNOUV1M01:47:586700:22:114501:14:2517.7401:36:364500:11:2200:00:5800:00:41
17 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:47:594100:20:586101:16:3917.2201:37:371300:10:2200:00:5500:00:50
18 3308DIEGO MEDINA RUEDAVEC CYCLING & RUNV1M01:48:255600:21:335201:15:2717.5001:37:004800:11:2500:01:0000:00:57
19 1535MANEL HIDALGO ÁLVAREZVEC CYCLING & RUNV1M01:50:264700:21:116901:17:1417.0901:38:256800:12:0100:00:5800:00:42
20 7109MARC BELTRAN SASTRELLICENCIA DE DIAV1M01:50:315100:21:187001:17:3017.0301:38:485700:11:4300:01:1100:01:06
21 5944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:51:376800:22:177101:17:3017.0301:39:476300:11:5000:01:0800:00:56
22 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M01:52:4610800:24:215601:15:5017.4101:40:118700:12:3500:01:0600:00:50
23 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:55:5412300:24:587401:18:5416.7301:43:527000:12:0200:00:4900:00:48
24 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M01:56:359600:24:047901:19:4716.5401:43:519400:12:4400:01:0500:00:50
25 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994V1M01:56:4310900:24:247801:19:3916.5701:44:039100:12:4000:00:5400:00:50
26 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:57:126500:22:069101:23:5015.7501:45:564100:11:1600:00:4500:00:37
27 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:57:187500:22:528801:22:2616.0101:45:186700:12:0000:00:4400:00:42
28 3380MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGAVEC CYCLING & RUNV1M02:01:467800:22:5910001:25:4615.3901:48:4510500:13:0100:00:5600:00:52
29 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:02:089700:24:049601:24:5015.5601:48:5411000:13:1400:01:0600:01:03
30 8010JESUS MARTIN RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:368200:23:1210901:27:5215.0201:51:045400:11:3200:01:3500:00:50
31 5439PEP CLOSA FUSTAGUERASVEC CYCLING & RUNV1M02:02:4111300:24:339801:25:2315.4601:49:569600:12:4500:01:0700:01:01
32 8008FERRAN HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:02:488400:23:1910301:26:2915.2601:49:4810400:13:0000:01:0800:01:05
33 1733FERRAN BONÀS VEGACLUB ATLETIC CASTELLARV1M02:04:3611700:24:3910701:27:2415.1001:52:038600:12:3300:00:4400:00:41
34 3617XAVIER MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:05:329300:23:5010801:27:4915.0301:51:3913400:13:5300:00:4800:00:52
35 8003MARC PUJADAS CASASLLICENCIA DE DIAV1M02:06:0013100:25:2810101:25:5515.3601:51:2315000:14:3700:01:5000:01:50
36 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOCIETAT ATLETICA CORBERAV1M02:09:0713200:25:3310401:26:3715.2401:52:1017000:16:5700:01:0500:01:02
37 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:11:3416000:27:0012101:30:4514.5501:57:4513000:13:4900:01:1500:00:56
38 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M02:11:549900:24:0614601:36:3513.6702:00:414000:11:1300:01:2800:01:00
39 5398JOSEP MARIA MORENO RODRIGC.A. IGUALADAV1M02:12:3616100:27:0113101:32:4014.2401:59:4110100:12:5500:00:5800:00:58
40 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:12:4410200:24:1313901:35:0213.8901:59:1511900:13:2900:00:5300:00:49
41 7108MARIO SACO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M02:12:4614100:26:0713601:33:2414.1301:59:3111200:13:1500:00:0000:00:00
42 2740MARTÍN CÁRDENAS ACEDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:12:4912900:25:2313501:33:2314.1401:58:4613800:14:0300:01:3500:01:09
43 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:13:2713600:25:4513701:33:4914.0701:59:3413200:13:5300:01:0100:01:00
44 5360XAVIER ALVAREZ HERREROINDEPENDENTV1M02:13:5813500:25:4314001:35:0613.8802:00:4910900:13:0900:01:0500:00:43
45 5721ALBERT BELLMUNT BELLMUNTC.A. LES TORTUGUESV1M02:14:097600:22:5515301:38:4613.3602:01:418300:12:2800:01:1800:01:18
46 8002DAVID QUIRANT RECORTLLICENCIA DE DIAV1M02:14:1914200:26:0813801:34:4513.9302:00:5311800:13:2600:03:0500:01:14
