RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 335 6 1 5 25 2 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:20:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA01:06:12
24870ISAM MOUNIR EL MRABET01:06:36
31176POL RECOBER PLANA01:07:43

2. - C.N. MATARO - 03:24:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT01:07:40
2778XAVIER CASAL ROMERO01:08:08
32599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA01:08:15

3. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:24:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11618GUILLEM BUSQUETS PASCUAL01:08:05
24707LUKASZ KOMAR01:08:09
34415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:08:29

4. - FASTTRIATLON CLUB - 03:24:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1303ALBERT PARREÑO SAMPER01:07:18
2201AARON PAGES URBANO01:07:35
33818SALVADOR ZURITA RIERA01:09:52

5. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:25:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:06:37
22728SANTI PELLEJERO GACIA01:08:03
33227PAU LORENZO SENDIÑA01:10:40

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:25:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:07:00
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:08:17
31057GABI RODRIGUEZ CALLERO01:10:21

7. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:26:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:07:26
2407JOAN WAGER PONS01:08:43
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:10:35

8. - C.E. PICORNELL - 03:30:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:08:20
23930DIEGO MORAL MARTEL01:11:18
35816MATTHIEU LOUIS01:11:18

9. - C.N. TARRACO - 03:31:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO01:10:09
23982RAFA PRADO GARCIA01:10:31
34912MARC BOVÉ BALLESTE01:10:41

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:31:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE01:07:37
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:10:34
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:13:27

11. - TRIATLO 3MPORDA - 03:33:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑAS01:07:21
24986CLIMENT DOMINGO01:10:43
34594SANTI GIL CASADEVALL01:14:56

12. - CLUB NATACIO SITGES - 03:33:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:06:38
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:13:10
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:13:16

13. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:33:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12802RAMON FIGUERAS MONER01:10:47
22795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:11:11
34888XAVIER FARRÀS MUÑOZ01:12:00

14. - CLUB NATACIO RUBI - 03:35:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:10:38
2853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:11:42
32036DIEGO GALVEZ CASADO01:13:08

15. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:36:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:10:43
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:11:26
34773FRANK GARCIA SOLER01:14:13

16. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:36:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:08:59
2989ROGER SEGUI SARDA01:10:37
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:16:57

17. - C.N. VIC-ETB - 03:38:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:11:16
21554AMADOR DEL RIO ANDREU01:13:33
32279RICARD BLANCAFORT OMENAT01:13:33

18. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:39:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13776MARC SERRAT BARCELO01:12:10
22817DAVID BUSQUETS MASSA01:13:20
31646RAFEL PLANAS MAYOLAS01:13:40

19. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:39:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11792DIEGO CUADRADO GAYTAN01:11:03
22830SERGI LASHERAS RABIONET01:13:38
34701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ01:14:54

20. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:40:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11101OSCAR DOMENECH SAGARRA01:12:21
22439BORJA ALVAREZ CARRASCO01:12:40
32322SERGI TOUS OLLÈ01:15:17

21. - C.A. XALOC - 03:40:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12349DANIEL LEÓN FERRER01:12:07
25247XAVIER CONCHILLO ROCA01:13:44
31387RAFAEL GUERRERO BRAVO01:14:52

22. - C.N. BADALONA - 03:41:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:10:49
23085MARC GUARDIOLA LUCAS01:13:23
33087FR. XAVIER PI HEREDIA01:16:56

23. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14603ERNEST ROURA PUIGDEVALL01:12:31
22755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:14:19
35361ANDRATX BRUNET DEL CID01:15:34

24. - CLUB NATACIO CALDES - 03:43:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA01:12:38
2623PEDRO ROLDAN VILLAR01:15:03
3811MIQUEL COMELLA OLIVE01:15:45

25. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:43:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13181MARTI PUIG01:10:51
22342JOSE MARIA BARBACHANO LANCINA01:15:35
33164JORGE LLORENTE QUIROGA01:17:05

26. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:44:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:11:16
24953PAU PLANAS MARQUES01:15:24
34962ANDREU JAILE ANDRES01:17:34

27. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:44:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS01:10:34
21030JORDI VILA MORA01:13:04
33305MANUEL MORENO CADENAS01:21:00

28. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:47:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11430GOYO JURADO NAVAS01:11:22
21420DIDAC PURTI GRAU01:16:34
32526JORDI LOBATO TORREÑO01:19:33

29. - C.N. REUS PLOMS - 03:48:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:07:48
25606ALBERT DOMENECH LOZANO01:17:11
3565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:23:02

30. - C.N. SABADELL - 03:50:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL01:11:49
23830ANTONIO LARA CASADO01:19:04
34918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:19:24

31. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:51:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14354ISAAC GOMEZ LATORRE01:13:12
25474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLA01:17:21
34390SANTIAGO LLAUGER GISPERT01:20:41

32. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:53:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:10:40
22955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PUERTO01:20:11
31601MARC PONS BONJORN01:22:10

33. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:54:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA01:15:31
24998JOEL BOSCH GUERRERO01:19:10
32319LLUÍS VILA TORREBADELLA01:19:53

34. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:54:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14556ADRIAN RODRIGUEZ01:12:01
23725ANDOR CANOVAS ALCALDE01:17:11
32981JESUS DEL RIO GABAS01:25:42

35. - CERRR IGUALADA - 03:55:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11380JORDI COROMINAS JODAR01:11:16
23194JOEL SIBILA DE TENA01:17:41
34111JAUME VALLS CURSELLAS01:26:30

36. - VILADECANS TRIATLO - 03:57:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11128BERNARDO GONZALEZ MARTINEZ01:13:24
23381JUAN PABLO VALLE GARCIA01:21:02
34666JORDI RODRIGUEZ GARCIA01:23:01

37. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 04:19:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA01:10:43
25900LUCIO ÁGUEDA GALÁN01:29:41
33790JAUME CAROL RUBAU01:38:52

38. - CERDANYOLA CH - 04:34:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA01:11:17
22448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:14:35
32207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZ02:08:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32