RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
417 397 14 6 750 20 5 24 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 03:06:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1201AARON PAGES URBANO01:01:06
22117POL SENABRE SUÑER01:01:36
33818SALVADOR ZURITA RIERA01:04:00

2. - C.N. CATALUNYA - 03:09:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO01:01:45
22910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:03:37
34475POL GIMENO FONQUERNIE01:04:21

3. - C.N. VIC-ETB - 03:11:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13949ADRIA BRUNET PORTET01:01:02
2835RAMON SALVANS ISERN01:04:06
33385XAVIER SOLÀ RUBIO01:06:08

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:13:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1344ALEX LLAVERIA JIMENEZ01:02:33
21206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:05:11
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:06:04

5. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:13:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:03:10
24707LUKASZ KOMAR01:03:38
33921XAVIER CLERIES VILAMAJOR01:07:05

6. - C.N. SABADELL - 03:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:03:41
22929ANDREU HUIZINGA POL01:06:24
33456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:06:32

7. - CERRR IGUALADA - 03:16:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:01:59
21380JORDI COROMINAS JODAR01:05:36
35615MANEL PUIG DURAN01:09:20

8. - C.N. MATARO - 03:17:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:04:54
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:05:22
35780IVAN BRUCK01:06:56

9. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:18:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1407JOAN WAGER PONS01:04:47
24303GUIM GORGUES POBLET01:05:43
34730CARLOS GRACIA CALET01:08:14

10. - CLUB MEDINA TRIATLO - 03:21:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1222ALBERT ROVIRA CENAR01:04:17
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:05:58
32482ALBERT PUYAL MASGORET01:11:27

11. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:25:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13485MARC VILAREGUT I SOLER01:07:44
2377XAVIER CODONY RUAIX01:08:33
34794TONI FONT MARTI01:09:18

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:26:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11057GABI RODRIGUEZ CALLERO01:05:03
21287JORDI MIRO I PEREZ01:09:34
31493JOAN ALARCÓN VILA01:11:53

13. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:26:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:02:23
21430GOYO JURADO NAVAS01:11:28
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:13:01

14. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:27:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:04:59
2489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ01:11:04
34701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ01:11:19

15. - C.E. PICORNELL - 03:27:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1179GUILLEM LLADO GARRIGA01:07:24
2172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:08:44
35829MARC COSTA GARCÍA 01:11:30

16. - C.A. XALOC - 03:30:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:07:47
22349DANIEL LEÓN FERRER01:10:10
33681JOAN MARC GRUART BIGAS01:12:32

17. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:30:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:04:43
23644MIQUEL SOLÉ VIVES01:05:25
32861RICARDO MONASTERIO VIVES01:20:25

18. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:30:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:07:18
2687JORDI FABRA  PARDO01:10:05
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:13:13

19. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:31:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:07:42
24954MARC LLENSA BOU01:11:39
34960GERARD GRAS CASAÑAS01:12:21

20. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:34:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14327MIQUEL GRAU PLANA01:08:10
21179ALBERT BONILLA SOLER01:13:10
35364SERGI SOTILLO COSTA01:13:26

21. - SBR OPEN TEAM - 03:37:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14408MIQUEL LLEVAT MATALLANA01:10:59
2306FRANCESC GIL APARICIO01:11:12
32513MARC FARRÉ CANALETA01:15:20

22. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:38:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
14834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:08:40
24836ROGER ALBADALEJO CASTANY01:09:35
3898JORDI FERRERAS JEREZ01:19:45

23. - CERDANYOLA CH - 03:39:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12046TONI LLULL AMER01:04:16
2878SERGIO GUZMAN ARROYO01:14:07
32266JOAN GONZALEZ CAPARROS01:20:47

24. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:39:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:07:32
22802RAMON FIGUERAS MONER01:07:59
33198ALEX CAMARERO PONS01:23:55

25. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:40:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:10:37
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:13:05
31293ALEX CARRERAS LORENZO01:16:35

26. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:40:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:06:54
22751JOAN MARZO CLUSELLAS01:11:52
3635DANI CANADELL PICART01:21:33

27. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:41:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14603ERNEST ROURA PUIGDEVALL01:09:01
23195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:13:36
32697DANIEL TOMÀS SOLER01:18:48

28. - TRIATLO 3MPORDA - 03:41:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13300JOSEP MARCÓ OLIVÉ01:06:23
24594SANTI GIL CASADEVALL01:12:09
32863XAVI MONTOLIU MARTIN01:23:02

29. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:42:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA01:11:08
24998JOEL BOSCH GUERRERO01:13:10
34992PAU-ANTON MALAUD DOS SANTOS01:17:51

30. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:43:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:10:24
25684MARC RUIZ JIMENEZ01:15:52
34913RUBÉN GARCÍA MARTÍN01:17:36

31. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:44:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON01:13:08
2197XAVI PEÑA ROY01:15:38
3540JOAN JUNCAROL REGUANT01:15:45

32. - CLUB VO2 - SURAL - 03:53:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALONILLA01:15:02
24917POL BADIA CASALS01:16:48
33054JORDI PUJOL BELLALTA01:21:10

33. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:58:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11598FERRAN VINYALS CORNELLA01:10:18
21712ALBERT RIBA OCHOA01:21:40
34381EDU GUILLEN RUIZ01:26:17

34. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:04:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:09:10
22833DAVID QUINTANA SANCHEZ01:26:08
33797DAVID RODRIGUEZ GARCIA01:28:49

35. - CLUB NATACIO RUBI - 04:04:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ01:17:15
2152ALBERT CALVO MORENO01:20:38
32670ADELARDO GALLEGO GIL01:27:04

36. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 04:10:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO01:11:41
23850FRANCISCO GOMEZ VAZQUEZ01:26:46
33790JAUME CAROL RUBAU01:32:31

37. - TRIATLO OLESA - 04:13:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1961ANTONIO PAREJA MOCHALES01:23:34
2684GERARD FRANCH MARGARIT01:23:35
31114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANDEZ01:26:29

38. - CLUB NATACIO MINORISA - 04:20:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO01:03:58
22071VICENÇ CLOTET ANTUNEZ01:32:56
31113ISIDRE GUITART PERERA01:43:06

39. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 04:32:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1188OSCAR MUÑOZ SANTOS01:22:49
25433ERNEST CARRETERO SERRA01:26:12
33638LLUÍS CAMPINS BERNADÀS01:43:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32