RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
463 391 64 8 2200 80 20 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 11:57:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA03:50:06
21574ERIK MERINO ALAMINOS03:50:22
3388ELOY SERRANO RODRIGUEZ04:16:57

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 12:11:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET03:59:46
2976ALBERT JIMENEZ GARCES03:59:54
32584DANIEL ROYO TORRES04:11:20

3. - C.E. PICORNELL - 12:17:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER04:01:56
23712JORDI MONSERRAT TALTAVULL04:03:06
33334GREGORIO SAINZ PARDO04:12:46

4. - C.E. TRIATHLONBCN - 12:28:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA04:02:58
23680ALBERT JUNCOSA DEL LLANO04:08:32
34403GUILLERMO GABAS CANELA04:16:55

5. - C.N. VIC-ETB - 12:31:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL04:00:58
23949ADRIA BRUNET PORTET04:02:33
32279RICARD BLANCAFORT OMENAT04:28:22

6. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 12:40:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA04:11:27
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:14:21
32612ABEL ALMODOVAR MORALES04:14:22

7. - C.E. RAYOTEAM - 12:52:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:08:29
25422DAVID SOLER GRIMA04:20:05
33329JOEL GOMEZ FARGAS04:24:07

8. - CLUB TRIATLO BLANES - 12:58:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707LUKASZ KOMAR04:06:23
21068EDUARD RUIZ ANGLADA04:24:45
31120ISIDRE ALBA OJEDA04:26:54

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 13:01:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO04:16:24
24342JAUME GONZALEZ INSENSE04:20:20
3980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSA04:24:30

10. - GAVA TRIATLO - 13:11:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ04:14:25
21573JORDI VILA RODRIGO04:15:01
33411JESÚS MANZANO MARTÍNEZ04:42:11

11. - C.A. IGUALADA - 13:11:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS04:11:26
24433SERGI PUJABET SOLANICH04:19:17
3879ALEIX CARBONELL GARCIA04:41:02

12. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 13:19:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS04:20:34
22265MARC COSTA FORTUNY04:27:13
3418RAMON VILA MORA04:31:41

13. - ESSENCIAL TRIATLO - 13:23:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12167RAMON WENCESLAO SANCHO HIDALGO04:24:07
24142ZEUS PEREZ LINERO04:28:02
32895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GONZÁLEZ04:31:04

14. - CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM - 13:24:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14230JAVIER CANO ADALID04:17:41
2212JESUS VALLADARES GOMEZ04:20:37
33371MANUEL JOSE BELTRAN GARCIA04:46:22

15. - C.N. SABADELL - 13:29:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER04:05:45
21238MANUEL BODEGO LOPEZ04:35:06
31039CARLES SABATER CASALS04:48:55

16. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 13:34:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1497PAU BUSQUETS GIL04:03:45
24701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ04:35:30
32771FERRAN GIMENEZ AZAGRA04:54:46

17. - FASTTRIATLON CLUB - 13:36:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14122CARLOS VIVES GASENI04:18:50
23223JAUME CELADA ROURA04:28:15
33361JORDI MARTI HORCAJADA04:48:56

18. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 13:37:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET04:14:39
21124JAUME ALMIRALL MATAS04:40:17
31771GUILLERMO SUSÍN CANAL04:42:25

19. - C.E. NO TE PARES - 13:44:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11326RAUL COCA GARCIA04:18:50
21150FERRAN BONELL TORRES 04:33:33
3991GENIS LEYVA CUEVAS04:51:47

20. - CLUB VO2 - SURAL - 13:48:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13481EDU LOPEZ BARRANCO04:27:48
25470FERNANDO MORENO BARRANTES04:40:35
35629JUAN CORONADO04:40:35

21. - C.N. MATARO - 13:50:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1269JAVIER CASTRO ROMERO04:15:19
2268DAVID VILANNA RIERA04:26:24
34454ALEJANDRO LARRACHEA05:08:52

22. - C.C.TRIATLÓ PALAFRUGELL - 13:51:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZ04:19:30
25277BERNAT SÁNCHEZ TORO04:38:10
33495CARLOS CRUZ GALLEGO04:54:09

23. - TRIATLO L´HOSPITALET - 13:57:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11248DANIEL CRUZ MENCIA04:20:46
21227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN04:25:13
31022JUAN GARCIA HERNANDEZ05:11:47

24. - C.N. CATALUNYA - 14:00:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO04:07:34
2842JAVIER CATASUS BRISE04:48:06
3970CARLES MATAS JOSE05:04:24

25. - CERDANYOLA CH - 14:05:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN04:37:16
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ04:42:35
34305MARCEL JANER FONT04:45:40

26. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 14:10:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12698MIGUEL BARRERO DURAN04:34:12
23059RUBEN MORENTE ROBLES04:39:55
33710ALBERT RIGAT VILA04:56:13

27. - TRIATLO PALLEJA - 14:17:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11340ALEX ALDOMA BRUFAU04:39:42
21346FRANCESC CARPIO LÓPEZ04:44:07
32559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANDEZ04:53:40

28. - A.D. RUNNING VIGIA - 14:18:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAS04:35:31
22592ISAAC GARCIA TORO04:47:47
35622JORDI ORELLANA MONTALBAN04:55:23

29. - CLUB TRITRAINING - 14:27:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13400JORDI CORTINAS FERNÁNDEZ04:42:38
24516JOAN CABRÉ PUIG04:44:42
32596ANDRES GONZALEZ ORTIZ05:00:13

30. - C.N. MOLINS DE REI - 14:31:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15258ALBERT AYUSO MOLLON04:34:36
25374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUES04:57:34
32182SERGIO PINO REYES04:58:54

31. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 14:33:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12146JORDI ROMERO GUITART04:39:33
22022JAIME PALOMINO ENRIQUEZ04:48:11
33843FRANCESC POVEDA UBACH05:05:54

32. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 14:36:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14354ISAAC GOMEZ LATORRE04:27:25
24344ANTONI CAVALLER PONS04:53:24
33766JOSEP TORRENT VALLS05:15:40

33. - CLUB TRIATLO SABADELL - 14:37:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11135GREGORI VENEGAS RUIZ04:42:55
22556XAVI CASTILLERO LOPEZ04:52:35
35956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA05:01:59

34. - CLUB TRIASME TRIATLO - 14:40:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13337JORDI FLOTATS CASAS04:35:19
24323VICTOR ALMIRALL HORNA04:45:00
3958VICENTE VALERO SANCHEZ05:19:42

35. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 14:50:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ04:27:18
22942ALBERT JUHE BRUGUE04:57:35
3914GERARD PALMADA FARRENY05:26:04

36. - CLUB NATACIO BANYOLES - 15:11:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12058JORDI FREIXAS VILAGRAN04:53:20
22801ALBERT COMAS TRAYTER04:53:20
34724DAVID PRAT BORRISSER05:24:30

37. - CLUB NATACIÓ SITGES - 15:25:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14108GERARD ROSÉS BARTÉS04:57:15
21086IVAN CAPO COSIALLS05:12:04
32170MARCELO KRASNOV STOLLER05:15:47

38. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 16:35:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12611JORDI PLANAS MARTINEZ04:59:37
25994DANIEL GARCIA ORTIGA05:33:38
32623MARC PURULL DURAN06:01:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32