RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
584 528 515 13 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:08:591900:12:0713400:34:1435.0500:46:2118700:22:3800:00:0000:00:00
2 5199ANNA CARRIÓN I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:10:121500:11:5217000:35:1134.1100:47:0321600:23:0900:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:186400:13:2111800:33:5735.3500:47:1820600:23:0000:00:0000:00:00
4 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:15:3110500:14:2911400:33:5535.3800:48:2441300:27:0700:00:0000:00:00
5 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:17:2018300:16:1528300:38:0131.5700:54:1621200:23:0400:00:0000:00:00
6 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:20:168500:14:0134800:39:5230.100:53:5339400:26:2300:00:0000:00:00
7 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:25:4226000:17:3942900:42:5427.9701:00:3332200:25:0900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:08:345600:13:1012300:33:5935.3100:47:0911500:21:2500:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:013000:12:3522200:36:1033.1800:48:4517100:22:1600:00:0000:00:00
3 5080PAULA BATLLE I PLANCERDANYOLA CHJNF01:12:022900:12:3514200:34:3034.7800:47:0531600:24:5700:00:0000:00:00
4 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:15:2910700:14:3322300:36:1033.1800:50:4331100:24:4600:00:0000:00:00
5 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:265900:13:1634400:39:4530.1900:53:0128900:24:2500:00:0000:00:00
6 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:18:457900:13:4633100:39:2430.4600:53:1034900:25:3500:00:0000:00:00
7 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:19:365800:13:1532500:39:0630.6900:52:2141900:27:1500:00:0000:00:00
8 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF01:22:4324100:17:2436000:40:0929.8900:57:3332300:25:1000:00:0000:00:00
9 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:23:5019600:16:4237300:40:2729.6700:57:0940200:26:4100:00:0000:00:00
10 7038BERTA ALBORS SÁNCHELLICENCIA DE DIAJNF01:49:4114100:15:1450701:01:3519.4901:16:4950100:32:5200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:05:152300:12:236000:32:4236.700:45:055500:20:1000:00:0000:00:00
2 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:13:0112100:14:4618900:35:3333.7600:50:1918800:22:4200:00:0000:00:00
3 6139AIDA MASES SERRACERRR IGUALADASUB23F01:13:5135300:19:13200:29:2840.7200:48:4132400:25:1000:00:0000:00:00
4 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:18:0235800:19:1723300:36:3532.800:55:5216500:22:1000:00:0000:00:00
5 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESSUB23F01:23:1316400:15:4428600:38:0431.5200:53:4847400:29:2500:00:0000:00:00
6 6074ANNA BOFARULL BALLÚCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23F01:23:4527000:17:4535300:40:003000:57:4537000:26:0000:00:0000:00:00
7 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:28:1447100:22:5437800:40:3529.5701:03:2930900:24:4500:00:0000:00:00
8 5198ANNA GÜELL AGUTCLUB TRIATLO MALGRATSUB23F01:29:0330800:18:1840700:41:5128.6701:00:0946300:28:5400:00:0000:00:00
9 6011MARTA SIMON ROVIRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:29:0846900:22:5129600:38:1931.3201:01:1044300:27:5800:00:0000:00:00
10 3535CARLA DE SÁRRAGA PUC.E. RAYOTEAMSUB23F01:30:5425600:17:3744900:44:2527.0201:02:0246000:28:5200:00:0000:00:00
11 8078LAURA JIMÉNEZ SIERRLLICENCIA DE DIAABF01:31:0526100:17:4045300:44:3326.9401:02:1346100:28:5200:00:0000:00:00
12 6025SARA BOLINCHES DIAZCLUB ESPORTIU DUETTRISUB23F01:40:4243600:21:1650000:49:5824.0201:11:1447600:29:2800:00:0000:00:00
13 5200NOELIA RAMIREZ ARTITRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:42:5438800:19:4550400:53:1922.5101:13:0448600:29:5000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:09:096100:13:1912100:33:5835.3300:47:1714800:21:5200:00:0000:00:00
2 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:09:112600:12:3416100:34:4934.4700:47:2314000:21:4800:00:0000:00:00
3 6052SANDRA FUENTESECA BFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:10:5712200:14:4710300:33:3535.7300:48:2218500:22:3500:00:0000:00:00
4 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:14:1522000:17:0913000:34:0935.1400:51:1820400:22:5700:00:0000:00:00
5 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:17:4131900:18:3719600:35:4033.6400:54:1722600:23:2400:00:0000:00:00
6 96LAURA ALAMINOS ZARRINDEPENDENTABF01:18:0632500:18:4319300:35:3533.7200:54:1824900:23:4800:00:0000:00:00
7 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:18:2721200:16:5829000:38:1231.4100:55:1021900:23:1700:00:0000:00:00
8 6027ANNA GOMEZ MUÑOZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:18:5027100:17:4523700:36:3932.7400:54:2429100:24:2600:00:0000:00:00
9 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF01:22:4323600:17:1927100:37:3931.8700:54:5843900:27:4500:00:0000:00:00
10 8036CLARA SELLARES FERRLLICENCIA DE DIAABF01:23:2535200:19:1228500:38:0331.5400:57:1538300:26:1000:00:0000:00:00
11 8114LAIA RAMOSLLICENCIA DE DIAABF01:27:2843800:21:1938600:40:5829.2901:02:1732500:25:1100:00:0000:00:00
12 1913CRISTINA GONZALEZ RTRIATLO L´HOSPITALETABF01:29:5619100:16:3543800:43:1627.7300:59:5148700:30:0500:00:0000:00:00
13 8119GABI QUINTANA ORTEGLLICENCIA DE DIAABF01:30:0734800:19:0941500:42:1328.4201:01:2245700:28:4500:00:0000:00:00
14 8059JORDINA ESTEVE ESTELLICENCIA DE DIAABF01:30:5331000:18:1946000:44:5426.7301:03:1343300:27:4000:00:0000:00:00
15 6138SARA DELPUEYO CASANC.E. RAYOTEAMABF01:31:1432200:18:4143300:43:0827.8201:01:4947500:29:2500:00:0000:00:00
16 5186CRISTINA SÁNCHEZ FEC.E. SISTRELLSABF01:31:2126800:17:4433000:39:2230.4800:57:0650700:34:1500:00:0000:00:00
17 8018PILAR SAVALL GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:45:3450500:28:1546200:44:5726.701:13:1249900:32:2200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5141ANA DILLANA BENITOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:17:2519500:16:4222900:36:2532.9500:53:0727900:24:1800:00:0000:00:00
2 4015VANESA VAZQUEZ RIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:19:3839200:19:545200:32:3336.8700:52:2741700:27:1100:00:0000:00:00
3 6086PATRICIA TORRES MILCERDANYOLA CHABF01:24:1717700:15:5942300:42:4028.1300:58:3935200:25:3800:00:0000:00:00
4 8112MARTA MIRÓN MARTÍNELLICENCIA DE DIAABF01:25:4343400:21:1329500:38:1931.3200:59:3238400:26:1100:00:0000:00:00
5 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:26:5637700:19:3440200:41:3828.8201:01:1235900:25:4400:00:0000:00:00
6 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:27:0336300:19:2135500:40:0129.9900:59:2243400:27:4100:00:0000:00:00
7 7004VERONIKA JERMOLINALLICENCIA DE DIAABF01:27:4329200:18:0640900:41:5528.6301:00:0143600:27:4200:00:0000:00:00
8 8025DAVI PALACIOSLLICENCIA DE DIAABF01:30:3039300:19:5642400:42:4228.101:02:3844200:27:5200:00:0000:00:00
9 7017EULÀLIA MARESMA CERLLICENCIA DE DIAABF01:31:1133200:18:5643200:43:0527.8501:02:0147000:29:1000:00:0000:00:00
10 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:35:1244700:21:4844500:43:5527.3201:05:4347800:29:2900:00:0000:00:00
11 7057MARIT HUNDERSMARCKLLICENCIA DE DIAABF01:38:1131400:18:2348400:46:5625.5701:05:1950200:32:5200:00:0000:00:00
12 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF01:39:0943900:21:2048600:47:0725.4701:08:2749300:30:4200:00:0000:00:00
13 7019SARA ALBIOL GUILLÉNLLICENCIA DE DIAABF01:41:5450300:27:0045800:44:4526.8201:11:4548900:30:0900:00:0000:00:00
14 8117LAURA MARAÑA TANARILLICENCIA DE DIAABF01:42:0443100:21:0548300:46:5025.6201:07:5550600:34:0900:00:0000:00:00
15 6106SARA FERNÁNDEZ CODICLUB TRITRAININGABF01:44:1148400:24:2649800:49:2024.3201:13:4649200:30:2500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:0213800:15:1116800:35:0534.200:50:1619700:22:4600:00:0000:00:00
2 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF01:18:5912700:14:5435600:40:0329.9600:54:5726100:24:0200:00:0000:00:00
