RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
463 391 64 8 2200 80 20 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3592ANDREA VICTORIA SANGAVA TRIATLOSUB23F05:46:0628900:40:5435602:56:5827.1203:37:5234802:08:1400:01:5700:01:26
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF04:33:2513400:36:1714502:27:4332.4903:04:006601:29:2500:01:4100:00:59
2 1822CRISTINA PRAT DOTINFINITRIABF04:38:268900:34:1622202:34:2031.103:08:366901:29:5000:01:5900:01:05
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUCLUB VO2 - SURALABF04:26:4315600:37:1411402:25:0733.0803:02:212901:24:2200:01:0400:00:56
2 7022HEIKE HUNDERTMARKLLICENCIA DE DIAABF04:45:3725100:39:4716702:29:3032.1103:09:1713401:36:2000:01:3300:01:00
3 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF04:55:5912300:35:5126802:40:2029.9403:16:1116301:39:4800:00:5500:01:03
4 5121MARTA BURGUES ROSCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABF05:06:2226900:40:1230302:44:2429.203:24:3618201:41:4600:02:1100:01:09
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF04:22:115900:33:058902:21:5733.8102:55:024701:27:0900:01:1600:00:46
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F04:44:4826100:39:5520502:32:4131.4403:12:369401:32:1200:01:3000:01:04
2 1912MERCE ASENSIO MIGUEC.N. CATALUNYAV1F04:56:2110000:34:2828802:43:1129.4103:17:3915101:38:4200:01:0400:01:15
3 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F05:22:0933000:43:0234302:53:3727.6503:36:3922101:45:3000:01:5200:01:11
4 3554MATILDE MUÑOZ RICOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1F05:29:4736600:45:3236303:00:0026.6703:45:3220901:44:1500:02:3600:01:35
5 7027JUDITH RIERA BORRASLLICENCIA DE DIAV1F05:41:4534000:43:4433802:53:1427.7103:36:5833102:04:4700:02:4800:01:25
6 7025ROSS MASLLICENCIA DE DIAV1F06:15:0636100:44:5638903:23:4923.5504:08:4533902:06:2100:05:1000:03:32
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4032VIRGINIA IZQUIERDO CERDANYOLA CHV1F05:41:2423600:39:2533402:51:3227.9803:30:5735402:10:2700:02:3800:03:24
2 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F05:42:1510300:34:3238303:11:4925.0203:46:2128201:55:5400:02:5000:02:07
3 4014MARIBEL GOMEZ GARCIFASTTRIATLON CLUBV1F05:50:1036800:45:4237603:06:5425.6803:52:3629201:57:3400:02:3200:01:31
4 114LIDIA URBAN MURILLOGAVA TRIATLOV1F06:07:2235200:44:1838503:11:5325.0203:56:1135702:11:1100:03:2200:01:35
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV2F05:59:3035000:44:1336903:02:3726.2803:46:5036202:12:4000:02:2300:01:40
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F06:54:1036900:45:4738803:23:3023.5904:09:1738802:44:5300:03:1300:02:11
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSABM03:50:221100:29:09102:06:3137.9402:35:40301:14:4200:00:5600:00:50
2 5941ERIK GUILLEM STENINCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:09400:26:287002:20:1034.2402:46:382501:23:3100:01:0800:01:09
3 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M04:19:482000:29:4611002:24:4133.1802:54:273301:25:2100:00:5900:06:26
4 4713ALEIX SELLARÉS GONZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M04:26:4116400:37:259702:22:5233.603:00:174101:26:2400:01:4400:01:40
5 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M04:31:5930500:41:427802:21:0434.0303:02:466401:29:1300:01:0400:01:14
6 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM04:37:09600:27:5018902:31:1531.7402:59:0514601:38:0400:01:5100:00:50
7 4516JOAN CABRÉ PUIGCLUB TRITRAININGSUB23M04:44:4215500:37:1110602:24:3133.2103:01:4219701:43:0000:02:1200:02:24
8 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM04:54:0938000:47:055702:19:0334.5203:06:0823501:48:0100:01:1100:00:49
9 7007SERGI SABI PEDRICOLLICENCIA DE DIASUB23M04:54:3420500:38:2518002:30:2231.9203:08:4722401:45:4700:02:1400:01:47
10 3482JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:01:2812400:35:5620602:32:5031.4103:08:4626601:52:4200:01:0400:00:56
11 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM05:12:436600:33:147502:20:5134.0802:54:0537402:18:3800:01:1800:00:54
12 4198DAVID TRUNAS VILLALCLUB TRI5USUB23M05:23:0526000:39:5430202:44:1929.2103:24:1330401:58:5200:02:2600:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6008RYAN CHRISTIANLLICENCIA DE DIAABM03:56:171600:29:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4870ISAM MOUNIR EL MRABPRAT TRIATLO 1994ABM03:59:464100:32:241702:12:0536.3402:44:29401:15:1700:01:0200:00:35
3 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM04:02:332100:29:48702:09:5136.9702:39:392101:22:5400:00:5500:00:50
4 4403GUILLERMO GABAS CANC.E. TRIATHLONBCNABM04:16:559700:34:234402:16:4535.102:51:083701:25:4700:01:0300:00:51
5 388ELOY SERRANO RODRIGC.N. REUS PLOMSABM04:16:573300:31:259602:22:4633.6202:54:112001:22:4600:01:2200:06:13
6 5337MARC GRAU CLAPERSCLUB NATACIO SALLENTABM04:17:188400:33:466302:19:4234.3602:53:282601:23:5000:01:2600:00:57
7 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM04:19:178300:33:452402:13:5135.8602:47:368501:31:4100:00:5900:01:27
8 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM04:19:3011100:35:254502:17:0235.0302:52:274601:27:0300:01:0600:00:50
9 4146SERGI VILA PIJOANCLUB TRIATLO BERGAABM04:21:1318600:37:483502:15:4735.3502:53:355201:27:3800:02:1100:01:06
10 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:27:258700:34:107902:21:0734.0102:55:179301:32:0800:01:1100:00:55
11 4142ZEUS PEREZ LINEROESSENCIAL TRIATLOABM04:28:0213500:36:187302:20:2634.1802:56:448301:31:1800:01:5700:01:25
12 3921XAVIER CLERIES VILACLUB TRIATLO BLANESABM04:29:2814800:36:532902:14:3135.6802:51:2414701:38:0400:01:0200:00:55
13 5411JORDI ALBA SANTAMARTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM04:29:5312000:35:408102:21:1233.9902:56:5210101:33:0100:01:0400:01:17
14 3085MARC GUARDIOLA LUCAC.N. BADALONAABM04:33:2920300:38:219102:22:0933.7703:00:3010001:32:5900:01:5200:01:18
15 1150FERRAN BONELL TORRC.E. NO TE PARESABM04:33:339200:34:2011602:25:3832.9602:59:5811001:33:3500:01:2700:00:51
16 4832JAVIER CANO MORALESI3 TRIATHLONABM04:40:2427000:40:217602:20:5434.0703:01:1515401:39:0900:01:3300:00:54
