RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
311 290 278 12 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953TXELL JARQUE PUJALSABSOLUT SPORTJNF01:07:0311600:19:3116600:38:1331.400:57:446800:09:1900:00:4100:00:44
2 6050ANDREA SOLDEVILA SACLUB TRIATLO GRANOLLERSJNF01:16:5425000:23:5821500:41:1029.1501:05:0822000:11:4600:01:0100:01:01
3 6053CARLA PUIG VENTURAC.N. SABADELLCDF01:19:3225900:25:2521000:40:4129.501:06:0626100:13:2600:00:3900:00:59
4 128SAMANTHA ARISTA RIVC.N. SABADELLJNF01:20:4621200:22:0626100:46:2025.901:08:2624100:12:2000:01:3200:01:18
5 5101ANNA MACIÀ SOLERTG TRIATLO SITGESCDF01:23:3526200:25:4824800:44:4026.8701:10:2825800:13:0700:00:5800:01:17
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F01:06:3913900:20:0116000:37:3431.9400:57:355100:09:0400:00:3700:00:45
2 3576PAULA LOPEZ CASTILLPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:12:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:14:4819200:21:2923200:42:1728.3801:03:4618900:11:0200:00:5600:00:56
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:07:0210300:19:0817100:38:3031.1700:57:387800:09:2400:00:4100:00:47
2 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:3815100:20:1215700:37:2332.100:57:3512100:10:0300:00:3600:00:46
3 6052SANDRA FUENTESECA BFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:11:1318900:21:2118000:39:1130.6301:00:3216300:10:4100:00:5000:00:46
4 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:11:2317600:21:0718800:39:4430.201:00:5115200:10:3200:00:3900:01:01
5 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT TRIATLO 1994ABF01:11:3119500:21:3517600:39:0330.7301:00:3817500:10:5300:00:4100:00:51
6 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:13:0318200:21:1321100:40:4329.4701:01:5619100:11:0700:00:5400:01:05
7 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODABSOLUT SPORTABF01:13:4716400:20:3422400:41:3628.8501:02:1021100:11:3700:00:5000:01:17
8 3594MIREIA PONS TORRESCERDANYOLA CHABF01:15:3918700:21:1924200:43:2527.6401:04:4417900:10:5500:01:2900:01:19
9 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF01:16:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 56ANNA PLANAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:17:0323200:23:0621700:41:1529.0901:04:2125000:12:4200:01:0600:01:00
11 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:20:1925500:24:5124100:43:2127.6801:08:1223600:12:0700:00:4900:01:06
12 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:20:3123600:23:0925100:45:0726.601:08:1623900:12:1500:00:4400:00:51
13 6037ARIADNA MARTIN MARCTG TRIATLO SITGESABF01:28:0125800:25:1726500:49:0724.4301:14:2426300:13:3700:01:0000:01:29
14 7108HENRIETTA MEYER SÁNLLICENCIA DE DIAABF01:29:1626100:25:3926800:49:5424.0501:15:3326400:13:4300:01:1700:01:23
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:07:0410200:19:0717000:38:2931.1800:57:368200:09:2800:00:5400:00:39
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:08:5617100:20:5216300:37:5531.6500:58:4712600:10:0900:00:3800:00:47
3 5RAQUEL DEL AGUILA BW3TRIBCNABF01:09:5517400:20:5916800:38:1731.3500:59:1615900:10:3900:00:5700:00:48
4 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:12:3820300:21:4918400:39:2630.4301:01:1520400:11:2300:00:3700:00:46
5 1982LAIA RIERA GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:3222300:22:5017300:38:4231.0101:01:3223300:12:0000:00:3700:00:49
6 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:14:4419400:21:3223000:42:1328.4201:03:4518700:10:5900:00:4200:00:54
7 1837LAURA MAQUEDA MARCOPRAT TRIATLO 1994ABF01:15:2523500:23:0920700:40:3929.5201:03:4821300:11:3700:01:0100:01:08
8 5176ESTELA VALERO RÓDENASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:16:5523700:23:1022200:41:3628.8501:04:4623700:12:0900:00:4900:01:00
9 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:18:1424300:23:2523500:42:3328.201:05:5824000:12:1600:01:0000:01:10
10 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:3923300:23:0725500:45:3526.3301:08:4223000:11:5700:01:1100:01:05
11 8005MARLENE OVEJERO LAILLICENCIA DE DIAABF01:23:3826000:25:3824900:44:5626.7101:10:3425700:13:0400:01:1400:01:14
12 42MIREIA MALO LOPEZCERRR IGUALADAABF01:28:3126400:26:4626300:48:1124.901:14:5726200:13:3400:01:0500:01:02
