RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
527 463 450 13 0 750 20 5 11 14

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTTRIACTIV LANZAROTECDF01:07:304900:10:1413500:36:5932.4500:47:1317200:20:1700:00:0000:00:00
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:09:4612800:11:2317000:37:5331.6800:49:1619100:20:3000:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:326900:10:2518900:38:2931.1800:48:5426000:21:3800:00:0000:00:00
4 1838MARIA ANDREU OLIVERC.N. MATAROCDF01:12:374700:10:0825400:40:3129.6200:50:3928800:21:5800:00:0000:00:00
5 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:14:135400:10:1733000:43:1027.800:53:2721300:20:4600:00:0000:00:00
6 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:17:0211300:11:1228800:41:4128.7900:52:5337600:24:0900:00:0000:00:00
7 6035IRENE PEREZ TORRESINDEPENDENTCDF01:29:0834300:14:4940400:47:4425.1401:02:3341800:26:3500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANCERDANYOLA CHJNF01:08:505000:10:1417500:37:5931.5900:48:1320100:20:3700:00:0000:00:00
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:13:199000:10:4526500:40:5129.3800:51:3626700:21:4300:00:0000:00:00
3 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:18:1410300:11:0134800:44:0827.1900:55:0933400:23:0500:00:0000:00:00
4 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF01:18:399700:10:5137900:45:5126.1700:56:4228600:21:5700:00:0000:00:00
5 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF01:18:5719900:12:3432600:42:5927.9200:55:3335100:23:2400:00:0000:00:00
6 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:19:4823500:13:1733100:43:1127.7900:56:2834700:23:2000:00:0000:00:00
7 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:19:555600:10:1738600:46:1325.9600:56:3035300:23:2500:00:0000:00:00
8 6066MARIA FONTANALS I CCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:20:2810400:11:0236900:45:1726.500:56:1937700:24:0900:00:0000:00:00
9 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF01:23:2521500:12:5039900:47:0825.4600:59:5835500:23:2700:00:0000:00:00
10 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONACDF01:24:4712900:11:2439300:46:4625.6600:58:1042000:26:3700:00:0000:00:00
11 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉPRAT TRIATLO 1994JNF01:26:1932700:14:3138700:46:1625.9401:00:4740100:25:3200:00:0000:00:00
12 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTJNF01:28:5836700:15:2341500:48:3624.6901:03:5939100:24:5900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNAC.N. VIC-ETBSUB23F01:04:361700:09:2610400:36:0533.2600:45:319700:19:0500:00:0000:00:00
2 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:05:534200:10:0314300:37:1032.2900:47:137900:18:4000:00:0000:00:00
3 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:06:104800:10:1313200:36:5432.5200:47:079300:19:0300:00:0000:00:00
4 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:08:174600:10:0614500:37:1332.2400:47:1922800:20:5800:00:0000:00:00
5 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:20:2939500:15:5234600:43:5527.3200:59:4720800:20:4200:00:0000:00:00
6 6111IRENE SANCHEZ ALBERCLUB ATLETIC CASTELLARSUB23F01:23:1720300:12:4039500:46:5825.5500:59:3836200:23:3900:00:0000:00:00
7 5048MIRIAM MURILLO BLAZC.E. NO TE PARESSUB23F01:23:4619800:12:3436100:44:5526.7200:57:2941500:26:1700:00:0000:00:00
8 6121SARA PÉREZ CAMPILLOCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:29:3043500:17:4540100:47:2025.3501:05:0538200:24:2500:00:0000:00:00
9 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F01:32:2327100:13:4843400:51:4723.1701:05:3542200:26:4800:00:0000:00:00
10 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F01:37:0139100:15:4044300:55:3021.6201:11:1040700:25:5100:00:0000:00:00
11 6124ANNA MORENO NAVARROCLUB NATACIO SALLENTSUB23F01:40:5244000:18:2744200:54:2222.0701:12:4943400:28:0300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:09:187000:10:2519500:38:3631.0900:49:0117000:20:1700:00:0000:00:00
2 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:14:1922400:13:0220900:39:0330.7300:52:0529700:22:1400:00:0000:00:00
3 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:15:4815000:12:0725800:40:4429.4600:52:5132900:22:5700:00:0000:00:00
4 6032ANA MORACHO VELASCOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:16:4918600:12:2929800:41:5928.5800:54:2830200:22:2100:00:0000:00:00
5 5059ROSER PLADEVALL IZAC.N. SABADELLABF01:19:5321100:12:4832000:42:4828.0400:55:3638000:24:1700:00:0000:00:00
6 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:22:0738400:15:3535200:44:1627.1100:59:5129800:22:1600:00:0000:00:00
7 1941CRISTINA MARTINEZ RC.N. VIC-ETBABF01:25:2530900:14:0836200:45:0526.6200:59:1341400:26:1200:00:0000:00:00
8 6202MARINA GARCIA LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:26:1040500:16:1038200:46:0526.0401:02:1537300:23:5500:00:0000:00:00
9 7121EMMA SHALLCROSSLLICENCIA DE DIAABF01:26:3017400:12:2140500:47:4625.1201:00:0741600:26:2300:00:0000:00:00
10 8030OIHANE URMENETA ZABAÑORGA K.K.E.ABF01:32:3732000:14:1837500:45:3426.3400:59:5244700:32:4500:00:0000:00:00
11 8005MARTA SABATER MARTOLLICENCIA DE DIAABF01:33:3518700:12:2944500:55:3921.5601:08:0839900:25:2700:00:0000:00:00
12 1927LAIA POCIELO LOHANCLUB TRITRAININGABF01:53:0244700:19:3444400:55:3421.601:15:0844800:37:5400:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:03:507300:10:266200:34:5834.3200:45:246000:18:2600:00:0000:00:00
2 4077MARTA MARTIN ALEGREINDEPENDENTABF01:13:3523800:13:1924200:40:0829.900:53:2716000:20:0800:00:0000:00:00
3 6113AMAYA PRAT LURITRIATLO L´HOSPITALETABF01:21:0532900:14:3227100:41:1029.1500:55:4239700:25:2300:00:0000:00:00
4 5182ANNA CODINA PADRÓS C.A. LES TORTUGUESABF01:22:2840600:16:1431100:42:3128.2200:58:4536400:23:4300:00:0000:00:00
5 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:30:4936500:15:1840800:47:5825.0201:03:1643100:27:3300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:5319400:12:3323700:39:5430.0800:52:2724800:21:2600:00:0000:00:00
2 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:17:3720100:12:3731600:42:4028.1300:55:1730100:22:2000:00:0000:00:00
3 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:21:4218800:12:2938300:46:0726.0200:58:3633700:23:0600:00:0000:00:00
4 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:22:0031600:14:1435900:44:4826.7900:59:0233000:22:5800:00:0000:00:00
5 6213MONTSE GÓMEZ RAMIRECLUB TRI5UABF01:22:4325600:13:3238800:46:1925.9100:59:5132600:22:5200:00:0000:00:00
6 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:24:0434100:14:4738500:46:0826.0101:00:5534000:23:0900:00:0000:00:00
7 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESABF01:27:3635400:15:0439800:47:0425.501:02:0840000:25:2800:00:0000:00:00
8 3513RAQUEL SÁNCHEZ TIENCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:28:3740200:16:0541000:48:0424.9701:04:0938700:24:2800:00:0000:00:00
9 7118MAITE MIR PONSLLICENCIA DE DIAABF01:30:4942600:17:3037600:45:3426.3401:03:0443200:27:4500:00:0000:00:00