47 8001JOSE NUÑEZ PALOMINOLLICENCIA DE DIAV1M02:22:0915900:26:5615501:41:2113.0202:08:1713100:13:5200:02:2300:01:35
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:42:372600:20:183301:11:1318.5301:31:313500:11:0600:00:5500:00:45
2 5280JULIO MONGE VIZMANOSCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:46:236300:22:043501:12:2818.2201:34:326400:11:5100:00:5900:00:49
3 2470XAVIER DURAN JUVINYAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:47:396200:21:534401:14:2017.7601:36:135100:11:2600:01:0000:00:43
4 1197FRANCISCO JAVIER SANCHEZ A.E. BLANCAFORT - TRIATLOV2M01:47:513200:20:405701:16:1817.3001:36:582500:10:5300:00:4500:00:46
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:47:576400:22:044101:13:4417.9001:35:487300:12:0900:00:4900:00:38
6 5420SANTI ESTEBANELL PICHC.N. REUS PLOMSV2M01:54:4511800:24:416301:16:4717.1901:41:2811400:13:1700:01:1900:01:05
7 161LLUÍS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV2M01:55:5411500:24:367701:19:1216.6701:43:487100:12:0600:00:4900:00:45
8 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:56:239400:23:528001:19:4816.5401:43:409300:12:4300:00:3800:00:36
9 723ARCADI ROMERA PASCUASC.N. VIC-ETBV2M01:56:399800:24:057601:19:1016.6701:43:1511700:13:2400:01:0900:00:50
10 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:56:468900:23:458101:20:2316.4201:44:089000:12:3800:00:5400:00:42
11 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:01:5611200:24:319501:24:3915.5901:49:109700:12:4600:00:5800:00:44
12 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:04:3211600:24:3810501:27:1315.1301:51:519200:12:4100:01:0800:00:42
13 5208JOSE CAYERO RODRIGUEZCERDANYOLA CHV2M02:06:579000:23:4611501:29:1414.7901:53:0013700:13:5700:01:0900:01:00
14 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2M02:08:2711900:24:4411401:29:0414.8201:53:4815100:14:3900:00:4800:00:50
15 7104ESTEVE ROCA TEIXIDORFEECV2M02:08:4015800:26:5110601:27:1715.1201:54:0814600:14:3200:00:0000:00:00
16 5619EMILIO TORRES GUTIERREZTEAM CALELLA TRIATHLONV2M02:12:218600:23:2514701:36:3713.6602:00:027700:12:1900:01:2700:00:59
17 592ROBERT SOPENA BERTCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:18:2814400:26:1814901:37:3813.5202:03:5614500:14:3200:01:0100:01:05
18 8012JOSE ANDRES BUDIOS TUALLICENCIA DE DIAV2M02:25:1613900:25:5716001:45:0512.5602:11:0214200:14:1400:02:3500:02:33
19 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOCLUB NATACIO MINORISAV2M02:32:0317300:29:3115901:44:2912.6302:14:0017500:18:0300:02:3100:01:11
20 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:32:2516900:28:2416501:49:2412.0702:17:4814900:14:3700:01:3300:01:02
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:447400:22:509701:25:0415.5201:47:549900:12:5000:01:0900:00:54
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:04:4614800:26:369201:24:0015.7101:50:3614100:14:1000:00:5000:00:58
3 1452JOSÉ RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:11:0012700:25:1812801:32:0614.3301:57:2412300:13:3600:01:1400:01:25
4 8011RAMON PICAS FARRIOLSLLICENCIA DE DIAV3M02:29:0217400:29:3215801:43:2512.7602:12:5716700:16:0500:01:0300:01:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF02:06:559100:23:4612001:30:4314.5501:54:298100:12:2600:00:4600:00:34
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F02:20:5014300:26:1815201:38:3313.3902:04:5116400:15:5900:01:1500:01:31
2 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:42:3917000:28:2617001:57:4611.2102:26:1216900:16:2700:00:5400:01:01
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:3410100:24:098201:20:3416.3801:44:4310000:12:5100:00:4800:00:38
2 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAV1F02:11:2014600:26:2712301:31:1914.4601:57:4612200:13:3400:00:4600:00:42
3 6191MERCHE COMINO CASADOCERDANYOLA CHV1F02:11:3514900:26:3612201:31:0514.4901:57:4113500:13:5400:01:1400:00:53