3 7027SHEILA MARTINEZ COLLLICENCIA DE DIAABF01:23:2624500:17:2735800:40:0729.9100:57:3436300:25:5200:00:0000:00:00
4 6128MARTA FERNANDEZ ROST3R TRIATLOABF01:23:4530200:18:1533200:39:2530.4400:57:4037500:26:0500:00:0000:00:00
5 6047ALICIA RODRIGUEZ MACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:25:2132900:18:4936900:40:2329.7200:59:1238000:26:0900:00:0000:00:00
6 8027VANESSA TEULÉ ABRILLLICENCIA DE DIAABF01:27:3537900:19:3742800:42:5427.9701:02:3131800:25:0400:00:0000:00:00
7 6063YOLANDA GARCÍA CABAC. TRIATLO MONTORNESABF01:27:5344100:21:2738800:41:0429.2201:02:3133500:25:2200:00:0000:00:00
8 8038FRANCISCA PONS BENELLICENCIA DE DIAABF01:28:1141300:20:3043400:43:1127.7901:03:4129400:24:3000:00:0000:00:00
9 1917ISABEL CÓRDOBA VEGATRI2WINABF01:28:2544400:21:3537900:40:4329.4701:02:1837600:26:0700:00:0000:00:00
10 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESABF01:29:4035500:19:1533900:39:3930.2600:58:5449500:30:4600:00:0000:00:00
11 1915ANNA DUARTE VELASCOTRI2WINABF01:29:4146300:22:4431300:38:4231.0101:01:2645200:28:1500:00:0000:00:00
12 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:4143300:21:0841800:42:2428.301:03:3238100:26:0900:00:0000:00:00
13 7037JEANETTE GRAJEA DE LLICENCIA DE DIAABF01:30:2631600:18:3046300:45:0926.5801:03:3940600:26:4700:00:0000:00:00
14 3505NOEMI APARICIO CABAC.N. SABADELLABF01:31:4239700:19:5944800:44:2427.0301:04:2342100:27:1900:00:0000:00:00
15 5126MYRNA ROMERO VILLÁNCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:33:4244500:21:3745000:44:3126.9601:06:0843000:27:3400:00:0000:00:00
16 6136SARA ESCUCHAS ABAJOCLUB PROAMABF01:38:3842200:20:4249200:48:1724.8501:08:5948300:29:3900:00:0000:00:00
17 8080JENNIFER SANCHEZ DLLICENCIA DE DIAABF01:39:1048300:24:0148500:46:5825.5501:10:5944900:28:1100:00:0000:00:00
18 6100MÓNICA LÓPEZ CÉSARCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:43:1530400:18:1750600:55:5721.4501:14:1446600:29:0100:00:0000:00:00
19 6102MARTA CUSSÓ IZQUIERCLUB TRITRAININGABF01:52:4050400:27:3449600:49:0024.4901:16:3450900:36:0600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:07:476000:13:187800:33:0336.3100:46:2111600:21:2600:00:0000:00:00
2 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:20:0235600:19:1528200:37:5531.6500:57:1019900:22:5200:00:0000:00:00
3 4JOANA CRUZ GALLARDOC.E. SISTRELLSV1F01:20:1625500:17:3627000:37:3531.9300:55:1132000:25:0500:00:0000:00:00
4 5187MARTA COLODRÓN BELÍC.E. SISTRELLSV1F01:22:4434700:19:0833600:39:3230.3500:58:4026500:24:0400:00:0000:00:00
5 1866ANTONIA CANO ALARCÓC.E. RAYOTEAMV1F01:23:0226700:17:4439000:41:0629.200:58:5027400:24:1200:00:0000:00:00
6 7051CECILIA ESCAYOLA VILLICENCIA DE DIAV1F01:23:0925800:17:3736600:40:1929.7600:57:5632900:25:1300:00:0000:00:00
7 8006MIRIAM EGIDO BAYODLLICENCIA DE DIAV1F01:24:2435900:19:1834100:39:4330.2100:59:0133600:25:2300:00:0000:00:00
8 55SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:4741700:20:3329400:38:1831.3300:58:5141100:26:5600:00:0000:00:00
9 8029BEL IGLESIASLLICENCIA DE DIAV1F01:27:3934300:19:0637500:40:3429.5800:59:4044400:27:5900:00:0000:00:00
10 6073M. VICTORIA LEON ROINDEPENDENTV1F01:28:0848200:23:5936500:40:1929.7601:04:1825200:23:5000:00:0000:00:00
11 6135MARIA ALZAMORA BAUZCLUB PROAMV1F01:33:4444900:21:4946600:45:2226.4501:07:1139700:26:3300:00:0000:00:00
12 8008NÚRIA MIRALLES BANQLLICENCIA DE DIAV1F01:36:0847200:22:5947200:45:4826.201:08:4742200:27:2100:00:0000:00:00
13 6161PATRICIA GONZÁLEZ GINDEPENDENTV1F01:43:3747300:23:1040300:41:4128.7901:04:5151100:38:4600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:17:4421000:16:5823600:36:3732.7700:53:3527100:24:0900:00:0000:00:00
2 1974MARIA JOSÉ GOMEZ GAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:29:0939500:19:5840800:41:5328.6501:01:5142000:27:1800:00:0000:00:00
3 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:31:2940500:20:1141400:42:1128.4501:02:2246900:29:0700:00:0000:00:00
4 8016MONTSE SUBIRANA CODLLICENCIA DE DIAV1F01:34:4440600:20:1542000:42:3328.201:02:4849800:31:5600:00:0000:00:00
5 8090CARMEN FERNANDEZ ALLLICENCIA DE DIAV1F01:37:4342000:20:3849700:49:0324.4601:09:4144500:28:0200:00:0000:00:00
6 7015NÚRIA GUTIÉRREZ GARLLICENCIA DE DIAV1F01:38:0231300:18:2149500:48:5624.5201:07:1749400:30:4500:00:0000:00:00
7 8039ROSA CASADO MIRALLELLICENCIA DE DIAV1F01:39:1246400:22:4449000:47:5625.0301:10:4045600:28:3200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV2F01:31:3240300:20:0644600:44:0527.2201:04:1142300:27:2100:00:0000:00:00
2 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:40:2041800:20:3446500:45:1626.5101:05:5050800:34:3000:00:0000:00:00
3 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:44:3838600:19:4349400:48:3724.6801:08:2051000:36:1800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:26:5730100:18:1543700:43:1527.7501:01:3034000:25:2700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:41:0341600:20:3248800:47:3825.1901:08:1050300:32:5300:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:03:211700:11:573900:31:5837.5400:43:552900:19:2600:00:0000:00:00
2 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:03:584800:13:041700:31:2538.200:44:293000:19:2900:00:0000:00:00
3 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:06:287600:13:448900:33:2135.9800:47:052700:19:2300:00:0000:00:00
4 183ÀLEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:353300:12:4120100:35:4733.5400:48:2810200:21:0700:00:0000:00:00
5 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:10:424200:12:569800:33:2935.8400:46:2527800:24:1700:00:0000:00:00
6 1475RAFAEL FORCADELL FAC.E. RAYOTEAMCDM01:10:4511200:14:3918200:35:2633.8700:50:058500:20:4000:00:0000:00:00
7 3703JORDI LARRUY GILABEC.E. RAYOTEAMCDM01:12:1511300:14:3920200:35:4733.5400:50:2614400:21:4900:00:0000:00:00
8 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:12:222100:12:2127200:37:4031.8600:50:0117300:22:2100:00:0000:00:00
9 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:13:3014000:15:1214000:34:2234.9200:49:3425500:23:5600:00:0000:00:00
10 8115PAU VENTURA MONTAÑÀLLICENCIA DE DIACDM01:15:4516300:15:4219500:35:3933.6600:51:2128700:24:2400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM01:00:291200:11:261300:31:2138.2800:42:47400:17:4200:00:0000:00:00
2 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMJNM01:02:512000:12:213500:31:4537.800:44:061300:18:4500:00:0000:00:00
3 2921DAVID GARCÍA BURÉSASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:03:561400:11:314800:32:1837.1500:43:495200:20:0700:00:0000:00:00
4 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:04:115400:13:091400:31:2238.2600:44:313900:19:4000:00:0000:00:00
5 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:04:495300:13:081800:31:2738.1600:44:355600:20:1400:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:05:244500:12:573400:31:4337.8300:44:409000:20:4400:00:0000:00:00
7 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:06:57600:11:168500:33:1036.1800:44:2618000:22:3100:00:0000:00:00
8 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:07:166700:13:3011700:33:5635.3600:47:264300:19:5000:00:0000:00:00
9 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUJNM01:08:0910300:14:2811200:33:5335.4200:48:214200:19:4800:00:0000:00:00
10 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:08:4914600:15:227500:33:0136.3500:48:236800:20:2600:00:0000:00:00
11 2467MARC CRUZ CANOC.N. SABADELLCDM01:09:072800:12:3517300:35:1634.0300:47:5110600:21:1600:00:0000:00:00
12 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONACDM01:10:359800:14:236300:32:4736.600:47:1022800:23:2500:00:0000:00:00
13 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:10:3613100:14:575100:32:3136.900:47:2821500:23:0800:00:0000:00:00
14 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMCDM01:11:203900:12:4815400:34:3834.6500:47:2625400:23:5400:00:0000:00:00