10 6013LÍDIA PÉREZ RAMOSC.A. LES TORTUGUESABF01:31:2944300:18:4537400:45:2826.3901:04:1342900:27:1600:00:0000:00:00
11 6114ESTER DE LA FUENTE C.E. VILA OLIMPICAABF01:34:0840100:16:0243900:52:3422.8301:08:3640200:25:3200:00:0000:00:00
12 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:34:5742500:17:2743300:51:4423.201:09:1140500:25:4600:00:0000:00:00
13 3533LIDIA EXTREMERA RUICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:40:0543400:17:4344100:53:3622.3901:11:1943900:28:4600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:08:5810700:11:0514400:37:1132.2700:48:1620700:20:4200:00:0000:00:00
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:15:125300:10:1629200:41:4528.7400:52:0134200:23:1100:00:0000:00:00
3 8025ARIADNA MARIN LLORELLICENCIA DE DIAV1F01:27:2942300:17:1240000:47:0925.4501:04:2133900:23:0800:00:0000:00:00
4 4090NURIA SANTOS CAÑIZACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:28:1142100:17:1137800:45:5026.1801:03:0139300:25:1000:00:0000:00:00
5 55SONIA RODRIGUEZ FRACLUB TRIATLO BLANESV1F01:28:3540400:16:0939000:46:2225.8801:02:3141000:26:0400:00:0000:00:00
6 6073M. VICTORIA LEON ROINDEPENDENTV1F01:29:3343000:17:3641300:48:3324.7201:06:0935200:23:2400:00:0000:00:00
7 4089GEMA SEVILLANO ORDÓCLUB VO2 - SURALT1F01:32:3843100:17:3641900:48:5624.5201:06:3241200:26:0600:00:0000:00:00
8 8013ANNA PORTA ABADLLICENCIA DE DIAV1F01:34:0143800:17:5642200:49:1424.3701:07:1042500:26:5100:00:0000:00:00
9 6028MARIA RODRIGUEZ ARICLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:35:1939400:15:4943800:52:3022.8601:08:1942600:27:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:18:5928800:13:5430300:42:1828.3700:56:1232200:22:4700:00:0000:00:00
2 3554MATILDE MUÑOZ RICOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F01:25:2839900:15:5839600:47:0125.5201:02:5930400:22:2900:00:0000:00:00
3 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:26:0118400:12:2842900:50:5123.601:03:1931500:22:4200:00:0000:00:00
4 5086SUSANNE MARTINEZ GACLUB TRITRAININGV1F01:29:3125700:13:3342100:49:0924.4201:02:4242400:26:4900:00:0000:00:00
5 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:29:4242800:17:3240700:47:4925.101:05:2138100:24:2100:00:0000:00:00
6 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:33:4944400:19:0441600:48:3724.6801:07:4141300:26:0800:00:0000:00:00
7 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV1F01:39:5542700:17:3144000:53:0722.5901:10:3844100:29:1700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:29:1138100:15:3242700:49:5024.0801:05:2236900:23:4900:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:02:394300:10:046000:34:5034.4500:44:543600:17:4500:00:0000:00:00
2 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:05:164100:10:036300:34:5934.300:45:0216600:20:1400:00:0000:00:00
3 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:05:5013800:11:427500:35:2133.9500:47:038700:18:4700:00:0000:00:00
4 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM01:05:566200:10:2110100:35:5733.3800:46:1812300:19:3800:00:0000:00:00
5 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:07:0211000:11:1014000:37:0732.3300:48:178600:18:4500:00:0000:00:00
6 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:07:562100:09:3518600:38:2331.2600:47:5814600:19:5800:00:0000:00:00
7 600SERGI MARTINEZ VALINDEPENDENTCDM01:09:1512200:11:1813300:36:5932.4500:48:1722600:20:5800:00:0000:00:00
8 1591FRANCISCO JAVIER GRC.N. TARRACOCDM01:13:2314100:11:4718800:38:2731.2100:50:1434100:23:0900:00:0000:00:00
9 183ÀLEX COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:14:067100:10:2532100:42:512800:53:1621600:20:5000:00:0000:00:00
10 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:15:1424300:13:2321400:39:1330.600:52:3631300:22:3800:00:0000:00:00
11 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:16:546400:10:2218500:38:2231.2800:48:4443500:28:1000:00:0000:00:00
12 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANINDEPENDENTCDM01:24:0528400:13:5234900:44:1227.1500:58:0440800:26:0100:00:0000:00:00
13 2872PAU BERNABÉTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:27:3439200:15:4336800:45:1526.5201:00:5841900:26:3600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:50800:09:13800:32:2337.0600:41:361900:17:1400:00:0000:00:00
2 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:05100:08:442100:33:1736.0500:42:011400:17:0400:00:0000:00:00
3 2910BERNAT COROMINAS OLC.E. RAYOTEAMJNM00:59:08900:09:141100:32:3536.8300:41:492200:17:1900:00:0000:00:00
4 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:59:317500:10:281200:32:3836.7700:43:06500:16:2500:00:0000:00:00
5 806JOAQUIM GARCIA ROMEPRAT TRIATLO 1994JNM00:59:362700:09:412900:33:3435.7500:43:15400:16:2100:00:0000:00:00
6 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMJNM00:59:575100:10:141900:33:0236.3300:43:161000:16:4100:00:0000:00:00
7 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:00:162300:09:373200:33:3735.700:43:141300:17:0200:00:0000:00:00
8 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROJNM01:01:344000:09:592400:33:203600:43:195200:18:1500:00:0000:00:00
9 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM01:02:102800:09:426600:35:0834.1600:44:502300:17:2000:00:0000:00:00
10 8048ANGEL GARCÍA-CASILLC.N. SABADELLJNM01:02:113800:09:553100:33:3635.7100:43:317800:18:4000:00:0000:00:00
11 5884ROGER MIRABET BULLICLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:02:522900:09:427100:35:1234.0900:44:544100:17:5800:00:0000:00:00
12 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVC.E. PICORNELLJNM01:03:373100:09:445700:34:4634.5200:44:3010000:19:0700:00:0000:00:00
13 851ALBERT BERROCAL CABABSOLUT SPORTCDM01:03:402600:09:4011400:36:2133.0100:46:013300:17:3900:00:0000:00:00
14 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:04:184400:10:059700:35:5333.4400:45:585700:18:2000:00:0000:00:00
15 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:04:323400:09:475300:34:3934.6300:44:2615700:20:0600:00:0000:00:00
16 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM01:04:432500:09:3912300:36:3632.7900:46:156200:18:2800:00:0000:00:00
17 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:599300:10:507800:35:2533.8800:46:158400:18:4400:00:0000:00:00
18 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:556100:10:198700:35:4333.600:46:0214100:19:5300:00:0000:00:00
19 793ADRIA LEON SALVADORABSOLUT SPORTCDM01:06:3614000:11:4312100:36:3532.800:48:185500:18:1800:00:0000:00:00
20 620MARC MARTIN CLOTATRICBMJNM01:08:1420200:12:3710900:36:1533.100:48:5211000:19:2200:00:0000:00:00
21 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONACDM01:09:0213900:11:4312200:36:3632.7900:48:1921100:20:4300:00:0000:00:00
22 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOJNM01:09:1815700:12:1115700:37:3731.900:49:4811900:19:3000:00:0000:00:00
23 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM01:09:281800:09:2816000:37:4231.8300:47:1029900:22:1800:00:0000:00:00
24 2587ARNAU COSTILLA AZNAC.N. MATAROCDM01:09:3114700:11:5412000:36:3432.8200:48:2823500:21:0300:00:0000:00:00
