RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
205 204 1 0 2500 1000 2500 22 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:34:568800:10:014100:15:563765.6900:25:579400:08:5900:00:3300:00:41
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:36:227000:09:407700:17:543351.9600:27:348500:08:4800:00:4200:00:39
3 5108MARIA ESPINOSA DEL CLUB NATACIO BARCELONACDF00:39:3314500:11:0110100:18:373222.9200:29:3814300:09:5500:00:4200:00:51
4 6010CLARA PESO DOMINGUELLICENCIA DE DIACDF00:39:5716800:11:476800:17:233451.5800:29:1017900:10:4700:00:4100:00:47
5 6011CARLA PUIG VENTURA LLICENCIA DE DIACDF00:47:3517000:11:5018400:25:282356.0200:37:1815800:10:1700:00:3900:00:55
6 6023LAURA CRUZ ORTIZLLICENCIA DE DIACDF00:50:0518700:12:5217500:24:092484.4700:37:0120000:13:0400:01:1000:01:39
7 7009ANNA ROYO COLLERLLICENCIA DE DIACDF00:55:0218800:13:0119700:29:532007.8100:42:5419500:12:0800:01:0600:01:20
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORCLUB NATACIO MINORISACDM00:28:39900:08:10200:13:124545.4500:21:22700:07:1700:00:2700:00:32
2 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM00:31:301600:08:273100:15:313866.8100:23:581300:07:3200:00:3200:00:43
3 7005ENRIC JOAN TEJEDOR LLICENCIA DE DIACDM00:31:342700:08:531800:14:584008.9100:23:512400:07:4300:00:3200:00:42
4 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:32:023900:09:161000:14:334123.7100:23:494300:08:1300:00:3100:00:37
5 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:32:395100:09:262200:15:083964.7600:24:343600:08:0500:00:3600:00:41
6 4915GERARD BOU CAPDEVILC.N. VIC-ETBCDM00:33:155700:09:322600:15:183921.5700:24:505900:08:2500:00:2800:00:53
7 5996IVAN PEREZ ESPINOSAC.T. COSTA BARCELONA MARECDM00:33:308700:09:59900:14:184195.800:24:1711300:09:1300:00:3800:00:36
8 5684MARC RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM00:33:403400:09:065700:16:453582.0900:25:512800:07:4900:00:3300:00:41
9 3435ERIC FERRANDO MOLINC.N. SABADELLCDM00:35:308100:09:524800:16:223665.9900:26:1411600:09:1600:00:3800:01:05
10 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM00:35:546400:09:367800:17:553348.8400:27:315500:08:2300:00:4700:00:45
11 7007ALEX COSANO BOFILLLLICENCIA DE DIACDM00:36:2410300:10:134600:16:213669.7200:26:3414100:09:5000:00:4100:00:41
12 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:37:032000:08:3314200:20:492882.3100:29:222200:07:4100:00:4700:00:39
13 3768VICTOR GARCÍA CASTRGAVA TRIATLOCDM00:37:2910800:10:188300:18:003333.3300:28:1810900:09:1100:00:3600:00:48
14 2191JORDI PINO CONTRERAGAVA TRIATLOCDM00:39:3314700:11:028400:18:013330.2500:29:0316500:10:3000:00:5000:00:54
15 6009BIEL FARELL GONZALOLLICENCIA DE DIACDM00:39:3410200:10:1212500:19:483030.300:30:0012800:09:3400:00:4300:00:58
16 2359EDUARD DOPACIO GALC.A. LES TORTUGUESCDM00:42:1412400:10:4515000:21:102834.6500:31:5515900:10:1900:00:5300:01:09
17 6025BIEL COLOMER RUBIOLLICENCIA DE DIACDM00:44:1818300:12:4113000:20:042990.0300:32:4519100:11:3300:00:3700:00:53
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 47MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON CLUBJNF00:32:172900:08:572300:15:123947.3700:24:093700:08:0800:00:3200:00:34
2 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF00:32:573000:08:573800:15:443813.5600:24:414700:08:1600:00:3300:00:31
3 1956GEORGINA CONESA I MCLUB TRIATLO VALLIRANAJNF00:33:315500:09:313200:15:313866.8100:25:026400:08:2900:00:3300:00:36
4 6005NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIAJNF00:36:3211900:10:396600:17:143481.6200:27:537300:08:3900:00:3800:01:00
5 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:37:0411000:10:267100:17:283435.1100:27:5410800:09:1000:00:4500:00:50