13 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF01:39:2826900:29:0527100:55:3921.5601:24:4426900:14:4400:01:4100:01:32
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:09:3417300:20:5916400:37:5731.6200:58:5615700:10:3800:00:4300:00:54
2 5082EVA GONZÁLEZ VILAITRIATLETES SOLIDARISABF01:11:2617500:21:0618900:39:4630.1801:00:5215500:10:3400:00:5900:00:58
3 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:12:3420800:21:5219100:39:5730.0401:01:4916800:10:4500:00:4200:00:56
4 4095EMANUELA VENTURELLIBARCELONA DRAGONS TRIATHLABF01:16:1423900:23:1421800:41:1829.0601:04:3221900:11:4200:00:5700:01:06
5 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:16:3723400:23:0822300:41:3628.8501:04:4422600:11:5300:01:1600:01:15
6 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF01:17:2724900:23:3922800:41:5528.6301:05:3422800:11:5300:01:2900:01:12
7 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:18:1324700:23:3424000:42:4828.0401:06:2222500:11:5100:01:0000:01:05
8 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:20:1024100:23:2125400:45:3426.3401:08:5519600:11:1500:01:2700:01:19
9 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:2622500:22:5925600:45:3926.2901:08:3822200:11:4800:01:1600:01:07
10 5174MARTA DE LA TORRE ECERRR IGUALADAABF01:36:5427000:29:2726900:51:4523.1901:21:1227100:15:4200:01:4100:01:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5094MARI CARMEN BALLESTCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:11:5820100:21:4618700:39:4330.2101:01:2915100:10:2900:01:0600:00:58
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:12:3019300:21:3020200:40:2029.7501:01:5016100:10:4000:01:0800:00:53
3 1992MONTSE GALBANY FUSTFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:13:1318400:21:1521300:41:0329.2301:02:1817700:10:5500:01:1200:01:08
4 1949GEMMA CASULLERAS MACERRR IGUALADAV1F01:16:2222400:22:5422700:41:4928.701:04:4321500:11:3900:01:1400:01:15
5 126BLANCA TRENAS HINOJW3TRIBCNV1F01:22:5925300:24:2925700:45:4626.2201:10:1525100:12:4400:01:1000:01:29
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F01:13:2921800:22:2418300:39:2430.4601:01:4821700:11:4100:00:4000:00:53
2 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F01:15:4820700:21:5123800:42:4028.1301:04:3119800:11:1700:00:5200:01:04
3 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:4124800:23:3523900:42:4628.0601:06:2124200:12:2000:00:5700:01:05
4 8011CRISTINA REBULL. SALLICENCIA DE DIAV1F01:23:0221600:22:1926600:49:2224.3101:11:4120200:11:2100:01:4300:01:26
5 6051ROSER BLANQUEZ PUJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:03:4527200:31:2327201:14:3816.0801:46:0127300:17:4400:02:1200:02:14
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:41:2427100:31:2227000:53:5422.2601:25:1627200:16:0800:01:4100:02:09
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:20:3922900:23:0326000:45:5726.1201:09:0021400:11:3900:01:2100:01:23
2 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:27:4026300:25:5126400:49:0124.4801:14:5225300:12:4800:01:0100:01:02
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM00:59:356100:18:032100:32:4636.6200:50:493300:08:4600:00:3600:00:44
2 187ROGER CLIMENT I MORCERDANYOLA CHCDM01:05:1312200:19:3812400:35:2633.8700:55:0412800:10:0900:00:4700:00:51
3 7109GENIS LLORETA SALVALLICENCIA DE DIACDM01:10:1219700:21:4114400:36:2532.9500:58:0623400:12:0600:00:5000:01:02
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:56:451100:16:25500:31:5737.5600:48:221300:08:2300:00:2800:00:35
2 5509ROGER CAMPRUBI GALC.E. RAYOTEAMJNM00:58:041700:16:284800:33:1736.0500:49:451000:08:1900:00:3100:00:35
3 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM00:58:272400:16:572500:32:4836.5900:49:452200:08:4200:00:3200:00:37
4 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM00:59:253400:17:106700:33:4235.6100:50:521700:08:3300:00:3800:00:41
5 5884ROGER MIRABET BULLICLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM00:59:584800:17:405000:33:1836.0400:50:584700:09:0000:00:4300:00:47
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:03:427000:18:226000:33:3035.8200:51:5222300:11:5000:00:3900:00:59
7 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:266300:18:1514000:36:0733.2300:54:2212300:10:0400:00:5300:00:53
8 3286BIEL OLIVERAS GARCICLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:05:2110800:19:1813400:35:4533.5700:55:0313900:10:1800:00:3700:00:52
