RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
309 273 264 6 3 750 20 5 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:04:262600:10:474100:34:5734.3300:45:443800:18:4200:00:0000:00:00
2 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:06:564200:11:246700:36:3832.7600:48:024700:18:5400:00:0000:00:00
3 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:08:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1591FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. TARRACOCDM01:10:3010900:12:549800:38:4930.9100:51:434100:18:4700:00:0000:00:00
5 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:10:395800:11:4211200:39:5730.0400:51:395200:19:0000:00:0000:00:00
6 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:5010700:12:529300:38:2231.2800:51:147200:19:3600:00:0000:00:00
7 4388EUDALD BOSCH CARREIRASINDEPENDENTCDM01:11:372700:10:4911500:40:0929.8900:50:5811900:20:3900:00:0000:00:00
8 203CRISTÓBAL AÑEZ DE MOLINAC.N. TARRACOCDM01:11:547000:12:0612500:40:3229.6100:52:385900:19:1600:00:0000:00:00
9 429MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:13:1811200:13:029200:38:2231.2800:51:2416000:21:5400:00:0000:00:00
10 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:13:5112700:13:157300:37:1432.2300:50:2919700:23:2200:00:0000:00:00
11 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:16:525200:11:3812000:40:2329.7200:52:0122900:24:5100:00:0000:00:00
12 4409JOEL NAUZET CARABALLO LUNINDEPENDENTCDM01:21:2812300:13:1219400:45:4926.1900:59:0117600:22:2700:00:0000:00:00
13 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTCDM01:21:509100:12:2719500:45:5026.1800:58:1720300:23:3300:00:0000:00:00
14 7026ABEL MORENO RAMÓNLLICENCIA DE DIACDM01:22:0411500:13:0220400:46:2025.9000:59:2218300:22:4200:00:0000:00:00
15 1360ALEX MORALES BOSCHC.N. MATAROCDM01:23:214000:11:2320900:46:3925.7200:58:0223600:25:1900:00:0000:00:00
16 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:31:4824000:17:0824400:50:3223.7501:07:4021600:24:0800:00:0000:00:00
17 7024ÓSCAR ROSALES ROCALLICENCIA DE DIACDM01:35:487200:12:0825200:55:1421.7301:07:2225100:28:2600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:02:428300:12:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLJNM01:03:21800:10:013500:34:2734.8300:44:284600:18:5300:00:0000:00:00
3 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:04:367400:12:082500:33:5935.3100:46:072900:18:2900:00:0000:00:00
4 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:16:5312500:13:1313800:41:2528.9700:54:3816700:22:1500:00:0000:00:00
5 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM01:18:2911800:13:0718500:45:1326.5400:58:209800:20:0900:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAC.N. TARRACOSUB23M00:57:12300:09:35500:31:1438.4200:40:49200:16:2300:00:0000:00:00
2 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M00:58:24700:09:58100:30:4738.9800:40:451200:17:3900:00:0000:00:00
3 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:01:483500:11:152100:33:2135.9800:44:36700:17:1200:00:0000:00:00
4 8046LLORENÇ SOLER BUADESXTREMCALVIÀSUB23M01:02:451200:10:101600:32:4536.6400:42:558600:19:5000:00:0000:00:00
5 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOSUB23M01:03:143600:11:152400:33:5035.4700:45:052300:18:0900:00:0000:00:00
6 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:03:304700:11:333300:34:2434.8800:45:571000:17:3300:00:0000:00:00
7 258JORDI CARRASCO BALDÓC.N. TARRACOSUB23M01:04:26400:09:474200:34:5934.3000:44:467300:19:4000:00:0000:00:00
8 8047JOAN DANÚS JAUMECE I´MPOSSIBLE365SUB23M01:05:146000:11:461900:33:1236.1400:44:5810500:20:1600:00:0000:00:00
9 3311MARC MALLARACH GUINARTCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:07:043200:11:096900:36:5832.4600:48:074900:18:5700:00:0000:00:00
10 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.N. TARRACOSUB23M01:07:195300:11:387600:37:3032.0000:49:082400:18:1100:00:0000:00:00
11 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:08:0112100:13:106600:36:3532.8000:49:452600:18:1600:00:0000:00:00