25 1707RUBEN JIMENEZ PICAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:10:1835800:15:1111500:36:2432.9700:51:358300:18:4300:00:0000:00:00
26 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. RAYOTEAMCDM01:10:51200:08:4728200:41:3428.8700:50:2119000:20:3000:00:0000:00:00
27 1278ARNAU GUILLEMAT NOVC.N. REUS PLOMSJNM01:12:1126200:13:4116900:37:5331.6800:51:3420000:20:3700:00:0000:00:00
28 359ARNAU ABARCA SALVADCLUB TRI5UJNM01:12:1911800:11:1624000:39:5730.0400:51:1323800:21:0600:00:0000:00:00
29 8015JAVI BONNIN JORDILLICENCIA DE DIAJNM01:12:5222500:13:0220400:38:5930.7800:52:0121800:20:5100:00:0000:00:00
30 1472JOSEP Mª LLORENS IBCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:13:1925300:13:2821600:39:1630.5600:52:4419800:20:3500:00:0000:00:00
31 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:13:2320600:12:4120700:39:0130.7600:51:4226200:21:4100:00:0000:00:00
32 379DAVID SOLANICH PORCCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:13:2725000:13:2619400:38:3231.1400:51:5824900:21:2900:00:0000:00:00
33 203CRISTÓBAL AÑEZ DE MC.N. TARRACOCDM01:14:5014200:11:4827900:41:3228.8900:53:2025100:21:3000:00:0000:00:00
34 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:15:0121400:12:4924500:40:1429.8300:53:0328900:21:5800:00:0000:00:00
35 1104HÉCTOR HINOJOSA IRAINDEPENDENTJNM01:15:0235000:14:5521100:39:0930.6500:54:0422700:20:5800:00:0000:00:00
36 825SERGI DEL BARRIO AGCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMCDM01:20:2640800:16:2330800:42:2928.2500:58:5225700:21:3400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7122LIAM LLOYDTREDZSUB23M00:57:171000:09:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2490FERNANDO LÓPEZ DE SCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23M00:57:191500:09:24300:32:0937.3300:41:33100:15:4600:00:0000:00:00
3 8044LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:24600:09:11500:32:2137.0900:41:32300:15:5200:00:0000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINC.N. TARRACOSUB23M00:58:45700:09:12900:32:2337.0600:41:351700:17:1000:00:0000:00:00
5 201AARON PAGES URBANOC.N. TARRACOSUB23M00:59:041100:09:21600:32:2137.0900:41:422600:17:2200:00:0000:00:00
6 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:00:031400:09:23400:32:2137.0900:41:445600:18:1900:00:0000:00:00
7 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:00:361900:09:303400:33:4935.4900:43:192100:17:1700:00:0000:00:00
8 4475POL GIMENO FONQUERNC.N. CATALUNYASUB23M01:00:385900:10:191700:32:5836.400:43:172400:17:2100:00:0000:00:00
9 258JORDI CARRASCO BALDC.N. TARRACOSUB23M01:00:471200:09:22700:32:2237.0800:41:449400:19:0300:00:0000:00:00
10 4103ARNAU SERRADESANFERC.N. VIC-ETBSUB23M01:00:575200:10:162000:33:1436.1100:43:302700:17:2700:00:0000:00:00
11 1490CARLES SUMARROCA BOCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:01:407900:10:313800:33:5935.3100:44:301600:17:1000:00:0000:00:00
12 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:185500:10:174800:34:2934.800:44:462900:17:3200:00:0000:00:00
13 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:02:277600:10:284100:34:1335.0700:44:413700:17:4600:00:0000:00:00
14 4462CARLOS MANCERA ROBLC.N. MATAROABM01:02:516300:10:214300:34:1635.0200:44:375100:18:1400:00:0000:00:00
15 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:03:205700:10:184700:34:2034.9500:44:388000:18:4200:00:0000:00:00
16 8042ALBERT RIBAS NIETOCN EIVISSA TRIATLÓSUB23M01:03:261300:09:228000:35:2733.8500:44:497200:18:3700:00:0000:00:00
17 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:03:5115400:12:106100:34:5734.3300:47:071100:16:4400:00:0000:00:00
18 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:04:078200:10:358200:35:2933.8200:46:044300:18:0300:00:0000:00:00
19 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M01:04:1416500:12:153600:33:5235.4300:46:074400:18:0700:00:0000:00:00
20 3825JAN MISSÉ XANDRICLUB TRIATLO ANDORRASUB23M01:04:3017700:12:223000:33:3535.7300:45:576800:18:3300:00:0000:00:00
21 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSSUB23M01:04:379400:10:507900:35:2633.8700:46:165800:18:2100:00:0000:00:00
22 2802RAMON FIGUERAS MONECLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:05:3716700:12:154000:34:1035.1200:46:2510500:19:1200:00:0000:00:00
23 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:5612500:11:1913600:37:0032.4300:48:193100:17:3700:00:0000:00:00
24 2239EDGAR COSTABELLA COCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:06:538800:10:409300:35:4833.5200:46:2818500:20:2500:00:0000:00:00
25 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:07:458600:10:378400:35:3833.6800:46:1525200:21:3000:00:0000:00:00
26 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:08:1814800:11:5511800:36:3032.8800:48:2513900:19:5300:00:0000:00:00
27 2879ESTEVE GONZALEZ CUXCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:08:4610200:11:0020100:38:5830.800:49:588800:18:4800:00:0000:00:00
28 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:08:5325400:13:3012800:36:5232.5500:50:226600:18:3100:00:0000:00:00
29 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:09:0122200:12:588300:35:3633.7100:48:3418700:20:2700:00:0000:00:00
30 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M01:10:0312300:11:1819700:38:4131.0200:49:5915500:20:0400:00:0000:00:00
31 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M01:10:0414500:11:5218400:38:2131.2900:50:1313800:19:5100:00:0000:00:00
32 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:10:2926300:13:4112600:36:4832.6100:50:2915000:20:0000:00:0000:00:00
33 3311MARC MALLARACH GUINCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:12:076700:10:245200:34:3934.6300:45:0342700:27:0400:00:0000:00:00
34 2922JOSEP BADIA CALDEROCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:12:1526900:13:4718100:38:1331.400:52:0016700:20:1500:00:0000:00:00
35 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:12:2616400:12:1519600:38:3731.0700:50:5225600:21:3400:00:0000:00:00
36 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:12:3022100:12:5725200:40:2529.6900:53:2210300:19:0800:00:0000:00:00
37 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:13:3811200:11:1223400:39:4930.1400:51:0131200:22:3700:00:0000:00:00
38 3049CRISTIAN MARTINEZ STEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:14:4527900:13:5022100:39:2430.4600:53:1425300:21:3100:00:0000:00:00
39 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:15:0020500:12:4020300:38:5930.7800:51:3934900:23:2100:00:0000:00:00
40 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:17:0423900:13:2131500:42:4028.1300:56:0123600:21:0300:00:0000:00:00
41 343MARC PALLARÈS BERTRC.A. IGUALADASUB23M01:17:2732200:14:2023300:39:4830.1500:54:0834500:23:1900:00:0000:00:00
42 2598JOSEP FERRER ISERNCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:17:3822900:13:079500:35:5133.4700:48:5843700:28:4000:00:0000:00:00
43 8032JORDI PEREZ RODRIGULLICENCIA DE DIAABM01:18:4631200:14:1022400:39:2830.4100:53:3839200:25:0800:00:0000:00:00