15 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:12:0629500:18:119400:33:2635.8900:51:377100:20:2900:00:0000:00:00
16 2474GABRIEL DE LA MATTATG TRIATLO SITGESJNM01:12:449100:14:0812200:33:5835.3300:48:0630000:24:3800:00:0000:00:00
17 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOJNM01:13:0616100:15:3712000:33:5835.3300:49:3523300:23:3100:00:0000:00:00
18 8032SANTIAGO POCH CARTALLICENCIA DE DIAJNM01:14:46000:00:00000:00:00000:52:2417500:22:2200:00:0000:00:00
19 8111ALBERT MORALES FAURLLICENCIA DE DIACDM01:17:1528700:17:5819900:35:4633.5500:53:4423400:23:3100:00:0000:00:00
20 780IVAN PEREZ ESPINOSATRICBMCDM01:19:361100:11:2439300:41:1229.1300:52:3641200:27:0000:00:0000:00:00
21 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMCDM01:19:3645100:21:5713700:34:1834.9900:56:1522300:23:2100:00:0000:00:00
22 7032POL MONFORT RUIZLLICENCIA DE DIAJNM01:29:158600:14:0448000:46:2425.8601:00:2845900:28:4700:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5941ERIK GUILLEM STENINC.N. TARRACOSUB23M00:59:11200:11:12300:29:4140.4300:40:531000:18:1800:00:0000:00:00
3 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:59:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:181000:11:211900:31:2738.1600:42:48200:17:3000:00:0000:00:00
5 5221IGNACIO FERNANDEZ JC.N. TARRACOSUB23M01:01:18900:11:202500:31:3438.0100:42:541100:18:2400:00:0000:00:00
6 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:02:061300:11:301500:31:2438.2200:42:542000:19:1200:00:0000:00:00
7 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:272400:12:273600:31:4537.800:44:12900:18:1500:00:0000:00:00
8 258JORDI CARRASCO BALDC.N. TARRACOSUB23M01:02:46500:11:162800:31:3438.0100:42:504700:19:5600:00:0000:00:00
9 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:03:123600:12:433300:31:3937.9100:44:221500:18:5000:00:0000:00:00
10 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:03:147200:13:353700:31:5037.700:45:25500:17:4900:00:0000:00:00
11 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:194600:13:012400:31:3338.0300:44:341200:18:4500:00:0000:00:00
12 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M01:03:567800:13:46900:30:5738.7700:44:432100:19:1300:00:0000:00:00
13 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROSUB23M01:04:521600:11:535800:32:4036.7300:44:336200:20:1900:00:0000:00:00
14 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:05:037000:13:313800:31:5637.5800:45:273700:19:3600:00:0000:00:00
15 4241RICARD BOIXCLUB VO2 - SURALSUB23M01:05:498200:13:485000:32:2736.9800:46:153500:19:3400:00:0000:00:00
16 5450FRANCESC ESCOLÀ RUIINDEPENDENTSUB23M01:07:3610900:14:366600:32:5136.5300:47:275400:20:0900:00:0000:00:00
17 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:08:4415300:15:309500:33:2835.8600:48:584100:19:4600:00:0000:00:00
18 725LAUREANO PANISELLO C.N. MATAROSUB23M01:09:3911100:14:398100:33:0536.2700:47:4415000:21:5500:00:0000:00:00
19 3149ÒSCAR VICENS ARTÉST3R TRIATLOSUB23M01:10:258300:13:5015000:34:3534.700:48:2515300:22:0000:00:0000:00:00
20 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:11:2515500:15:346400:32:4936.5700:48:2321100:23:0200:00:0000:00:00
21 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:11:5922900:17:156500:32:5036.5500:50:0514900:21:5400:00:0000:00:00
22 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:12:418400:13:5115100:34:3734.6700:48:2827500:24:1300:00:0000:00:00
23 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:13:0418000:16:0817100:35:1534.0400:51:2313600:21:4100:00:0000:00:00
24 7052ADRIÀ OLLÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:13:1832600:18:44500:29:4540.3400:48:2931200:24:4900:00:0000:00:00
25 3143AITOR FERNÁNDEZ GART3R TRIATLOSUB23M01:15:2528400:17:5720300:35:4733.5400:53:4413300:21:4100:00:0000:00:00
26 4102SALVADOR IBAÑEZ VARINDEPENDENTSUB23M01:18:3340000:20:0219800:35:4533.5700:55:4719600:22:4600:00:0000:00:00
27 7049MARC RIBERA TRAVESELLICENCIA DE DIASUB23M01:19:5021100:16:5826300:37:1532.2100:54:1335000:25:3700:00:0000:00:00
28 8101MARTÍ FARRERALLICENCIA DE DIAABM01:20:1533600:18:5827400:37:4231.8300:56:4023800:23:3500:00:0000:00:00
29 4211FERRAN SELVA FÍGULSINDEPENDENTABM01:23:2420700:16:5642100:42:3928.1400:59:3525100:23:4900:00:0000:00:00
30 8077JOAN SOLANS PUIGLLICENCIA DE DIASUB23M01:28:4541000:20:1936800:40:2229.7301:00:4144600:28:0400:00:0000:00:00
31 7013FRANCISCO TORRES VELLICENCIA DE DIAABM01:34:2843700:21:1945400:44:3926.8801:05:5845500:28:3000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 519MARTIN OLIVER ROSTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:31100:11:10400:29:4440.3600:40:54300:17:3700:00:0000:00:00
2 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:153200:12:38700:30:4239.0900:43:20600:17:5500:00:0000:00:00
3 4117CARLES SOLÀ BARDERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:277700:13:451100:31:1038.500:44:553400:19:3200:00:0000:00:00
4 4248IVAN ROCA TORRENTEINDEPENDENTABM01:04:314100:12:553100:31:3737.9500:44:324800:19:5900:00:0000:00:00
5 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:583500:12:432200:31:3338.0300:44:168800:20:4200:00:0000:00:00
6 7043SERGIO CRUZ JORQUERLLICENCIA DE DIAABM01:05:3417100:15:47100:28:2342.2800:44:1011400:21:2400:00:0000:00:00
7 2418JORDI GALIAN TORRASC.N. VIC-ETBABM01:06:35700:11:188300:33:0836.2200:44:2616400:22:0900:00:0000:00:00
8 5546DANIEL GARCIA LOPEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:07:2310000:14:2612700:34:0335.2400:48:291600:18:5400:00:0000:00:00
9 2304SAMUEL DELGADO NIETCERRR IGUALADAABM01:07:494400:12:579900:33:3135.800:46:2811000:21:2100:00:0000:00:00
10 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:08:0513300:14:595500:32:3836.7700:47:377000:20:2800:00:0000:00:00
11 1673ROGER BOSCH SEGARRAT3R TRIATLOABM01:09:1819200:16:359600:33:2835.8600:50:032400:19:1500:00:0000:00:00
12 1143JÉRÔME G.R. SEGUINBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:09:5526500:17:425300:32:3436.8500:50:163800:19:3900:00:0000:00:00
13 298LLUIS MAILLO MAILLOBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:10:0712800:14:5514900:34:3434.7200:49:298100:20:3800:00:0000:00:00
14 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:10:4021500:17:048600:33:1136.1600:50:156700:20:2500:00:0000:00:00
15 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:10:4616700:15:465900:32:4136.7200:48:2717200:22:1900:00:0000:00:00
16 8063XAVIER SALARICH BAULLICENCIA DE DIAABM01:10:5518800:16:287000:32:5836.400:49:2612000:21:2900:00:0000:00:00
17 2948JONATHAN VEGA SANCHCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:11:1518500:16:2313200:34:1235.0900:50:358600:20:4000:00:0000:00:00
18 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM01:12:023700:12:4627600:37:4631.7700:50:3212300:21:3000:00:0000:00:00
19 8109SERGIO PEREZ MELEGOTRIATLÓN CLAVERÍA MÓSTOLEABM01:12:0628500:17:577900:33:0436.2900:51:019900:21:0500:00:0000:00:00
20 7047RAUL SANTOS MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:12:2317400:15:5320800:35:5033.4900:51:438400:20:4000:00:0000:00:00
21 2945JAVIER BUILL VILCHEUNIO ATLETICA RUBIABM01:12:379400:14:1920000:35:4733.5400:50:0618100:22:3100:00:0000:00:00
22 2959RAUL GUILLAMON VALECLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:039600:14:2221400:35:5733.3800:50:1919300:22:4400:00:0000:00:00
23 4247SERGI LÓPEZ GOLINDEPENDENTABM01:13:0829000:18:0319100:35:3533.7200:53:383200:19:3000:00:0000:00:00
24 4190MIGUEL ÁNGEL CANO MCLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:1425200:17:3315500:34:4034.6200:52:139600:21:0100:00:0000:00:00
25 7029JOSEP SANCHEZ GARCILLICENCIA DE DIAABM01:13:3810100:14:2726600:37:3131.9900:51:5813200:21:4000:00:0000:00:00
26 859ORIOL TOMAS ALDAC.T. ATENEU LES BASESABM01:13:452700:12:3418800:35:3333.7600:48:0735100:25:3800:00:0000:00:00
