RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
724 690 22 12 750 20 5 25 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:53:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:55:27
2201AARON PAGES URBANO00:58:05
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:59:48

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:58:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:56:46
22042JAUME FREIJO MADAULA01:00:40
31746BERNAT RAMON CASTELLA01:01:28

3. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:02:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA00:59:08
24707LUKASZ KOMAR01:00:22
34947ALBERTO MONTES OLIVA01:02:48

4. - C.N. VIC-ETB - 03:02:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:57:33
21528TONI MANZANEQUE GUITART01:01:40
32279RICARD BLANCAFORT OMENAT01:03:39

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:03:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11362DAVID PARRA VILLALOBOS01:00:57
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:00:59
31549RAMIRO CASTRO01:01:07

6. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:03:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN00:57:18
22439BORJA ALVAREZ CARRASCO01:00:27
32733JOSE ALEJANDRIA AYALA01:05:41

7. - C.N. CATALUNYA - 03:04:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1430HECTOR NADAL PEREZ00:58:17
23272MARC PI BOLTA01:02:39
35974AARON CATALAN PEREA01:03:11

8. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:04:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:00:10
2457AMAND REDONDO BRUNET01:00:19
31124JAUME ALMIRALL MATAS01:03:50

9. - C.E. SISTRELLS - 03:08:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:02:02
22993IVÁN BUSTOS LARA01:03:06
34876PATRICIO ROSSI01:03:39

10. - C.N. BADALONA - 03:09:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:59:18
22865TONI SOLA SANCHEZ01:04:58
33085MARC GUARDIOLA LUCAS01:05:29

11. - C.N. SABADELL - 03:10:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:00:08
22539POL FARELL GONZALO01:04:29
33830ANTONIO LARA CASADO01:05:30

12. - CLUB TRI5U - 03:10:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:58:56
2322ROBERT MAYORAL SERRANO01:02:19
3860URKO ELORZA LERA01:08:58

13. - C.N. REUS PLOMS - 03:13:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1388ELOY SERRANO RODRIGUEZ01:00:03
23323VICTOR GONZALEZ MARTINEZ01:04:17
31072PABLO DANIEL CAMPOS MARTINASCHI01:09:04

14. - TRIATLO PALLEJA - 03:13:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12692JOSE MARIA VELEZ ROMA01:01:25
2350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:05:53
31340ALEX ALDOMA BRUFAU01:06:13

15. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:13:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:00:36
25411JORDI ALBA SANTAMARIA01:03:20
3173JORDI OLIVELLA PUJOL01:09:52

16. - C.N. MATARO - 03:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14458MARCEL ARAGONES I MAS01:03:41
24454ALEJANDRO LARRACHEA01:04:54
32854SERGI PEREZ DORDA01:05:33

17. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:15:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:58:02
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:06:23
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:10:47

18. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:15:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11123VICENÇ GIRALT BERENGUER01:04:02
25773TONI GARRIDO CASTILLO01:05:26
31598FERRAN VINYALS CORNELLA01:05:47

19. - CASBOI TRIATLO - 03:15:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES01:02:51
21062CÉSAR THOVAR PÉREZ01:04:16
31181RAFAEL GOMEZ VELEZ01:08:37

20. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:16:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:04:21
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:05:26
34683JESUS GONZALEZ FARRES01:07:08

21. - SBR OPEN TEAM - 03:17:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15386MARC GIL RUIZ01:02:41
2410QUIM NICOLAU JORDA01:05:56
32513MARC FARRÉ CANALETA01:08:32

22. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:17:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:04:56
24534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:05:48
32751JOAN MARZO CLUSELLAS01:06:45

23. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:17:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:03:53
22029MARC BENAGES DUCH 01:05:38
34682JORDI GUARDIOLA HERNANDEZ01:07:58

24. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:17:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:03:54
21026CARLOS RESTOY SALMERON01:03:55
31720MARC NIETO JUSTRIBO01:09:41

25. - C.E. PICORNELL - 03:18:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15877MARÇAL FORNER PEDRENY01:00:04
2172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:05:56
3930CARLOS ALEGRE PILAR01:12:03

26. - C.N. TARRACO - 03:18:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ00:57:01
25602JONATHAN MARQUEZ GARCIA01:06:56
32094RAUL LARROSA CASTAN01:14:22

27. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:18:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1490ALBERT LOPEZ ANTON01:05:10
23746XAVIER RICO CALDERON01:06:29
32640CARLES GARCIA DELGADO01:06:46

28. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:19:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:58:08
24618JAN BONET BERNADICH01:06:43
31053ALFONS MARTINEZ VALLS01:14:45

29. - CERDANYOLA CH - 03:20:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11183ALEX FERNANDEZ CANO01:05:52
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:06:43
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:07:46

30. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:21:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH01:05:31
23012ALBERT QUIRCE MINGOT01:07:44
34180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:08:17

31. - CLUB TRIATLO I RUN WITH LEIVA - 03:22:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15835DAVID GUERRERO HERNANDEZ01:06:49
25319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍA01:07:04
33415JUAN CARLOS MARIN SANCHEZ01:08:28

32. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:07:20
24283CARLES SOLE PIZARRO01:08:00
33784JORDI MARTIN LEIVA 01:08:03

33. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:25:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1852VÍCTOR CORTINA HONRADO01:03:56
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:07:39
35970DAVID NAVARRO CANTOS01:14:12

34. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:26:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH01:00:02
2898JORDI FERRERAS JEREZ01:09:42
31473ALFRED BALLABRIGA MILLA01:17:00

35. - A.D. RUNNING VIGIA - 03:26:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAS01:05:09
22592ISAAC GARCIA TORO01:09:39
32354ALBERTO BERMEJO GOMEZ01:11:59

36. - CLUB NATACIO SITGES - 03:28:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14814EDUARDO BURGUETE BABI01:03:49
2769MIGUEL LOBERA JONES01:09:38
33431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUEZ01:14:41

37. - C.E. 3DREAM - 03:28:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12483JOSEP OCAÑA PRESCOLI01:06:38
25667MARC LUENGO BLANCO01:09:59
33674QUIQUE ARACIL CARAVACA01:11:33

38. - C.E. NO TE PARES - 03:29:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:02:34
23859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZ01:10:51
35395FERNANDO JAVIER BOBBIO01:16:11

39. - C.A. XALOC - 03:30:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1663JORDI GONZALEZ BAUTISTA01:05:30
22105MANUEL VILLALBA URISEL01:09:04
3839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVI01:15:45

40. - GAVA TRIATLO - 03:30:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:07:50
23703JORDI LARRUY GILABERT01:10:29
33626GUILLEM VILLANUEVA URBAN01:12:07

41. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 03:31:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1243DAVID VERGES MARTÍNEZ01:10:03
24243ALBERTO CASTEL AYLAGAS01:10:38
35871ALVARO LECHUGA SAPIÑA01:10:42

42. - TRI+9 EL MASNOU - 03:36:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11798FERRAN BOFILL BARGUÑO01:07:57
23063JOEL MUÑOZ LÓPEZ01:13:53
3605HECTOR MEDRANO MARTINEZ01:14:10

43. - ABSOLUT SPORT - 03:38:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:07:30
21070VICTOR ALOM FERNANDEZ01:15:07
31256TAMER AL-KASSIMI VARGAS01:15:27

44. - CLUB TRITRAINING - 03:40:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15400XAVIER MALDONADO PEREZ01:09:20
24642SERGI MARZO VENTURA01:12:12
31447ORIOL MANUEL ROMERO01:18:55

45. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:41:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIGUEZ01:11:01
25940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEZ01:15:15
35971FERMIN BELLIDO MELLADO01:15:43

46. - TG TRIATLO SITGES - 03:53:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:05:01
21052SIMON LOBERA  JONES01:07:41
34877IBÁN TORRES PLAZAS01:40:55

47. - CERCLE SABADELLES 1856 - 03:53:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12641PAU LÓPEZ FRUCTUOSO01:15:30
24796ALBERT AMADOR SORIA01:15:46
32061ORIOL GARCIA RUIZ01:22:37

48. - C.E. VILA OLIMPICA - 04:00:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15702JAVIER GALLEGO AGUAGIL01:11:06
22365CARLES LOMBARTE PEREZ01:23:59
31015GUILLERMO PALUZIE AVILA01:25:04

49. - TRIATLO JOVENT 79 - 04:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11116ENRIC PEREZ MUÑOZ01:15:59
23346SEBASTIAN CUEVAS MATILLA01:17:41
31094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATORRE01:34:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32