RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
541 518 20 3 7 33 3 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:38:475900:24:575701:03:0631.3801:28:035500:10:4400:01:0800:00:00
2 5521JOSEP MARIA PLANELLC.A. IGUALADAJNM01:45:1116300:27:1910201:05:4230.1401:33:0121700:12:1000:01:4700:01:28
3 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:49:0315300:27:1018701:09:5928.2901:37:0918000:11:5400:01:3100:01:30
4 5710GERARD POU SANSC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJNM01:50:2213900:26:5524801:12:0127.4901:38:5611200:11:2600:02:1600:01:56
5 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAPRAT DISTANCE TRIATLOJNM01:50:3422700:28:1619001:10:0128.2801:38:1723100:12:1700:01:1200:01:09
6 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:55:5029300:29:2927501:13:2926.9401:42:5829900:12:5200:01:3900:01:09
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:34:233500:24:151000:59:2733.3101:23:425200:10:4100:01:0800:01:02
2 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:37:506000:24:574401:02:0831.8701:27:055700:10:4500:01:0800:01:26
3 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:37:526700:25:205001:02:1631.8001:27:362800:10:1600:01:1000:01:06
4 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:39:307100:25:224901:02:1331.8201:27:3518100:11:5500:01:1000:01:08
5 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:175100:24:3310001:05:4130.1401:30:148300:11:0300:01:1200:01:08
6 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:44:0116700:27:238401:05:2130.3001:32:449800:11:1700:01:2500:01:15
7 2019XABIER RODRÍGUEZ MARTÍNEZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:45:069200:25:548701:05:2430.2801:31:1838600:13:4800:01:1300:01:12
8 4894VICTOR CANAL GARCIACLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:46:0814600:27:0213001:07:1429.4501:34:1617500:11:5200:01:1900:01:18
9 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M01:47:548200:25:4323401:11:1627.7801:36:596800:10:5500:01:1300:00:00
10 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. TRIATLO MONTORNESSUB23M01:48:2318600:27:3516101:08:5028.7701:36:2518700:11:5800:01:2600:01:17
11 6009MARC CASABLANCA ZAMBRANOLLICENCIA DE DIASUB23M01:49:106500:25:0822501:11:0027.8901:36:0831400:13:0200:00:0000:00:00
12 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:50:1428500:29:1916401:09:0228.6801:38:2117700:11:5300:01:1200:01:01
13 4241RICARD BOIXCLUB VO2 - SURALSUB23M01:51:2417300:27:2525001:12:0727.4601:39:3217300:11:5200:01:5000:01:16
14 3996CARLES SALA PIQUÉCERRR IGUALADASUB23M01:53:2225600:28:4125901:12:3527.2801:41:1620500:12:0600:01:4500:01:20
15 7025IGNASI AYALA MARTINEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:54:2610800:26:1832501:16:1625.9601:42:3417400:11:5200:01:5200:01:34
16 2913FERNANDO ALONSO DEL CORRAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:57:4122100:28:1334101:17:1825.6101:45:3121600:12:1000:01:4800:02:08
17 5354MARC MAJÓ ROBLESW3TRI CLUB ESPORTIUSUB23M02:12:3147600:33:5541901:22:0824.1101:56:0350300:16:2800:01:5100:01:41
18 7028CARLOS GAMBERO TORRENTSLLICENCIA DE DIASUB23M02:38:4051300:38:2651501:42:1419.3702:20:4051300:18:0000:02:2200:02:09
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:34:065300:24:45300:59:0333.5301:23:483000:10:1800:01:0000:01:08
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:124500:24:24400:59:0433.5201:23:285600:10:4400:01:1000:01:03
3 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:34:251000:22:464101:02:0431.9001:24:50700:09:3500:00:5500:00:54
4 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 - SURALV1M01:36:103200:24:054501:02:0831.8701:26:131900:09:5700:01:0600:00:58
5 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:38:5513300:26:462701:00:3532.6801:27:2113200:11:3400:01:0800:01:12
6 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 - SURALV1M01:38:595800:24:556101:03:1531.3001:28:106300:10:4900:01:1000:01:09
7 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:39:2612700:26:393101:00:5932.4701:27:3816400:11:4800:01:0800:01:05
8 7010IGNACIO MOISES CALAMA ARILLICENCIA DE DIAV1M01:41:161300:22:5915601:08:3228.8901:31:311000:09:4500:01:4100:02:20
9 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:41:344900:24:3012201:06:4829.6401:31:182700:10:1600:01:1000:01:04
10 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:41:598000:25:429501:05:3430.2001:31:165400:10:4300:01:2100:01:09
11 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:42:078400:25:448801:05:2530.2701:31:097400:10:5800:01:1300:01:01
12 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:42:252700:23:3614901:08:1429.0201:31:504900:10:3500:01:2400:01:12
13 537DAVID RIBAS MASIPU.C. SANT CUGATV1M01:42:278800:25:469601:05:3430.2001:31:209100:11:0700:01:5800:01:31
14 885RICARD VIOLA MONSENYC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:42:3915600:27:116701:04:0030.9401:31:1111700:11:2800:01:2900:01:13
15 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:43:0911700:26:289901:05:3730.1801:32:058400:11:0400:01:1100:01:12
16 342JORDI ARIAS SUNYERPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:43:348900:25:4612101:06:4629.6601:32:328000:11:0200:01:1900:01:10
17 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:43:3612100:26:3610101:05:4230.1401:32:1810100:11:1800:01:1100:01:20
18 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M01:43:5014400:27:009401:05:3430.2001:32:349700:11:1600:01:1800:01:15
19 423LLUÍS BARTOLÓ SIMONCLUB TRIATLO BERGAV1M01:43:529600:25:5811501:06:3129.7701:32:2910900:11:2300:01:1600:01:08
20 3976XAVIER DE BLAS GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:2819400:27:447501:04:5430.5101:32:3817000:11:5000:01:2500:01:17
21 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:44:4413400:26:4710801:06:0129.9901:32:4818200:11:5600:01:1500:01:24
22 1308PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:46:0610400:26:1214601:08:0529.0801:34:1716700:11:4900:01:2100:01:17
23 2942ALBERT JUHE BRUGUETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:46:0710300:26:1115901:08:3928.8401:34:509900:11:1700:01:2600:01:24
24 4181JOSE MANUEL AGUIAR BESTEISBR OPEN TEAMV1M01:47:1719500:27:4514001:07:5129.1801:35:3614200:11:4100:01:2100:01:24
25 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:47:2015100:27:0915801:08:3928.8401:35:4812600:11:3200:01:3300:01:22
26 349JULIO CARDO CAÑADASPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:47:3725200:28:3912301:06:5429.6001:35:3320100:12:0400:01:1600:01:22
27 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:47:4611200:26:2418101:09:3328.4701:35:5716900:11:4900:01:1700:01:35
28 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:47:5023600:28:2213401:07:2429.3801:35:4620300:12:0400:01:3800:01:20
29 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:47:5214300:26:5817201:09:1728.5801:36:1513900:11:3700:01:2200:01:23
30 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:48:1014200:26:5719101:10:0328.2701:37:009300:11:1000:01:1600:01:20
31 4334BENJAMÍ GUIXENS NINC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:48:3127100:29:0113801:07:4929.2001:36:5014300:11:4100:01:2100:01:26
32 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON CLUBV1M01:48:4219000:27:3816001:08:4428.8101:36:2224300:12:2000:01:3800:01:17
33 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:48:4311500:26:2620601:10:3428.0601:37:0014900:11:4300:01:4100:01:23
34 4770CARLES SENDRA MANAUTC.E. SISTRELLSV1M01:48:5516200:27:1418601:09:5528.3201:37:0915900:11:4600:01:4000:01:35
35 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:48:5822300:28:1315401:08:2828.9201:36:4123000:12:1700:01:2300:01:13
36 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:49:0319800:27:4616501:09:0828.6401:36:5421500:12:0900:01:1800:01:22
37 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV1M01:49:1332100:30:0611401:06:2729.8001:36:3328200:12:4000:02:0100:01:43
38 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:49:2217600:27:2821801:10:4827.9701:38:168800:11:0600:01:3900:01:36
39 2324CARLOS LEON GARCIACLUB TRIATLO BLANESV1M01:49:2620500:27:5818001:09:3228.4801:37:3018400:11:5600:02:0200:01:31
40 5491DANIEL GONZALEZ LOZOYASBR OPEN TEAMV1M01:49:3219600:27:4518501:09:5328.3301:37:3817900:11:5400:01:5200:01:39