27 4431NICKY JOOSTENINDEPENDENTABM01:13:5520900:16:5717700:35:2033.9600:52:1712900:21:3800:00:0000:00:00
28 8095ERNESTO PEREZ CATALLLICENCIA DE DIAABM01:14:3719000:16:3415300:34:3834.6500:51:1222900:23:2500:00:0000:00:00
29 3034DANIEL LOPEZ BENITET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:4814700:15:2317900:35:2233.9300:50:4526300:24:0300:00:0000:00:00
30 4229OSCAR TORRADES LOPET3R TRIATLOABM01:14:5218900:16:3018400:35:2833.8300:51:5820200:22:5400:00:0000:00:00
31 4169MIKKEL CARLSENC.E. TRIATHLONBCNABM01:15:5520500:16:5518500:35:3033.800:52:2523100:23:3000:00:0000:00:00
32 3339SERGIO DE GRACIA MAC.E. NO TE PARESABM01:16:5514500:15:2217400:35:1734.0100:50:3938800:26:1600:00:0000:00:00
33 8113MIGUEL ÁNGEL PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM01:17:1319700:16:4529100:38:1531.3700:55:0016900:22:1300:00:0000:00:00
34 8073OSCAR TORRUELLALLICENCIA DE DIAABM01:18:2422200:17:0923800:36:4132.7100:53:5029700:24:3400:00:0000:00:00
35 8046ALEX LUQUE ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:19:5729800:18:1330700:38:3531.100:56:4821700:23:0900:00:0000:00:00
36 8037JORDI ALENYÀ SISTANLLICENCIA DE DIAABM01:20:0333100:18:5328800:38:0931.4500:57:0221000:23:0100:00:0000:00:00
37 677DANI PAREDES GONZALTRICBMABM01:20:1024900:17:3225300:36:5932.4500:54:3135400:25:3900:00:0000:00:00
38 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM01:20:2940100:20:0434200:39:4530.1900:59:498700:20:4000:00:0000:00:00
39 7005MIGUEL VIQUE GARROTLLICENCIA DE DIAABM01:23:5821600:17:0535100:39:5830.0300:57:0340900:26:5500:00:0000:00:00
40 7018JOAN GIMENO BARRIOSLLICENCIA DE DIAABM01:24:0136800:19:2832200:39:0330.7300:58:3134600:25:3000:00:0000:00:00
41 8042LUIS CABALLERO DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:24:1039900:20:0140600:41:4728.7201:01:4817400:22:2200:00:0000:00:00
42 8026MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:3929300:18:0832300:39:0530.700:57:1342600:27:2600:00:0000:00:00
43 8024ÁLVARO FONSECA HERNLLICENCIA DE DIAABM01:25:1939600:19:5940100:41:3828.8201:01:3724500:23:4200:00:0000:00:00
44 7053JORDI ARCOS GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:25:2934500:19:0843100:42:5927.9201:02:0722400:23:2200:00:0000:00:00
45 4262CRISTIAN FERNANDEZ T3R TRIATLOABM01:25:3728800:18:0041300:42:0928.4701:00:0934300:25:2800:00:0000:00:00
46 7024CARLOS ZAPATERO MUÑLLICENCIA DE DIAABM01:26:5534000:19:0238900:41:0629.201:00:0840500:26:4700:00:0000:00:00
47 7009DANIEL SÁNCHEZ LOZALLICENCIA DE DIAABM01:27:5248100:23:5438200:40:4629.4401:04:4021800:23:1200:00:0000:00:00
48 2554DAVID SALA CASELLERC.A. IGUALADAABM01:29:1749300:25:5237000:40:2529.6901:06:1720500:23:0000:00:0000:00:00
49 7014ORIOL LINDO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:31:5820300:16:5447800:46:1025.9901:03:0446200:28:5400:00:0000:00:00
50 3855JORGE ARAGON DUEÑASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:33:5842300:20:4344400:43:3927.4901:04:2248100:29:3600:00:0000:00:00
51 7006CARLES NAVARRO MONTLLICENCIA DE DIAABM01:35:0046200:22:3947500:46:0426.0501:08:4339000:26:1700:00:0000:00:00
52 7007SAMUEL CUEVA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:36:2048500:24:3242600:42:4328.0901:07:1546800:29:0500:00:0000:00:00
53 7010EDGAR QUINTERO ANGULLICENCIA DE DIAABM01:39:2750600:28:3047000:45:4026.2801:14:1033100:25:1700:00:0000:00:00
54 2927IVAN DUQUE GARCIACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:41:4146600:22:4950100:50:0523.9601:12:5445800:28:4700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:00:10300:11:132600:31:3438.0100:42:47100:17:2300:00:0000:00:00
2 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM01:02:306200:13:191000:31:0138.6900:44:20700:18:1000:00:0000:00:00
3 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:03:405200:13:071200:31:1238.4600:44:192600:19:2100:00:0000:00:00
4 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:427400:13:38600:30:3939.1500:44:172800:19:2500:00:0000:00:00
5 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:04:301800:11:584300:32:0237.4600:44:007300:20:3000:00:0000:00:00
6 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM01:05:138100:13:474900:32:1837.1500:46:051900:19:0800:00:0000:00:00
7 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:05:146900:13:31800:30:463900:44:179400:20:5700:00:0000:00:00
8 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:02400:11:148800:33:1836.0400:44:3212200:21:3000:00:0000:00:00
9 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:486600:13:296800:32:5636.4400:46:256500:20:2300:00:0000:00:00
10 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:192500:12:324600:32:1237.2700:44:4423700:23:3500:00:0000:00:00
11 2021ANTONIO CARLOS CAPAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:08:2118100:16:0912500:34:0035.2900:50:09800:18:1200:00:0000:00:00
12 3921XAVIER CLERIES VILAINDEPENDENTABM01:08:2315200:15:292300:31:3338.0300:47:0211100:21:2100:00:0000:00:00
13 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:419700:14:225700:32:4036.7300:47:0213100:21:3900:00:0000:00:00
14 1471ORIOL PAREJA CARRILCLUB TRIATLO BLANESABM01:09:1412500:14:506100:32:4336.6800:47:3313400:21:4100:00:0000:00:00
15 2620MARTÍ BOSCH VILAMALC.N. VIC-ETBABM01:09:1613600:15:0710000:33:3135.800:48:388200:20:3800:00:0000:00:00
16 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:246300:13:2013500:34:1535.0400:47:3514500:21:4900:00:0000:00:00
17 3725ANDOR CANOVAS ALCALTRIATLO L´HOSPITALETABM01:12:029300:14:1722800:36:2432.9700:50:4111200:21:2100:00:0000:00:00
18 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:12:0617600:15:5615200:34:3734.6700:50:3312400:21:3300:00:0000:00:00
19 3808VICTOR LANGREO CERDITRIATLETES SOLIDARISABM01:12:1426900:17:4511100:33:5335.4200:51:387900:20:3600:00:0000:00:00
20 4307CARLOS CASADO BUIGUCLUB NATACIO BARCELONAABM01:13:4416500:15:4626400:37:1932.1600:53:058300:20:3900:00:0000:00:00
21 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:14:1220600:16:5621500:35:5733.3800:52:5310800:21:1900:00:0000:00:00
22 8014CARLOS ARANDA QUIRÓLLICENCIA DE DIAABM01:15:0428000:17:5315900:34:4934.4700:52:4217600:22:2200:00:0000:00:00
23 5255CHRISTIAN REINA MUÑT3R TRIATLOABM01:15:0417500:15:5516900:35:0834.1600:51:0325800:24:0100:00:0000:00:00
24 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:15:3317000:15:4725700:37:0432.3700:52:5119000:22:4200:00:0000:00:00
25 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:15:4027400:17:4721300:35:5533.4100:53:4215200:21:5800:00:0000:00:00
26 7033JONATHAN RAIMBAULTLLICENCIA DE DIAABM01:15:5718400:16:1824700:36:5732.4800:53:1518900:22:4200:00:0000:00:00
27 4526RUBÈN SEGURA CASTELINDEPENDENTABM01:16:1619900:16:5018000:35:2233.9300:52:1226400:24:0400:00:0000:00:00
28 8004GUILLEM SANTIVERILLICENCIA DE DIAABM01:17:0342500:20:4621200:35:5533.4100:56:416400:20:2200:00:0000:00:00
29 2878RUBEN BENITEZ PEREZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:17:5030900:18:1917200:35:1634.0300:53:3527600:24:1500:00:0000:00:00
30 7025JOAN VILÀ SOTOLLICENCIA DE DIAABM01:18:0129900:18:1524200:36:4632.6400:55:0120800:23:0000:00:0000:00:00
31 4239DAVID REGAL MORENOINDEPENDENTABM01:18:1040800:20:1714800:34:3434.7200:54:5122100:23:1900:00:0000:00:00
32 563JAVIER MUÑOZ RODRIGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:1725700:17:3723400:36:3532.800:54:1226600:24:0500:00:0000:00:00
33 8100ROSS HARTELLICENCIA DE DIAABM01:18:4224700:17:2926000:37:1132.2700:54:4026000:24:0200:00:0000:00:00
34 7044ARNAU CONTEL CASTELLLICENCIA DE DIAABM01:19:1131800:18:3529900:38:2331.2600:56:5816800:22:1300:00:0000:00:00
35 8116JAVI GRACIA JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:4047000:22:5326900:37:3331.9601:00:262200:19:1400:00:0000:00:00
36 2386ISMAEL BARCELO SERRTRIATLO L´HOSPITALETABM01:20:0224600:17:2725600:37:0432.3700:54:3134700:25:3100:00:0000:00:00
37 2218CARLES COROMINOLA C.N. VIC-ETBABM01:20:4931200:18:2123200:36:3132.8600:54:5236800:25:5700:00:0000:00:00
