RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
541 518 20 3 7 33 3 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 04:38:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:31:02
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:33:36
33949ADRIA BRUNET PORTET01:34:02

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:39:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:30:44
23894MARC CASANOVA SOLA01:34:11
3565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:34:25

3. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 04:40:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI01:32:38
2976ALBERT JIMENEZ GARCES01:33:08
31176POL RECOBER PLANA01:34:48

4. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:43:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1413IGNASI GIRONES PUJADES01:34:07
21618GUILLEM BUSQUETS PASCUAL01:34:21
31068EDUARD RUIZ ANGLADA01:34:33

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:43:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ01:31:38
2436JORDI BONET NIETO01:33:01
35210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:38:39

6. - C.E. PICORNELL - 04:43:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO01:32:33
21090RICARD MARI FERRER01:34:05
31175JORDI GONZALEZ FARRE01:36:44

7. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:43:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:31:13
22728SANTI PELLEJERO GACIA01:34:06
33227PAU LORENZO SENDIÑA01:38:30

8. - C.E. TRIATHLONBCN - 04:46:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN01:32:41
24204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA01:36:15
33680ALBERT JUNCOSA DEL LLANO01:37:51

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:48:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:33:23
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:34:12
35795CLARET ROSSET HIDALGO01:40:39

10. - CERRR IGUALADA - 04:51:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ01:33:28
22339JESUS ALVAREZ HERMS01:36:31
31049ORIOL DALMAU ROSET01:41:56

11. - CLUB VO2 - SURAL - 04:54:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1403XAVIER MONTESINOS CASTELLAR01:36:10
23481EDU LOPEZ BARRANCO01:38:56
32744RAIMON SANJAUME I FARRES01:38:59

12. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:57:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:36:35
2687JORDI FABRA  PARDO01:37:34
32025JORDI UREÑA LARA01:42:59

13. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 05:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:37:50
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:38:47
35411JORDI ALBA SANTAMARIA01:43:39

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:00:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:32:59
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:38:50
31556TONI MONTERO ROMERO01:48:58

15. - ABSOLUT SPORT - 05:00:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14743PHILIPP SCHWARZL01:32:57
25722JOSE LOPEZ SALMERON 01:41:59
32888MOHAMED BENKTIB DAHBI01:45:57

16. - CLUB GASSS TRIATLO - 05:02:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:33:55
2833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:39:16
34730CARLOS GRACIA CALET01:49:42

17. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 05:05:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14375FÈLIX CASTILLO RAYA01:38:35
25368EDUARD PALOMER ROCA01:43:27
3489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ01:43:43

18. - C.N. SABADELL - 05:07:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL01:38:16
2739JORDI AGRAMUNT LUZON01:41:02
31171JOAN CARRASCO REVERTE01:47:48

19. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:08:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:34:14
22962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:44:44
32946NARCÍS DOMINGO MAS01:49:22

20. - C.N. TARRACO - 05:08:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12068JORDI GARCIA FERNANDEZ01:41:56
25203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:42:25
3872MARCOS RASTRILLA01:44:37

21. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 05:10:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12184FELIU CORONADO JUSTICIA01:38:38
21203XAVIER GARCIA MONELL01:44:35
35579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZ01:47:25

22. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:11:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:32:10
22142ORIOL GOMEZ FELIU01:48:23
33046DAVID JURADO GUILLEN01:50:56

23. - CLUB NATACIO SITGES - 05:13:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:37:49
2362RODRIGO CARRIL MORALES01:46:33
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:48:43

24. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:15:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:41:59
23776MARC SERRAT BARCELO01:43:47
31646RAFEL PLANAS MAYOLAS01:49:57

25. - CERDANYOLA CH - 05:16:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1368MIQUEL MORALES ROLDAN01:43:09
2795ANTONI HERENA MONTULL01:44:04
33798JORDI GIL NAVAS01:49:13

26. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:17:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO01:36:39
22187ISMAEL MARTINEZ PONT01:49:14
3887MARTÍ SEUBA MACIA01:51:09

27. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 05:17:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:40:52
25853JORDI GIL PAJARES01:47:30
32267ÀNGEL GABÁS POLO01:48:40

28. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:19:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD01:43:50
24395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONT01:47:04
34622JORDI BADIA SOLER01:49:03

29. - VILADECANS TRIATLO - 05:21:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14674DAVID GARCÍA JIMÉNEZ01:45:15
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:45:49
34666JORDI RODRIGUEZ GARCIA01:50:07

30. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 05:21:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:45:31
24354ISAAC GOMEZ LATORRE01:46:45
35474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLA01:49:19

31. - C.E. SISTRELLS - 05:21:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:44:18
22987MARC ARMENGOD RUIZ01:48:37
34770CARLES SENDRA MANAUT01:48:55

32. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:42:45
22019XABIER RODRÍGUEZ MARTÍNEZ01:45:06
32751JOAN MARZO CLUSELLAS01:56:15

33. - FASTTRIATLON CLUB - 05:24:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1299CARLES LERIN MARTIN01:43:16
2399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZ01:48:42
31509GORKA CHACON LOPEZ01:52:18

34. - SBR OPEN TEAM - 05:26:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14181JOSE MANUEL AGUIAR BESTEIRO01:47:17
22513MARC FARRÉ CANALETA01:49:16
35491DANIEL GONZALEZ LOZOYA01:49:32

35. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 05:27:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1885RICARD VIOLA MONSENY01:42:39
25710GERARD POU SANS01:50:22
34202DANIEL MATEU FONTOVA01:54:56

36. - C.E. PENEDES MARITIM - 05:28:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13254DAVID LASCORZ MORENO01:44:01
21532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZ01:52:03
35630RAUL GARCIA DOMÍNGUEZ01:52:33

37. - C.A. IGUALADA - 05:29:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15521JOSEP MARIA PLANELL01:45:11
22919RAMON LLADO RIBA01:47:46
3516JOSEP CANTERO DURAN01:56:12

38. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:35:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:44:43
2462RAFAEL GIMENO GARCIA01:55:20
31601MARC PONS BONJORN01:55:45

39. - CLUB ESPAI ESPORT WELLNESS - 05:40:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13904JORDI GARCIA IGLESIAS01:47:59
23002JUAN CRISTOBAL MARTIN ALCARAZ01:53:20
33762ALBERT ESCURA SEBASTIAN01:58:47

40. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 05:41:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14878ALBERT SALUDES BELLÉS01:43:38
23282ROGER BERNAT MACIAN01:57:50
35204IGNASI LAFARGA VICARIO01:59:36

41. - TG TRIATLO SITGES - 05:43:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:52:10
25960OSCAR MACIÀ ROJO01:54:21
31052SIMON LOBERA  JONES01:57:14

42. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 05:47:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:48:31
23694RAUL CHAVARRI CABEZAS01:58:11
33695FRANCESC CABEZA REINA02:01:17

43. - TRI2WIN - 05:48:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13497ANTONIO GARCIA MOLES 01:51:08
22127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS01:57:53
32427JORDI GONZALEZ BARO01:59:50

44. - TRIATLO L´HOSPITALET - 05:56:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14556ADRIAN RODRIGUEZ01:47:54
23725ANDOR CANOVAS ALCALDE02:04:12
32394JOSE SANDÁ PAZOS02:04:13

45. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:19:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12278XAVIER PALAU CAPELL02:05:42
25971FERMIN BELLIDO MELLADO02:06:02
33805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ02:07:44

46. - GAVA TRIATLO - 06:21:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEZ02:04:38
23815MARC SERRA MARIMON02:07:30
32814CARLOS PEREZ BARRAL02:09:21

47. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 06:29:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11100ALBERT ALGADO ENSEÑAT01:54:00
24265SERGIO BARTOLOME LOPEZ02:04:47
33944ANTONIO J FERNANDEZ RUIZ02:31:04

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32