RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
494 447 430 17 0 750 21 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:0810400:11:5612800:36:3834.3900:48:3411800:20:3400:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:283800:10:3614000:36:4734.2500:47:2320300:22:0500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:05:515200:10:498600:35:1135.8100:46:008900:19:5100:00:0000:00:00
2 6034ANNA VALLVERDÚ CORTCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:11:4314900:12:4214100:36:4934.2200:49:3120800:22:1200:00:0000:00:00
3 1958KARLA ROSELL REYNAC.N. VIC-ETBJNF01:15:323600:10:3619000:38:2032.8700:48:5635400:26:3600:00:0000:00:00
4 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:15:4622700:13:5722300:39:0532.2400:53:0223400:22:4400:00:0000:00:00
5 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:16:2013800:12:3524100:39:2631.9500:52:0129900:24:1900:00:0000:00:00
6 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:20:524000:10:3731900:42:3729.5700:53:1438000:27:3800:00:0000:00:00
7 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:21:3714500:12:4023600:39:1932.0500:51:5940100:29:3800:00:0000:00:00
8 6093PATRICIA PÉREZ NAVATG TRIATLO SITGESJNF01:21:5130400:15:1728800:41:3830.2600:56:5531600:24:5600:00:0000:00:00
9 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:23:0230700:15:1831600:42:3529.5900:57:5332200:25:0900:00:0000:00:00
10 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:23:2625500:14:2532600:42:5629.3500:57:2134200:26:0500:00:0000:00:00
11 6064LORENA RODRIGUEZ ESC. TRIATLO MONTORNESCDF01:32:1426200:14:3536600:44:4728.1400:59:2241600:32:5200:00:0000:00:00
12 8083LAIA TORRES BELLOLLICENCIA DE DIAJNF01:54:2441700:21:2341000:50:5824.7201:12:2142000:42:0300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3576PAULA LOPEZ CASTILLPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:14:1520700:13:4321100:38:5432.3900:52:3717500:21:3800:00:0000:00:00
2 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:14:2816200:12:5622900:39:1132.1600:52:0721700:22:2100:00:0000:00:00
3 8013CARLA PALOMAR RIVASLLICENCIA DE DIASUB23F01:17:1124400:14:0627400:40:4030.9800:54:4622000:22:2500:00:0000:00:00
4 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESSUB23F01:19:3412800:12:2425100:39:5231.6100:52:1637300:27:1800:00:0000:00:00
5 6109CHARLOTTE MARTINFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:19:5737000:17:1832200:42:4329.501:00:019400:19:5600:00:0000:00:00
6 5162MARIT FAUCOGNEYCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23F01:21:0924000:14:0434000:43:1929.0900:57:2328400:23:4600:00:0000:00:00
7 6065ZAIDA JURADO SANCHEC. TRIATLO MONTORNESABF01:21:2823200:14:0132400:42:5529.3600:56:5630600:24:3200:00:0000:00:00
8 6204JÚLIA PASCUALCLUB PROAMSUB23F01:22:2327600:14:4831700:42:3629.5800:57:2431800:24:5900:00:0000:00:00
9 5200NOELIA RAMIREZ ARTITRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:24:1529500:15:0929600:41:5930.0100:57:0836500:27:0700:00:0000:00:00
10 6108CRISTINA ALDEHUELA CLUB NATACIO SITGESSUB23F01:25:1720600:13:4236500:44:4528.1600:58:2735900:26:5000:00:0000:00:00
11 7025SILVIA GILES MARTÍNLLICENCIA DE DIASUB23F01:25:2421000:13:4434500:43:3628.900:57:2039000:28:0400:00:0000:00:00
12 7048MIREIA TEJERO ARNALLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:1517500:13:1037800:45:3627.6300:58:4637800:27:2900:00:0000:00:00
13 7033MIRIAM DESVALLS MORLLICENCIA DE DIAABF01:28:2131000:15:2039500:47:2026.6201:02:4033100:25:4100:00:0000:00:00
14 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F01:32:1434800:16:2840800:50:3824.8801:07:0632100:25:0800:00:0000:00:00
15 7027ERIKA GALLARDO COSTLLICENCIA DE DIASUB23F01:34:3440000:18:4139800:48:1026.1601:06:5138300:27:4300:00:0000:00:00
16 8037MARINA NICOLAU ARTÉLLICENCIA DE DIAABF01:44:156800:11:1041801:01:4020.4301:12:5040900:31:2500:00:0000:00:00
17 6105AFRICA AYLLON GARROCLUB TRITRAININGSUB23F01:53:1341900:22:0141700:55:0622.8701:17:0741700:36:0600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:06:564300:10:3810100:35:3635.3900:46:1413000:20:4200:00:0000:00:00
2 1955ISABEL GÓMEZ FARGASTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABF01:10:545800:10:5420900:38:5032.4500:49:4415400:21:1000:00:0000:00:00
3 9PALOMA DORVIL LIPPEPRAT TRIATLO 1994ABF01:12:025300:10:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:13:3116800:13:0024800:39:4431.7100:52:4413400:20:4700:00:0000:00:00
5 5037SANDRA BORDA FORTUNCLUB TRIATLO PROSANABF01:16:0719900:13:3626200:40:1331.3300:53:4921500:22:1800:00:0000:00:00
6 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:2222200:13:5418000:37:5733.200:51:5130500:24:3100:00:0000:00:00
7 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF01:17:0915300:12:5124500:39:3131.8900:52:2231200:24:4700:00:0000:00:00
8 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:17:2525100:14:1622500:39:0632.2300:53:2229000:24:0300:00:0000:00:00
9 6032ANA MORACHO VELASCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:4716000:12:5529400:41:5430.0700:54:4924600:22:5800:00:0000:00:00
10 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:18:1222900:14:0020700:38:4832.4700:52:4832800:25:2400:00:0000:00:00
11 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF01:18:5215700:12:5329000:41:4530.1800:54:3829600:24:1400:00:0000:00:00
12 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:19:2022400:13:5530100:42:0929.8900:56:0426300:23:1600:00:0000:00:00
13 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:20:4011500:12:0537300:45:1927.800:57:2426500:23:1600:00:0000:00:00
14 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF01:21:3422600:13:5527300:40:3231.0900:54:2736600:27:0700:00:0000:00:00
15 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF01:24:4538300:17:4730800:42:2529.7101:00:1230700:24:3300:00:0000:00:00
16 8059HENRIETTA MEYER SÁNLLICENCIA DE DIAABF01:27:5138900:18:0635300:44:0428.5901:02:1033200:25:4100:00:0000:00:00
17 8067SERENA SERRA MASÓLLICENCIA DE DIAABF01:28:2134000:16:1935400:44:0928.5401:00:2838700:27:5300:00:0000:00:00
18 8017PILAR SAVALL GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:37:1141000:20:2238400:45:5527.4401:06:1740800:30:5400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4071ELECTRA GARCIA MARGCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:13:4130900:15:2015400:37:0433.9900:52:2415900:21:1700:00:0000:00:00
2 3563MARI SANFELIUCLUB TRIATLO PROSANABF01:15:5413900:12:3627500:40:4330.9500:53:1922800:22:3500:00:0000:00:00
3 5141ANA DILLANA BENITOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:2226400:14:3722800:39:0932.1800:53:4622900:22:3600:00:0000:00:00