12 4434ORIOL CORBERA ROMAGUERAINDEPENDENTSUB23M01:08:298700:12:227500:37:2932.0100:49:513600:18:3800:00:0000:00:00
13 4420ORIOL FERNANDEZ BADIACLUB NATACIO MINORISASUB23M01:15:1418100:14:5712700:40:3429.5800:55:317600:19:4300:00:0000:00:00
14 7019GUILLEM QUER I BURCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:4614000:13:5121300:46:5325.6001:00:4416200:22:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLV1M01:00:051100:10:081300:31:5837.5400:42:061900:17:5900:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:00:124300:11:24600:31:1838.3400:42:42900:17:3000:00:0000:00:00
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:01:021500:10:321000:31:4737.7600:42:193900:18:4300:00:0000:00:00
4 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:03:502500:10:472800:34:0635.1900:44:535000:18:5700:00:0000:00:00
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:04:516400:11:493100:34:1335.0700:46:024300:18:4900:00:0000:00:00
6 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:05:014500:11:262600:34:0135.2800:45:276900:19:3400:00:0000:00:00
7 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:06:075100:11:374300:35:0334.2400:46:406200:19:2700:00:0000:00:00
8 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:06:288600:12:224900:35:3733.6900:47:592800:18:2900:00:0000:00:00
9 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:06:386900:12:054800:35:1933.9800:47:245700:19:1400:00:0000:00:00
10 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:4512400:13:125000:35:3733.6900:48:494800:18:5600:00:0000:00:00
11 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:09:177600:12:107400:37:1832.1700:49:288400:19:4900:00:0000:00:00
12 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:09:2810500:12:498400:37:5331.6800:50:424000:18:4600:00:0000:00:00
13 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:10:227900:12:157900:37:3931.8700:49:5411000:20:2800:00:0000:00:00
14 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:10:2811300:13:02000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:10:5516200:14:198300:37:4831.7500:52:074200:18:4800:00:0000:00:00
16 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:0811400:13:028500:37:5531.6500:50:5710000:20:1100:00:0000:00:00
17 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:11:3812600:13:149900:38:5030.9000:52:046800:19:3400:00:0000:00:00
18 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:11:3914700:13:588800:38:1231.4100:52:106500:19:2900:00:0000:00:00
19 5545MARC SABATE RIUSSOC ATLETICA CORBERAV1M01:11:4419200:15:216400:36:3332.8300:51:548700:19:5000:00:0000:00:00
20 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:11:4614900:14:007200:37:0832.3200:51:0811700:20:3800:00:0000:00:00
21 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:11:526700:12:037100:37:0732.3300:49:1018200:22:4200:00:0000:00:00
22 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:12:0211900:13:087700:37:3531.9300:50:4314400:21:1900:00:0000:00:00
23 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:0614100:13:537800:37:3731.9000:51:3011500:20:3600:00:0000:00:00
24 4839CARLES MARCÉ PUIGCLUB NATACIO RUBIV1M01:12:599800:12:4010600:39:2630.4300:52:0612600:20:5300:00:0000:00:00
25 8017ERNESTO CIRERA LÓPEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:13:5514300:13:5412400:40:3229.6100:54:266400:19:2900:00:0000:00:00
26 8044CARLES RAMOS ABELLANLLICENCIA DE DIAV1M01:14:2221200:16:0610300:39:0930.6500:55:155300:19:0700:00:0000:00:00
27 1450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓSC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:276600:12:0213100:40:5029.3900:52:5214800:21:3500:00:0000:00:00
28 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:14:398900:12:2411900:40:1629.8000:52:4016100:21:5900:00:0000:00:00
29 7033ANTONIO SUBIAS MIRALLUELOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:5722000:16:1310900:39:4330.2100:55:569200:20:0100:00:0000:00:00
30 5771F. XAVIER ALSINA FLETASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:16:1015100:14:028900:38:1231.4100:52:1421300:23:5600:00:0000:00:00
