RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
202 195 1 6 2500 1000 2500 29 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:46:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY00:34:43
25297QUIM SANCHEZ ORDUÑA00:34:47
35558SERGI MATAS LARGO00:37:09

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:50:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:34:46
23224GUILLEM MONTIEL MORENO00:37:25
31195JORDI VIDAL MONCUNILL00:38:22

3. - FASTTRIATLON CLUB - 01:52:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:34:08
23818SALVADOR ZURITA RIERA00:38:10
35726JONATHAN GALÁN CARRACEDO00:40:04

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:57:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:38:20
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:39:20
34483JAUME RELATS MORENO00:39:32

5. - C.N. SABADELL - 01:59:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:39:13
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:39:24
32539POL FARELL GONZALO00:40:47

6. - CERRR IGUALADA - 01:59:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:37:08
23194JOEL SIBILA DE TENA00:40:18
33987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:41:59

7. - C.A. IGUALADA - 01:59:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES00:38:43
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:39:18
32070DAVID SEVILLA CASTILLO00:41:41

8. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 02:00:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:36:16
25508SERGIO BERNAL GARCIA00:37:44
35688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZ00:46:45

9. - C.N. BADALONA - 02:03:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:37:36
23087FR. XAVIER PI HEREDIA00:41:09
32865TONI SOLA SANCHEZ00:44:33

10. - GAVA TRIATLO - 02:03:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:39:06
23336JORDI GARCIA BERMÚDEZ00:39:15
35268ÓSCAR PÉREZ GARCÉS00:45:28

11. - TG TRIATLO SITGES - 02:06:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST00:41:54
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:41:58
34500FREDERIC CORDERAS IBARZ00:42:33

12. - C.N. REUS PLOMS - 02:07:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1388ELOY SERRANO RODRIGUEZ00:38:52
25594MARC SANCHO ESPASA00:41:56
31278ARNAU GUILLEMAT NOVO00:46:56

13. - C.N. VIC-ETB - 02:08:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14915GERARD BOU CAPDEVILA00:40:57
22409MARC CUADRENCH FRANCO00:43:30
35464RUBEN LUIS MARTINEZ00:44:24

14. - C.N. CATALUNYA - 02:12:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11078SERGI PI BOLTA00:42:44
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR00:44:05
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED00:45:20

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:12:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ00:41:04
24886PABLO GIL FONZ00:41:56
35436DAVID SEGURA ALCOLETGE00:49:21

16. - CLUB NATACIO RUBI - 02:13:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12958ORIOL OLIVAN JORBA00:43:08
22671MAURICI SAMPONS MIRAS00:44:42
3152ALBERT CALVO MORENO00:45:55

17. - UNIO ATLETICA RUBI - 02:16:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12957ORIOL ARGUDO CAMPS00:44:40
24773FRANK GARCIA SOLER00:45:46
32945JAVIER BUILL VILCHES00:46:09

18. - TRIATLO L´HOSPITALET - 02:24:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13725ANDOR CANOVAS ALCALDE00:41:31
22351ALBERTO CORONADO CORCHERO00:48:24
32981JESUS DEL RIO GABAS00:54:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32