6 1868CLAUDIA MAYNE CUSELCLUB NATACIO BARCELONACDF00:37:1814400:11:014500:16:123703.700:27:1315300:10:0500:00:4200:00:48
7 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF00:37:5611200:10:299200:18:223266.7900:28:5110300:09:0500:00:3600:00:52
8 6033SANDRA GARCIA MARTILLICENCIA DE DIAJNF00:38:2317600:12:261200:14:394095.5600:27:0518800:11:1800:00:4200:01:05
9 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF00:41:4116900:11:4810700:18:493188.6600:30:3718500:11:0400:00:4100:00:56
10 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:42:2216400:11:3113100:20:052987.5500:31:3617800:10:4600:00:3300:01:03
11 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994CDF00:43:2412000:10:3916500:22:592610.5900:33:3813400:09:4600:00:4800:00:45
12 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF00:48:1418000:12:3617600:24:302448.9800:37:0618600:11:0800:00:5000:00:56
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:29:481200:08:16800:14:114230.3200:22:27900:07:2100:00:2600:00:34
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM00:30:101100:08:12700:14:104235.2900:22:222600:07:4800:00:2400:00:31
3 1221ORIOL MORENO MONTEYC.N. VIC-ETBCDM00:30:564200:09:18600:13:364411.7600:22:543300:08:0200:00:3000:00:42
4 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:18700:08:093400:15:373842.0500:23:461400:07:3200:00:2700:00:32
5 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM00:31:512600:08:522000:15:033986.7100:23:553000:07:5600:00:2600:00:30
6 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM00:31:561400:08:224200:15:593753.9100:24:211500:07:3500:00:3300:00:36
7 7003IVAN VIVANCOS ASENSLLICENCIA DE DIAJNM00:33:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:33:063500:09:064400:16:123703.700:25:182500:07:4800:00:3900:00:38
9 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM00:33:232100:08:416200:16:533553.800:25:342700:07:4900:00:3500:00:48
10 6034PAU SOLA GILLLICENCIA DE DIAJNM00:33:5711400:10:301700:14:564017.8600:25:266600:08:3100:00:3300:01:22
11 4744POL RUBIO SARABIACLUB NÀUTIC MASNOUCDM00:34:374100:09:176700:17:163474.900:26:333500:08:0400:00:3100:00:45
12 6015RICARD BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIAJNM00:35:0110500:10:151500:14:484054.0500:25:0314600:09:5800:00:3500:00:53
13 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM00:36:155000:09:2510600:18:473194.3200:28:123400:08:0300:00:3900:00:52
14 1584MARC TRANI BUSTOSC.N. SABADELLJNM00:37:068400:09:567600:17:523358.2100:27:4811700:09:1800:00:4300:01:11
15 4948JAVIER IGLESIAS LÓPABSOLUT SPORTCDM00:39:0711300:10:2912100:19:313074.300:30:0010400:09:0700:00:3500:00:56
16 6024TONI RUS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAJNM00:39:212200:08:4316100:22:192688.5700:31:025000:08:1900:00:3300:00:51
17 6026ALBERT ROVIRA TARABLLICENCIA DE DIACDM00:41:3513500:10:5213600:20:102975.2100:31:0216800:10:3300:00:3700:01:33
18 653ELOI COTONAT DONATTRIDIRCDM00:43:4913100:10:5016200:22:212684.5600:33:1117100:10:3800:00:5100:01:08
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7012MARTA GARCÍA-MIGUELLLICENCIA DE DIASUB23F00:36:4712500:10:466300:16:563543.3100:27:4210100:09:0500:00:4200:01:02
2 9PALOMA DORVIL LIPPEPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:5813400:10:525500:16:363614.4600:27:2816600:10:3000:00:3100:00:36
3 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT TRIATLO 1994ABF00:39:2410900:10:2012800:19:593002.500:30:1910200:09:0500:00:3500:00:42
4 3592ANDREA VICTORIA SANGAVA TRIATLOSUB23F00:43:3214800:11:0216300:22:262674.5900:33:2815200:10:0400:01:0000:00:52
