RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
363 353 8 2 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.N. CATALUNYACDM00:57:122000:17:043500:31:3736.0600:48:41700:08:3100:00:4500:00:40
2 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM00:58:545500:17:581100:30:5736.8300:48:5510800:09:5900:00:4000:00:42
3 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:59:163600:17:306700:32:3135.0600:50:015100:09:1500:00:4500:00:34
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:01:3110300:18:449500:33:2434.1300:52:086400:09:2300:00:4500:00:48
5 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROCDM01:02:4110500:18:479800:33:3333.9800:52:2015100:10:2100:01:0300:00:53
6 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:02:5614500:19:406000:32:2835.1100:52:0819400:10:4800:00:4900:00:46
7 785ROGER MANYÀ VALENZUELACLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:03:122300:17:0520400:37:0330.7700:54:083700:09:0400:00:5900:00:47
8 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:05:3410200:18:3918100:36:3031.2300:55:0916000:10:2500:01:1200:00:55
9 3602ORIOL MIRO GUARDADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:05:4214600:19:4014800:35:1832.2900:54:5818900:10:4400:00:5200:00:45
10 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:06:5413100:19:2815600:35:3831.9900:55:0626100:11:4800:00:5900:01:12
11 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:08:2321900:21:0619500:36:4431.0300:57:5016900:10:3300:01:2300:01:19
12 3448JOEL CASTELLA ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:08:4826700:22:1114300:35:0232.5400:57:1324800:11:3500:00:5200:01:05
13 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:09:5718600:20:1820200:37:0030.8100:57:1830300:12:3900:00:5000:00:49
14 7028BERNAT LLAGOSTERA MARGALELLICENCIA DE DIACDM01:11:4811700:19:0927200:41:2927.4801:00:3821800:11:1000:00:4400:00:34
15 3286BIEL OLIVERAS GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:12:1717200:20:0327500:41:3727.3901:01:4017700:10:3700:02:0200:01:14
16 1777MARC DEL VALLE RIUSC.E. PENEDES MARITIMCDM01:12:4024600:21:4822500:38:2829.6401:00:1629000:12:2400:00:5400:01:08
17 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:14:4529900:23:2025500:40:3328.1101:03:5320000:10:5200:01:1100:01:15
18 3393ERIC RODRIGUEZ MARTINEZINDEPENDENTCDM01:18:2332100:24:1226900:41:1827.6001:05:3031200:12:5300:01:0700:01:09
19 5848ARNAU MARTÍNEZ MÍNGUEZCASBOI TRIATLOCDM01:21:3432600:24:2931100:44:1025.8101:08:3931500:12:5500:01:3800:01:07
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM00:56:01500:16:222700:31:2736.2500:47:49100:08:1200:00:3700:00:37
2 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB TRIATLO BERGAJNM00:56:07300:16:203100:31:3236.1500:47:52300:08:1500:00:3800:00:37
3 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM00:57:433500:17:303300:31:3336.1300:49:031600:08:4000:00:4200:00:46
4 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM00:57:512600:17:114400:31:5935.6400:49:101700:08:4100:00:5900:00:54
5 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:51900:16:356600:32:3135.0600:49:062200:08:4500:01:0800:00:54
6 725LAUREANO PANISELLO GILFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:033900:17:319300:33:1834.2300:50:494600:09:1400:00:5500:00:47
7 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:00:198800:18:285700:32:2735.1300:50:556600:09:2400:00:5900:00:58
8 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:03:2515300:19:4411000:33:5733.5800:53:419300:09:4400:00:4300:00:41
9 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAPRAT DISTANCE TRIATLOJNM01:03:2910900:19:0010300:33:3733.9100:52:3719800:10:5200:00:4100:00:50
10 4505DIEGO SANCHEZ OCALEUROPA SPORTS CENTREJNM01:04:0410700:18:5616300:35:5531.7400:54:514400:09:1300:01:0800:00:53
11 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:06:0313300:19:2917500:36:0931.5400:55:3815900:10:2500:01:0400:01:09
12 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:06:3819100:20:2813000:34:2033.2000:54:4826300:11:5000:00:4400:00:46
13 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOJNM01:13:1226500:22:1023500:39:0129.2201:01:1127300:12:0100:01:0200:00:55
14 2786JORGE MELENDO ARRUFATCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNM01:17:1327500:22:2431300:44:1925.7201:06:4316700:10:3000:01:1000:01:05
15 2366DANIEL TEJADA ORTIZC.E. VILA OLIMPICAJNM01:20:1831300:24:0230000:43:0426.4701:07:0632400:13:1200:01:1900:01:25
16 4244RAUL RAMOS TOMASC.N. SABADELLJNM01:21:5930700:23:3432400:45:3724.9901:09:1130600:12:4800:00:4700:00:49
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:56:461100:16:391900:31:1336.5200:47:523000:08:5400:00:4100:00:37
2 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M00:57:504300:17:431400:31:0336.7100:48:463600:09:0400:00:3800:00:39
3 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESSUB23M00:59:579700:18:384600:32:0535.5300:50:434900:09:1400:00:5700:00:45
4 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:00:083700:17:308200:33:0634.4400:50:367600:09:3200:00:4200:00:42
5 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:00:486500:18:116800:32:3135.0600:50:4212400:10:0600:01:0300:00:51
6 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:02:177800:18:1912200:34:0533.4500:52:2410000:09:5300:00:4100:00:43
7 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:03:136100:18:0316700:36:0131.6500:54:044200:09:0900:01:1500:01:05
8 5263MIGUEL LUCENA JUVEC.N. MATAROSUB23M01:04:0412500:19:1913100:34:2433.1400:53:4315300:10:2100:01:0100:00:51
9 2165CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:04:2812600:19:208300:33:0734.4200:52:2727200:12:0100:00:4800:01:10