38 5994DANIEL GARCIA ORTIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:21:0231100:18:1924600:36:5632.4900:55:1536000:25:4700:00:0000:00:00
39 8003IVAN ORTEGA SAEZLLICENCIA DE DIAABM01:21:0843200:21:0821000:35:5333.4400:57:0126900:24:0700:00:0000:00:00
40 927SAÚL CORDERO CASASTRICBMABM01:21:1543500:21:1328000:37:5331.6800:59:0616200:22:0900:00:0000:00:00
41 8104AITOR FRANCO PEIDROLLICENCIA DE DIAABM01:21:1735000:19:1030400:38:3231.1400:57:4223900:23:3500:00:0000:00:00
42 634MARC CANO CANALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:22:0835400:19:1430300:38:3131.1600:57:4528500:24:2300:00:0000:00:00
43 3093MARC SANJUAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESABM01:22:4740200:20:0534900:39:5330.0900:59:5819800:22:4900:00:0000:00:00
44 8065TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:22:5137400:19:3230900:38:3631.0900:58:0830500:24:4300:00:0000:00:00
45 8020JUAN CASINO RODRIGLLICENCIA DE DIAABM01:23:0433900:19:0229700:38:2031.300:57:2235600:25:4200:00:0000:00:00
46 2582JAUME TOMÉ CONEJOMTC CABRERA DE MARABM01:23:0938300:19:4127900:37:5031.7200:57:3135300:25:3800:00:0000:00:00
47 1654ORIOL PORTA MAQUEDAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:23:4027500:17:4934000:39:4330.2100:57:3237800:26:0800:00:0000:00:00
48 2684JORDI HEREDIA POVEDINDEPENDENTABM01:23:4137000:19:3031200:38:4031.0300:58:1034800:25:3100:00:0000:00:00
49 8054ROGER MARTIN FLOREZLLICENCIA DE DIAABM01:23:5218700:16:2632900:39:1330.600:55:3945100:28:1300:00:0000:00:00
50 7034JORDI FERNÁNDEZ ROSLLICENCIA DE DIAABM01:24:3638000:19:3931600:38:4630.9500:58:2538600:26:1100:00:0000:00:00
51 4269IVAN FLORES GUTIÉRRINDEPENDENTABM01:24:4641900:20:3635400:40:003001:00:3627200:24:1000:00:0000:00:00
52 8110ANGEL SANJUAN CORRETRIATHLON PHOENIXABM01:26:0947500:23:2526200:37:1432.2301:00:3934500:25:3000:00:0000:00:00
53 8103CRISTIAN SEVILLA PULLICENCIA DE DIAABM01:26:2047900:23:5235200:40:003001:03:5217900:22:2800:00:0000:00:00
54 3139SERGI MORALES PLANECLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:26:3046000:22:3236100:40:1429.8301:02:4624600:23:4400:00:0000:00:00
55 8050ARNAU CALSAPEU VIDLLICENCIA DE DIAABM01:26:3241400:20:3141900:42:2828.2601:02:5923500:23:3300:00:0000:00:00
56 3732PEDRO CANALES MUÑOZGAVA TRIATLOABM01:27:0441200:20:2634300:39:4530.1901:00:1140800:26:5300:00:0000:00:00
57 4807EDGAR MANZANO PERARCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:31:0848900:24:5128900:38:0931.4501:03:0044800:28:0800:00:0000:00:00
58 8079MANUEL TORRES CATALLLICENCIA DE DIAABM01:32:1549500:26:0036700:40:2029.7501:06:2036500:25:5500:00:0000:00:00
59 622JURANDIR GENUINOTRICBMABM01:33:3850000:26:4637600:40:3429.5801:07:2039100:26:1800:00:0000:00:00
60 8019JOSEPH GUILLEN GONZLLICENCIA DE DIAABM01:33:4944000:21:2244200:43:3327.5501:04:5546400:28:5400:00:0000:00:00
61 8118ALEX PEÑA DOMENECHLLICENCIA DE DIAABM01:36:02000:00:00000:00:00001:11:5127300:24:1100:00:0000:00:00
62 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:36:4245300:22:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7036CARLOS ROCA CARREÑPLLICENCIA DE DIAABM01:40:0047800:23:5149300:48:2324.801:12:1444000:27:4600:00:0000:00:00
64 8043FRANCESC ROMAN SERRLLICENCIA DE DIAABM01:43:0246100:22:3750200:50:4923.6101:13:2648000:29:3600:00:0000:00:00
65 7039JORDI PEREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:50:0249100:25:4650300:51:4023.2301:17:2650000:32:3600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM01:03:23800:11:193000:31:3637.9700:42:556900:20:2800:00:0000:00:00
2 5809ALBERT GARCIA BERTRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:05:075000:13:061600:31:2438.2200:44:308000:20:3700:00:0000:00:00
3 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:05:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:308700:14:054400:32:0637.3800:46:112500:19:1900:00:0000:00:00
5 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:364900:13:052700:31:3438.0100:44:399300:20:5700:00:0000:00:00
6 2824VICTOR PEÑA GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM01:05:567500:13:414500:32:0737.3600:45:485300:20:0800:00:0000:00:00
7 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:529900:14:257200:32:5836.400:47:233100:19:2900:00:0000:00:00
8 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:1612600:14:539100:33:2335.9500:48:161700:19:0000:00:0000:00:00
9 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:4113200:14:587100:32:5836.400:47:569100:20:4500:00:0000:00:00
10 4477ANDREA CUOGHICLUB PROAMABM01:08:5011800:14:459000:33:2235.9600:48:078900:20:4300:00:0000:00:00
11 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:09:3224400:17:277600:33:0236.3300:50:291800:19:0300:00:0000:00:00
12 1198ALBERT BARRACHINA MCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:09:4411700:14:4410500:33:3735.700:48:2111300:21:2300:00:0000:00:00
13 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:5010400:14:2810400:33:3635.7100:48:0413900:21:4600:00:0000:00:00
14 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:09:5910600:14:319200:33:2435.9300:47:5515900:22:0400:00:0000:00:00
15 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:10:0823300:17:178000:33:0536.2700:50:224000:19:4600:00:0000:00:00
16 2736RAMON VALLESPÍN MONMTC CABRERA DE MARABM01:10:1010200:14:2712600:34:0135.2800:48:2813700:21:4200:00:0000:00:00
17 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:2914400:15:2013600:34:1635.0200:49:369200:20:5300:00:0000:00:00
18 771JOSE VIDAL GOMEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:10:4016200:15:3714500:34:3334.7300:50:107400:20:3000:00:0000:00:00
19 8082JUAN JIMENEZ SALVADLLICENCIA DE DIAABM01:11:056800:13:3023100:36:2932.8900:49:5910000:21:0600:00:0000:00:00
20 945JUAN JOSÉ ROBLES SAINDEPENDENTABM01:11:3225900:17:385400:32:3536.8300:50:1310900:21:1900:00:0000:00:00
21 7050JORDI RAMIREZ PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:11:3416600:15:4615600:34:4434.5500:50:309800:21:0400:00:0000:00:00
22 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAABM01:12:1529400:18:1013100:34:1235.0900:52:224500:19:5300:00:0000:00:00
23 4758ALBERT SERRA MINGORFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:5620100:16:5111600:33:5635.3600:50:4716300:22:0900:00:0000:00:00
24 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO L´HOSPITALETABM01:13:0214900:15:2521900:36:0133.3200:51:2612700:21:3600:00:0000:00:00
25 4913RUBÉN GARCÍA MARTÍNCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:13:2515900:15:3618100:35:2433.900:51:0017800:22:2500:00:0000:00:00
26 2877FERRAN NAVARRO RAMIMTC CABRERA DE MARABM01:13:5920800:16:569700:33:2935.8400:50:2523600:23:3400:00:0000:00:00
27 8085MARTÍ LÓPEZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:14:0121300:17:0420400:35:4733.5400:52:5110400:21:1000:00:0000:00:00
28 2702JOSEP ANTONI GONZALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:3328900:18:0313800:34:2034.9500:52:2316600:22:1000:00:0000:00:00
29 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:2419400:16:3920900:35:5233.4600:52:3120000:22:5300:00:0000:00:00
30 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:15:4429700:18:1215800:34:4734.500:52:5919400:22:4500:00:0000:00:00
31 1022JUAN GARCIA HERNANDTRIATLO L´HOSPITALETABM01:15:4821700:17:0617800:35:2133.9500:52:2722200:23:2100:00:0000:00:00
32 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:15:5936100:19:1922100:36:0833.2100:55:277600:20:3200:00:0000:00:00
33 4232MIGUEL ANGEL SOLER T3R TRIATLOABM01:16:0225100:17:3225500:37:0232.400:54:3411800:21:2800:00:0000:00:00
34 8107JOSE COLLAZO ABDELKLLICENCIA DE DIAABM01:16:1018200:16:1125100:36:5932.4500:53:1020900:23:0000:00:0000:00:00
35 8033JUANFRAN CANO ROMERLLICENCIA DE DIAABM01:16:1131700:18:3321800:36:0033.3300:54:3313000:21:3800:00:0000:00:00
36 1232JORDI SEGADE QUINTEPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:3917300:15:5222600:36:223300:52:1429000:24:2500:00:0000:00:00
