RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
724 690 22 12 750 20 5 25 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1837LAURA MAQUEDA MARCOC.T. S.J. ABADESSESABF01:14:0012400:12:0232600:37:2732.0400:49:2943600:24:3100:01:0900:01:05
2 5112MIREIA ROMERO CRIADC.N. MOLINS DE REIABF01:14:1840000:14:4436100:38:0531.5100:52:4921400:21:2900:01:1100:00:58
3 6007LAIA TEJADA PINYOLLLICENCIA DE DIAABF01:16:4350500:15:4536700:38:1131.4300:53:5631900:22:4700:01:2700:01:16
4 4077MARTA MARTIN ALEGREC.E. SISTRELLSABF01:16:5354200:16:0840600:38:5330.8600:55:0124600:21:5200:00:5900:00:58
5 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF01:17:0440300:14:4537500:38:2431.2500:53:0940300:23:5500:01:3200:01:00
6 3566SARA DE DIEGO NAVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:17:2332700:14:0847800:40:3529.5700:54:4330600:22:4000:01:1900:01:05
7 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF01:17:3815200:12:1447100:40:2729.6700:52:4146600:24:5700:01:1000:01:03
8 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:19:0466000:18:3349300:40:5329.3500:59:267300:19:3800:01:4800:01:54
9 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF01:19:5249600:15:3942300:39:1530.5700:54:5446800:24:5800:01:4500:01:21
10 6084SHEILA MARTINEZ COLLLICENCIA DE DIAABF01:20:2241300:14:4949200:40:5229.3600:55:4144800:24:4100:01:3000:01:08
11 5176ESTELA VALERO RÓDENPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:3639200:14:4051500:41:2029.0300:56:0044100:24:3600:01:3600:01:29
12 5014NOELIA GALLARDO LINCLUB TRIATLO BLANESABF01:20:3641900:14:5149000:40:5029.3900:55:4146300:24:5500:01:0200:01:07
13 14TATIANA ACERO BAILEINDEPENDENTABF01:22:4153100:16:0154200:42:0628.500:58:0744000:24:3400:02:2200:01:16
14 1977CRISTINA ORTIZ FONTFASTTRIATLON CLUBABF01:23:1757100:16:3351300:41:1729.0700:57:5049400:25:2700:01:4100:01:17
15 5093ISA GAVINA TROYTIÑOCLUB TRITRAININGABF01:23:5958300:16:4556400:42:4828.0400:59:3343200:24:2600:02:1900:01:32
16 6020IRENE BRONCHAL MORELLICENCIA DE DIAABF01:28:1024000:13:1463800:47:0125.5201:00:1559900:27:5500:02:1500:01:52
17 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF01:29:0030800:13:5361400:45:2526.4200:59:1863700:29:4200:02:2300:01:34
18 4059SANDRA MESA MANSOCLUB TRIATLO I RUN WITH LABF01:29:1766200:18:4259200:44:2427.0301:03:0653200:26:1100:01:4600:01:53
19 5079CYNTHIA HEITZMANN C.E. PICORNELLABF01:30:3028700:13:4163100:46:1725.9300:59:5864500:30:3200:02:4700:02:19
20 5110GEMMA ABAD MARTORELCLUB VO2 - SURALABF01:33:1862500:17:3365000:48:4124.6501:06:1457000:27:0400:01:5400:01:33
21 1864LAILA AKIF HAMDANIFASTTRIATLON CLUBABF01:35:4468200:21:3262400:45:5726.1201:07:2961000:28:1500:01:3800:02:27
22 5067ROSER MEJIAS CORNADCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:36:3055500:16:1764800:48:2024.8301:04:3765700:31:5300:02:0900:01:51
23 7004LORENA VARGAS BETANLLICENCIA DE DIAABF01:37:4967700:19:5164300:47:3625.2101:07:2764200:30:2200:01:3600:02:00
24 6015GEMMA GRACIA PASCUALLICENCIA DE DIAABF01:38:5643900:15:0465200:50:1223.901:05:1666000:33:4000:02:3500:02:08
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROC.T. S.J. ABADESSESV2M01:06:2918500:12:4812300:33:3135.800:46:1911100:20:1000:01:1100:01:31
2 2955JUAN CARLOS DEL BARC.T. S.J. ABADESSESV2M01:07:1021900:13:0511800:33:2935.8400:46:3414700:20:3600:01:1500:01:05
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DC.T. S.J. ABADESSESV2M01:08:5514100:12:0924000:35:4633.5500:47:5517500:21:0000:01:4200:01:26
4 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:10:5516000:12:2117500:34:4034.6200:47:0140200:23:5400:01:2300:01:23
5 909FRANCESC LLADO RIBAC.A. IGUALADAV2M01:13:0724100:13:1432200:37:2332.100:50:3729300:22:3000:01:3300:01:18
6 5229CARLES MOREU HOSTENW3TRI CLUB ESPORTIUV2M01:17:5557000:16:3234700:37:4931.7300:54:2138300:23:3400:01:4200:01:55
7 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV2M01:20:1360000:17:0945400:40:0629.9300:57:1533900:22:5800:02:3500:01:17
8 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:21:0147200:15:2650300:41:0229.2400:56:2843900:24:3300:01:5600:01:38
9 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV2M01:25:0462100:17:2948500:40:4329.4700:58:1256200:26:5200:01:5800:01:36
10 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:25:3448500:15:3355400:42:3828.1500:58:1158000:27:2300:02:5700:01:50
11 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV2M01:27:0862600:17:3449700:40:5429.3400:58:2861500:28:4000:02:1200:02:42
12 1113ISIDRE GUITART PERECLUB NATACIO MINORISAV2M01:28:0344300:15:0641200:39:0330.7300:54:0966300:33:5400:03:4000:05:56
13 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:32:5067900:20:2659400:44:3326.9401:04:5959800:27:5100:01:4000:01:26
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISAJNM00:58:081500:09:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
2 3490DANIEL MARTINEZ VALFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:151700:09:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3400:00:00
3 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM01:01:054900:10:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5400:00:00
4 785ROGER MANYÀ VALENZUCLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:01:2410300:11:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4000:00:00
5 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM01:02:417600:11:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
6 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:03:067300:11:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
7 3178POL FERNÁNDEZ LOSADPRAT TRIATLO 1994JNM01:03:274200:10:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
8 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:548500:11:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
9 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:04:295100:10:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4900:00:00
10 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994CDM01:05:021800:09:4323900:35:4633.5500:45:296600:19:3300:00:4400:01:10
11 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:05:3013000:12:0411900:33:2935.8400:45:339500:19:5700:00:4800:01:44
12 4618JAN BONET BERNADICHCLUB NATACIO MINORISACDM01:06:437200:11:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
13 3035ARTURO CHUECA ESTERABSOLUT SPORTJNM01:07:3012700:12:0313300:33:4135.6300:45:4423600:21:4600:01:0400:01:02
14 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:07:505800:11:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
15 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:07:5011000:11:5526200:36:1133.1600:48:068000:19:4400:01:0300:01:01
16 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑALA SALLE SPORTJNM01:08:5715700:12:1915700:34:1235.0900:46:3128900:22:2600:00:5100:01:20
17 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:10:2727100:13:3213700:33:4335.5900:47:1535700:23:1200:00:5300:01:12
18 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUC.E. SISTRELLSJNM01:13:0918100:12:4332400:37:2632.0600:50:0934100:23:0000:00:5900:00:52
19 4327MIQUEL GRAU PLANACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLJNM01:13:431400:09:3451900:41:2828.9400:51:0230800:22:4100:00:4500:00:52
20 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM01:14:2238300:14:3723200:35:4033.6400:50:1741400:24:0500:01:0600:00:58
21 4259XAVIER MORA ORTEGACLUB ESPORTIU DUETTRICDM01:15:1431300:13:5743900:39:4530.1900:53:4221500:21:3200:01:3100:01:17
22 7062PAU CAPDEVILA VERALLICENCIA DE DIAJNM01:15:5354400:16:0941100:39:0230.7400:55:1115800:20:4200:01:2800:01:08
23 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:17:3116100:12:2344400:39:5330.0900:52:1648800:25:1500:01:2600:01:05