4 4024SONIA MARTINEZ TIJECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:20:4422000:13:5229100:41:4530.1800:55:3732000:25:0700:00:0000:00:00
5 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:21:3036500:17:1126300:40:1531.300:57:2629100:24:0400:00:0000:00:00
6 8040CRISTINA FREIXES GRLLICENCIA DE DIAABF01:21:5929600:15:0930300:42:1129.8700:57:2030800:24:3900:00:0000:00:00
7 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:3634600:16:2634800:43:5428.701:00:2021400:22:1600:00:0000:00:00
8 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:27:2236100:16:5334300:43:272901:00:2036400:27:0200:00:0000:00:00
9 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:28:5037300:17:2435600:44:1528.4701:01:3936700:27:1100:00:0000:00:00
10 1977CRISTINA ORTIZ FONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:30:4640300:19:0836700:44:5028.101:03:5835800:26:4800:00:0000:00:00
11 7031ANNA COLLADO MAROTOLLICENCIA DE DIAABF01:30:4833700:16:1539100:46:4226.9801:02:5738500:27:5100:00:0000:00:00
12 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:31:4539300:18:1937700:45:3527.6401:03:5438600:27:5100:00:0000:00:00
13 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF01:37:4039600:18:2340400:49:0725.6501:07:3040400:30:1000:00:0000:00:00
14 7042SARA ALBIOL GUILLENLLICENCIA DE DIAABF01:40:2040800:20:0841300:51:2724.4901:11:3539500:28:4500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:1515900:12:5416100:37:1433.8400:50:0815200:21:0700:00:0000:00:00
2 3574SILVIA PINDADO GOMEFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:18:3732200:15:3926600:40:2531.1800:56:0422600:22:3300:00:0000:00:00
3 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:20:3831500:15:3129500:41:5830.0200:57:2925600:23:0900:00:0000:00:00
4 6031ROCIO DELGADO GARRIVILADECANS TRIATLOABF01:20:5032100:15:3629800:42:0129.9900:57:3726000:23:1300:00:0000:00:00
5 8061MARÍA AJA RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABF01:23:3324800:14:1025900:40:0431.4500:54:1439900:29:1900:00:0000:00:00
6 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:2331200:15:2538000:45:4127.5801:01:0632700:25:1700:00:0000:00:00
7 8034KIRA DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABF01:33:56000:00:00000:00:00001:06:4536800:27:1100:00:0000:00:00
8 8057JUDITH MUNDET CIRIZLLICENCIA DE DIAABF01:34:3427500:14:4741500:52:0724.1801:06:5438100:27:4000:00:0000:00:00
9 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:38:5841800:21:3039400:47:1826.6401:08:4840500:30:1000:00:0000:00:00
10 8071MONTSE TEJEDOR DELGLLICENCIA DE DIAABF01:51:0836000:16:5241600:53:4923.4101:10:4141900:40:2700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:387800:11:2311100:35:5835.0300:47:2110800:20:1700:00:0000:00:00
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:13:005000:10:4421500:38:5832.3400:49:4226700:23:1800:00:0000:00:00
3 1902Mª ANGELS MARZO GOMCLUB NATACIO SITGESV1F01:13:178200:11:3416800:37:2933.6100:49:0329500:24:1400:00:0000:00:00
4 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F01:22:4537100:17:2024600:39:3531.8300:56:5533700:25:5000:00:0000:00:00
5 8066ARIADNA MARIN LLORELLICENCIA DE DIAV1F01:23:2537800:17:3933400:43:0829.2101:00:4723000:22:3800:00:0000:00:00
6 6116ESTER MATEOS PEDREÑVILADECANS TRIATLOV1F01:24:3314700:12:4037400:45:2027.7900:58:0035100:26:3300:00:0000:00:00
7 5074ARACELI DE LA VEGA CLUB NATACIO SITGESV1F01:28:3924900:14:1437900:45:4027.5900:59:5439600:28:4500:00:0000:00:00
8 1802ESTER GONZALEZ MELEVILADECANS TRIATLOV1F01:33:1940900:20:1540300:48:4625.8401:09:0129700:24:1800:00:0000:00:00
9 6107SANDRA MOSQUERA PAZCLUB TRITRAININGV1F01:34:3141200:20:3639300:46:5326.8801:07:2936200:27:0200:00:0000:00:00
10 6095ALEXANDRA CARBALLO CLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:48:4141600:20:5741100:51:1224.6101:12:0941800:36:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:10:4612900:12:2616500:37:1833.7800:49:4414800:21:0200:00:0000:00:00
2 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:4624200:14:0524000:39:2531.9700:53:3026400:23:1600:00:0000:00:00
3 6059DOLORS HERNANDEZ GACERRR IGUALADAV1F01:21:0434200:16:2526900:40:2931.1200:56:5429400:24:1000:00:0000:00:00
4 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F01:25:4333200:15:5932700:43:0129.2900:59:0035600:26:4300:00:0000:00:00
5 1974MARIA JOSÉ GOMEZ GAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:27:3438100:17:4434600:43:4028.8501:01:2434500:26:1000:00:0000:00:00
6 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:29:3735800:16:5036900:45:0527.9501:01:5538200:27:4200:00:0000:00:00
7 7019CRISTINA BAHAMONDE LLICENCIA DE DIAV1F01:37:3433500:16:0240900:50:4724.8101:06:4940700:30:4500:00:0000:00:00
8 8027EUGENIA CUBELLS GIRLLICENCIA DE DIAV1F01:39:2340200:18:4940100:48:3925.901:07:2841400:31:5500:00:0000:00:00
9 7043ANNA CARBALLIDO GÁLLLICENCIA DE DIAV1F01:44:1942100:22:1640700:50:2225.0201:12:3841100:31:4100:00:0000:00:00
10 7050SANDRINE MOITYLLICENCIA DE DIAV1F01:44:3342300:22:3540600:49:5725.2301:12:3241500:32:0100:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F01:25:2137900:17:4027100:40:2931.1200:58:0936900:27:1200:00:0000:00:00
2 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV2F01:32:1436700:17:1439900:48:2226.0501:05:3635500:26:3800:00:0000:00:00
3 6211BEATRIZ ROSÓN HERNATG TRIATLO SITGESV2F01:32:4635700:16:4635700:44:1628.4601:01:0241200:31:4400:00:0000:00:00
4 7038ANA PIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV2F01:35:1633800:16:1740500:49:2225.5201:05:3940000:29:3700:00:0000:00:00
5 7041NURIA HERNANDO-BARTLLICENCIA DE DIAV2F01:35:4138800:18:0241200:51:1324.601:09:1534900:26:2600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F01:17:5116400:12:5732000:42:4129.5200:55:3820900:22:1300:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:36:1136600:17:1139600:47:3526.4801:04:4641000:31:2500:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:04:447600:11:217700:34:4036.3500:46:014800:18:4300:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:531100:09:2312000:36:1634.7400:45:396400:19:1400:00:0000:00:00
3 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:203100:09:516100:34:0536.9700:43:5616400:21:2400:00:0000:00:00
4 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:05:434600:10:428700:35:1235.800:45:548700:19:4900:00:0000:00:00
5 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:08:229900:11:497000:34:2136.6800:46:1020600:22:1200:00:0000:00:00
6 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:08:489700:11:4711300:36:0234.9700:47:4914600:20:5900:00:0000:00:00
7 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM01:08:4810600:12:0011200:36:003500:48:0013500:20:4800:00:0000:00:00