9 3941TONI RUS FERNÁNDEZC.E. SISTRELLSJNM01:07:4210600:19:1717900:39:0730.6800:58:246600:09:1800:00:5500:00:46
10 2906ROGER MUÑOZ I ALEJACLUB GASSS TRIATLOJNM01:07:5513300:19:5616100:37:4131.8400:57:3714100:10:1800:00:3800:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M00:56:36700:16:16800:32:0737.3600:48:23700:08:1300:00:2500:00:34
2 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:44600:16:141600:32:1937.1300:48:33600:08:1100:00:3800:00:42
3 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:59:271500:16:278200:34:173500:50:442500:08:4300:00:3400:00:37
4 5976ALEX MATESANZ SALVAW3TRIBCNSUB23M00:59:364700:17:364600:33:1336.1300:50:493400:08:4700:00:3800:00:42
5 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M00:59:375100:17:463500:33:0036.3600:50:463700:08:5100:00:3000:00:36
6 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:59:423800:17:226500:33:3635.7100:50:582800:08:4400:01:1800:00:45
7 3254DAVID LASCORZ MORENC.E. PENEDES MARITIMABM00:59:455500:17:543600:33:0236.3300:50:563500:08:4900:00:4500:00:47
8 2835CÉSAR CASTAÑO VICENCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:00:366400:18:172700:32:4936.5700:51:068600:09:3000:00:3700:00:40
9 665CARLOS GONZALEZ-TARC.N. CATALUNYASUB23M01:01:266200:18:093800:33:0436.2900:51:1313000:10:1300:00:3200:00:45
10 2037IVAN VIVANCOS ASENSC.N. CATALUNYASUB23M01:03:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M01:03:249600:18:518900:34:2734.8300:53:1812500:10:0600:00:3800:00:53
12 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:03:306500:18:1813200:35:4333.600:54:018300:09:2900:00:3400:00:49
13 1698POL QUIÑONERO REIXATRI+9 EL MASNOUABM01:05:2614100:20:0412800:35:3333.7600:55:3710400:09:4900:00:4800:00:49
14 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:06:2714200:20:0512300:35:2633.8700:55:3118100:10:5600:00:4600:00:51
15 5916JORDI TRAVESSET SANTRI+9 EL MASNOUABM01:09:4120600:21:5115800:37:2532.0700:59:1614800:10:2500:00:3500:00:55
16 3998MARC VILLALBA LAZARC.E.T. DISTANCESUB23M01:13:1422200:22:4916200:37:4131.8401:00:3025200:12:4400:00:5200:00:57
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERC.N. VIC-ETBABM00:55:17300:16:12100:30:4738.9800:46:59900:08:1800:00:2600:00:33
2 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:15100:16:121100:32:1237.2700:48:24100:07:5100:00:3200:00:38
3 2433VICTOR ALVAREZ DE LPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:29500:16:131300:32:1437.2300:48:27400:08:0200:00:2900:00:33
4 214ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM00:56:561600:16:28700:32:0337.4400:48:311400:08:2500:00:3000:00:38
5 4825ARNAU PERICAS FIGUEC.N. VIC-ETBABM00:57:17900:16:22600:31:5837.5400:48:204200:08:5700:00:2800:00:35
6 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:492300:16:56400:31:4737.7600:48:435300:09:0600:00:3800:00:48
7 5593ADRIA NAVARRO PUIGDFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:211200:16:265900:33:2635.8900:49:521500:08:2900:00:3400:00:40
8 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:58:352500:17:041900:32:4536.6400:49:493100:08:4600:00:3500:00:35
9 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM00:59:414100:17:323700:33:0336.3100:50:355400:09:0600:00:3000:00:36
10 1670DANIEL ANTUNEZ TIRACERDANYOLA CHABM01:00:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2888MOHAMED BENKTIB DAHABSOLUT SPORTABM01:00:304600:17:354100:33:0736.2400:50:4210300:09:4800:00:3900:00:35
12 3925CARLOS MOLINA GUISAABSOLUT SPORTABM01:01:089100:18:452900:32:5336.4900:51:388500:09:3000:00:3800:00:47
13 4896ADRIÀ DALMAU GÓMEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:01:167900:18:303300:32:5536.4600:51:2510700:09:5100:00:4200:00:48
14 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:075400:17:538000:34:1335.0700:52:0611900:10:0100:00:4500:00:58
15 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:358600:18:388500:34:2434.8800:53:028800:09:3300:00:4400:00:54
16 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM01:03:1311800:19:329100:34:2934.800:54:016100:09:1200:00:4000:00:42
17 8004MIGUEL ANGEL CASTROLLICENCIA DE DIAABM01:04:369900:19:0411500:35:1634.0300:54:2013700:10:1600:01:0100:00:56
18 2407TONI MARTÍN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:05:1211100:19:2213800:35:5733.3800:55:1910900:09:5300:00:5400:01:09