41 2282JORDI GIMFERRER QUINTANATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:49:3427900:29:1614301:07:5929.1201:37:1524100:12:1900:01:2400:01:24
42 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:49:5720600:28:0017801:09:3028.4901:37:3025700:12:2700:01:3300:01:30
43 1274XAVIER GISPERT PORCARINDEPENDENTV1M01:50:2416900:27:2323301:11:1627.7801:38:3915500:11:4500:01:3200:01:15
44 4214EDUARD TORRES ROSINDEPENDENTV1M01:50:3028100:29:1718901:10:0128.2801:39:189400:11:1200:01:4200:01:24
45 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:50:3920800:28:0220801:10:3628.0501:38:3819100:12:0100:01:2800:01:28
46 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. PICORNELLV1M01:50:4222500:28:1421501:10:4527.9901:38:5915000:11:4300:01:3100:01:28
47 1624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M01:50:4414800:27:0623701:11:3127.6901:38:3720900:12:0700:01:1800:01:19
48 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M01:50:4521600:28:0822701:11:0227.8701:39:1013400:11:3500:01:5500:01:39
49 7013JORDI MONTASELL MONTLLÓLLICENCIA DE DIAV1M01:50:4919700:27:4622601:11:0127.8801:38:4719500:12:0200:01:5400:01:37
50 3497ANTONIO GARCIA MOLES TRI2WINV1M01:51:0826400:28:4720401:10:3228.0701:39:1916600:11:4900:02:1500:01:28
51 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:51:0924400:28:2823201:11:1527.7901:39:4311300:11:2600:01:4400:01:23
52 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M01:51:5429400:29:3020001:10:2428.1301:39:5418900:12:0000:01:3700:01:25
53 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:51:5823300:28:1919701:10:2028.1501:38:3934200:13:1900:01:1800:01:31
54 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:52:0026500:28:4819401:10:1028.2201:38:5831600:13:0200:01:2100:01:24
55 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M01:52:2525500:28:4022801:11:0427.8601:39:4428300:12:4100:01:2600:01:28
56 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:52:3511600:26:2728901:14:3426.5501:41:0113300:11:3400:01:1600:01:39
57 5977XAVIER VILALTA ISANTACLUB NATACIO MINORISAV1M01:52:3828400:29:1821201:10:4028.0201:39:5827800:12:4000:02:0000:01:47
58 3002JUAN CRISTOBAL MARTIN ALCCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M01:53:2017200:27:2427901:13:3926.8801:41:0323200:12:1700:02:1200:01:33
59 4511DAVID TURULL MASATSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:53:2930700:29:4423001:11:0827.8401:40:5227100:12:3700:01:4600:02:25
60 4495ORIOL BAYOD GASOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:53:3331100:29:5121001:10:3828.0301:40:2931900:13:0400:01:2900:02:00
61 7009LINO LOPEZ DOSOUTOLLICENCIA DE DIAV1M01:53:5213600:26:5030601:15:1726.3001:42:0715700:11:4500:01:2400:01:52
62 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:54:2134400:30:2821701:10:4627.9801:41:1432700:13:0700:01:4000:01:34
63 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:54:2226100:28:4527601:13:3026.9401:42:1521100:12:0700:01:2400:01:18
64 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:54:2920300:27:5727401:13:2726.9601:41:2432000:13:0500:01:1500:01:33
65 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:54:3912500:26:3832801:16:2425.9201:43:0213700:11:3700:02:0100:01:45
66 865JOAQUIN PERIBAÑEZ PLUMEDCERDANYOLA CHV1M01:54:4325900:28:4225801:12:3227.3001:41:1435800:13:2900:01:1700:01:25
67 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:54:4528300:29:1827001:13:0327.1001:42:2125200:12:2400:01:2800:01:22
68 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:54:5721500:28:0729301:14:4826.4701:42:5519600:12:0200:01:3400:01:20
69 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:55:1518300:27:3331701:15:3626.1901:43:0920600:12:0600:01:4500:01:34
70 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:55:2030800:29:4628401:14:0126.7501:43:4712800:11:3300:01:2300:01:12
71 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M01:56:0822900:28:1731301:15:3326.2101:43:5023800:12:1800:01:2600:01:17
72 2751JOAN MARZO CLUSELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:56:1521700:28:0832401:16:0926.0001:44:1718600:11:5800:01:4400:01:47
73 4644JOSEP GARCES GOMEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:56:2133300:30:1727801:13:3326.9201:43:5026400:12:3100:01:2700:01:35
74 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:57:1440600:31:5025101:12:0827.4501:43:5833800:13:1600:01:4100:01:26
75 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M01:57:2831600:30:0227201:13:0827.0701:43:1043100:14:1800:02:0800:01:26
76 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:57:4628900:29:2529201:14:4226.5101:44:0737300:13:3900:02:1400:01:36
77 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:57:5343100:32:1926001:12:3727.2701:44:5630600:12:5700:01:2800:01:23
78 3931ALBERT GORDILLO ALFREDOCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:59:5023200:28:1936701:18:4525.1401:47:0429300:12:4600:02:0400:01:49
79 2427JORDI GONZALEZ BAROTRI2WINV1M01:59:5035000:30:3232001:15:4226.1601:46:1437000:13:3600:01:2100:01:20
80 1315FIDEL LEON PEREZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:59:5143200:32:2028201:13:4426.8501:46:0438500:13:4700:01:3200:01:26
81 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M02:00:1937400:31:0732201:15:5626.0801:47:0333700:13:1600:01:3300:01:33
82 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:01:0131400:30:0133501:16:4725.7901:46:4842100:14:1300:01:5000:01:35
83 254DAVID GILCLUB VO2 - SURALV1M02:01:0738400:31:2533901:17:1325.6401:48:3825900:12:2900:01:3000:01:28
84 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M02:01:2928800:29:2536301:18:2525.2501:47:5037500:13:3900:01:5100:01:37
85 3332DAVID ESCUDERO RODELASCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:01:5241400:32:0331601:15:3526.2001:47:3842200:14:1400:01:5200:02:07
86 3974SEGUNDO LOPEZ TOLEDOW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:01:5334900:30:3236001:18:1925.2801:48:5131500:13:0200:01:5000:02:08
87 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M02:02:0739100:31:3232901:16:2425.9201:47:5641900:14:1100:01:3800:01:25
88 6007JOSÉ ANTONIO ESCRIBANO JALLICENCIA DE DIAV1M02:02:1335900:30:4736101:18:1925.2801:49:0632600:13:0700:02:3000:02:06
89 4271JAVIER VILLAR VILLARW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:02:3538300:31:2234801:17:3825.5001:49:0036900:13:3500:01:5900:02:15
90 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:02:4734100:30:2638201:19:4224.8401:50:0827700:12:3900:01:4500:01:27
91 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:03:3338600:31:2834901:17:3925.5001:49:0743600:14:2600:02:1700:03:02
92 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:03:5430200:29:3840801:21:1224.3801:50:5031800:13:0400:01:3900:01:27
93 7045OSCAR SÁNCHEZ ARRIBASLLICENCIA DE DIAV1M02:04:0032600:30:1040701:21:1124.3901:51:2127400:12:3900:01:5800:02:42
94 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:04:1335400:30:3538601:20:0724.7101:50:4236300:13:3100:01:5200:01:55
95 7050ORIOL FONT BELLARTLLICENCIA DE DIAV1M02:04:1446700:33:3235101:17:4225.4801:51:1431200:13:0000:02:0800:02:14
96 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT DISTANCE TRIATLOV1M02:04:2238700:31:2936501:18:3725.1901:50:0642600:14:1600:01:2800:01:39
97 6015EDU FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAV1M02:04:3331500:30:0240001:20:5824.4501:51:0036500:13:3300:02:3000:02:23
98 3075MANEL GUTIERREZ RODRIGUEGAVA TRIATLOV1M02:04:3834700:30:3141201:21:2824.3001:51:5927200:12:3900:02:0500:03:24
99 4245FRANCISCO JAVIER JAIME NOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M02:05:1441300:32:0337401:19:1025.0101:51:1340000:14:0100:02:1000:03:52
100 5849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICASBOI TRIATLOV1M02:05:1634200:30:2740101:20:5924.4501:51:2638900:13:5000:01:3900:01:53
101 3004EDUARDO GUERRERO COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:05:5021800:28:1044301:24:4323.3701:52:5330700:12:5700:01:4800:01:54
102 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:05:5239300:31:3439301:20:2424.6301:51:5839600:13:5400:02:3200:01:53
103 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV1M02:06:2140800:31:5341101:21:2024.3401:53:1332800:13:0800:02:0300:01:45
104 3618FRANCISCO DE LA CRUZ GORDCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:06:2539400:31:3541501:21:3824.2501:53:1333300:13:1200:02:2200:02:29
