RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
202 195 1 6 2500 1000 2500 29 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994CDM00:37:132400:07:591000:20:312924.4500:28:301200:08:4300:00:1900:00:23
2 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM00:37:254500:08:31700:19:413048.2600:28:123000:09:1300:00:2400:00:26
3 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:39:209500:09:24900:20:112972.7500:29:355800:09:4500:00:2300:00:28
4 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:40:475900:08:464000:22:342658.7900:31:204200:09:2700:00:2600:00:34
5 4915GERARD BOU CAPDEVILAC.N. VIC-ETBCDM00:40:576400:08:571700:21:052845.8500:30:0211100:10:5500:00:2500:00:33
6 4886PABLO GIL FONZCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:41:568700:09:153000:21:532741.8100:31:0810500:10:4800:00:4900:00:51
7 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:41:569200:09:212600:21:382773.5000:30:5911200:10:5700:00:3100:00:32
8 7016MARC TOSTLLICENCIA DE DIACDM00:45:4611900:09:466400:24:342442.3300:34:2012800:11:2600:00:3200:00:41
9 1278ARNAU GUILLEMAT NOVOC.N. REUS PLOMSCDM00:46:566200:08:4811100:27:482158.2700:36:368100:10:2000:00:2200:00:23
10 1185JOSE CRESPO MOLINAC.N. REUS PLOMSCDM00:47:473200:08:2013400:30:002000.0000:38:204300:09:2700:00:2200:00:29
11 4890PABLO ALEIX PERALES GARCICAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:52:1114500:10:2612600:29:232041.9700:39:4916200:12:2200:00:5500:00:38
12 4899LEANDRE GARCIA ROMCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:52:1112000:09:5013100:29:452016.8100:39:3516700:12:3600:00:3800:00:49
13 4897DANIEL BERNÚS PÉREZCAMBRILS CLUB TRIATLOCDM00:55:3515100:10:3816400:33:201800.0000:43:5813800:11:3700:01:0100:00:54
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:34:46800:07:38200:18:353228.7000:26:131000:08:3300:00:1800:00:21
2 5558SERGI MATAS LARGOPRAT TRIATLO 1994JNM00:37:092500:07:591100:20:352914.9800:28:341100:08:3500:00:2100:00:26
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM00:39:153100:08:203400:22:072712.8900:30:271800:08:4800:00:2500:00:30
4 725LAUREANO PANISELLO GILFASTTRIATLON CLUBJNM00:43:061200:07:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:2300:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:38:021100:07:412100:21:212810.3000:29:022600:09:0000:00:2300:00:25
2 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:38:10500:07:283900:22:302666.6700:29:58300:08:1200:00:1800:00:28
3 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:38:202000:07:563200:21:582731.4100:29:54700:08:2600:00:1800:00:25
4 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:39:13100:07:245400:23:412533.4300:31:05100:08:0800:00:2400:00:26
5 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M00:44:052600:08:009200:26:362255.6400:34:364400:09:2900:00:2800:00:34
6 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:45:2711800:09:456200:24:222462.3800:34:0712600:11:2000:00:2700:00:27
7 4736MIQUEL SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:49:169000:09:1912900:29:372025.8900:38:568300:10:2000:00:0000:00:00
8 7015OLIVER GALLEGO NAJARLLICENCIA DE DIASUB23M00:52:2110600:09:3615000:31:581876.9600:41:3410400:10:4700:00:3500:01:41
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M00:38:431000:07:403300:21:592729.3400:29:392700:09:0400:00:2100:00:32
2 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:39:061900:07:563800:22:272672.6100:30:231300:08:4300:00:2000:00:26
3 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M00:39:451500:07:504600:23:082593.6600:30:581500:08:4700:00:2200:00:27
4 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:40:131600:07:515300:23:302553.1900:31:211900:08:5200:00:2000:00:31
5 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:41:416100:08:474700:23:092591.7900:31:565900:09:4500:00:2900:00:32
6 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:41:513900:08:286000:24:022496.5300:32:303400:09:2100:00:3200:00:38
7 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:41:597200:09:024800:23:132584.3500:32:155700:09:4400:00:2300:00:41
8 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M00:42:163400:08:216500:24:382435.7200:32:593200:09:1700:00:2900:00:46