24 7039JORDI MANCHADO PORTLLICENCIA DE DIAJNM01:17:4449400:15:3838900:38:3931.0500:54:1737500:23:2700:01:3100:01:27
25 6030TONI RUS FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAJNM01:20:2952800:16:0051400:41:1729.0700:57:1735600:23:1200:01:2200:01:18
26 6077JAVIER FAUS I MORRLLICENCIA DE DIAJNM01:31:3166700:18:5759700:44:3826.8901:03:3560200:27:5600:02:1500:01:18
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:17:0141200:14:4837200:38:2031.300:53:0840000:23:5300:01:3000:00:56
2 1867ANNA CORTINA COROMISBR OPEN TEAMV1F01:17:1526900:13:3142000:39:1130.6300:52:4243800:24:3300:01:5200:01:25
3 3581MONTSE TORRENTS PONBARCELONA DRAGONS TRIATHLV1F01:20:3854600:16:0945000:39:5930.0100:56:0843400:24:3000:01:4300:01:41
4 84CLODAGH TWOMEYCERCLE SABADELLES 1856V1F01:21:1743600:15:0049800:40:5729.300:55:5749000:25:2000:01:3900:01:32
5 1807ANGELS PUIG VILAROC.N. BADALONAV1F01:23:1631700:14:0059000:44:1827.0900:58:1846700:24:5800:02:1200:01:50
6 1933ROSA SEBASTIÁN VICECASBOI TRIATLOV1F01:25:5852500:15:5750800:41:0929.1600:57:0662000:28:5200:01:3800:01:46
7 3593MARA MONTOYA NAVARRVILADECANS TRIATLOV1F01:27:1167600:19:4759600:44:3626.9101:04:2332300:22:4800:02:0300:01:39
8 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F01:28:4658500:16:4660900:45:0926.5801:01:5556000:26:5100:02:0400:01:22
9 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:30:4066900:19:0760500:44:5826.6901:04:0554900:26:3500:01:3800:03:01
10 5132MARÍA DEL SEÑOR VILCLUB TRITRAININGV1F01:32:1464000:17:5563600:46:5225.601:04:4758300:27:2700:02:3100:02:34
11 7092ANNE-CATHERINE CARLLLICENCIA DE DIAV1F01:33:5764800:18:0460200:44:5426.7301:02:5864800:30:5900:01:3900:01:21
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 710ALEIX DOMENECH GUIXCLUB NATACIO OLOTSUB23M00:54:02200:09:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
2 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:27600:09:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
3 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M00:57:01700:09:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
4 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:58:05900:09:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
5 2792ALBERTO CASADO AROCCLUB TRI5USUB23M00:58:56100:07:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
6 499CARLOS ALFONSO PULIFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:59:482300:10:072200:30:5738.7700:41:042500:18:4400:00:4600:00:51
7 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M01:00:086800:11:133300:31:2638.1800:42:39300:17:2900:00:4900:00:47
8 2439BORJA ALVAREZ CARRAC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:00:279800:11:46400:29:5540.1100:41:412700:18:4600:00:5100:01:00
9 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:00:365400:10:582300:30:5838.7500:41:562300:18:4000:00:4000:00:50
10 2042JAUME FREIJO MADAULCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:00:406200:11:084200:31:3537.9900:42:43700:17:5700:00:4900:01:19
11 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:01:285900:11:064000:31:3338.0300:42:392800:18:4900:00:5200:00:48
12 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESSUB23M01:02:3410400:11:524500:31:4537.800:43:373500:18:5700:00:5400:00:48
13 4458MARCEL ARAGONES I MC.N. MATAROSUB23M01:03:419000:11:356600:32:3136.900:44:066800:19:3500:00:4600:01:08
14 852VÍCTOR CORTINA HONRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:03:565200:10:485900:32:1937.1300:43:0716400:20:4900:00:5500:01:02
15 4463ADRIÀ MARIN BATETCERRR IGUALADASUB23M01:04:2413900:12:0810700:33:1636.0700:45:243900:19:0000:01:3600:01:10
16 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M01:05:566500:11:1212400:33:3235.7900:44:4419500:21:1200:01:0100:01:07
17 4826ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESSUB23M01:07:2814700:12:1019300:35:0134.2700:47:1112000:20:1700:01:2500:01:03
18 1210PERE RECHE QUINTANAC.E. SISTRELLSSUB23M01:07:5825700:13:2112100:33:3035.8200:46:5119200:21:0700:01:0500:01:01
19 7024JOEL BLANCA ARTEROLLICENCIA DE DIASUB23M01:08:283200:10:1816600:34:173500:44:3539900:23:5300:00:5900:00:54
20 4459ADRIA IGLESIAS ROSC.N. MATAROSUB23M01:08:486700:11:1314800:33:5835.3300:45:1138800:23:3700:00:4800:00:51
21 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:10:4735300:14:2215400:34:0835.1600:48:3027600:22:1700:01:0200:01:12
22 2354ALBERTO BERMEJO GOMA.D. RUNNING VIGIASUB23M01:11:5910500:11:5334800:37:5131.700:49:4427300:22:1500:02:4400:01:23
23 7072JAVIER GIL LIANESLLICENCIA DE DIASUB23M01:12:1437700:14:3421200:35:1933.9800:49:5328100:22:2100:01:1100:00:55
24 1162JAUME GENÉ SALGADOINDEPENDENTSUB23M01:12:4819100:12:5142400:39:2030.5100:52:1115000:20:3700:01:2500:01:20
25 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:15:1532900:14:1127400:36:2332.9800:50:3444700:24:4100:01:3200:01:10
26 2107ALEJANDRO MORCILLO PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:15:3039400:14:4025900:36:0733.2300:50:4745000:24:4300:01:0100:01:10
27 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M01:15:3042300:14:5440800:38:5330.8600:53:4723400:21:4300:02:1000:01:24
28 5354MARC MAJÓ ROBLESW3TRI CLUB ESPORTIUSUB23M01:19:2021800:13:0547200:40:2929.6400:53:3451200:25:4600:01:4500:01:40
29 2618AITOR MORATA PERAC.N. MATAROSUB23M01:19:3540800:14:4736900:38:1431.3900:53:0154800:26:3400:01:1400:01:06
30 6043JOAN VILA VILALLICENCIA DE DIASUB23M01:20:4755300:16:1339400:38:4131.0200:54:5451600:25:5300:01:4200:01:24
31 7022FRANCESC OLIVARES BLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:1259600:17:0035100:37:5631.6300:54:5653300:26:1600:02:0300:01:00
32 6049VICTOR PEREZ BLASCOLLICENCIA DE DIASUB23M01:22:3125200:13:1858800:44:0727.200:57:2548100:25:0600:03:0500:02:20
33 6079ALEJANDRO FAUS I MOLLICENCIA DE DIASUB23M01:24:0568300:22:188500:32:5336.4900:55:1162200:28:5400:02:0700:01:31
34 6056ALAIN LAZAR OSIPOVLLICENCIA DE DIAABM01:30:1260300:17:1061000:45:1426.5301:02:2459600:27:4800:03:0600:01:28
35 7048JUAN CARLOS GARCÍA LLICENCIA DE DIASUB23M01:45:1823300:13:1365700:51:1823.3901:04:3166500:40:4700:02:3000:01:38
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F01:20:3146700:15:2452500:41:3928.8100:57:0337700:23:2800:02:1000:01:12
2 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:37:3857200:16:3364100:47:3325.2401:04:0665900:33:3200:01:5900:03:03
3 6025CRISTINA CASADO HERLLICENCIA DE DIAV2F01:38:4865900:18:3365600:51:0323.5101:09:3662900:29:1200:03:0600:02:20
4 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:42:1357800:16:3765900:51:5523.1101:08:3266100:33:4100:01:5900:01:58
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:28:5649100:15:3659300:44:3126.9601:00:0761900:28:4900:02:1700:01:42
2 16ROSA MARIA MOR ABATCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLV3F01:30:0660700:17:1760600:45:0226.6501:02:1959400:27:4700:01:3300:01:36
GRUP: RELL
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6101ELISABET CUELLO GONTRIATLO JOVENT 79RELLF01:13:3932000:14:0431600:37:1232.2600:51:1628300:22:2300:00:4800:00:47
2 6112IRENE SAEZ FERNANDELLICENCIA DE DIARELLF01:25:2651600:15:5052000:41:2928.9300:57:1960700:28:0700:01:0900:01:28
3 6106NOEMI TENOR VAGACELLICENCIA DE DIARELLF01:29:5566800:18:5759500:44:3426.9301:03:3153800:26:2400:01:0100:00:47
4 6114MARIA LODOSO MARTINLLICENCIA DE DIARELLF01:31:4567300:19:2164700:48:1824.8401:07:3941500:24:0600:00:5700:00:49
5 6103NURIA DARBRA MUÑOZLLICENCIA DE DIARELLF01:32:4467400:19:2364600:48:1524.8701:07:3848000:25:0600:00:5500:01:01
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOC.E. TRILERCAVONS TERRES V2M00:59:503700:10:321300:30:4339.0700:41:152100:18:3500:01:0600:00:48
