RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
205 204 1 0 2500 1000 2500 22 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 01:25:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:27:34
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:27:36
32117POL SENABRE SUÑER00:30:38

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:29:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:29:48
21588NACHO VILLARRUEL 00:29:59
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:30:10

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:35:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:31:48
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:31:56
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:32:02

4. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:37:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:31:18
25273VÍCTOR GARRO OLIVERA00:32:57
32879ESTEVE GONZALEZ CUXART00:33:24

5. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 01:39:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1852VÍCTOR CORTINA HONRADO00:31:52
25684MARC RUIZ JIMENEZ00:33:40
35676RAUL RUIZ JIMENEZ00:33:47

6. - C.N. BADALONA - 01:40:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:30:18
21279JOSEP MARIA LARA SUERO00:34:25
32865TONI SOLA SANCHEZ00:35:20

7. - C.N. SABADELL - 01:40:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:31:34
22539POL FARELL GONZALO00:33:06
33435ERIC FERRANDO MOLINA00:35:30

8. - GAVA TRIATLO - 01:40:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:31:33
21619MARC GARCIA SERRAS00:31:56
33768VICTOR GARCÍA CASTRO00:37:29

9. - C.N. REUS PLOMS - 01:40:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1618RAUL LORENZA MASEDA00:32:27
25594MARC SANCHO ESPASA00:32:39
33353SERGI SANCHEZ GRAU00:35:53

10. - ABSOLUT SPORT - 01:43:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:31:44
21144ROMÉN MEDINA GONZÁLEZ00:33:05
34948JAVIER IGLESIAS LÓPEZ00:39:07

11. - CERRR IGUALADA - 01:47:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12995JORDI CARPI POLA00:34:17
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:35:15
31211ISIDRE GUIXA MARTI00:37:37

12. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 01:49:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH00:31:30
23050JORGE MORILLAS SANCHEZ00:37:31
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ00:40:03

13. - UNIO ATLETICA RUBI - 01:53:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12945JAVIER BUILL VILCHES00:37:26
23884JUAN JOSE SANCHEZ TEBAR00:37:45
34773FRANK GARCIA SOLER00:38:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32