31 8037EDUARD TARRE FREIXASLLICENCIA DE DIAV1M01:16:1919800:15:3910500:39:2230.4800:55:0114200:21:1800:00:0000:00:00
32 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.N. VIC-ETBV1M01:16:5518400:15:0513300:41:0329.2300:56:0812200:20:4700:00:0000:00:00
33 8022OSCAR CREIX NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0916500:14:2313400:41:0629.2000:55:2915400:21:4000:00:0000:00:00
34 777ANTONIO M. ARCO TORRESC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M01:17:2120100:15:5013900:41:3428.8700:57:249000:19:5700:00:0000:00:00
35 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:17:4119300:15:2314600:42:1128.4500:57:349700:20:0700:00:0000:00:00
36 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:18:1414500:13:5615600:42:3728.1600:56:3315500:21:4100:00:0000:00:00
37 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:18:335700:11:4114800:42:1328.4200:53:5422300:24:3900:00:0000:00:00
38 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M01:18:376800:12:0515900:42:4928.0300:54:5420800:23:4300:00:0000:00:00
39 4993ANTOINE MALAUD PRATCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:20:0816700:14:2615500:42:3528.1800:57:0118900:23:0700:00:0000:00:00
40 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:20:1413400:13:3518300:44:4926.7800:58:2415800:21:5000:00:0000:00:00
41 7032JORDI SALO MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:20:1624100:17:1313700:41:2129.0200:58:3415600:21:4200:00:0000:00:00
42 8016RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M01:20:1817200:14:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M01:20:2521100:16:0516300:43:1327.7700:59:1813500:21:0700:00:0000:00:00
44 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M01:21:2315700:14:1319800:45:5626.1201:00:0913900:21:1400:00:0000:00:00
45 8033EUGENI GONZALEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:22:0620300:15:5418700:45:1826.4901:01:1212900:20:5400:00:0000:00:00
46 7023JOSEP PUIGDOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M01:22:1311600:13:0220500:46:2425.8600:59:2618600:22:4700:00:0000:00:00
47 8036QUIM CIURANALLICENCIA DE DIAV1M01:22:4715900:14:1718400:45:1226.5500:59:2919300:23:1800:00:0000:00:00
48 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:22:4822900:16:3020300:46:1525.9501:02:459500:20:0300:00:0000:00:00
49 387RAUL CIRERA LOPEZINDEPENDENTV1M01:23:2521500:16:0917900:44:3026.9701:00:3918500:22:4600:00:0000:00:00
50 7004JUAN MANUEL LÓPEZ GALLEGOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3413000:13:2621000:46:4225.7001:00:0819800:23:2600:00:0000:00:00
51 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:23:5117700:14:5518600:45:1726.5001:00:1220500:23:3900:00:0000:00:00
52 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:0722700:16:2317600:44:1727.1001:00:4019900:23:2700:00:0000:00:00
53 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:25:2619900:15:4320600:46:2525.8501:02:0819400:23:1800:00:0000:00:00
54 8006XAVIER MILLARUELO DOMEQUELLICENCIA DE DIAV1M01:26:0819600:15:2821900:47:0925.4501:02:3720100:23:3100:00:0000:00:00
55 8023JOSÉ LUIS MUÑOZ ARENASLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1521000:16:0322300:47:4325.1501:03:4617700:22:2900:00:0000:00:00
56 7029XAVIER GUIRAO CARRASCOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3024500:17:2521100:46:4725.6501:04:1217000:22:1800:00:0000:00:00
57 5303GABI MENESESCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:26:5825000:17:5923000:49:1924.3301:07:187400:19:4000:00:0000:00:00
58 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:27:4424900:17:5621600:47:0225.5101:04:5818400:22:4600:00:0000:00:00
59 8034JUANVI MIÑANA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2023500:17:0022700:48:5724.5101:05:5717200:22:2300:00:0000:00:00
60 7011MYLES DOLANLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3525400:18:1823800:49:4624.1101:08:0414500:21:3100:00:0000:00:00
61 7018SALVADOR ORDOÑEZ CHICALLICENCIA DE DIAV1M01:30:2023200:16:5223300:49:3324.2201:06:2521200:23:5500:00:0000:00:00