17 5470FERNANDO MORENO BARCLUB VO2 - SURALABM04:40:359000:34:194602:17:0335.0202:51:2224201:49:1300:01:1300:00:53
18 5629JUAN CORONADOCLUB VO2 - SURALABM04:40:3510600:35:014702:17:2234.9402:52:2323601:48:1200:02:1400:00:55
19 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM04:46:4013100:36:0713902:27:1932.5803:03:2620001:43:1400:01:1100:00:54
20 7047IVAN MARIN DOMINGUELLICENCIA DE DIAABM04:50:2810100:34:309302:22:2833.6902:56:5827001:53:3000:02:0200:01:29
21 6038ALBERT RIUBRUGENT ELLICENCIA DE DIAABM04:53:4912600:35:5832902:49:2028.3503:25:185701:28:3100:03:0900:02:44
22 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM05:02:472300:30:2823002:35:2630.8803:05:5428801:56:5300:01:3100:01:13
23 6022EDUARD FERRER SAISLLICENCIA DE DIAABM05:02:5626700:40:0429202:43:3629.3403:23:4015501:39:1600:03:5900:02:14
24 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUC.E. NO TE PARESABM05:03:4529800:41:2017102:29:4532.0503:11:0526501:52:4000:01:5600:01:28
25 2262DANIEL GALERA RUIZINDEPENDENTABM05:05:1923100:39:1024202:37:2230.503:16:3224001:48:4700:02:4000:01:44
26 3415JUAN CARLOS MARIN SCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM05:05:5335900:44:4923102:35:4330.8303:20:3221701:45:2100:01:5600:01:27
27 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM05:08:2335800:44:4524902:38:1630.3303:23:0121801:45:2200:01:4700:01:01
28 4170RUBEN FERNANDEZ MARCLUB ESPORTIU DUETTRIABM05:24:1421100:38:3629802:44:0429.2603:22:4032102:01:3400:03:3600:03:08
29 5338ALBERTO MILLAN MARTC.E. RAYOTEAMABM05:26:0737100:45:5925602:39:3030.0903:25:2931602:00:3800:03:1800:03:00
30 5691CHRISTIAN GIRALDO OCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:27:4733800:43:4229002:43:2829.3603:27:1031502:00:3700:02:2000:01:49
31 7008IVAN BERROCAL MALDOLLICENCIA DE DIAABM05:28:1028800:40:5326102:39:5430.0203:20:4734302:07:2300:03:4700:02:21
32 6037MIKHAIL KUBASOVLLICENCIA DE DIAABM05:44:0226600:39:5938003:08:5525.4103:48:5427801:55:0800:04:0700:04:51
33 7015XAVI MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM06:06:2638300:49:1038203:11:1225.104:00:2233802:06:0400:05:1400:04:16
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM03:50:06200:26:20502:09:2037.1102:35:40201:14:2600:00:4200:00:50
2 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM03:52:582200:30:03602:09:4037.0202:39:43101:13:1500:01:0200:00:57
3 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM04:01:561700:29:261602:12:0436.3502:41:301101:20:2600:01:0800:01:12
4 4204JAVIER MARTIN DEL MC.E. TRIATHLONBCNABM04:02:584000:32:231902:12:4536.1602:45:08801:17:5000:01:0100:01:10
5 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM04:03:069800:34:241502:12:0236.3502:46:26501:16:4000:01:1600:00:56
6 3691ARTUR CUÑAT PELLICEC.N. SABADELLABM04:05:453800:31:492002:12:5636.1102:44:451301:21:0000:00:5500:00:47
7 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM04:06:232500:30:371002:10:2836.7902:41:053201:25:1800:01:1200:00:49
8 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM04:07:341200:29:093002:15:1235.502:44:212401:23:1300:01:1300:00:43
9 2788SERGI PUIGMAL OROZCCLUB ESPORTIU IBERABM04:11:144900:32:41202:08:2137.402:41:027401:30:1200:01:0300:00:52
10 2584DANIEL ROYO TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM04:11:204200:32:261802:12:3836.1902:45:044001:26:1600:00:5100:01:11
11 269JAVIER CASTRO ROMERC.N. MATAROABM04:15:1911700:35:364302:16:4035.1202:52:162301:23:0300:01:0600:00:49
12 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:17:4110700:35:065402:18:3034.6602:53:362701:24:0500:01:4700:01:00
13 4122CARLOS VIVES GASENIFASTTRIATLON CLUBABM04:18:503600:31:3612402:26:2832.7702:58:041201:20:4600:01:5200:02:10
14 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMARESME TRIATLO CLUBABM04:19:46100:25:4215102:28:1132.3902:53:533801:25:5300:00:5200:01:11
15 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:24:3017800:37:3911102:24:4733.1503:02:261801:22:0400:01:4000:01:18
16 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM04:24:454600:32:283802:16:0635.2702:48:3413101:36:1100:00:4800:00:48
17 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM04:27:485600:32:598302:21:2133.9602:54:2010601:33:2800:00:5800:06:27
18 7044OCTAVIO CONTE MARTILLICENCIA DE DIAABM04:29:588200:33:4211502:25:1733.0402:58:597801:30:5900:02:1600:01:04
19 932JONATAN NIETO JIMÉC.E. PICORNELLABM04:32:5324600:39:427102:20:1534.2202:59:579901:32:5600:01:3300:00:50
20 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM04:35:024300:32:2610502:23:5833.3402:56:2414901:38:3800:01:4900:01:20
21 309POL NIN MORANTRIATLO OLESAABM04:37:0713700:36:305502:18:4834.5802:55:1818301:41:4900:01:2600:01:14
22 6012VICTOR GARCIA FERNALLICENCIA DE DIAABM04:38:5329400:41:0414902:27:5632.4503:09:007201:29:5300:02:3200:01:21
23 5209DAVID RUBIO CERDÁNPRAT TRIATLO 1994ABM04:40:2029500:41:0914602:27:4932.4703:08:588401:31:2200:01:5700:01:13
24 5989ALBERT SOLA COLOMERPRAT TRIATLO 1994ABM04:40:2010200:34:3012702:26:3132.7603:01:0115701:39:1900:01:0100:00:48
25 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM04:41:098100:33:3915602:28:4232.2803:02:2115201:38:4800:01:2200:06:26
26 3411JESÚS MANZANO MARTÍGAVA TRIATLOABM04:42:1121500:38:4420302:32:1531.5303:10:598101:31:1200:02:1800:01:10
27 4323VICTOR ALMIRALL HORCLUB TRIASME TRIATLOABM04:45:004500:32:2820102:32:0731.5503:04:3517001:40:2500:01:5500:01:27
28 1048CARLOS GARCIA BRULLCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM04:46:0435600:44:358502:21:3233.9103:06:0716501:39:5700:01:3300:01:38
29 3371MANUEL JOSE BELTRANCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM04:46:2212500:35:5716002:28:5132.2503:04:4817901:41:3400:01:4200:01:35
30 1466ALEX TENA CARDENASC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM04:47:2621300:38:3816302:29:0932.1803:07:4715901:39:3900:01:5700:01:00
31 2511CARLES DEBÓN UTIELFASTTRIATLON CLUBABM04:48:5619200:37:5517502:30:0731.9803:08:0217601:40:5400:02:1200:01:29
32 1229JUAN JOSÉ BARROSO RINDEPENDENTABM04:49:0922700:39:0613302:26:4132.7203:05:4720301:43:2200:01:5300:01:40
