RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
309 273 264 6 3 750 20 5 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. TARRACO - 03:00:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:57:12
2201AARON PAGES URBANO00:58:24
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:04:26

2. - C.N. VIC-ETB - 03:02:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13949ADRIA BRUNET PORTET00:59:44
2835RAMON SALVANS ISERN01:00:38
31528TONI MANZANEQUE GUITART01:02:13

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:03:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:59:11
21311LUCAS CHIRICO01:00:22
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:03:50

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:03:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:56:36
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:00:12
34880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:06:36

5. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:11:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14303GUIM GORGUES POBLET01:03:14
24730CARLOS GRACIA CALET01:03:27
33102JAUME WÄGER PONS01:04:26

6. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:14:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:00:13
24947ALBERTO MONTES OLIVA01:03:32
31120ISIDRE ALBA OJEDA01:11:08

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:17:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:58:31
22124IÑAKI MORET MARTINEZ01:06:56
33217JONATAN ALCARAZ CLUA01:11:35

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:17:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12518JACOB SANCHEZ PAREJA01:04:36
23485MARC VILAREGUT I SOLER01:06:07
34794TONI FONT MARTI01:06:28

9. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:24:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX01:01:48
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:08:48
33352TOMAS CORREDOR PEREZ01:14:23

10. - C.E. PICORNELL - 03:25:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:03:21
2172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:10:55
3930CARLOS ALEGRE PILAR01:11:39

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:27:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:07:45
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:08:58
32312JOSEBA ARANA ESCALADA01:10:17

12. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:27:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL01:03:04
24622JORDI BADIA SOLER01:09:17
34420ORIOL FERNANDEZ BADIA01:15:14

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:31:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:06:52
21710MARTI SENDER PRADOS01:10:50
32503ABEL SERRA SUCARRATS01:13:51

14. - C.N. SABADELL - 03:33:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON01:00:05
21039CARLES SABATER CASALS01:11:38
3984JOSEP COLOME SOMOZA01:21:35

15. - C.N. MATARO - 03:33:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT01:01:00
21069JAVIER SIERRA SILES01:12:06
32590SERGIO FELIZ LUCAS01:20:25

16. - CLUB NATACIO RUBI - 03:33:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:09:19
23880CARLOS PARDOS MARIN01:12:02
3396SERGIO DAVILA COZAR01:12:14

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:33:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:08:15
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:10:47
32614JORDI PI PUJOL01:14:35

18. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:39:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:03:00
22828XEVI GALLART GARANGOU01:11:30
34421LLUÍS HORTET MASSA01:25:06

19. - CLUB NATACIO OLOT - 03:46:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13311MARC MALLARACH GUINART01:07:04
25651JESUS CASANOVA MUÑOZ01:14:32
32286ADRIA ESCAPA MASO01:24:55

20. - C.A. XALOC - 03:51:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1390JOSEP Mª OLIVE LLOBET01:04:43
21387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:06:38
31253JORDI OLIVERAS AMAT01:40:11

21. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:03:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:07:20
25352TONI TORTOSA PEREZ01:24:07
32872PAU BERNABÉ01:31:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32