4 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F02:14:1015600:26:4613001:32:3714.2501:59:2315300:14:4700:01:0200:00:42
5 1817LOLA BRUSAU ALÒSC.A. IGUALADAV1F02:20:1012200:24:5715601:41:4412.9802:06:4112000:13:2900:01:0900:01:16
6 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:23:2116600:28:0015401:39:4013.2402:07:4016300:15:4100:01:2900:01:07
7 1910MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:36:0516400:27:2516901:55:0211.4702:22:2712600:13:3800:01:0900:00:52
8 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:37:3717100:28:2816601:53:0511.6702:21:3316500:16:0400:01:0500:00:55
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1921MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F02:40:5215100:26:4017301:59:1211.0702:25:5215600:15:0000:01:3000:01:16
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:59100:18:07201:01:3821.4201:19:45800:10:1400:00:2900:00:30
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:30:15400:18:09301:01:4721.3601:19:561000:10:1900:00:3100:00:26
3 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:30:24200:18:08401:02:4421.0401:20:52100:09:3200:00:3200:00:31
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:32:57700:18:52501:03:2720.8001:22:191600:10:3800:00:3300:00:28
5 5279JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:33:28600:18:51601:04:1820.5301:23:091100:10:1900:00:3000:00:34
6 5283ADRIA JIMÉNEZ MATEOVEC CYCLING & RUNABM01:34:56000:00:00000:00:000.0001:24:57500:09:5900:00:0000:00:00
7 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:34:56800:18:531101:06:0419.9801:24:57400:09:5900:00:3700:00:29
8 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:151700:19:35901:05:4020.1001:25:152900:11:0000:00:3900:00:31
9 5331SERGI PESARRODONA ROVIRAVEC CYCLING & RUNABM01:37:151400:19:281401:07:0119.7001:26:292300:10:4600:00:4500:00:35
10 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:37:162400:20:161001:05:5920.0101:26:153000:11:0100:00:3900:00:30
11 5305DÍDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:511900:19:421301:06:4719.7701:26:294600:11:2200:00:4600:00:32
12 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:39:221600:19:332001:09:0719.1001:28:402100:10:4200:00:4000:00:38
13 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:39:513000:20:311801:08:3619.2401:29:072200:10:4400:00:5200:00:43
14 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:40:415500:21:301501:07:2119.6001:28:516200:11:5000:00:4400:00:40
15 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:41:201500:19:302701:10:4618.6501:30:163400:11:0400:00:3200:00:39
16 1530OSCAR CARRASCO ORRIOLSVEC CYCLING & RUNABM01:41:432100:20:042601:10:4318.6701:30:472800:10:5600:00:4800:00:48
17 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:42:033100:20:342801:10:5118.6301:31:251800:10:3800:00:4100:00:30
18 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:42:324300:21:022201:10:0918.8201:31:114400:11:2100:00:3900:00:40
19 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:182500:20:173401:11:4118.4101:31:584300:11:2000:01:0900:01:05
20 7107ALEIX TORRENT RAMALLLICENCIA DE DIAABM01:43:483500:20:433101:11:1118.5401:31:546600:11:5400:00:5800:00:38
21 5253CRISTIAN NAVARRO MARCOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:45:064000:20:583601:12:4218.1601:33:405000:11:2600:00:4900:00:39
22 2513MARC FARRÉ CANALETACLUB MEDINA TRIATLOABM01:45:525200:21:213801:12:5818.0901:34:195500:11:3300:00:4300:00:38
23 5216JOSEP MATEU ARBÓT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:46:175400:21:244201:13:5817.8501:35:222700:10:5500:01:0000:01:07
24 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM01:47:274600:21:105501:15:4417.4301:36:541400:10:3300:00:4500:00:38
25 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:47:592300:20:126201:16:4517.2001:36:573100:11:0200:00:4400:00:41