33 4344ANTONI CAVALLER PONCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:53:2420100:38:1617902:30:2231.9203:08:3821301:44:4600:01:3400:01:29
34 906XAVI LATORRE  CONEJCLUB ESPORTIU 4TRIBARRATSABM04:57:2125900:39:5212602:26:3132.7603:06:2325301:50:5800:01:3600:01:55
35 5301NACHO PARERA RUIZINDEPENDENTABM04:59:2514400:36:4718702:31:1231.7503:07:5925901:51:2600:01:2100:01:18
36 2611JORDI PLANAS MARTINTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM04:59:3726400:39:5724402:37:3430.4603:17:3118601:42:0600:02:1700:01:10
37 6017RUBEN ESTRADERA CABLLICENCIA DE DIAABM04:59:5832700:42:5721502:33:5731.1803:16:5419801:43:0400:02:0300:01:05
38 2596ANDRES GONZALEZ ORCLUB TRITRAININGABM05:00:1327800:40:3925902:39:5130.0303:20:3016001:39:4300:02:1000:01:18
39 726ROBERT CAMPOS SOTERCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:03:0617000:37:3512802:26:3232.7603:04:0730701:58:5900:01:4700:00:53
40 7052SERGI MASCARELLLLICENCIA DE DIAABM05:06:3631200:41:5222702:34:4731.0103:16:3924701:49:5700:02:1600:01:40
41 7030IU GALLART MENDEZLLICENCIA DE DIAABM05:07:1936400:45:0926302:40:0729.9803:25:1618401:42:0300:02:2700:01:39
42 7020ORIOL ARGEMÍ CAPDEVLLICENCIA DE DIAABM05:10:3729700:41:1719402:31:3831.6603:12:5529401:57:4200:01:2600:02:00
43 2084JAVIER INES GARCIAC.E. RAYOTEAMABM05:13:3031100:41:4931202:45:3928.9803:27:2822601:46:0200:03:0700:02:05
44 4270JAVIER MORALES MATAC.E. RAYOTEAMABM05:13:3015900:37:1726702:40:1729.9503:17:3428301:55:5600:02:5000:01:53
45 6029VÍCTOR VAZQUEZ GARRLLICENCIA DE DIAABM05:13:5728700:40:5232002:47:4828.6103:28:4021401:45:1700:04:1000:02:05
46 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM05:14:2133700:43:3022602:34:4331.0203:18:1328401:56:0800:02:0700:00:59
47 7050GERARD FARRÉ MOLLLLICENCIA DE DIAABM05:16:2913200:36:0818102:30:3631.8703:06:4435102:09:4500:01:1400:02:06
48 7013BORJA RIBAS CABALLÍLLICENCIA DE DIAABM05:16:3321800:38:4917802:30:2231.9203:09:1134102:07:2200:02:2500:01:48
49 6006RICARDO RAMÍREZ TORLLICENCIA DE DIAABM05:17:0316600:37:2828702:43:0229.4403:20:3028601:56:3300:02:4700:01:59
50 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM05:18:1526300:39:5630802:44:5329.1103:24:4926901:53:2600:02:0800:03:09
51 7014ERNESTO BORONAT DE LLICENCIA DE DIAABM05:19:0933600:43:1923702:36:4930.6103:20:0830801:59:0100:03:0400:01:45
52 6015ALBERT PONS ESCODALLICENCIA DE DIAABM05:19:4127400:40:3527202:41:1329.7703:21:4829601:57:5300:03:2300:04:58
53 6004PACO VAZQUEZ BADIALLICENCIA DE DIAABM05:20:1327500:40:3525202:38:5030.2203:19:2531702:00:4800:02:1900:01:20
54 6016ARTURO RENU JORNETLLICENCIA DE DIAABM05:20:20700:28:0534002:53:3027.6703:21:3530301:58:4500:03:5700:03:32
55 6003MARC BELLA GARCIAC.N. EIVISSA TRIATLÓABM05:20:2828000:40:4332202:48:1128.5403:28:5426201:51:3400:03:4400:02:49
56 306FRANCESC GIL APARICSBR OPEN TEAMABM05:21:2017900:37:4020202:32:0931.5503:09:4936002:11:3100:01:1600:01:13
57 2112JOSE LUIS DORADO LUINDEPENDENTABM05:21:4528100:40:4731002:45:302903:26:1728001:55:2800:04:2700:01:18
58 7005JOEL SEGOVIA IZQUILLICENCIA DE DIAABM05:22:1715700:37:1429102:43:3329.3503:20:4732002:01:3000:02:1100:03:06
59 4892ALEX PATINO ACOSTACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:23:4520700:38:2635502:56:5727.1303:35:2323701:48:2200:02:0900:02:23
60 6041FRANCESC HUGUET PALLLICENCIA DE DIAABM05:25:5627300:40:2931502:46:0728.903:26:3630901:59:2000:03:0500:02:18
61 5994DANIEL GARCIA ORTIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM05:33:3832100:42:3326602:40:1229.9603:22:4535602:10:5300:02:1200:01:15
62 5431DAVID HENS MACIATRIATLO L´HOSPITALETABM05:38:1922300:38:5932102:48:0628.5503:27:0535802:11:1400:02:1300:02:07
63 6007JOSE ANTONIO LOPEZ LLICENCIA DE DIAABM05:39:5632900:43:0036102:59:0326.8103:42:0329701:57:5300:03:0300:03:40
64 6030APOLO RODRIGUEZ PERLLICENCIA DE DIAABM05:40:4124500:39:4229302:43:3829.3303:23:2037202:17:2100:03:4100:02:25
65 7036CHRISTIAN RULLLLICENCIA DE DIAABM05:42:5425300:39:4931802:47:1328.7103:27:0236702:15:5200:03:2500:01:35
66 6010XAVIER HUGUET PALAULLICENCIA DE DIAABM05:42:5730200:41:3635402:56:3027.203:38:0633202:04:5100:03:2700:02:46
67 5437JAVIER SILVA GALACAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:48:4035500:44:3234102:53:3327.6603:38:0535502:10:3500:03:3500:02:46
68 6011FRANCISCO ROMERO MOLLICENCIA DE DIAABM05:52:4237000:45:5534202:53:3427.6603:39:2936402:13:1300:03:3600:03:26
69 1214DAVID PEREZ TERRADOINDEPENDENTABM05:55:1836500:45:1035702:57:2627.0503:42:3636302:12:4200:01:4700:01:20
70 2623MARC PURULL DURANTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM06:01:5734400:44:0033002:49:3828.303:33:3838202:28:1900:01:3100:01:08
71 2088BORJA CASAMITJANACLUB TRIATLON ARSENAL ABM06:02:5217400:37:3735002:55:0627.4103:32:4338402:30:0900:03:4900:02:26
72 6039JUAN JOSÉ SILLA MORLLICENCIA DE DIAABM06:13:5133400:43:1338403:11:5225.0203:55:0537502:18:4600:03:2600:02:16
73 7006DANIEL GOMEZ CHICALLICENCIA DE DIAABM06:18:1630700:41:4733502:52:2527.8403:34:1238702:44:0400:02:1400:03:27
74 7016LLUIS MUÑOZ LANNESLLICENCIA DE DIAABM06:39:3439100:56:2937803:07:3825.5804:04:0738602:35:2700:03:3900:03:27
75 3953ALBERT MARTI LOBATOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM07:03:1831500:42:1638703:20:5323.8904:03:0938903:00:0900:02:2000:02:22
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM03:58:522600:30:39402:08:5737.2202:39:36901:19:1600:01:0000:00:45
2 976ALBERT JIMENEZ GARPRAT TRIATLO 1994ABM03:59:543500:31:331302:11:0536.6202:42:38601:17:1600:00:5500:01:10
3 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:00:582400:30:37902:10:2636.802:41:031001:19:5500:01:1300:00:50
4 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMABM04:08:295200:32:492802:14:2735.702:47:161401:21:1300:00:5300:01:06
5 3680ALBERT JUNCOSA DELC.E. TRIATHLONBCNABM04:08:324700:32:382602:13:5935.8302:46:371601:21:5500:01:2000:00:47
6 204LLIBERT FORTUNY I CINDEPENDENTABM04:09:541300:29:10802:10:1836.8402:39:287501:30:2600:00:4800:00:43
7 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:11:266400:33:113102:15:1335.502:48:242201:23:0200:00:5700:01:20
8 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:11:276100:33:051402:11:3136.502:44:364401:26:5100:01:1700:00:39