44 8024FERRAN SELVA FÍGULSLLICENCIA DE DIAABM01:22:1327600:13:5035800:44:4626.8100:58:3636100:23:3700:00:0000:00:00
45 360MARC PRIEGO CAMPOSCERDANYOLA CHSUB23M01:23:2933200:14:3541100:48:2124.8201:02:5619600:20:3300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:21500:09:051000:32:2437.0400:41:29200:15:5200:00:0000:00:00
2 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:58:08300:08:531300:32:4236.700:41:35800:16:3300:00:0000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:59:08400:08:571400:32:5036.5500:41:472500:17:2100:00:0000:00:00
4 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:198900:10:442200:33:1936.0200:44:032000:17:1600:00:0000:00:00
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:01:225800:10:181600:32:5636.4400:43:144500:18:0800:00:0000:00:00
6 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM01:04:009800:10:552600:33:2735.8700:44:2212400:19:3800:00:0000:00:00
7 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:04:127200:10:269000:35:4633.5500:46:124200:18:0000:00:0000:00:00
8 8043ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:04:3010600:11:047200:35:1334.0700:46:174900:18:1300:00:0000:00:00
9 2310ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:04:3611900:11:175800:34:4734.500:46:046700:18:3200:00:0000:00:00
10 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:4710100:10:596900:35:1134.1100:46:106900:18:3700:00:0000:00:00
11 1670DANIEL ANTUNEZ TIRACERDANYOLA CHABM01:04:502200:09:3611200:36:2133.0100:45:579200:18:5300:00:0000:00:00
12 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:05:154500:10:055900:34:4934.4700:44:5417600:20:2100:00:0000:00:00
13 2409MARC CUADRENCH FRANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:05:2713100:11:285000:34:3834.6500:46:0610900:19:2100:00:0000:00:00
14 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:07:2012600:11:2013100:36:5332.5400:48:1310100:19:0700:00:0000:00:00
15 2665FRANCESC VIDAL RODRCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:5417800:12:2210600:36:0933.200:48:3111400:19:2300:00:0000:00:00
16 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:08:1316900:12:1611000:36:1633.0900:48:3212800:19:4100:00:0000:00:00
17 298LLUIS MAILLO MAILLOBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:08:1918000:12:2511900:36:3132.8600:48:5611300:19:2300:00:0000:00:00
18 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:3021700:12:5210800:36:1533.100:49:0711200:19:2300:00:0000:00:00
19 1179ALBERT BONILLA SOLECLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:08:508000:10:3217200:37:5631.6300:48:2817800:20:2200:00:0000:00:00
20 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:09:2821000:12:488900:35:4533.5700:48:3322300:20:5500:00:0000:00:00
21 234DAVID CASANOVAS FERINDEPENDENTABM01:09:538700:10:3922500:39:3230.3500:50:1112900:19:4200:00:0000:00:00
22 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:10:1729500:13:5813000:36:5332.5400:50:5111600:19:2600:00:0000:00:00
23 8037IVAN MARIN DOMINGUELLICENCIA DE DIAABM01:10:3413700:11:4019300:38:3131.1600:50:1117900:20:2300:00:0000:00:00
24 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:11:0124700:13:2513900:37:0532.3600:50:3019200:20:3100:00:0000:00:00
25 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:11:0221800:12:5315300:37:3131.9900:50:2420300:20:3800:00:0000:00:00
26 7106DAVID DEL AMO PERALLLICENCIA DE DIAABM01:11:2811500:11:1423000:39:4030.2500:50:5419700:20:3400:00:0000:00:00
27 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. NO TE PARESABM01:11:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 2454DAVID DESQUENS PALACLUB NATACIO CALDESABM01:12:0926400:13:4319900:38:5730.8100:52:4011800:19:2900:00:0000:00:00
29 2072ALBERTO DÍAZ MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:0931500:14:1416600:37:4931.7300:52:0315600:20:0600:00:0000:00:00
30 2189OSCAR PAUNER RAMIRECLUB VGABM01:12:1517100:12:1916700:37:5031.7200:50:0929300:22:0600:00:0000:00:00
31 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:12:4430800:14:0717300:37:5731.6200:52:0420500:20:4000:00:0000:00:00
32 802ORIOL SANTACREU ESCCLUB NATACIO CALDESABM01:12:5420700:12:4121300:39:1130.6300:51:5223400:21:0200:00:0000:00:00
33 3251MIQUEL GUERRERO SOLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:13:4110500:11:0331000:42:3028.2400:53:3315900:20:0800:00:0000:00:00
34 4884JAVIER NAVARRO GUILTRIATLO PALLEJAABM01:13:437700:10:3032300:42:5527.9600:53:2517300:20:1800:00:0000:00:00
35 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:14:0622700:13:0726400:40:5029.3900:53:5716200:20:0900:00:0000:00:00
36 5400XAVIER MALDONADO PECLUB TRITRAININGABM01:14:0720400:12:4028900:41:4228.7800:54:2213400:19:4500:00:0000:00:00
37 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:14:4731700:14:1525100:40:2129.7400:54:3616300:20:1100:00:0000:00:00
38 7116IGNACIO LOPEZ GARCILLICENCIA DE DIAABM01:14:4832400:14:2323500:39:5030.1300:54:1319900:20:3500:00:0000:00:00
39 898JORDI FERRERAS JEREC.E. TRIATHLONBCNABM01:15:1814300:11:4925900:40:4529.4500:52:3431700:22:4400:00:0000:00:00
40 7115POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:16:2128500:13:5226000:40:4729.4200:54:3926400:21:4200:00:0000:00:00
41 8001XAVI PALAU BALASCHLLICENCIA DE DIAABM01:17:5923700:13:1833700:43:1927.700:56:3724500:21:2200:00:0000:00:00
42 7114LANDER FERNANDEZ DELLICENCIA DE DIAABM01:18:2420900:12:4534100:43:4427.4400:56:2928300:21:5500:00:0000:00:00
43 8035MIGUEL ÁNGEL PÉREZ LLICENCIA DE DIAABM01:18:3624000:13:2134700:44:0327.2400:57:2423900:21:1200:00:0000:00:00
44 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM01:19:0134200:14:4731300:42:3128.2200:57:1826600:21:4300:00:0000:00:00
45 225ARNAUD BASSONCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:19:2331400:14:1233400:43:1627.7300:57:2828400:21:5500:00:0000:00:00
46 2259SERGI RODRÍGUEZ SÁNCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:19:3330400:14:0233200:43:1227.7800:57:1430000:22:1900:00:0000:00:00
47 4989ANTONIO ALARCÓN BELCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:19:3337200:15:2630100:42:1528.400:57:4127600:21:5200:00:0000:00:00
48 859ORIOL TOMAS ALDAC.T. ATENEU LES BASESABM01:21:137400:10:2728300:41:3528.8600:52:0244000:29:1100:00:0000:00:00
49 346RAMON ROVIRA MATEO-C.T. ATENEU LES BASESABM01:22:2640000:16:0035600:44:4026.8701:00:4026900:21:4600:00:0000:00:00
50 2062PABLO SOLÍS RUIZINDEPENDENTABM01:23:1730600:14:0638900:46:2125.8901:00:2732500:22:5000:00:0000:00:00
51 8019JORDI ALENYÀ SISTANLLICENCIA DE DIAABM01:23:4636600:15:1837000:45:2426.4301:00:4233300:23:0400:00:0000:00:00
52 3802FRANCISCO MAÑAS LORC.E. NO TE PARESABM01:24:4638500:15:3540900:47:5925.0101:03:3424000:21:1200:00:0000:00:00
53 3805JOAN DE LA TORRE JIC.T. PARETS DEL VALLESABM01:25:1538000:15:3233300:43:1327.7700:58:4541700:26:3000:00:0000:00:00
54 3966RUBÉN CAMPOS BLANCOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:28:5040700:16:2142600:49:4424.1301:06:0532000:22:4500:00:0000:00:00