10 3412EDU GARCIA TORRALBOC.T. FISIOSALUT LA POBLASUB23M01:06:2017400:20:0616000:35:4831.8400:55:5416100:10:2600:01:0300:01:07
11 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:07:582800:17:2223900:39:0629.1600:56:2824400:11:3000:00:5700:01:17
12 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M01:09:0514100:19:3821300:37:3730.3100:57:1526400:11:5000:00:5200:00:53
13 2913FERNANDO ALONSO DEL CORRAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:09:1112800:19:2722400:38:2129.7300:57:4823500:11:2300:01:2800:01:19
14 6007RAMON PREIXENS FERNANDEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:0711100:19:0222800:38:3829.5100:57:4029500:12:2700:01:1600:02:27
15 6002CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRALLICENCIA DE DIASUB23M01:15:2117100:20:0228200:42:1426.9901:02:1632000:13:0500:01:0000:01:51
16 4352DANI SENDEÑO MORALEST-BIKES CLUB TRIATLOSUB23M01:17:3626000:22:0528000:42:0127.1301:04:0632800:13:3000:00:5900:01:29
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M00:56:22100:16:183600:31:3936.0200:47:57500:08:2500:00:3900:00:41
2 403XAVIER MONTESINOS CASTELLCLUB VO2 - SURALV1M00:56:381000:16:391700:31:1136.5600:47:502400:08:4800:00:3900:00:38
3 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:56:381500:16:531300:31:0136.7500:47:542100:08:4400:00:3900:00:39
4 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M00:57:251200:16:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
5 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:57:261400:16:504700:32:0835.4800:48:58600:08:2800:00:4400:00:43
6 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:393300:17:272500:31:2136.3600:48:482700:08:5100:00:4200:00:43
7 1573JORDI VILA RODRIGOGAVA TRIATLOV1M00:58:004600:17:461200:31:0036.7700:48:464700:09:1400:00:4300:00:43
8 2001SANTI COLLELL LLEONARTB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M00:58:092700:17:163700:31:4036.0000:48:564500:09:1300:01:0000:00:46
9 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:58:458500:18:25300:30:4437.0900:49:098100:09:3600:00:5000:01:00
10 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M00:59:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M00:59:537900:18:195300:32:1435.3700:50:336100:09:2000:01:2400:00:40
12 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 - SURALV1M01:00:076400:18:106300:32:3035.0800:50:407200:09:2700:00:4500:00:45
13 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:00:097400:18:175500:32:2035.2600:50:377700:09:3200:00:4400:00:45
14 1308PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:00:094900:17:537500:32:5434.6500:50:476300:09:2200:00:4900:00:55
15 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:00:216900:18:146400:32:3035.0800:50:448600:09:3700:00:4300:00:45
16 3121DAVID VERDURACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:00:345700:18:017800:33:0034.5500:51:017800:09:3300:00:5400:00:57
17 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:00:355600:18:008100:33:0434.4800:51:047500:09:3100:00:5100:00:57
18 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M01:01:329900:18:389700:33:3333.9800:52:116200:09:2100:00:4500:00:48
19 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:01:3411000:19:018800:33:1034.3700:52:116500:09:2300:00:5700:00:48
20 2715ANDREU IZQUIERDO VIVARSPINNINGDELBUENOV1M01:01:5611600:19:078400:33:0834.4100:52:159000:09:4100:01:0000:00:55
21 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:02:0711900:19:118900:33:1034.3700:52:219500:09:4600:00:5400:00:56
22 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:2411800:19:109000:33:1234.3400:52:2211400:10:0200:00:5800:00:50
23 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:02:459400:18:3614000:34:5332.6800:53:295200:09:1600:00:5500:00:44
24 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:03:2014400:19:4011800:34:0133.5100:53:418700:09:3900:00:5200:00:48
25 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:03:327100:18:1515700:35:4031.9600:53:558400:09:3700:01:0600:00:54
26 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:03:4014900:19:4211700:34:0133.5100:53:4310700:09:5700:01:0800:00:54
27 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON CLUBV1M01:04:1716300:19:5211200:33:5833.5600:53:5016300:10:2700:01:1400:00:59
28 7026SALVA LAO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:04:2112400:19:1814100:34:5932.5900:54:1712000:10:0400:00:4400:00:43
29 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:04:396600:18:1216500:35:5931.6800:54:1116400:10:2800:00:5500:00:58
30 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:04:4113700:19:3413400:34:2733.0900:54:0118300:10:4000:01:0400:01:04
31 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREV1M01:04:5818000:20:1413800:34:3732.9300:54:5112600:10:0700:01:0700:00:49
32 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:05:0417900:20:1213700:34:3732.9300:54:4914000:10:1500:01:0600:01:00
33 3498ALBERTO CANAL VEGACLUB VO2 - SURALV1M01:05:1017600:20:0813900:34:4632.7900:54:5414700:10:1600:00:5700:00:52
34 2111MANUEL FERNANDEZ CORELLAINDEPENDENTV1M01:05:1818100:20:1413300:34:2733.0900:54:4117600:10:3700:00:5900:00:49
35 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:05:2720000:20:3913600:34:3033.0400:55:0914800:10:1800:01:0500:01:19
36 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:05:5214300:19:3815400:35:3132.1000:55:0918600:10:4300:01:3900:01:16
37 1545IVAN BLANCO CAROPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:06:5214800:19:4217600:36:1131.5100:55:5321000:10:5900:01:1800:01:10
38 5782JORDI MARCOS ESTRAGUESCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:06:5517000:20:0216600:36:0031.6700:56:0220200:10:5300:01:2300:01:35