5 6027MARIA LLUELLES SANCLLICENCIA DE DIASUB23F00:44:5016200:11:2716700:23:222567.7600:34:4914900:10:0100:00:5300:01:05
6 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F00:44:5618100:12:3614600:21:022852.6100:33:3818700:11:1800:00:3900:00:44
7 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF00:47:1916000:11:2418600:25:322349.8700:36:5616300:10:2300:00:5300:01:03
8 6028NINA RIERA VELASCOLLICENCIA DE DIASUB23F00:49:0817800:12:3618500:25:302352.9400:38:0618300:11:0200:01:0000:01:45
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:27:34200:07:43400:13:194505.6300:21:02100:06:3200:00:2200:00:27
2 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:27:41100:07:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2200:00:00
3 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:29:59800:08:091300:14:424081.6300:22:51500:07:0800:00:3500:00:54
4 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:30:531500:08:261400:14:484054.0500:23:142100:07:3900:00:3900:00:37
5 6016JORDI BOSCH PLANASLLICENCIA DE DIASUB23M00:31:006100:09:32100:12:344774.5400:22:068900:08:5400:00:2900:00:38
6 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:31:34300:07:456000:16:503564.3600:24:35300:06:5900:00:2500:00:30
7 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:31:48000:00:00000:00:00000:24:28800:07:2000:00:0000:00:33
8 852VÍCTOR CORTINA HONRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:31:522500:08:492800:15:213908.7900:24:102300:07:4200:00:3300:00:36
9 5273VÍCTOR GARRO OLIVERCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:572400:08:492700:15:203913.0400:24:098600:08:4800:00:2500:00:41
10 2879ESTEVE GONZALEZ CUXCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:33:242800:08:555200:16:283643.7200:25:233200:08:0100:00:3000:00:40
11 6014MARÇAL BARRERA MARTLLICENCIA DE DIASUB23M00:37:107900:09:519100:18:173281.6800:28:0810000:09:0200:00:5000:02:01
12 6031ALEXIS DAUPHINLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:169800:10:1011000:18:553171.8100:29:0511100:09:1100:00:3100:00:44
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:36:196200:09:339900:18:323237.4100:28:054400:08:1400:00:3800:00:45
2 29CLARA CANOVAS SANTOC.N. BADALONAABF00:38:3510600:10:169700:18:303243.2400:28:4613800:09:4900:00:3800:00:45
3 6008GEMMA SAMPONS CARDOLLICENCIA DE DIAABF00:39:0517400:12:135600:16:423592.8100:28:5515500:10:1000:00:5000:01:12
4 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF00:39:3315300:11:079800:18:313240.3200:29:3814400:09:5500:00:4400:00:45
5 5037SANDRA BORDA FORTUNC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABF00:41:5113900:10:5715200:21:132827.9700:32:1012900:09:4100:00:4400:01:00
6 6018GEORGINA XUFRE LOPELLICENCIA DE DIAABF00:42:0417200:12:0511500:19:233095.4400:31:2817000:10:3600:00:4700:00:57
7 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:45:0317900:12:3615700:21:342782.0700:34:1018100:10:5300:00:3900:01:15
8 5105GEMMA MORGADES DOMEC.A. IGUALADAABF00:46:3119800:14:0813900:20:262936.3800:34:3419400:11:5700:01:0200:01:12
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM00:27:36400:07:47300:13:124545.4500:20:59200:06:3700:00:2200:00:28
2 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON CLUBABM00:30:38600:08:082100:15:063973.5100:23:141100:07:2400:00:2700:00:31
3 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM00:31:071000:08:112900:15:213908.7900:23:321600:07:3500:00:3000:00:38
4 1247GUILLEM SAMANIEGO MABSOLUT SPORTABM00:31:44000:00:00000:00:00000:23:473100:07:5700:00:0000:00:36
5 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:32:333300:09:052400:15:133943.0400:24:184500:08:1500:00:3100:00:39