55 297ALBERTO PEREZ CERVETRIATLO L´HOSPITALETABM01:31:5436900:15:2443600:52:1822.9401:07:4237800:24:1200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM01:02:226800:10:254200:34:1435.0500:44:393500:17:4300:00:0000:00:00
2 1336FABIAN ENRIQUE BRITCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:02:229500:10:513500:33:5135.4500:44:423400:17:4000:00:0000:00:00
3 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:02:338400:10:364600:34:2034.9500:44:563000:17:3700:00:0000:00:00
4 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:3811400:11:141500:32:5436.4700:44:086500:18:3000:00:0000:00:00
5 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:03:0210800:11:062500:33:2635.8900:44:326400:18:3000:00:0000:00:00
6 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:03:539200:10:493700:33:5335.4200:44:4210400:19:1100:00:0000:00:00
7 5522GUILLEM CAPDEVILA VCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:04:3015900:12:123900:34:0435.2300:46:165000:18:1400:00:0000:00:00
8 2674JOSE FRANCO BOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:286000:10:194400:34:1635.0200:44:3522000:20:5300:00:0000:00:00
9 390JOSEP Mª OLIVE LLOBC.A. XALOCABM01:05:5417300:12:217300:35:2033.9600:47:414800:18:1300:00:0000:00:00
10 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:0310000:10:577400:35:2033.9600:46:1713600:19:4600:00:0000:00:00
11 1270MARC MONTALBAN ESPAC.E. VILA OLIMPICAABM01:08:0510900:11:0715000:37:2332.100:48:3012200:19:3500:00:0000:00:00
12 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:08:088100:10:3312900:36:5232.5500:47:2521000:20:4300:00:0000:00:00
13 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:523300:09:4619000:38:2931.1800:48:1520200:20:3700:00:0000:00:00
14 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:09:2326100:13:406800:35:1034.1200:48:5019500:20:3300:00:0000:00:00
15 8028ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:09:3524600:13:2516800:37:5231.6900:51:175400:18:1800:00:0000:00:00
16 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:09:5616200:12:1517400:37:5731.6200:50:1213000:19:4400:00:0000:00:00
17 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:10:4239700:15:537700:35:2433.900:51:1711500:19:2500:00:0000:00:00
18 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:11:097800:10:3022300:39:2730.4200:49:5724100:21:1200:00:0000:00:00
19 2573ADRIAN VERA ORTIZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:11:2816000:12:1320200:38:5830.800:51:1117100:20:1700:00:0000:00:00
20 328MANUEL CEBA CABALLETRITEAM GIRONAABM01:11:2937800:15:3112700:36:5132.5600:52:2210200:19:0700:00:0000:00:00
21 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:11:3527300:13:4918200:38:1431.3900:52:0312100:19:3200:00:0000:00:00
22 8034ANTONIO ALCANTARA GLLICENCIA DE DIAABM01:13:1629400:13:5824300:40:1429.8300:54:129500:19:0400:00:0000:00:00
23 5581ALBERTO CARRASCO GACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:13:2236300:15:1516300:37:4631.7700:53:0117700:20:2100:00:0000:00:00
24 8003DAVID REGAL MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:13:4941300:16:3413700:37:0132.4200:53:3516400:20:1400:00:0000:00:00
25 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:14:0525500:13:3122700:39:3630.300:53:0722900:20:5800:00:0000:00:00
26 8038XAVI PEÑA ROYLLICENCIA DE DIAABM01:14:0627000:13:4817700:38:0531.5100:51:5329600:22:1300:00:0000:00:00
27 3628DAVID CASTILLO TAMAC.A. LES TORTUGUESABM01:14:0835300:15:0214800:37:1932.1600:52:2127100:21:4700:00:0000:00:00
28 3889OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM01:14:5026600:13:4426200:40:4929.400:54:3316900:20:1700:00:0000:00:00
29 8023DANIEL MARCO ALSINALLICENCIA DE DIAABM01:15:3125200:13:2727000:41:0329.2300:54:3023300:21:0100:00:0000:00:00
30 8007OSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:15:3316300:12:1527500:41:2728.9500:53:4227500:21:5100:00:0000:00:00
31 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:16:1037600:15:2925600:40:4029.5100:56:0915300:20:0100:00:0000:00:00
32 8033JOSE SOLÀ MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAABM01:16:1736100:15:1423900:39:5730.0400:55:1123700:21:0600:00:0000:00:00
33 1640JOSEP VILARDELL VEC.N. VIC-ETBABM01:16:2828000:13:5125300:40:3029.6300:54:2129500:22:0700:00:0000:00:00
34 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:3129100:13:5628600:41:3828.8200:55:3422500:20:5700:00:0000:00:00
35 3222JOAN CASTELLANOS ALC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:17:2638200:15:3427300:41:2628.9600:57:0018600:20:2600:00:0000:00:00
36 2419DANI LOPEZ FITÓCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:17:3929600:13:5833500:43:1827.7100:57:1618000:20:2300:00:0000:00:00
37 2081IGNASI PIÑEIRO ADELCLUB TRIATLO MALGRATABM01:18:0929200:13:5633600:43:1927.700:57:1522100:20:5400:00:0000:00:00
38 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:18:2230700:14:0733800:43:2027.6900:57:2722200:20:5500:00:0000:00:00
39 2666MARC CASADEMONT FONCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:18:249100:10:4829900:42:0028.5700:52:4840300:25:3600:00:0000:00:00
40 2329PAU ARAGONES TRIADUCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:19:5441700:16:5330900:42:2928.2500:59:2219300:20:3200:00:0000:00:00
41 8046JONATHAN OBADIA GILLLICENCIA DE DIAABM01:20:3218300:12:2635100:44:1427.1300:56:4037000:23:5200:00:0000:00:00
42 8047IVAN HAROLLICENCIA DE DIAABM01:20:5533100:14:3536300:45:0626.6100:59:4124200:21:1400:00:0000:00:00
43 271MIQUEL NOVELL BARDAINDEPENDENTABM01:23:4038600:15:3735700:44:4326.8401:00:2034600:23:2000:00:0000:00:00
44 2809DANIEL RAMOS JIMENETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:25:2829300:13:5738400:46:0826.0101:00:0539600:25:2300:00:0000:00:00
45 1654ORIOL PORTA MAQUEDAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:5934400:14:5041700:48:4424.6201:03:3435400:23:2500:00:0000:00:00
46 5288FRANCESC FOIXENCH VINDEPENDENTABM01:27:1632800:14:3238100:46:0226.0701:00:3442100:26:4200:00:0000:00:00
47 7110GUILLEM MARTINEZ ARLLICENCIA DE DIAABM01:34:1142000:17:1142400:49:3524.201:06:4643000:27:2500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:58:172000:09:31100:32:0037.500:41:311200:16:4600:00:0000:00:00
2 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:58:472400:09:38200:32:0337.4400:41:411500:17:0600:00:0000:00:00
3 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:02:383600:09:512800:33:3035.8200:43:2110600:19:1700:00:0000:00:00
4 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM01:03:1112000:11:175400:34:4134.600:45:581800:17:1300:00:0000:00:00
5 5877MARÇAL FORNER PEDC.E. PICORNELLABM01:03:243700:09:526700:35:0934.1400:45:015900:18:2300:00:0000:00:00
6 2830SERGI LASHERAS RABITRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:03:323000:09:436500:35:0034.2900:44:438900:18:4900:00:0000:00:00
7 4107XAVI QUERALT FORCAC.N. REUS PLOMSABM01:04:1813400:11:3411100:36:1933.0400:47:53600:16:2500:00:0000:00:00
8 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAABM01:04:313200:09:446400:35:0034.2900:44:4413700:19:4700:00:0000:00:00