9 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:43:2610100:09:285000:23:242564.1000:32:529300:10:3400:00:2800:00:32
10 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV1M00:45:1412100:09:517200:24:582403.2000:34:498700:10:2500:00:3000:00:50
11 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M00:45:464700:08:3210600:27:192196.4600:35:516200:09:5500:00:2200:00:33
12 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:46:426800:08:5810200:27:102208.5900:36:089400:10:3400:00:3100:00:35
13 6104NELSON FERNANDO REY HALLELLICENCIA DE DIAV1M00:47:4012800:09:5610300:27:112207.2300:37:079100:10:3300:00:4400:00:42
14 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M00:48:036000:08:4613200:29:472014.5500:38:334500:09:3000:00:3900:00:44
15 7019ENRIC CASANOVA DOMENECHLLICENCIA DE DIAV1M00:48:5613900:10:1710800:27:222192.4500:37:3912500:11:1700:00:3200:00:39
16 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:49:4916000:10:489800:26:552229.1000:37:4315400:12:0600:00:3300:00:36
17 2212DOMINGO LOPEZ MARIMONC.E. PENEDES MARITIMV1M00:50:5312600:09:5313900:30:161982.3800:40:0910100:10:4400:00:3600:00:49
18 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:51:228000:09:0714500:31:331901.7400:40:409700:10:4200:00:3200:00:50
19 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD GARCLUB TRITRAININGV1M00:51:5912300:09:5214200:30:371959.7200:40:2913100:11:3000:00:3500:00:56
20 4946ÁLVARO GRANDAL RAMOSINDEPENDENTV1M00:52:3916900:11:1312500:29:152051.2800:40:2815900:12:1100:00:5300:00:49
21 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:53:1912400:09:5314800:31:511883.8300:41:4413500:11:3500:00:4600:00:36
22 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIV1M00:53:3410800:09:3715500:32:271849.0000:42:0413200:11:3000:00:2500:00:47
23 5849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICASBOI TRIATLOV1M00:54:1410500:09:3517000:34:021762.9800:43:379500:10:3700:00:2500:00:43
24 7008PERE ABIÁN SANZLLICENCIA DE DIAV1M00:55:0711000:09:3817400:34:341735.7800:44:1211000:10:5500:01:0200:01:14
25 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:55:1413400:10:1116900:33:591765.5700:44:1011700:11:0400:00:4100:00:39
26 6112EDUARDO LUNA LIBREROLLICENCIA DE DIAV1M00:56:4116300:10:5416200:33:121807.2300:44:0616600:12:3500:00:5200:01:01
27 5201JOSE COLOMAR HERGUIDOC.A. IGUALADAV1M00:57:4917000:11:1716800:33:571767.3000:45:1416500:12:3500:01:4500:01:10
28 6111ANTONI ALSINA SIMALLLICENCIA DE DIAV1M00:59:3217700:11:4317300:34:231745.0300:46:0617600:13:2600:00:0000:00:00
29 6110CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:03:5716100:10:4819000:40:471471.1900:51:3516300:12:2200:00:4200:01:38
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:39:244300:08:292200:21:222808.1100:29:514600:09:3300:00:3000:00:31
2 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:40:127400:09:031600:21:052845.8500:30:086900:10:0400:00:2400:00:44
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:41:338300:09:103600:22:142698.6500:31:247500:10:0900:00:3100:00:32
4 3430JOSE MANUEL GARCIA CALATACERDANYOLA CHV2M00:44:373600:08:249700:26:502236.0200:35:143700:09:2300:00:3600:00:51
5 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:45:206500:08:578300:25:572312.1400:34:548800:10:2600:00:2300:00:26
6 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARUNIO ATLETICA RUBIV2M00:46:1611100:09:398700:26:102292.9900:35:498900:10:2700:00:3000:00:40
7 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M00:53:058100:09:0717200:34:151751.8200:43:225600:09:4300:00:4500:01:08
8 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M00:53:5816700:10:5914700:31:501884.8200:42:4912200:11:0900:00:3600:00:45
9 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:54:1612700:09:5415900:32:461831.1300:42:4013600:11:3600:00:4200:00:38
10 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:55:0015400:10:3915800:32:361840.4900:43:1514600:11:4500:00:5400:00:47
11 2032IGNASI TEIXIDO GARCIACLUB NATACIO BARCELONAV2M00:56:5511500:09:4117800:36:521627.4900:46:338400:10:2200:00:5200:01:10