9 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. PICORNELLABM04:12:463100:31:172702:14:0735.7902:45:244901:27:2200:00:5900:01:24
10 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:14:2111900:35:39302:08:4937.2602:44:287101:29:5300:01:0700:00:40
11 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:14:226200:33:073702:15:5235.3302:48:593401:25:2300:01:0700:01:04
12 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM04:15:323700:31:423302:15:3035.4202:47:125401:28:2000:01:0500:00:58
13 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:16:24300:26:262202:13:2335.9902:39:4913601:36:3500:01:0700:00:56
14 1569SERGI GARCIA RINCONINFINITRIABM04:18:107300:33:256102:19:4034.3702:53:053001:25:0500:02:0200:01:33
15 3166SERGIO GONZALEZ SANPRAT TRIATLO 1994ABM04:18:3410900:35:224002:16:3135.1602:51:534301:26:4100:01:1900:01:16
16 1326RAUL COCA GARCIAC.E. NO TE PARESABM04:18:502900:30:505302:18:0934.7402:48:597001:29:5100:01:2900:01:05
17 4342JAUME GONZALEZ INSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:20:2018700:37:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7039ALFONS NAVARRO DELGLLICENCIA DE DIAABM04:21:545500:32:578402:21:2333.9502:54:205001:27:3400:02:0200:01:31
19 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM04:23:4411200:35:266002:19:3134.402:54:576101:28:4700:01:3500:00:56
20 2167RAMON WENCESLAO SANESSENCIAL TRIATLOABM04:24:075800:33:024802:17:3334.902:50:3510901:33:3200:02:0800:01:28
21 3329JOEL GOMEZ FARGASC.E. RAYOTEAMABM04:24:077200:33:244102:16:3435.1502:49:5811601:34:0900:01:4900:00:54
22 1227JUAN ANTONIO HERNANTRIATLO L´HOSPITALETABM04:25:1319800:38:103902:16:1235.2402:54:227701:30:5100:01:0300:00:57
23 2636JORDI FERRE CAPAROTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM04:25:5712900:36:008602:21:3433.9102:57:345501:28:2300:01:1900:01:42
24 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:26:1822600:39:026202:19:4134.3602:58:435101:27:3500:02:1400:00:52
25 7012ELOI CIRERA EGEALLICENCIA DE DIAABM04:26:566900:33:223402:15:4535.3602:49:0714401:37:4900:01:3100:01:14
26 1097IGNASI SANTAFE VENTCLUB TRIATLO BLANESABM04:27:0321400:38:426602:19:5434.3102:58:365601:28:2700:01:1600:00:47
27 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM04:27:135000:32:449402:22:3433.6702:55:188801:31:5500:01:4200:01:25
28 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM CALELLA TRIATHLONABM04:27:1824300:39:415002:18:0034.7802:57:416801:29:3700:01:3300:00:54
29 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM04:27:3513800:36:315602:19:0334.5202:55:349101:32:0100:01:5200:04:58
30 3223JAUME CELADA ROURAFASTTRIATLON CLUBABM04:28:1523000:39:097202:20:1934.2102:59:286001:28:4700:02:3500:01:05
31 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM04:30:22900:28:509802:23:1633.502:52:0614801:38:1600:01:3000:01:02
32 4243ALBERTO CASTEL AYLAW3TRI CLUB ESPORTIUABM04:30:415400:32:5212902:26:3232.7602:59:248201:31:1700:02:0400:01:09
33 2895ANTONIO JAVIER MANESSENCIAL TRIATLOABM04:31:048500:34:0214702:27:5032.4703:01:526301:29:1200:01:4400:01:41
34 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM04:34:525300:32:5214102:27:2432.5603:00:1611901:34:3600:01:3800:00:57
35 4965ESTEBAN ANTEQUERA GC. TRIATLO MONTORNESABM04:35:0726200:39:5511802:25:4932.9203:05:446501:29:2300:01:2600:01:14
36 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUETRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM04:35:3010400:34:405102:18:0634.7602:52:4619401:42:4400:01:5000:00:55
37 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑA.D. RUNNING VIGIAABM04:35:317000:33:227702:20:5434.0702:54:1617801:41:1500:01:5700:01:26
38 833DANIEL CAMPOS HUERTCLUB GASSS TRIATLOABM04:36:4518000:37:425902:19:3134.402:57:1315801:39:3200:01:4400:00:39
39 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM04:38:1017100:37:3510902:24:3833.1903:02:1312601:35:5700:01:0300:01:18
40 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM04:38:259400:34:217402:20:2834.1702:54:4920401:43:3600:01:2800:06:01
41 3059RUBEN MORENTE ROBLEJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM04:39:5521900:38:5414202:27:3132.5403:06:2510801:33:3000:01:3700:01:01
42 2276JOAN HERMS CLAPERSC.N. VIC-ETBABM04:39:5622000:38:5411902:25:5732.8903:04:5112101:35:0500:01:5000:01:34
43 1223IGNACIO MUÑOZ MENACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:40:431000:29:0922102:34:1931.103:03:2814101:37:1500:02:3100:01:24
44 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOABM04:41:2917500:37:3819102:31:2931.6903:09:079501:32:2200:02:4200:01:48
45 6009GARY MURRAYLLICENCIA DE DIAABM04:41:357400:33:2810002:23:2333.4802:56:5121201:44:4400:01:5700:01:43
46 3029EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM04:41:4510800:35:2213802:27:1532.603:02:3715301:39:0800:02:2600:01:35
47 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM04:42:3524100:39:3712302:26:2132.803:05:5813701:36:3700:01:5700:01:08
48 5403ADRIÁN MEDINA GALLAC.N. VIC-ETBABM04:43:4315300:37:0717302:30:0631.9803:07:1313501:36:3000:01:2800:01:06
49 3262JOAQUIN GIL GARCIAINDEPENDENTABM04:43:578000:33:3915002:28:0332.4203:01:4218701:42:1500:01:0400:01:03
50 7055MARC PEDROS BADENASLLICENCIA DE DIAABM04:44:4635300:44:1913002:26:3332.7503:10:5211201:33:5400:02:1300:01:29
51 4305MARCEL JANER FONTCERDANYOLA CHABM04:45:4014600:36:5119902:31:5831.5903:08:4913801:36:5100:02:4600:01:15
52 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDENTABM04:47:1613600:36:239902:23:1933.4902:59:4223301:47:3400:01:3300:01:00
53 2592ISAAC GARCIA TOROA.D. RUNNING VIGIAABM04:47:4711800:35:3813502:26:4632.703:02:2421901:45:2300:02:1200:01:36
54 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:47:548800:34:1516402:29:2432.1303:03:3921001:44:1500:01:1900:01:42
55 5740ELOI PALA RAMOSFASTTRIATLON CLUBABM04:50:1120000:38:1415702:28:4232.2803:06:5620101:43:1500:01:5500:01:14
56 7054MIKI PEREZ NOGUERASLLICENCIA DE DIAABM04:51:5016100:37:1910802:24:3733.1903:01:5624601:49:5400:01:1800:01:18
57 6027TIAGO CORDASLLICENCIA DE DIAABM04:52:2617600:37:3912002:26:0532.8603:03:4423901:48:4200:01:1700:01:09