9 5896SALVADOR GRAN ESTEVCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:04:3515800:12:123300:33:4635.5400:45:587100:18:3700:00:0000:00:00
10 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:05:051600:09:2613400:36:5932.4500:46:257700:18:4000:00:0000:00:00
11 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:06:106600:10:249400:35:4933.500:46:1314400:19:5700:00:0000:00:00
12 910JAMES MCKENNAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:06:1320800:12:438600:35:4333.600:48:263800:17:4700:00:0000:00:00
13 4356FERNANDO VAQUERO VACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:06:248500:10:368500:35:4033.6400:46:1615800:20:0800:00:0000:00:00
14 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM01:07:1725100:13:277000:35:1134.1100:48:387500:18:3900:00:0000:00:00
15 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:07:2119200:12:338800:35:4333.600:48:169800:19:0500:00:0000:00:00
16 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:07:2922000:12:569800:35:5433.4300:48:507400:18:3900:00:0000:00:00
17 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:07:3913200:11:3211600:36:2632.9400:47:5812700:19:4100:00:0000:00:00
18 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:07:5821600:12:518100:35:2733.8500:48:1812600:19:4000:00:0000:00:00
19 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:1321300:12:4914700:37:1332.2400:50:024600:18:1100:00:0000:00:00
20 2640CARLES GARCIA DELGACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:1818200:12:2615400:37:3431.9400:50:005300:18:1800:00:0000:00:00
21 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:08:2819100:12:3210300:36:0333.2900:48:3514000:19:5300:00:0000:00:00
22 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:08:4412100:11:1820000:38:5830.800:50:166100:18:2800:00:0000:00:00
23 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:1036800:15:2410000:35:5633.400:51:203900:17:5000:00:0000:00:00
24 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:09:1526500:13:4313800:37:0332.3900:50:466300:18:2900:00:0000:00:00
25 1421MIQUEL TEIXIDO JULICLUB TRIATLO SABADELLABM01:09:5817500:12:2112400:36:3732.7700:48:5823200:21:0000:00:0000:00:00
26 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:11:0428900:13:5414200:37:0932.300:51:0315100:20:0100:00:0000:00:00
27 2364XAVIER GARCIA NARANC.A. LES TORTUGUESABM01:12:2826000:13:3618000:38:1231.4100:51:4820600:20:4000:00:0000:00:00
28 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:12:4218500:12:2822200:39:2430.4600:51:5221700:20:5000:00:0000:00:00
29 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:13:4023000:13:1023100:39:4330.2100:52:5321400:20:4700:00:0000:00:00
30 2702JOSEP ANTONI GONZALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:0734700:14:5320500:39:0030.7700:53:5316500:20:1400:00:0000:00:00
31 5719OSCAR FERNANDEZ CARC.A. LES TORTUGUESABM01:14:0828300:13:5218700:38:2431.2500:52:1627700:21:5200:00:0000:00:00
32 2650JONATHAN MENDEZ LÓPCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:14:1938800:15:3919800:38:5630.8200:54:3513200:19:4400:00:0000:00:00
33 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:14:2034500:14:5121200:39:1130.6300:54:0217400:20:1800:00:0000:00:00
34 3888NACHO PARERA RUIZT3R TRIATLOABM01:14:2415500:12:1026800:40:5829.2900:53:0824400:21:1600:00:0000:00:00
35 2768ARTEMI NAVARRO VIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:14:3131300:14:1116500:37:4731.7600:51:5830700:22:3300:00:0000:00:00
36 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM01:14:4615100:12:0822600:39:3330.3400:51:4133500:23:0500:00:0000:00:00
37 4766ROGER ANGLADA BUSQUC.A. LES TORTUGUESABM01:15:1225800:13:3323800:39:5630.0500:53:2926500:21:4300:00:0000:00:00
38 4383JUAN ANDRÉS MARTÍN CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:3013300:11:3432700:43:0327.8700:54:3721900:20:5300:00:0000:00:00
39 420MARC UBACH MORERAC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:15:3229700:13:5823200:39:4730.1600:53:4527000:21:4700:00:0000:00:00
40 312XAVI SALAZAR SANTIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:3530200:14:0224800:40:1829.7800:54:2024300:21:1500:00:0000:00:00
41 316SAMUEL HUERTA RODRICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:15:4537400:15:2824600:40:1629.800:55:4415200:20:0100:00:0000:00:00
42 348JULIÁN GÓMEZ MARTÍNINDEPENDENTABM01:16:1932100:14:1932400:42:5627.9500:57:159600:19:0400:00:0000:00:00
43 4960GERARD GRAS CASAÑASCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:16:2035900:15:1219100:38:3131.1600:53:4331100:22:3700:00:0000:00:00
44 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:16:3736000:15:1426700:40:5629.3200:56:1018800:20:2700:00:0000:00:00
45 3749ORIOL GONZÁLEZ MISEINDEPENDENTABM01:16:4017900:12:2432200:42:5327.9800:55:1724600:21:2300:00:0000:00:00
46 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:4636400:15:1528000:41:3328.8800:56:4814800:19:5800:00:0000:00:00
47 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:17:2139300:15:4822800:39:3830.2800:55:2628200:21:5500:00:0000:00:00
48 8041ALBERT GRAU ESCARRECIDADE DE LUGO FLUVIALABM01:17:2238300:15:3524400:40:1429.8300:55:4925500:21:3300:00:0000:00:00
49 8022JORDI MIRO ACEDOLLICENCIA DE DIAABM01:17:3330100:14:0128700:41:3828.8200:55:3928000:21:5400:00:0000:00:00
50 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM01:18:2629000:13:5529000:41:4328.7700:55:3832400:22:4800:00:0000:00:00
51 8006DAVID LUNA CALVENTULLICENCIA DE DIAABM01:18:2931100:14:0829500:41:5528.6300:56:0330300:22:2600:00:0000:00:00
52 8021ALEXIS SEGARRA URIOLLICENCIA DE DIAABM01:18:3537700:15:3027800:41:3128.900:57:0125800:21:3400:00:0000:00:00
53 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:18:3626700:13:4630400:42:1928.3600:56:0530600:22:3100:00:0000:00:00
54 3905NESTOR GINER LLORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:19:0427500:13:5028100:41:3328.8800:55:2336300:23:4100:00:0000:00:00
55 2735XAVIER ORTIZ GEREZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:19:1437300:15:2729400:41:5428.6400:57:2127900:21:5300:00:0000:00:00
56 3136MARCIAL VAZQUEZ MENCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:19:4136200:15:1430600:42:2228.3200:57:3629100:22:0500:00:0000:00:00
57 2489ALBERT RANDÉ PUIGCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:20:0534800:14:5435500:44:3926.8800:59:3319400:20:3200:00:0000:00:00
58 7103JORDI ARIAS CIURANALLICENCIA DE DIAABM01:20:1542200:17:1224900:40:1929.7600:57:3131800:22:4400:00:0000:00:00
59 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:21:3927700:13:5035000:44:1227.1500:58:0236000:23:3700:00:0000:00:00
60 1208OSCAR MARTIN LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:22:3137500:15:2928500:41:3828.8200:57:0739800:25:2400:00:0000:00:00
61 4637ISAAC FONTELLES CODCLUB TRITRAININGABM01:22:5032500:14:3034500:43:5427.3300:58:2438400:24:2600:00:0000:00:00
62 7120SERGIO OLEA ANDRADELLICENCIA DE DIAABM01:23:0733700:14:4334000:43:2627.6300:58:0939000:24:5800:00:0000:00:00