26 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:48:263300:20:425801:16:2017.2901:37:024700:11:2400:00:4200:00:36
27 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:284800:21:135901:16:2617.2701:37:392400:10:4900:01:0000:00:47
28 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:48:345300:21:224801:14:4217.6701:36:048400:12:3000:00:4500:00:41
29 3043CARLOS ALBA ALONSOCLUB TRI5UABM01:49:055700:21:345301:15:4117.4401:37:156000:11:5000:01:1300:00:50
30 1206ISIDORO MAYA AGUDOC.N. MOLINS DE REIABM01:49:274400:21:046601:16:5717.1501:38:015200:11:2600:00:5800:00:50
31 5213FRANCESC DOMÈNECH ROCAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:49:315000:21:166801:17:1317.0901:38:293200:11:0200:01:0100:01:00
32 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:50:058300:23:164301:14:1217.7901:37:288900:12:3700:00:5900:00:50
33 7106JAUME VILARO CARDONAFEECABM01:50:274900:21:146701:17:1117.1001:38:256900:12:0200:00:4200:00:41
34 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:076600:22:086401:16:5017.1801:38:587400:12:0900:01:0200:01:33
35 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:51:287200:22:406001:16:3717.2301:39:177500:12:1100:00:5000:00:40
36 1441ALBERTO MITJANS AGUILARCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:55:526900:22:248401:21:1916.2301:43:437200:12:0900:01:3600:00:51
37 2409MARC CUADRENCH FRANCOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:56:287900:23:008501:21:5416.1201:44:545600:11:3400:00:5000:00:50
38 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:56:5011400:24:347501:19:0216.7001:43:3611100:13:1400:00:4700:00:43
39 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:56:558700:23:258301:20:3416.3801:43:5910300:12:5600:00:4700:00:32
40 3407GERARD GOMIS MOURECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:58:598100:23:099301:24:0015.7101:47:096100:11:5000:00:5200:00:41
41 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:59:1310700:24:218701:22:2216.0301:46:438500:12:3000:00:5100:00:47
42 8009XAVIER TARTER HOMSFEECABM01:59:4610500:24:198601:22:1916.0401:46:3810800:13:0800:01:0700:00:52
43 5251SERGIO CARMONA MAGAÑACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:00:3410600:24:208901:22:4315.9601:47:0312100:13:3100:00:5300:00:51
44 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM02:02:3113300:25:369001:23:1815.8501:48:5412400:13:3700:00:4800:00:47
45 1304JOFRE CIURANS I MALLORQUIT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:03:069500:23:579401:24:2915.6201:48:2615200:14:4000:00:5700:00:58
46 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:05:3511000:24:2611001:28:0314.9901:52:2910600:13:0600:01:4200:01:13
47 7105JUAN JOSÉ PALOS TOMÁSLLICENCIA DE DIAABM02:06:2110000:24:0811201:28:2014.9401:52:2813300:13:5300:01:0000:00:58
48 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM02:07:1713400:25:3711301:28:5614.8401:54:339500:12:4400:01:0000:00:56
49 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:07:2510300:24:1611701:30:2214.6101:54:389800:12:4700:01:1400:00:47
50 7110JOSE LUIS GONZÁLEZ GÓMEZ LLICENCIA DE DIAABM02:08:0911100:24:2811601:29:5314.6901:54:2112900:13:4800:01:0400:00:51
51 5376DANIEL GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:08:4412400:25:0311801:30:2514.6001:55:2811300:13:1600:00:5100:00:53
52 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM02:11:048000:23:0013301:33:0414.1801:56:0415800:15:0000:01:0300:01:02
53 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM02:11:2613000:25:2612501:31:2614.4401:56:5214700:14:3400:01:0900:01:01
54 5607MARC VILA VALLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:12:016100:21:5114801:37:3413.5301:59:258800:12:3600:00:5100:00:47
55 7103ENRIC OLIVAN TEJADALLICENCIA DE DIAABM02:12:1314000:26:0712601:31:4514.3901:57:5214300:14:2100:00:0000:00:00