2 4814EDUARDO BURGUETE BACLUB NATACIO SITGESV2M01:03:493600:10:2913500:33:4235.6100:44:117400:19:3800:01:0000:00:57
3 1123VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:04:024800:10:438900:33:0036.3600:43:4312300:20:1900:01:1100:00:58
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:045700:11:047000:32:3436.8500:43:3813400:20:2600:01:2500:00:56
5 4116FRANCESC MARTINEZ MCLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M01:04:398200:11:236300:32:263700:43:4916700:20:5000:01:1600:01:03
6 4900ÓSCAR ALONSO MARTÍNINDEPENDENTV2M01:04:4428100:13:38500:30:0239.9600:43:4018300:21:0400:02:0200:01:37
7 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:5620600:12:586000:32:1937.1300:45:177700:19:3900:01:1300:01:04
8 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M01:05:364500:10:3914400:33:5535.3800:44:3418000:21:0200:01:5300:00:56
9 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M01:06:1319500:12:5310600:33:1536.0900:46:0810300:20:0500:01:4900:01:02
10 4683JESUS GONZALEZ FARRCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:07:0817800:12:4213800:33:4535.5600:46:2715500:20:4100:01:3700:00:59
11 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M01:07:2645300:15:156400:32:263700:47:418200:19:4500:01:1300:01:01
12 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:08:1917900:12:4217200:34:3934.6300:47:2117300:20:5800:01:0600:01:02
13 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M01:08:373000:10:1735900:38:0331.5400:48:2012100:20:1700:01:4100:01:30
14 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M01:08:5433900:14:1512600:33:3435.7500:47:4918600:21:0500:01:2600:01:08
15 5702JAVIER GALLEGO AGUAC.E. VILA OLIMPICAV2M01:11:0644500:15:073500:31:2738.1600:46:3443700:24:3200:01:3400:01:47
16 4461JOAN ARAGONES GORDIC.N. MATAROV2M01:11:2124500:13:1621100:35:1933.9800:48:3531800:22:4600:01:3700:01:07
17 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M01:13:4713100:12:0429700:36:5032.5800:48:5446100:24:5300:01:1300:01:24
18 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M01:14:0025000:13:1828800:36:4132.7100:49:5940800:24:0100:01:3000:01:29
19 2069RAFAEL CATALAN CARRINDEPENDENTV2M01:15:1663200:17:4231700:37:1332.2400:54:5512600:20:2100:01:4700:01:12
20 4817LLUIS GENE TORRANDEINDEPENDENTV2M01:15:5040700:14:4740300:38:5030.900:53:3726700:22:1300:02:0100:01:14
21 1116ENRIC PEREZ MUÑOZTRIATLO JOVENT 79V2M01:15:5963400:17:4532800:37:303200:55:1516000:20:4400:01:3300:01:10
22 2032IGNASI TEIXIDO GARCCLUB NATACIO BARCELONAV2M01:16:0254500:16:0935400:37:5931.5900:54:0824800:21:5400:02:0300:01:29
23 4823CARLES FERNANDEZ MACLUB NATACIO MINORISAV2M01:16:3134900:14:2139000:38:3931.0500:53:0038100:23:3100:02:1400:01:29
24 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:4232800:14:0826800:36:1633.0900:50:2453400:26:1800:01:3400:01:11
25 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:18:4330200:13:5137400:38:2131.2900:52:1254300:26:3100:01:3000:01:20
26 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:19:4834500:14:1951800:41:2528.9700:55:4441300:24:0400:02:3500:01:33
27 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:20:2045200:15:1555100:42:2828.2600:57:4330200:22:3700:01:5000:01:54
28 3476ESTEVE GRANADA I SACLUB TRITRAININGV2M01:21:1823600:13:1456800:42:5427.9700:56:0848500:25:1000:01:4400:01:37
29 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M01:23:5936800:14:3146900:40:2629.6800:54:5762400:29:0200:02:0000:02:02
30 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDENTV2M01:24:2861900:17:2844600:39:5730.0400:57:2556900:27:0300:01:5500:01:34
31 581ALBERT ABULI NUÑEZINDEPENDENTV2M01:24:3354300:16:0948300:40:4129.500:56:5059200:27:4300:02:1100:02:31
32 1321JORDI PUIG REGÀSINDEPENDENTV2M01:24:4158800:16:4957700:43:2127.6801:00:1043500:24:3100:02:3600:01:39
33 6071JESUS GALAN GALANLLICENCIA DE DIAV2M01:24:5450900:15:4954100:42:0428.5300:57:5356600:27:0100:02:2800:02:11
34 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:25:0557600:16:3555300:42:3628.1700:59:1151700:25:5400:02:0800:01:13
35 6009THIERRY SEGUINLLICENCIA DE DIAV2M01:25:1765800:18:3046800:40:2329.7200:58:5353700:26:2400:01:5800:04:28
36 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:27:3457900:16:3857100:43:0827.8200:59:4659500:27:4800:01:5900:01:46
37 7064PACO GIMENO MARTINELLICENCIA DE DIAV2M01:28:1461300:17:2457200:43:1227.7801:00:3659000:27:3800:02:1100:01:35
38 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDENTV2M01:28:4247800:15:2763300:46:3325.7801:02:0055400:26:4200:02:4800:01:56
39 6078JAVIER FAUS SANTASLLICENCIA DE DIAV2M01:28:46000:00:00000:00:00000:59:3662800:29:1000:00:0000:01:33
40 7019ALBERT ESTEVE ESTEVLLICENCIA DE DIAV2M01:28:4660500:17:1662300:45:4626.2201:03:0251000:25:4400:02:4700:02:10
41 5799EDUARD ROJALS CALVOI3 TRIATHLONV2M01:31:2961700:17:2760300:44:5426.7301:02:2162600:29:0800:02:3800:02:09
42 1094JOSEP ORIOL CASADEMTRIATLO JOVENT 79V2M01:34:2548600:15:3464000:47:1925.3601:02:5365300:31:3200:03:2200:02:04
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5111EMMA BOSCH GAMISANSCLUB VO2 - SURALV1F01:12:5817700:12:3926300:36:1133.1600:48:5041900:24:0800:01:2500:01:10
2 1866ANTONIA CANO ALARCÓCASBOI TRIATLOV1F01:19:3429600:13:4755200:42:3428.1900:56:2135800:23:1300:01:5500:01:23
3 4JOANA CRUZ GALLARDOC.E. SISTRELLSV1F01:20:4861100:17:2239700:38:4330.9900:56:0544900:24:4300:01:2600:01:18
4 126BLANCA TRENAS HINOJTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F01:21:0845800:15:1752300:41:3328.8800:56:5042600:24:1800:01:5600:01:37
5 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:21:4140500:14:4656600:42:4828.0400:57:3441600:24:0700:01:0000:01:08
6 6038TERESA RIGOLA COMASLLICENCIA DE DIAV1F01:24:5446900:15:2558000:43:3027.5900:58:5552100:25:5900:02:0400:02:13
7 1993ISABEL GOTANEGRA SII3 TRIATHLONV1F01:25:1562900:17:3945700:40:1029.8800:57:4958200:27:2600:01:4800:01:27
8 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F01:25:5461800:17:2747000:40:2729.6700:57:5460400:28:0000:01:3500:01:30
9 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F01:27:3663600:17:4858900:44:0927.1801:01:5750600:25:3900:02:1700:01:28
10 1813ANNA PLATERO ESPINOC.A. XALOCV1F01:28:4959000:16:5355600:42:4028.1300:59:3363000:29:1600:01:3800:01:26
11 7012MANOLI TIRADO ROMANLLICENCIA DE DIAV1F01:30:5067800:20:0658300:43:4227.4601:03:4856800:27:0200:01:5200:01:39
12 4027IMMACULADA GUTIERRECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:35:0151000:15:4961200:45:2026.4701:01:0966200:33:5200:02:4100:01:59
13 7041NÚRIA MIRALLES BANQLLICENCIA DE DIAV1F01:40:4059800:17:0465800:51:4523.1901:08:4965500:31:5100:02:3300:02:33
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3323VICTOR GONZALEZ MARC.N. REUS PLOMSCDM01:04:177500:11:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4800:00:00
2 5884ROGER MIRABET BULLICLUB TRIATLÓ LLEIDA CDM01:05:312100:10:0620900:35:1634.0300:45:2210900:20:0900:00:4400:00:55
3 2587ARNAU COSTILLA AZNAC.N. MATAROCDM01:07:1813600:12:0611500:33:2435.9300:45:3024000:21:4800:01:0300:00:49
4 3709FRANCESC BATLLO SIMCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:08:0417500:12:3720400:35:1434.0600:47:5111500:20:1300:01:1800:01:02
5 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:09:415600:11:0129600:36:4932.5900:47:5024400:21:5100:01:1000:01:05
6 3703JORDI LARRUY GILABEGAVA TRIATLOCDM01:10:2917000:12:3025100:36:0133.3200:48:3125100:21:5800:01:0400:01:00
7 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:254400:10:3931200:37:0732.3300:47:4639000:23:3900:00:5100:01:21
8 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZC.T. ATENEU LES BASESCDM01:11:3129800:13:4817900:34:4834.4800:48:3633200:22:5500:00:5800:01:21
9 3626GUILLEM VILLANUEVA GAVA TRIATLOCDM01:12:0726400:13:2721300:35:1933.9800:48:4636700:23:2100:01:0300:00:55