12 4531CESAR LUIS HERRERO TORRESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M00:58:3315800:10:4717700:36:061662.0500:46:5314200:11:4000:00:5900:01:32
13 7007MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3718500:12:3319200:59:101014.0801:11:4318900:14:5400:00:5100:00:54
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:49:1014600:10:298500:26:012306.2100:36:3016900:12:4000:00:4000:01:15
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:56:1815700:10:4716600:33:311790.1500:44:1815100:12:0000:00:5300:00:57
3 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M01:03:4318100:12:0818300:38:041576.1800:50:1217700:13:3100:00:3500:00:59
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:44:559300:09:227300:25:002400.0000:34:229200:10:3300:00:2900:00:29
2 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:50:3814900:10:3111900:28:282107.7300:38:5914000:11:3900:00:3000:01:01
3 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994CDF00:54:4912900:10:0216700:33:361785.7100:43:3812400:11:1100:00:3500:01:14
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5080PAULA BATLLE I PLANTADAFASTTRIATLON CLUBJNF00:39:084000:08:282300:21:262799.3800:29:543100:09:1400:00:1800:00:26
2 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF00:39:365200:08:392000:21:192814.7000:29:585100:09:3800:00:2100:00:24
3 1956GEORGINA CONESA I MURCLUB TRIATLO VALLIRANAJNF00:39:526600:08:581500:20:572863.9600:29:556500:09:5700:00:2400:00:25
4 6105NÚRIA ANDÓN MAÑEROLLICENCIA DE DIAJNF00:46:4615300:10:397700:25:282356.0200:36:079600:10:3900:00:4000:01:27
5 6115SANDRA ORTIZLLICENCIA DE DIAJNF00:50:1017300:11:327000:24:492417.7300:36:2118000:13:4900:00:3600:00:50
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBISUB23F00:48:2615000:10:338600:26:092294.4600:36:4214500:11:4400:00:3900:00:43
2 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F00:52:3313600:10:1513700:30:111987.8500:40:2615500:12:0700:00:4100:00:45
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:41:009100:09:192500:21:372775.6400:30:567100:10:0400:00:2700:00:27
2 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:45:377000:08:589900:26:582224.9700:35:565300:09:4100:00:3400:00:35
3 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:46:4314700:10:296900:24:472420.9800:35:1612900:11:2700:00:3000:00:36
4 1866ANTONIA CANO ALARCÓNCASBOI TRIATLOV1F00:47:4911200:09:3910500:27:192196.4600:36:5810600:10:5100:00:2900:00:44
5 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F00:52:0316500:10:5512800:29:352028.1700:40:3013400:11:3300:01:0000:01:20
6 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F00:57:2118800:12:5814100:30:291968.2900:43:2718100:13:5400:00:4400:01:03
7 7004NURIA BERTOLIN DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1F01:00:2516600:10:5718100:37:321598.5800:48:2914900:11:5600:00:4100:00:44
8 7012CHUS SERRANO RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:03:2818200:12:1118500:38:061574.8000:50:1717400:13:1100:00:3400:01:36
9 7014SANDRA PEZONAGA MALAGRAVALLICENCIA DE DIAV1F01:03:2818300:12:1118600:38:071574.1100:50:1817300:13:1000:00:3900:00:44
10 6107PAQUI RODRIGUEZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:06:2419100:13:2218700:39:021537.1500:52:2418200:14:0000:01:0000:00:51
11 28ROSA MARIA GIBERNA CONDECERRR IGUALADAV1F01:07:3519000:13:0518800:40:151490.6800:53:2018600:14:1500:01:1600:01:45
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:46:4914200:10:248100:25:402337.6600:36:0410200:10:4500:00:2700:00:44
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:56:2017500:11:4015700:32:301846.1500:44:1015800:12:1000:00:3300:00:38
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:34:08200:07:27100:18:243260.8700:25:51500:08:1700:00:1900:00:22
2 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:43300:07:27400:19:043146.8500:26:31200:08:1200:00:2000:00:26
3 5297QUIM SANCHEZ ORDUÑAPRAT TRIATLO 1994ABM00:34:47700:07:30300:19:033149.6100:26:33400:08:1400:00:1800:00:24
4 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM00:35:18600:07:29500:19:223098.1100:26:51800:08:2700:00:1900:00:27
5 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:36:16900:07:39600:19:303076.9200:27:092800:09:0700:00:1900:00:25