105 5484JORDI PARADELL RUESCABARCELONA DRAGONS TRIATHLV1M02:06:2839800:31:3941301:21:3524.2701:53:1433600:13:1400:01:5800:01:41
106 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:06:4243700:32:2738901:20:1224.6901:52:3940400:14:0300:02:0800:02:00
107 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:06:4243900:32:2838801:20:1024.7001:52:3840900:14:0400:01:5300:02:00
108 4254RAUL RUBIO ALONSOCLUB TRI5UV1M02:07:1044800:32:5139001:20:1824.6601:53:0940100:14:0100:01:5800:01:59
109 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:07:1942200:32:1340901:21:1224.3801:53:2539400:13:5400:01:3800:01:49
110 7043JORDI DOMINGO SELFALLICENCIA DE DIAV1M02:07:2544900:32:5239701:20:3424.5801:53:2639800:13:5900:01:4400:01:46
111 5482JAUME POBLET TORRESC.E. NO TE PARESV1M02:08:2041100:32:0142501:22:4923.9101:54:5036100:13:3000:02:5300:03:06
112 2814CARLOS PEREZ BARRALGAVA TRIATLOV1M02:09:2132500:30:1045101:25:3223.1501:55:4237200:13:3900:02:0800:02:01
113 4446JOAN FRANCESC RECASENS COW3TRI CLUB ESPORTIUV1M02:10:0147500:33:5442001:22:1824.0601:56:1238700:13:4900:01:4000:01:36
114 2128CARLES MORENO ANDREUC. TRIATLO MONTORNESV1M02:10:2540400:31:4844501:25:1123.2401:56:5935300:13:2600:02:0200:01:59
115 7030ENRIC DOLADO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M02:11:1948000:34:0942201:22:2024.0501:56:2945500:14:5000:02:4700:02:31
116 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:11:4249000:34:4240201:21:0224.4301:55:4449300:15:5800:01:5000:02:08
117 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M02:11:4749900:35:3140301:21:0324.4301:56:3447100:15:1300:01:5700:01:47
118 3967FRANCISCO JOSÉ ALMAGRO LÓC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:12:0737500:31:0746201:26:5622.7801:58:0340800:14:0400:02:3900:02:22
119 7048JORDI SERRA LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:12:2826300:28:4648501:30:3021.8801:59:1633100:13:1200:02:0100:02:03
120 3687PEDRO BORGEO MATEOC.E. PICORNELLV1M02:13:3145800:33:0645401:26:0523.0001:59:1143300:14:2000:04:1000:02:44
121 3959LLUÍS MORENO BIGASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:13:3249400:35:0643301:23:5023.6201:58:5644800:14:3600:02:1600:01:47
122 1209JORDI MOLINS ROMEROTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:14:2620000:27:5150401:34:3020.9502:02:2120400:12:0500:01:3900:01:12
123 2400JOSEP HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOV1M02:14:3645200:32:5745601:26:1222.9701:59:0947700:15:2700:02:0600:02:02
124 7039DAVID MORALESLLICENCIA DE DIAV1M02:14:5946900:33:3744801:25:1523.2301:58:5249700:16:0700:01:4700:01:41
125 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:16:2646400:33:2946401:27:4722.5602:01:1646800:15:1000:01:4900:01:29
126 5986VÍCTOR HERNÁNDEZ AZNARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:17:0645400:32:5947701:29:2422.1502:02:2345200:14:4300:02:4400:02:45
127 3440MIQUEL JODAR CORREROTRIATLO L´HOSPITALETV1M02:17:2342900:32:1849201:31:1021.7202:03:2839700:13:5500:02:2600:02:16
128 3907CINTO TORTAJADACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:17:2550800:36:2345501:26:0523.0002:02:2845900:14:5700:01:4300:01:50
129 7007DAVID PELEGRÍN MORALESLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3541000:31:5549501:32:1221.4802:04:0735700:13:2800:02:4500:02:04
130 7004PERE PAHISALLICENCIA DE DIAV1M02:19:1940000:31:4149701:32:4621.3402:04:2745700:14:5200:02:4400:02:21
131 6017PACO BASCON PINTOLLICENCIA DE DIAV1M02:19:4250200:35:4946501:27:5822.5102:03:4749100:15:5500:02:0800:02:49
132 5690ALVARO QUINTERO GALANINDEPENDENTV1M02:21:2148900:34:4049101:30:5821.7702:05:3849000:15:4300:02:2000:02:27
133 3911ROBERT MATEU PUIGCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:22:0346800:33:3649601:32:4521.3502:06:2148700:15:4200:02:1000:01:43
134 3738JUAN CARLOS CASTAÑO TUBIOCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M02:23:1648800:34:3450301:34:2620.9702:09:0042700:14:1600:01:4000:02:01
135 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:24:4649800:35:2849801:33:2221.2102:08:5049200:15:5600:02:0400:02:01
136 6004DAVID CERVERÓ AUREDLLICENCIA DE DIAV1M02:27:2046600:33:3151101:38:1920.1402:11:5048000:15:3000:02:4900:02:04
137 6010DANY PONSLLICENCIA DE DIAV1M02:28:1950700:36:2150201:34:2620.9702:10:4751100:17:3200:02:5500:04:26
138 6018DAVID BELMONTE ARJONALLICENCIA DE DIAV1M02:29:5350900:36:2950701:35:4320.6902:12:1251200:17:4100:02:2200:02:30
139 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:34:5250100:35:4451401:40:2119.7302:16:0551400:18:4700:02:3000:02:13
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:42:458700:25:459701:05:3630.1801:31:2111000:11:2400:01:1500:01:12
2 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON CLUBV2M01:43:1612000:26:348601:05:2330.2801:31:5710300:11:1900:01:1200:01:05
3 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M01:44:3510200:26:1012001:06:4329.6801:32:5314800:11:4200:01:3100:01:27
4 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:44:3910600:26:1711301:06:2629.8001:32:4318300:11:5600:01:1500:01:17
5 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:1420100:27:5515001:08:1529.0101:36:1020200:12:0400:01:3400:01:16
6 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:50:5915500:27:1121901:10:4827.9701:37:5931000:13:0000:01:2000:01:38
7 2881JORDI OROZCO VALLC.E. MASQUES ST ANDREUV2M01:51:0424800:28:3419901:10:2328.1301:38:5721000:12:0700:01:3100:01:21
8 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:52:0424600:28:2923501:11:2727.7101:39:5621200:12:0800:01:5600:01:39
9 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:55:0123100:28:1828501:14:0426.7301:42:2227300:12:3900:01:2900:01:25
10 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:55:4137000:31:0025301:12:1627.4001:43:1625500:12:2500:01:2800:01:32
11 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M01:56:1232000:30:0528101:13:4226.8701:43:4725300:12:2500:01:4300:01:28
12 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:58:3214500:27:0037701:19:2024.9601:46:2022000:12:1200:01:1600:01:23
13 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIÓ SITGESV2M02:00:3839600:31:3530401:15:1326.3201:46:4838800:13:5000:01:4500:01:52
14 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:01:1238900:31:3031901:15:3926.1701:47:0940300:14:0300:02:0200:01:45
15 7019PEDRO REINA RIDERLLICENCIA DE DIAV2M02:01:2034300:30:2735901:18:1625.3001:48:4327000:12:3700:02:4500:02:06
16 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M02:01:2237900:31:1233201:16:4425.8001:47:5635400:13:2600:01:4800:01:50
17 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M02:02:1832300:30:0735301:17:4325.4801:47:5044100:14:2800:01:5000:01:53
18 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M02:02:2430300:29:3939201:20:2324.6301:50:0224400:12:2200:02:0800:01:29
19 6001MOISES COMPTE AYATSLLICENCIA DE DIAV2M02:06:0329200:29:2943401:23:5223.6101:53:2128400:12:4200:03:3300:02:20
20 7037BERNAT DEL PINO LOPEZLLICENCIA DE DIAV2M02:06:0549100:34:5430301:15:0926.3501:50:0349500:16:0200:01:4200:02:25
21 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M02:07:0445600:33:0135701:18:0225.3701:51:0349400:16:0100:01:2700:01:36
22 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:13:5348300:34:2343901:24:1423.5101:58:3747200:15:1600:01:2900:01:36
23 7008XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M02:18:2546000:33:1447801:29:3022.1202:02:4448600:15:4100:02:1300:02:03
24 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:21:1343300:32:2450101:34:2220.9802:06:4643900:14:2700:02:1300:02:06
25 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:22:0348100:34:1949401:31:3321.6302:05:5249900:16:1100:01:5500:01:51
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT DISTANCE TRIATLOV3M01:50:5021400:28:0522101:10:5227.9401:38:5717800:11:5300:02:0000:01:27
2 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:04:3242000:32:0636601:18:4025.1701:50:4638300:13:4600:02:1700:01:47
3 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M02:19:1050000:35:3146601:27:5922.5002:03:3048500:15:4000:03:1700:02:53
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADAJNF02:00:3436700:30:5931001:15:3026.2301:46:2941100:14:0500:02:0400:01:48
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:53:5933900:30:2424401:11:5427.5401:42:1814400:11:4100:01:1100:01:18
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F01:55:4335500:30:3624501:11:5527.5301:42:3133200:13:1200:01:1800:01:17