56 3068ÁNGEL LÁZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM02:13:3112500:25:0414201:35:3213.8202:00:3610200:12:5500:00:5800:01:10
57 3315JOAQUIM VIURA BERENGUERCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:14:1816200:27:2012701:31:5714.3601:59:1715900:15:0100:00:5300:00:44
58 8007TONI MARTINEZ RAMOS LLICENCIA DE DIAABM02:14:4112800:25:2014301:35:5713.7602:01:1711600:13:2400:00:5200:00:39
59 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM02:16:1313700:25:4614501:36:3013.6802:02:1613600:13:5700:01:4200:01:24
60 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:19:3012600:25:1014401:36:2013.7002:01:3017400:18:0000:01:0800:01:16
61 8006ROBERTO GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:19:4014700:26:2815101:38:1213.4402:04:4015700:15:0000:01:2300:01:00
62 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM02:24:597300:22:4816101:46:0612.4402:08:5416600:16:0500:00:5600:03:10
63 8005JAVIER HERRERA ACUÑALLICENCIA DE DIAABM02:27:0515500:26:4416301:46:1312.4302:12:5713900:14:0800:01:3400:01:16
64 7102JONATHAN MARCO HILSDONLLICENCIA DE DIAABM02:29:1915200:26:4116401:47:1512.3102:13:5616000:15:2300:01:5400:00:38
65 8013JUAN MANUEL GÓMEZ FUSTERCLUB ALMENARA TRIATLÓABM02:39:3516500:27:5116701:54:0011.5802:21:5117300:17:4400:00:0000:00:00
66 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM02:47:4617500:29:3317101:58:3411.1302:28:0717600:19:3900:00:5500:00:51
67 7101ARNAU SOLÉ ROIGLLICENCIA DE DIAABM02:50:0015400:26:4317702:05:3710.5102:32:2017200:17:4000:02:0100:01:15
68 3022XAVIER SANYÉ MENGUALC.A. LES TORTUGUESABM02:51:4617600:30:3817502:01:2510.8702:32:0317700:19:4300:01:1500:01:48
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5053NOEMI MORENO CASTAÑEDAC.A. IGUALADAABF01:48:006000:21:455101:14:5817.6101:36:434200:11:1700:00:4300:00:33
2 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:49:257100:22:384601:14:2917.7201:37:077600:12:1800:00:5000:00:48
3 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:51:358800:23:275401:15:4417.4301:39:117900:12:2400:00:4100:00:35
4 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:53:417000:22:287201:18:4616.7601:41:148200:12:2700:00:4800:00:44
5 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:03:1712000:24:449901:25:2615.4501:50:1010700:13:0700:01:0500:00:50
6 6192ALBA FONT BRUCHC.N. REUS PLOMSABF02:06:359200:23:4711901:30:2614.6001:54:137800:12:2200:01:0300:00:43
7 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:07:457700:22:5813201:32:5414.2101:55:526500:11:5300:00:4500:00:38
8 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:13:1314500:26:1912401:31:2014.4501:57:3916100:15:3400:00:4800:00:49
9 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF02:16:3515000:26:3914101:35:2013.8502:01:5914800:14:3600:00:4700:00:49
10 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:16:4916700:28:1112901:32:3114.2702:00:4216800:16:0700:00:5200:00:51
11 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:18:0717200:29:2013401:33:1114.1702:02:3116200:15:3600:00:4200:00:34
12 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:19:2116300:27:2115001:37:3913.5202:05:0014400:14:2100:01:0100:01:23
13 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF02:21:5713800:25:5215701:42:1812.9002:08:1012800:13:4700:00:0000:00:19
14 8004IRENE BADIA CASTELLSLLICENCIA DE DIAABF02:27:0515700:26:4716201:46:0912.4402:12:5614000:14:0900:01:3600:01:06
15 6190SORAYA DE LA CAL SACRISTAPRAT TRIATLO 1994ABF02:34:0112100:24:5216801:54:1311.5602:19:0515400:14:5600:01:2100:01:31
16 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF02:39:2715300:26:4117201:59:0811.0802:25:4912500:13:3800:01:2600:01:12
17 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF02:45:2216800:28:1417402:00:0011.0002:28:1417100:17:0800:00:5100:01:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32