6 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM00:37:081300:07:431400:20:562866.2400:28:39900:08:2900:00:2000:00:28
7 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:37:362200:07:581200:20:522875.4000:28:501400:08:4600:00:1900:00:26
8 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:37:442100:07:571300:20:532873.1000:28:502100:08:5400:00:2400:00:29
9 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM00:38:224200:08:29800:20:062985.0700:28:356000:09:4700:00:3200:00:29
10 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:38:50400:07:284400:23:032603.0400:30:31600:08:1900:00:2900:00:30
11 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM00:38:522700:08:003100:21:552737.6400:29:552300:08:5700:00:2400:00:30
12 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:39:181800:07:564100:22:342658.7900:30:301600:08:4800:00:2200:00:34
13 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMÍREZC.N. SANTA PERPETUAABM00:39:214800:08:331900:21:132827.9700:29:464800:09:3500:00:2600:00:42
14 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:322900:08:192800:21:462756.5100:30:054100:09:2700:00:2600:00:31
15 852VÍCTOR CORTINA HONRADOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:39:513300:08:203700:22:192688.5700:30:392900:09:1200:00:2800:00:31
16 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM00:40:041700:07:544300:22:512625.8200:30:453300:09:1900:00:3600:00:29
17 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:40:184100:08:293500:22:122702.7000:30:415000:09:3700:00:2600:00:28
18 4884JAVIER NAVARRO GUILLÉNTRIATLO PALLEJAABM00:40:426300:08:562700:21:402769.2300:30:367300:10:0600:00:3300:00:49
19 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:41:049700:09:252400:21:332784.2200:30:587200:10:0600:00:3000:00:35
20 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM00:41:095000:08:354200:22:392649.0100:31:146300:09:5500:00:2400:00:39
21 7002GABRIEL ALARCON SABARISCICLISMO TRIATLON MONTE ABM00:41:103000:08:196100:24:032494.8000:32:221700:08:4800:00:2700:00:26
22 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM00:41:313700:08:255500:23:442528.0900:32:093600:09:2200:00:3000:00:28
23 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:41:362300:07:596700:24:442425.8800:32:432000:08:5300:00:2500:00:32
24 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM00:41:547600:09:054500:23:072595.5300:32:125500:09:4200:00:2300:00:24
25 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:41:586700:08:585100:23:262560.4600:32:244700:09:3400:00:2300:00:30
26 6108YAROSLAV SYLKALLICENCIA DE DIAABM00:42:045700:08:425600:23:462524.5400:32:284900:09:3600:00:3100:00:29
27 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM00:42:262800:08:177500:25:142377.8100:33:312200:08:5500:00:2700:00:30
28 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM00:42:337800:09:064900:23:232565.9300:32:297000:10:0400:00:2700:00:36
29 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:42:447100:09:005200:23:292555.0000:32:297800:10:1500:00:2100:00:31
30 2958ORIOL OLIVAN JORBACLUB NATACIO RUBIABM00:43:087300:09:025700:23:462524.5400:32:488200:10:2000:00:3000:00:56
31 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM00:43:304600:08:326800:24:472420.9800:33:197600:10:1100:00:2500:00:35
32 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:44:247500:09:037900:25:392339.1800:34:425400:09:4200:00:2500:00:32
33 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:44:338500:09:137400:25:052392.0300:34:187700:10:1500:00:2200:00:28
34 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:44:401400:07:4811200:27:552149.2500:35:432400:08:5700:00:2500:00:33
35 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:44:4210900:09:386600:24:412430.7900:34:198500:10:2300:00:3500:00:39
36 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:44:483500:08:2410900:27:252188.4500:35:492500:08:5900:00:3200:00:40
37 7005JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAABM00:44:575600:08:429600:26:492237.4100:35:314000:09:2600:00:2700:00:42
38 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:45:083800:08:2610000:27:032218.1100:35:295200:09:3900:00:3100:00:29