58 1021JACOBO SAN MIGUELFASTTRIATLON CLUBABM04:52:3929000:40:5417002:29:4132.0703:10:3518501:42:0400:01:5300:02:09
59 7026MANU TORRES DOMINGULLICENCIA DE DIAABM04:53:2923400:39:2126202:40:0529.9803:19:2611501:34:0300:03:4000:02:01
60 4918ABEL MORENO DOMINGUC.N. SABADELLABM04:53:3113000:36:0714002:27:2232.5703:03:2924801:50:0200:01:3300:01:20
61 2559JUAN JOSE MARTINEZ TRIATLO PALLEJAABM04:53:4028500:40:5023802:36:5030.6103:17:4012701:36:0000:01:3700:01:15
62 2771FERRAN GIMENEZ AZAGTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM04:54:4625600:39:5018202:30:5531.8103:10:4520801:44:0100:01:0300:01:06
63 3710ALBERT RIGAT VILAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM04:56:1323300:39:1819302:31:3731.6603:10:5521501:45:1800:02:1300:06:30
64 4108GERARD ROSÉS BARTÉSCLUB NATACIO SITGESABM04:57:1529600:41:1015402:28:3332.3103:09:4323201:47:3200:01:5800:01:55
65 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BC.N. MOLINS DE REIABM04:57:3418800:37:4918502:31:0731.7603:08:5623801:48:3800:01:4400:01:12
66 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM04:58:5421000:38:3617702:30:0931.9703:08:4524901:50:0900:01:4900:01:15
67 4919ALBERT PLANAS MARTICLUB TRITRAININGABM05:00:4133300:43:1026902:40:2929.9103:23:3914001:37:0200:01:4500:01:27
68 3020FRANCISCO COLLE PERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:01:4312800:36:0016202:29:0332.203:05:0328701:56:4000:02:0100:01:34
69 6026CARLES TARSÀ BUENAVLLICENCIA DE DIAABM05:01:4838200:48:4925702:39:3030.0903:28:1910701:33:2900:03:2000:02:23
70 4913RUBÉN GARCÍA MARTÍNCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM05:02:4715800:37:1621802:34:0631.1503:11:2225801:51:2500:02:1900:01:55
71 3607JAVIER VALÈNCIA VC.N. MOLINS DE REIABM05:03:1038500:49:5127902:42:1429.5903:32:058001:31:0500:02:5700:01:06
72 4887XAVIER DIEZ BERTRANC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM05:03:267500:33:3025802:39:4430.0503:13:1425001:50:1200:01:3700:06:45
73 5958BERNAT VINYALS VILAC.A. IGUALADAABM05:03:4118900:37:5022402:34:3431.0503:12:2425701:51:1700:01:1800:00:58
74 7053DANIEL SUÁREZ CARMOLLICENCIA DE DIAABM05:04:2827200:40:2824602:38:0330.3703:18:3122501:45:5700:02:0900:01:08
75 7056CARLES RIBOT BERNABLLICENCIA DE DIAABM05:05:2928600:40:5229902:44:0529.2503:24:5717201:40:3200:03:2400:03:42
76 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM05:06:0130100:41:2630102:44:1629.2203:25:4216801:40:1900:03:0500:01:35
77 7009SERGIO BURGOS URBANLLICENCIA DE DIAABM05:06:5534200:43:5630902:45:2329.0203:29:1914301:37:3600:03:0900:01:54
78 2669DAVID SANCHEZ JUSTOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM05:07:2011600:35:3321402:33:5631.1803:09:2929501:57:5100:02:0700:01:13
79 7049JOSE TELLO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM05:07:4727700:40:3827002:40:3929.8803:21:1723001:46:3000:02:0700:01:50
80 7042RAIMON AMARO I PUJOLLICENCIA DE DIAABM05:08:1527600:40:3723502:36:1130.7303:16:4826001:51:2700:01:5200:01:41
81 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM05:08:2925000:39:4534802:54:4627.4703:34:3111401:33:5800:01:4700:01:43
82 4454ALEJANDRO LARRACHEAC.N. MATAROABM05:08:521900:29:4025502:39:2030.1303:09:0031001:59:5200:01:2000:01:28
83 6023JOSÉ LUIS JURADO VALLICENCIA DE DIAABM05:09:2920400:38:2432602:48:5028.4303:27:1418801:42:1500:02:3700:01:21
84 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM05:10:2516700:37:2927602:41:5829.6403:19:2725401:50:5800:02:3500:01:21
85 1022JUAN GARCIA HERNANDTRIATLO L´HOSPITALETABM05:11:4720800:38:3022502:34:3431.0503:13:0430201:58:4300:01:1200:01:51
86 5240JOSE LUIS HERNÁNDEZINDEPENDENTABM05:13:3926800:40:0922902:35:1930.903:15:2829901:58:1100:02:3000:02:17
87 6032PEDRO FERNANDEZ MARLLICENCIA DE DIAABM05:13:461800:29:2623902:37:0630.5503:06:3234002:07:1400:01:3800:01:43
88 6034DOMENEC CORBELLA BOLLICENCIA DE DIAABM05:13:4830400:41:3933202:51:0428.0603:32:4317701:41:0500:03:3900:01:04
89 3766JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:15:4024700:39:4327702:42:0029.6303:21:4327201:53:5700:02:4400:02:06
90 367JOSEP CASANOVAS SAC.N. TARRACOABM05:18:3337600:46:2428102:42:2629.5503:28:5024501:49:4300:02:0500:01:43
91 4724DAVID PRAT BORRISSECLUB NATACIO BANYOLESABM05:24:3012700:35:5927102:41:0629.803:17:0534402:07:2500:02:0300:02:35
92 1281DANIEL REYERO GILINDEPENDENTABM05:24:3814500:36:4936603:01:4426.4103:38:3322701:46:0500:03:2900:05:00
93 7028JOAN EROLES VILESLLICENCIA DE DIAABM05:27:2432600:42:5331102:45:3728.9803:28:3030501:58:5400:03:3200:01:53
94 5806DAVID JORQUES BACETFASTTRIATLON CLUBABM05:29:4539000:53:4330502:44:2629.1903:38:0926301:51:3600:02:3200:01:31
95 7038CARLOS ESPAÑA GADEALLICENCIA DE DIAABM05:35:1229900:41:2134402:53:4027.6403:35:0131202:00:1100:03:0400:01:35
96 5863JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM05:37:4327100:40:2428002:42:2429.5603:22:4836602:14:5500:02:2800:02:20
97 2737ALVAR PELLEJERO MONCLUB VO2 - SURALABM05:37:5232400:42:4634702:54:4027.4803:37:2631302:00:2600:01:3200:02:17
98 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGAVA TRIATLOABM05:44:2533900:43:4235102:55:1127.403:38:5333602:05:3200:03:3900:02:16
99 3927ROBERTO MORGADOINDEPENDENTABM05:48:0538100:48:0634902:55:0527.4203:43:1133302:04:5400:02:1000:01:49
100 1088DAVID BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:50:3624200:39:3934502:53:5127.6103:33:3037102:17:0600:02:4700:01:48
101 7032JOAN TARSA BUENAVENLLICENCIA DE DIAABM05:56:2337700:46:2737903:07:4725.5603:54:1432202:02:0900:02:2300:03:18
102 2569RUBEN MONMANY PULIC.E. RAYOTEAMABM05:56:5030900:41:4937703:07:2425.6103:49:1334502:07:3700:02:2100:02:08
103 7018ALFONSO SÁNCHEZ PÉLLICENCIA DE DIAABM05:57:4034900:44:0836202:59:0526.803:43:1336502:14:2700:02:5400:01:45
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 497PAU BUSQUETS GILTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M04:03:452700:30:391102:10:4636.7102:41:251901:22:2000:00:5600:01:07
2 3366RAFAEL ESPINAR PUIINDEPENDENTV1M04:04:528600:34:092102:12:5936.0902:47:08701:17:4400:01:5300:01:19