39 5519OSCAR MUÑOZ ABELLANCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M01:07:2215400:19:4421200:37:3530.3300:57:1911800:10:0300:01:0700:00:51
40 1008MIQUEL PASCUAL FARRERONSINDEPENDENTV1M01:07:2711400:19:0622200:38:2029.7400:57:2611300:10:0100:02:1400:01:03
41 2212DOMINGO LOPEZ MARIMONC.E. PENEDES MARITIMV1M01:07:5020100:20:4018400:36:3431.1800:57:1417300:10:3600:01:0000:00:49
42 301LLUIS FIGUERAS CASANOVASCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:07:5120300:20:4816800:36:0631.5800:56:5420900:10:5700:01:1600:00:59
43 6011BERNAT CAÑELLAS SOLSONALLICENCIA DE DIAV1M01:07:5820500:20:4919100:36:3931.1100:57:2816600:10:3000:01:0900:01:12
44 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:0920200:20:4819700:36:4830.9800:57:3617100:10:3300:01:2000:01:13
45 1077FERRAN LASTRA GINÉCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:08:1619400:20:3620600:37:1630.5900:57:5215600:10:2400:01:2600:01:38
46 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:08:1819300:20:3119400:36:4431.0300:57:1521200:11:0300:01:1400:00:51
47 1620MARC MOLERO CAMPOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:08:4519000:20:2520000:36:5930.8200:57:2423400:11:2100:01:2600:01:12
48 3750DANIEL AUTET GUBIERASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:08:5125800:22:0214900:35:2132.2500:57:2324000:11:2800:01:1400:01:02
49 3405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:10:0924900:21:5115900:35:4431.9000:57:3530100:12:3400:01:1800:01:12
50 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:10:1321500:21:0422300:38:2129.7300:59:2519500:10:4800:01:0000:01:03
51 6010CESAR DEL ESTAL VENDRELLLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4320800:20:5025000:40:0128.4901:00:5119900:10:5200:01:2300:01:31
52 1394DAVID BUSQUETS MARTOSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:12:0017800:20:0925200:40:0828.4101:00:1725600:11:4300:01:2500:01:08
53 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:12:1620900:20:5026000:40:4328.0001:01:3318800:10:4300:01:3600:01:01
54 7021JOSÉ LUIS BARAHONA MONTIELLICENCIA DE DIAV1M01:12:2328300:22:3921900:38:0129.9901:00:4025700:11:4300:01:3300:01:22
55 2287MIGUEL ANGEL DOMINGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:12:4225100:21:5424400:39:2828.8901:01:2223200:11:2000:01:2800:00:57
56 2697DANIEL TOMÀS SOLERCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:12:5322600:21:1426800:41:1427.6501:02:2815800:10:2500:02:1300:01:18
57 2705DAVID MONTERO POYATOI3 TRIATHLONV1M01:13:3427600:22:2724100:39:0829.1301:01:3526900:11:5900:01:2200:01:19
58 823DANIEL GARCIA NIETOCERDANYOLA CHV1M01:13:5829100:22:5624300:39:2028.9801:02:1625300:11:4200:00:5600:00:54
59 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:14:0825700:22:0026200:40:4927.9301:02:4923100:11:1900:00:5200:00:59
60 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZSBR OPEN TEAMV1M01:15:2922800:21:1528300:42:2326.9001:03:3826500:11:5100:01:2000:02:41
61 4350JOAQUIM VALLS RODRIGUEZSPINNINGDELBUENOV1M01:16:2030400:23:2625900:40:4028.0301:04:0628500:12:1400:01:3800:01:31
62 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:16:2428000:22:3827100:41:2727.5001:04:0528700:12:1900:01:0800:01:01
63 3457MANEL GÓMEZ LÓPEZ CLUB TRIATLO MALGRATV1M01:16:3430300:23:2627900:41:5827.1601:05:2422000:11:1000:01:2700:01:35
64 7027MIGUEL ANGEL LAS HERAS PELLICENCIA DE DIAV1M01:17:3627200:22:1930600:43:3626.1501:05:5525200:11:4100:01:2500:01:29
65 5598RAFA FORNÓS CABALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:18:3328200:22:3928700:42:2926.8301:05:0832600:13:2500:01:2000:01:09
66 7011JOSE RODRIGUEZ BARRAGANLLICENCIA DE DIAV1M01:19:1931600:24:0327300:41:3127.4601:05:3433500:13:4500:01:5300:01:11
67 6020JORDI FERRER FABREGASLLICENCIA DE DIAV1M01:19:2826200:22:0732800:45:4824.8901:07:5524600:11:3300:01:4000:01:52
68 3038ALBERT CAROZ SEGURAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:19:4931200:24:0029000:42:4026.7201:06:4032200:13:0900:01:2100:01:27
69 7017DANIEL ARREDONDO RODRIGUELLICENCIA DE DIAV1M01:20:2431900:24:0829100:42:4226.7001:06:5032900:13:3400:01:0100:01:04
70 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:20:5733000:24:3930300:43:1726.3401:07:5631800:13:0100:01:3300:01:41
71 5849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICASBOI TRIATLOV1M01:21:3332500:24:2931000:44:1025.8101:08:3931300:12:5400:01:3500:01:07
72 508JAVIER VELASCO POLONIOGAVA TRIATLOV1M01:22:4630000:23:2533200:47:0724.2001:10:3228600:12:1400:01:1000:01:18
73 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:24:0734600:27:2129400:42:4726.6501:10:0833800:13:5900:01:1800:01:07
74 1341JOAN JOSEP VERDAGUER GIROCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:25:3731100:23:5133400:47:3223.9801:11:2334000:14:1400:01:4000:02:20
75 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:26:0433600:25:2033700:47:5923.7601:13:1930500:12:4500:01:1700:01:23
76 2512IGNASI POVES PRIMINDEPENDENTV1M01:29:1034000:25:4234000:49:4722.9001:15:2933200:13:4100:01:3300:01:40
77 5088ADELA FONT LLORELLACLUB NATACIO BANYOLESV1M01:30:2233200:24:5334400:52:2221.7701:17:1532100:13:0700:01:3900:01:47
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:00:148700:18:285900:32:2835.1100:50:565800:09:1800:01:0000:01:00
2 1340ALEX ALDOMA BRUFAUTRIATLO PALLEJAV2M01:03:5016900:20:0110500:33:4633.7600:53:4711700:10:0300:00:5200:00:51
3 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:03:5213900:19:3512700:34:1833.2400:53:5310900:09:5900:01:0500:00:55
4 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:04:0212900:19:2713500:34:2833.0800:53:5512500:10:0700:01:1000:01:09