39 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM00:45:2110000:09:278000:25:392339.1800:35:067900:10:1500:00:3500:00:29
40 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM00:45:284400:08:3011000:27:362173.9100:36:063500:09:2200:00:2600:00:41
41 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANDACLUB NATACIO SITGESABM00:45:295800:08:4310700:27:212193.7800:36:043800:09:2500:00:2300:00:37
42 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:45:5511400:09:407100:24:522412.8700:34:3212700:11:2300:00:3400:00:48
43 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM00:46:098600:09:139100:26:242272.7300:35:379000:10:3200:00:3900:00:36
44 150ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79ABM00:46:334900:08:3511500:28:022140.3100:36:376400:09:5600:00:3500:00:57
45 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM00:46:397700:09:069400:26:462241.5900:35:5210300:10:4700:00:2400:00:34
46 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM00:46:4110300:09:328400:26:012306.2100:35:3311900:11:0800:00:3800:00:33
47 5688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:46:455400:08:4011600:28:072133.9700:36:476700:09:5800:00:2500:00:32
48 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:5612200:09:517600:25:272357.5600:35:1813900:11:3800:00:4400:00:35
49 4803ISAAC SÁNCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM00:47:049400:09:228200:25:532318.0900:35:1514800:11:4900:00:3200:00:42
50 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM00:47:125300:08:4011800:28:252111.4400:37:057400:10:0700:00:3400:00:38
51 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:47:219800:09:259500:26:482238.8100:36:1312100:11:0800:00:3800:00:54
52 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:48:0010700:09:369000:26:232274.1600:35:5915200:12:0100:00:5100:01:06
53 2351ALBERTO CORONADO CORCHEROTRIATLO L´HOSPITALETABM00:48:2411300:09:3910100:27:092209.9400:36:4813700:11:3600:00:3000:00:42
54 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANTRIATLO PALLEJAABM00:48:285100:08:3614000:30:271970.4400:39:033900:09:2500:00:3200:00:31
55 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM00:49:0113200:10:0511300:27:572146.6900:38:0211300:10:5900:00:3100:00:33
56 5436DAVID SEGURA ALCOLETGECAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:49:219900:09:2613000:29:382024.7500:39:048000:10:1700:00:2700:00:34
57 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM00:49:2711600:09:4212200:28:342100.3500:38:1612300:11:1100:00:4400:00:54
58 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM00:49:378400:09:1213500:30:021997.7800:39:148600:10:2300:00:2700:00:40
59 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM00:50:108200:09:0713800:30:121986.7500:39:1910700:10:5100:00:5100:01:00
60 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM00:50:3010400:09:3213600:30:061993.3600:39:3810900:10:5200:00:4300:01:24
61 1560JORDI DOMENECH ANDREUC.A. IGUALADAABM00:52:479600:09:2414300:31:091926.1600:40:3316000:12:1400:00:3200:00:39
62 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:53:2218000:12:0310400:27:142203.1800:39:1718300:14:0500:00:3600:01:01
63 3799JORDI RANGEL MORATAUNIO ATLETICA RUBIABM00:53:275500:08:4117100:34:031762.1100:42:449900:10:4300:00:2700:00:30
64 3774JORDI LEANDRO QUEROINDEPENDENTABM00:53:4111700:09:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
65 7011DANIEL DOLERA LOSADALLICENCIA DE DIAABM00:53:4113100:10:0314400:31:161918.9800:41:1916100:12:2200:00:4500:01:44
66 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM00:54:0413000:10:0216300:33:181801.8000:43:2010000:10:4400:00:5100:00:47
67 6121PAU MARCO AGUSTILLICENCIA DE DIAABM00:54:5215600:10:4614900:31:561878.9100:42:4215600:12:1000:00:3800:00:44
68 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM00:55:0314300:10:2415600:32:291847.1000:42:5315700:12:1000:00:5800:01:10
69 6119JAVIER AGUILAR NAVARROLLICENCIA DE DIAABM00:55:2013700:10:1616100:33:011817.2600:43:1715300:12:0300:00:3800:00:49
70 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM00:55:437900:09:0617600:35:551670.5300:45:019800:10:4200:00:3100:00:42