62 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:30:2322400:16:1722500:48:0424.9701:04:2124100:26:0200:00:0000:00:00
63 3342JOSÉ ANTONIO LOPEZ CAÑOINDEPENDENTV1M01:30:3822300:16:1623200:49:2824.2601:05:4423000:24:5400:00:0000:00:00
64 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:30:4126200:20:5918900:45:3726.3101:06:3621500:24:0500:00:0000:00:00
65 8005JORDI CARRES GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:3524700:17:3123600:49:3924.1701:07:1024400:26:2500:00:0000:00:00
66 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIV1M01:34:2525200:18:0724000:50:1923.8501:08:2624000:25:5900:00:0000:00:00
67 8009LUIS PASCUAL ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M01:36:2924300:17:1824900:54:2222.0701:11:4022800:24:4900:00:0000:00:00
68 7005MARCOS DE HARO MOROLLICENCIA DE DIAV1M01:40:1816400:14:2225100:55:1121.7501:09:3325500:30:4500:00:0000:00:00
69 8008SANTIAGO GALLARDA OZORESLLICENCIA DE DIAV1M01:40:2321800:16:1225301:01:0319.6601:17:1519000:23:0800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:1512000:13:096300:36:3232.8500:49:413200:18:3400:00:0000:00:00
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:08:369700:12:345100:35:3933.6600:48:1310900:20:2300:00:0000:00:00
3 3887RICARD VALENZUELA CRUZCLUB NATACIO RUBIV2M01:09:1919500:15:274700:35:1734.0100:50:443400:18:3500:00:0000:00:00
4 1123VICENÇ GIRALT BERENGUERC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:09:397500:12:096800:36:5532.5100:49:0411300:20:3500:00:0000:00:00
5 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:11:565900:11:4311800:40:1429.8300:51:579100:19:5900:00:0000:00:00
6 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:13:2518700:15:089500:38:2431.2500:53:328900:19:5300:00:0000:00:00
7 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:13:3310000:12:4110800:39:3630.3000:52:1714100:21:1600:00:0000:00:00
8 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M01:14:218800:12:2311600:40:1129.8600:52:3415700:21:4700:00:0000:00:00
9 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:14:239400:12:3311000:39:4630.1800:52:1916300:22:0400:00:0000:00:00
10 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:14:2610400:12:4713000:40:4829.4100:53:3512300:20:5100:00:0000:00:00
11 5651JESUS CASANOVA MUÑOZCLUB NATACIO OLOTV2M01:14:3211700:13:0510400:39:1130.6300:52:1616800:22:1600:00:0000:00:00
12 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:15:2218200:15:0111300:40:0229.9800:55:0310600:20:1900:00:0000:00:00
13 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M01:15:323100:11:0717300:43:5427.3300:55:0111100:20:3100:00:0000:00:00
14 3423LLUÍS CARRERAS SALESCLUB TRIATLO BERGAV2M01:16:5113800:13:4612100:40:2429.7000:54:1018100:22:4100:00:0000:00:00
15 4823CARLES FERNANDEZ MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAV2M01:17:0015200:14:0314000:41:3928.8100:55:4214300:21:1800:00:0000:00:00
16 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:17:3120200:15:5214200:41:5228.6600:57:448300:19:4700:00:0000:00:00
17 4934ENRIC RIBERA PUJALSINDEPENDENTV2M01:18:3419100:15:2016900:43:3927.4900:58:597000:19:3500:00:0000:00:00
18 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:18:5010300:12:4417800:44:2826.9900:57:1215100:21:3800:00:0000:00:00
19 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:19:4022800:16:2814100:41:3928.8100:58:0714700:21:3300:00:0000:00:00
20 8015JAUME ALTIMIRAS GALMÉSLLICENCIA DE DIAV2M01:22:2816600:14:2615000:42:2328.3100:56:4923900:25:3900:00:0000:00:00
21 1164XAVIER CARRACEDO MESTRESTRI2WINV2M01:23:1320800:16:0117200:43:5327.3500:59:5419600:23:1900:00:0000:00:00
22 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:3116900:14:2817100:43:5127.3700:58:1923500:25:1200:00:0000:00:00
23 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:23:5917400:14:4817700:44:2727.0000:59:1522700:24:4400:00:0000:00:00
24 1711FRANÇOIS RIGATTRIATHLON CATALANV2M01:25:0813500:13:3919700:45:5526.1300:59:3423800:25:3400:00:0000:00:00
25 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:31:1220000:15:4624500:50:4223.6701:06:2822600:24:4400:00:0000:00:00
