RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
584 528 515 13 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:57:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:58:23
2519MARTIN OLIVER ROSTAN00:58:31
33673MARC CUNYAT CARBALLAL01:00:18

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:01:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ00:59:18
22391CARLOS GALINDO ROONEY01:00:10
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ01:02:06

3. - C.N. TARRACO - 03:03:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:59:11
25221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:01:18
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:02:46

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:09:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:02:27
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:19
3667JORDI GARCIA BERCIAL01:03:51

5. - C.N. SABADELL - 03:10:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:02:30
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:03:14
32539POL FARELL GONZALO01:04:49

6. - C.E. RAYOTEAM - 03:13:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET01:02:51
21619MARC GARCIA SERRAS01:04:11
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:06:31

7. - C.N. MATARO - 03:13:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO01:03:40
25869ADRIA PARRA MOYA01:04:52
31377JOAN RAMON VILAR FARRES01:05:02

8. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:15:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL01:03:23
2457AMAND REDONDO BRUNET01:04:01
34622JORDI BADIA SOLER01:08:17

9. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:17:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:03:42
24947ALBERTO MONTES OLIVA01:04:58
32593IAGO RUBIO LUNA01:08:41

10. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:19:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14117CARLES SOLÀ BARDERA01:04:27
2944MARC BUSQUETS SANS01:06:02
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:08:41

11. - C.E. SISTRELLS - 03:20:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:05:03
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:05:24
3233JUAN ANTONIO CRESPO01:09:57

12. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:22:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:05:14
22064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:08:19
31434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:09:24

13. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:23:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14209ERIC MEYA CARRETERO01:03:12
2183ÀLEX COSANO BOFILL01:09:35
34201BRU CALPE CAPELLADES01:10:35

14. - C.A. IGUALADA - 03:23:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:05:52
2913MARC CODINA PRATS01:08:05
3754JOSEP MARTINEZ CORTES01:09:32

15. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:24:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:06:48
25684MARC RUIZ JIMENEZ01:07:16
34346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:10:29

16. - C.N. VIC-ETB - 03:25:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12418JORDI GALIAN TORRAS01:06:35
22620MARTÍ BOSCH VILAMALA01:09:16
32216JORDI RIVAS GÓMEZ01:10:08

17. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:26:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:05:30
21479DANIEL ALARCON VILA01:09:50
32124IÑAKI MORET MARTINEZ01:10:42

18. - CERDANYOLA CH - 03:26:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJO01:05:13
2368MIQUEL MORALES ROLDAN01:10:19
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:10:39

19. - CERRR IGUALADA - 03:26:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12995JORDI CARPI POLA01:06:38
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:07:49
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:12:15

20. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:30:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:07:56
24773FRANK GARCIA SOLER01:09:52
32945JAVIER BUILL VILCHES01:12:37

21. - T3R TRIATLO - 03:30:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11673ROGER BOSCH SEGARRA01:09:18
23149ÒSCAR VICENS ARTÉS01:10:25
3264GONZALO MARCHENA MARSET01:11:02

22. - CLUB TRI5U - 03:32:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:03:56
22018PAU CAPDEVILA VERA01:08:44
32639PERE PAHISA PRADES01:19:32

23. - TRIATLO PALLEJA - 03:35:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:10:24
24884JAVIER NAVARRO GUILLÉN01:12:02
31343BERNAT TERMES COLL01:12:41

24. - TRI2WIN - 03:37:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASALVIA01:08:39
22127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS01:13:04
3699ISAAC BRIONES01:15:46

25. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:38:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:10:40
22719ALEX SERRANO ROGER01:13:24
32066DAVID ARTES DIAZ01:14:08

26. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:39:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:09:44
23352TOMAS CORREDOR PEREZ01:13:54
33758TONI RODA NOGUERA01:15:44

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:40:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:09:53
24190MIGUEL ÁNGEL CANO MARCOS01:13:14
3965LINO MONGE MIRO01:17:02

28. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:40:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12948JONATHAN VEGA SANCHEZ01:11:15
22959RAUL GUILLAMON VALERI01:13:03
35323LUIS ROMERO PORTA01:15:59

29. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:40:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13725ANDOR CANOVAS ALCALDE01:12:02
22846ANDRES JIMENEZ PEÑA01:13:02
31022JUAN GARCIA HERNANDEZ01:15:48

30. - TG TRIATLO SITGES - 03:43:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:09:59
22474GABRIEL DE LA MATTA FARRANDO 01:12:44
33863CARLES MOLINA ESCRIBÀ01:20:30

31. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:43:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1737JUAN CARLOS ANGULO VALDEARENAS01:14:00
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:14:02
34169MIKKEL CARLSEN01:15:55

32. - C.T. ATENEU LES BASES - 03:44:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1429MIQUEL ESTEBAN SAEZ01:10:36
2859ORIOL TOMAS ALDA01:13:45
31648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUIZ01:20:18

33. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:45:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:05:24
21707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:12:06
31731EDUARD MIGUEL BUIL01:27:37

34. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:45:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15683CARLES MOLERO CALVO01:10:21
21450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓS01:13:46
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:21:41

35. - MTC CABRERA DE MAR - 03:47:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12736RAMON VALLESPÍN MONLEON01:10:10
22877FERRAN NAVARRO RAMIREZ01:13:59
32582JAUME TOMÉ CONEJO01:23:09

36. - TRICBM - 03:48:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1620MARC MARTIN CLOTA01:08:49
2780IVAN PEREZ ESPINOSA01:19:36
3677DANI PAREDES GONZALEZ01:20:10

37. - TRIATLO JOVENT 79 - 03:52:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12824VICTOR PEÑA GOMEZ01:05:56
2951JOAN BENACH VALLVERDU01:18:15
3952PEDRO BENACH VALLVERDU01:27:57

38. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:53:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12629LLUÍS BARNAUS OBIOLS01:15:44
24777DANIEL DEL BLANCO VILLAR01:17:46
32710MIQUEL DEL PASO VILANOVA01:19:39

39. - C.E. PICORNELL - 04:09:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11165MANUEL RIVERA PÉREZ01:15:40
2713OSCAR GOMEZ PAU01:17:09
3705MARC GISPERT  GIRON01:36:42

40. - W3TRIBCN - 04:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1209XAVIER SANCHO GALLART01:19:17
23790JAUME CAROL RUBAU01:31:30
32009XAVIER VICENTE ALEMANY01:35:58

41. - C.A. LES TORTUGUES - 04:27:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1452IVAN MORALES01:19:33
2824XAVIER FONTSERE ROVIRA01:33:16
33022XAVIER SANYÉ MENGUAL01:34:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32