RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
311 290 278 12 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 02:48:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:55:17
24106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:56:22
34825ARNAU PERICAS FIGUERAS00:57:17

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:50:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:15
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:56:45
32117POL SENABRE SUÑER00:57:49

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:50:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:56:29
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:56:44
31311LUCAS CHIRICO00:57:45

4. - C.N. MATARO - 02:52:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:56:36
2778XAVIER CASAL ROMERO00:57:41
3313DAVID ROVIRA DOÑATE00:58:23

5. - C.E. RAYOTEAM - 02:56:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET00:58:04
21619MARC GARCIA SERRAS00:58:27
31613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ00:59:32

6. - ABSOLUT SPORT - 02:56:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:56:56
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:59:25
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:00:04

7. - CERRR IGUALADA - 02:56:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO00:58:02
22339JESUS ALVAREZ HERMS00:58:09
35603ORIOL VILAPLANA VILAR01:00:15

8. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:56:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:56:27
22612ABEL ALMODOVAR MORALES00:59:33
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:00:36

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:56:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:56:42
24342JAUME GONZALEZ INSENSE00:59:51
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:00:03

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:56:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:57:29
23326SERGI SAEZ DAMAS00:59:42
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ00:59:44

11. - C.E. PICORNELL - 03:02:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZ01:00:43
2728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS01:01:02
3172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:01:04

12. - CLUB TRI5U - 03:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:59:37
24146SERGI VILA PIJOAN01:00:05
32018PAU CAPDEVILA VERA01:03:30

13. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:03:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:59:34
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:59:58
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:04:00

14. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:04:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:00:13
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:01:16
32966PABLO LAPREA BARROSO01:02:53

15. - CERDANYOLA CH - 03:05:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:59:49
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:00:20
3187ROGER CLIMENT I MORA01:05:13

16. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:07:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13254DAVID LASCORZ MORENO00:59:45
23215JORDI VIDAL RUBIO01:03:54
31503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:03:57

17. - CLUB NATACIO SITGES - 03:07:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13764IÑIGO LAMBARRI YAGÜE00:59:43
21516JESÚS LOPEZ SANTOS01:03:55
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:04:11

18. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:08:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13102JAUME WÄGER PONS00:59:35
22999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:01:01
32906ROGER MUÑOZ I ALEJANDRO01:07:55

19. - TRI+9 EL MASNOU - 03:09:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE01:00:36
25294JOAN PEREA CHAMORRO01:03:29
32407TONI MARTÍN MUÑOZ01:05:12

20. - C.N. SABADELL - 03:09:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:59:27
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:04:24
34918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:05:46

21. - C.N. CATALUNYA - 03:10:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:01:26
22037IVAN VIVANCOS ASENSIO01:03:09
31738SIQUEM VIVANCOS RODRIGUEZ01:05:46

22. - W3TRIBCN - 03:10:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO00:59:36
21456JAUME DE DIAGO CALLAO01:04:16
3680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMPANO01:06:50

23. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:10:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1382FERNANDO FERNANDEZ RODRIGUEZ01:02:25
23226MARC BARRANCO PONS01:03:08
3309POL NIN MORAN01:05:21

24. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:12:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12957ORIOL ARGUDO CAMPS00:58:35
24773FRANK GARCIA SOLER01:03:48
33883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA RODRIGUEZ01:09:37

25. - C.E.T. DISTANCE - 03:12:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15507CLAUDIO DI PIETRO01:00:06
23130MARC CANET01:05:43
32637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:06:43

26. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:13:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:03:52
22875XAVIER CELMA GAMO01:04:03
32764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:05:18

27. - C.E. SISTRELLS - 03:15:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:00:53
21210PERE RECHE QUINTANA01:06:27
33941TONI RUS FERNÁNDEZ01:07:42

28. - TG TRIATLO SITGES - 03:15:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:03:13
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:05:23
33141BORJA PARRA ALBARES01:07:11

29. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:16:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13059RUBEN MORENTE ROBLES01:01:17
21796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:05:16
35957JAVIER CASTAN ROMERO01:09:54

30. - CLUB NATACIO RUBI - 03:27:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ01:02:31
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE01:09:40
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO01:15:06

31. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:31:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11093DAVID PEREZ REYES01:07:49
22188DAVID POYATO ANILLO01:10:02
32981JESUS DEL RIO GABAS01:13:24

32. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:31:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13052JORDI ROYES YUBERO01:01:25
23462KARLOS VIANA CATALAN01:14:00
35352TONI TORTOSA PEREZ01:16:19

33. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:59:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1451ALFONS BLAS SÁNCHEZ01:14:11
21015GUILLERMO PALUZIE AVILA01:20:24
33891DANIEL VEGA PRADA01:24:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32