71 7010ADRIÀ AZNAR DE TENALLICENCIA DE DIAABM00:56:0118600:12:3312400:29:132053.6200:41:4618500:14:1500:00:3300:01:15
72 6118LOREN DIEZ PAREDESLLICENCIA DE DIAABM00:57:5417200:11:3116000:32:471830.2000:44:1817900:13:3600:00:4100:00:49
73 6116FRANC LLAMBRICH JARDILLICENCIA DE DIAABM01:03:0714800:10:3119100:41:311445.2000:52:0211800:11:0500:00:4600:01:02
74 7001ENEKO SAN MARTÍN GARDE HIRUKI VALLE DE EGUES TRIABM01:07:5319300:13:5418400:38:061574.8000:52:0019000:15:5300:00:5100:01:04
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON CLUBABF00:40:268800:09:151800:21:132827.9700:30:286600:09:5800:00:2300:00:25
2 112NURIA PUBILL LLEONARTC.N. VIC-ETBABF00:40:486900:08:582900:21:482752.2900:30:466800:10:0200:00:2800:00:32
3 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:45:1013800:10:165800:23:552508.7100:34:1111400:10:5900:00:2400:00:35
4 12MAR CELMA MARINPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:1714400:10:255900:24:012498.2700:34:2610800:10:5100:00:3900:00:54
5 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:498900:09:169300:26:382252.8200:35:546100:09:5500:00:2700:00:33
6 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:46:2412500:09:537800:25:322349.8700:35:2511500:10:5900:00:2900:00:41
7 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIÓ SITGESABF00:47:0715900:10:476300:24:232460.7000:35:1015000:11:5700:00:3700:00:41
8 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:47:3613500:10:148900:26:192279.9200:36:3311600:11:0300:00:3200:00:35
9 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF00:47:4214100:10:218800:26:132288.6200:36:3412000:11:0800:00:3400:00:35
10 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:50:1615200:10:3811700:28:102130.1800:38:4813000:11:2800:00:4300:00:53
11 3563MARI SANFELIUC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABF00:50:1613300:10:0812300:28:372096.6800:38:4513300:11:3100:00:4700:00:46
12 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:50:5916200:10:5112000:28:282107.7300:39:1914100:11:4000:00:4700:00:48
13 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:51:4910200:09:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
14 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:53:5217800:11:4512700:29:332030.4600:41:1816400:12:3400:00:3400:00:53
15 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:54:0215500:10:4614600:31:351899.7400:42:2114300:11:4100:00:3200:00:28
16 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:54:1018700:12:3612100:28:282107.7300:41:0417200:13:0600:00:3100:00:50
17 5122ANNA SARIOL GIRONESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:55:1017400:11:4013300:29:582002.2200:41:3817800:13:3200:00:4100:00:51
18 7009ANNA PUIG RADEMACHERLLICENCIA DE DIAABF00:55:2517100:11:2315400:32:131862.3900:43:3614700:11:4900:00:5200:01:11
19 7017ROCIO DELGADO GARRIDOLLICENCIA DE DIAABF00:55:2814000:10:1816500:33:291791.9400:43:4714400:11:4100:00:3400:00:40
20 6113MONTSE GRANEL MORALESLLICENCIA DE DIAABF00:55:4816800:11:0315200:32:041871.1000:43:0717000:12:4100:00:4400:00:40
21 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:56:2019400:13:5511400:28:012141.5800:41:5618800:14:2400:00:5600:01:16
22 7013MARTA VILAS BADOSALLICENCIA DE DIAABF00:56:3617900:11:4715100:31:581876.9600:43:4517100:12:5100:01:0500:01:09
23 6114DEBORA GARCIA CABOLLICENCIA DE DIAABF00:57:0717600:11:4215300:32:041871.1000:43:4617500:13:2100:00:3900:00:40
24 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZC.N. BADALONAABF00:58:5116400:10:5417500:35:181699.7200:46:1216800:12:3900:00:4700:00:46
25 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF01:03:4718400:12:1117900:37:121612.9000:49:2318700:14:2400:00:4000:00:46
26 7006MARIA SABROSO OLIETELLICENCIA DE DIAABF01:07:3518900:13:0518900:40:161490.0700:53:2118400:14:1400:00:5500:02:13
27 6101LETICIA MENDIOROZ ECHENIQLLICENCIA DE DIAABF01:07:5319200:13:5418200:38:001578.9500:51:5419100:15:5900:00:5200:00:59
28 3586IRENE SANTAMARIA GARCIACERRR IGUALADAABF01:08:5919500:14:4718000:37:141611.4600:52:0119200:16:5800:00:5800:01:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32