8 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:10:3011700:12:0717900:37:5633.2200:50:0311500:20:2700:00:0000:00:00
9 600SERGI MARTINEZ VALINDEPENDENTCDM01:11:397200:11:167900:34:4536.2600:46:0133000:25:3800:00:0000:00:00
10 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:13:1210500:11:5622400:39:0532.2400:51:0120500:22:1100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:164500:10:401200:31:4339.7300:42:23900:16:5300:00:0000:00:00
2 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:142000:09:413300:32:4838.4100:42:292100:17:4500:00:0000:00:00
3 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:00:312200:09:423400:32:5138.3600:42:333100:17:5800:00:0000:00:00
4 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRAPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:512100:09:413500:32:5238.3400:42:333900:18:1800:00:0000:00:00
5 5884ROGER MIRABET BULLICLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:00:521300:09:254800:33:3837.4600:43:032400:17:4900:00:0000:00:00
6 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:01:461600:09:357100:34:2236.6600:43:572600:17:4900:00:0000:00:00
7 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:02:012600:09:453200:32:4738.4300:42:327000:19:2900:00:0000:00:00
8 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVC.E. PICORNELLJNM01:02:161900:09:393600:32:5738.2400:42:367800:19:4000:00:0000:00:00
9 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:214100:10:383800:32:5938.200:43:374900:18:4400:00:0000:00:00
10 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:03:374200:10:382700:32:4138.5500:43:1910900:20:1800:00:0000:00:00
11 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:442700:09:465200:33:4337.3700:43:2910600:20:1500:00:0000:00:00
12 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:04:109800:11:486500:34:1236.8400:46:003800:18:1000:00:0000:00:00
13 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:06:2116900:13:006700:34:1736.7500:47:176000:19:0400:00:0000:00:00
14 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:06:2611000:12:025400:33:4937.2600:45:5112200:20:3500:00:0000:00:00
15 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:07:2412400:12:189700:35:2735.5400:47:457700:19:3900:00:0000:00:00
16 7029ALBERT CASTAÑO VICELLICENCIA DE DIAJNM01:07:27800:09:1812400:36:2434.6200:45:4218200:21:4500:00:0000:00:00
17 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:08:28100:08:5522700:39:0832.200:48:0311200:20:2500:00:0000:00:00
18 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:08:5413500:12:3013700:36:4434.300:49:147900:19:4000:00:0000:00:00
19 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:09:0017000:13:0111900:36:1534.7600:49:168400:19:4400:00:0000:00:00
20 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOJNM01:09:0814000:12:3612600:36:2534.600:49:019900:20:0700:00:0000:00:00
21 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMCDM01:09:125600:10:509600:35:2635.5600:46:1624300:22:5600:00:0000:00:00
22 203CRISTÓBAL AÑEZ DE MC.N. TARRACOCDM01:09:189000:11:4417800:37:5433.2500:49:388000:19:4000:00:0000:00:00
23 2467MARC CRUZ CANOC.N. SABADELLCDM01:09:204900:10:4413500:36:4234.3300:47:2618900:21:5400:00:0000:00:00
24 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:209500:11:4513200:36:4134.3500:48:2613900:20:5400:00:0000:00:00
25 8056JAVI BONNIN JORDILLICENCIA DE DIAJNM01:10:2818800:13:2615700:37:0833.9300:50:349300:19:5400:00:0000:00:00
26 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:11:3917700:13:1113800:36:4634.2700:49:5717700:21:4200:00:0000:00:00
27 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:11:577300:11:1718900:38:1532.9400:49:3221800:22:2500:00:0000:00:00
28 2474GABRIEL DE LA MATTATG TRIATLO SITGESJNM01:12:3414400:12:3912900:36:3834.3900:49:1726600:23:1700:00:0000:00:00
29 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:13:0512700:12:2027200:40:3031.1100:52:5010700:20:1500:00:0000:00:00
30 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM01:14:3925000:14:1417500:37:4633.3600:52:0023300:22:3900:00:0000:00:00
31 2381CÈSAR ARAUZO LLOBETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:15:146500:11:0813900:36:4734.2500:47:5537400:27:1900:00:0000:00:00
32 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADAJNM01:15:1528600:14:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:15:1717400:13:1025800:40:0431.4500:53:1420100:22:0300:00:0000:00:00
34 7053SERGI ALIAGA TORRENLLICENCIA DE DIAJNM01:15:4711300:12:0427600:40:4430.9300:52:4824800:22:5900:00:0000:00:00
35 2889ADRIÀ COSTA SANTAMAABSOLUT SPORTCDM01:16:4712300:12:1519100:38:2532.800:50:4034300:26:0700:00:0000:00:00
36 8044CARLES CASTRO TORRELLICENCIA DE DIAJNM01:19:1919100:13:2719300:38:2832.7600:51:5537500:27:2400:00:0000:00:00
37 653ELOI COTONAT DONATTRIDIRJNM01:19:2628700:15:0031200:42:2829.6700:57:2819700:21:5800:00:0000:00:00
38 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMCDM01:21:0437200:17:2317400:37:4433.3900:55:0734000:25:5700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:54:47200:09:11200:30:0441.9100:39:15100:15:3200:00:0000:00:00
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:54:59300:09:11100:30:0441.9100:39:15200:15:4400:00:0000:00:00
3 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:11400:09:12300:30:0841.8100:39:20800:16:5100:00:0000:00:00
4 2490FERNANDO LÓPEZ DE SCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M00:57:08500:09:14900:31:4239.7500:40:56300:16:1200:00:0000:00:00
5 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:57:14900:09:18700:31:2840.0400:40:46600:16:2800:00:0000:00:00
6 5941ERIK GUILLEM STENINC.N. TARRACOSUB23M00:58:361000:09:19800:31:3139.9800:40:502200:17:4600:00:0000:00:00
7 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:58:59700:09:171000:31:4239.7500:40:593200:18:0000:00:0000:00:00
8 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:59:411200:09:242900:32:4438.4900:42:081800:17:3300:00:0000:00:00
9 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTC.N. TARRACOSUB23M00:59:576700:11:091400:32:0339.3100:43:12700:16:4500:00:0000:00:00
10 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:00:083400:10:161700:32:0639.2500:42:222300:17:4600:00:0000:00:00
11 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:192400:09:442300:32:3838.6100:42:223000:17:5700:00:0000:00:00
12 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:065700:10:522100:32:2938.7900:43:215000:18:4500:00:0000:00:00
13 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:02:072800:09:493100:32:4438.4900:42:337200:19:3400:00:0000:00:00
14 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:02:398400:11:345000:33:4137.4100:45:151500:17:2400:00:0000:00:00