6 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:33:476900:09:383600:15:413825.7200:25:196200:08:2800:00:2900:00:46
7 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:35:205200:09:286500:17:123488.3700:26:407500:08:4000:00:3200:00:33
8 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:35:285400:09:286900:17:243448.2800:26:527200:08:3600:00:4100:01:20
9 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM00:35:437100:09:405300:16:343621.7300:26:1412400:09:2900:00:3900:00:42
10 2945JAVIER BUILL VILCHEUNIO ATLETICA RUBIABM00:37:268200:09:529400:18:253257.9200:28:1710700:09:0900:00:3700:00:45
11 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:37:4612100:10:408000:17:553348.8400:28:3511200:09:1100:00:4000:01:01
12 6032JHON FELIPE CALDEROLLICENCIA DE DIAABM00:39:286300:09:3514400:20:562866.2400:30:319100:08:5700:00:4100:01:05
13 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM00:42:4213800:10:5715900:21:462756.5100:32:4314700:09:5900:00:3800:00:55
14 4111JAUME VALLS CURSELLCERRR IGUALADAABM00:43:1112300:10:4316400:22:382650.9600:33:2113900:09:5000:00:5600:01:27
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:38:1713600:10:527400:17:353412.3200:28:2714000:09:5000:00:3700:00:45
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:39:1112200:10:4211400:19:183108.8100:30:0011000:09:1100:00:4400:00:55
3 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF00:40:287400:09:4516000:21:522743.900:31:378700:08:5100:00:4100:00:48
4 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:42:5817700:12:3512600:19:493027.7500:32:2416900:10:3400:00:4600:00:49
5 7015ROSA MARIA ABAD SEGLLICENCIA DE DIAABF00:47:3812800:10:4819300:27:322179.1800:38:2011800:09:1800:01:0700:01:02
6 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF00:52:4019400:13:3919200:26:162284.2600:39:5519700:12:4500:00:5900:01:10
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMARESME TRIATLO CLUBABM00:29:431800:08:32500:13:324433.500:22:041800:07:3900:00:3100:00:37
2 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:32:273200:09:033300:15:343854.3900:24:372900:07:5000:00:3700:00:35
3 1144ROMÉN MEDINA GONZÁLABSOLUT SPORTABM00:33:059000:10:021600:14:524035.8700:24:544100:08:1100:00:4100:00:47
4 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM00:34:084900:09:255100:16:263651.1200:25:514800:08:1700:00:3600:00:37
5 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:111700:08:288600:18:073311.8700:26:351700:07:3600:00:3300:00:49
6 1317DÍDAC GARCIA VILARMCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:34:424300:09:186100:16:513560.8300:26:097000:08:3300:00:3400:00:44
7 6019DAVID SANCERNI LOPELLICENCIA DE DIAABM00:38:076600:09:3813400:20:092977.6700:29:475400:08:2000:01:2000:01:41
8 6022AITOR SALGADOLLICENCIA DE DIAABM00:38:5816700:11:427200:17:283435.1100:29:1013500:09:4800:00:4700:01:17
9 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM00:39:339900:10:1013300:20:082980.1300:30:1811500:09:1500:00:3200:00:45
10 6004JAUME LLOVET BARBERLLICENCIA DE DIAABM00:47:1318900:13:0816600:23:022604.9200:36:1018400:11:0300:00:5800:01:29
11 7017JOSEPM VALLHONRAT TLLICENCIA DE DIAABM00:52:5111500:10:3119800:30:461950.1600:41:1719200:11:3400:00:5300:01:39
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6030NAIARA GONZÁLEZ HIDLLICENCIA DE DIAABF00:35:147200:09:415800:16:463578.5300:26:278400:08:4700:00:4600:00:55
2 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:37:1310700:10:177900:17:553348.8400:28:129800:09:0100:00:4300:00:50
3 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:38:048900:10:0112200:19:313074.300:29:326800:08:3200:00:3700:00:54
4 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:2416300:11:2710300:18:383220.0400:30:0516100:10:1900:00:3700:00:55
