RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
417 397 14 6 750 20 5 24 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. VIC-ETBABF01:07:494000:11:228800:36:5932.4500:48:216000:19:280:00:000:00:00
2 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F01:09:481900:10:3610400:37:4931.7300:48:2517900:21:230:00:000:00:00
3 5199ANNA CARRIÓN I BAREAINDEPENDENTCDF01:15:441700:10:3521900:43:0427.8600:53:3920800:22:050:00:000:00:00
4 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:16:3717100:13:4319000:41:3328.8800:55:1617300:21:210:00:000:00:00
5 6002CLARA PASTOR LLAMASC.D.E. 3STYLE TRIATLONABF01:16:5616200:13:3519600:41:5828.5900:55:3318000:21:230:00:000:00:00
6 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:17:0511500:12:4917500:40:3529.5700:53:2428000:23:410:00:000:00:00
7 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:18:3732000:16:4216400:40:0829.9000:56:5019600:21:470:00:000:00:00
8 5039JUDITH LÓPEZ CANCHOC.T. S.J. ABADESSESABF01:19:0528000:15:2920500:42:2528.2900:57:5416400:21:110:00:000:00:00
9 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:19:4319400:14:0822700:43:2127.6800:57:2921500:22:140:00:000:00:00
10 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:19:556200:11:5422200:43:0927.8100:55:0332300:24:520:00:000:00:00
11 3523CLARA BOSCH COMASCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:2628200:15:3021200:42:3528.1800:58:0522600:22:210:00:000:00:00
12 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:20:2915900:13:3425500:44:4126.8600:58:1521700:22:140:00:000:00:00
13 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:20:507900:12:0928600:46:2725.8300:58:3621600:22:140:00:000:00:00
14 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB ESPORTIU CUBE MANRESCDF01:24:1011000:12:4128700:46:2825.8200:59:0932900:25:010:00:000:00:00
15 3506ALEJANDRA PALOMARES PALMAC.N. CASTELLET TRIATLÓJNF01:25:3910400:12:3726600:45:1326.5400:57:5037400:27:490:00:000:00:00
16 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:26:0026400:15:1729300:46:4425.6801:02:0129600:23:590:00:000:00:00
17 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:26:5733200:17:0031600:48:0324.9701:05:0320100:21:540:00:000:00:00
18 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:27:4329800:15:5930200:47:1325.4101:03:1231200:24:310:00:000:00:00
19 3539GEMMA NAVARRO NUÑEZFASTTRIATLON CLUBABF01:28:0210800:12:4033400:49:0224.4701:01:4235500:26:200:00:000:00:00
20 6034SHEILA MARTINEZ COLLELLLLICENCIA DE DIAABF01:28:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 6031BELÉN RUBIELLA GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAV1F01:29:0831600:16:3831900:48:1124.9001:04:4930600:24:190:00:000:00:00
22 7047ANA MORACHO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:30:0326700:15:1834500:49:3524.2001:04:5333400:25:100:00:000:00:00
23 84CLODAGH TWOMEYCERCLE SABADELLES 1856V1F01:30:2222000:14:3734800:49:5424.0501:04:3134500:25:510:00:000:00:00
24 6028BIBIANA COLLDEFORNS FORASLLICENCIA DE DIAABF01:30:5633500:17:0430500:47:2525.3101:04:2935700:26:270:00:000:00:00
25 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:31:1231400:16:3034400:49:3424.2101:06:0433300:25:080:00:000:00:00
26 1836OLIVIA PASSARELL BEYACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:33:2332200:16:4533300:48:5424.5401:05:3937300:27:440:00:000:00:00
27 1977CRISTINA ORTIZ FONTANETFASTTRIATLON CLUBABF01:34:0838200:19:3535000:50:0323.9801:09:3831100:24:300:00:000:00:00
28 3525MARIA FERNANDA ROSALES CAFASTTRIATLON CLUBABF01:35:0931100:16:2329400:46:5025.6201:03:1338700:31:560:00:000:00:00
29 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:36:1635600:18:0436600:52:3122.8501:10:3534200:25:410:00:000:00:00
30 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:37:4136600:18:3935800:51:3523.2601:10:1437000:27:270:00:000:00:00
31 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. NO TE PARESJNF01:38:4825200:15:1038200:56:3221.2301:11:4236600:27:060:00:000:00:00
32 5054SILVIA ROSENDO NAVARROC.N. SABADELLCDF01:39:031600:10:3338400:58:1720.5901:08:5038500:30:130:00:000:00:00
33 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:39:3838000:19:2937500:54:3122.0101:14:0034100:25:380:00:000:00:00
34 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉSABSOLUT SPORTJNF01:39:4932800:16:5437600:54:3122.0101:11:2537700:28:240:00:000:00:00
35 7016REBECA ROSALES RUZLLICENCIA DE DIAABF01:40:0137800:19:2236300:52:2222.9201:11:4437600:28:170:00:000:00:00
36 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:44:1632400:16:5038300:56:3921.1801:13:2938600:30:470:00:000:00:00
37 3586IRENE SANTAMARIA GARCIACERRR IGUALADAABF01:47:1932300:16:4738000:56:1721.3201:13:0438900:34:150:00:000:00:00
38 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:49:2534200:17:1938600:59:3420.1501:16:5338800:32:320:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32