3 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F02:01:1429900:29:3637501:19:1424.9901:48:5025100:12:2400:01:3300:01:36
4 3576PAULA LOPEZ CASTILLOCASBOI TRIATLOSUB23F02:14:0440700:31:5246801:28:3022.3702:00:2237700:13:4200:01:3700:01:28
5 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F02:18:3444400:32:4749001:30:4521.8202:03:3246000:15:0200:01:4700:01:31
6 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F02:25:2746300:33:1951001:37:4420.2602:11:0343400:14:2400:01:5500:01:28
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:52:3530600:29:4120101:10:2828.1001:40:0925600:12:2600:01:1800:01:07
2 66BARBARA VASSILATOSC.T. S.J. ABADESSESV1F01:55:2036000:30:4823601:11:2927.7001:42:1731700:13:0300:01:2700:01:24
3 3558TERESA PONS MUNILLPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:55:2934600:30:2924901:12:0427.4701:42:3330400:12:5600:01:4000:01:39
4 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:55:5526900:28:5829401:14:4826.4701:43:4621300:12:0900:01:1300:01:12
5 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F02:00:5135800:30:4633301:16:4525.8001:47:3134700:13:2000:01:4800:01:38
6 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:01:3731800:30:0334601:17:3125.5401:47:3440700:14:0300:01:3600:01:39
7 68MERCHE BONASTRE RODRIGUEZPRAT DISTANCE TRIATLOV1F02:04:38000:00:00000:00:000.0001:50:5837600:13:4000:00:0000:01:29
8 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:05:5744000:32:2838301:19:5124.8001:52:1937100:13:3800:01:5600:01:52
9 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:07:2044600:32:5039401:20:2524.6201:53:1541300:14:0500:02:0400:01:39
10 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:11:5837700:31:1046001:26:5422.7801:58:0439500:13:5400:01:3900:01:46
11 4032VIRGINIA IZQUIERDO FERNANCERDANYOLA CHV1F02:14:2647900:34:0045201:25:3623.1301:59:3645400:14:5000:02:1100:02:16
12 3599CARMEN JIMÉNEZ DÍAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F02:14:5643600:32:2747201:28:4422.3102:01:1138200:13:4500:02:2600:01:47
13 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F02:15:0347400:33:5346301:26:5622.7802:00:4942300:14:1400:01:5400:01:48
14 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:15:0737800:31:1248401:30:2021.9202:01:3236800:13:3500:01:4500:01:27
15 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F02:15:5248700:34:2845701:26:1422.9602:00:4246700:15:1000:01:3300:01:53
16 3507CRISTINA ZORRILLA NEBOTW3TRI CLUB ESPORTIUV1F02:20:5150400:36:0447901:29:3922.0902:05:4346600:15:0800:02:0800:02:07
17 5040BERYL BARBER MARTÍNEZ DE CAMBRILS CLUB TRIATLOV1F02:24:4851400:38:4048101:29:4522.0602:08:2550200:16:2300:02:0900:01:47
18 5767MERCÈ CANO CABEZACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:24:5541500:32:0351301:39:4619.8502:11:4932400:13:0600:02:4400:02:33
19 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:37:4751600:42:0450901:36:5320.4402:18:5751500:18:5000:02:1700:02:41
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F02:47:5551700:42:0451701:46:2718.6002:28:3151600:19:2400:02:3600:02:32
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:30:44700:22:31200:59:0133.5501:21:32100:09:1200:00:5300:00:00
2 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:31:02100:22:21700:59:1533.4201:21:36300:09:2600:00:5900:00:53
3 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:31:13400:22:22800:59:1733.4001:21:39500:09:3400:00:5900:00:56
4 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:38800:22:36500:59:0633.5001:21:421800:09:5600:00:5600:00:59
5 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:10200:22:212401:00:0832.9301:22:29900:09:4100:00:5900:00:59
6 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM01:32:33900:22:372801:00:3532.6801:23:12200:09:2100:01:1700:01:00
7 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:32:38600:22:292601:00:3432.6901:23:03600:09:3500:00:5600:00:57
8 1025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁNC.E. TRIATHLONBCNABM01:32:412100:23:251700:59:3833.2001:23:03800:09:3800:00:5900:00:53
9 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:32:531900:23:221900:59:3833.2001:23:001700:09:5300:00:5900:00:55
10 4743PHILIPP SCHWARZLABSOLUT SPORTABM01:32:571800:23:212100:59:4333.1601:23:041600:09:5300:00:5900:00:55
11 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:32:592400:23:322000:59:3933.1901:23:111200:09:4800:01:0200:01:01
12 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:012000:23:232200:59:4833.1101:23:111400:09:5000:01:0300:01:03
13 976ALBERT JIMENEZ GARCESPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:33:082800:23:531100:59:2933.2901:23:221100:09:4600:01:0400:00:58
14 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:33:231100:22:462501:00:2432.7801:23:102500:10:1300:01:0500:01:03
15 147JOAN FREIXA MARCELÓCERRR IGUALADAABM01:33:282300:23:281600:59:3733.2101:23:053700:10:2300:01:0500:00:58
16 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM01:33:362500:23:331500:59:3433.2401:23:074200:10:2900:01:0500:00:58
17 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:33:40500:22:223001:00:4832.5701:23:104700:10:3000:00:5700:01:01
18 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:33:552900:23:531300:59:3233.2601:23:254500:10:3000:00:5800:01:02
19 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM01:34:024600:24:25100:58:5833.5801:23:235100:10:3900:01:0300:01:00
20 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:34:054200:24:20900:59:2233.3501:23:423400:10:2300:01:0400:01:01
21 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:34:073400:24:101200:59:3133.2701:23:413900:10:2600:01:0400:00:59
22 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:34:113000:24:032300:59:4833.1101:23:513100:10:2000:01:1400:01:07
23 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:34:143900:24:161400:59:3433.2401:23:503800:10:2400:01:1200:01:07
24 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM01:34:213300:24:101800:59:3833.2001:23:484800:10:3300:01:0300:01:06
25 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:34:335000:24:32600:59:0733.4901:23:396700:10:5400:01:0200:01:01
26 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:34:481700:23:213601:01:3832.1301:24:591300:09:4900:00:5800:01:02
27 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:35:361200:22:465101:02:2131.7601:25:074300:10:2900:01:0300:01:07
28 4107XAVI QUERALT FORCADELL C.N. REUS PLOMSABM01:36:151400:23:026401:03:2331.2401:26:251500:09:5000:01:1300:01:04
29 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINO C.E. TRIATHLONBCNABM01:36:153100:24:054701:02:0931.8601:26:142200:10:0100:01:0400:00:57
30 2339JESUS ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:36:312600:23:355401:02:5431.4801:26:292300:10:0200:01:0300:01:03
31 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:36:353800:24:164201:02:0431.9001:26:202600:10:1500:01:0000:00:59
32 5502XAVI TOMASA SERRANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:36:391600:23:206201:03:2131.2501:26:412000:09:5800:01:1100:01:15
33 1175JORDI GONZALEZ FARREC.E. PICORNELLABM01:36:444000:24:184301:02:0531.8901:26:233200:10:2100:01:0500:01:02
34 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM01:36:461500:23:026001:03:1531.3001:26:174400:10:2900:01:0100:00:57
35 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB ESPORTIU IBERABM01:36:535400:24:464801:02:0931.8601:26:552100:09:5800:01:2000:01:16
36 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:37:014300:24:225201:02:2231.7501:26:442900:10:1700:01:2900:01:06
37 7041MARCOS GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:37:20300:22:229001:05:2830.2401:27:50400:09:3000:01:0900:01:15
38 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:37:346200:25:033701:01:5032.0201:26:535300:10:4100:01:1900:01:09
39 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:37:375200:24:444601:02:0831.8701:26:525900:10:4500:01:1300:01:12
40 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:37:447700:25:383201:01:0432.4201:26:428100:11:0200:01:0400:01:01
41 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM01:37:494400:24:225601:03:0431.4001:27:263500:10:2300:01:0400:01:05
42 3680ALBERT JUNCOSA DEL LLANOC.E. TRIATHLONBCNABM01:37:515500:24:465501:02:5731.4501:27:432400:10:0800:01:0800:01:10