19 1796JAVIER SANCHEZ AMIGJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:05:1615200:20:1411200:35:1334.0700:55:2710500:09:4900:00:5200:00:42
20 3748CARLOS ALEIX HITOS CLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:377600:18:2813500:35:4633.5500:54:1420500:11:2300:00:4900:00:54
21 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:05:4313400:19:5610800:35:0534.200:55:0116400:10:4200:00:4000:00:47
22 2050DANIEL BAENA BALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:0913100:19:5413900:35:5833.3600:55:5213800:10:1700:00:0000:00:00
23 3852TRISTAM KNOPHC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:2015400:20:2015900:37:2632.0600:57:4620800:11:3400:00:4700:00:54
24 2188DAVID POYATO ANILLOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:10:0211700:19:3120000:40:1329.8400:59:4414300:10:1800:01:3200:01:17
25 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM01:10:2420500:21:5015600:37:2032.1400:59:1019500:11:1400:00:3900:00:51
26 7112XAVI ALEGRIA BONAVILLICENCIA DE DIAABM01:10:5512900:19:5221400:41:0629.201:00:5811300:09:5700:01:4300:01:31
27 2052XAVIER SERRANO BELLT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:11:1520400:21:4915500:37:1932.1600:59:0823500:12:0700:00:4700:00:52
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM00:56:22200:16:121000:32:1237.2700:48:24200:07:5800:00:2800:00:31
2 5502XAVI TOMASA SERRANCERRR IGUALADAABM00:58:021400:16:276100:33:3035.8200:49:57500:08:0500:00:3200:00:41
3 2391CARLOS GALINDO ROONFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:58:261800:16:354000:33:0736.2400:49:422600:08:4400:00:2900:00:32
4 5726JONATHAN GALÁN CARRFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:013200:17:082400:32:4836.5900:49:565200:09:0500:00:3300:00:42
5 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:132000:16:557500:33:5635.3600:50:511100:08:2200:00:5400:00:44
6 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-C.E. RAYOTEAMABM00:59:323300:17:097200:33:5035.4700:50:591600:08:3300:00:3000:00:47
7 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM00:59:384000:17:315400:33:2135.9800:50:523200:08:4600:00:3200:00:42
8 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:59:444400:17:335500:33:2235.9600:50:553600:08:4900:00:4800:00:46
9 3362LLUÍS VALL-LLOSERATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:582800:17:067800:34:0935.1400:51:152400:08:4300:00:4200:01:02
10 5635RICARD ALVAREZ HERMABSOLUT SPORTABM01:00:045300:17:514500:33:1036.1800:51:014900:09:0300:00:3900:00:50
11 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM01:00:054900:17:415700:33:2335.9500:51:044800:09:0100:00:5700:00:59
12 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:00:062900:17:077600:34:0235.2600:51:094400:08:5700:00:4900:00:00
13 5210ALEJANDRO REAL SALAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:00:137500:18:273000:32:5436.4700:51:213900:08:5200:00:4000:00:45
14 5603ORIOL VILAPLANA VILCERRR IGUALADAABM01:00:153900:17:287700:34:0835.1600:51:362000:08:3900:00:4300:00:59
15 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:00:467100:18:233100:32:5436.4700:51:178400:09:2900:00:4200:00:45
16 2999FRANCISCO JAVIER TOCLUB GASSS TRIATLOABM01:01:015700:17:596900:33:4435.5700:51:436700:09:1800:00:4700:00:45
17 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM01:01:028400:18:374300:33:0836.2200:51:456500:09:1700:00:4100:00:48
18 3354XAVIER LÓPEZ FERNÁNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:298200:18:346300:33:3435.7500:52:087200:09:2100:00:5500:01:09
19 2021ANTONIO CARLOS CAPAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:345200:17:5013300:35:4433.5800:53:344600:09:0000:00:5900:00:51
20 2966PABLO LAPREA BARROST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:538800:18:408700:34:2734.8300:53:079900:09:4600:00:4100:00:43
21 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM01:03:0810700:19:186400:33:3535.7300:52:5313500:10:1500:00:3100:00:42
22 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM01:03:275900:18:0114300:36:1933.0400:54:205500:09:0700:00:5600:01:10
23 8014ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:03:289000:18:4411800:35:2433.900:54:087000:09:2000:00:5900:00:46
24 5294JOAN PEREA CHAMORROTRI+9 EL MASNOUABM01:03:297400:18:2613700:35:5433.4300:54:205700:09:0900:00:3700:00:53