3 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO OLOTV1M04:10:25500:26:282502:13:5135.8602:40:197301:30:0600:01:1000:01:23
4 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M04:14:255100:32:496902:20:0534.2702:52:541501:21:3100:01:2100:01:02
5 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M04:15:012800:30:481202:10:4736.702:41:3510401:33:2600:00:5800:01:20
6 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M04:20:0516300:37:242302:13:2935.9602:50:536201:29:1200:02:1400:01:05
7 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M04:20:347600:33:3311302:25:0133.102:58:341701:22:0000:02:0500:01:56
8 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M04:20:467100:33:233202:15:2635.4402:48:498901:31:5700:01:3300:00:53
9 374DOMINGO ROIG VAZQUELA SALLE SPORTV1M04:21:106800:33:166402:19:4434.3502:53:005301:28:1000:01:5500:01:06
10 7004ALBERT FELIX ROSASLLICENCIA DE DIAV1M04:25:4821600:38:449002:21:5833.8103:00:423101:25:0600:02:2800:01:13
11 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M04:26:547900:33:368202:21:2033.9602:54:569001:31:5800:01:1100:01:09
12 2279RICARD BLANCAFORT OC.N. VIC-ETBV1M04:28:225700:33:0010102:23:3133.4502:56:318701:31:5100:01:1100:03:50
13 330RAÚL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M04:30:461500:29:1212502:26:3132.7602:55:4312001:35:0300:01:1900:00:56
14 3976XAVIER DE BLAS GONZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:32:0811500:35:333602:15:4835.3502:51:2117501:40:4700:01:0900:01:16
15 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:32:0914700:36:524202:16:3635.1402:53:2815001:38:4100:01:0400:00:49
16 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M04:33:023200:31:246702:20:0134.2802:51:2518101:41:3700:00:5900:00:50
17 2698MIGUEL BARRERO DURAJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M04:34:1216900:37:3410302:23:4333.403:01:179801:32:5500:01:2100:01:21
18 5258ALBERT AYUSO MOLLONC.N. MOLINS DE REIV1M04:34:3620200:38:178002:21:0834.0102:59:2512301:35:1100:02:5200:01:05
19 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M04:35:0618500:37:4710402:23:5133.3703:01:3810501:33:2800:01:5700:01:20
20 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M04:35:1912100:35:4712102:26:0832.8503:01:5510301:33:2400:02:1100:01:05
21 7019RUBEN LÓPEZ SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M04:35:45800:28:1211202:25:0033.102:53:1219201:42:3300:02:4400:01:22
22 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB TRIATLO PROSANV1M04:36:2825800:39:5120402:32:2431.503:12:152801:24:1300:02:2100:01:11
23 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M04:37:1627900:40:4216802:29:3132.103:10:134501:27:0300:02:1600:01:59
24 2146JORDI ROMERO GUITARC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:39:3323800:39:2919202:31:3231.6803:11:015801:28:3200:02:0600:01:14
25 1124JAUME ALMIRALL MATACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M04:40:1710500:34:575802:19:0334.5202:54:0022801:46:1700:01:5800:01:22
26 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M04:41:029900:34:2421002:33:2531.2903:07:4910201:33:1300:01:5100:01:11
27 1645JOAQUÍN MORENO DURÀESSENCIAL TRIATLOV1M04:41:2928400:40:4919702:31:5431.603:12:435901:28:4600:03:3300:03:07
28 1283FERRAN NOGUERA CUMICLUB TRIATLO BLANESV1M04:42:1119400:37:588802:21:5333.8302:59:5118901:42:2000:00:5600:01:24
29 3400JORDI CORTINAS FERNCLUB TRITRAININGV1M04:42:3818200:37:4416502:29:2732.1203:07:1112401:35:2700:02:3300:01:48
30 3671JORDI VIURA ORIOLC.E. PICORNELLV1M04:43:0415200:37:0521902:34:1331.1303:11:188601:31:4600:02:2200:02:00
31 1346FRANCESC CARPIO LÓPTRIATLO PALLEJAV1M04:44:0719100:37:5117602:30:0731.9803:07:5812901:36:0900:02:2400:01:04
32 1378JAUME SALVADOR LOPECLUB TRIATLO BLANESV1M04:44:364400:32:2815902:28:4932.2503:01:1720201:43:1900:01:0400:02:16
33 4829ALFONSO ORDOÑO PEREINDEPENDENTV1M04:44:3621200:38:3712202:26:1332.8303:04:5016201:39:4600:02:1200:01:31
34 302LLUIS RAFART BUXOCLUB CICLISTA BANYOLESV1M04:46:133000:31:1215502:28:4132.2802:59:5322901:46:2000:01:4400:01:31
35 7040ABEL RAMOS FELEZLLICENCIA DE DIAV1M04:46:4122500:39:0224702:38:0930.3503:17:116701:29:3000:02:0300:01:16
36 2848GABRIEL BARRIOS HERPRAT TRIATLO 1994V1M04:46:596500:33:136802:20:0534.2702:53:1827101:53:4100:01:0700:01:22
37 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M04:47:0132800:42:5818802:31:1331.7403:14:119701:32:5000:01:4600:02:30
38 2022JAIME PALOMINO ENRIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:48:1118300:37:4521202:33:3231.2603:11:1713901:36:5400:02:2000:01:24
39 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M04:48:5529300:41:0420802:33:1631.3203:14:2011801:34:3500:01:3100:01:01
40 3361JORDI MARTI HORCAJAFASTTRIATLON CLUBV1M04:48:5620900:38:3318602:31:0731.7603:09:4015601:39:1600:01:3500:01:28
41 2263MARCOS COELLO MIGUECERDANYOLA CHV1M04:49:0814000:36:3418302:30:5731.803:07:3118001:41:3700:02:0800:02:00
42 6040ANDREU MARTINEZ MESLLICENCIA DE DIAV1M04:50:503400:31:319202:22:2133.7202:53:5229001:56:5800:02:1100:01:21
43 991GENIS LEYVA CUEVASC.E. NO TE PARESV1M04:51:4717200:37:3521102:33:3031.2703:11:0517401:40:4200:01:3900:01:07
44 2556XAVI CASTILLERO LOCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:52:3519700:38:0926402:40:0929.9703:18:1811701:34:1700:02:1300:01:50
45 2058JORDI FREIXAS VILAGCLUB NATACIO BANYOLESV1M04:53:2024400:39:4220902:33:2131.303:13:0316601:40:1700:02:1400:01:27
46 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M04:53:2516200:37:2413102:26:3532.7503:03:5924401:49:2600:01:5100:00:59
47 5622JORDI ORELLANA MONTA.D. RUNNING VIGIAV1M04:55:2319900:38:1122802:34:5230.9903:13:0319001:42:2000:01:4600:01:19
48 2463LLORENÇ ARNAU GUITAC.E. PICORNELLV1M04:55:4136700:45:3913602:26:5532.6703:12:3419901:43:0700:02:0000:01:26
49 3209ALBERTO BAUTISTA DETRIATLO OLESAV1M04:56:3223500:39:2319602:31:4431.6303:11:0722001:45:2500:01:4900:01:38
50 682ISMAEL LALUEZA GEGUINDEPENDENTV1M04:57:1832000:42:2918402:31:0631.7703:13:3520501:43:4300:01:4400:01:27
51 2646ALBERTO JOSE CAMPOSC.E. RAYOTEAMV1M04:57:2231400:42:0414802:27:5032.4703:09:5423101:47:2800:01:5000:01:22