10 2495PAU NOGUERA SALMEROCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:12:2532400:14:0626700:36:1533.100:50:2125600:22:0400:00:5800:00:54
11 5363CESAR POZAS HERNANDCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:18:2310600:11:5445200:40:003000:51:5454100:26:2900:00:5000:00:54
12 2191JORDI PINO CONTRERAGAVA TRIATLOCDM01:18:4912200:12:0040500:38:5130.8900:50:5160300:27:5800:01:2500:01:22
13 3393ERIC RODRIGUEZ MARTCASBOI TRIATLOCDM01:20:5465100:18:1032700:37:303200:55:4048600:25:1400:01:1400:01:00
14 2359EDUARD DOPACIO GALC.A. LES TORTUGUESCDM01:27:0419800:12:5463200:46:2725.8300:59:2159300:27:4300:01:1700:00:58
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:00:194700:10:411100:30:4139.1100:41:223600:18:5700:00:5000:00:49
2 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:0618800:12:504300:31:3737.9500:44:277500:19:3900:01:0000:00:50
3 1062CÉSAR THOVAR PÉREZCASBOI TRIATLOV1M01:04:1626200:13:268200:32:4836.5900:46:14900:18:0200:01:0800:01:03
4 3378JAUME MEMBRIVE SERRCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:04:2510200:11:518100:32:4736.600:44:388800:19:4700:00:4900:00:53
5 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:05:1016600:12:268400:32:5236.5100:45:189100:19:5200:00:5100:01:00
6 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M01:05:3320400:12:587100:32:3436.8500:45:3210000:20:0100:01:1100:01:16
7 2751JOAN MARZO CLUSELLACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:4531000:13:559900:33:0836.2200:47:037900:19:4200:01:1500:01:14
8 3436ROBERT AMAT GARCIAC.N. BADALONAV1M01:07:4019600:12:5413400:33:4235.6100:46:3618200:21:0400:01:0300:01:04
9 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:07:418700:11:3010400:33:1436.1100:44:4433800:22:5700:01:0600:01:01
10 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV1M01:08:5121200:13:0111100:33:203600:46:2129200:22:3000:01:1200:01:04
11 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:09:2738600:14:3817600:34:4334.5700:49:2110700:20:0600:01:5400:01:43
12 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:09:5231100:13:5515500:34:1035.1200:48:0523800:21:4700:01:2800:01:19
13 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV1M01:10:5341000:14:4810000:33:0836.2200:47:5633600:22:5700:01:5900:01:13
14 2549JAUME TELL ROCABERTFASTTRIATLON CLUBV1M01:11:0530400:13:5119600:35:0534.200:48:5626400:22:0900:01:0300:01:18
15 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:11:0819300:12:5213000:33:3535.7300:46:2744500:24:4100:01:0600:01:02
16 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:11:1643200:14:5812800:33:3435.7500:48:3231200:22:4400:01:3100:01:20
17 2100JOSE ANTONIO CIERCOINDEPENDENTV1M01:11:5222400:13:0924500:35:5033.4900:48:5933000:22:5300:01:3400:01:26
18 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:12:0838500:14:3726000:36:0733.2300:50:4420800:21:2400:01:1700:01:26
19 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M01:12:2228800:13:4131300:37:0932.300:50:5021600:21:3200:01:2600:01:05
20 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:12:2924600:13:1623600:35:4333.600:48:5938000:23:3000:01:4500:01:24
21 1235ALBERTO GONZALEZ DECERDANYOLA CHV1M01:12:3221600:13:0320000:35:0934.1400:48:1242900:24:2000:01:2300:01:20
22 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV1M01:12:3530900:13:5425800:36:0733.2300:50:0129800:22:3400:01:1500:00:59
23 158JUAN LOPEZ CHAVESA.D. RUNNING VIGIAV1M01:12:3752600:15:5730800:37:0332.3900:53:007100:19:3700:01:5400:01:40
24 3952DAVID PROS CRUSATCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:12:4231500:13:5930000:36:5032.5800:50:4924700:21:5300:01:5300:01:35
25 4784MAURO BRAVO DOMÍNGUCLUB TRI5UV1M01:12:4425400:13:1925600:36:0333.2900:49:2237000:23:2200:01:2600:01:47
26 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V1M01:12:5329400:13:4618500:34:5534.3700:48:4142300:24:1200:01:5600:01:24
27 5805JOSE ANTONIO TROYA CASBOI TRIATLOV1M01:13:0835400:14:2425300:36:0133.3200:50:2531100:22:4300:01:3700:01:17
28 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:13:2330700:13:5328300:36:3432.8200:50:2733500:22:5600:01:2100:01:08
29 1332JOSE ANTONIO LOPEZ W3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:14:2233200:14:1338000:38:2931.1800:52:4222600:21:4000:02:0000:01:46
30 3706JORDI BATLLO FARRIOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:2738700:14:3933000:37:3331.9600:52:1227200:22:1500:01:2800:01:19
31 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M01:15:0344200:15:0632000:37:1832.1700:52:2430500:22:3900:01:4600:01:27
32 7123RAMON AZNAR SANGÜESLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0535600:14:2438300:38:3631.0900:53:0025800:22:0500:02:0500:01:43
33 5849JOAN ANTONI MARTÍNECASBOI TRIATLOV1M01:15:4751300:15:4927600:36:2432.9700:52:1338500:23:3400:01:1400:01:31
34 1648MIGUEL ANGEL ESTEBC.T. ATENEU LES BASESV1M01:16:0137100:14:3236300:38:0631.500:52:3837300:23:2300:01:3300:01:46
35 7011JORDI RIBAS RENIULLICENCIA DE DIAV1M01:16:5957700:16:3640200:38:4930.9100:55:2521900:21:3400:01:4600:00:58
36 7049JUAN CARLOS GARCÍA LLICENCIA DE DIAV1M01:17:2120200:12:5745100:39:5930.0100:52:5643100:24:2500:02:4500:00:51
37 5827MANEL CALERO SEGURATRIDIRV1M01:17:2927000:13:3241800:39:0530.700:52:3745800:24:5200:01:1900:01:30
38 3346SEBASTIAN CUEVAS MATRIATLO JOVENT 79V1M01:17:4140600:14:4643400:39:3730.2900:54:2336100:23:1800:02:3300:01:51
39 4294ANTONIO FRANCO MATECLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:17:5943500:15:0044500:39:5630.0500:54:5634700:23:0300:02:2000:02:59
40 3051LLUÍS MIQUEL PLA ARC.E. INEF LLEIDAV1M01:18:5462800:17:3637800:38:2731.2100:56:0332600:22:5100:01:3600:01:42
41 443AMADOR OLIVARES DE C.E. NO TE PARESV1M01:19:2251100:15:4946000:40:1329.8400:56:0236500:23:2000:01:5400:01:39
42 7093FERRAN MANZANERA MOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:5142800:14:5542600:39:2230.4800:54:1749900:25:3400:01:2800:01:12
43 7116JULIAN HURTADO GALLLLICENCIA DE DIAV1M01:23:3867100:19:1155900:42:4528.0701:01:5622900:21:4200:02:1200:01:56
44 577JORDI LLAURADO I ALINDEPENDENTV1M01:24:3356000:16:2451600:41:2029.0300:57:4455800:26:4900:01:5700:01:37
45 7027XAVIER PÉREZ DAVILALLICENCIA DE DIAV1M01:25:3542600:14:5453500:41:5828.5900:56:5261600:28:4300:01:2300:01:28
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:461200:09:291500:30:4439.0500:40:13100:16:3300:00:4700:00:42
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:58:024000:10:361200:30:4239.0900:41:18200:16:4400:00:5500:00:46
3 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM00:58:172500:10:08800:30:3839.1700:40:46400:17:3100:01:0100:00:44
4 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM00:59:183400:10:262500:31:0438.6300:41:30600:17:4800:00:5300:00:56
5 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFMARESME TRIATLO CLUBABM00:59:464100:10:37700:30:1739.6300:40:543100:18:5200:00:4900:00:51
6 5877MARÇAL FORNER PEDC.E. PICORNELLABM01:00:042800:10:142600:31:0438.6300:41:182600:18:4600:01:0500:00:49
7 1195JORDI VIDAL MONCUNIINDEPENDENTABM01:00:362200:10:061600:30:5038.9200:40:567800:19:4000:00:5100:00:49
8 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:01:402600:10:112100:30:5538.8100:41:0614400:20:3400:01:0400:01:01
9 5226FERRAN TERMES PIJOAI3 TRIATHLONABM01:01:441600:09:426700:32:3236.8900:42:146200:19:3000:01:2800:00:55
10 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM01:02:023500:10:283900:31:3238.0500:42:0010200:20:0200:00:5400:00:46
11 322ROBERT MAYORAL SERRCLUB TRI5UABM01:02:193300:10:255500:32:1037.3100:42:358100:19:4400:00:5000:01:19
12 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:03:3914500:12:103000:31:2138.2800:43:3110800:20:0800:00:4900:00:56