26 8029XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:32:3925100:18:0523900:50:1723.8601:08:2221900:24:1700:00:0000:00:00
27 8035JOAN-MARC LAUGALLICENCIA DE DIAV2M01:32:4121300:16:0721800:47:0525.4901:03:1225200:29:2900:00:0000:00:00
28 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:35:0223300:16:5424300:50:3023.7601:07:2425000:27:3800:00:0000:00:00
29 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV2M01:40:1125900:20:0424100:50:2323.8201:10:2725400:29:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:19:3620900:16:0213200:40:5429.3400:56:5618000:22:4000:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:21:3518300:15:0215100:42:2528.2900:57:2721700:24:0800:00:0000:00:00
3 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:32:3825300:18:1222900:49:1724.3501:07:2923400:25:0900:00:0000:00:00
4 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M01:38:0125500:18:3324600:52:2622.8901:10:5924600:27:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:23:329500:12:3322000:47:1125.4300:59:4421100:23:4800:00:0000:00:00
2 6050ANDREA SOLDEVILA SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:25:5917500:14:4920200:46:1525.9501:01:0423200:24:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:20:2618000:14:5616000:43:0527.8500:58:0117500:22:2500:00:0000:00:00
2 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:21:3624400:17:1915300:42:2728.2700:59:4615900:21:5000:00:0000:00:00
3 6073M. VICTORIA LEON RODRIGUEINDEPENDENTV1F01:47:3626300:28:2124700:52:4422.7601:21:0524500:26:3100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7010BERNADET LAURENCELLICENCIA DE DIAV2F01:29:0725800:19:5019900:46:0426.0501:05:5419100:23:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:41:0923700:17:0425000:54:2422.0601:11:2825300:29:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:36200:09:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM00:57:26600:09:55200:30:5038.9200:40:45400:16:4100:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:313300:11:12800:31:2738.1600:42:39100:15:5200:00:0000:00:00
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:58:45100:09:311500:32:2736.9800:41:58500:16:4700:00:0000:00:00
5 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT TRIATLO 1994ABM00:59:113900:11:22400:31:1238.4600:42:34300:16:3700:00:0000:00:00
6 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM00:59:441800:10:36700:31:2338.2400:41:591400:17:4500:00:0000:00:00
7 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:552300:10:421100:31:5237.6600:42:34800:17:2100:00:0000:00:00
8 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:00:134800:11:33300:30:5438.8300:42:271500:17:4600:00:0000:00:00
9 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM01:00:223000:11:02900:31:2838.1400:42:301800:17:5200:00:0000:00:00
10 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:381700:10:35000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:01:001900:10:371200:31:5437.6200:42:313000:18:2900:00:0000:00:00
12 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM01:02:013400:11:141800:33:1036.1800:44:241100:17:3700:00:0000:00:00
13 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:02:131400:10:251400:32:1737.1700:42:426600:19:3100:00:0000:00:00
14 1063ORIOL MAS ESPINALTG EXC ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:482000:10:383000:34:1035.1200:44:482000:18:0000:00:0000:00:00
15 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:03:00900:10:023600:34:2734.8300:44:293100:18:3100:00:0000:00:00
16 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:03:041000:10:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:03:276300:11:491700:33:0036.3600:44:493500:18:3800:00:0000:00:00
18 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:324400:11:252000:33:1436.1100:44:394500:18:5300:00:0000:00:00
19 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMTC CABRERA DE MARABM01:03:413800:11:202200:33:2935.8400:44:494400:18:5200:00:0000:00:00
20 363ALEX ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:03:462100:10:392900:34:0935.1400:44:485100:18:5800:00:0000:00:00