15 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M01:04:0410000:11:494300:33:2737.6700:45:165300:18:4800:00:0000:00:00
16 132EDGAR DOMINI BENAIC.N. TARRACOSUB23M01:05:329300:11:446200:34:0736.9300:45:518100:19:4100:00:0000:00:00
17 8014FRANCESC ESCOLA RUILLICENCIA DE DIASUB23M01:05:389100:11:446300:34:0936.900:45:538600:19:4500:00:0000:00:00
18 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:06:2518300:13:163700:32:5938.200:46:1510200:20:1000:00:0000:00:00
19 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:06:4311200:12:037800:34:4336.2900:46:469500:19:5700:00:0000:00:00
20 7068ALEJANDRO GARCIA GICLUB DEPORTIVO HUESCAABM01:07:4116100:12:569100:35:2035.6600:48:166900:19:2500:00:0000:00:00
21 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:09:1813300:12:298500:35:1035.8300:47:3917600:21:3900:00:0000:00:00
22 7067LUIS BANDRES MERIZCLUB DEPORTIVO HUESCASUB23M01:09:4026100:14:338800:35:1635.7300:49:499000:19:5100:00:0000:00:00
23 7069FELIPE SORIA RODRIGCLUB DEPORTIVO HUESCASUB23M01:10:085400:10:5014600:36:5334.1600:47:4321900:22:2500:00:0000:00:00
24 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:12:5212000:12:1315500:37:0433.9900:49:1728000:23:3500:00:0000:00:00
25 2202ORIOL DEOSDAD CARRECERDANYOLA CHSUB23M01:13:4918900:13:2619400:38:2832.7600:51:5419300:21:5500:00:0000:00:00
26 1244IGNACIO GALLO FERREC.E.T. DISTANCESUB23M01:14:1218700:13:2525600:39:5831.5300:53:2313800:20:4900:00:0000:00:00
27 441DAVID BAELL OLIVERATRIDIRSUB23M01:14:3418500:13:2228000:40:5830.7600:54:2010400:20:1400:00:0000:00:00
28 7023SALVADOR IBAÑEZ LLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4734300:16:2517000:37:3233.5700:53:5718600:21:5000:00:0000:00:00
29 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:15:5831900:15:3316600:37:2533.6700:52:5824900:23:0000:00:0000:00:00
30 7058XAVI SERRANO COLLLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:0227700:14:4823000:39:1232.1400:54:0025200:23:0200:00:0000:00:00
31 8065ALBERTO GAMEZ MARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:18:5020100:13:4026400:40:2131.2300:54:0131300:24:4900:00:0000:00:00
32 4703GERARD JOSEP ALCALDPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:20:5523800:14:0428600:41:2730.400:55:3132900:25:2400:00:0000:00:00
33 7026SERGI MUÑOZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:29:3229000:15:0531400:42:3429.600:57:3941300:31:5300:00:0000:00:00
34 7024FRANCISCO TORRES VELLICENCIA DE DIAABM01:31:5134100:16:2340200:48:4425.8501:05:0735700:26:4400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM00:57:371400:09:26500:31:1340.3600:40:391000:16:5800:00:0000:00:00
2 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:584800:10:43600:31:1340.3600:41:561200:17:0200:00:0000:00:00
3 838DANIEL VELASCO GARCABSOLUT SPORTABM00:59:101800:09:381600:32:0639.2500:41:441600:17:2600:00:0000:00:00
4 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:59:383200:09:532200:32:3238.7300:42:251400:17:1300:00:0000:00:00
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:273700:10:361300:31:4939.600:42:253400:18:0200:00:0000:00:00
6 3649ORIOL MARIMON CASTECERRR IGUALADAABM01:01:071500:09:304100:33:1437.9100:42:444200:18:2300:00:0000:00:00
7 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:04:00600:09:166800:34:1836.7300:43:3411300:20:2600:00:0000:00:00
8 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:04:336400:11:036400:34:1136.8600:45:146600:19:1900:00:0000:00:00
9 2911ADAN HIDALGO AGUILATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:04:378100:11:277200:34:2336.6500:45:505200:18:4700:00:0000:00:00
10 4688ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:06:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANCLUB NATACIO SITGESABM01:08:4624700:14:0812700:36:3434.4600:50:423500:18:0400:00:0000:00:00
12 3427ROBERT MONTALVO CUMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:5529800:15:108200:34:5336.1200:50:035400:18:5200:00:0000:00:00
13 8076ANDY SANZ DEL PUERTLLICENCIA DE DIAABM01:09:086100:11:019200:35:2135.6400:46:2223800:22:4600:00:0000:00:00
14 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:1711100:12:029000:35:1935.6800:47:2119500:21:5600:00:0000:00:00
15 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:09:3317600:13:1010700:35:4835.200:48:5812000:20:3500:00:0000:00:00
16 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM01:09:398600:11:3911400:36:0634.900:47:4519100:21:5400:00:0000:00:00
17 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:10:3517300:13:0910300:35:4235.2900:48:5118000:21:4400:00:0000:00:00
18 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. NO TE PARESABM01:10:3821800:13:518400:35:1035.8300:49:0117400:21:3700:00:0000:00:00
19 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM01:10:444700:10:4323400:39:1832.0600:50:0113100:20:4300:00:0000:00:00
20 2050DANIEL BAENA BALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:0926700:14:409500:35:2535.5800:50:0514900:21:0400:00:0000:00:00
21 3467ALEIX FERNANDEZ HERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:3814200:12:3718600:38:1232.9800:50:4913600:20:4900:00:0000:00:00
22 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM01:11:5217800:13:1212500:36:2434.6200:49:3621300:22:1600:00:0000:00:00
23 3340FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:12:3825600:14:2711000:35:5635.0600:50:2321200:22:1500:00:0000:00:00
24 3633RUBEN ARIAS MUÑOZCLUB TRIATLO BERGAABM01:12:4526800:14:4215200:37:0234.0200:51:4414700:21:0100:00:0000:00:00
25 7049CRISTIAN PÉREZ MOLILLICENCIA DE DIAABM01:13:4925700:14:2918400:38:0233.1300:52:3116000:21:1800:00:0000:00:00
26 8051ORIOL MELERO AMBLÀSLLICENCIA DE DIAABM01:13:536000:11:0025400:39:5631.5500:50:5624400:22:5700:00:0000:00:00
27 7036ANDRES LOPEZ BECHLLICENCIA DE DIAABM01:14:2516700:12:5926000:40:0631.4200:53:0516100:21:2000:00:0000:00:00
28 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:14:5927900:14:5217700:37:5333.2600:52:4521100:22:1400:00:0000:00:00
29 1444DANI ALBACETE GAVILC.E. RAYOTEAMABM01:15:1816500:12:5826700:40:2731.1500:53:2518800:21:5300:00:0000:00:00
30 7056XEVI COLLELL COLOMELLICENCIA DE DIAABM01:15:3524300:14:0523500:39:1832.0600:53:2320700:22:1200:00:0000:00:00
31 859ORIOL TOMAS ALDAC.T. ATENEU LES BASESABM01:16:014400:10:3919600:38:3132.7100:49:1036000:26:5100:00:0000:00:00
32 574ARTURO SEPULVEDA BRGAVA TRIATLOABM01:16:3226600:14:3922600:39:0732.2100:53:4623700:22:4600:00:0000:00:00
33 3700FRANCESC GAMITO GARGAVA TRIATLOABM01:16:5026500:14:3923100:39:1232.1400:53:5124700:22:5900:00:0000:00:00
34 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:20:3930300:15:1526800:40:2831.1400:55:4331500:24:5600:00:0000:00:00