25 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:5211300:19:269900:34:4634.5200:54:129300:09:4000:00:4800:00:53
26 4869GUNTHER ELOY BLEY CPRAT TRIATLO 1994ABM01:03:547200:18:249800:34:4534.5300:53:0916900:10:4500:00:5000:00:51
27 1503DAVID ALONSO VAZQUEC.E. PENEDES MARITIMABM01:03:5712100:19:379000:34:2834.8200:54:0510800:09:5200:00:4000:00:43
28 4490IGNASI FREIXA FURIOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:04:2512500:19:479500:34:3834.6500:54:2511600:10:0000:00:4800:00:59
29 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:05:1813600:19:5912600:35:3133.7900:55:3010200:09:4800:00:4900:00:47
30 309POL NIN MORANCLUB ATLETISME OLESAABM01:05:2115500:20:229700:34:4434.5500:55:0613400:10:1500:00:4700:00:41
31 3314MIQUEL SOLÉ AIXÁSC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:2512600:19:4712000:35:2433.900:55:1113300:10:1400:00:5500:00:54
32 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:06:4312000:19:3614900:36:4032.7300:56:1615000:10:2700:00:5700:00:00
33 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:07:1117700:21:0712200:35:2533.8800:56:3215800:10:3900:00:3800:00:54
34 8002JORDI BATET GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:07:5815600:20:2315000:36:4632.6400:57:0917200:10:4900:01:0700:01:35
35 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM01:11:5318600:21:1917200:38:4131.0201:00:0022700:11:5300:01:0500:01:11
36 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:2021100:22:0618100:39:1230.6101:01:1819000:11:0200:00:3800:00:59
37 2438ALBERT COLLADO VOLTCLUB ATLETISME OLESAABM01:12:2014700:20:1022100:41:3028.9201:01:4016000:10:4000:01:0700:01:30
38 3451JUAN SANCHEZ SANTOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:13:3522000:22:3119500:40:0629.9301:02:3718500:10:5800:00:4400:01:13
39 3462KARLOS VIANA CATALATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:0017000:20:5123100:42:1728.3801:03:0817300:10:5200:01:2800:00:51
40 1735MIGUEL RUBIO MEDINATRIATLO L´HOSPITALETABM01:19:3724600:23:3124500:43:3627.5201:07:0724600:12:3000:01:0800:01:16
41 8013IVAN PLACES ILLLLICENCIA DE DIAABM01:20:4722800:23:0225800:45:4926.1901:08:5122900:11:5600:01:2200:01:23
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:42400:16:131200:32:1337.2500:48:26800:08:1600:00:2600:00:37
2 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM00:57:23000:00:00000:00:00000:48:304000:08:5300:00:0000:00:38
3 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:57:411000:16:241500:32:1837.1500:48:424500:08:5900:00:3100:00:47
4 1311LUCAS CHIRICOPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:453000:17:07300:31:2638.1800:48:336000:09:1200:00:2700:00:44
5 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:58:091300:16:265300:33:203600:49:461200:08:2300:00:3700:00:34
6 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:232200:16:562800:32:5036.5500:49:461800:08:3700:00:3100:00:36
7 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:59:335800:18:002600:32:4936.5700:50:492700:08:4400:00:3100:00:40
8 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:59:342700:17:066800:33:4335.5900:50:492900:08:4500:00:3300:00:43
9 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM00:59:424500:17:345600:33:2335.9500:50:573000:08:4500:00:3800:00:46
10 3958JORDI LINARES HERNACERDANYOLA CHABM00:59:493700:17:207100:33:4835.500:51:082100:08:4100:00:4900:00:52
11 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:515600:17:562300:32:4736.600:50:435600:09:0800:00:3900:00:42
12 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:034300:17:334700:33:1736.0500:50:506200:09:1300:00:3700:00:47
13 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:00:236600:18:183200:32:5436.4700:51:125800:09:1100:00:3700:00:41
14 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:235000:17:415100:33:1936.0200:51:007600:09:2300:00:4100:00:46
15 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:00:356800:18:206200:33:3335.7700:51:532300:08:4200:00:4100:00:49
16 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUABM01:00:367300:18:252200:32:4636.6200:51:117900:09:2500:00:3500:00:42
17 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:379200:18:481400:32:1737.1700:51:058700:09:3200:00:4000:00:40
18 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM01:00:421900:16:548800:34:2734.8300:51:217100:09:2100:00:2900:01:07
