RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 335 6 1 5 25 2 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:17:3014200:18:5518300:49:1430.4701:08:096000:09:210:00:000:00:00
2 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:18:1214300:18:5618400:49:1830.4301:08:1412200:09:580:00:000:00:00
3 5181LEONOR FONT BALDUQUECLUB VO2 - SURALABF01:18:1714100:18:5518700:49:2230.3801:08:1712600:10:000:00:000:00:00
4 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:18:2314800:19:0417900:49:0830.5301:08:1214500:10:110:00:000:00:00
5 6120EWA KOMANDERLLICENCIA DE DIAABF01:18:3219000:19:4416800:48:2530.9801:08:0916200:10:230:00:000:00:00
6 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:20:4520300:20:0319800:50:0429.9601:10:0717700:10:380:00:000:00:00
7 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:20:5620800:20:0920300:50:2429.7601:10:3316100:10:230:00:000:00:00
8 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F01:21:0522300:20:42000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 6103ANNA SONNERY-COTTETLLICENCIA DE DIACDF01:21:4424900:21:2018100:49:1230.4901:10:3221800:11:120:00:000:00:00
10 5117SÍLVIA MÍGUEZ SÀNCHEZTRIATLO 3MPORDAABF01:21:5523400:21:0319200:49:3830.2201:10:4122100:11:140:00:000:00:00
11 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:24:1022900:20:5522000:52:0228.8301:12:5722000:11:130:00:000:00:00
12 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:24:1221900:20:3023900:52:5028.3901:13:2019700:10:520:00:000:00:00
13 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:24:5323000:20:5622500:52:1028.7501:13:0625500:11:470:00:000:00:00
14 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:25:0126200:21:4421800:51:3629.0701:13:2024600:11:410:00:000:00:00
15 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:25:2120900:20:1025400:53:5127.8601:14:0123100:11:200:00:000:00:00
16 5756ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0023600:21:0525200:53:2928.0501:14:3423500:11:260:00:000:00:00
17 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:26:0325900:21:3723200:52:3328.5401:14:1025700:11:530:00:000:00:00
18 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:26:2824100:21:1325300:53:3128.0301:14:4424900:11:440:00:000:00:00
19 4091CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF01:26:5227300:21:5924800:53:0928.2201:15:0825100:11:440:00:000:00:00
20 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:27:4219800:20:0027700:57:0126.3101:17:0118000:10:410:00:000:00:00
21 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F01:28:5928400:22:4626300:54:2627.5601:17:1225400:11:470:00:000:00:00
22 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:2127100:21:5826900:55:4326.9201:17:4124500:11:400:00:000:00:00
23 4008MIRIAM COMAS SERRATTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:29:4925700:21:3327400:56:3226.5301:18:0525000:11:440:00:000:00:00
24 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIÓ SITGESABF01:32:2030100:24:0227200:56:0926.7101:20:1126500:12:090:00:000:00:00
25 5089JÚLIA BREIZ PELLICERC.E. TRIATHLONBCNABF01:32:2727900:22:2328300:57:4825.9501:20:1127200:12:160:00:000:00:00
26 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:32:3029100:23:2627300:56:3226.5301:19:5827800:12:320:00:000:00:00
27 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:32:4727500:22:1428800:58:4825.5101:21:0225200:11:450:00:000:00:00
28 7002ROSA MATAMALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:33:0924700:21:1829901:00:1924.8701:21:3723900:11:320:00:000:00:00
29 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:33:4229300:23:2828000:57:4126.0001:21:0927900:12:330:00:000:00:00
30 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:34:4426600:21:4730601:01:5724.2101:23:4420600:11:000:00:000:00:00
31 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:34:4429200:23:2828500:57:5625.8901:21:2429900:13:200:00:000:00:00
32 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:36:3630900:24:2729200:59:1525.3201:23:4228800:12:540:00:000:00:00
33 4005ÁGATA COLOMER CABARROCASCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABF01:37:1830500:24:0829500:59:4425.1101:23:5230000:13:260:00:000:00:00
34 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:37:2930700:24:1329600:59:4725.0901:24:0030300:13:290:00:000:00:00
35 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:38:5531200:25:0130101:00:5124.6501:25:5229200:13:030:00:000:00:00
36 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:39:1228800:23:1431001:03:2123.6801:26:3528100:12:370:00:000:00:00
37 1928ESTER VILÀ PLANASC. BIKE AREA LLAGOSTERAABF01:39:4832000:25:5229100:59:0525.3901:24:5731600:14:510:00:000:00:00
38 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:40:5029400:23:2831701:04:3023.2601:27:5828600:12:520:00:000:00:00
39 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:41:2229500:23:3832201:05:3622.8701:29:1426300:12:080:00:000:00:00
40 3596GEMMA CASTRO ROMEROC. BIKE AREA LLAGOSTERAABF01:42:5131900:25:4430701:02:1724.0801:28:0131500:14:500:00:000:00:00
41 1913CRISTINA GONZALEZ RAIGONTRIATLO L´HOSPITALETABF01:44:2032400:26:2831301:03:5923.4401:30:2730700:13:530:00:000:00:00
42 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:45:2732100:26:0232001:05:2622.9201:31:2831000:13:590:00:000:00:00
43 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:48:4433000:28:4931401:04:1023.3801:32:5932000:15:450:00:000:00:00
44 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:50:3733200:29:2932301:05:4622.8101:35:1531900:15:220:00:000:00:00
45 5200NOELIA RAMIREZ ARTIMEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:53:0632900:27:5832501:09:0721.7001:37:0532200:16:010:00:000:00:00
46 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:59:3533400:30:4832601:11:5220.8701:42:4032400:16:550:00:000:00:00
47 6108JUDIT TARRÉS MASSANÉSLLICENCIA DE DIAV1F02:05:1133300:30:4332701:16:3119.6001:47:1432600:17:570:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32