21 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:03:572800:10:562300:33:5035.4700:44:465400:19:1100:00:0000:00:00
22 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:04:007800:12:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:04:387300:12:083200:34:1834.9900:46:262500:18:1200:00:0000:00:00
24 390JOSEP Mª OLIVE LLOBETC.A. XALOCABM01:04:438000:12:162700:34:0535.2100:46:212700:18:2200:00:0000:00:00
25 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:442400:10:453800:34:4734.5000:45:325600:19:1200:00:0000:00:00
26 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:05:351600:10:354500:35:1534.0400:45:507800:19:4500:00:0000:00:00
27 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:05:4614400:13:553900:34:4734.5000:48:42600:17:0400:00:0000:00:00
28 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:06:154100:11:234000:34:4934.4700:46:129600:20:0300:00:0000:00:00
29 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:06:268500:12:215600:36:0433.2700:48:252100:18:0100:00:0000:00:00
30 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:361300:10:236000:36:2632.9400:46:498200:19:4700:00:0000:00:00
31 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:06:419000:12:275200:35:4033.6400:48:073300:18:3400:00:0000:00:00
32 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:06:437100:12:073400:34:2534.8700:46:329900:20:1100:00:0000:00:00
33 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:06:5210200:12:435900:36:2033.0300:49:031600:17:4900:00:0000:00:00
34 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:07:20500:09:538000:37:4031.8600:47:338000:19:4700:00:0000:00:00
35 8011MANUEL PALOMINO SCHÄTZLEILLICENCIA DE DIAABM01:07:226200:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORINDEPENDENTABM01:07:3910600:12:523700:34:3434.7200:47:2610300:20:1300:00:0000:00:00
37 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:07:5015300:14:045400:35:5633.4000:50:001700:17:5000:00:0000:00:00
38 1179ALBERT BONILLA SOLERCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:07:562900:10:567000:36:5832.4600:47:549400:20:0200:00:0000:00:00
39 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:009200:12:295700:36:1533.1000:48:445800:19:1600:00:0000:00:00
40 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANAINDEPENDENTABM01:08:325500:11:394400:35:1334.0700:46:5215300:21:4000:00:0000:00:00
41 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:08:488400:12:208200:37:4731.7600:50:073700:18:4100:00:0000:00:00
42 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:08:585000:11:346500:36:3332.8300:48:0712400:20:5100:00:0000:00:00
43 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:0617900:14:556200:36:3232.8500:51:271300:17:3900:00:0000:00:00
44 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:09:123700:11:188700:38:1031.4400:49:287700:19:4400:00:0000:00:00
45 7030ALEJANDRO MONTAÑES VICENTLLICENCIA DE DIAABM01:09:239600:12:335500:35:5733.3800:48:3012700:20:5300:00:0000:00:00
46 328MANUEL CEBA CABALLEROTRITEAM GIRONAABM01:09:4220400:15:565300:35:4333.6000:51:392200:18:0300:00:0000:00:00
47 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:10:175600:11:406100:36:3032.8800:48:1016400:22:0700:00:0000:00:00
48 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:10:4710100:12:4210000:38:5430.8500:51:365500:19:1100:00:0000:00:00
49 2548ALEXIS GUILLÉN LERROUXCLUB VO2 - SURALABM01:11:226100:11:4810700:39:3230.3500:51:209300:20:0200:00:0000:00:00
50 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:11:282200:10:4111400:40:0929.8900:50:5011800:20:3800:00:0000:00:00
51 2828XEVI GALLART GARANGOUTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:11:304600:11:3211700:40:1329.8400:51:457900:19:4500:00:0000:00:00
52 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:3416300:14:225800:36:1833.0600:50:4012800:20:5400:00:0000:00:00
53 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:11:3512800:13:1910100:38:5930.7800:52:186000:19:1700:00:0000:00:00
54 7017XAVIER ROYO FERRERLLICENCIA DE DIAABM01:11:4513900:13:469600:38:2631.2200:52:126700:19:3300:00:0000:00:00