63 1286MARIO TAPIA GARCIAC.N. SABADELLABM01:23:2531000:14:0836400:45:0826.5900:59:1637500:24:0900:00:0000:00:00
64 3891DANIEL VEGA PRADAC.E. VILA OLIMPICAABM01:23:5332300:14:2138000:45:5926.101:00:2035800:23:3300:00:0000:00:00
65 8029ALEX GIBERT SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:24:4927200:13:4840200:47:2625.301:01:1435900:23:3500:00:0000:00:00
66 8026JORDI GUIJARRO VALELLICENCIA DE DIAABM01:24:5533500:14:3940600:47:4725.1101:02:2630500:22:2900:00:0000:00:00
67 8040JORDI GARCIA TEYLLICENCIA DE DIAABM01:25:0544500:19:2237300:45:2726.401:04:4916800:20:1600:00:0000:00:00
68 3454JORDI NICOLAU LLEONITRIATLETES SOLIDARISABM01:25:5439000:15:4039100:46:2525.8501:02:0536800:23:4900:00:0000:00:00
69 8002VICTOR MANUEL MATALLICENCIA DE DIAABM01:26:1041200:16:3039400:46:4825.6401:03:1832700:22:5200:00:0000:00:00
70 8010CEDRYC DOUILLETLLICENCIA DE DIAABM01:26:3941400:16:3937200:45:2626.4101:02:0538900:24:3400:00:0000:00:00
71 285GABRIEL ÁLVAREZ CABTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:26:5244200:18:3336600:45:1426.5301:03:4733600:23:0500:00:0000:00:00
72 8027MANUEL LAMA CAMACHOLLICENCIA DE DIAABM01:27:0827400:13:4940300:47:3025.2601:01:1940600:25:4900:00:0000:00:00
73 7109VÍCTOR MANUEL RUIZ LLICENCIA DE DIAABM01:29:49000:00:00000:00:00001:05:2138600:24:2800:00:0000:00:00
74 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:30:0135600:15:0939700:47:0425.501:02:1343300:27:4800:00:0000:00:00
75 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTABM01:30:5641800:16:5442300:49:3324.2201:06:2738800:24:2900:00:0000:00:00
76 3995JUANMI GARCIA CABALINDEPENDENTABM01:32:3944100:18:3042800:50:2223.8301:08:5236600:23:4700:00:0000:00:00
77 476GUILLERMO JEVENOIS INDEPENDENTABM01:39:0442900:17:3543500:51:5223.1401:09:2744300:29:3700:00:0000:00:00
78 8020JOSEP MARIA MESTRESLLICENCIA DE DIAABM01:41:3143900:18:2643200:51:2923.3101:09:5544600:31:3600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 941ALVARO RANCE GIMENECLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:59:503900:09:582300:33:203600:43:18700:16:3200:00:0000:00:00
2 739JORDI AGRAMUNT LUZOC.N. SABADELLV1M01:00:463500:09:492700:33:2935.8400:43:182800:17:2800:00:0000:00:00
3 565SERGI RODRIGUEZ JIMC.N. REUS PLOMSV1M01:02:2711100:11:115500:34:4334.5700:45:54900:16:3300:00:0000:00:00
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:2312400:11:181800:33:0036.3600:44:189900:19:0500:00:0000:00:00
5 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:5616100:12:145600:34:4534.5300:46:5914500:19:5700:00:0000:00:00
6 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:149900:10:5511300:36:2133.0100:47:1614700:19:5800:00:0000:00:00
7 1789JORDI CASANOVA CLUSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:07:3421900:12:5410200:36:0133.3200:48:557300:18:3900:00:0000:00:00
8 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:3628100:13:529100:35:4733.5400:49:394000:17:5700:00:0000:00:00
9 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:07:4819600:12:349900:35:5633.400:48:3010700:19:1800:00:0000:00:00
10 647JOSE MARTIN FERNANDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:5819500:12:339200:35:4733.5400:48:2012500:19:3800:00:0000:00:00
11 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:09:1414900:11:5814600:37:1332.2400:49:1115400:20:0300:00:0000:00:00
12 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M01:09:3133000:14:3314900:37:2132.1300:51:543200:17:3700:00:0000:00:00
13 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:09:3815600:12:1115200:37:303200:49:4114300:19:5700:00:0000:00:00
14 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:5519700:12:3415100:37:2632.0600:50:0014200:19:5500:00:0000:00:00
15 3185FRANCISCO ABARCA GOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:599600:10:5118300:38:2031.300:49:1121500:20:4800:00:0000:00:00
16 2064LAURIO PERDIGUERO MCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:10:2511700:11:1611700:36:3032.8800:47:4631400:22:3900:00:0000:00:00
17 1373JAVIER PEREZ DELGADTRITEAM GIRONAV1M01:11:2221200:12:4817800:38:1031.4400:50:5818200:20:2400:00:0000:00:00
18 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:11:4229800:13:5912500:36:4732.6200:50:4622400:20:5600:00:0000:00:00
19 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:11:4317000:12:1816100:37:4431.800:50:0226300:21:4100:00:0000:00:00
20 2355CARLES TABERNE BARRC.A. LES TORTUGUESV1M01:11:5824900:13:2622900:39:4030.2500:53:069100:18:5200:00:0000:00:00
21 8009ERNESTO CIRERA LÓPELLICENCIA DE DIAV1M01:12:1224100:13:2221900:39:2130.500:52:4311700:19:2900:00:0000:00:00
22 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:12:1331900:14:1515600:37:3531.9300:51:5018100:20:2300:00:0000:00:00
23 3188RABE DAKI BENABOUDTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:12:2023400:13:1521800:39:2030.5100:52:3513500:19:4500:00:0000:00:00
24 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:13:0523300:13:1416200:37:4531.7900:50:5929400:22:0600:00:0000:00:00
25 8049CARLES RAMOS ABELLALLICENCIA DE DIAV1M01:14:0835500:15:0526300:40:5029.3900:55:554700:18:1300:00:0000:00:00
26 1450SALVADOR BOSCH CAMPC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:1014600:11:5325000:40:1929.7600:52:1228700:21:5800:00:0000:00:00
27 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:3925900:13:3525500:40:3429.5800:54:0918900:20:3000:00:0000:00:00
28 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:4230000:14:0120600:39:0130.7600:53:0226100:21:4000:00:0000:00:00
29 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:14:4940300:16:0624100:40:0129.9900:56:078100:18:4200:00:0000:00:00
30 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:15:1315200:12:0823600:39:5230.100:52:0034400:23:1300:00:0000:00:00
31 7111ROBERTO BRETON CALLLLICENCIA DE DIAV1M01:16:1222800:13:0730500:42:2028.3500:55:2721200:20:4500:00:0000:00:00
32 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:1433300:14:3626900:40:5929.2800:55:3520400:20:3900:00:0000:00:00
33 4105ERNEST MARCE FIGUERTRIATLO PALLEJAV1M01:17:3022600:13:0427200:41:2628.9600:54:3033100:23:0000:00:0000:00:00
34 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:17:5430500:14:0530200:42:1528.400:56:2025900:21:3400:00:0000:00:00
35 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:2226800:13:4631200:42:3128.2200:56:1729200:22:0500:00:0000:00:00
36 8016CARLOS GORDO FUENTELLICENCIA DE DIAV1M01:19:0328200:13:5231400:42:3628.1700:56:2831000:22:3500:00:0000:00:00
37 387RAUL CIRERA LOPEZINDEPENDENTV1M01:20:2338900:15:3929600:41:5628.6200:57:3532300:22:4800:00:0000:00:00
38 1191MARCOS SALAZAR SALGCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:20:5633400:14:3834200:43:4527.4300:58:2330900:22:3300:00:0000:00:00
39 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:22:4441900:16:5834400:43:5227.3601:00:5028100:21:5400:00:0000:00:00
40 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:24:0441500:16:4135300:44:2127.0601:01:0233200:23:0200:00:0000:00:00
41 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:1241100:16:3034300:43:4727.4101:00:1737200:23:5500:00:0000:00:00