43 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMARESME TRIATLO CLUBABM01:38:026300:25:033801:01:5332.0001:26:568900:11:0600:01:1100:01:16
44 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:38:167800:25:383301:01:1532.3301:26:5310800:11:2300:01:0200:01:10
45 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:38:306900:25:215301:02:4131.5901:28:024100:10:2800:01:0400:01:06
46 4375FÈLIX CASTILLO RAYATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:38:355700:24:535901:03:1231.3301:28:054600:10:3000:01:2900:01:28
47 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:38:387900:25:414001:02:0231.9201:27:437000:10:5500:01:2100:01:12
48 2184FELIU CORONADO JUSTICIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:38:388300:25:443901:01:5531.9801:27:397500:10:5900:01:1600:01:10
49 5210ALEJANDRO REAL SALANOVAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:3910100:26:093401:01:2932.2001:27:387800:11:0100:01:1800:01:09
50 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:38:5012400:26:382901:00:3832.6601:27:1613000:11:3400:01:1000:01:06
51 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM01:38:566400:25:045801:03:0731.3701:28:115800:10:4500:01:2200:01:11
52 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:39:124700:24:286501:03:4631.0501:28:147200:10:5800:01:1900:01:14
53 4738LUIS BIELSA ALLOZAA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:133600:24:156901:04:0630.8901:28:216400:10:5200:01:3100:01:23
54 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:39:162200:23:267101:04:2330.7501:27:4911500:11:2700:01:0200:01:17
55 1454CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E. PICORNELLABM01:39:3612300:26:383501:01:3732.1301:28:1510600:11:2100:01:1100:01:14
56 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:034100:24:198501:05:2230.2901:29:413300:10:2200:01:0400:01:03
57 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:399400:25:566301:03:2331.2401:29:1910500:11:2000:01:2000:01:21
58 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:40:526600:25:158101:05:1030.3801:30:254000:10:2700:01:1500:01:10
59 7005RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM01:41:018100:25:427001:04:1430.8301:29:568500:11:0500:01:1400:01:18
60 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM01:41:026800:25:207601:04:5530.5001:30:156000:10:4700:01:0900:01:03
61 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:41:1110000:26:096801:04:0430.9101:30:137300:10:5800:01:0500:01:02
62 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM01:41:128600:25:447201:04:4030.6201:30:246200:10:4800:01:1400:01:12
63 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. PICORNELLABM01:41:4112800:26:406601:03:5530.9801:30:358700:11:0600:01:1100:01:16
64 2068JORDI GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOABM01:41:563700:24:1613201:07:1729.4301:31:333600:10:2300:01:0900:01:13
65 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM01:41:567000:25:217901:05:0830.4001:30:2911400:11:2700:01:1300:01:13
66 5722JOSE LOPEZ SALMERON ABSOLUT SPORTABM01:41:597300:25:2610301:05:4530.1101:31:116100:10:4800:01:1000:01:11
67 7003JORDI TRUYOLS MORETOLLICENCIA DE DIAABM01:42:136100:25:0111101:06:1229.9101:31:137700:11:0000:01:2300:01:20
68 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:42:1711800:26:297301:04:4330.5901:31:128600:11:0500:01:2100:01:10
69 7002DAVID ALDEA PERONALLICENCIA DE DIAABM01:42:429000:25:4710401:05:4730.1001:31:349200:11:0800:01:1100:01:20
70 2025JORDI UREÑA LARAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:42:598500:25:449301:05:3330.2101:31:1714700:11:4200:01:1100:01:14
71 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ PRAT DISTANCE TRIATLOABM01:43:037200:25:2411801:06:3929.7101:32:037600:11:0000:01:1400:00:00
72 5368EDUARD PALOMER ROCATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:43:275600:24:5311701:06:3729.7201:31:3018500:11:5700:01:3000:01:26
73 4878ALBERT SALUDES BELLÉSW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:43:3812600:26:3910901:06:0629.9501:32:456600:10:5300:01:3900:01:28
74 5411JORDI ALBA SANTAMARIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:43:397400:25:3012901:07:1429.4501:32:446900:10:5500:01:2100:01:20
75 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:43:4115000:27:078201:05:1830.3201:32:259600:11:1600:01:2000:01:07
76 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:43:439900:26:088001:05:1030.3801:31:1825400:12:2500:01:0800:01:12
77 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERINDEPENDENTABM01:43:449800:26:0312601:07:0529.5201:33:085000:10:3600:01:3300:01:21
78 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:4713000:26:4210501:05:5330.0501:32:359500:11:1200:01:1700:01:12
79 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:43:5115400:27:108301:05:1930.3101:32:2910700:11:2200:01:0900:01:09
80 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM01:44:0411000:26:2311901:06:3929.7101:33:027900:11:0200:01:2700:01:22
81 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:44:1112900:26:4010601:05:5930.0101:32:3912400:11:3200:01:1100:01:09
82 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM01:44:1811300:26:2511201:06:1729.8701:32:4213500:11:3600:01:1100:01:19
83 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:44:3014700:27:069801:05:3630.1801:32:4216300:11:4800:01:2400:01:14
84 872MARCOS RASTRILLAC.N. TARRACOABM01:44:3718800:27:377701:04:5930.4701:32:3619200:12:0100:01:1600:01:16
85 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:44:434800:24:2911001:06:0929.9301:30:3841500:14:0500:01:2800:01:22
86 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:45:1213100:26:4210701:06:0030.0001:32:4226000:12:3000:01:1200:00:00
87 4674DAVID GARCÍA JIMÉNEZVILADECANS TRIATLOABM01:45:159700:26:0115201:08:2228.9601:34:236500:10:5200:01:3200:01:24
88 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:45:2114900:27:079101:05:3030.2301:32:3729000:12:4400:01:1500:01:24
89 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:45:3119200:27:407801:05:0730.4101:32:4728800:12:4400:01:1600:01:12
90 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:45:4910700:26:1814201:07:5729.1401:34:1513100:11:3400:01:1600:01:20
91 7006SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:45:5618500:27:358901:05:2730.2501:33:0230300:12:5400:01:2300:01:31
92 2888MOHAMED BENKTIB DAHBIABSOLUT SPORTABM01:45:577600:25:3812801:07:1329.4601:32:5132500:13:0600:01:2300:01:19
93 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:46:0111100:26:2314101:07:5129.1801:34:1416100:11:4700:01:2000:01:17
94 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2 - SURALABM01:46:1017900:27:3112501:07:0129.5401:34:3214100:11:3800:01:2100:01:06
95 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:46:109500:25:5715301:08:2428.9501:34:2116800:11:4900:01:1300:01:19
96 5465XAVIER MAS GARCIACLUB VO2 - SURALABM01:46:1213200:26:4413901:07:5129.1801:34:3513800:11:3700:01:4500:01:35
97 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:46:3310900:26:2114801:08:1029.0501:34:3119400:12:0200:01:2000:01:15
98 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:46:3817100:27:2412401:06:5629.5801:34:2023700:12:1800:01:1900:01:22
99 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM01:46:4116800:27:2313701:07:3329.3101:34:5615600:11:4500:01:3000:01:15
100 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:46:4214000:26:5612701:07:1229.4601:34:0826600:12:3400:01:1900:01:20
101 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:46:4510500:26:1317901:09:3028.4901:35:438200:11:0200:01:2600:01:18
102 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:46:4816100:27:1414401:08:0229.1001:35:1612700:11:3200:01:4700:01:38
103 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:47:0413500:26:4816601:09:0928.6301:35:579000:11:0700:01:2000:01:49
104 7029JOSE FUENTES GIJONLLICENCIA DE DIAABM01:47:0620700:28:0111601:06:3329.7501:34:3426500:12:3200:01:2500:01:33
105 4342JAUME GONZALEZ INSENSECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:47:1612200:26:3716901:09:1128.6201:35:4811800:11:2800:01:1100:01:21
106 5579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:47:2521100:28:0413601:07:3029.3301:35:3417200:11:5100:01:1900:01:49
107 5853JORDI GIL PAJARESC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:47:3023700:28:2313101:07:1729.4301:35:4017100:11:5000:01:5400:01:51