5 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAABF00:41:3416100:11:2512700:19:583005.0100:31:2315600:10:1100:00:5200:01:11
6 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF00:41:5615700:11:2114300:20:542870.8100:32:1513000:09:4100:00:5300:01:03
7 7011ROCIO DELGADO GARRILLICENCIA DE DIAABF00:44:4112600:10:4717200:23:522513.9700:34:3915000:10:0200:00:4200:00:53
8 6006VICTOR RASTRILLA ANLLICENCIA DE DIAABF00:45:2215100:11:0617400:24:042493.0700:35:1015700:10:1200:00:4200:01:36
9 3513RAQUEL SÁNCHEZ TIENCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:45:5716600:11:3617100:23:492519.2400:35:2516700:10:3200:00:5000:01:05
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM00:30:181300:08:171100:14:384100.2300:22:551000:07:2300:00:2800:00:30
2 7014RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:50500:08:083700:15:423821.6600:23:50400:07:0000:00:3000:00:35
3 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMC.N. SANTA PERPETUAABM00:33:194500:09:223000:15:243896.100:24:466900:08:3300:00:3800:00:41
4 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:442300:08:499000:18:163284.6700:27:051900:07:3900:00:3200:00:41
5 1450SALVADOR BOSCH CAMPC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:36:3511800:10:376400:16:583536.3500:27:359700:09:0000:00:4100:00:45
6 3610JUAN PABLO MARTÍN LPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:414700:09:2310000:18:363225.8100:27:597900:08:4200:00:3300:00:52
7 7010TINO BERMEJO FONTSELLICENCIA DE DIAABM00:36:479400:10:058800:18:113299.7300:28:166700:08:3100:00:3800:00:53
8 4363RUBEN TOLEDANO MARTCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:36:547800:09:509300:18:233263.8300:28:137700:08:4100:00:3100:00:47
9 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM00:37:427500:09:4610900:18:543174.600:28:409900:09:0200:00:4100:00:48
10 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:38:0212700:10:4710400:18:403214.2900:29:277100:08:3500:00:4100:00:59
11 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM00:39:169300:10:0414000:20:302926.8300:30:347800:08:4200:00:4500:01:27
12 1282MIQUEL ÀNGEL TABARCLUB TRIATLO MALGRATABM00:40:0012900:10:4911700:19:273084.8300:30:1613200:09:4400:00:5300:00:54
13 7016ORIOL SÁNCHEZ PETITLLICENCIA DE DIAABM00:40:189100:10:0215500:21:192814.700:31:219200:08:5700:00:4800:01:39
14 7004ORIOL PALAULLICENCIA DE DIAABM00:40:1910100:10:1215400:21:152823.5300:31:278800:08:5200:00:3600:01:33
15 6001DAVID ORTEGA PITTALLLICENCIA DE DIAABM00:40:3915200:11:0611600:19:253090.1300:30:3115400:10:0800:00:5900:01:19
16 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAABM00:40:5013000:10:5012400:19:413048.2600:30:3116000:10:1900:00:4400:00:56
17 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM00:41:0217100:11:509600:18:283249.100:30:1817700:10:4400:00:3800:01:02
18 3067JUAN LUIS FERNANDEZGAVA TRIATLOABM00:41:1414600:11:0215300:21:142825.7500:32:169300:08:5800:00:4400:01:19
19 3920JESUS AGUADO SAN MIVILADECANS TRIATLOABM00:41:485300:09:2817000:23:342545.9700:33:028300:08:4600:00:4100:00:48
20 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:46:3219700:14:0814700:21:062843.600:35:1418900:11:1800:01:0400:01:05
21 3454JORDI NICOLAU LLEONITRIATLETES SOLIDARISABM00:46:4414900:11:0219100:26:162284.2600:37:1812300:09:2600:01:1500:01:34
22 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM00:47:3417500:12:2017700:24:332443.9900:36:5317300:10:4100:00:4700:01:11
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:34:288600:09:593900:15:493793.4700:25:487400:08:4000:00:3500:00:46
