RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
527 463 450 13 0 750 20 5 11 14

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:54:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:21
28044LUCAS MOLA DIAZ00:57:24
33446JORDI MONTRAVETA MOYA00:59:31

2. - C.N. TARRACO - 02:58:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:58:45
2201AARON PAGES URBANO00:59:04
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:00:47

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:58:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:58:47
2806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:59:36
35558SERGI MATAS LARGO01:00:36

4. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:00:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:58:50
23224GUILLEM MONTIEL MORENO00:59:05
3876MARC COMELLAS GONZALEZ01:02:22

5. - C.E. RAYOTEAM - 03:01:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:08
25509ROGER CAMPRUBI GALLET00:59:57
33236ENRIC BOLDU ROIG01:02:10

6. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:02:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:59:50
24850ALEIX BIEL BOLAÑO01:00:16
35523JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:02:33

7. - C.N. VIC-ETB - 03:04:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:00:57
2835RAMON SALVANS ISERN01:01:22
31528TONI MANZANEQUE GUITART01:02:38

8. - C.N. REUS PLOMS - 03:05:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:59:08
2565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:02:27
34107XAVI QUERALT FORCADELL 01:04:18

9. - C.N. SABADELL - 03:06:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON01:00:46
28048ANGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO01:02:11
33456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:03:51

10. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:10:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:02:27
25884ROGER MIRABET BULLICH01:02:52
32674JOSE FRANCO BO01:05:28

11. - C.E. PICORNELL - 03:11:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15877MARÇAL FORNER PEDRENY01:03:24
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:03:37
31772MARC ABULI LLUCH01:04:12

12. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:13:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO00:58:08
2311ALBERT ARIAS GASCH01:05:56
33121DAVID VERDURA01:09:38

13. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:13:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:02:22
22409MARC CUADRENCH FRANCO01:05:27
31752CARLES PRAT ARANDA01:06:02

14. - C.N. MATARO - 03:13:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:01:34
24462CARLOS MANCERA ROBLES01:02:51
33081MARCO GAMEZ COBOS01:09:28

15. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:13:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:02:38
24947ALBERTO MONTES OLIVA01:04:00
31097IGNASI SANTAFE VENTEO01:07:17

16. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:14:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:02:18
23326SERGI SAEZ DAMAS01:04:07
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:07:56

17. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:18:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:04:32
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:05:55
34209ERIC MEYA CARRETERO01:07:45

18. - C.E. SISTRELLS - 03:18:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:04:37
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:06:10
34876PATRICIO ROSSI01:07:39

19. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:19:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12471MARTI CAROL ADROHER01:05:16
22239EDGAR COSTABELLA COSTA01:06:53
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:07:34

20. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:20:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA01:04:47
2377XAVIER CODONY RUAIX01:07:29
34794TONI FONT MARTI01:07:48

21. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:23:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13164JORGE LLORENTE QUIROGA01:05:05
23181MARTI PUIG01:08:18
33185FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ01:09:59

22. - ABSOLUT SPORT - 03:23:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:03:40
2793ADRIA LEON SALVADOR01:06:36
33119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZ01:13:40

23. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:23:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14953PAU PLANAS MARQUES01:07:21
22665FRANCESC VIDAL RODRIGUEZ01:07:54
31621OMAR PALMA BASTERO01:08:44

24. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:24:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:06:03
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:08:08
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:10:25

25. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:27:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX01:01:40
22251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:11:35
32875XAVIER CELMA GAMO01:14:20

26. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:28:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:07:02
21179ALBERT BONILLA SOLER01:08:50
33658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:12:26

27. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:28:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:04:35
24356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:06:24
31468ALBERT CERDA VICENS01:17:21

28. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:30:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:04:59
21707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:10:18
32010PABLO MITJANS MANAU01:15:01

29. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:31:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1309POL NIN MORAN01:09:23
23226MARC BARRANCO PONS01:10:42
3358JUAN GONZÁLEZ ARIAS01:11:42

30. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:32:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14472MARC BATLLE BASART01:08:30
2944MARC BUSQUETS SANS01:08:52
33049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:14:45

31. - CLUB TRI5U - 03:33:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12630CARLES PONS PEREZ01:08:13
2359ARNAU ABARCA SALVADÓ01:12:19
32018PAU CAPDEVILA VERA01:12:30

32. - C.A. LES TORTUGUES - 03:34:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:09:56
22355CARLES TABERNE BARRI 01:11:58
32364XAVIER GARCIA NARANJO 01:12:28

33. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:34:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13644MIQUEL SOLÉ VIVES01:03:11
2898JORDI FERRERAS JEREZ01:15:18
32861RICARDO MONASTERIO VIVES01:16:01

34. - C.A. XALOC - 03:34:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1390JOSEP Mª OLIVE LLOBET01:05:54
21387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:09:14
3839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVI01:19:31

35. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:34:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:08:46
21421MIQUEL TEIXIDO JULIAN01:09:58
34481JOSE GOMEZ PUYOL01:16:14

36. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:35:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:10:17
22066DAVID ARTES DIAZ01:11:43
33251MIQUEL GUERRERO SOLER01:13:41

37. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:37:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:03:32
22768ARTEMI NAVARRO VIVAS01:14:31
32735XAVIER ORTIZ GEREZ01:19:14

38. - TG TRIATLO SITGES - 03:37:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:07:20
21052SIMON LOBERA  JONES01:11:47
32113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉREZ01:18:26

39. - TRIATLO PALLEJA - 03:38:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12442MARC OLLÉ ALDEGUER01:11:01
21343BERNAT TERMES COLL01:13:38
34884JAVIER NAVARRO GUILLÉN01:13:43

40. - CERDANYOLA CH - 03:39:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:04:50
21596JOSE MARIA MORALES HERNANDEZ01:11:14
3360MARC PRIEGO CAMPOS01:23:29

41. - C.A. IGUALADA - 03:43:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1913MARC CODINA PRATS01:11:02
22919RAMON LLADO RIBA01:14:49
3343MARC PALLARÈS BERTRAN01:17:27

42. - W3TRIBCN - 03:43:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADRÓS VERA01:03:53
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:04:14
32009XAVIER VICENTE ALEMANY01:35:39

43. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:46:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:08:05
25703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:14:48
33891DANIEL VEGA PRADA01:23:53

44. - C.N. SWIMFASTER TRIATLO - 03:48:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12154ARNAU PALOU VICENS01:11:31
2420MARC UBACH MORERA01:15:32
35379DAVID PUIG ALAY01:21:39

45. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:48:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:11:04
25323LUIS ROMERO PORTA01:16:46
31191MARCOS SALAZAR SALGUEIRO01:20:56

46. - CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM - 03:50:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12890SERGIO MENA FUNCIA01:11:09
22259SERGI RODRÍGUEZ SÁNCHEZ01:19:33
34989ANTONIO ALARCÓN BELLO01:19:33

47. - CLUB TRITRAINING - 03:50:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1386RAFAEL RUIZ DELGADO01:13:53
25400XAVIER MALDONADO PEREZ01:14:07
34637ISAAC FONTELLES CODERCH01:22:50

48. - C.T. ATENEU LES BASES - 03:57:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14628MIQUEL ESTEBAN SAEZ01:13:23
2859ORIOL TOMAS ALDA01:21:13
3346RAMON ROVIRA MATEO-APARICIO01:22:26

49. - TRIATLO JOVENT 79 - 04:04:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13889OSCAR GOMEZ FERNANDEZ01:14:50
2951JOAN BENACH VALLVERDU01:19:59
3952PEDRO BENACH VALLVERDU01:30:02

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32