108 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:47:3532900:30:147401:04:5230.5201:35:0625800:12:2900:01:3600:01:23
109 1466ALEX TENA CARDENASC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM01:47:3816600:27:2215501:08:3228.8901:35:5415200:11:4400:01:3800:01:31
110 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM01:47:489100:25:4920201:10:2928.0901:36:1812000:11:3000:01:2400:01:20
111 3904JORDI GARCIA IGLESIASCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:47:5924900:28:3413501:07:2529.3701:35:5918800:12:0000:02:0400:01:48
112 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:48:0416500:27:2017101:09:1528.5901:36:3511900:11:2900:01:2000:01:19
113 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:48:0917400:27:2715101:08:1928.9801:35:4624500:12:2300:01:1800:01:22
114 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:48:2015800:27:1218301:09:4928.3601:37:0110200:11:1900:01:2300:01:10
115 7049PAU VILAR ROSANASLLICENCIA DE DIAABM01:48:2117700:27:2917401:09:2828.5001:36:5711100:11:2400:01:3100:01:36
116 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:48:229300:25:5621301:10:4228.0101:36:3815300:11:4400:01:1800:01:23
117 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:48:2718000:27:3217001:09:1328.6101:36:4514600:11:4200:01:3700:01:21
118 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:48:3526700:28:4814701:08:0629.0701:36:5414500:11:4100:01:2200:01:15
119 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:48:3711400:26:2618801:10:0028.2901:36:2621900:12:1100:01:2100:01:26
120 2267ÀNGEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:48:4019900:27:4716701:09:0928.6301:36:5615400:11:4400:01:1700:01:19
121 7001POL NIN MORANLLICENCIA DE DIAABM01:48:4827300:29:0214501:08:0329.1001:37:0515100:11:4300:01:3600:01:27
122 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:1418100:27:3317301:09:2328.5401:36:5623900:12:1800:01:2100:01:15
123 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:49:1624700:28:3315701:08:3728.8601:37:1020800:12:0600:01:3500:01:33
124 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:49:1919300:27:4117601:09:2928.5001:37:1021400:12:0900:01:2800:01:25
125 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:49:3329000:29:2713301:07:2029.4101:36:4729200:12:4600:01:1800:01:18
126 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:49:4215900:27:1217701:09:3028.4901:36:4231100:13:0000:01:1100:01:20
127 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:50:0518200:27:3322401:10:5927.8901:38:3212900:11:3300:01:3800:01:19
128 4666JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:50:0718400:27:3421601:10:4527.9901:38:1916200:11:4800:01:4600:01:47
129 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB NATACIO CALDESABM01:50:1119100:27:3916301:09:0028.7001:36:3936400:13:3200:01:2600:01:27
130 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:50:1820200:27:5718401:09:5028.3501:37:4726200:12:3100:01:2200:01:36
131 4187DAVID CARDONA MERCADEC.E. TRIATHLONBCNABM01:50:1825700:28:4119301:10:1028.2201:38:5111600:11:2700:01:3000:01:19
132 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:2125800:28:4219201:10:0828.2301:38:5012300:11:3100:01:2400:01:27
133 3925CARLOS MOLINA GUISADOABSOLUT SPORTABM01:50:2421200:28:0420701:10:3428.0601:38:3816000:11:4600:01:2200:01:27
134 4959IVAN LAZARO SUAREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:50:4620400:27:5720901:10:3728.0401:38:3422100:12:1200:01:2300:01:18
135 2432XAVIER VARGAS SANCHEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:50:5423500:28:2221101:10:3928.0301:39:0117600:11:5300:01:4100:01:33
136 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:50:5614100:26:5724301:11:4527.6001:38:4222400:12:1400:01:1500:01:21
137 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:51:0224000:28:2317501:09:2828.5001:37:5133000:13:1100:01:2000:01:33
138 425ALBERTO LOPEZ GINESINDEPENDENTABM01:51:1132200:30:0716201:08:5328.7401:39:0021800:12:1100:01:4000:01:14
139 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:51:1511900:26:3125501:12:2127.3701:38:5224600:12:2300:01:2600:01:26
140 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM01:51:1623900:28:2322001:10:5127.9501:39:1419700:12:0200:01:1900:01:18
141 6008JOSEP NIETO PEDESCOLLLLICENCIA DE DIAABM01:51:1724200:28:2620501:10:3428.0601:39:0023300:12:1700:01:2200:01:30
142 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:51:2718900:27:3824201:11:4327.6101:39:2120700:12:0600:01:2700:01:22
143 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZINDEPENDENTABM01:51:3728600:29:2119501:10:1428.1901:39:3519800:12:0200:01:2500:01:23
144 3106DAVID MARTINEZ MURCIANOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:51:4116000:27:1425701:12:2727.3301:39:4119000:12:0000:01:5400:01:22
145 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:51:4822200:28:1322201:10:5527.9201:39:0827900:12:4000:01:4400:01:43
146 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:52:0335300:30:3516801:09:1028.6301:39:4523400:12:1800:01:4800:01:31
147 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:52:0725100:28:3722301:10:5927.8901:39:3626300:12:3100:01:2900:01:12
148 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:0929600:29:3219801:10:2128.1401:39:5322900:12:1600:01:3700:01:26
149 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:52:1025400:28:4024601:11:5827.5101:40:3812500:11:3200:01:2600:01:29
150 1509GORKA CHACON LOPEZFASTTRIATLON CLUBABM01:52:1824300:28:2823801:11:3527.6601:40:0322500:12:1500:01:3000:01:25
151 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:52:3030500:29:3920301:10:3128.0801:40:1024200:12:2000:01:5000:01:37
152 5630RAUL GARCIA DOMÍNGUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:52:3323400:28:2024101:11:3727.6501:39:5726700:12:3600:01:5600:01:46
153 2914NANO LOPEZ DOMINGUEZBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:53:1121300:28:0525601:12:2327.3501:40:2828700:12:4300:01:4000:01:45
154 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM01:53:1923800:28:2326501:12:5427.1601:41:1719900:12:0200:01:3000:01:23
155 5259ANGEL GALVEZ LINEROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:53:1916400:27:1929101:14:4126.5101:42:0010400:11:1900:02:1300:01:19
156 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2 - SURALABM01:53:3933700:30:2222901:11:0427.8601:41:2622200:12:1300:01:5900:01:39
157 2733JOSE ALEJANDRIA AYALAC.E. TRIATHLONBCNABM01:54:0013800:26:5229801:14:5226.4501:41:4422700:12:1600:01:3500:01:48
158 1100ALBERT ALGADO ENSEÑATCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:54:0015700:27:1127101:13:0527.0901:40:1638000:13:4400:01:4500:01:24
159 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM01:54:1224100:28:2426701:12:5827.1401:41:2229700:12:5000:01:2600:01:18
160 7022JAVIER ABAD OLEALLICENCIA DE DIAABM01:54:1417000:27:2431101:15:3226.2101:42:5610000:11:1800:02:4100:02:38
161 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:54:2217800:27:3129601:14:5026.4601:42:2119300:12:0100:01:3100:01:39
162 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:54:3630400:29:3926401:12:5427.1601:42:3320000:12:0300:01:5900:01:41
163 5270ROBERT HUGAS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM01:54:3934500:30:2823101:11:1427.8001:41:4230500:12:5700:01:4900:01:49
164 2264TXEMA CORDOBA JIMENEZCERDANYOLA CHABM01:54:4313700:26:5228701:14:2326.6201:41:1535600:13:2800:01:3800:01:17
165 3331CARLOS FLORES VALEROC.E. EVOLUTRION SANT BOIABM01:54:4926200:28:4526201:12:4427.2201:41:2934600:13:2000:01:5900:01:35
166 4202DANIEL MATEU FONTOVAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM01:54:5622600:28:1429901:14:5626.4201:43:1015800:11:4600:01:4200:01:31
167 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:55:0427700:29:0527301:13:1427.0401:42:1929100:12:4500:01:4000:01:37
168 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:55:0527200:29:0226801:13:0327.1001:42:0531300:13:0000:01:2400:01:18
169 7027JORDI BATET GARRIDOLLICENCIA DE DIAABM01:55:2028000:29:1626301:12:4527.2201:42:0134100:13:1900:02:0200:01:58
170 7016ISMAEL SUBIRA MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:55:2724500:28:2930201:15:0926.3501:43:3816500:11:4900:01:4500:01:58
171 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 - SURALABM01:55:2922400:28:1329701:14:5226.4501:43:0524800:12:2400:02:1100:01:28