19 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:00:456900:18:204400:33:0936.200:51:296300:09:1600:00:4200:00:54
20 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM01:00:487700:18:293400:32:5736.4200:51:267400:09:2200:00:4800:00:54
21 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:00:538100:18:342000:32:4636.6200:51:208900:09:3300:00:4100:00:46
22 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:558500:18:371800:32:4336.6800:51:209000:09:3500:00:4000:00:40
23 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM01:00:596700:18:194900:33:1836.0400:51:377300:09:2200:00:4200:00:43
24 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:01:178000:18:315800:33:2435.9300:51:557500:09:2200:00:5400:00:52
25 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:258900:18:423900:33:0436.2900:51:469100:09:3900:00:4000:00:45
26 2784COSME PON PALMAC.E. TRIATLO.CATABM01:02:076000:18:0210100:34:5334.400:52:555900:09:1200:00:3500:00:43
27 382FERNANDO FERNANDEZ CLUB ATLETISME OLESAABM01:02:2510100:19:067300:33:5535.3800:53:017700:09:2400:00:3500:00:47
28 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:419800:19:0110500:35:0034.2900:54:019400:09:4000:00:3800:00:45
29 2977MIGUEL ANGEL CERRO CERRR IGUALADAABM01:03:5112800:19:497900:34:1235.0900:54:0110600:09:5000:00:4200:00:45
30 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:0310000:19:0411300:35:1434.0600:54:189800:09:4500:01:0200:00:56
31 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM01:04:119700:18:5811100:35:1234.0900:54:1011800:10:0100:00:4500:00:52
32 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:1414300:20:077400:33:5535.3800:54:0212900:10:1200:00:4300:00:45
33 4373ALBERT VALBUENA RODC.N. SABADELLABM01:04:2412400:19:469600:34:3834.6500:54:2411700:10:0000:00:4300:00:59
34 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM01:05:0615300:20:1510900:35:0834.1600:55:239700:09:4300:00:4400:00:46
35 2702JOSEP ANTONI GONZALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:1513500:19:5910600:35:0034.2900:54:5913600:10:1600:00:4000:00:50
36 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:05:2314400:20:0710400:34:5834.3200:55:0514200:10:1800:00:3900:00:53
37 3453MARC SUREDA CELAYAITRIATLETES SOLIDARISABM01:05:4114600:20:0912500:35:2633.8700:55:3512400:10:0600:00:5000:00:51
38 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM01:05:4612300:19:4513000:35:3633.7100:55:2114900:10:2500:00:3700:00:46
39 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM01:05:4914900:20:1111400:35:1534.0400:55:2614700:10:2300:00:4900:00:49
40 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:06:1811200:19:2314200:36:1833.0600:55:4115600:10:3700:00:4500:00:54
41 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:06:5915800:20:2611900:35:2433.900:55:5019200:11:0900:00:4300:01:01
42 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:2513700:20:0014500:36:2532.9500:56:2518800:11:0000:00:4000:00:57
43 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM01:07:4911500:19:3016900:38:2431.2500:57:5411200:09:5500:00:5400:00:57
44 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁABSOLUT SPORTABM01:08:4916600:20:3615300:37:0332.3900:57:3919300:11:1000:00:3700:00:44
45 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM01:09:4017900:21:1014700:36:3132.8600:57:4123200:11:5900:00:3900:01:09
46 5957JAVIER CASTAN ROMERJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:09:5413000:19:5318500:39:4230.2300:59:3514400:10:1900:01:1300:01:11
47 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:11:5718800:21:2019300:40:0329.9601:01:2315400:10:3400:01:0100:01:21
48 8012ALEXIS SEGARRA URIOLLICENCIA DE DIAABM01:12:0316500:20:3519800:40:0829.901:00:4320000:11:2000:01:2900:01:32
49 8008ALBERT RANDÉ PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:12:0618000:21:1121200:40:5729.301:02:0811400:09:5800:00:4300:00:52
50 8006V. ADOLFO ARTUNDUAGLLICENCIA DE DIAABM01:12:0918500:21:1719200:39:5830.0301:01:1517600:10:5400:01:0500:01:02
51 605HECTOR MEDRANO MARTTRI+9 EL MASNOUABM01:12:3321300:22:0717800:39:0530.701:01:1220300:11:2100:00:3600:00:54
52 1487JUAN JIMENEZ GRANADCLUB ATLETISME OLESAABM01:13:4919800:21:4220400:40:3229.6101:02:1420900:11:3500:01:0500:01:00