13 4206JOSE ANGEL NAVARRO CLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:03:5321400:13:025000:31:5637.5800:44:583400:18:5500:00:5900:00:48
14 3625CINTO DOMENECHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:5510900:11:557900:32:4336.6800:44:384800:19:1700:00:5300:00:55
15 2360DANIEL ALTABELLA AGPRAT TRIATLO 1994ABM01:04:1418000:12:436800:32:3336.8700:45:163700:18:5800:01:1300:01:02
16 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:04:4928000:13:385100:31:5937.5200:45:374400:19:1200:01:0700:00:56
17 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM01:04:543100:10:1712500:33:3435.7500:43:5118100:21:0300:01:1000:00:53
18 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM01:05:018600:11:307500:32:3936.7500:44:0916900:20:5200:00:5800:01:07
19 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑA.D. RUNNING VIGIAABM01:05:0913800:12:087600:32:4036.7300:44:4812700:20:2100:01:0600:01:07
20 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM01:05:2822900:13:108300:32:4836.5900:45:586100:19:3000:01:0300:01:16
21 6001ORIOL PADROS VERALLICENCIA DE DIAABM01:05:398400:11:269500:33:0636.2500:44:3219100:21:0700:01:0600:01:03
22 2733JOSE ALEJANDRIA AYAC.E. TRIATHLONBCNABM01:05:4111600:11:5716400:34:1435.0500:46:116000:19:3000:01:0600:01:02
23 1183ALEX FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM01:05:522900:10:1611200:33:2135.9800:43:3727100:22:1500:01:4400:00:56
24 480EDUARD COLLADO ALSITRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:06:1710700:11:548000:32:4536.6400:44:3922500:21:3800:01:2600:00:53
25 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:2319200:12:5111000:33:1936.0200:46:1011400:20:1300:01:1200:01:06
26 2483JOSEP OCAÑA PRESCOLC.E. 3DREAMABM01:06:3824400:13:1610800:33:1736.0500:46:3310400:20:0500:01:2400:01:29
27 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM01:06:4328900:13:4211300:33:2335.9500:47:057200:19:3800:01:2300:00:54
28 2736RAMON VALLESPÍN MONMARESME TRIATLO CLUBABM01:06:437800:11:2017800:34:4534.5300:46:0515100:20:3800:01:0600:01:20
29 2640CARLES GARCIA DELGAC.T. S.J. ABADESSESABM01:06:4614600:12:1016200:34:1335.0700:46:2313000:20:2300:01:0500:00:56
30 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:07:0443700:15:018700:32:5536.4600:47:564200:19:0800:01:0300:01:07
31 2155EDUARD SADURNI DE LCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:07:2036300:14:289100:33:0336.3100:47:318900:19:4900:01:2100:00:51
32 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:07:3934000:14:165700:32:1737.1700:46:3318700:21:0600:01:0700:01:15
33 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:07:4424300:13:1514100:33:5235.4300:47:0714900:20:3700:01:4700:01:09
34 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM01:07:4830000:13:4913900:33:4735.5200:47:3611200:20:1200:01:0100:00:58
35 4682JORDI GUARDIOLA HECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:5834200:14:1815300:34:0735.1700:48:256500:19:3300:01:2700:01:01
36 1449ALBERT GISBERT BRULFASTTRIATLON CLUBABM01:08:279900:11:4718300:34:5234.4200:46:3924100:21:4800:01:0500:01:02
37 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:08:3239000:14:4014600:33:5535.3800:48:359600:19:5700:01:4000:01:22
38 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:08:3837600:14:3417400:34:3934.6300:49:135600:19:2500:01:4000:01:24
39 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:08:41500:09:1428900:36:4232.700:45:5631700:22:4500:01:4600:01:32
40 7101FRANCISCO ABARCA GOLLICENCIA DE DIAABM01:08:4613400:12:0621500:35:2033.9600:47:2620200:21:2000:00:5800:00:51
41 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:533900:10:3538200:38:3331.1300:49:088400:19:4500:01:4600:01:03
42 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM01:08:579400:11:3919100:34:5934.300:46:3827700:22:1900:01:0400:00:55
43 2105MANUEL VILLALBA URIC.A. XALOCABM01:09:0429300:13:4516000:34:1335.0700:47:5818800:21:0600:01:4600:01:10
44 1072PABLO DANIEL CAMPOSC.N. REUS PLOMSABM01:09:0420000:12:5624600:35:5433.4300:48:5011600:20:1400:01:3400:01:25
45 5415IGNACIO BALLANO ALECLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:09:1715300:12:1515200:34:0735.1700:46:2233400:22:5500:01:1300:01:14
46 1477ANTONI PAREJA CARRICLUB TRIATLO BLANESABM01:09:2113500:12:0615800:34:1235.0900:46:1834600:23:0300:01:0400:01:20
47 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:09:2116700:12:278800:32:5936.3800:45:2640400:23:5500:01:0400:01:17
48 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:09:3651700:15:505400:32:0337.4400:47:5323200:21:4300:01:1100:01:18
49 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM01:09:3811700:11:5817000:34:3434.7200:46:3235100:23:0600:01:5800:01:11
50 2592ISAAC GARCIA TOROA.D. RUNNING VIGIAABM01:09:3923900:13:1415600:34:1035.1200:47:2427000:22:1500:01:2900:01:11
51 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:09:5029700:13:4814500:33:5535.3800:47:4326100:22:0700:01:0800:01:04
52 7009ENRIC ALVAREZ VILARLLICENCIA DE DIAABM01:09:5311300:11:5728600:36:4032.7300:48:3720000:21:1600:01:3000:01:05
53 5867CARLOS OLIVARES GONCASBOI TRIATLOABM01:10:2127600:13:3523800:35:4433.5800:49:1917800:21:0200:01:2500:01:06
54 4243ALBERTO CASTEL AYLAW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:10:387900:11:2042700:39:2430.4600:50:449300:19:5400:01:4700:06:05
55 6059JUAN CARLOS ROBLES LLICENCIA DE DIAABM01:11:0936100:14:2731800:37:1532.2100:51:425700:19:2700:02:1800:01:09
56 609PEDRO CARMONA FERNACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:11:2529100:13:4419200:34:5934.300:48:4331000:22:4200:01:1700:01:22
57 4874RODOLFO ALONSO GARESSENCIAL TRIATLOABM01:11:2637400:14:3316500:34:1535.0400:48:4830300:22:3800:01:1600:01:00
58 7059OSCAR AYBAR LLICENCIA DE DIAABM01:11:4849300:15:3727700:36:2532.9500:52:028700:19:4600:01:3300:01:29
59 3472BERNAT FERRIOLS COLCERDANYOLA CHABM01:11:5558900:16:5018000:34:5034.4500:51:4011900:20:1500:01:1100:01:10
60 5743JOAQUIN ALVAREZ INGINDEPENDENTABM01:12:1335900:14:2627500:36:2432.9700:50:5020700:21:2300:02:0000:01:44
61 2291DANIEL FABREGA COLOCLUB NATACIO OLOTABM01:12:1522700:13:1025000:36:0133.3200:49:1135000:23:0400:01:4900:01:11
62 7060JAVI JIMÉNEZ SALVADLLICENCIA DE DIAABM01:12:209300:11:3837300:38:2131.2900:49:5928000:22:2100:01:5500:01:31
63 6010RAUL SANCHEZ CERVANLLICENCIA DE DIAABM01:12:2433600:14:1429900:36:5032.5800:51:0420300:21:2000:02:0400:02:01
64 6035VICTOR ROMERO REQUELLICENCIA DE DIAABM01:12:4855700:16:2019400:35:0134.2700:51:2121000:21:2700:01:1800:00:55
65 7107SERGI GIRALDO MANSILLICENCIA DE DIAABM01:13:0831900:14:0329500:36:4932.5900:50:5227500:22:1600:01:5600:01:17
66 7082DANIEL MARÍN SÁNCHELLICENCIA DE DIAABM01:13:3039500:14:4033700:37:3931.8700:52:1919400:21:1100:01:2900:01:03
67 1191MARCOS SALAZAR SALGCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:13:3637900:14:3536800:38:1231.4100:52:4716500:20:4900:01:5500:01:52
68 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM01:13:4915100:12:1334400:37:4831.7500:50:0139600:23:4800:01:3600:01:34
69 7120DANIEL SANZA OCHOALLICENCIA DE DIAABM01:14:0648700:15:3419700:35:0534.200:50:3937400:23:2700:01:4100:01:00
70 5970DAVID NAVARRO CANTOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:1224800:13:1735000:37:5531.6500:51:1234200:23:0000:01:2500:01:08
71 5434ANDRES ESQUINAS LOPC.N. SABADELLABM01:14:1330100:13:5130500:36:5932.4500:50:5037100:23:2300:01:3100:01:06
72 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:14:1734700:14:1924100:35:4833.5200:50:0742100:24:1000:02:0300:01:14
73 6048JOSEP LLACER MORELLLICENCIA DE DIAABM01:14:2226800:13:3037600:38:2431.2500:51:5429100:22:2800:02:2100:01:14
74 4278ELIAS COMELLAS SANCCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:2935500:14:2426500:36:1333.1300:50:3739800:23:5200:01:5500:01:33