35 7057IVAN ROS VENDRELLLLICENCIA DE DIAABM01:21:5433300:15:5930500:42:1729.800:58:1628100:23:3800:00:0000:00:00
36 8028UNAI SANCHEZ GIBELLLLICENCIA DE DIAABM01:24:3034700:16:2733200:43:0629.2300:59:3331700:24:5700:00:0000:00:00
37 7066SERGIO GARCIA PLAZACLUB DEPORTIVO HUESCAABM01:26:2125400:14:2536300:44:4028.2100:59:0537200:27:1600:00:0000:00:00
38 1059ENRIQUE CASAS GALLECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:27:1115400:12:5238300:45:5027.4900:58:4239200:28:2900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM01:01:287500:11:202400:32:3938.5900:43:591700:17:2900:00:0000:00:00
2 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:02:437100:11:121800:32:0939.1900:43:216700:19:2200:00:0000:00:00
3 1557DÍDAC DOMINGO CARRATRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:03:178900:11:432000:32:2238.9300:44:056200:19:1200:00:0000:00:00
4 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:04:5310200:11:555500:33:5537.1500:45:505800:19:0300:00:0000:00:00
5 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:05:0318200:13:145700:33:5837.100:47:122700:17:5100:00:0000:00:00
6 2398JAVIER BELTRAN GARGFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:05:4614600:12:404600:33:2937.6300:46:097500:19:3700:00:0000:00:00
7 4869GUNTHER ELOY BLEY CPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:3318100:13:1410800:35:5435.100:49:0811100:20:2500:00:0000:00:00
8 3347ÁLVARO RODRÍGUEZ PFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:09:5112600:12:1916700:37:2833.6300:49:479600:20:0400:00:0000:00:00
9 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:10:0721400:13:4610500:35:4535.2400:49:3112500:20:3600:00:0000:00:00
10 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:10:4821300:13:4510600:35:4835.200:49:3315700:21:1500:00:0000:00:00
11 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:3812200:12:1514400:36:5034.2100:49:0522700:22:3300:00:0000:00:00
12 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:5512500:12:1818800:38:1532.9400:50:3316200:21:2200:00:0000:00:00
13 4742VICTOR LLAMAS VILLAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:3819600:13:3418200:37:5833.1900:51:3215100:21:0600:00:0000:00:00
14 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:4819000:13:2718300:37:5933.1700:51:2616300:21:2200:00:0000:00:00
15 1133MARC ESTEVE I GARCIC.E. COR CASTELLDEFELS RUABM01:13:4332800:15:4717600:37:5033.300:53:379700:20:0600:00:0000:00:00
16 7062JOAN VILÀ SOTOLLICENCIA DE DIAABM01:15:2727100:14:4523300:39:1832.0600:54:0316500:21:2400:00:0000:00:00
17 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:3821700:13:5023700:39:1932.0500:53:0927400:23:2900:00:0000:00:00
18 491JONATAN PÉREZ FERNÁTRIATLO PALLEJAABM01:16:5019500:13:3324400:39:3031.900:53:0328500:23:4700:00:0000:00:00
19 8038ALEJO RÍOS IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM01:18:0031600:15:3228700:41:2930.3700:57:0114500:20:5900:00:0000:00:00
20 8020IVAN HARO CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:20:3431800:15:3332300:42:5129.400:58:2420400:22:1000:00:0000:00:00
21 7063JAUME GRANÉ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:4429200:15:0730600:42:1829.7900:57:2526900:23:1900:00:0000:00:00
22 7022GERARD ADELLLLICENCIA DE DIAABM01:21:2223900:14:0436000:44:2628.3600:58:3024100:22:5200:00:0000:00:00
23 7064JORGE MARTINEZ GRACLLICENCIA DE DIAABM01:21:2324500:14:0635800:44:2328.3900:58:2924200:22:5400:00:0000:00:00
24 2997DAVID SOLER RABASACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:21:5029100:15:0633500:43:0929.200:58:1527900:23:3500:00:0000:00:00
25 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:22:0935600:16:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 2179ALEIX CAMINAL BOBETCLUB TRITRAININGABM01:22:3736400:17:0724700:39:4131.7500:56:4833400:25:4900:00:0000:00:00
27 7020JORGE ANTON GRACIANLLICENCIA DE DIAABM01:24:3433900:16:1836400:44:4528.1601:01:0327500:23:3100:00:0000:00:00
28 7032VICTOR SANTALIESTRALLICENCIA DE DIAABM01:25:4628100:14:5434100:43:2329.0400:58:1737600:27:2900:00:0000:00:00
29 8078GENYS BERNABEU GALVCLUB TRIATLON PETRERABM01:27:3232000:15:3434200:43:272900:59:0139300:28:3100:00:0000:00:00
30 5288FRANCESC FOIXENCH VINDEPENDENTABM01:27:3932700:15:4532800:43:0129.2900:58:4639700:28:5300:00:0000:00:00
31 8018JOSEPH GUILLEN GONZLLICENCIA DE DIAABM01:29:5139100:18:1435200:44:0228.6101:02:1637900:27:3500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:512500:09:45400:30:5840.6900:40:431300:17:0800:00:0000:00:00
2 178JOAN MONTGUILLOT HEC.E. PICORNELLABM00:58:052300:09:431500:32:0439.2900:41:47400:16:1800:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:335900:10:551900:32:1739.0300:43:12500:16:2100:00:0000:00:00
4 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:00:068000:11:241100:31:4339.7300:43:071100:16:5900:00:0000:00:00
5 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:01:565500:10:502600:32:4038.5700:43:304300:18:2600:00:0000:00:00
6 5877MARÇAL FORNER PEDC.E. PICORNELLABM01:02:063000:09:515300:33:4337.3700:43:344600:18:3200:00:0000:00:00
7 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:02:221700:09:365800:34:0137.0400:43:375100:18:4500:00:0000:00:00
8 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM01:02:326200:11:013900:33:0138.1600:44:024500:18:3000:00:0000:00:00
9 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:3511900:12:122500:32:4038.5700:44:521900:17:4300:00:0000:00:00
10 3425JAVIER MARTINEZ MUÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:02:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5463RUBEN MORACHO FERNAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:579600:11:464400:33:2737.6700:45:132000:17:4400:00:0000:00:00
12 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:588500:11:354700:33:3437.5400:45:092500:17:4900:00:0000:00:00
13 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:469200:11:445100:33:4237.3900:45:264100:18:2000:00:0000:00:00
14 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:1213100:12:273000:32:4438.4900:45:115700:19:0100:00:0000:00:00
15 2176DAVID ALDEA PERONATRI PONS BCNABM01:04:478800:11:424900:33:4137.4100:45:236800:19:2400:00:0000:00:00
16 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM01:04:577400:11:195900:34:0237.0200:45:217300:19:3600:00:0000:00:00
17 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:003900:10:377600:34:3836.3800:45:158500:19:4500:00:0000:00:00
18 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:1413600:12:327500:34:3536.4300:47:073700:18:0700:00:0000:00:00
19 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM01:05:216600:11:0812100:36:1734.7300:47:252900:17:5600:00:0000:00:00
