RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
494 447 430 17 0 750 21 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:48:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:54:47
2808JORDI GARCIA GRACIA00:54:59
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:58:59

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:51:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:56:11
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:57:14
31301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:57:51

3. - ABSOLUT SPORT - 03:00:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1838DANIEL VELASCO GARCIA00:59:10
2214ARNAU MARTINEZ MUR00:59:38
3851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:01:46

4. - C.E. PICORNELL - 03:02:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO00:58:05
25877MARÇAL FORNER PEDRENY01:02:06
32462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:02:16

5. - C.N. VIC-ETB - 03:02:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:00:19
2835RAMON SALVANS ISERN01:00:27
33385XAVIER SOLÀ RUBIO01:01:56

6. - C.N. SABADELL - 03:02:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12539POL FARELL GONZALO01:00:31
2739JORDI AGRAMUNT LUZON01:00:54
33691ARTUR CUÑAT PELLICER01:01:28

7. - C.N. TARRACO - 03:04:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:58:36
23672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO00:59:57
3132EDGAR DOMINI BENAIGES01:05:32

8. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:07:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA00:57:37
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:00:06
3898JORDI FERRERAS JEREZ01:09:39

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:08:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:59:33
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:02:58
32124IÑAKI MORET MARTINEZ01:05:43

10. - C.E. RAYOTEAM - 03:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13639PABLO DURAN URBAN01:02:06
21362DAVID PARRA VILLALOBOS01:03:13
31619MARC GARCIA SERRAS01:03:37

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:11:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS01:02:39
23625CINTO DOMENECH01:03:46
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:04:53

12. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:12:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:02:43
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:02:43
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:07:09

13. - C.A. IGUALADA - 03:14:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:03:40
2717DANIEL SEGURA ELVIRA01:05:03
34623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:05:21

14. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:16:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14327MIQUEL GRAU PLANA01:02:01
25364SERGI SOTILLO COSTA01:04:44
33658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:09:18

15. - CLUB NATACIO SITGES - 03:21:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:02:32
24509JOSE FERNÁNDEZ ARANDA01:08:46
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:09:51

16. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:24:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:04:12
22884COCO HUERTA VARELA01:07:20
3442GUSTAVO CUEVAS GARCIA01:12:50

17. - TRIATLO PALLEJA - 03:26:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:07:51
22219DAVID LEMOS ARIZA01:09:22
32442MARC OLLÉ ALDEGUER01:09:33

18. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:26:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15950JOSE GARCIA CUENCA01:06:32
24843JOAN VILLARREAL CINTAS01:08:08
32712XAVIER RATERA COROMINAS01:12:19

19. - CLUB DEPORTIVO HUESCA - 03:27:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
17068ALEJANDRO GARCIA GIMENEZ01:07:41
27067LUIS BANDRES MERIZ01:09:40
37069FELIPE SORIA RODRIGUEZ01:10:08

20. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:28:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13709FRANCESC BATLLO SIMO01:07:24
24201BRU CALPE CAPELLADES01:09:20
32382ROGER PEREZ BETORET01:11:57

21. - TG TRIATLO SITGES - 03:28:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:04:33
25628RODOLPHE THUILLIER BELMONT01:11:52
32474GABRIEL DE LA MATTA FARRANDO 01:12:34

22. - C.E.T. DISTANCE - 03:32:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15667MARC LUENGO BLANCO01:07:25
21427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS01:11:17
31244IGNACIO GALLO FERRER 01:14:12

23. - C.N. MOLINS DE REI - 03:36:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12182SERGIO PINO REYES01:10:06
2568PERE VENDRELL SOLSONA01:11:17
31050FRANCESC NAVARRO I PLATERO01:15:12

24. - VILADECANS TRIATLO - 03:36:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:10:07
23340FRANCISCO PEREZ SANCHEZ01:12:38
34651RICARDO GÓMEZ HERRERO01:14:10

25. - CERRR IGUALADA - 03:38:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:01:07
25615MANEL PUIG DURAN01:15:15
35220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLAS01:21:55

26. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:39:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:08:01
25975TONI PAREJA CARDEAL01:14:44
35311PAU BERGADA CUDOS01:16:38

27. - GAVA TRIATLO - 03:40:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13768VICTOR GARCÍA CASTRO01:08:48
22705DAVID MONTERO POYATO01:14:50
3574ARTURO SEPULVEDA BRAVO01:16:32

28. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:44:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12351ALBERTO CORONADO CORCHERO01:12:48
2557DAVID GARCIA CRUZ01:13:32
32981JESUS DEL RIO GABAS01:17:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32