75 7087OSCAR MARTIN FUCHOLLICENCIA DE DIAABM01:14:3548100:15:2941700:39:0530.700:54:3410100:20:0100:01:3200:01:30
76 3431JUAN MIGUEL ALBA ROCLUB NATACIO SITGESABM01:14:4123400:13:1324300:35:5033.4900:49:0350500:25:3800:00:5700:01:04
77 4298JONATAN MACIAS ARANCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:526000:11:0736500:38:0931.4500:49:1650200:25:3600:01:5800:01:42
78 3955TONI GONZALEZ RODRICLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:5520700:12:5838800:38:3931.0500:51:3736200:23:1800:01:4000:01:06
79 1256TAMER AL-KASSIMI VAABSOLUT SPORTABM01:15:2727400:13:3343700:39:4130.2400:53:1426900:22:1300:02:0000:01:33
80 5323LUIS ROMERO PORTAC.E. SISTRELLSABM01:15:2755100:16:1332900:37:3131.9900:53:4423000:21:4300:02:0000:01:20
81 4796ALBERT AMADOR SORIACERCLE SABADELLES 1856ABM01:15:4644900:15:1334500:37:4831.7500:53:0131600:22:4500:01:5400:01:34
82 1217FRANCISCO JAVIER MOTRIATLO PALLEJAABM01:15:5040400:14:4532500:37:2632.0600:52:1138900:23:3900:01:1700:01:32
83 7121CRISTIANO FORTUNATILLICENCIA DE DIAABM01:15:5549800:15:4233300:37:3731.900:53:1930000:22:3600:01:0700:01:13
84 4510BERNAT FERNÁNDEZ PIINDEPENDENTABM01:16:1231400:13:5841900:39:0730.6800:53:0535200:23:0700:02:1200:02:04
85 1286MARIO TAPIA GARCIAC.N. SABADELLABM01:16:3938200:14:3627900:36:2832.9100:51:0450000:25:3500:01:2700:01:02
86 6013SERGIO DIAZ SANCHOLLICENCIA DE DIAABM01:16:4643100:14:5738500:38:3731.0700:53:3435500:23:1200:01:3400:01:30
87 4299CARLOS GONZALEZ FERCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:5055200:16:1348400:40:4229.4800:56:559400:19:5500:02:1200:02:48
88 1473ALFRED BALLABRIGA MT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:17:0043000:14:5534100:37:4631.7700:52:4142700:24:1900:01:4900:01:38
89 7006JUAN JOSE LLORETLLICENCIA DE DIAABM01:17:1564700:18:0236200:38:0631.500:56:0819000:21:0700:01:4200:01:07
90 5272FÉLIX GRANADERO PIEC.E. SISTRELLSABM01:17:5327500:13:3434200:37:4631.7700:51:2054500:26:3300:01:5500:01:12
91 5758SERGIO MONSALVE MORINDEPENDENTABM01:17:5840100:14:4442200:39:1530.5700:53:5940700:23:5900:01:2500:01:02
92 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2 - SURALABM01:18:2051500:15:5035800:38:0131.5700:53:5143300:24:2900:02:2700:01:22
93 3989PERE XAMPENYINDEPENDENTABM01:19:0244700:15:0935200:37:5731.6200:53:0652000:25:5600:01:5900:01:33
94 4242JORDI HOYO SÁNCHEZC.E. 3DREAMABM01:19:4428200:13:3946400:40:1929.7600:53:5851300:25:4600:02:2600:01:20
95 6047FELIPE RODRIGUEZ LOLLICENCIA DE DIAABM01:19:4553000:16:0137000:38:1631.3600:54:1749500:25:2800:01:2000:01:18
96 2789MARC ROVIRA PITARCHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:19:5634100:14:1638700:38:3831.0600:52:5456700:27:0200:02:0100:01:13
97 6008JUANAN SERRANO GARCLLICENCIA DE DIAABM01:19:5732600:14:0831000:37:0532.3600:51:1361700:28:4400:01:0200:01:32
98 7052MARCOS LÓPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:2647000:15:2548600:40:4529.4500:56:1042500:24:1600:02:0600:01:19
99 7118OSCAR EGEA HERENASLLICENCIA DE DIAABM01:20:3542900:14:5548000:40:3829.5300:55:3347500:25:0200:01:2900:01:35
100 4806ANTONIO ORMAETXEA HINDEPENDENTABM01:20:4533300:14:1440900:38:5430.8500:53:0858700:27:3700:02:1100:02:19
101 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM01:21:0911900:12:0052200:41:3228.8900:53:3258800:27:3700:01:2100:01:39
102 2116JUAN LUIS RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:21:1341400:14:4952100:41:3028.9200:56:1946200:24:5400:02:0100:01:33
103 7007ALEX GIBERT SOLERLLICENCIA DE DIAABM01:21:1643400:14:5954700:42:2128.3400:57:2040600:23:5600:01:3500:01:34
104 7099JOSEP GRAUPERA BUQULLICENCIA DE DIAABM01:21:2839900:14:4351000:41:1329.1100:55:5649700:25:3200:01:1600:02:28
105 7115VICENTE PIRADOS ANDLLICENCIA DE DIAABM01:21:3537300:14:3352400:41:3428.8700:56:0749600:25:2800:01:4900:01:07
106 4741MARCIAL ROSADO FARRTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:21:3645900:15:1747900:40:3629.5600:55:5350800:25:4300:01:3300:01:36
107 6011FRANCESC GARCIA MASLLICENCIA DE DIAABM01:21:3764100:17:5739300:38:4031.0300:56:3747200:25:0000:01:4300:01:21
108 7034XAVI SANCHO GALLARTLLICENCIA DE DIAABM01:21:4259500:17:0053300:41:5428.6400:58:5432200:22:4800:02:2900:01:34
109 6014ANDRES JIMENEZ PEÑALLICENCIA DE DIAABM01:21:4846000:15:1856200:42:4728.0500:58:0539200:23:4300:02:2800:01:41
110 7030PABLO MONTILLA IGLELLICENCIA DE DIAABM01:22:3463900:17:5543100:39:3230.3500:57:2748200:25:0700:01:4300:01:37
111 6074JOSÉ MARÍA RODRÍGULLICENCIA DE DIAABM01:22:5167000:19:0843000:39:3130.3700:58:3942200:24:1200:01:1400:01:02
112 7005ALEXIS HERVAS GINERLLICENCIA DE DIAABM01:23:0846400:15:2154900:42:2628.2800:57:4749100:25:2100:01:4500:01:10
113 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM01:23:1253800:16:0550500:41:0729.1900:57:1252400:26:0000:01:4800:01:44
114 5873SERGIO CONESA NAVARVILADECANS TRIATLOABM01:25:1253700:16:0456500:42:4828.0400:58:5253500:26:2000:02:1900:01:51
115 4940ALBERTO SEGURA PRACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:25:3866500:18:4949600:40:5429.3400:59:4351900:25:5500:02:1000:02:13
116 7106JESUS MORENO CUENCALLICENCIA DE DIAABM01:25:4053600:16:0351200:41:1629.0800:57:1961200:28:2100:02:4500:01:35
117 7124RICARD SOLAN RODRIGLLICENCIA DE DIAABM01:27:5150000:15:4458400:43:4527.4300:59:2961300:28:2200:02:3000:01:54
118 6033RAUL PINEL PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:27:5957400:16:3544000:39:4730.1600:56:2265400:31:3700:02:0600:02:11
119 7040RAÚL GARCÍA CHÉRCOLLICENCIA DE DIAABM01:28:2466600:18:5636400:38:0831.4700:57:0465100:31:2000:03:3500:02:28
120 7038JOAN DELGADO FERNÀNLLICENCIA DE DIAABM01:29:0662000:17:2859100:44:2027.0701:01:4857700:27:1800:02:2800:02:08
121 4162ALBERT GARCIA GISBECLUB TRIATLO SABADELLABM01:29:4959400:16:5860000:44:5026.7701:01:4860600:28:0100:02:2700:02:25
122 7042SANTI RODRIGUEZ SUALLICENCIA DE DIAABM01:30:5068000:20:5656300:42:4728.0501:03:4357200:27:0700:02:2600:01:51
123 7055JORDI RUIZ COLLADOLLICENCIA DE DIAABM01:31:1147900:15:2963900:47:1025.4401:02:3961400:28:3200:01:4400:02:01
124 7114DEMETRIUS PEREIRA DLLICENCIA DE DIAABM01:32:0766400:18:4858200:43:3727.5101:02:2563600:29:4200:02:3700:01:53
125 5664FRANCISCO JAVIER VECERDANYOLA CHABM01:32:5363500:17:4564200:47:3625.2101:05:2158600:27:3200:02:4800:02:45
126 4877IBÁN TORRES PLAZASTG TRIATLO SITGESABM01:40:5568100:21:2264900:48:3424.7101:09:5664900:30:5900:02:0700:01:38
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1863BARBARA RUBIO FORCAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:10:2514800:12:1128000:36:3132.8600:48:4223300:21:4300:01:1200:00:59
2 51NURIA GARCIA GINJAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:16:0223500:13:1444900:39:5930.0100:53:1332400:22:4900:01:0800:00:54
3 6073MARTA AGUILERA VICELLICENCIA DE DIASUB23F01:17:1752000:15:5140000:38:4530.9700:54:3630700:22:4100:01:2800:01:21
4 7036ANDREA MORENO MUÑOZLLICENCIA DE DIASUB23F01:22:4547100:15:2560100:44:5426.7301:00:1928600:22:2600:01:5900:01:31
5 6045NOEMI FERRE FERNANDLLICENCIA DE DIAABF01:22:5747600:15:2656700:42:5327.9800:58:1944300:24:3800:01:4200:01:20
6 3592ANDREA VICTORIA SANGAVA TRIATLOSUB23F01:23:4636400:14:2951700:41:2129.0200:55:5060000:27:5600:01:3700:01:18
7 7110MARIA LLUELLESLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:2054800:16:1057500:43:2027.6900:59:3055900:26:5000:01:4000:01:09
8 3511CINTIA BARRAGÁN RUIINDEPENDENTABF01:27:1549200:15:3762100:45:4526.2301:01:2251500:25:5300:01:4600:01:19
9 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F01:28:0831600:14:0062500:46:0026.0901:00:0060800:28:0800:01:1700:01:34
10 4079LAURA LOPEZ GIRALDEC.E. SISTRELLSABF01:28:3055000:16:1062900:46:1225.9701:02:2253100:26:0800:01:5000:01:12