52 2942ALBERT JUHE BRUGUETEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:57:3526500:39:5717202:29:5232.0303:09:4923401:47:4600:01:5100:01:09
53 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M04:59:3521700:38:4725002:38:2130.3103:17:0819101:42:2700:01:4300:01:24
54 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDCLUB TRIATLO SABADELLV1M05:01:593900:32:2316902:29:3632.0903:01:5931102:00:0000:01:5300:01:19
55 2655MARC MONTOLIO CORTECLUB TRIATLO SABADELLV1M05:02:2219600:38:0730402:44:2429.203:22:3116401:39:5100:02:4400:02:48
56 3715CRISTOBAL CARA SERRJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M05:02:569500:34:2221302:33:3831.2403:08:0027701:54:5600:02:0500:01:08
57 964SERGI GARCIA I SOLAINDEPENDENTV1M05:04:5025500:39:5019502:31:3831.6603:11:2826801:53:2200:02:0400:01:31
58 6021ALEX IÑARETA SERRALLICENCIA DE DIAV1M05:05:3616000:37:1933602:52:3727.8103:29:5612501:35:4000:05:1700:03:23
59 4950MARC PASTOR PORTASFASTTRIATLON CLUBV1M05:06:0311400:35:3226002:39:5230.0303:15:2425101:50:3900:01:5900:01:40
60 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M05:07:1522100:38:5721602:33:5931.1703:12:5627601:54:1900:02:1600:02:37
61 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCCLUB TRIATLO MALGRATV1M05:07:3237300:46:0523302:35:4730.8103:21:5222301:45:4000:02:0200:01:35
62 6001XAVIER MORELL ROVIRLLICENCIA DE DIAV1M05:09:0238800:50:1225302:39:0530.1703:29:1716101:39:4500:03:0700:02:20
63 7031ARJEN MOLLLICENCIA DE DIAV1M05:09:1619300:37:5627802:42:0729.6103:20:0324101:49:1300:02:1500:01:19
64 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M05:10:1422900:39:0926502:40:1229.9603:19:2125201:50:5300:03:2900:01:46
65 1101OSCAR DOMENECH SAGAC.E. TRIATHLONBCNV1M05:11:1518100:37:4310202:23:3533.4303:01:1835202:09:5700:01:4100:01:24
66 1086IVAN CAPO COSIALLSCLUB NATACIO SITGESV1M05:12:047700:33:3424302:37:2430.503:10:5831902:01:0600:01:4100:01:44
67 7048IBAN QUEROL VELILLALLICENCIA DE DIAV1M05:13:2523700:39:2533902:53:3027.6703:32:5517101:40:3000:03:1600:02:40
68 4147JORDI CUEVAS MATILLTRIATLO JOVENT 79V1M05:15:0232200:42:3325102:38:2430.303:20:5727401:54:0500:02:3300:01:42
69 5458CARLOS ALMOR MORUJOINDEPENDENTV1M05:15:1835700:44:3831702:46:5628.7503:31:3420601:43:4400:03:4800:02:15
70 3885JAVIER RASCHE CASTIGAVA TRIATLOV1M05:15:5729200:41:0219802:31:5531.603:12:5732302:03:0000:02:4000:01:42
71 7057ALBERT LOPEZ SAEZLLICENCIA DE DIAV1M05:20:2120600:38:2522002:34:1331.1303:12:3834602:07:4300:02:4100:01:56
72 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:21:0219500:37:5932502:48:4928.4303:26:4827501:54:1400:02:5100:01:42
73 1633JOAN MUÑOZ SALAZARJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M05:21:3624800:39:4428902:43:2229.3803:23:0630001:58:3000:02:1700:01:10
74 5573JESÚS ÁNGEL GALVÁN GAVA TRIATLOV1M05:22:3524000:39:3524002:37:1730.5203:16:5233702:05:4300:02:0000:01:09
75 6024JORDI PADRES PUIGLLICENCIA DE DIAV1M05:25:1613300:36:1135902:57:5326.9803:34:0425501:51:1200:03:3000:03:17
76 914GERARD PALMADA FARRTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:26:0417300:37:3630602:44:3929.1503:22:1532702:03:4900:02:5100:02:17
77 1630CRISTOBAL DOMINGUEZCLUB TRIATLO BLANESV1M05:27:0137900:46:4827402:41:3829.703:28:2630101:58:3500:01:5500:01:48
78 2594JORDI RAMON SEDOFASTTRIATLON CLUBV1M05:27:0225400:39:5029602:44:0029.2703:23:5032402:03:1200:02:4200:01:25
79 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M05:28:0236300:45:0033102:50:5928.0703:35:5926401:52:0300:02:0400:01:12
80 5517DAVID VIVAR LABRADOINDEPENDENTV1M05:31:5125700:39:5115802:28:4532.2703:08:3638002:23:1500:02:2100:01:41
81 3769DANIEL DEL AMO SANCCLUB NATACIO BANYOLESV1M05:33:059600:34:2328302:42:2929.5403:16:5236802:16:1300:03:2600:02:28
82 7002LORENZO POQUIS HUERCD ADESAVI SAN VICENTEV1M05:35:0836000:44:5235302:56:1627.2303:41:0827301:54:0000:05:2700:02:51
83 1536MANUEL FRANCISCO GAGAVA TRIATLOV1M05:35:2225200:39:4732302:48:1328.5303:28:0034202:07:2200:02:0800:01:27
84 4920ÀLEX JULIEN BULECLUB TRITRAININGV1M05:35:4733100:43:0327302:41:1429.7703:24:1735902:11:3000:01:5000:01:55
85 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:37:4711300:35:2936002:57:5926.9703:33:2833002:04:1900:02:1200:02:20
86 7024TONI FABREGA CASASLLICENCIA DE DIAV1M05:42:5430800:41:4832702:48:5428.4203:30:4236102:12:1200:02:3600:02:59
87 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M05:44:0738900:52:1836803:02:3326.2903:54:5124301:49:1600:02:4800:02:57
88 2991ORIOL MULET BORRASINDEPENDENTV1M05:46:3931900:42:2537303:05:1825.903:47:4330601:58:5600:02:0400:01:22
89 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M05:47:4132500:42:4731402:46:0028.9203:28:4737602:18:5400:02:1700:01:56
90 2952LLUÍS BADOSA PASCUAC.N. MOLINS DE REIV1M05:49:4617700:37:3937503:06:4425.7103:44:2333502:05:2300:02:0100:02:39
91 943JUAN ANTONIO DE GEATEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:51:3333200:43:0436503:00:4226.5603:43:4634702:07:4700:03:1300:02:22
92 2159FRANCESC RIERA CARRCLUB TRIATLO BLANESV1M05:52:0315100:37:0331302:45:4628.9603:22:4938302:29:1400:01:2700:02:53
93 7037JOÃO SOARESLLICENCIA DE DIAV1M05:53:2738700:50:0134602:54:1427.5503:44:1535002:09:1200:02:5900:01:52
94 7021FRANCESC URBEA VIDALLICENCIA DE DIAV1M05:58:1136200:44:5938603:17:2324.3204:02:2228101:55:4900:03:2600:02:20
95 6002DAVID ALMODOVAR MORLLICENCIA DE DIAV1M06:00:3435100:44:1733702:53:0427.7303:37:2137902:23:1300:03:2000:02:52
96 7023RAUL IZQUIERDO ACOSLLICENCIA DE DIAV1M06:04:4228300:40:4937403:05:5125.8303:46:4037302:18:0200:03:2100:02:42
97 211BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M06:09:1013900:36:3238103:11:1025.1103:47:4237802:21:2800:01:3100:03:40
98 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M06:10:5732300:42:3636403:00:2426.6103:43:0038102:27:5700:02:3600:01:42
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M04:14:391400:29:125202:18:0734.7502:47:194801:27:2000:00:4500:01:07
2 212JESUS VALLADARES GOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:20:376300:33:118702:21:5133.8402:55:023501:25:3500:01:2800:00:50
3 7010ALEX GARCIA-CASCON LLICENCIA DE DIAV1M04:20:5814100:36:374902:17:4734.8402:54:244201:26:3400:01:3600:01:06