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUBV1F00:36:048000:09:527000:17:283435.1100:27:208100:08:4400:00:3500:00:36
3 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F00:38:3711700:10:3210500:18:45320000:29:1712200:09:2000:01:1500:00:42
4 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F00:39:2611100:10:2711200:19:073138.6200:29:3414200:09:5200:00:4400:00:58
5 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F00:42:1814100:10:5915600:21:312788.5400:32:3013700:09:4800:00:4300:00:44
6 35NOELIA CORBALAN MANC.N. BADALONAV1F00:48:0219600:14:0514800:21:102834.6500:35:1519800:12:4700:01:3200:01:53
7 6007MARIA INMACULADA CALLICENCIA DE DIAV1F00:49:5919200:13:3817300:23:592501.7400:37:3719600:12:2200:01:0200:01:26
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:31:33000:00:00000:00:00000:24:24600:07:0900:00:0000:00:37
2 366JOAQUIM JORDI ITURRCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:31:561900:08:334000:15:513785.4900:24:241200:07:3200:00:3400:00:44
3 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M00:34:174600:09:235400:16:353618.0900:25:585100:08:1900:00:3700:00:45
4 7001ALEJO NARVAEZ GARCILLICENCIA DE DIAV1M00:34:538500:09:595000:16:263651.1200:26:256100:08:2800:00:4600:01:02
5 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:35:099200:10:034900:16:223665.9900:26:258000:08:4400:00:3900:00:41
6 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:35:154800:09:247300:17:283435.1100:26:525600:08:2300:00:3200:00:48
7 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M00:35:473700:09:088900:18:143290.6800:27:225800:08:2500:00:3500:00:56
8 4364XAVIER SANTIAGO GARC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M00:35:516500:09:378100:17:583339.5200:27:354600:08:1600:00:4500:00:42
9 1578FRANCESC OTEO MARTÍU.C. SANT CUGATV1M00:36:308300:09:538700:18:093305.7900:28:026300:08:2800:00:4200:00:50
10 6029DIEGO MECHANLLICENCIA DE DIAV1M00:37:093800:09:0911100:19:003157.8900:28:099600:09:0000:00:4000:00:43
11 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M00:37:313600:09:0613200:20:062985.0700:29:125300:08:1900:00:5600:00:59
12 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M00:37:374000:09:1712900:20:032992.5200:29:204900:08:1700:00:3100:01:13
13 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M00:38:014400:09:2013700:20:112972.7500:29:316500:08:3000:00:3100:00:40
14 5733ERIK RENOBELL CHALEINDEPENDENTV1M00:38:309600:10:0612000:19:303076.9200:29:369000:08:5400:00:3400:00:49
15 1023JUAN DOMINGO TRINIDCLUB TRITRAININGV1M00:41:1010400:10:1315800:21:382773.500:31:5112000:09:1900:00:5400:00:47
16 738JOSEP SOLE VALLDAURCLUB NATACIO MINORISAV1M00:41:5114000:10:5714900:21:102834.6500:32:0713300:09:4400:00:4900:01:05
17 7002JOSE ANTONIO APARICLLICENCIA DE DIAV1M00:44:229500:10:0618700:25:352345.2800:35:417600:08:4100:00:4000:02:06
18 6003OSCAR BERMUDEZ CABRLLICENCIA DE DIAV1M00:49:5919300:13:3916800:23:252562.2800:37:0419900:12:5500:01:0100:02:10
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:37:245800:09:3211800:19:283082.1900:29:005700:08:2400:00:3100:00:54
2 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:38:0815500:11:127500:17:373405.8700:28:4912100:09:1900:00:3600:00:50
3 1987JOANA MARTINEZ CARRC.N. MATAROV1F00:39:5914200:10:5911900:19:293079.5600:30:2812700:09:3100:01:0900:01:22
4 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F00:42:2315900:11:2415100:21:112832.4200:32:3513600:09:4800:00:4800:01:12
5 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F00:47:2917300:12:0518300:25:262359.1100:37:3114500:09:5800:00:5600:01:20
6 5134MONTSERRAT DOMINGUEC.N. CATALUNYAV1F00:49:0418400:12:4518800:25:372342.2300:38:2217500:10:4200:00:5800:01:02