5 2007VICENS OMS LANZACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:07:1519900:20:3919900:36:5030.9500:57:299400:09:4600:01:1700:01:13
6 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:07:2713800:19:3521700:37:5030.1300:57:2511500:10:0200:00:4500:00:58
7 2166MANOLO DEL VALLE CAPITÁNC.E. PENEDES MARITIMV2M01:08:0016700:19:5621000:37:2530.4700:57:2118100:10:3900:01:1900:01:19
8 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:08:3816800:19:5822600:38:2829.6400:58:2613100:10:1200:01:1500:01:08
9 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:10:1023400:21:3021100:37:3030.4000:59:0022100:11:1000:00:4900:00:41
10 7005FRANCISCO MARTORELL FERNALLICENCIA DE DIAV2M01:16:0433100:24:5222100:38:1629.7901:03:0831600:12:5600:01:0600:01:06
11 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:16:4230100:23:2526500:40:5527.8601:04:2028900:12:2200:00:5900:01:08
12 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:20:4529300:23:0132500:45:3824.9801:08:3928000:12:0600:02:0600:01:21
13 4101ENRIC ROCA SERRANOINDEPENDENTV2M01:20:5031500:24:0331200:44:1025.8101:08:1330200:12:3700:01:1600:01:41
14 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:25:0728900:22:5234200:50:1122.7201:13:0327700:12:0400:02:3500:02:06
15 7032SANTI MARTINEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M01:35:2035100:28:3934100:50:0622.7501:18:4534900:16:3500:01:2700:01:26
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:07:5329200:23:0010400:33:3733.9100:56:3722900:11:1600:01:1100:01:27
2 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:09:2218800:20:2020300:37:0230.7800:57:2227000:12:0000:01:0500:00:56
3 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANTRIATLO OLESAV3M01:19:1232200:24:1629900:43:0326.4801:07:1926600:11:5300:01:1900:01:09
4 2399ANTONI BAYONA ROCAMORAINDEPENDENTV3M01:21:0232900:24:3730500:43:3326.1801:08:1031000:12:5200:02:0900:01:59
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:14:5224100:21:3726300:40:5427.8701:02:3128800:12:2100:00:5400:00:53
2 7013MARIOINA TORRUS SUBIRATSLLICENCIA DE DIACDF01:20:3626100:22:0732300:45:3425.0201:07:4131400:12:5500:00:4800:00:50
3 6025ELIA IBARRA CAZORLALLICENCIA DE DIACDF01:24:1015200:19:4434700:53:4321.2201:13:2718700:10:4300:00:5300:01:05
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF00:59:20700:16:3312500:34:1433.3000:50:471100:08:3300:00:3800:00:41
2 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:01:438300:18:2310800:33:5033.6900:52:137400:09:3000:00:4400:00:45
3 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:03:459500:18:3714200:35:0032.5700:53:3712700:10:0800:00:4600:00:45
4 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOJNF01:13:1928700:22:4224500:39:2828.8901:02:1021600:11:0900:00:5500:00:44
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F01:16:1426400:22:0928600:42:2526.8801:04:3425100:11:4000:00:5900:01:02
2 3589MARIA PLAZA CHACONCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23F01:23:3232800:24:3632600:45:4124.9501:10:1732500:13:1500:01:1600:01:10
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:03:3614700:19:4111500:34:0033.5300:53:4110300:09:5500:00:4600:00:45
2 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:07:2821600:21:0417300:36:0831.5500:57:1214600:10:1600:00:4500:00:46
3 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F01:14:1426900:22:1525400:40:3228.1301:02:4723900:11:2700:00:5500:01:16
4 5077MERCE COSTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESV1F01:14:5531000:23:5123100:38:5429.3101:02:4528300:12:1000:01:1800:01:12
5 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:17:1825200:21:5430900:44:0325.8801:05:5723300:11:2100:01:0600:01:04
6 5007CARLOTA CELMA NEIRACERCLE SABADELLES 1856V1F01:18:4927700:22:2731700:44:4025.5201:07:0725500:11:4200:01:2900:02:13
7 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:19:0734200:25:5026700:41:1027.6901:07:0028100:12:0700:00:4800:00:38
8 84CLODAGH TWOMEYCERCLE SABADELLES 1856V1F01:21:0231700:24:0330800:44:0025.9101:08:0331700:12:5900:01:4300:01:15
9 5078ANNA VILADIU ILLANASCLUB NATACIO BANYOLESV1F01:24:3533300:25:1132700:45:4524.9201:10:5633100:13:3900:01:2500:01:19
10 4060ROSER RUIZ VELASCOGAVA TRIATLOV1F01:26:4134700:27:2932100:45:1525.1901:12:4433700:13:5700:01:3500:01:14
11 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:5234400:26:5733800:48:2723.5301:15:2432700:13:2800:01:3000:01:11
12 7030MERCÈ TARJUELO HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1F01:33:5033500:25:1534900:55:0020.7301:20:1533000:13:3500:01:0300:01:05
13 6015NÚRIA DARBRA MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1F01:37:0734900:28:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:2400:00:00
14 3527SONIA MUNTANECLUB ATLETIC CASTELLARV1F01:37:5235200:29:0734600:53:4221.2301:22:4934700:15:0300:01:3700:01:28
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:16:5727900:22:3529300:42:4626.6601:05:2124900:11:3600:01:3100:01:26
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:21:0328800:22:5132900:46:3324.4901:09:2425000:11:3900:01:2600:01:09
3 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:26:1333400:25:1333500:47:4823.8501:13:0132300:13:1200:01:1900:01:30
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:37:5935000:28:3334800:54:3520.8901:23:0834500:14:5100:02:2300:01:50
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2515JORDI MUELA CASTROC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:56:04200:16:203000:31:3236.1500:47:52200:08:1200:00:5000:00:39
2 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:56:13400:16:203200:31:3336.1300:47:53400:08:2000:00:3800:00:39