53 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:14:1121700:22:2419000:39:4930.1401:02:1323100:11:5800:01:0400:01:21
54 8007XAVIER MATEU ESQUERLLICENCIA DE DIAABM01:15:2020900:21:5822600:41:4628.7301:03:4421000:11:3600:01:0000:01:09
55 4727ANDREW LANETG TRIATLO SITGESABM01:16:0023100:23:0620500:40:3229.6101:03:3824300:12:2200:01:0200:00:57
56 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:17:2425400:24:3319900:40:1329.8401:04:4624800:12:3800:01:1200:01:03
57 5812ROGER ANTICH BRIBIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:18:5621900:22:2724600:44:0327.2401:06:3024400:12:2600:01:1800:01:21
58 7105RAMIRO SALASLLICENCIA DE DIAABM01:20:4422700:23:0125200:45:1526.5201:08:1624500:12:2800:01:3700:01:01
59 3891DANIEL VEGA PRADAC.E. VILA OLIMPICAABM01:24:4925700:24:5926200:46:4925.6301:11:4825500:13:0100:01:4100:01:37
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:56:27800:16:18900:32:1137.2900:48:29300:07:5800:00:2900:00:33
2 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:293100:17:08200:31:2438.2200:48:324300:08:5700:00:3400:00:39
3 2599SANTIAGO ABAD DE AGC.N. MATAROV1M00:58:382600:17:061700:32:3836.7700:49:444100:08:5400:00:3500:00:34
4 3857JOSE MARIA LLUIS ROCLUB BTT MONTBIKEV1M00:59:303500:17:116600:33:4035.6400:50:511900:08:3900:00:3300:00:37
5 3764IÑIGO LAMBARRI YAGCLUB NATACIO SITGESV1M00:59:434200:17:325200:33:203600:50:523800:08:5100:00:3300:00:43
6 3839RAUL SÁNCHEZ ALCARAC.E. PICORNELLV1M01:00:433600:17:148600:34:2634.8500:51:405000:09:0300:00:5500:00:45
7 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. PICORNELLV1M01:01:048300:18:364200:33:0836.2200:51:446900:09:2000:00:3500:00:44
8 3271ISRAEL TURULL   FORC.E. PICORNELLV1M01:03:189400:18:498300:34:2034.9500:53:0912700:10:0900:00:4100:00:48
9 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:03:489500:18:5010200:34:5434.3800:53:4412200:10:0400:00:4700:00:47
10 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:03:5411900:19:369400:34:3734.6700:54:139500:09:4100:00:4000:00:51
11 682ISMAEL LALUEZA GEGUT3R TRIATLOV1M01:04:1511400:19:2810700:35:0134.2700:54:2910000:09:4600:00:3900:00:59
12 1456JAUME DE DIAGO CALLW3TRIBCNV1M01:04:1611000:19:2111000:35:0834.1600:54:2910100:09:4700:00:5200:00:00
13 4595ANTONIO JOSE GOMEZ CLUB NATACIO SITGESV1M01:05:3814500:20:0812700:35:3233.7700:55:4011500:09:5800:00:5400:00:54
14 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:05:5016300:20:3210300:34:5734.3300:55:2914600:10:2100:00:4100:00:49
15 7111LAHCEN SEMLALILLICENCIA DE DIAV1M01:05:542100:16:5518600:39:4330.2100:56:386400:09:1600:00:0000:00:00
16 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:3115900:20:2611700:35:2233.9300:55:4816500:10:4300:00:4400:00:59
17 3076DAVID GIL MOLDESPRAT TRIATLO 1994V1M01:07:2820200:21:488400:34:2234.9200:56:1019900:11:1800:00:3900:00:48
18 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:07:3416000:20:2714100:36:0933.200:56:3618400:10:5800:01:2200:01:15
19 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELCERRR IGUALADAV1M01:08:3816900:20:4215400:37:1232.2600:57:5416600:10:4400:00:4200:01:07
20 1047FELICIANO GARCIA BACLUB ATLETISME OLESAV1M01:09:328700:18:3920900:40:4029.5100:59:1913200:10:1300:00:5900:00:53
21 7106ALFONSO PLAZA GIMENLLICENCIA DE DIAV1M01:10:4213800:20:0117500:38:5530.8400:58:5622100:11:4600:01:1600:01:30
22 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:13:2721000:22:0319700:40:0729.9101:02:1019700:11:1700:01:0200:01:04
23 7102MAARTEN VAN DAMLLICENCIA DE DIAV1M01:16:0020000:21:4423600:42:3428.1901:04:1821800:11:4200:01:5300:01:38
24 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:16:1923800:23:1420300:40:2529.6901:03:3924900:12:4000:00:5700:01:15
25 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:16:3422100:22:4723400:42:2728.2701:05:1420100:11:2000:00:4400:01:04
26 4324TONI GARCIA CORONADITRIATLETES SOLIDARISV1M01:19:2423000:23:0422900:41:5828.5901:05:0226700:14:2200:01:1800:02:05
27 3617XAVIER MAS PERMANYECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:3325100:24:1323300:42:1828.3701:06:3125600:13:0200:00:5300:01:11
28 200IGNASI VILLAMAYOR RCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:20:5824000:23:1825300:45:3126.3601:08:4923800:12:0900:01:4600:01:52
29 4877IBÁN TORRES PLAZASTG TRIATLO SITGESV1M01:29:1726500:27:4225900:45:5326.1501:13:3527000:15:4200:01:2400:01:26