7 28ROSA MARIA GIBERNA CERRR IGUALADAV1F00:54:0419500:13:5619600:28:482083.3300:42:4419000:11:2000:01:2600:01:36
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M00:31:543100:08:582500:15:173925.8500:24:152000:07:3900:00:3200:00:36
2 1279JOSEP MARIA LARA SUC.N. BADALONAV1M00:34:256800:09:383500:15:393833.8700:25:1710500:09:0800:00:3500:00:37
3 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:34:285600:09:315900:16:483571.4300:26:193900:08:0900:00:3200:00:46
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M00:35:537600:09:468200:17:593336.4200:27:453800:08:0800:00:3600:00:50
5 540JOAN JUNCAROL REGUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:37:407700:09:4712300:19:403050.8500:29:274200:08:1300:00:4300:00:49
6 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M00:37:496700:09:3811300:19:113127.7200:28:499500:09:0000:00:4700:00:44
7 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M00:40:0315800:11:2310200:18:373222.9200:30:0015100:10:0300:00:3900:00:47
8 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:40:2213700:10:5413800:20:202950.8200:31:1410600:09:0800:00:4600:00:43
9 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M00:40:4110000:10:1214500:20:592859.4100:31:1112500:09:3000:00:4500:00:55
10 6017FRANCESC LATORRE SELLICENCIA DE DIAV1M00:43:0619000:13:098500:18:033324.100:31:1219300:11:5400:01:0000:01:09
11 6021JOSEP SOLA SANTESMALLICENCIA DE DIAV1M00:44:3211600:10:3117800:24:432427.5100:35:1411900:09:1800:00:5300:01:45
12 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:44:5913200:10:5116900:23:29255500:34:2017200:10:3900:00:4000:00:53
13 6002VICENTE TRALLERO BALLICENCIA DE DIAV1M00:49:3914300:11:0019500:28:102130.1800:39:1016400:10:2900:00:5500:01:15
14 956F. JAVIER DIAZ-GONZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:01:4620000:16:1819900:31:491885.800:48:0720200:13:3900:01:2300:02:07
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F00:38:4815400:11:079500:18:263254.9700:29:3311400:09:1500:00:3800:00:50
2 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F00:55:1519900:15:5918900:25:482325.5800:41:4720100:13:2800:00:5300:01:19
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:32:526000:09:321900:15:013995.5600:24:335200:08:1900:00:3100:00:37
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:34:045900:09:324300:16:073722.8500:25:396000:08:2500:00:3200:00:39
3 3884JUAN JOSE SANCHEZ TUNIO ATLETICA RUBIV2M00:37:459700:10:0710800:18:533177.4100:29:008200:08:4500:00:3800:00:53
4 6012JOAN FRANCESC MORCILLICENCIA DE DIAV2M00:39:4118200:12:374700:16:223665.9900:28:5917600:10:4200:01:0000:01:34
5 1050FRANCESC NAVARRO PLC.N. MOLINS DE REIV2M00:42:387300:09:4417900:24:442425.8800:34:284000:08:1000:01:0100:01:07
6 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M00:45:4015000:11:0418000:24:522412.8700:35:5613100:09:4400:01:0900:01:29
7 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:45:4613300:10:5118100:24:562406.4200:35:4714800:09:5900:00:5300:01:11
8 7013XAVIER VERGÉS FARRELLICENCIA DE DIAV2M00:48:3118500:12:5018200:25:182371.5400:38:0816200:10:2300:01:1100:01:28
9 7006JORDI BUJ ARÍSLLICENCIA DE DIAV2M00:49:4718600:12:5019000:26:072297.3800:38:5718000:10:5000:01:1100:02:45
10 7008EUSEBI MESTRE LAPORLLICENCIA DE DIAV2M00:52:0819100:13:1719400:27:552149.2500:41:1218200:10:5600:01:1600:02:37
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:40:5315600:11:1313500:20:092977.6700:31:2212600:09:3100:00:4300:00:51
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:42:5416500:11:3214100:20:412900.8900:32:1317400:10:4100:00:5600:01:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32