11 25ALBA MARTINEZ DE LAC.N. BADALONAABF01:30:1662400:17:3162800:46:1125.9801:03:4254700:26:3400:01:2800:01:17
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1815BELÉN SALOMONI SCHWC.N. VIC-ETBABF01:11:3419900:12:5522700:35:3533.7200:48:3034900:23:0400:00:5700:00:50
2 7025CLARA JANÉS RIBASLLICENCIA DE DIAABF01:13:4236500:14:2934900:37:5231.6900:52:2120400:21:2100:01:1700:01:26
3 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON CLUBABF01:15:1022800:13:1030400:36:5732.4800:50:0747700:25:0300:01:0700:00:55
4 5171CRISTINA CLERIES VICLUB TRIATLO BLANESABF01:15:1634800:14:2133200:37:3631.9100:51:5736300:23:1900:00:5900:01:00
5 4050ANNA OLIVÉ MARTÍTRI2WINABF01:17:4031800:14:0139500:38:4231.0100:52:4346400:24:5700:01:0800:01:09
6 7057PILAR PÉREZ GONZÁLELLICENCIA DE DIAABF01:18:3329900:13:4853800:42:0128.5600:55:4931500:22:4400:01:4800:01:31
7 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF01:20:4636600:14:3041600:39:0530.700:53:3557500:27:1100:01:3100:01:24
8 7090LAURA ALAMINOS ZARRLLICENCIA DE DIAABF01:20:4852400:15:5640100:38:4530.9700:54:4152900:26:0700:01:1000:01:15
9 7068LAIA RUHI VALLSLLICENCIA DE DIAABF01:21:3544800:15:0957000:43:0427.8600:58:1336800:23:2200:02:0300:01:16
10 5194ANNA YMBERN JIMENEC.A. XALOCABF01:22:1319400:12:5354400:42:0628.500:54:5957600:27:1400:01:2500:01:13
11 7104OPAL ROBLES ZENDRERLLICENCIA DE DIAABF01:22:1334600:14:1953000:41:5028.6900:56:0952600:26:0400:01:5200:01:20
12 6036LAURA GIL SANTANALLICENCIA DE DIAABF01:22:1763100:17:4044300:39:5230.100:57:3245300:24:4500:01:2800:00:57
13 3525MARIA FERNANDA ROSAFASTTRIATLON CLUBABF01:22:4552700:15:5854500:42:1028.4600:58:0844200:24:3700:01:3300:01:49
14 7002MARINA GARCIA LOPEZTRIATLÓN LUGONESABF01:23:5256300:16:2748700:40:4729.4200:57:1455300:26:3800:01:3300:01:22
15 5003PAULA BORRÀS PONSW3TRI CLUB ESPORTIUABF01:25:1146600:15:2245600:40:0929.8900:55:3163500:29:4000:01:2300:01:01
16 7066CRISTINA PÉREZ GONLLICENCIA DE DIAABF01:26:1352900:16:0061600:45:2626.4101:01:2645500:24:4700:02:0800:01:39
17 6063GABRIELA QUINTANA OLLICENCIA DE DIAABF01:30:2858600:16:4663000:46:1425.9601:03:0058400:27:2800:01:4200:01:30
18 5065LAURA TORNERO GOMEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABF01:30:5864500:17:5961800:45:3926.2901:03:3857900:27:2000:01:4900:01:23
19 36CRISTINA BUSQUETS PC.N. BADALONAABF01:31:0263000:17:3962200:45:4626.2201:03:2558900:27:3700:01:5000:01:44
20 5070JUDIT SANCHEZ SAN JINDEPENDENTABF01:41:2763800:17:5565500:50:5923.5401:08:5465800:32:3300:02:4000:02:16
GRUP: RELL
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6111QUIM PIQUERES FOLCHLLICENCIA DE DIARELLM00:58:421100:09:241900:30:5338.8600:40:171600:18:2500:00:4100:00:39
2 6110GERARD RODRIGUEZ LOLLICENCIA DE DIARELLM00:58:441000:09:241800:30:5338.8600:40:171800:18:2700:00:4100:00:38
3 6113ALBERT PRUNA CANALLLICENCIA DE DIARELLM01:12:3950300:15:4525700:36:0433.2700:51:4916600:20:5000:00:5900:00:56
4 6109MARCIAL FRANQUESA CLLICENCIA DE DIARELLM01:13:2055400:16:1613100:33:3635.7100:49:5237800:23:2800:01:1400:01:12
5 6102JOSEP ARNO ESTEVELLICENCIA DE DIARELLM01:18:4826300:13:2752700:41:4628.7300:55:1338700:23:3500:01:2400:00:58
6 6104HERNAN JAVIER GOMEZLLICENCIA DE DIARELLM01:20:3565700:18:2942900:39:3030.3800:57:5930100:22:3600:01:0200:00:51
7 6105OSCAR ROMERO ARGENTLLICENCIA DE DIARELLM01:22:5653200:16:0160400:44:5726.701:00:5825200:21:5800:01:0000:00:59
8 6107MIGUEL ANGEL OJEDA LLICENCIA DE DIARELLM01:35:0268500:24:3647700:40:3529.5701:05:1163800:29:5100:01:2200:01:15
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:00:024300:10:38600:30:1439.6900:40:524300:19:1000:00:5200:00:50
2 2292MODESTO DURAN RIQUEC.T. TEAM 4 LIFE V1M01:00:121900:09:563200:31:2638.1800:41:222900:18:5000:00:5000:01:10
3 1362DAVID PARRA VILLALOPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:573800:10:331700:30:5138.900:41:246400:19:3300:00:5000:00:51
4 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:00:595000:10:441400:30:4339.0700:41:276300:19:3200:00:5500:00:52
5 2692JOSE MARIA VELEZ ROTRIATLO PALLEJAV1M01:01:254600:10:40900:30:3939.1500:41:1910500:20:0600:00:5200:00:48
6 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT TRIATLO 1994V1M01:01:492000:09:582000:30:5438.8300:40:5217200:20:5700:01:1400:00:47
7 208PERE MARQUINA PEREZCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:02:106100:11:087800:32:4036.7300:43:481300:18:2200:00:5300:01:17
8 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M01:02:452700:10:125300:32:0337.4400:42:1513700:20:3000:00:4700:00:59
9 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M01:02:5123000:13:114900:31:5537.600:45:06500:17:4500:00:5500:01:00
10 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M01:03:3916800:12:292400:30:5838.7500:43:2711300:20:1200:00:5600:00:51
11 1124JAUME ALMIRALL MATACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:03:5012300:12:014100:31:3537.9900:43:3611700:20:1400:00:5400:01:03
12 1026CARLOS RESTOY SALMEC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:5516400:12:2410500:33:1436.1100:45:381200:18:1700:01:2200:01:12
13 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:4921500:13:024700:31:5037.700:44:529700:19:5700:00:5900:00:52
14 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:05:0820500:12:586100:32:2137.0900:45:199000:19:4900:00:5600:01:09
15 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:05:0926000:13:258600:32:5336.4900:46:183000:18:5100:01:0600:01:03
16 5773TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:05:2620900:12:5910200:33:1236.1400:46:114500:19:1500:01:2900:00:55
17 663JORDI GONZALEZ BAUTC.A. XALOCV1M01:05:3014000:12:097700:32:4036.7300:44:4915600:20:4100:01:1000:01:51
18 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:3821300:13:0211700:33:2935.8400:46:314100:19:0700:01:2400:00:59
19 1598FERRAN VINYALS CORNC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:05:4720800:12:595600:32:1737.1700:45:1613900:20:3100:00:5400:01:04
20 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:05:4919000:12:507200:32:3436.8500:45:2413200:20:2500:00:5200:01:15
21 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M01:05:5311500:11:5712700:33:3435.7500:45:3112800:20:2200:01:3600:01:14
22 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. PICORNELLV1M01:05:5623200:13:1214000:33:5135.4500:47:033200:18:5300:01:5100:01:07
23 4770CARLES SENDRA MANAUC.E. SISTRELLSV1M01:06:4022600:13:0914200:33:5235.4300:47:017600:19:3900:01:5500:01:09
24 2342JOSE MARIA BARBACHATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:06:4631200:13:5710300:33:1336.1300:47:107000:19:3600:01:1500:01:23
25 1599ALFONSO TORREÑO JACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:07:2320100:12:5613200:33:3635.7100:46:3216800:20:5100:01:2900:01:06
26 3012ALBERT QUIRCE MINGOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:07:448900:11:3318600:34:5534.3700:46:2819900:21:1600:02:2100:01:03
27 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:07:4623700:13:1420300:35:1234.0900:48:265100:19:2000:01:1300:01:02
28 7044FRAN GONZALEZ RIBELLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5411200:11:5622400:35:3333.7600:47:2913300:20:2500:01:4100:00:57
29 1798FERRAN BOFILL BARGUTRI+9 EL MASNOUV1M01:07:5722100:13:079200:33:0336.3100:46:1023700:21:4700:01:1000:00:59
30 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:059700:11:4618200:34:5134.4300:46:3721300:21:2800:02:3700:01:18
31 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:08:2725600:13:2015000:34:0335.2400:47:2318400:21:0400:01:2100:01:29
32 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:08:3817600:12:3926600:36:1433.1200:48:538300:19:4500:01:2600:01:23