172 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:55:4527800:29:1428301:13:5526.7901:43:0926800:12:3600:01:4400:01:28
173 2619JORDI SERRANO MOLEROC.N. MOLINS DE REIABM01:55:4833000:30:1526101:12:4227.2401:42:5729800:12:5100:01:3200:01:34
174 1583ALBERT FERRER CABANASC.E. PICORNELLABM01:55:5635600:30:4524701:11:5827.5101:42:4333400:13:1300:01:2900:01:29
175 4153EDUARD CAPDEVILA GUINARTT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:56:0126000:28:4530001:15:0226.3901:43:4722300:12:1400:01:3500:02:17
176 4698LUIS GUIJARRO RUBINATT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:56:2839500:31:3523901:11:3627.6501:43:1133900:13:1700:01:3600:01:36
177 2615XAVIER MIRANDA GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM01:57:0929500:29:3130901:15:2326.2701:44:5422600:12:1500:01:2100:01:26
178 4164JOSEP ANTONI PEDROSA SANTCLUB TRIATLO BLANESABM01:57:1234000:30:2526901:13:0327.1001:43:2837900:13:4400:01:4600:01:37
179 7011CARLES ROCHA CUTILLERLLICENCIA DE DIAABM01:57:3027400:29:0230801:15:2326.2701:44:2532100:13:0500:01:4700:02:48
180 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:57:3523000:28:1833001:16:3325.8701:44:5128900:12:4400:01:3300:01:29
181 3282ROGER BERNAT MACIANW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:57:5031700:30:0329501:14:5026.4601:44:5330800:12:5700:01:3300:01:28
182 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM01:57:5844300:32:3719601:10:1928.1601:42:5646200:15:0200:01:5200:01:30
183 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:58:1127500:29:0432601:16:1925.9401:45:2329400:12:4800:02:1100:01:32
184 7024JAUME RIERA BOHERLLICENCIA DE DIAABM01:58:4533400:30:1831401:15:3426.2001:45:5230100:12:5300:01:4600:01:50
185 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM01:58:4533600:30:2229001:14:3826.5301:45:0038100:13:4500:01:5900:01:24
186 3762ALBERT ESCURA SEBASTIANCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM01:58:4731900:30:0530701:15:1726.3001:45:2235200:13:2500:01:5700:01:45
187 6002MARC FRADERA DONNAYLLICENCIA DE DIAABM01:58:4722000:28:1134501:17:3025.5501:45:4132300:13:0600:02:2800:02:04
188 6016GIL ALEMANY PRATSLLICENCIA DE DIAABM01:58:5132700:30:1132301:16:0026.0501:46:1128000:12:4000:01:4000:01:21
189 1531JOSE MANUEL MARTIN PESCADC.E. PENEDES MARITIMABM01:58:5822800:28:1733701:17:0225.7001:45:1937400:13:3900:01:2600:01:10
190 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:59:1026800:28:4935801:18:0325.3701:46:5223600:12:1800:01:1900:01:21
191 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB ESPORTIU IBERABM01:59:2332800:30:1231801:15:3626.1901:45:4836700:13:3500:01:5000:01:43
192 6011DAVID QUINTANILLA VALEROLLICENCIA DE DIAABM01:59:2426600:28:4833101:16:4325.8101:45:3139200:13:5300:02:2200:03:04
193 2169RAUL CONSENTINO GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:59:3029100:29:2834301:17:2225.5901:46:5028100:12:4000:01:3400:01:24
194 5204IGNASI LAFARGA VICARIOW3TRI CLUB ESPORTIUABM01:59:3634800:30:3133401:16:4625.7901:47:1724000:12:1900:02:1600:02:05
195 6013ANDREU GONZALEZ BRAVOLLICENCIA DE DIAABM01:59:4631200:29:5931201:15:3226.2101:45:3142400:14:1500:02:3200:00:00
196 1699SERGIO DÍAZ GONZÁLEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:59:5927000:29:0034401:17:2925.5501:46:2936000:13:3000:02:0800:01:47
197 2624MARIO SERRANO LAZAROINDEPENDENTABM02:00:0630900:29:4734701:17:3725.5101:47:2428500:12:4200:01:4900:01:42
198 4917POL BADIA CASALSCLUB VO2 - SURALABM02:00:3228700:29:2336201:18:2025.2801:47:4329600:12:4900:01:4000:01:36
199 3695FRANCESC CABEZA REINAC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:01:1735700:30:4532701:16:1925.9401:47:0442000:14:1300:01:4300:01:44
200 4706ALEX LECEA LOPEZTRIATLO JOVENT 79ABM02:01:3143000:32:1828001:13:4126.8701:45:5948100:15:3200:01:5900:02:24
201 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:01:3144100:32:3128601:14:2026.6401:46:5145100:14:4000:01:4100:01:24
202 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:01:3437100:31:0133801:17:1225.6501:48:1334900:13:2100:01:3300:01:31
203 3678DAVID CASAS ALCAIDEINDEPENDENTABM02:02:0641600:32:0331501:15:3426.2001:47:3744200:14:2900:01:5400:02:10
204 7053LLUIS ANTOLIN LLICENCIA DE DIAABM02:02:1542800:32:1532101:15:4326.1501:47:5842900:14:1700:02:3100:02:03
205 5812ROGER ANTICH BRIBIANC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:02:2530000:29:3638401:19:5124.8001:49:2730900:12:5800:02:0400:01:47
206 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:02:5033500:30:2033601:16:4725.7901:47:0748900:15:4300:01:4100:01:54
207 5691CHRISTIAN GIRALDO ORTEGACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:02:5541900:32:0635601:18:0025.3801:50:0629500:12:4900:02:0700:02:03
208 3486JUAN RUIZ COMASPRAT DISTANCE TRIATLOABM02:02:5841800:32:0535501:17:5925.3901:50:0430200:12:5400:01:3100:01:23
209 925ALFRED LIEURY BOHERTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:03:1731000:29:5040401:21:0324.4301:50:5325000:12:2400:01:5500:01:32
210 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:03:3247700:33:5630101:15:0226.3901:48:5844600:14:3400:01:4900:01:54
211 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM02:03:3649700:35:0727701:13:3326.9201:48:4045800:14:5600:01:4300:01:41
212 7023JORDI VILAFRANCA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM02:03:4539200:31:3436901:18:5225.1101:50:2634300:13:1900:01:1400:01:33
213 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:03:4737300:31:0537601:19:1924.9601:50:2435100:13:2300:01:5900:01:45
214 7046MIGUEL ALLAS OJEDALLICENCIA DE DIAABM02:04:0037200:31:0435201:17:4325.4801:48:4747000:15:1300:01:4600:02:03
215 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM02:04:1235200:30:3338701:20:0824.7101:50:4136200:13:3100:01:3700:01:54
216 7021DAVID ALVAREZ LLOBET LLICENCIA DE DIAABM02:04:2037600:31:1039601:20:3124.5901:51:4127500:12:3900:01:5200:02:23
217 4265SERGIO BARTOLOME LOPEZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:04:4730100:29:3842301:22:2724.0101:52:0528600:12:4200:02:1800:01:55
218 3847ALEX PUIGVERT GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:05:1242300:32:1336401:18:2525.2501:50:3844500:14:3400:01:4200:01:25
219 7034SERGI GOMEZ MALLOLLLICENCIA DE DIAABM02:05:2142100:32:0937301:19:0925.0201:51:1840500:14:0300:01:4300:01:49
220 2693DAMIAN PEREZ MINAYOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:05:2338500:31:2739101:20:2224.6401:51:4936600:13:3400:01:3200:01:34
221 444XAVI MENA PONSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:05:3645300:32:5837001:18:5525.0901:51:5337800:13:4300:02:0400:01:27
222 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM02:05:4245700:33:0636801:18:5025.1201:51:5638400:13:4600:01:4100:01:24
223 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM02:05:4521900:28:1144201:24:4223.3801:52:5330000:12:5200:02:0000:04:10
224 5438JUAN DIEGO RUDA VALENCIACLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM02:05:4520900:28:0244901:25:2723.1701:53:2922800:12:1600:02:2700:02:29
225 7038RAUL ARIAS MORENOLLICENCIA DE DIAABM02:05:5736800:30:5940501:21:0524.4201:52:0439100:13:5300:02:1600:01:50
226 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:06:0040500:31:4938501:19:5424.7801:51:4342800:14:1700:02:0700:01:41
227 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM02:06:0245100:32:5637101:18:5925.0701:51:5541700:14:0700:01:3300:01:41
228 2600JORDI COSTA ROMEOCLUB TRIATLO BLANESABM02:06:0439700:31:3837201:18:5925.0701:50:3747600:15:2700:01:2100:01:24
229 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLABM02:06:1450600:36:1130501:15:1526.3101:51:2645300:14:4800:01:5600:01:51
230 7033JORDI ARGEMI MASLLICENCIA DE DIAABM02:06:1629700:29:3342901:23:2223.7501:52:5535000:13:2100:01:2200:01:30
231 3994ROBERT MALE PASCUALCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM02:06:2542500:32:1439801:20:4224.5401:52:5635900:13:2900:02:1100:01:32
232 7051JORDI ROCA BUSQUETSLLICENCIA DE DIAABM02:06:5529800:29:3442801:23:0523.8301:52:3942500:14:1600:01:4500:01:38
233 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:06:5740900:31:5539501:20:2824.6101:52:2344700:14:3400:02:0600:01:59
234 5533RICARDO BERGARA ETXEBERRIINDEPENDENTABM02:07:0427600:29:0443101:23:3423.6901:52:3843700:14:2600:02:0900:04:13