42 7117DAVID SANCHEZ LORENLLICENCIA DE DIAV1M01:26:3138700:15:3839200:46:3825.7301:02:1637900:24:1500:00:0000:00:00
43 5784NABEL KACHACHI FERNCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:29:2335700:15:1033900:43:2527.6400:58:3544400:30:4800:00:0000:00:00
44 8039CONRADO PORTALLICENCIA DE DIAV1M01:38:19000:00:00000:00:00001:09:3643800:28:4300:00:0000:00:00
45 265JUAN PEISTESSENCIAL TRIATLOV1M01:38:4639600:15:5343100:51:2823.3201:07:2144500:31:2500:00:0000:00:00
46 7107SANTIAGO MINGOTE SALLICENCIA DE DIAV1M01:42:5243300:17:4344600:56:3821.1901:14:2143600:28:3100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:378300:10:354500:34:1834.9900:44:5313300:19:4400:00:0000:00:00
2 3192FRANZ ANDERLEINDEPENDENTV1M01:05:2713500:11:374900:34:3134.7700:46:0810800:19:1900:00:0000:00:00
3 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:06:0213600:11:405100:34:3834.6500:46:1813100:19:4400:00:0000:00:00
4 2566JOAN CARLES GARCIA C.N. SABADELLV1M01:06:5112700:11:2110500:36:0833.2100:47:2911100:19:2200:00:0000:00:00
5 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:07:0622300:13:007600:35:2133.9500:48:218500:18:4500:00:0000:00:00
6 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:08:3816600:12:1515900:37:4031.8600:49:558200:18:4300:00:0000:00:00
7 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M01:10:1429900:14:0015500:37:3431.9400:51:347600:18:4000:00:0000:00:00
8 1596JOSE MARIA MORALES CERDANYOLA CHV1M01:11:1427800:13:5017100:37:5331.6800:51:4312000:19:3100:00:0000:00:00
9 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV1M01:11:2823600:13:1716400:37:4631.7700:51:0318400:20:2500:00:0000:00:00
10 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:11:3120000:12:3619200:38:3131.1600:51:0718300:20:2400:00:0000:00:00
11 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:11:4714400:11:5017600:38:0431.5200:49:5427800:21:5300:00:0000:00:00
12 386RAFAEL RUIZ DELGADOCLUB TRITRAININGV1M01:13:5328700:13:5421500:39:1630.5600:53:1020900:20:4300:00:0000:00:00
13 1134ANTONI RIBAS I ARENC.N. MATAROV1M01:13:5715300:12:0920800:39:0230.7400:51:1132100:22:4600:00:0000:00:00
14 5703ALBERTO SALVANS TORC.E. VILA OLIMPICAV1M01:14:4818900:12:3126600:40:5429.3400:53:2524700:21:2300:00:0000:00:00
15 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:18:1311600:11:1429100:41:4428.7500:52:5839400:25:1500:00:0000:00:00
16 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M01:18:1534000:14:4627700:41:2928.9300:56:1529000:22:0000:00:0000:00:00
17 2563XAVIER PÉREZ DÁVILATRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:18:4224200:13:2229700:41:5928.5800:55:2134800:23:2100:00:0000:00:00
18 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:18:4839800:15:5431800:42:4628.0600:58:4016100:20:0800:00:0000:00:00
19 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:5328600:13:5327400:41:2728.9500:55:2035700:23:3300:00:0000:00:00
20 1316JOAN VERGES MORENOCEMEV1M01:19:0934600:14:5231900:42:4728.0500:57:3925000:21:3000:00:0000:00:00
21 8018CARLOS CASTÁN SÁENZLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1235100:14:5931700:42:4128.1100:57:4025400:21:3200:00:0000:00:00
22 7102XAVIER GONZALVO BRELLICENCIA DE DIAV1M01:19:3130300:14:0228400:41:3528.8600:55:3737100:23:5400:00:0000:00:00
23 1648MIGUEL ANGEL ESTEBC.T. ATENEU LES BASESV1M01:23:1733600:14:4236500:45:1326.5400:59:5535000:23:2200:00:0000:00:00
24 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV1M01:23:5733900:14:4537100:45:2526.4201:00:1036500:23:4700:00:0000:00:00
25 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:26:2317200:12:2041200:48:2224.8101:00:4240400:25:4100:00:0000:00:00
26 1111MARIO BIANCHIC.E. VILA OLIMPICAV1M01:34:3240900:16:2443000:51:2023.3801:07:4442300:26:4800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:056500:10:239600:35:5233.4600:46:159000:18:5000:00:0000:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:4619000:12:3115800:37:3831.8900:50:097000:18:3700:00:0000:00:00
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:5413000:11:2814100:37:0732.3300:48:3517500:20:1900:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:09:4018100:12:2510700:36:1533.100:48:4023100:21:0000:00:0000:00:00
5 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:13:1817600:12:2121000:39:0830.6600:51:2927400:21:4900:00:0000:00:00
6 880ELISEO REDON REDONCEMEV2M01:15:1823200:13:1324700:40:1729.7900:53:3027300:21:4800:00:0000:00:00
7 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:15:4016800:12:1525700:40:4229.4800:52:5731600:22:4300:00:0000:00:00
8 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:16:0134900:14:5522000:39:2230.4800:54:1726800:21:4400:00:0000:00:00
9 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:16:1937900:15:3126100:40:4929.400:56:2014900:19:5900:00:0000:00:00
10 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:17:3319300:12:3332800:43:0327.8700:55:3628500:21:5700:00:0000:00:00
11 951JOAN BENACH VALLVERTRIATLO JOVENT 79V2M01:19:5923100:13:1027600:41:2828.9400:54:3839500:25:2100:00:0000:00:00
12 5914JOSEP SOLE RODRIGUEC.A. LES TORTUGUESV2M01:21:5635200:15:0130700:42:2828.2600:57:2938500:24:2700:00:0000:00:00
13 284RICARD SOLE FIGUERAC.A. IGUALADAV2M01:23:5241000:16:2536000:44:5426.7301:01:1930800:22:3300:00:0000:00:00
14 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:24:3437000:15:2432900:43:0627.8400:58:3041100:26:0400:00:0000:00:00
15 8036XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:28:4242400:17:1541400:48:3424.7101:05:4932800:22:5300:00:0000:00:00
16 7101LLUÍS I. BALLARÀ GALLICENCIA DE DIAV2M01:30:4643700:17:5637700:45:3926.2901:03:3542800:27:1100:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:12:3624500:13:2517900:38:1131.4300:51:3623000:21:0000:00:0000:00:00
2 2955JUAN CARLOS DEL BARTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:14:3024400:13:2321700:39:1930.5200:52:4227200:21:4800:00:0000:00:00
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV2M01:25:0241600:16:4235400:44:2127.0601:01:0337400:23:5900:00:0000:00:00
4 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:28:3732600:14:3142500:49:4024.1601:04:1138300:24:2600:00:0000:00:00
5 8011JOSEP NAVARRO GARCILLICENCIA DE DIAV2M01:29:2943600:17:5041800:48:5424.5401:06:4431900:22:4500:00:0000:00:00
6 2009XAVIER VICENTE ALEMW3TRIBCNV2M01:35:3944600:19:3043700:52:2022.9301:11:5036700:23:4900:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M01:19:3124800:13:2632500:42:5727.9400:56:2333800:23:0800:00:0000:00:00
2 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:2933800:14:4530000:42:1228.4400:56:5735600:23:3200:00:0000:00:00
3 952PEDRO BENACH VALLVETRIATLO JOVENT 79V3M01:30:0237100:15:2436700:45:1526.5201:00:3944200:29:2300:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:19:1731800:14:1529300:41:5028.6900:56:0534300:23:1200:00:0000:00:00
2 535LUCAS CANELO INFANTCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:32:3843200:17:3742000:48:5924.501:06:3640900:26:0200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32