20 2118JORDI PUIGDOLLERS TC.N. VIC-ETBABM01:05:5221900:13:514500:33:2737.6700:47:184700:18:3400:00:0000:00:00
21 5950JOSE GARCIA CUENCACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:06:3215100:12:458000:34:5136.1500:47:365500:18:5600:00:0000:00:00
22 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:498300:11:347400:34:3436.4500:46:0812800:20:4100:00:0000:00:00
23 3665RAFAEL FERNANDEZ RATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:06:5713700:12:328100:34:5236.1400:47:247100:19:3300:00:0000:00:00
24 8022ENRIC ALVAREZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:08:267700:11:2114700:36:5334.1600:48:1410300:20:1200:00:0000:00:00
25 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:09:2213400:12:3013400:36:4234.3300:49:1210100:20:1000:00:0000:00:00
26 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:3218600:13:2418700:38:1432.9600:51:382800:17:5400:00:0000:00:00
27 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:09:5121200:13:4512300:36:2334.6300:50:088300:19:4300:00:0000:00:00
28 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:10:0614100:12:3710000:35:3535.4100:48:1219000:21:5400:00:0000:00:00
29 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:10:1624100:14:059300:35:2235.6300:49:2713700:20:4900:00:0000:00:00
30 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:10:2418400:13:1711600:36:1234.8100:49:2914100:20:5500:00:0000:00:00
31 2526JORDI LOBATO TORREÑCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:0115600:12:5315000:36:5834.0800:49:5115500:21:1000:00:0000:00:00
32 4758ALBERT SERRA MINGORFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:11:1420400:13:4110400:35:4435.2600:49:2518500:21:4900:00:0000:00:00
33 3817MARC CORDOBA CASANOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:5519800:13:3616200:37:1433.8400:50:5015000:21:0500:00:0000:00:00
34 8031ALBERTO AGUILERA PILLICENCIA DE DIAABM01:12:0713200:12:2818500:38:0833.0400:50:3616900:21:3100:00:0000:00:00
35 5343OSCAR MIR PIQUECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:12:4319700:13:3514200:36:5034.2100:50:2521600:22:1800:00:0000:00:00
36 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:12:4512100:12:1525200:39:5631.5500:52:1111900:20:3400:00:0000:00:00
37 8082CARLOS JOSE CORTINACLUB CICLISTA MONZONABM01:12:4933400:16:0114800:36:5434.1500:52:559200:19:5400:00:0000:00:00
38 164EDUARDO MEIER BLANCCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:13:2032400:15:4013600:36:4234.3300:52:2214400:20:5800:00:0000:00:00
39 8058SERGIO SORIANO CRESLLICENCIA DE DIAABM01:13:5720000:13:3919800:38:3332.6800:52:1218300:21:4500:00:0000:00:00
40 7037ALBERTO RAMÍREZ AMLLICENCIA DE DIAABM01:14:0523700:14:0424200:39:2631.9500:53:3012300:20:3500:00:0000:00:00
41 5981DAMIÀ LARENA SANTIAINDEPENDENTABM01:14:3227200:14:4522000:39:0132.2900:53:4613300:20:4600:00:0000:00:00
42 8041SERGI ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:14:3428000:14:5226500:40:2531.1800:55:176500:19:1700:00:0000:00:00
43 5975TONI PAREJA CARDEALCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:4429700:15:0914900:36:5734.100:52:0623200:22:3800:00:0000:00:00
44 8054JOSE COLLAZO ABDELKLLICENCIA DE DIAABM01:15:0917100:13:0620100:38:4132.5700:51:4727200:23:2200:00:0000:00:00
45 465AUGUSTO CILENTOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:1121600:13:4823900:39:2232.0100:53:1019900:22:0100:00:0000:00:00
46 1067RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. 3DREAMABM01:15:1620500:13:4225700:40:0131.4900:53:4317100:21:3300:00:0000:00:00
47 8032JUAN FRANCISCO CANOLLICENCIA DE DIAABM01:15:3628800:15:0325500:39:5831.5300:55:0112100:20:3500:00:0000:00:00
48 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM01:15:3723600:14:0315800:37:0933.9200:51:1230300:24:2500:00:0000:00:00
49 861VICTOR ADOLFO ARTUNC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:16:1636200:16:5316000:37:1033.900:54:0321000:22:1300:00:0000:00:00
50 8029ALBERT G. DIGÓNLLICENCIA DE DIAABM01:16:2332500:15:4124300:39:2931.9100:55:1015600:21:1300:00:0000:00:00
51 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM01:16:4029300:15:0717300:37:4333.4100:52:5028600:23:5000:00:0000:00:00
52 7047RAUL MATAMOROS LOPELLICENCIA DE DIAABM01:18:0940700:19:2321300:38:5532.3800:58:189100:19:5100:00:0000:00:00
53 1749JOSE MARIA GARCIA SCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:20:1539700:18:2722200:39:0332.2700:57:3023500:22:4500:00:0000:00:00
54 8064ALEX GIBERT SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:20:3125200:14:1929300:41:4930.1300:56:0830200:24:2300:00:0000:00:00
55 8052EDUARDO VAQUERIZO RLLICENCIA DE DIAABM01:20:3233000:15:5335100:44:0128.6300:59:5412600:20:3800:00:0000:00:00
56 8012IVAN SANCHEZ GIBELLLLICENCIA DE DIAABM01:20:5233100:15:5430200:42:1129.8700:58:0524000:22:4700:00:0000:00:00
57 8060JAVIER HERNANDEZ MALLICENCIA DE DIAABM01:21:0229900:15:1132100:42:4129.5200:57:5225800:23:1000:00:0000:00:00
58 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:21:2238600:17:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 8063MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:21:3330800:15:1930400:42:1629.8100:57:3528900:23:5800:00:0000:00:00
60 7055DANIEL MUÑOZ ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:21:3327800:14:4927900:40:5530.7900:55:4433500:25:4900:00:0000:00:00
61 8035ALBERT SEGOVIA GALILLICENCIA DE DIAABM01:22:3335000:16:3128400:41:1230.5800:57:4331400:24:5000:00:0000:00:00
62 8075CARLOS VALVERDE DONLLICENCIA DE DIAABM01:22:5435300:16:4133600:43:1029.1900:59:5125400:23:0300:00:0000:00:00
63 8016CARLOS GOMEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:4632900:15:4934400:43:2828.9900:59:1730400:24:2900:00:0000:00:00
64 4806ANTONIO ORMAETXEA HINDEPENDENTABM01:23:5731300:15:2830000:42:0929.8900:57:3734800:26:2000:00:0000:00:00
65 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM01:27:2017900:13:1338200:45:4927.500:59:0239100:28:1800:00:0000:00:00
66 476GUILLERMO JEVENOIS INDEPENDENTABM01:34:1738200:17:4639200:46:4626.9401:04:3240300:29:4500:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLV1M01:00:542900:09:502800:32:4438.4900:42:344000:18:2000:00:0000:00:00
2 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:03:133300:10:154200:33:1637.8800:43:318200:19:4200:00:0000:00:00
3 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:03:403500:10:355600:33:5537.1500:44:306100:19:1000:00:0000:00:00
4 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:2010300:11:554000:33:1237.9500:45:076300:19:1300:00:0000:00:00
5 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:06:0620800:13:436600:34:1736.7500:48:003600:18:0600:00:0000:00:00
6 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:07:096900:11:117300:34:3136.500:45:4216700:21:2700:00:0000:00:00