37 288DAVID FERNANDEZ FUGCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:16:5330000:18:1514300:34:3134.7700:52:4626800:24:0700:00:0000:00:00
38 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:17:2639000:19:5119000:35:3433.7400:55:2515400:22:0100:00:0000:00:00
39 8057JUAN JOSE LLORET MALLICENCIA DE DIAABM01:18:3042100:20:4020500:35:4733.5400:56:2715700:22:0300:00:0000:00:00
40 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:19:1737500:19:3326700:37:3131.9900:57:0416700:22:1300:00:0000:00:00
41 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:19:3330500:18:1824100:36:4432.6700:55:0229500:24:3100:00:0000:00:00
42 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:5315800:15:3630600:38:3331.1300:54:0935800:25:4400:00:0000:00:00
43 8055JAUME SOLÀLLICENCIA DE DIAABM01:20:2922700:17:1430800:38:3531.100:55:4930300:24:4000:00:0000:00:00
44 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM01:20:4638500:19:4332000:38:5930.7800:58:4215800:22:0400:00:0000:00:00
45 2741DANIEL BRUGUERA TOCCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:20:5124800:17:3038300:40:4929.400:58:1918200:22:3200:00:0000:00:00
46 7001IBAN CONESA LARALLICENCIA DE DIAABM01:21:1733300:18:5733500:39:2730.4200:58:2420100:22:5300:00:0000:00:00
47 8093ALBERT LARRUY UBACHLLICENCIA DE DIAABM01:21:4311000:14:3840000:41:3628.8500:56:1434400:25:2900:00:0000:00:00
48 8022IGNASI CERDÀ EMBUENLLICENCIA DE DIAABM01:22:4035100:19:1130500:38:3231.1400:57:4331500:24:5700:00:0000:00:00
49 8047RAÜL CAVALLERLLICENCIA DE DIAABM01:22:5022500:17:1237100:40:2629.6800:57:3832800:25:1200:00:0000:00:00
50 7012JOSE MANUEL GARCIA LLICENCIA DE DIAABM01:23:58000:00:00000:00:00000:58:3034200:25:2800:00:0000:00:00
51 8009FRANCESC ODENA CAPDLLICENCIA DE DIAABM01:24:0130600:18:1836400:40:1729.7900:58:3533900:25:2600:00:0000:00:00
52 472MATIAS MENEGHINFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:24:3146500:22:4727500:37:4531.7901:00:3225600:23:5900:00:0000:00:00
53 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:3236500:19:2619400:35:3633.7100:55:0247900:29:3000:00:0000:00:00
54 8068MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:24:3436200:19:2135000:39:5630.0500:59:1733200:25:1700:00:0000:00:00
55 8023DAVID GONZÁLEZ GUZMLLICENCIA DE DIAABM01:25:1937800:19:3431700:38:5030.900:58:2441000:26:5500:00:0000:00:00
56 1401JORDI MONGAY HERNANINDEPENDENTABM01:25:5246800:22:5033800:39:3830.2801:02:2822700:23:2400:00:0000:00:00
57 4935FERRAN ARNALDO MAROINDEPENDENTABM01:26:1344200:21:2733300:39:2630.4301:00:5333300:25:2000:00:0000:00:00
58 333NACHO NADAL PÉREZCLUB TRITRAININGABM01:26:2636000:19:1939400:41:1329.1101:00:3236400:25:5400:00:0000:00:00
59 4402SERGIO FUENTES ROSAINDEPENDENTABM01:26:3047600:23:3131900:38:5930.7801:02:3025700:24:0000:00:0000:00:00
60 8067ERIC SAMPER HURTADOLLICENCIA DE DIAABM01:27:1445900:22:2931100:38:3831.0601:01:0737700:26:0700:00:0000:00:00
61 8086JORDI HERNANDEZ FABLLICENCIA DE DIAABM01:27:1517800:16:0345900:44:5426.7301:00:5739200:26:1800:00:0000:00:00
62 8106JOSEP CASTELLA APARLLICENCIA DE DIAABM01:27:2339100:19:5239900:41:3328.8801:01:2536900:25:5800:00:0000:00:00
63 1731EDUARD MIGUEL BUILC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:27:3748800:24:4926800:37:3231.9701:02:2133000:25:1600:00:0000:00:00
64 7045LUCAS MAZZONILLICENCIA DE DIAABM01:28:0039800:20:0041600:42:1328.4201:02:1336100:25:4700:00:0000:00:00
65 7056JORGE OSORIO FERNANLLICENCIA DE DIAABM01:28:4025400:17:3640400:41:4628.7300:59:2247100:29:1800:00:0000:00:00
66 8001CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAABM01:28:5041100:20:2240500:41:4628.7301:02:0840300:26:4200:00:0000:00:00
67 4467JAVI FERNANDEZ VALVTRIATLO L´HOSPITALETABM01:29:3832300:18:4145500:44:4226.8501:03:2338700:26:1500:00:0000:00:00
68 8062JOAN ALTAMIRANO FABLLICENCIA DE DIAABM01:31:0649900:26:3234700:39:4930.1401:06:2130800:24:4500:00:0000:00:00
69 7046JAUME RIERA BOHERLLICENCIA DE DIAABM01:31:5733800:19:0149900:49:3324.2201:08:3422500:23:2300:00:0000:00:00
70 7021PERE PUJOL CAPDEVILLLICENCIA DE DIAABM01:32:2434200:19:0646900:45:3626.3201:04:4243500:27:4200:00:0000:00:00
71 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM01:33:1649400:25:5339100:41:0629.201:06:5938900:26:1700:00:0000:00:00
72 7003DAVID ESPEL SALALLICENCIA DE DIAABM01:33:1742400:20:4647100:45:4226.2601:06:2840700:26:4900:00:0000:00:00
73 3022XAVIER SANYÉ MENGUAC.A. LES TORTUGUESABM01:34:4938700:19:4346800:45:2626.4101:05:0948400:29:4000:00:0000:00:00
74 5808JORDI VIDAL VAZQUEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:35:4247700:23:3745200:44:3226.9501:08:0942900:27:3300:00:0000:00:00
75 4130XAVI SIBINA MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:2545800:22:2648900:47:4025.1701:10:0639300:26:1900:00:0000:00:00
76 8002RAÚL ÁLVAREZ SALVADLLICENCIA DE DIAABM01:39:3848600:24:3447400:46:0426.0501:10:3846500:29:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:513100:12:374100:32:0037.500:44:372300:19:1400:00:0000:00:00
2 1377JOAN RAMON VILAR FAC.N. MATAROV1M01:05:024000:12:543200:31:3837.9300:44:327500:20:3000:00:0000:00:00
3 322ROBERT MAYORAL SERRC.N. REUS PLOMSV1M01:05:043400:12:424200:32:0137.4800:44:436300:20:2100:00:0000:00:00
4 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:05:525700:13:128200:33:0536.2700:46:173600:19:3500:00:0000:00:00
5 1551GERARD BAELLA ESPLCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:009200:14:107700:33:0336.3100:47:131400:18:4700:00:0000:00:00
6 7026DAVID DE LA CRUZ SALLICENCIA DE DIAV1M01:06:005100:13:076700:32:5136.5300:45:585100:20:0200:00:0000:00:00
7 1362DAVID PARRA VILLALOC.E. RAYOTEAMV1M01:06:312200:12:224000:32:0037.500:44:2216100:22:0900:00:0000:00:00
8 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:06:387300:13:356200:32:4736.600:46:226000:20:1600:00:0000:00:00
9 3485MARC VILAREGUT I SOCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:08:166500:13:277300:32:5936.3800:46:2614600:21:5000:00:0000:00:00
10 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:08:178000:13:4610100:33:3235.7900:47:189500:20:5900:00:0000:00:00
11 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:195500:13:092900:31:3537.9900:44:4424000:23:3500:00:0000:00:00
12 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:5214300:15:186900:32:5836.400:48:1612800:21:3600:00:0000:00:00
13 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:09:5724200:17:255600:32:3936.7500:50:044600:19:5300:00:0000:00:00
14 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M01:10:1914200:15:158700:33:1636.0700:48:3114100:21:4800:00:0000:00:00
15 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:10:2413000:14:5610900:33:4735.5200:48:4313500:21:4100:00:0000:00:00
16 8099GEOFFRAY ALBALATELLICENCIA DE DIAV1M01:10:3611500:14:4113900:34:2134.9300:49:0212500:21:3400:00:0000:00:00
17 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:10:3916900:15:4716200:34:5234.4200:50:394900:20:0000:00:0000:00:00
18 264GONZALO MARCHENA MAT3R TRIATLOV1M01:11:0215000:15:2812800:34:0535.2100:49:3311900:21:2900:00:0000:00:00
19 4257RAFAEL MARTINEZ GÓMC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:11:044300:12:5710700:33:4335.5900:46:4028600:24:2400:00:0000:00:00
20 7022DAVID LLOP ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:11:118800:14:0514400:34:3234.7500:48:3718400:22:3400:00:0000:00:00
21 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:11:1821900:17:097400:33:0036.3600:50:0910300:21:0900:00:0000:00:00
22 8056GUSTAVO ALCALÁ ORDÓLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5711400:14:4014600:34:3334.7300:49:1319200:22:4400:00:0000:00:00
23 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:12:2628100:17:5412400:33:5935.3100:51:537800:20:3300:00:0000:00:00
24 4227ANTONIO SOLIS JIMET3R TRIATLOV1M01:12:3422300:17:108400:33:1036.1800:50:2017000:22:1400:00:0000:00:00