3 7001PABLO SICILIA LOPEZMONEGROSMAN TRIATLONABM00:56:18600:16:262200:31:1936.4000:47:451000:08:3300:00:3700:00:35
4 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM00:56:59800:16:342400:31:2036.3800:47:543900:09:0500:00:4000:00:43
5 5780IVAN BRUCKC.N. MATAROABM00:57:192200:17:043900:31:4335.9400:48:47900:08:3200:01:5100:00:42
6 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM00:57:222900:17:222100:31:1936.4000:48:411800:08:4100:00:4400:00:37
7 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:251800:17:034200:31:5135.7900:48:54800:08:3100:00:3900:00:47
8 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM00:57:324200:17:392000:31:1436.5000:48:531500:08:3900:00:3900:00:39
9 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM00:57:333000:17:223400:31:3436.1100:48:561200:08:3700:00:5200:00:44
10 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:57:343100:17:242900:31:3136.1700:48:551400:08:3900:00:5300:00:43
11 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:354700:17:49900:30:5536.8700:48:442600:08:5100:00:4600:00:38
12 2332TONI AZOR ALVAREZTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:57:355200:17:55700:30:5236.9300:48:472500:08:4800:00:4400:00:39
13 5463RUBEN MORACHO FERNANDEZFASTTRIATLON CLUBABM00:57:364100:17:332300:31:1936.4000:48:522000:08:4400:00:4100:00:39
14 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:361700:16:554500:32:0435.5500:48:591300:08:3700:00:4300:00:44
15 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:383800:17:311800:31:1236.5400:48:433100:08:5500:00:3600:00:40
16 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:461900:17:044000:31:4535.9100:48:493200:08:5700:00:3800:00:46
17 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:57:472100:17:043800:31:4335.9400:48:473500:09:0000:00:5300:00:46
18 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:576800:18:13100:30:3037.3800:48:434800:09:1400:00:4300:00:41
19 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLOABM00:57:584000:17:332600:31:2736.2500:49:003300:08:5800:00:4800:00:44
20 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:58:014400:17:441600:31:0836.6200:48:524100:09:0900:00:4400:00:44
21 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM00:58:051300:16:436100:32:2935.0900:49:122900:08:5300:00:4700:00:57
22 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM00:58:133400:17:272800:31:2936.2100:48:565500:09:1700:00:5300:00:43
23 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM00:58:155900:18:021000:30:5636.8500:48:585400:09:1700:00:4400:00:40
24 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM00:58:197600:18:18200:30:3437.3000:48:527100:09:2700:00:4000:00:42
25 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM00:58:226300:18:08500:30:4637.0500:48:547300:09:2800:00:4400:00:49
26 1590ORIOL PRAT SENDRAC.T. PARETS DEL VALLESABM00:58:252400:17:064800:32:0935.4600:49:154300:09:1000:00:4000:00:48
27 2294BERNAT VALLS MATEULA SALLE SPORTABM00:58:286200:18:051500:31:0536.6800:49:105600:09:1800:00:4500:00:56
28 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM00:58:293200:17:254100:31:4735.8700:49:125300:09:1700:00:4300:00:54
29 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:58:485000:17:54400:30:4437.0900:48:3812900:10:1000:00:4300:00:39
30 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM00:59:465400:17:578000:33:0334.4900:51:002300:08:4600:01:0000:00:53
31 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM00:59:511600:16:5311600:34:0033.5300:50:533400:08:5800:01:2100:00:54
32 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM00:59:585100:17:557700:32:5634.6200:50:514000:09:0700:00:5300:00:51
33 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:00:055800:18:027200:32:4834.7600:50:505000:09:1500:01:0000:00:46
34 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM01:00:0710100:18:394900:32:1035.4400:50:495700:09:1800:00:5300:00:44
35 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:098400:18:245400:32:1935.2800:50:436800:09:2600:00:4500:00:42
36 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:00:144500:17:458700:33:0934.3900:50:546000:09:2000:00:4500:00:55
37 249JORDI CELDRAN OTEROCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:224800:17:537900:33:0234.5100:50:557000:09:2700:01:2600:00:53
38 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOABM01:00:319800:18:385000:32:1135.4200:50:499200:09:4200:00:5000:00:46
39 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:00:349100:18:315200:32:1235.4000:50:439900:09:5100:00:4300:00:42
40 2408CRISTIAN ARMENGOL GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:00:378000:18:209200:33:1234.3400:51:323800:09:0500:00:4600:01:28
41 4597DAVID RUIZ SANTOSCLUB NATACIO CALDESABM01:00:449300:18:345100:32:1135.4200:50:4511000:09:5900:00:5800:00:47
42 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM01:00:548600:18:276200:32:3035.0800:50:5710600:09:5700:00:5700:00:54
43 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM01:01:2510400:18:464300:31:5235.7700:50:3819200:10:4700:00:4500:00:43
44 1608IVÁN REDONDO VALERACENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:01:3215700:19:455600:32:2135.2400:52:066700:09:2600:00:4500:00:45
45 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:01:3913200:19:297000:32:4434.8300:52:136900:09:2600:00:5700:00:50
46 3341JORDI CANTÓ CÉSPEDESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:409600:18:379600:33:2934.0500:52:068000:09:3400:00:3800:00:45
47 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:01:537200:18:1512000:34:0433.4600:52:197900:09:3400:00:4300:00:50
48 2833DAVID QUINTANA SANCHEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:01:5610800:18:589400:33:2234.1700:52:208200:09:3600:00:5300:00:48