7 5667MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:07:258700:11:4110900:35:5535.0800:47:368800:19:4900:00:0000:00:00
8 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:07:5111600:12:059800:35:3235.4600:47:3710500:20:1400:00:0000:00:00
9 4843JOAN VILLARREAL CINCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:08:0811400:12:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 5677RAUL ALMENDROS SALACLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:10:115100:10:4519500:38:2832.7600:49:1314300:20:5800:00:0000:00:00
11 8080JOSE IGNACIO GALLEGTRIGOI T.T.V1M01:10:1510900:12:0012200:36:1834.7100:48:1819600:21:5700:00:0000:00:00
12 5391JOSE CARLOS ARREBOLTRIATLO PALLEJAV1M01:10:5920200:13:4013100:36:4134.3500:50:2112700:20:3800:00:0000:00:00
13 8055ALFONSO PLAZA GIMENLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5726000:14:3211800:36:1534.7600:50:4715300:21:1000:00:0000:00:00
14 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:11:5833600:16:1413000:36:4034.3600:52:545900:19:0400:00:0000:00:00
15 2712XAVIER RATERA COROMCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:12:1917200:13:0822100:39:0232.2800:52:1010000:20:0900:00:0000:00:00
16 4997SERGI POMÉS CENTELLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:12:2730600:15:189900:35:3335.4400:50:5117300:21:3600:00:0000:00:00
17 442GUSTAVO CUEVAS GARCCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:12:5016600:12:5915600:37:0633.9600:50:0523600:22:4500:00:0000:00:00
18 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:13:3210100:11:5128200:40:5930.7400:52:5012900:20:4200:00:0000:00:00
19 2972EUSEBI OCAÑA ALCOBECLUB ATLETIC CASTELLARV1M01:14:0119400:13:3015900:37:1033.900:50:4027100:23:2100:00:0000:00:00
20 4651RICARDO GÓMEZ HERREVILADECANS TRIATLOV1M01:14:1027400:14:4718100:37:5733.200:52:4416600:21:2600:00:0000:00:00
21 8077OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M01:14:1719300:13:2927000:40:2931.1200:53:5811000:20:1900:00:0000:00:00
22 8043GUSTAVO ADOLFO RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2429400:15:0817100:37:3333.5600:52:4117800:21:4300:00:0000:00:00
23 1217FRANCISCO JAVIER MOTRIATLO PALLEJAV1M01:14:2922800:13:5820300:38:4232.5600:52:4018400:21:4900:00:0000:00:00
24 8070ARNAU RUEDA SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:14:3113000:12:2621400:38:5632.3600:51:2225700:23:0900:00:0000:00:00
25 2845JOSE MANUEL GARCIA FASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:14:3422500:13:5519900:38:3432.6700:52:2920200:22:0500:00:0000:00:00
26 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:4216300:12:5620200:38:4132.5700:51:3725500:23:0500:00:0000:00:00
27 2705DAVID MONTERO POYATGAVA TRIATLOV1M01:14:5038500:17:5414300:36:5034.2100:54:449800:20:0600:00:0000:00:00
28 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:15:0518000:13:1420800:38:4932.4600:52:0325300:23:0200:00:0000:00:00
29 3961STEFANO DEL LATTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:16:4520300:13:4020400:38:4332.5400:52:2330100:24:2200:00:0000:00:00
30 4767CARLOS MALDONADO ESTG TRIATLO SITGESV1M01:16:5321500:13:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 3863CARLES MOLINA ESCRTG TRIATLO SITGESV1M01:17:2423300:14:0125000:39:5231.6100:53:5327600:23:3100:00:0000:00:00
32 7051DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:17:5521100:13:4421200:38:5532.3800:52:3932600:25:1600:00:0000:00:00
33 1465LUIS JAVIER GIL GUEC.E. RAYOTEAMV1M01:18:5236800:17:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 8046JOAN PLANASLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0028400:14:5821900:39:0132.2900:53:5931900:25:0100:00:0000:00:00
35 7046JOSE LUIS CIRUELA GLLICENCIA DE DIAV1M01:19:0023500:14:0223200:39:1332.1300:53:1533300:25:4500:00:0000:00:00
36 470ADRIAN ARMANDO PERETRIATLO L´HOSPITALETV1M01:19:0225900:14:3131800:42:3729.5700:57:0819200:21:5400:00:0000:00:00
37 3993ALEXIS HERVAS GINERINDEPENDENTV1M01:19:1722300:13:5428500:41:1830.5100:55:1229200:24:0500:00:0000:00:00
38 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M01:19:5330200:15:1429700:42:0129.9900:57:1523100:22:3800:00:0000:00:00
39 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M01:21:0035400:16:4131000:42:2629.6900:59:0718700:21:5300:00:0000:00:00
40 8042JAUME VILLA MILLASLLICENCIA DE DIAV1M01:21:3310700:12:0030700:42:1929.7800:54:1937000:27:1400:00:0000:00:00
41 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:21:5538400:17:4928900:41:3830.2600:59:2722300:22:2800:00:0000:00:00
42 2710MIQUEL DEL PASO VICLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:21:5728200:14:5533300:43:0729.2200:58:0228800:23:5500:00:0000:00:00
43 8021RUBEN RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1735100:16:3532500:42:5629.3500:59:3123900:22:4600:00:0000:00:00
44 8036RAMON MARCO CABELLO LLICENCIA DE DIAV1M01:22:5431100:15:2235500:44:1228.5100:59:3427000:23:2000:00:0000:00:00
45 711MANUEL GARCIA MORALINDEPENDENTV1M01:25:5942000:22:0530900:42:2629.6901:04:3116800:21:2800:00:0000:00:00
46 7061XAVI GUIRAO CARRASCLLICENCIA DE DIAV1M01:28:08000:00:00000:00:00001:03:4830000:24:2000:00:0000:00:00
47 8033JORDI CARRÉS GONZALLLICENCIA DE DIAV1M01:28:1632300:15:3938600:46:0427.3501:01:4335000:26:3300:00:0000:00:00
48 7059TOMAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3235900:16:5038800:46:3127.0901:03:2132500:25:1100:00:0000:00:00
49 2699JOAQUIN MELERO CABRI3 TRIATHLONV1M01:28:5440400:19:1038700:46:1027.2901:05:2027800:23:3400:00:0000:00:00
50 7060SISCU MORALES VERICLLICENCIA DE DIAV1M01:30:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7052JUAN FCO MELERO UTRLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5434500:16:2637500:45:2527.7401:01:5139800:29:0300:00:0000:00:00
52 7039ERIC TALABARDONLLICENCIA DE DIAV1M01:32:2842200:22:2034900:43:5828.6601:06:1834400:26:1000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1062CÉSAR THOVAR PÉREZCASBOI TRIATLOV1M01:06:3820900:13:438300:34:5436.100:48:373300:18:0100:00:0000:00:00
2 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:2010800:12:006000:34:033700:46:0315800:21:1700:00:0000:00:00
3 1405ALBERTO MARTÍN COSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:07:4815200:12:489400:35:2335.6100:48:117600:19:3700:00:0000:00:00
4 230JOSE MARIA MARIN GOTRI2WINV1M01:08:447900:11:2414500:36:5134.1900:48:1511600:20:2900:00:0000:00:00
5 568PERE VENDRELL SOLSOC.N. MOLINS DE REIV1M01:11:176300:11:0216400:37:1833.7800:48:2024500:22:5700:00:0000:00:00
6 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:11:4525300:14:1913300:36:4134.3500:51:0013200:20:4500:00:0000:00:00
7 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:13:4214300:12:3823800:39:2032.0300:51:5818100:21:4400:00:0000:00:00