25 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:4723200:17:1610200:33:3435.7500:50:5015100:21:5700:00:0000:00:00
26 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M01:12:5615100:15:2814700:34:3334.7300:50:0120300:22:5500:00:0000:00:00
27 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCTRI2WINV1M01:13:0411600:14:4410800:33:4335.5900:48:2729800:24:3700:00:0000:00:00
28 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M01:13:2612400:14:5018600:35:3033.800:50:2021400:23:0600:00:0000:00:00
29 1450SALVADOR BOSCH CAMPC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:468900:14:0720600:35:4933.500:49:5625300:23:5000:00:0000:00:00
30 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:14:0813400:15:0315700:34:4534.5300:49:4828300:24:2000:00:0000:00:00
31 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:14:4629600:18:1214100:34:2934.800:52:4116000:22:0500:00:0000:00:00
32 8051OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:2322100:17:0924000:36:4432.6700:53:5312100:21:3000:00:0000:00:00
33 5754ANTONIO ESCRIBANO MCLUB TRITRAININGV1M01:15:4220200:16:5324400:36:4732.6200:53:4015500:22:0200:00:0000:00:00
34 1359FRANCISCO JAVIER ROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:15:4323700:17:1925000:36:5832.4600:54:1711700:21:2600:00:0000:00:00
35 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:15:4630300:18:1616500:34:5834.3200:53:1418300:22:3200:00:0000:00:00
36 8064JESUS ARNALDA QUILELLICENCIA DE DIAV1M01:16:1636600:19:2625400:37:0032.4300:56:264400:19:5000:00:0000:00:00
37 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:3027700:17:5016000:34:4934.4700:52:3931300:24:5100:00:0000:00:00
38 4777DANIEL DEL BLANCO VCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:17:4625300:17:3522700:36:2332.9800:53:5824800:23:4800:00:0000:00:00
39 3318ÒSCAR CUBILLO ALONSTRI2WINV1M01:17:4727800:17:5223500:36:3732.7700:54:2922000:23:1800:00:0000:00:00
40 8088TXEMA GALISTEO CANOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:0640400:20:1127300:37:4031.8600:57:515800:20:1500:00:0000:00:00
41 8052DAVID FERNANDEZ CORLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1025000:17:3228400:38:0131.5700:55:3324200:23:3700:00:0000:00:00
42 2639PERE PAHISA PRADESCLUB TRI5UV1M01:19:3232100:18:4128700:38:0531.5100:56:4619500:22:4600:00:0000:00:00
43 2710MIQUEL DEL PASO VICLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:19:3924000:17:2427800:37:4931.7300:55:1329200:24:2600:00:0000:00:00
44 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:19:5223000:17:1523000:36:2632.9400:53:4138500:26:1100:00:0000:00:00
45 2845JOSE MANUEL GARCIA FASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:20:0123900:17:2129300:38:1831.3300:55:3928400:24:2200:00:0000:00:00
46 470ADRIAN ARMANDO PERETRIATLO L´HOSPITALETV1M01:20:0221400:17:0431800:38:5530.8400:55:5926200:24:0300:00:0000:00:00
47 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:20:0437300:19:3121600:35:5933.3500:55:3029600:24:3400:00:0000:00:00
48 3863CARLES MOLINA ESCRTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3027300:17:4732400:39:0530.700:56:5224300:23:3800:00:0000:00:00
49 7031GORI GRACIA LLUSCÀLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3820400:16:5535900:40:0729.9100:57:0224100:23:3600:00:0000:00:00
50 5575JAUME SIBERTA DURANINDEPENDENTV1M01:20:5224300:17:2723900:36:4432.6700:54:1140100:26:4100:00:0000:00:00
51 8092LLUIS BADOSA PASCUALLICENCIA DE DIAV1M01:20:5222600:17:1325800:37:0532.3600:54:1839800:26:3400:00:0000:00:00
52 7042BERNAT CARRAU LLOVELLICENCIA DE DIAV1M01:20:5518600:16:2334500:39:4930.1400:56:1230600:24:4300:00:0000:00:00
53 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:21:4139400:19:5824800:36:5832.4600:56:5630700:24:4500:00:0000:00:00
54 8045ROLFI GEBHARDT DELMLLICENCIA DE DIAV1M01:22:4819300:16:3630000:38:2531.2400:55:0144100:27:4700:00:0000:00:00
55 3993ALEXIS HERVAS GINERINDEPENDENTV1M01:23:0223500:17:1733700:39:3730.2900:56:5437900:26:0800:00:0000:00:00
56 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M01:23:2316800:15:4633400:39:2630.4300:55:1245000:28:1100:00:0000:00:00
57 8102JORDI MARTÍN MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4827900:17:5331500:38:4430.9800:56:3741800:27:1100:00:0000:00:00
58 5201JOSE COLOMAR HERGUIC.A. IGUALADAV1M01:24:1626400:17:4132800:39:0930.6500:56:5042700:27:2600:00:0000:00:00
59 8034GINES CONESA ÁLVAROLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3137200:19:3034600:39:4930.1400:59:1932600:25:1200:00:0000:00:00
60 7055JEROEN BEKSLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3332400:18:4339800:41:2828.9401:00:1133400:25:2200:00:0000:00:00
61 8094RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1532000:18:4043000:42:5727.9401:01:3730100:24:3800:00:0000:00:00
62 8015DIEGO DE LA TORRE MLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1846700:22:4931400:38:4330.9901:01:3231000:24:4600:00:0000:00:00
63 5571JORDI SANCHEZ BERMECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:26:5244600:21:3932700:39:0930.6501:00:4837400:26:0400:00:0000:00:00
64 8013JOSÉ MARIA CASTELLSLLICENCIA DE DIAV1M01:27:0034100:19:0336200:40:1429.8300:59:1743800:27:4300:00:0000:00:00
65 4228JORDI VILLANUEVA ROINDEPENDENTV1M01:27:0944800:21:4819200:35:3533.7200:57:2348500:29:4600:00:0000:00:00
66 8069ARTUR SEGURA DAURALLICENCIA DE DIAV1M01:27:2427600:17:5041200:42:0728.4900:59:5742800:27:2700:00:0000:00:00
67 8084MARC RODRIGO RODONLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5649800:26:1937400:40:3429.5801:06:539700:21:0300:00:0000:00:00
68 7041DARIO CASTAGNOLILLICENCIA DE DIAV1M01:28:1349200:25:4829200:38:1731.3501:04:0527000:24:0800:00:0000:00:00
69 8007THIERRY CEZARDLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2820000:16:5046100:44:5526.7201:01:4540400:26:4300:00:0000:00:00
70 8083IVÁN FAJARDO FERNÁLLICENCIA DE DIAV1M01:30:1338400:19:4245100:44:3126.9601:04:1337100:26:0000:00:0000:00:00
71 8049ISRAEL ZORZO VELASCLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0132800:18:4942700:42:5028.0201:01:3949000:30:2200:00:0000:00:00
72 8048CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M01:32:5332700:18:4745600:44:4526.8201:03:3247200:29:2100:00:0000:00:00
73 8076NOEL CELMA BERNUSLLICENCIA DE DIAV1M01:33:2047400:23:2345700:44:4526.8201:08:0832700:25:1200:00:0000:00:00
74 7008JORDI PEÑALVER CERDLLICENCIA DE DIAV1M01:33:5240900:20:1841000:41:5628.6201:02:1449700:31:3800:00:0000:00:00
75 8072DEMÉTRIUS PEREIRA DLLICENCIA DE DIAV1M01:36:0849000:25:1243500:43:1327.7701:08:2543700:27:4300:00:0000:00:00
76 4335JORDI ESCRIG I ESCOINDEPENDENTV1M01:38:1315700:15:3550500:54:2122.0801:09:5645300:28:1700:00:0000:00:00
77 8005DANI SALVADOR SANCHLLICENCIA DE DIAV1M01:40:1745700:22:2649100:48:1224.901:10:3848200:29:3900:00:0000:00:00
78 7028JAVIER CODAS CAMPUZLLICENCIA DE DIAV1M01:42:19000:00:00000:00:00001:18:0128100:24:1800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:143800:12:462000:31:2738.1600:44:135000:20:0100:00:0000:00:00
2 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:5613900:15:114700:32:1637.1900:47:277200:20:2900:00:0000:00:00
3 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOTRI2WINV1M01:08:3912000:14:4510600:33:3835.6800:48:235900:20:1600:00:0000:00:00
4 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:09:0812300:14:4911300:33:5435.400:48:436600:20:2500:00:0000:00:00
5 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:2113700:15:089300:33:2535.9100:48:3314300:21:4800:00:0000:00:00
6 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:13:2423100:17:1621100:35:5433.4300:53:105700:20:1400:00:0000:00:00
7 1134ANTONI RIBAS I ARENC.N. MATAROV1M01:13:4111900:14:4511500:33:5535.3800:48:4031700:25:0100:00:0000:00:00
8 737JUAN CARLOS ANGULO C.E. TRIATHLONBCNV1M01:14:0022800:17:1516400:34:5734.3300:52:1214200:21:4800:00:0000:00:00