4 268DAVID VILANNA RIERAC.N. MATAROV1M04:26:2416500:37:289502:22:4633.6203:00:143901:26:1000:01:0700:01:42
5 418RAMON VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M04:31:4114300:36:466502:19:4534.3502:56:3112201:35:1000:02:0100:01:19
6 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M04:34:0416800:37:3210702:24:3133.2103:02:039201:32:0100:01:4400:01:19
7 922JOSE ALFONSO LORENTC.E. PICORNELLV1M04:35:3814900:36:5320702:33:0531.3603:09:583601:25:4000:02:2900:01:03
8 1596JOSE MARIA MORALES C.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M04:38:3528200:40:4913402:26:4332.7203:07:327901:31:0300:01:3300:00:53
9 408ANTONIO RUIZ CATALACLUB TRIATLO BLANESV1M04:38:4719000:37:5017402:30:0731.9803:07:577601:30:5000:01:2800:01:10
10 1771GUILLERMO SUSÍN CANCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M04:42:2511000:35:2313202:26:3932.7303:02:0216901:40:2300:01:1700:01:04
11 1135GREGORI VENEGAS RUCLUB TRIATLO SABADELLV1M04:42:5522200:38:5914402:27:3732.5203:06:3613301:36:1900:01:0300:00:58
12 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV1M04:51:3531300:41:5324102:37:2030.5103:19:139601:32:2200:02:0400:01:41
13 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M04:51:4931000:41:4921702:34:0031.1703:15:4912801:36:0000:01:4900:01:00
14 2904CARLES VIDAL TERRESCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M04:52:169300:34:2129702:44:0129.2703:18:2211101:33:5400:02:5000:02:08
15 3498ALBERTO CANAL VEGACLUB VO2 - SURALV1M04:52:509100:34:1913702:27:0232.6503:01:2126101:51:2900:01:3800:01:55
16 1201PERE PORTA SANUYC.A. IGUALADAV1M04:53:2523900:39:3515302:28:2932.3303:08:0421601:45:2100:01:3400:01:13
17 4238DAVID SOLANS POUSGAVA TRIATLOV1M04:56:0224900:39:4523202:35:4330.8303:15:2817301:40:3400:02:0600:01:20
18 575FELIX GONZALEZ PERATRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M04:58:266000:33:0528402:42:3729.5203:15:4219501:42:4400:03:5300:01:30
19 4519JORDI MASDENPINOS MCLUB NATACIO MINORISAV1M04:59:3329100:41:0223402:35:5230.803:16:5419301:42:3900:02:3800:01:39
20 3843FRANCESC POVEDA UBAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:05:5434600:44:0124502:38:0030.3803:22:0120701:43:5300:02:5900:01:51
21 3075MANEL GUTIERREZ ROGAVA TRIATLOV1M05:06:1031600:42:1725402:39:0930.1603:21:2621101:44:4400:03:1100:02:00
22 7001ALEX GIRALT PORTUSALLICENCIA DE DIAV1M05:19:0123200:39:1027502:41:4529.6803:20:5529801:58:0600:02:2400:01:36
23 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:25:0422400:39:0128502:42:4529.4903:21:4632502:03:1800:01:5200:01:54
24 3248ROMÀ RAHOLA I ALBIOCLUB TRIASME TRIATLOV1M05:31:1115000:36:5835802:57:462703:34:4428501:56:2700:02:0000:01:28
25 5578FRANCISCO ÁLVAREZ DTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:38:0930600:41:4633302:51:2827.9903:33:1433402:04:5500:01:4400:02:23
26 4474SVEN KEIMERTEAM CALELLA TRIATHLONV1M05:50:1237400:46:1131902:47:4528.6103:33:5636902:16:1600:02:3500:03:06
27 2222LUIS HERRERO FERNANC.E. NO TE PARESV1M05:54:384800:32:4032402:48:4528.4403:21:2538502:33:1300:03:1000:02:04
28 6019DOMÈNEC BOIX MARTÍNLLICENCIA DE DIAV1M06:10:4938400:49:1937203:04:5925.9503:54:1837002:16:3100:05:3000:03:27
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M04:39:4218400:37:4511702:25:4632.9303:03:3113001:36:1100:02:2800:01:25
2 4537JOAN FIGUERASCLUB TRI-BUV2M04:41:0514200:36:4015202:28:1232.3903:04:5213201:36:1300:01:4900:01:36
3 4941XAVIER CASORRAN SOLCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V2M04:45:387800:33:3522302:34:3331.0603:08:0814201:37:3000:01:4300:01:26
4 843AQUILINO BERDEJO LACAMBRILS CLUB TRIATLOV2M04:51:5037800:46:3319002:31:2031.7203:17:5311301:33:5700:02:2900:01:47
5 2801ALBERT COMAS TRAYTECLUB NATACIO BANYOLESV2M04:53:2034800:44:0416102:28:5932.2203:13:0316701:40:1700:01:5200:01:28
6 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIÓ SITGESV2M05:15:4734700:44:0423602:36:2530.6903:20:2927901:55:1800:01:3300:02:09
7 915JOSEP MARIA MORENO C.N. VIC-ETBV2M05:19:1415400:37:1124802:38:1430.3303:15:2532802:03:4900:01:4100:01:18
8 958VICENTE VALERO SANCCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:19:4234100:43:4630702:44:4229.1403:28:2825601:51:1400:02:2400:01:48
9 4882JORDI ZABALETA GASCGAVA TRIATLOV2M05:25:2334300:43:5829402:43:4829.303:27:4629301:57:3700:02:1100:01:39
10 2898FRANCESC SOLER ROMACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M05:28:4731700:42:2132802:49:1528.3603:31:3629101:57:1100:02:2500:02:14
11 978PASCUAL COLLADO VALC.N. CATALUNYAV2M05:29:1035400:44:2529502:43:5629.2803:28:2131802:00:4900:01:5100:01:40
12 4933SANDRO DE MATTEIFASTTRIATLON CLUBV2M05:29:4522800:39:0716602:29:3032.1103:08:3737702:21:0800:01:0400:01:22
13 5425RICARDO MELERO QUIÑINDEPENDENTV2M05:32:2933500:43:1535202:55:5927.2803:39:1426701:53:1500:00:0000:00:00
14 2235XAVIER LLADÓ MANAUTINDEPENDENTV2M05:32:4631800:42:2231602:46:2128.8503:28:4332902:04:0300:02:3700:02:06
15 5747MIQUEL GATNAU NAVARCLUB TRIASME TRIATLOV2M05:53:3030000:41:2436703:01:5226.3903:43:1635302:10:1400:02:3500:01:51
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 842JAVIER CATASUS BRISC.N. CATALUNYAV2M04:48:066700:33:1420002:32:0531.5603:05:1919601:42:4700:01:3700:02:07
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV2M05:04:2412200:35:5028602:43:0129.4403:18:5122201:45:3300:01:1000:01:21
3 975MIQUEL ANGEL SIMON C.N. CATALUNYAV2M05:45:4530300:41:3837003:03:3626.1403:45:1431402:00:3100:02:2500:01:37
4 7041RAFAEL RUIZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M06:03:3138600:49:5937103:04:4425.9803:54:4334902:08:4800:02:5200:02:33
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 912ANTONI TAMAYO MILLAINDEPENDENTV3M05:25:2837200:46:0428202:42:2829.5403:28:3228901:56:5600:02:4900:01:50
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6005JOSEP MARIN SOSPEDRLLICENCIA DE DIAV3M04:49:3934500:44:0114302:27:3532.5203:11:3614501:38:0300:02:4000:01:47
2 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M05:34:1837500:46:2130002:44:1229.2303:30:3332602:03:4500:02:3400:02:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32