8 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV1M01:13:4523400:14:0116300:37:1833.7800:51:1922100:22:2600:00:0000:00:00
9 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:14:109400:11:4511700:36:1434.7700:47:5934600:26:1100:00:0000:00:00
10 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 - SURALV1M01:14:2223000:14:0025300:39:5631.5500:53:5611400:20:2600:00:0000:00:00
11 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:15:4725800:14:3015100:36:5934.0700:51:2929800:24:1800:00:0000:00:00
12 1327ANTONIO ENCINAS GAC.N. SABADELLV1M01:16:2230500:15:1726100:40:1031.3700:55:2714000:20:5500:00:0000:00:00
13 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:17:2230000:15:1221000:38:5232.4200:54:0426800:23:1800:00:0000:00:00
14 5564JORDI GARCIA GODALC.E. PICORNELLV1M01:17:5211800:12:1031300:42:2829.6700:54:3826100:23:1400:00:0000:00:00
15 433RAMÓN AZNAR SANGÜEINDEPENDENTV1M01:19:5526900:14:4333800:43:1429.1400:57:5719800:21:5800:00:0000:00:00
16 7021JAIME ZARAGOZA SÁNCLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1137500:17:2624900:39:4431.7100:57:1025000:23:0100:00:0000:00:00
17 8026FCO. JAVIER LASUNCILLICENCIA DE DIAV1M01:21:1928500:14:5931100:42:2729.6800:57:2628700:23:5300:00:0000:00:00
18 8073SEBASTIÀ ROMAN I SLLICENCIA DE DIAV1M01:21:4134900:16:2933900:43:1629.1200:59:4519400:21:5600:00:0000:00:00
19 2951ANTONIO TRIBALDOS HVILADECANS TRIATLOV1M01:22:1331400:15:3133000:43:0329.2700:58:3428200:23:3900:00:0000:00:00
20 8062JUANVI MIÑANA SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1839200:18:1727700:40:4530.9200:59:0226200:23:1600:00:0000:00:00
21 7045RICARD MASQUELLICENCIA DE DIAV1M01:22:3523100:14:0036100:44:2728.3500:58:2729300:24:0800:00:0000:00:00
22 8030JOSE MARIA RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M01:22:3837600:17:2929900:42:0729.9200:59:3625100:23:0200:00:0000:00:00
23 570JUAN JOSE GARCIA GAINDEPENDENTV1M01:24:5639900:18:4031500:42:3529.5901:01:1528300:23:4100:00:0000:00:00
24 8047JUAN FERNANDEZ ORTILLICENCIA DE DIAV1M01:26:4639500:18:2234700:43:4028.8501:02:0231000:24:4400:00:0000:00:00
25 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV1M01:28:5339400:18:1935000:43:5928.6501:02:1835300:26:3500:00:0000:00:00
26 456JOSE VERDU LINARESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:28:5640100:18:4233700:43:1229.1701:01:5436300:27:0200:00:0000:00:00
27 8019XAVIER MARTÍNEZ PÉRLLICENCIA DE DIAV1M01:30:2037700:17:3739700:47:5926.2601:05:3630900:24:4400:00:0000:00:00
28 7065JUAN CORTES PRIETO LLICENCIA DE DIAV1M01:32:5038700:17:5637000:45:1027.901:03:0640200:29:4400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:07:007000:11:128900:35:1935.6800:46:3111700:20:2900:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:07:3815000:12:436900:34:2036.700:47:0312400:20:3500:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:0115800:12:5311500:36:1134.8200:49:045600:18:5700:00:0000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M01:09:2715500:12:5210200:35:3935.3400:48:3114200:20:5600:00:0000:00:00
5 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M01:11:1722100:13:5221700:38:5932.3200:52:514400:18:2600:00:0000:00:00
6 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:0419200:13:2815300:37:0334.0100:50:3122500:22:3300:00:0000:00:00
7 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:13:3424600:14:0817200:37:4333.4100:51:5117900:21:4300:00:0000:00:00
8 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M01:15:1227300:14:4627800:40:5030.8600:55:367400:19:3600:00:0000:00:00
9 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M01:15:5627000:14:4420500:38:4432.5300:53:2822200:22:2800:00:0000:00:00
10 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:16:1926300:14:3619700:38:3232.700:53:0825900:23:1100:00:0000:00:00
11 1193TONI RAFEL PORTÍCERCLE SABADELLES 1856V2M01:17:2836900:17:1620000:38:3932.600:55:5517000:21:3300:00:0000:00:00
12 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:17:4635500:16:4421800:39:0032.3100:55:4420000:22:0200:00:0000:00:00
13 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:20:4828900:15:0519200:38:2832.7600:53:3337100:27:1500:00:0000:00:00
14 554JUAN JOSÉ GUERRERO C.E. COR CASTELLDEFELS RUV2M01:22:5434400:16:2533100:43:0529.2500:59:3027300:23:2400:00:0000:00:00
15 8069JOSE LUCAS SENDER ALLICENCIA DE DIAV2M01:23:0332600:15:4328300:41:0530.6700:56:4834700:26:1500:00:0000:00:00
16 8053PEDRO HINAREJOS GOMLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3541400:20:5128100:40:5930.7401:01:5031100:24:4500:00:0000:00:00
17 3743JAVIER NICOLAS GARCCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:26:4638000:17:4132900:43:0229.2801:00:4334100:26:0300:00:0000:00:00
18 7040JESUS GALAN GALANLLICENCIA DE DIAV2M01:30:0436300:16:5637100:45:1227.8801:02:0838800:27:5600:00:0000:00:00
19 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:31:0435200:16:3840000:48:3625.9301:05:1433600:25:5000:00:0000:00:00
20 8045SANTI MUÑOZ MORENOLLICENCIA DE DIAV2M01:31:4540600:19:1839000:46:3627.0401:05:5433800:25:5100:00:0000:00:00
21 8025JAVIER GONZALEZ USTLLICENCIA DE DIAV2M01:35:0741500:20:5537600:45:3327.6601:06:2839400:28:3900:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:11:4714800:12:4116900:37:3133.5900:50:1217200:21:3500:00:0000:00:00
2 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:25:4828300:14:5738100:45:4227.5701:00:3932300:25:0900:00:0000:00:00
3 7054VICENTE ITURAT HERNLLICENCIA DE DIAV2M01:27:4141300:20:4229200:41:4930.1301:02:3132400:25:1000:00:0000:00:00
4 5799EDUARD ROJALS CALVOI3 TRIATHLONV2M01:29:3437400:17:2535900:44:2528.3701:01:5038400:27:4400:00:0000:00:00
5 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:33:5142400:22:5836800:44:5928.0101:07:5733900:25:5400:00:0000:00:00
6 8050JAUME ROIGE SOLELLICENCIA DE DIAV2M01:34:2441100:20:2338900:46:3227.0801:06:5537700:27:2900:00:0000:00:00
7 5915MIGUEL DEL AMO LOZATRIATLO L´HOSPITALETV2M01:36:2142500:23:0637200:45:1827.8101:08:2438900:27:5700:00:0000:00:00
8 5929BASILIO BERNAL BERNCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:40:3939800:18:4041400:51:3624.4201:10:1640600:30:2300:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:17:0031700:15:3221600:38:5932.3200:54:3122400:22:2900:00:0000:00:00
2 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M01:32:0140500:19:1038500:45:5627.4301:05:0636100:26:5500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:3130100:15:1320600:38:4732.4900:54:0027700:23:3100:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:29:1339000:18:1136200:44:2928.3301:02:4035200:26:3300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32