RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
363 353 8 2 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 02:50:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1933PAUL CAIL00:56:13
22728SANTI PELLEJERO GACIA00:56:38
32923MARC TORO GARCIA00:57:26

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:51:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:56:46
25795CLARET ROSSET HIDALGO00:57:35
31493JOAN ALARCÓN VILA00:57:36

3. - FASTTRIATLON CLUB - 02:52:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13250VÍCTOR AGUILERA REVUELTA00:56:01
25463RUBEN MORACHO FERNANDEZ00:57:36
34444DANIEL LLAMBRICH GABRIEL00:58:28

4. - C.N. MATARO - 02:53:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15780IVAN BRUCK00:57:19
22098MARC ROVIRA DOÑATE00:57:46
33081MARCO GAMEZ COBOS00:58:22

5. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:54:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12817DAVID BUSQUETS MASSA00:57:33
21472JOSEP Mª LLORENS IBORRA00:57:51
33992MARÇAL GRATACÓS MARZO00:59:16

6. - CLUB VO2 - SURAL - 02:55:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1403XAVIER MONTESINOS CASTELLAR00:56:38
23481EDU LOPEZ BARRANCO00:58:29
32744RAIMON SANJAUME I FARRES01:00:07

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:55:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES00:57:38
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ00:57:57
3249JORDI CELDRAN OTERO01:00:22

8. - CLUB GASSS TRIATLO - 02:56:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:57:58
2833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:58:05
34730CARLOS GRACIA CALET01:00:34

9. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:00:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ00:58:19
23254DAVID LASCORZ MORENO01:00:48
33215JORDI VIDAL RUBIO01:01:32

10. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:00:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZ00:56:22
25523JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:57:25
35782JORDI MARCOS ESTRAGUES01:06:55

11. - C.N. VIC-ETB - 03:01:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:57:34
22216JORDI RIVAS GÓMEZ01:01:53
32274CARLES FUENTE CORRETGER01:02:07

12. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:01:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11590ORIOL PRAT SENDRA00:58:25
25854ESTEVE OLIVÉ BOIX00:59:51
33780TONI LAPUENTE SALABERT01:03:40

13. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:02:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ00:58:15
22830SERGI LASHERAS RABIONET01:01:39
32748JORDI HERNANDEZ MARTINEZ01:02:24

14. - CLUB NATACIO CALDES - 03:02:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA00:58:45
24597DAVID RUIZ SANTOS01:00:44
35866MIQUEL MARTI JAPON01:02:52

15. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ00:57:51
21430GOYO JURADO NAVAS00:59:58
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:05:52

16. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:56:59
21513ERIC BESORA MOLINS01:02:45
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:03:57

17. - C.E. SISTRELLS - 03:05:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:00:19
25988RUBÉN GARCÍA CANO01:00:54
32151JAVIER MARCO LOPEZ01:03:56

18. - ABSOLUT SPORT - 03:05:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13035ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:57:43
21404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEZ01:00:07
33119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZ01:07:58

19. - LA SALLE SPORT - 03:07:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12294BERNAT VALLS MATEU00:58:28
21773FERRAN GIONES VALLS01:04:16
33820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:04:30

20. - C.A. LES TORTUGUES - 03:08:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO01:01:04
22355CARLES TABERNE BARRI 01:03:32
33628DAVID CASTILLO TAMAYO01:03:34

21. - CLUB NATACIO SITGES - 03:09:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:00:21
2362RODRIGO CARRIL MORALES01:04:12
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:04:48

22. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:10:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:00:14
23178POL FERNÁNDEZ LOSADA01:03:29
31545IVAN BLANCO CARO01:06:52

23. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 03:11:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11608IVÁN REDONDO VALERA01:01:32
2696ORIOL DELBLANCH SOLER01:02:25
35519OSCAR MUÑOZ ABELLAN01:07:22

24. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:11:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12237JOSE HOYOS ARCE01:02:44
21784JOSEP MATEU ARBO01:02:48
32966PABLO LAPREA BARROSO01:05:54

25. - CERDANYOLA CH - 03:11:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1878SERGIO GUZMAN ARROYO01:00:35
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:04:39
33472BERNAT FERRIOLS COLOMAR01:06:15

26. - GAVA TRIATLO - 03:11:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11573JORDI VILA RODRIGO00:58:00
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:00:31
31616JORDI JIMENEZ OLMEDO01:13:12

27. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:15:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1393ORIOL FARRE VILA01:02:11
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:05:04
31077FERRAN LASTRA GINÉ01:08:16

28. - C.N. SABADELL - 03:15:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13830ANTONIO LARA CASADO01:03:25
22412DAVID AMOR EXPOSITO01:04:19
33984TONI MUÑOZ MARTÍNEZ01:08:09

29. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:17:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:59:46
23195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:04:41
32697DANIEL TOMÀS SOLER01:12:53

30. - C.T. FISIOSALUT LA POBLA - 03:22:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13407GERARD GOMIS MOURE01:06:20
23412EDU GARCIA TORRALBO01:06:20
33408FRANCISCO ANTONIO DE ARCOS FERNANDEZ01:10:07

31. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14505DIEGO SANCHEZ OCAL01:04:04
22616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:04:58
35570EDUARD SANCHEZ MALLOL01:14:21

32. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:29:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13121DAVID VERDURA01:00:34
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:02:56
34790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVA BEUTER01:26:04

33. - CASBOI TRIATLO - 03:40:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES00:57:25
25849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDINA01:21:33
35848ARNAU MARTÍNEZ MÍNGUEZ01:21:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32