33 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:08:5342000:14:519000:33:0336.3100:47:5417400:20:5900:01:0300:01:13
34 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:5938400:14:3716900:34:2934.800:49:069200:19:5300:00:5700:01:02
35 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M01:09:0118600:12:4830100:36:5132.5600:49:395400:19:2200:01:4700:01:20
36 1405ALBERTO MARTÍN COSTINDEPENDENTV1M01:09:0824900:13:1720700:35:1634.0300:48:3314600:20:3500:01:2700:01:02
37 788JAVIER PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:09:4232100:14:0423000:35:3833.6800:49:429900:20:0000:01:0800:01:21
38 5667MARC LUENGO BLANCOC.E. 3DREAMV1M01:09:5916300:12:2422600:35:3433.7400:47:5825400:22:0100:01:3200:01:30
39 243DAVID VERGES MARTÍNW3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:10:0318400:12:4715900:34:1235.0900:46:5934800:23:0400:01:0500:01:29
40 5871ALVARO LECHUGA SAPIW3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:10:4227700:13:3520800:35:1634.0300:48:5124500:21:5100:02:0000:01:41
41 486JAUME ANGELATS DE LTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M01:10:4735700:14:2517700:34:4534.5300:49:1022400:21:3700:01:1800:01:00
42 7026ORIOL BERTRAN €STEBLLICENCIA DE DIAV1M01:10:5529200:13:4523400:35:4233.6100:49:2721200:21:2800:01:0300:00:54
43 3405MIGUEL ANGEL GARCIAC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:11:0146100:15:2010900:33:1836.0400:48:3828200:22:2300:01:2000:01:12
44 4829ALFONSO ORDOÑO PEREINDEPENDENTV1M01:11:0718900:12:5023300:35:4133.6300:48:3129900:22:3600:01:4600:01:10
45 7014ARJEN MOLLLICENCIA DE DIAV1M01:11:5325800:13:2228700:36:4032.7300:50:0224300:21:5100:01:3800:01:25
46 7051ERNESTO CIRERA LOPELLICENCIA DE DIAV1M01:11:5742400:14:5426100:36:1033.1800:51:0417000:20:5300:02:0900:01:04
47 720VICTOR GOMEZ MONTENPRAT TRIATLO 1994V1M01:11:5837500:14:3422800:35:3733.6900:50:1123900:21:4700:01:2200:01:02
48 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:12:0349700:15:4024400:35:5033.4900:51:3014300:20:3300:01:1600:01:41
49 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M01:12:1235100:14:2221000:35:1833.9900:49:4029500:22:3200:01:4900:01:28
50 7028DANI FERNANDEZ MUÑOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3732300:14:0639800:38:4530.9700:52:518600:19:4600:01:3500:01:17
51 3173DAVID NEIRA PLAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:12:4159900:17:0720500:35:1434.0600:52:2112500:20:2000:01:5800:01:09
52 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:12:5614400:12:1019500:35:0234.2500:47:1250900:25:4400:01:0800:01:30
53 6023JOSE ANTONIO PEREZ LLICENCIA DE DIAV1M01:13:116900:11:1446700:40:2329.7200:51:3722000:21:3400:02:0500:01:00
54 6003JOSE CAMPO VILLEGASLLICENCIA DE DIAV1M01:14:1030300:13:5126400:36:1233.1500:50:0341700:24:0700:00:4900:01:21
55 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:14:3041600:14:4937900:38:2831.200:53:1719700:21:1300:01:4800:01:19
56 869MARIANO CARMONA SANTRIATLO PALLEJAV1M01:14:3734300:14:1829200:36:4432.6700:51:0238600:23:3500:01:3500:01:32
57 7102CESC BATLLÓ FARRIOLLLICENCIA DE DIAV1M01:14:4438100:14:3536000:38:0431.5200:52:3926000:22:0500:01:4300:01:16
58 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M01:14:4533500:14:1422000:35:2733.8500:49:4147800:25:0400:01:1800:01:23
59 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:14:4560200:17:1023700:35:4433.5800:52:5424200:21:5100:01:1700:01:20
60 1461DAVID FERNANDEZ CORC. BIKE AREA LLAGOSTERAV1M01:14:5037200:14:3232300:37:2432.0900:51:5633100:22:5400:01:1600:01:10
61 4481JOSE GOMEZ PUYOLCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:15:0854000:16:0534600:37:4931.7300:53:5419800:21:1400:02:2000:01:27
62 3180DIEGO NAVARRO GALIAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:15:2559200:16:5630200:36:5232.5500:53:4822300:21:3700:01:3700:01:10
63 7015XAVIER GONZALEZ ROMLLICENCIA DE DIAV1M01:15:5133400:14:1433100:37:3431.9400:51:4841100:24:0300:01:1600:01:17
64 5395FERNANDO JAVIER BOBC.E. NO TE PARESV1M01:16:1126500:13:2740400:38:5030.900:52:1740100:23:5400:01:0700:01:19
65 6029CRISTÓBAL HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:16:1214200:12:1046300:40:1929.7600:52:2939300:23:4300:02:1500:01:23
66 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M01:16:1710800:11:5534000:37:4431.800:49:3955200:26:3800:00:5800:01:18
67 4446JOAN FRANCESC RECASW3TRI CLUB ESPORTIUV1M01:16:3556200:16:2628500:36:3632.7900:53:0238200:23:3300:01:5000:01:04
68 4254RAUL RUBIO ALONSOCLUB TRI5UV1M01:17:0442200:14:5236600:38:1031.4400:53:0241000:24:0200:01:3500:01:36
69 6082CARLOS RODRÍGUEZ DELLICENCIA DE DIAV1M01:17:3165000:18:0441000:38:5730.8100:57:0113600:20:3000:02:1000:01:15
70 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:17:4058400:16:4633600:37:3931.8700:54:2535900:23:1500:01:2400:01:34
71 6087ALBERTO TORRICO GOMLLICENCIA DE DIAV1M01:17:476600:11:1339900:38:4530.9700:49:5859700:27:4900:02:0600:01:20
72 7065JORDI VILLANUEVALLICENCIA DE DIAV1M01:17:4959100:16:5616800:34:2934.800:51:2553600:26:2400:04:0600:01:16
73 7056TONI RENART CUENCALLICENCIA DE DIAV1M01:18:2550400:15:4544100:39:4730.1600:55:3232900:22:5300:02:2200:01:29
74 7108ALBERT GALLEGO JANSLLICENCIA DE DIAV1M01:18:4549900:15:4350000:40:5929.2800:56:4225500:22:0300:01:3500:02:14
75 3991MARCUS PUIGDOLLERSINDEPENDENTV1M01:19:0144600:15:0735500:38:0031.5800:53:0751800:25:5400:02:0100:01:31
76 2049DAVID BALSERA PEÑASCERDANYOLA CHV1M01:19:1055800:16:2144200:39:5230.100:56:1333700:22:5700:02:5000:01:59
77 1066JORDI VALLDEPERAS YCASBOI TRIATLOV1M01:19:1838000:14:3543500:39:3930.2600:54:1447900:25:0400:01:1500:01:17
78 979ANTONIO FERNÁNDEZ QTRI2WINV1M01:19:1956400:16:2735600:38:0031.5800:54:2745900:24:5200:02:1100:01:34
79 7086DANI SERRANO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:19:2322300:13:0843600:39:4130.2400:52:4954600:26:3400:01:3400:02:11
80 7033DANIEL GAMEZ CAZORLLICENCIA DE DIAV1M01:19:5335200:14:2250900:41:1129.1400:55:3342800:24:2000:02:1400:01:45
81 7098JAUME INGELMO MARQULLICENCIA DE DIAV1M01:20:0060400:17:1446100:40:1429.8300:57:2829600:22:3200:01:4500:01:10
82 5417JORDI ALVAREZ SANCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:20:0465200:18:1241300:39:0430.7200:57:1632100:22:4800:01:4000:01:51
83 5455RUBÉN MORENO BURGUÉCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:20:0440900:14:4855000:42:2728.2700:57:1532500:22:4900:01:4600:01:52
84 7096FÉLIX RICO ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M01:20:1551900:15:5133500:37:3931.8700:53:3055500:26:4500:01:5600:01:21
85 7088OSCAR SABATER ARMENLLICENCIA DE DIAV1M01:20:3163300:17:4250700:41:0829.1700:58:5022800:21:4100:02:0800:01:32
86 7084JUAN VICENTE MIÑANALLICENCIA DE DIAV1M01:20:4062200:17:2946200:40:1629.800:57:4533300:22:5500:02:2600:01:11
87 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M01:20:5353300:16:0248100:40:3929.5200:56:4142400:24:1200:01:3900:01:32
88 6089RAMON ROIG NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1960100:17:0938600:38:3731.0700:55:4649800:25:3300:02:2500:01:51
89 3977MIGUEL ANGEL MATASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:22:0641700:14:5054300:42:0628.500:56:5648400:25:1000:02:1600:02:44
90 6058ERNESTO GERMÁN BENTLLICENCIA DE DIAV1M01:22:5658100:16:4153400:41:5428.6400:58:3543000:24:2100:02:4100:01:46
91 6083JORDI ESTEBAN FERRULLICENCIA DE DIAV1M01:23:5756600:16:2856000:42:4528.0700:59:1345200:24:4400:02:3200:01:46
92 3687PEDRO BORGEO MATC.E. PICORNELLV1M01:23:5738900:14:4053200:41:5228.6600:56:3258100:27:2500:02:1300:01:59
93 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:24:0361200:17:2250400:41:0429.2200:58:2650300:25:3700:01:4800:02:03
94 7112RAUL GARROTE BORRULLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3051800:15:50000:00:00000:00:00000:00:0000:02:5400:00:00
95