235 4595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZCLUB NATACIO SITGESABM02:07:0433100:30:1640601:21:0924.4001:51:2548400:15:3900:01:3900:01:50
236 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM02:07:1136500:30:5441601:21:4524.2201:52:3944400:14:3200:01:3700:01:36
237 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM02:07:3040100:31:4141701:21:4624.2201:53:2740600:14:0300:01:4800:01:55
238 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:07:4449300:35:0134201:17:1925.6101:52:2047400:15:2400:01:3700:01:41
239 3850FRANCISCO GOMEZ VAZQUEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:07:5439900:31:4042601:22:5423.8801:54:3434500:13:2000:02:2800:02:05
240 6020PEP REMOLA ESCOLANOLLICENCIA DE DIAABM02:07:5640200:31:4239901:20:5124.4901:52:3347300:15:2300:00:0000:00:00
241 1256TAMER AL-KASSIMI VARGASABSOLUT SPORTABM02:08:0938000:31:1444001:24:2523.4601:55:3926100:12:3000:02:0700:01:46
242 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:08:1544200:32:3641401:21:3624.2601:54:1240200:14:0300:01:3200:01:49
243 7031DENIS MONTERO TORRESLLICENCIA DE DIAABM02:08:4435100:30:3241801:21:5624.1701:52:2850100:16:1600:02:0900:01:33
244 6006IVAN SANCHEZ ESCUREDOLLICENCIA DE DIAABM02:10:1742400:32:1343801:24:1023.5201:56:2339300:13:5400:01:4600:02:03
245 5460JORDI SIMON PALOUINDEPENDENTABM02:10:4345500:33:0043201:23:4223.6601:56:4239900:14:0100:02:2200:01:33
246 7012CARLES RIBE ZAMORALLICENCIA DE DIAABM02:11:2531300:30:0043601:24:0123.5701:54:0150900:17:2400:02:1300:04:19
247 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALABM02:11:3547100:33:4142401:22:4723.9201:56:2846500:15:0700:02:1000:01:41
248 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB TRITRAININGABM02:12:0136900:31:0045901:26:4222.8401:57:4243200:14:1900:01:3200:01:29
249 4929DIEGO MARTÍNEZ QUIRÓSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM02:12:2844700:32:5145001:25:3223.1501:58:2341400:14:0500:01:5400:01:39
250 3225XAVIER ESTRADERA MASGRAUC.N. SANTA PERPETUAABM02:12:4943400:32:2545801:26:1922.9401:58:4441200:14:0500:02:2200:02:11
251 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM02:14:2446100:33:1444101:24:3523.4101:57:4950500:16:3500:01:5200:01:45
252 1314CARLES GOMEZ LOPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:14:3346500:33:3045301:25:5223.0601:59:2246900:15:1100:02:0500:02:10
253 6019JOSE BRACEROLLICENCIA DE DIAABM02:14:5741700:32:0446701:28:2222.4102:00:2644300:14:3100:00:0000:00:00
254 3392ANTONIO GARCIA NIETOCERDANYOLA CHABM02:15:3148600:34:2743001:23:3323.7001:58:0051000:17:3100:01:3600:01:55
255 6003CRISTIAN SEVILLA PUJOLLLICENCIA DE DIAABM02:15:3939000:31:3149301:31:3121.6402:03:0226900:12:3700:02:1600:01:46
256 834JORDI TERRADAS LOZANOINDEPENDENTABM02:15:4647300:33:4944401:25:0523.2701:58:5450700:16:5200:02:2200:01:54
257 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:16:3836600:30:5848901:30:3821.8502:01:3646100:15:0200:02:3500:01:51
258 3962FERRAN SANJOSE MARQUINOC. TRIATLO MONTORNESABM02:17:0743500:32:2547401:29:1322.1902:01:3847900:15:2900:02:4100:02:07
259 7044JOAN GORDILLO GARCÍALLICENCIA DE DIAABM02:17:2145000:32:5348201:29:4922.0402:02:4245000:14:3900:03:5100:02:51
260 226SERGI MARTINEZ PEÑAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:18:1745900:33:1148001:29:4122.0802:02:5247500:15:2500:01:5300:01:56
261 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM02:21:3540300:31:4747101:28:3922.3402:00:2651800:21:0900:02:5800:01:53
262 7035EDUARD GASSÓ FACUNDOLLICENCIA DE DIAABM02:22:2642700:32:1450601:35:0520.8202:07:1946400:15:0700:02:4700:02:49
263 7020RAUL GARCIA SABUCEDOLLICENCIA DE DIAABM02:26:2336300:30:5151201:38:2020.1402:09:1150800:17:1200:02:0100:02:31
264 3944ANTONIO J FERNANDEZ RUIZCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:31:0444500:32:5051601:42:4119.2802:15:3148200:15:3300:02:2600:01:54
265 7015SANTI PELAEZ SALALLICENCIA DE DIAABM02:33:0151500:39:2250001:34:0221.0602:13:2451700:19:3700:03:0100:03:40
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. VIC-ETBABF01:42:037500:25:349201:05:3230.2101:31:067100:10:5700:01:0600:01:12
2 4081SONIA JULIA SANCHEZCERRR IGUALADAABF01:48:3617500:27:2818201:09:3828.4301:37:0612100:11:3000:01:1000:01:06
3 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:51:0615200:27:1025401:12:1927.3801:39:2914000:11:3700:01:1500:01:15
4 112NURIA PUBILL LLEONARTC.N. VIC-ETBABF01:51:4325000:28:3624001:11:3727.6501:40:1312200:11:3000:01:2400:01:10
5 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF01:53:1732400:30:1021401:10:4328.0001:40:5324900:12:2400:01:3900:01:49
6 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:5328200:29:1725201:12:1327.4201:41:3024700:12:2300:01:1700:01:25
7 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:54:1221000:28:0328801:14:3326.5601:42:3613600:11:3600:01:2800:01:18
8 1957BARBARA GINER HINTERMAYERPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:59:0341200:32:0226601:12:5427.1601:44:5641800:14:0700:01:2200:01:21
9 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:00:1633800:30:2334001:17:1425.6401:47:3727600:12:3900:01:2100:01:12
10 5039JUDITH LÓPEZ CANCHOC.T. S.J. ABADESSESABF02:00:2618700:27:3738101:19:3624.8701:47:1333500:13:1300:01:2500:01:52
11 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF02:02:2838200:31:1735401:17:5325.4201:49:1034000:13:1800:01:4600:01:23
12 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:03:2136100:30:4837901:19:2524.9301:50:1332900:13:0800:01:4400:01:31
13 5123LAIA CUEVAS MARTÍCLUB VO2 - SURALABF02:03:5925300:28:3942701:23:0223.8501:51:4123500:12:1800:01:5200:01:37
14 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:1038800:31:2941001:21:1424.3701:52:4335500:13:2700:01:2000:01:07
15 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF02:06:3546200:33:1837801:19:2524.9301:52:4339000:13:5200:02:0500:01:40
16 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:06:5738100:31:1742101:22:2024.0501:53:3734800:13:2000:01:2900:01:19
17 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB NATACIO CALDESABF02:08:0136200:30:4943701:24:0623.5401:54:5532200:13:0600:01:3200:01:41
18 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF02:08:4847200:33:4538001:19:3524.8801:53:2047800:15:2800:01:3800:01:32
19 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:08:5649600:35:0735001:17:4025.4901:52:4749800:16:0900:01:4900:01:42
20 4071ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF02:12:2536400:30:5246101:26:5622.7801:57:4844900:14:3700:01:4000:01:27
21 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:13:2947800:33:5944701:25:1223.2401:59:1143000:14:1800:02:1400:01:48
22 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:13:4033200:30:1648301:30:0521.9802:00:2134400:13:1900:03:4300:02:17
23 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF02:14:4348500:34:2744601:25:1123.2401:59:3846300:15:0500:01:3400:01:31
24 1880PATRICIA BENITEZ RODRIGUEC.E. TRIATHLONBCNABF02:15:2042600:32:1447301:28:5922.2502:01:1341600:14:0700:01:3100:01:32
25 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF02:16:3847000:33:4046901:28:3222.3602:02:1243800:14:2600:02:3200:02:29
26 5085CONS GONZALEZ VAN HOOFT-BIKES CLUB TRIATLOABF02:16:4650500:36:0543501:23:5623.5902:00:0150600:16:4500:02:1400:01:56
27 72ELENA PADILLA GONZALEZC.E. TRIATHLONBCNABF02:17:0343800:32:2748701:30:3221.8702:02:5941000:14:0400:01:5500:01:48
28 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:19:2348200:34:2348801:30:3521.8602:04:5843500:14:2500:01:3600:01:48
29 1897EMMA ANDERSON CRYNST-BIKES CLUB TRIATLOABF02:19:4549200:34:5747001:28:3422.3602:03:3150000:16:1400:02:1200:02:01
30 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT DISTANCE TRIATLOABF02:22:0951000:37:0647501:29:2122.1602:06:2748800:15:4200:02:0400:01:44
31 7017EMMA MARTI PIQUELLICENCIA DE DIAABF02:22:5251100:37:2547601:29:2122.1602:06:4649600:16:0600:02:1500:01:45
32 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF02:24:1349500:35:0650501:34:3920.9202:09:4544000:14:2800:02:0800:01:55
33 5003PAULA BORRÀS PONSW3TRI CLUB ESPORTIUABF02:24:5351200:37:5448601:30:3021.8802:08:2450400:16:2900:01:5500:02:12
34 78LAURA GIL CASQUETETRI2WINABF02:25:0950300:35:5449901:33:3821.1502:09:3248300:15:3700:02:1900:02:31
35 122INES MESTRE CARRASCOCLUB TRIATLO BLANESABF02:26:0148400:34:2550801:36:4520.4702:11:1045600:14:5100:01:5000:01:38

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32