49 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:02:007000:18:1512300:34:0833.4000:52:238500:09:3700:00:5800:00:56
50 393ORIOL FARRE VILACLUB TRIATLO SABADELLABM01:02:119200:18:3410600:33:4833.7300:52:229700:09:4900:00:5600:00:52
51 2442MARC OLLÉ ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM01:02:1914000:19:366900:32:4034.9000:52:1611600:10:0300:01:0300:00:47
52 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:02:2012200:19:168600:33:0934.3900:52:2510400:09:5500:00:4800:01:00
53 2748JORDI HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:02:248100:18:2012100:34:0433.4600:52:2411200:10:0000:01:0300:00:57
54 3875FREDERIC RABASA REGUANTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:02:2413600:19:336500:32:3135.0600:52:0414900:10:2000:00:5600:00:43
55 696ORIOL DELBLANCH SOLERCENTRE ATLETIC LAIETANIAABM01:02:2515500:19:455800:32:2835.1100:52:1313300:10:1200:00:5700:00:53
56 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:4412300:19:189100:33:1234.3400:52:3013900:10:1400:01:0100:00:57
57 1784JOSEP MATEU ARBOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:02:4810000:18:3910000:33:3333.9800:52:1217500:10:3600:01:0500:00:47
58 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:02:5211300:19:0510200:33:3633.9300:52:4113000:10:1100:01:0800:01:02
59 6003PERE BALSA ISERNLLICENCIA DE DIAABM01:02:527700:18:1812800:34:1933.2200:52:3714100:10:1500:02:0500:01:03
60 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N. MATAROABM01:03:0513400:19:297400:32:5434.6500:52:2318500:10:4200:00:5500:00:53
61 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:0512100:19:1410100:33:3533.9500:52:4914400:10:1600:00:4800:01:04
62 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:03:1011200:19:0412900:34:2033.2000:53:249600:09:4600:00:5500:00:56
63 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:03:1816500:19:5410700:33:4833.7300:53:428300:09:3600:00:5000:00:50
64 3425JAVIER MARTINEZ MUÑOZINDEPENDENTABM01:03:312500:17:0621600:37:4430.2100:54:501900:08:4100:00:5400:00:52
65 3628DAVID CASTILLO TAMAYOC.A. LES TORTUGUESABM01:03:3415800:19:457100:32:4734.7700:52:3221100:11:0200:00:4100:00:43
66 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:03:3815600:19:4511400:33:5933.5500:53:4410100:09:5400:00:5100:00:44
67 365JERO FERRER MARQUEZINDEPENDENTABM01:03:417500:18:1815800:35:4131.9500:53:599100:09:4200:01:1000:01:03
68 2151JAVIER MARCO LOPEZC.E. SISTRELLSABM01:03:568900:18:2915100:35:2232.2300:53:5112200:10:0500:00:5800:00:57
69 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:03:5711500:19:0614600:35:1032.4200:54:168900:09:4100:00:5700:00:46
70 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:03:5815900:19:4611300:33:5833.5600:53:4413800:10:1400:00:5700:00:54
71 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:03:589000:18:3015500:35:3332.0700:54:0310200:09:5500:01:1100:01:00
72 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM01:03:5916000:19:4612400:34:0933.3800:53:5512100:10:0400:00:5900:01:06
73 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:04:0718900:20:238500:33:0834.4100:53:3117400:10:3600:00:4300:00:42
74 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:04:127300:18:1614700:35:1632.3300:53:3218200:10:4000:01:1200:01:04
75 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM01:04:165300:17:5618200:36:3131.2200:54:279800:09:4900:01:1600:01:14
76 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:04:1917300:20:0310900:33:5533.6100:53:5815200:10:2100:00:5100:01:04
77 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:04:2512700:19:257600:32:5634.6200:52:2127600:12:0400:00:4600:00:47
78 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE SPORTABM01:04:3021100:20:539900:33:3333.9800:54:2611900:10:0400:00:4400:00:39
79 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PRO & AM TRIANINGABM01:04:4118700:20:1912600:34:1733.2500:54:3612300:10:0500:01:0000:00:40
80 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:4819600:20:3711100:33:5833.5600:54:3513400:10:1300:00:4700:00:51
81 2131ORIOL FORNS NADALA. C. PARETS RAVET BIKEABM01:04:5110600:18:4817100:36:0731.5600:54:5510500:09:5600:00:5400:01:01
82 5462ALEIX MORTES RIBERACLUB VO2 - SURALABM01:04:5617700:20:0813200:34:2733.0900:54:3515000:10:2100:01:1800:00:43
83 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:05:5416600:19:5515200:35:2632.1700:55:2117000:10:3300:00:5600:00:52
84 2205MARC CONSUL MONTULLCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:06:0013000:19:2817400:36:0831.5500:55:3615700:10:2400:00:5300:00:51
85 6008DANIEL LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM01:06:0714200:19:3817900:36:1631.4300:55:5413500:10:1300:01:1100:01:04
86 3472BERNAT FERRIOLS COLOMARCERDANYOLA CHABM01:06:1518400:20:1614400:35:0232.5400:55:1820700:10:5700:01:0600:01:06
87 3407GERARD GOMIS MOUREC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:06:2017500:20:0616100:35:4831.8400:55:5416200:10:2600:01:0400:01:06
88 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:06:4315100:19:4320800:37:2130.5200:57:048800:09:3900:00:5200:00:47
89 863JOAN CALABUIG I GASPARINDEPENDENTABM01:06:5015000:19:4320100:36:5930.8200:56:4212800:10:0800:01:0600:01:01
90 1794JOSEP MARIA DELLUNDE GUIVCLUB NATACIO BANYOLESABM01:07:0612000:19:1321500:37:4030.2700:56:5313700:10:1300:01:0200:01:33
91 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:07:1624000:21:3714500:35:0632.4800:56:4316800:10:3300:00:5400:00:46
92 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESABM01:07:2323500:21:3015300:35:3132.1000:57:0115400:10:2200:00:4600:00:49