55 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM01:12:1412900:13:239100:38:2031.3000:51:4311200:20:3100:00:0000:00:00
56 8007CARLOS ARANDA QUIRÓSLLICENCIA DE DIAABM01:12:3016100:14:189400:38:2331.2600:52:418500:19:4900:00:0000:00:00
57 2922JOSEP BADIA CALDERONCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:12:4915400:14:059700:38:2831.2000:52:3310400:20:1600:00:0000:00:00
58 2620MARTÍ BOSCH VILAMALAC.N. VIC-ETBABM01:12:5211100:12:578100:37:4631.7700:50:4316500:22:0900:00:0000:00:00
59 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM01:13:438100:12:1712200:40:2529.6900:52:4213100:21:0100:00:0000:00:00
60 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:3019700:15:358600:38:0331.5400:53:3812500:20:5200:00:0000:00:00
61 7021GUILLEM ESTEVA CASADEVALLLLICENCIA DE DIAABM01:14:339900:12:4015200:42:2728.2700:55:076100:19:2600:00:0000:00:00
62 2614JORDI PI PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:3512200:13:1012900:40:4329.4700:53:5312000:20:4200:00:0000:00:00
63 8025ANTONIO GONZÁLEZ FRÍAS LLICENCIA DE DIAABM01:14:5216800:14:2712600:40:3329.5900:55:008800:19:5200:00:0000:00:00
64 7031ANIOL BASSOLS SANSLLICENCIA DE DIAABM01:15:3811000:12:5412300:40:2529.6900:53:1917100:22:1900:00:0000:00:00
65 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:15:3914800:13:5912800:40:4229.4800:54:4113000:20:5800:00:0000:00:00
66 7034ARNAU SANCHEZ COLLLLICENCIA DE DIAABM01:16:0918900:15:1011100:39:4830.1500:54:5813800:21:1100:00:0000:00:00
67 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:1214600:13:5714400:42:0328.5400:56:0010100:20:1200:00:0000:00:00
68 8032JORDI PEREZ RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:16:2917000:14:2910200:39:0730.6800:53:3618700:22:5300:00:0000:00:00
69 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:16:4119400:15:269000:38:1531.3700:53:4118800:23:0000:00:0000:00:00
70 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:17:4815000:14:0114900:42:1628.3900:56:1714600:21:3100:00:0000:00:00
71 7020DAVID EXTREMERA AURICHLLICENCIA DE DIAABM01:17:5518800:15:0914500:42:1028.4600:57:1911400:20:3600:00:0000:00:00
72 7027DANI CORVO ROJASLLICENCIA DE DIAABM01:17:5518600:15:0713600:41:1129.1400:56:1814900:21:3700:00:0000:00:00
73 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:0817100:14:3515800:42:4828.0400:57:2312100:20:4500:00:0000:00:00
74 684GERARD FRANCH MARGARITCERRR IGUALADAABM01:18:1919000:15:1914300:41:5828.5900:57:1713300:21:0200:00:0000:00:00
75 5981DAMIÀ LARENA SANTIAGOINDEPENDENTABM01:19:1317600:14:4916600:43:1927.7000:58:0813400:21:0500:00:0000:00:00
76 8021XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:19:2620500:15:5717000:43:4927.3900:59:467500:19:4000:00:0000:00:00
77 3692ERIK TORNER ALTIMIRAC.E. PICORNELLABM01:20:2915600:14:1220000:46:0426.0501:00:1610200:20:1300:00:0000:00:00
78 7008JOAN ORTEGA ROSALLICENCIA DE DIAABM01:20:4422200:16:1614700:42:1228.4400:58:2816900:22:1600:00:0000:00:00
79 7015IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM01:21:2023600:17:0118100:44:4326.8401:01:447100:19:3600:00:0000:00:00
80 8043MIKKEL CARLSENLLICENCIA DE DIAABM01:21:3315800:14:1619100:45:3926.2900:59:5515000:21:3800:00:0000:00:00
81 7012ROGER FUSTE HORTALLICENCIA DE DIAABM01:21:5124600:17:2916400:43:1327.7701:00:4213700:21:0900:00:0000:00:00
82 8028GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM01:21:577700:12:1319300:45:4826.2000:58:0121400:23:5600:00:0000:00:00
83 7028XAVI ALCALDE PILLICENCIA DE DIAABM01:21:5715500:14:0716500:43:1527.7500:57:2222200:24:3500:00:0000:00:00
84 7025JOSEP Mª SANCHEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:21:5918500:15:0618000:44:3026.9700:59:3617400:22:2300:00:0000:00:00
85 3136MARCIAL VAZQUEZ MENDEZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:22:3223000:16:3116800:43:3127.5801:00:0217800:22:3000:00:0000:00:00
86 8003DAVID COSTA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:22:4422100:16:1516200:43:1227.7800:59:2719200:23:1700:00:0000:00:00