9 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:099500:14:2122400:36:1933.0400:50:4023000:23:2900:00:0000:00:00
10 4800VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M01:15:5228300:17:5716300:34:5534.3700:52:5220700:23:0000:00:0000:00:00
11 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV1M01:15:5926600:17:4318700:35:3333.7600:53:1619100:22:4300:00:0000:00:00
12 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:16:179000:14:0719700:35:4133.6300:49:4839600:26:2900:00:0000:00:00
13 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:17:0917200:15:5126100:37:1232.2600:53:0326700:24:0600:00:0000:00:00
14 8105CARLOS CASTÁN SÁENZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1333700:18:5920700:35:5033.4900:54:4917700:22:2400:00:0000:00:00
15 2225ENRIC CORDER LOPEZC.N. VIC-ETBV1M01:19:0638100:19:4026500:37:2432.0900:57:0415600:22:0200:00:0000:00:00
16 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:2021800:17:0822000:36:0233.300:53:1038200:26:1000:00:0000:00:00
17 1648MIGUEL ANGEL ESTEBC.T. ATENEU LES BASESV1M01:20:1823800:17:1928100:37:5531.6500:55:1431900:25:0400:00:0000:00:00
18 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M01:20:3033000:18:5135700:40:0329.9600:58:5412600:21:3600:00:0000:00:00
19 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:20:5436700:19:2625900:37:0832.3200:56:3428200:24:2000:00:0000:00:00
20 8087SEBASTIÀ ROMAN I SALLICENCIA DE DIAV1M01:22:5137100:19:3036300:40:1529.8100:59:4521300:23:0600:00:0000:00:00
21 8060FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV1M01:23:0322400:17:1130200:38:2831.200:55:3942400:27:2400:00:0000:00:00
22 4231DANIEL DOMENECH ABAMTC CABRERA DE MARV1M01:24:1234600:19:0837700:40:3529.5700:59:4329300:24:2900:00:0000:00:00
23 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV1M01:24:3642900:20:5132600:39:0630.6900:59:5730200:24:3900:00:0000:00:00
24 7020CHRISTIAN RECODER SLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3534900:19:0938700:40:5829.2901:00:0734100:25:2800:00:0000:00:00
25 7058SALVADOR ORDOÑEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:25:4237600:19:3338000:40:4429.4601:00:1733700:25:2500:00:0000:00:00
26 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:26:0515600:15:3543900:43:1927.700:58:5441600:27:1100:00:0000:00:00
27 8011PEDRO GARCIA MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:27:1419800:16:4939600:41:2129.0200:58:1046700:29:0400:00:0000:00:00
28 570JUAN JOSE GARCIA GAINDEPENDENTV1M01:28:0443000:21:0438500:40:5729.301:02:0137300:26:0300:00:0000:00:00
29 7030QUIM DURAN MUNDETLLICENCIA DE DIAV1M01:30:0345500:22:2442500:42:4328.0901:05:0731400:24:5600:00:0000:00:00
30 509LLUIS REMON CASTELLC.N. MOLINS DE REIV1M01:30:2142800:20:5139200:41:1029.1501:02:0145400:28:2000:00:0000:00:00
31 8097ALEX LAHOZ MACIÀLLICENCIA DE DIAV1M01:33:1749700:26:1543600:43:1327.7701:09:2825000:23:4900:00:0000:00:00
32 8091LUIS JORDA LASTRALLICENCIA DE DIAV1M01:35:4342600:20:4748700:47:1825.3701:08:0543200:27:3800:00:0000:00:00
33 4430JAVIER DEL BRIO NAINDEPENDENTV1M01:36:5936900:19:3047600:46:0726.0201:05:3749600:31:2200:00:0000:00:00
34 7040ANTONIO MANUEL OTS LLICENCIA DE DIAV1M01:40:5250100:26:4848100:46:2725.8301:13:1543100:27:3700:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:014700:13:022100:31:2838.1400:44:303300:19:3100:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:08:547100:13:3113300:34:1335.0700:47:4410500:21:1000:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:5316000:15:3711900:33:5735.3500:49:346100:20:1900:00:0000:00:00
4 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:4026300:17:4118300:35:2733.8500:53:087700:20:3200:00:0000:00:00
5 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:5413500:15:0517600:35:1933.9800:50:2423200:23:3000:00:0000:00:00
6 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:14:0230700:18:1811000:33:5335.4200:52:1114700:21:5100:00:0000:00:00
7 4934ENRIC RIBERA PUJALSINDEPENDENTV2M01:14:3423400:17:1721700:36:0033.3300:53:1710700:21:1700:00:0000:00:00
8 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PENEDES MARITIMV2M01:14:5214800:15:2416700:35:0334.2400:50:2728800:24:2500:00:0000:00:00
9 4823CARLES FERNANDEZ MACLUB NATACIO MINORISAV2M01:16:3626200:17:4022500:36:2033.0300:54:0018600:22:3600:00:0000:00:00
10 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:17:5235700:19:1724500:36:5132.5600:56:0813800:21:4400:00:0000:00:00
11 951JOAN BENACH VALLVERTRIATLO JOVENT 79V2M01:18:1515400:15:3324900:36:5832.4600:52:3135700:25:4400:00:0000:00:00
12 2545JOSE MANUEL JIMENEZINDEPENDENTV2M01:19:0529100:18:0324300:36:4732.6200:54:5027700:24:1500:00:0000:00:00
13 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:20:5036400:19:2227700:37:4831.7500:57:1024400:23:4000:00:0000:00:00
14 3151PABLO GARCÉS LLORENT3R TRIATLOV2M01:28:1840700:20:1641100:42:0628.501:02:2236700:25:5600:00:0000:00:00
15 8010RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:29:0945200:22:0137200:40:2729.6701:02:2840000:26:4100:00:0000:00:00
16 8053XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:29:1345400:22:2139700:41:2628.9601:03:4733800:25:2600:00:0000:00:00
17 2067CARLOS FONTGAVA TRIATLOV2M01:29:5844300:21:3539500:41:1429.101:02:4941500:27:0900:00:0000:00:00
18 7054THIERRY SEGUINLLICENCIA DE DIAV2M01:30:1638200:19:4044700:44:1227.1501:03:5239500:26:2400:00:0000:00:00
19 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:2742700:20:5041700:42:1328.4201:03:0342500:27:2400:00:0000:00:00
20 8075JOAQUIM SEBASTIÁN LLICENCIA DE DIAV2M01:31:1345000:21:5344000:43:2427.6501:05:1736600:25:5600:00:0000:00:00
21 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:31:3033400:18:5731000:38:3731.0700:57:3450500:33:5600:00:0000:00:00
22 8041FCO. JAVIER FERNÁNDLLICENCIA DE DIAV2M01:32:2833500:18:5747900:46:2425.8601:05:2141400:27:0700:00:0000:00:00
23 4210JOAN SAYAGO RODRÍGUMTC CABRERA DE MARV2M01:33:3241500:20:3244100:43:3227.5701:04:0447700:29:2800:00:0000:00:00
24 8028ROBERT GUIRADO CRESLLICENCIA DE DIAV2M01:36:1549600:26:1246700:45:2526.4201:11:3729900:24:3800:00:0000:00:00
25 2452ANTONIO REYES GALVECLUB ATLETISME OLESAV2M01:37:3850200:26:5442200:42:4028.1301:09:3444700:28:0400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:11:2217900:16:0712900:34:0835.1600:50:1510100:21:0700:00:0000:00:00
2 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:15:4410800:14:3417500:35:1933.9800:49:5336200:25:5100:00:0000:00:00
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:17:0212900:14:5525200:36:5932.4500:51:5432100:25:0800:00:0000:00:00
4 3077JOSÉ MANUEL HARO ONTRICBMV2M01:22:3728200:17:5632100:39:0130.7600:56:5735500:25:4000:00:0000:00:00
5 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:24:0231500:18:2538400:40:5529.3300:59:2030400:24:4200:00:0000:00:00
6 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:29:5938900:19:4938100:40:4529.4501:00:3447300:29:2500:00:0000:00:00
7 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV2M01:31:0948000:23:5244300:43:3327.5501:07:2524700:23:4400:00:0000:00:00
8 679FRANCISCO MARTORELLTRICBMV2M01:34:1450700:29:1529800:38:2331.2601:07:3839900:26:3600:00:0000:00:00
9 2009XAVIER VICENTE ALEMW3TRIBCNV2M01:35:5848700:24:4146400:45:1426.5301:09:5537200:26:0300:00:0000:00:00
10 5929BASILIO BERNAL BERNCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:42:3945600:22:2548200:46:3825.7301:09:0350400:33:3600:00:0000:00:00
11 5915MIGUEL DEL AMO LOZATRIATLO L´HOSPITALETV2M01:47:0150800:30:4647700:46:0726.0201:16:5348800:30:0800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:17:0227200:17:4616600:34:5834.3200:52:4428000:24:1800:00:0000:00:00
2 952PEDRO BENACH VALLVETRIATLO JOVENT 79V3M01:27:5734400:19:0730100:38:2731.2100:57:3449100:30:2300:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:27:4828600:17:5747300:45:5026.1801:03:4725900:24:0100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32