93 6014JORDI PUIGDEVALL NOGUÉLLICENCIA DE DIAABM01:07:2525300:21:5411900:34:0333.4800:55:5724100:11:2800:00:5700:00:46
94 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM01:07:3019500:20:3718900:36:3831.1200:57:1514200:10:1500:00:5800:00:46
95 2864ALEXIS MENACHO SALGADOCERDANYOLA CHABM01:07:3319700:20:3719300:36:4331.0500:57:2013600:10:1300:00:5000:00:57
96 2465SERGI FERNANDEZ RODRIGUEZCERDANYOLA CHABM01:07:3419200:20:2919800:36:4930.9600:57:1814300:10:1600:01:0400:01:00
97 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:07:5423000:21:2016200:35:5531.7400:57:1518000:10:3900:01:0900:00:57
98 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:5720700:20:5018300:36:3231.2000:57:2217200:10:3500:00:4700:00:55
99 6004IVAN FERNANDEZ MURILLOLLICENCIA DE DIAABM01:07:5721300:21:0217000:36:0631.5800:57:0819700:10:4900:01:1500:00:58
100 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:07:5816200:19:4920900:37:2330.4900:57:1219000:10:4600:00:4100:00:44
101 6012IKER FERNANDEZ IZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM01:07:5820400:20:4919000:36:3931.1100:57:2816500:10:3000:01:1000:01:09
102 3467ALEIX FERNANDEZ HERRERAFASTTRIATLON CLUBABM01:08:0722500:21:1316400:35:5931.6800:57:1220500:10:5500:00:4500:00:52
103 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:08:0919800:20:3819600:36:4431.0300:57:2219100:10:4700:01:0100:00:51
104 7014DAVID CARRIÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:1516100:19:4720700:37:2030.5400:57:0721500:11:0800:00:4700:00:52
105 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB ESPORTIU IBERABM01:08:4223100:21:2116900:36:0631.5800:57:2722500:11:1500:01:0500:01:08
106 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:08:5026800:22:1215000:35:2232.2300:57:3422800:11:1600:00:4500:01:03
107 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:08:5423200:21:2417800:36:1531.4500:57:3922700:11:1500:00:5900:01:00
108 2169RAUL CONSENTINO GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:09:1016400:19:5423400:39:0029.2300:58:5414500:10:1600:01:0000:01:21
109 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:09:1122700:21:1417200:36:0831.5500:57:2226200:11:4900:01:1700:01:00
110 2842ALBERT LOPEZ FAUCLUB ATLETIC CASTELLARABM01:09:5022300:21:1218800:36:3731.1300:57:4927400:12:0100:01:1800:00:57
111 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:09:5524800:21:5118600:36:3531.1600:58:2624200:11:2900:00:5900:01:03
112 3408FRANCISCO ANTONIO DE ARCOC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:10:0721700:21:0518700:36:3531.1600:57:4029600:12:2700:01:3700:01:24
113 2130FERRAN COLL LOPEZC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:10:0721800:21:0618500:36:3431.1800:57:4029400:12:2700:00:5700:02:02
114 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:10:2425000:21:5320500:37:1330.6300:59:0623000:11:1800:00:5400:00:43
115 2052XAVIER SERRANO BELLAVISTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:10:2925900:22:0519200:36:3931.1100:58:4425800:11:4500:01:0900:01:07
116 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:1822200:21:1223300:38:5629.2801:00:0822300:11:1000:01:1100:01:09
117 5429JORDI MAYMO JIMÉNEZINDEPENDENTABM01:11:3021200:20:5624900:39:5328.5801:00:4918400:10:4100:01:1200:01:17
118 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:11:3422400:21:1324200:39:1029.1101:00:2322400:11:1100:01:1100:01:07
119 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM01:11:3623700:21:3524000:39:0729.1401:00:4220400:10:5400:01:1100:01:11
120 7022QUIM GÜELL AGUTLLICENCIA DE DIAABM01:11:3823800:21:3623800:39:0529.1701:00:4120800:10:5700:01:1900:01:21
121 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM01:11:4723300:21:2923200:38:5429.3101:00:2323600:11:2400:01:0000:00:55
122 2718XAVIER PAREDES FORTUNYABSOLUT SPORTABM01:11:4822900:21:1624800:39:4428.6901:01:0019300:10:4800:00:5800:01:05
123 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2 - SURALABM01:12:1225500:21:5722000:38:1229.8401:00:0927500:12:0300:01:3000:01:06
124 4236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGASCLUB VO2 - SURALABM01:12:1721400:21:0325700:40:3728.0701:01:4017800:10:3700:01:3500:01:45
125 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:12:1821000:20:5125800:40:3828.0601:01:2919600:10:4900:01:2100:01:18
126 2863XAVI MONTOLIU MARTINTRIATLO 3MPORDAABM01:12:5218300:20:1628500:42:2426.8901:02:4013200:10:1200:01:0500:01:39
127 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:0822000:21:1026400:40:5427.8701:02:0421300:11:0400:01:2100:01:06
128 3451JUAN SANCHEZ SANTOSFASTTRIATLON CLUBABM01:13:0928100:22:3823700:39:0529.1701:01:4323800:11:2600:01:0900:00:58
129 6013JOSE MARTIN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:1113500:19:3230200:43:1626.3501:02:4815500:10:2300:00:5900:00:51
130 4796ALBERT AMADOR SORIACERCLE SABADELLES 1856ABM01:13:1324700:21:4925300:40:3128.1401:02:2020100:10:5300:01:1300:01:23
131 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM01:13:2529000:22:5522700:38:3029.6101:01:2527100:12:0000:00:5400:00:48
132 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:4830900:23:5017700:36:1331.4801:00:0333400:13:4500:00:5300:00:56
133 7010MIQUEL ÀNGEL TABARÉS MORALLICENCIA DE DIAABM01:13:5030200:23:2523000:38:5429.3101:02:1924500:11:3100:01:0700:01:31
134 7019JAVI MARTIN FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:5518500:20:1729200:42:4426.6801:03:0120300:10:5400:01:2100:01:05
135 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM01:14:0228400:22:4021400:37:3930.2801:00:1933300:13:4300:01:1100:00:59
136 3474UNAI URIBE MARTINLA SALLE SPORTABM01:14:2024400:21:4026600:40:5827.8301:02:3825400:11:4200:01:4900:01:09