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:03:5515000:20:127000:33:4835.500:54:0011100:09:5500:00:4100:00:49
2 490ALBERT LOPEZ ANTONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:04:0010900:19:2010000:34:4734.500:54:0711000:09:5300:00:4600:00:51
3 2323LLUIS ALMODOVAR PACCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:3013200:19:559200:34:3334.7300:54:2812000:10:0200:00:3700:01:03
4 922JOSE ALFONSO LORENTC.E. PICORNELLV1M01:05:1614000:20:0212900:35:3533.7200:55:379200:09:3900:00:5500:00:49
5 1738SIQUEM VIVANCOS RODC.N. CATALUNYAV1M01:05:4612700:19:4912100:35:2533.8800:55:1415300:10:3200:00:5400:00:58
6 173JORDI OLIVELLA PUJOW3TRIBCNV1M01:07:3919000:21:2111600:35:2033.9600:56:4118300:10:5800:00:5500:01:11
7 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:08:2716100:20:2815200:37:0232.400:57:3018200:10:5700:00:4600:00:48
8 3883JOSÉ MANUEL SANTAMAUNIO ATLETICA RUBIV1M01:09:3716700:20:3616700:38:1331.400:58:4917100:10:4800:00:5800:01:04
9 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:10:5317200:20:5417700:39:0430.7200:59:5817800:10:5500:01:2100:01:36
10 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:5318100:21:1218200:39:1430.5901:00:2620600:11:2700:01:0700:00:58
11 8009DAVID CLIMENT MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1516200:20:3120600:40:3329.5901:01:0419400:11:1100:00:4900:01:00
12 2126JOSE LUIS LOPEZ PINCLUB NATACIO RUBIV1M01:15:0624200:23:2119400:40:0529.9401:03:2621600:11:4000:00:4200:00:57
13 8015ALBERT TRIUS CODESLLICENCIA DE DIAV1M01:18:0419100:21:2725000:45:0026.6701:06:2721200:11:3700:00:4300:00:48
14 8001FLAVIO KLEIJNLLICENCIA DE DIAV1M01:26:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M01:26:5226600:28:4924300:43:3127.5801:12:2026800:14:3200:01:0300:01:17
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:02:319300:18:498100:34:1535.0400:53:048000:09:2700:00:4700:00:45
2 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:02:337800:18:299300:34:3634.6800:53:058100:09:2800:00:4400:00:44
3 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M01:06:4016800:20:4113100:35:3933.6600:56:2014500:10:2000:00:4100:00:54
4 680JOSÉ ANTONIO GALLARW3TRIBCNV2M01:06:5014800:20:1114600:36:2632.9400:56:3713100:10:1300:01:0100:01:05
5 8003BARTLOME CHAMORRO SLLICENCIA DE DIAV2M01:07:4810500:19:1217400:38:5430.8500:58:069600:09:4200:00:5100:01:07
6 3305MANUEL MORENO CADENINDEPENDENTV2M01:09:4721500:22:1615100:36:5032.5800:59:0616200:10:4100:00:4000:00:45
7 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M01:12:3818300:21:1320800:40:4029.5101:01:5316700:10:4500:00:4800:00:58
8 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:13:2419600:21:4120100:40:1429.8301:01:5520700:11:2900:01:1800:01:01
9 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:13:2917800:21:0822000:41:2528.9701:02:3318000:10:5600:01:3300:01:16
10 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:0315700:20:2523700:42:3928.1401:03:0418600:10:5900:01:2200:01:16
11 1005JOSE MANUEL GONZALVCLUB NATACIO SITGESV2M01:14:0622600:22:5916500:38:1231.4101:01:1125400:12:5500:00:3900:01:01
12 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:14:1319900:21:4322500:41:3728.8301:03:2017400:10:5300:01:0900:01:06
13 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:16:4224400:23:2619600:40:0729.9101:03:3325900:13:0900:00:5500:01:02
14 7101PAUL CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAV2M01:24:2526700:28:5721900:41:2029.0301:10:1726500:14:0800:01:0900:01:07
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:05:5810400:19:0914800:36:3132.8600:55:4014000:10:1800:00:4000:00:42
2 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV2M01:20:2425200:24:1724400:43:3327.5501:07:5024700:12:3400:01:2200:01:28
3 7103JOHN ESCOTTLLICENCIA DE DIAV2M01:32:3926800:28:5926700:49:2424.2901:18:2326600:14:1600:01:1500:01:53
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH INDEPENDENTV3M01:14:1721400:22:1521600:41:1529.0901:03:3017000:10:4700:00:5800:01:02
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS CLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:11:0824500:23:2913600:35:4933.500:59:1822400:11:5000:01:0700:01:03
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:22:5325600:24:5624700:44:3926.8801:09:3526000:13:1800:01:1800:01:47

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32