87 7014DANIEL MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:278200:12:1819200:45:4626.2200:58:0423700:25:2300:00:0000:00:00
88 7002JOSEP PONT CUEVASLLICENCIA DE DIAABM01:24:3610800:12:5322600:48:2424.7901:01:1719500:23:1900:00:0000:00:00
89 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:24:5513700:13:4120700:46:3225.7901:00:1322500:24:4200:00:0000:00:00
90 8019JOSE MANUEL RACERO ORTEGALLICENCIA DE DIAABM01:24:5623800:17:0516700:43:2727.6201:00:3222000:24:2400:00:0000:00:00
91 8038JORDI GARCIA TEYLLICENCIA DE DIAABM01:25:0425700:19:2418800:45:2026.4701:04:4410700:20:2000:00:0000:00:00
92 4421LLUÍS HORTET MASSATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:25:0624800:17:4418200:44:4626.8101:02:3017900:22:3600:00:0000:00:00
93 4265SERGIO BARTOLOME LOPEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:25:2622600:16:2121200:46:5325.6001:03:1416600:22:1200:00:0000:00:00
94 7016EMMANUEL POPOCALLICENCIA DE DIAABM01:25:4126000:20:1719000:45:3726.3101:05:548100:19:4700:00:0000:00:00
95 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:26:0916000:14:1822200:47:3825.1901:01:5621800:24:1300:00:0000:00:00
96 8026SEBAS PALENZUELA TITOSLLICENCIA DE DIAABM01:26:4723900:17:0820100:46:1025.9901:03:1820000:23:2900:00:0000:00:00
97 7035JAUME GRANE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:27:3221600:16:1022400:47:5025.0901:04:0020200:23:3200:00:0000:00:00
98 8010IVAN CALCERADA MUNOZLLICENCIA DE DIAABM01:27:4517300:14:4722800:49:1624.3601:04:0320700:23:4200:00:0000:00:00
99 8027MARCOS BONILLA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:28:5820700:15:5820800:46:3825.7301:02:3624300:26:2200:00:0000:00:00
100 8004MARC PUEYO SALÓLLICENCIA DE DIAABM01:29:3020600:15:5823700:49:4524.1201:05:4321000:23:4700:00:0000:00:00
101 8030ALBERT SANZ BALAGUERLLICENCIA DE DIAABM01:30:2921400:16:0821700:47:0225.5101:03:1024800:27:1900:00:0000:00:00
102 3802FRANCISCO MAÑAS LORENZOC.E. NO TE PARESABM01:32:4324200:17:1524800:54:2122.0801:11:3613600:21:0700:00:0000:00:00
103 801ANTONI VIDAL SANTACREUCLUB NATACIO CALDESABM01:34:4426100:20:4624200:50:2323.8201:11:0920400:23:3500:00:0000:00:00
104 8002POL LLIGOÑA MITJANSLLICENCIA DE DIAABM01:48:3521700:16:1125401:05:1018.4101:21:2124700:27:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8045MARIA MAYALEN NORIEGA BELSBR OPEN TEAMABF01:08:274900:11:334600:35:1534.0400:46:4815200:21:3900:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:16:219300:12:3216100:43:1127.7900:55:4311600:20:3800:00:0000:00:00
3 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF01:16:546500:11:5915400:42:3228.2100:54:3117300:22:2300:00:0000:00:00
4 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:17:1917800:14:5513500:41:0929.1600:56:0414000:21:1500:00:0000:00:00
5 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOTRITEAM GIRONAABF01:17:535400:11:3919600:45:5326.1500:57:3210800:20:2100:00:0000:00:00
6 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:18:3013300:13:3317400:43:5627.3100:57:2913200:21:0100:00:0000:00:00
7 1828RAQUEL MARTIN FERNANDEZC.N. MATAROABF01:22:1313100:13:2915700:42:3828.1500:56:0724200:26:0600:00:0000:00:00
8 4095EMANUELA VENTURELLIBARCELONA DRAGONS TRIATHLABF01:22:4914200:13:5317500:44:1427.1300:58:0722400:24:4200:00:0000:00:00
9 1900MARTA CERDA LAFONTC.N. CATALUNYAABF01:24:5613600:13:4022100:47:3225.2501:01:1220900:23:4400:00:0000:00:00
10 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:25:2413200:13:3121400:46:5825.5501:00:2923100:24:5500:00:0000:00:00
11 8024MIRIAM CARBONELL VITALLICENCIA DE DIAABF01:25:2822500:16:2123500:49:3824.1801:05:596300:19:2900:00:0000:00:00
12 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:27:3823400:16:5621500:47:0125.5201:03:5720600:23:4100:00:0000:00:00
13 6127TALÍA SCHÜRMANN FERNÁNDEZINDEPENDENTABF01:30:4521900:16:1223100:49:2724.2701:05:3923300:25:0600:00:0000:00:00
14 5107RAQUEL GARCIA SANSW3TRIBCNABF01:30:5323100:16:5123400:49:3424.2101:06:2522100:24:2800:00:0000:00:00
15 8001CRISTINA AURA FONTLLICENCIA DE DIAABF01:55:3525600:18:4725501:09:1617.3201:28:0324900:27:3200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32