137 5570EDUARD SANCHEZ MALLOLEUROPA SPORTS CENTREABM01:14:2127100:22:1925100:40:0328.4601:02:2226800:11:5900:00:4800:00:53
138 2517JOSÉ ANTONIO MEDINA JIMENTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:15:2223900:21:3624700:39:4028.7401:01:1633900:14:0600:01:1400:01:21
139 7024LUIS MANUEL MARTINEZ GARRLLICENCIA DE DIAABM01:15:3522100:21:1230100:43:0826.4301:04:2022600:11:1500:01:2300:01:00
140 6001MARCOS SICILIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5226600:22:1128100:42:0727.0701:04:1824700:11:3400:01:0000:01:00
141 3462KARLOS VIANA CATALANTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:16:0826300:22:0829500:42:5326.5801:05:0121400:11:0700:01:4200:01:13
142 7029JAVIER FERNANDEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:2825600:21:5928400:42:2426.8901:04:2327800:12:0500:01:3200:01:07
143 338ELIAS DAPENA GONZALEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:16:3528500:22:4127600:41:4027.3601:04:2128400:12:1400:01:1300:01:08
144 6018SERGIO DE FELIPE DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:16:3724500:21:4729800:43:0226.4901:04:4926000:11:4800:01:2700:01:32
145 7006TOÑO CARRO BERMÚDEZ LLICENCIA DE DIAABM01:16:3724200:21:3730700:43:5026.0101:05:2721700:11:1000:01:1000:01:06
146 5971FERMIN BELLIDO MELLADOC.T. PARETS DEL VALLESABM01:16:5329700:23:1923600:39:0429.1801:02:2334300:14:3000:01:0900:01:06
147 3392ANTONIO GARCIA NIETOCERDANYOLA CHABM01:16:5529400:23:0227000:41:2527.5301:04:2729800:12:2800:01:1600:01:14
148 2257MARC ROS FEIXASCLUB NATACIO BANYOLESABM01:17:0518200:20:1531900:44:5425.3901:05:0926700:11:5600:01:3700:01:31
149 4733ALEX OTERO LOPEZCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:17:4823600:21:3231800:44:5225.4101:06:2423700:11:2400:01:4500:01:12
150 7033GONZALO PERALES ROYLLICENCIA DE DIAABM01:17:4932400:24:2625600:40:3328.1101:04:5930700:12:5000:01:1900:00:59
151 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON CLUBABM01:18:1630500:23:2929700:43:0126.5001:06:3025900:11:4600:01:3700:01:56
152 3419ANTONIO LUQUE GARRIDOC.T. FISIOSALUT LA POBLAABM01:18:2329800:23:1929600:42:5526.5601:06:1428200:12:0900:01:0600:01:18
153 7018ALEJANDRO REBELLON TORRALLICENCIA DE DIAABM01:20:0931800:24:0730400:43:2926.2201:07:3630000:12:3300:01:0600:01:02
154 1744SERGI MUÑOZ BLASCOINDEPENDENTABM01:21:1731400:24:0331400:44:2325.6901:08:2630800:12:5100:01:4400:01:42
155 7012XAVIER FONTSECA CASAÑASLLICENCIA DE DIAABM01:23:2532700:24:3131600:44:3325.5901:09:0434200:14:2100:01:2300:01:16
156 7008OSCAR MANCILLA DUEÑASLLICENCIA DE DIAABM01:26:5027800:22:3233900:49:3223.0101:12:0434400:14:4600:01:1000:01:14
157 2306XAVIER BALADA PARRAGAC.E. RAYOTEAMABM01:28:0533900:25:3833300:47:2424.0501:13:0234800:15:0300:01:1600:01:10
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF00:57:476000:18:03800:30:5336.9100:48:562800:08:5100:00:4200:00:44
2 5113MIREIA SOLER COZARCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABF01:08:1220600:20:5018000:36:2631.2900:57:1620600:10:5600:00:5100:00:49
3 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF01:11:0425400:21:5521800:37:5930.0100:59:5421900:11:1000:00:4600:00:49
4 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:5124300:21:3924600:39:3428.8101:01:1317900:10:3800:00:5500:00:48
5 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROABF01:15:1627000:22:1527800:41:5127.2401:04:0622200:11:1000:00:5300:00:52
6 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:15:2527300:22:2327400:41:3227.4501:03:5524300:11:3000:01:1200:01:04
7 87LOLI MELLADO SANCESCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF01:15:5829500:23:0726100:40:4627.9601:03:5327900:12:0500:01:1200:01:10
8 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:16:0832300:24:2222900:38:4329.4401:03:0531900:13:0300:00:5000:00:49
9 4050ANNA OLIVÉ MARTÍLLICENCIA DE DIAABF01:16:3527400:22:2427700:41:4627.2901:04:1029200:12:2500:01:0000:01:08
10 1846ALICIA SANCHEZ SANCHEZC.T. FISIOSALUT LA POBLAABF01:18:2129600:23:1928800:42:3726.7501:05:5629300:12:2500:01:0300:00:59
11 5031TERESA PASCUAL GODALLT-BIKES CLUB TRIATLOABF01:19:4428600:22:4231500:44:2925.6301:07:1129900:12:3300:01:2000:01:15
12 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:20:3733800:25:3028900:42:3926.7301:08:0929700:12:2800:01:0600:01:13
13 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEC.E. SISTRELLSABF01:21:4230800:23:3532200:45:1625.1801:08:5130900:12:5100:01:0600:01:11
14 4076GEMMA BADIA PRATCLUB VO2 - SURALABF01:22:5030600:23:3133000:46:5524.3001:10:2629100:12:2400:01:0400:01:04
15 5023PATRICIA MONTIEL ARMAST-BIKES CLUB TRIATLOABF01:24:2332000:24:1032000:45:1225.2201:09:2234600:15:0100:01:3100:01:12
16 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:25:2134100:25:4333100:46:5924.2601:12:4230400:12:3900:01:2900:01:26
17 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:26:0333700:25:2133600:47:4923.8401:13:1031100:12:5300:01:1600:01:15
18 5061MARIA SAUQUET BUXOCERCLE SABADELLES 1856ABF01:32:5634300:26:5434300:51:4122.0601:18:3534100:14:2100:02:4100:02:20
19 5072YOLANDA VIDAL SEGUIINDEPENDENTABF01:34:1234500:27:0634500:53:1121.4401:20:1733600:13:5500:02:1200:02:28
20 7031LAURA PRENAFETA CRUELLASLLICENCIA DE DIAABF01:56:1734800:28:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:5200:00:00
CATEGORIA: T1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON CLUBT1M00:58:288200:18:22600:30:4737.0300:49:095900:09:1900:00:4900:00:50
CATEGORIA: T2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3794TONI SERRANO BARREIROC.A. LES TORTUGUEST2M01:01:046700:18:127300:32:5234.6900:51:0411100:10:0000:00:5200:00:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32